Mart ve Nisan Ayında Hamilelik Müjdesi Bekleyenler!

NECMIM
29-03-13, 19:03
kızlar benim SAT ım 9 mart
tam yumurtlama tarihimde 1 kerelik korunmasız ilişkiye girdim
25 mart
birdahaki adet tarihim 8 nisan olacak tabiki inş olmaz size bir şey danısacagım lütfen acil cevap istiyorum yaptığım araştırmalara göre erkek bebek isteyenler sadece tam ovulasyon tarihinde 1 kere ilişkiye girecekmiş cinsel perhis uyguluyoruz bilmiyorum doğrumu diyer günler kondom la korunuyoruz
dünya tatlısı bir kızım var birde oğlum osun istiyorum

kayra_bebek
29-03-13, 22:03
NECMIM
kızlar benim SAT ım 9 mart
tam yumurtlama tarihimde 1 kerelik korunmasız ilişkiye girdim
25 mart
birdahaki adet tarihim 8 nisan olacak tabiki inş olmaz size bir şey danısacagım lütfen acil cevap istiyorum yaptığım araştırmalara göre erkek bebek isteyenler sadece tam ovulasyon tarihinde 1 kere ilişkiye girecekmiş cinsel perhis uyguluyoruz bilmiyorum doğrumu diyer günler kondom la korunuyoruz
dünya tatlısı bir kızım var birde oğlum osun istiyorum
canım okadarı bilmiyorum ama biyoljik olarak erkek cinsiyet spermleri daha hızlıymış tam yumurtlama döneminde cinsel birleşmede erkek cinsiyet spermleri yumurtaya hemen ulaşıp döllüyomuş tabi rabbim blir....sağlıklı sıhhatli evlatlar versin rabbim hepimize inş.

sentimental
30-03-13, 19:03
Ben de beklemeye giriyorum yavaş yavaş 10 gün var ama :) Kimyasal olacaksa yine, hiiç olmasın bu ay razıyım gerçekten.Bir daha çift çizgi görüp üzülmek istemiyorum
Bu arada bu gece saatlerinizi 1 saat ileri almayı unutmayın yaz saati başlıyor yaşasınnn yazzzz geliyor :)

ceylinnila
30-03-13, 20:03
kızlar yaa yardım edin bi sorum olucak son adet tarihim 22 mart internetten ovulasyon hesaplaması yapıyorum 5 nisanı gösteriyor yumurtlama tarihim benim bildiğim 12.14.16. günler niye benim 5 nisan çıkıyor 15. güne geliyor yani ne yapmalıyım?aslında 31mart 2 nisan 4 nisan 6 nisan 8 nisan diye ilerlemesi gerkiyor aklım iyice karıştı:KK43:

alnaok
30-03-13, 21:03
pufboregi
Haydi hanımhanımcıklar tarihler gelsinnnn

Üye / SAT (Son adet tarihi) / Kaçıncı Deneme ? / Bir sonraki Adet Tarihi?
pufboregi / 16.Mar.13 / 1 / 10.Nis.13
HICRAN4242 / 03.Mar.13 / 4 /
Sat 1mart Kaçıncı deneme 6 Bir sonraki adet tarihi 5 nisan

sentimental
ceylinnila
kızlar yaa yardım edin bi sorum olucak son adet tarihim 22 mart internetten ovulasyon hesaplaması yapıyorum 5 nisanı gösteriyor yumurtlama tarihim benim bildiğim 12.14.16. günler niye benim 5 nisan çıkıyor 15. güne geliyor yani ne yapmalıyım?aslında 31mart 2 nisan 4 nisan 6 nisan 8 nisan diye ilerlemesi gerkiyor aklım iyice karıştı:KK43:
canım herkesin yumurtlama günü 12 14 16 değildir ki mesela benim 16 ile 22. gün aralığında.Kaç günde bir regl oluyorsan o sayıdan 14 çıkar son adet tarihihin ilk gününe ekle yaklaşık yumurtlama günün çıkar 4 gün öncesi ve sonrasını baz alman gerekiyor sanırım sen 29 günde bir oluyorsun

sentimental
şu adres doğru sonuçlar veriyor gibi canım sanırım senin için 2 ile 6 nisan arası önemli
Fruchtbarkeitskalender | Eisprungkalender: Fruchtbare Tage berechnen - babyclub.de

ceylinnila
sentimental
canım herkesin yumurtlama günü 12 14 16 değildir ki mesela benim 16 ile 22. gün aralığında.Kaç günde bir regl oluyorsan o sayıdan 14 çıkar son adet tarihihin ilk gününe ekle yaklaşık yumurtlama günün çıkar 4 gün öncesi ve sonrasını baz alman gerekiyor sanırım sen 29 günde bir oluyorsun
teşekkür ederim cnm..şimdi ben 22sinde oldum adet 28 günde bir oluyorum sanırım 4 nisana geliyor demi yumurtla günüm?

sentimental
Yaklaşık olarak 5 nisana geliyor canım senin yani garanti olması için 1-3-5-7-9 nisan

ceylinnila
sentimental
şu adres doğru sonuçlar veriyor gibi canım sanırım senin için 2 ile 6 nisan arası önemli
Fruchtbarkeitskalender | Eisprungkalender: Fruchtbare Tage berechnen - babyclub.de
anladım cnm şimdi ben 2 nisan 4 nisan 6 nisan diye mi devam edeyim gün aşırı yoksa 5 nisana da dikkat edeyimmi?

ceylinnila
sentimental
Yaklaşık olarak 5 nisana geliyor canım senin yani garanti olması için 1-3-5-7-9 nisan
Tamam cnm çok teşekkür ediyorum sağol ilgilendiğin için..Kafam karışmıştı valla yumurtlama günlerime de dikkat etmek istiyorum yanlış olmasın diye emin olmak istedim ben 22sinide saydığım için yanlış hesaplıyordum demekki şimdi anladım..iyi geceler cnm tekrardan çok sağol..

sentimental
canım zaten yumurta 1 gün spermler 2 gün kadar yaşıyor çocuk için en mantıklısı gün aşırı olması.Çünkü yumurtlama gününden bigün önceden kalan spermlerle de döllenme olabilir ve büyük ihtimalle kızın olur :) Ama yumurtlama gününe denk gelirse döllenme, yüksek ihtimalle oğlun olur çünkü erkek geni taşıyan spermler daha hızlı rahme ulaşıyor yumurta varsa döllüyor kız karkterliler anca 1-2 güne ulaşıyor yumurta oluşunca da erkek spermler gelmeden yakalıyor yumurtayı.O yüzden de1-3-5-7 -9 .günlerinde hertürlü yumurtlama gününe denk gelirsin ama tutar mı Allah'ın takdiri...Benim geçen ay uyguladığım buydu, tam da düşündüğüm gibi oldu ama 4 haftalıkken sonlandı gebeliğim kimyasal olduğu söylendi

kayra_bebek
30-03-13, 22:03
ceylinnila
benimde 20 mart ve 4 nisan gösteriyor. ben inandım ve kendim paylaştırdım 31 mart-2 nisan-4nisan günleri dolu geçecek. 2 gün var arada döngün kaç günde senin.benim 29 günde

ceylinnila
31-03-13, 11:03
kayra_bebek
benimde 20 mart ve 4 nisan gösteriyor. ben inandım ve kendim paylaştırdım 31 mart-2 nisan-4nisan günleri dolu geçecek. 2 gün var arada döngün kaç günde senin.benim 29 günde
Valla cnm şöyle 28günde bir geliyor ama bazende 1gün önce veya 2 gün önce de geldiği de oluyodu ama hiç gecikmemiştir şubatta martta hep 28günde bir geldi ona göre hesapladım 5 nisan yumurtlama günüm gün aşırı deniycez 1-3-5-7-9 nisan da hayırlısı bakalımm inşallah tutarr:26:

ceylinnila
31-03-13, 11:03
sentimental
canım zaten yumurta 1 gün spermler 2 gün kadar yaşıyor çocuk için en mantıklısı gün aşırı olması.Çünkü yumurtlama gününden bigün önceden kalan spermlerle de döllenme olabilir ve büyük ihtimalle kızın olur :) Ama yumurtlama gününe denk gelirse döllenme, yüksek ihtimalle oğlun olur çünkü erkek geni taşıyan spermler daha hızlı rahme ulaşıyor yumurta varsa döllüyor kız karkterliler anca 1-2 güne ulaşıyor yumurta oluşunca da erkek spermler gelmeden yakalıyor yumurtayı.O yüzden de1-3-5-7 -9 .günlerinde hertürlü yumurtlama gününe denk gelirsin ama tutar mı Allah'ın takdiri...Benim geçen ay uyguladığım buydu, tam da düşündüğüm gibi oldu ama 4 haftalıkken sonlandı gebeliğim kimyasal olduğu söylendi
öyle mi bilmiyordum cnm bilgilendirdiğin için sağol:KK66: Kız erkek farketmez tutsun da allah hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin hepimize bizim ilk deneme ayımız olucak inşallah..Olabiliyor cnm üzülme allah sağlık versin inşallah bu ay bidaha tutar ve tutunur bebeğin...

kayra_bebek
31-03-13, 12:03
ceylinnila
Valla cnm şöyle 28günde bir geliyor ama bazende 1gün önce veya 2 gün önce de geldiği de oluyodu ama hiç gecikmemiştir şubatta martta hep 28günde bir geldi ona göre hesapladım 5 nisan yumurtlama günüm gün aşırı deniycez 1-3-5-7-9 nisan da hayırlısı bakalımm inşallah tutarr:26:
canım ben 31-2-4 nisan demiştim ama sonrasında da devam edelim o zaman yani 31-2-4-6-8 nisan olsun o zaman....

ceylinnila
31-03-13, 13:03
kayra_bebek
canım ben 31-2-4 nisan demiştim ama sonrasında da devam edelim o zaman yani 31-2-4-6-8 nisan olsun o zaman....
Bence devam et cnm adet gününe kadar 1gün boş 1gün dolu deneyin garanti olsun:)

sentimental
31-03-13, 15:03
Yarın Nisan'a giriyoruz heycanlandım biraz :) umarım kimyasal gebelik sonrası ovulasyon günleri allak bullak olmuyordur umarım normal düzende regl olurum gebelik olmasa bile düzensiz adet olmadığıma sevinirim en azından

kayra_bebek
31-03-13, 16:03
sentimental
Yarın Nisan'a giriyoruz heycanlandım biraz :) umarım kimyasal gebelik sonrası ovulasyon günleri allak bullak olmuyordur umarım normal düzende regl olurum gebelik olmasa bile düzensiz adet olmadığıma sevinirim en azından
inş canım aslında gelen her kırmızı üzüyor ama zamanında gelmesi sevindiricide en azından normal bir sonraki aya umut var demektir.

sentimental
evet canım en azından kaç günde bir olacağını bilirim.Gerçi bu sefer olmazsa adet bitiminde gün aşırı yöntemini deneyeceğim bu ay :) ilk ay yumurtlama hesapladık kimyasal oldu bu ay yani 2.denemede yine tahminen yumurtlama hesapladım çünkü kimyasal gebelik yüzünden ovulasyon zamanım değişmiş olabilir eğer olmazsa 3. denememi adet bitiminden itibaren gün aşırı deneyerek gerçekleştiricem o da olmazsa kafama göre takılırım napayım :)

kayra_bebek
sentimental
evet canım en azından kaç günde bir olacağını bilirim.Gerçi bu sefer olmazsa adet bitiminde gün aşırı yöntemini deneyeceğim bu ay :) ilk ay yumurtlama hesapladık kimyasal oldu bu ay yani 2.denemede yine tahminen yumurtlama hesapladım çünkü kimyasal gebelik yüzünden ovulasyon zamanım değişmiş olabilir eğer olmazsa 3. denememi adet bitiminden itibaren gün aşırı deneyerek gerçekleştiricem o da olmazsa kafama göre takılırım napayım :)
bizde ilk ay kafaya göre takıldık olmadı:) 2. ay tahmini yumurtlama tarihim ve öncesi boş geçti:) bu 3. deneme ve bende dediğin gibi gün aşırıyı deniyoruz bakalım hayırlısı hakkımızda... rabbim hayırlısıyla hepimize sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip eylesin...

bafs32
31-03-13, 18:03
çok moralim bozuk bana cevap verin lütfen :KK43:( 7 martta son adet gördüm 1 haftadırda adet olcakmışım gibi göğüslerim şişti belim falan ağrıo :KK43:( dayanamadım bugün test baktım negatif adet tarihime 1 hafta var olsa çıkardı dimi :KK43:( yoksa erkenmi bakmışım hala hamile olma ihtimalim varmı kızlar bat 8 nisan lütfen cap yazın çok moralim bozuk :KK43:(

sentimental
31-03-13, 19:03
tabiki ihtimal var canım benim çünkü hamilelik idrar testinde adet günü geçtikten sonra çıkar kan testinde de en net sonuç beklenen adet gününde çıkar sen çok erken davranmışsın, bak şöyle örnek vereyim en son 22 ocakta adet görmüştüm 25 şubatta bekliyordum olmayınca test yaptım negatif çıktı 28ine doğru bidaha yaptım pozitif çıktı ama benimkisi kimyasal olduğu için düştü yani ben hamile olduğumu son adet tarihimden 34 gün sonra öğrenmiş oldum idrarda.

bidiqperge
bafs32
çok moralim bozuk bana cevap verin lütfen :KK43:( 7 martta son adet gördüm 1 haftadırda adet olcakmışım gibi göğüslerim şişti belim falan ağrıo :KK43:( dayanamadım bugün test baktım negatif adet tarihime 1 hafta var olsa çıkardı dimi :KK43:( yoksa erkenmi bakmışım hala hamile olma ihtimalim varmı kızlar bat 8 nisan lütfen cap yazın çok moralim bozuk :KK43:(
Dur canım ya daha 1 hafta var adetine. Bu tarihlerde kanda çıkar ancak. O da eğer geç döllenme değilse. Geç döllenme olursa sentimental i de dediği gibi adet günü hatta sonrasında çıkar

yarem21
sentimental
canım bende kimyasal gebelikten sonra adt hiç bir deiğişiklik olmadı aynen devam etti eski adt tarihine göre değil son düşükte olana tarihş baz alacan

OLSUNARTIK
hıcran4242
mrb canım benim de 4 ayım boş geçti tedavi gördüğüm halde bu ay iğneye geçtik 7 gün önce ovitrelle çatlama iğnesi oldum günler genel bilmiyor bu ay çok umutluyum goguslerim çok hssaslasti belim ve kasiklarimda ağrı var adet tarihim 3 mart:)
bende ilacı bıraktım iki ay boş geçti polikistik overde oldugu için doktor hamilelik zor diyor ama ben dualara çok inanıyorum tedaviden çok dua geçiyor bence bu ay büyük bir inançla başlıyorum inş. Güzel haberlerimizi paylaşırız ben 27 nisan daha çoook var :)

bafs32
31-03-13, 20:03
sentimental
tabiki ihtimal var canım benim çünkü hamilelik idrar testinde adet günü geçtikten sonra çıkar kan testinde de en net sonuç beklenen adet gününde çıkar sen çok erken davranmışsın, bak şöyle örnek vereyim en son 22 ocakta adet görmüştüm 25 şubatta bekliyordum olmayınca test yaptım negatif çıktı 28ine doğru bidaha yaptım pozitif çıktı ama benimkisi kimyasal olduğu için düştü yani ben hamile olduğumu son adet tarihimden 34 gün sonra öğrenmiş oldum idrarda.
inşallah öyledir canım ya 3 aydır her ay aynı heycan ve tek çizgi bu ay olmazsa zaten kışın doğum istemediğimiz için ara vericez hayırlısı sen kaç gün arayla adet görüyorsun yani adetin geçtikten sonra kaçıncı gün pozitifi gördün

bafs32
sentimental
inşallah öyledir canım ya 3 aydır her ay aynı heycan ve tek çizgi bu ay olmazsa zaten kışın doğum istemediğimiz için ara vericez hayırlısı sen kaç gün arayla adet görüyorsun yani adetin geçtikten sonra kaçıncı gün pozitifi gördün? bu ay gün aşırı çalışma yaptık çok umutluydum nasip inşallah olur :KK43:(

bafs32
sentimental
inşallah öyledir canım bu ay olmazsa zaten kışın doğum istemediğimiz için ara vericez hayırlısı :KK43:( sen kaç gün arayla adet görüyorsun yani adetin geçtikten sonra kaçıncı gün pozitifi gördün? bu ay gün aşırı çalışma yaptık çok umutluydum nasip inşallah olur :KK43:(

bidiqperge
31-03-13, 22:03
Kızlar ben bugünlerde yumurtlama dönemindeyim. İsveç diyeti yapmak istiyorum. Bayağı bir kilo fazlam var. Diyete yarın başlarsam 13 gün sonrası tam adet günüme denk geliyor. Sizce gebe kalırsam bi zararı olur mu?

bafs32
1-04-13, 04:04
bidiqperge
Kızlar ben bugünlerde yumurtlama dönemindeyim. İsveç diyeti yapmak istiyorum. Bayağı bir kilo fazlam var. Diyete yarın başlarsam 13 gün sonrası tam adet günüme denk geliyor. Sizce gebe kalırsam bi zararı olur mu?
yok canım olmaz bence çünkü hamile olduğunu bilmeden spor diyet ilaç bile kullanan var bi yazıda okumuştum doktor diyordu öğrenene kadar yaptıklarınızın bebeğe bi zararı olmayacaktır bu konuda anneler hep endişelenir ama endişelenecek bişey yoktur diye sadece planlı gebeliklerde folik asit takviyesi tavsiye etmiş yinede ağır bi diyet uygulamasan ii olur tabi kuru kayısı ve su ikilisi ve yürüyüş posiyonlardada herşeyi ye ama tabak küçült bu şekilde 1.5 ayda 8 kilo verdim ben tavsiye ederim canım ha bide haftanın bi günü ödül günü herşey serbest :) zorlanmadan rahatlıkla kilo verirsin

hayat_ask
1-04-13, 05:04
günaydın herkese,

Dayanamayıp dün kan testi yaptırdım. sonuç 265:) ama nedense içimde bir korku var. Düşük gibi geldi bana değer sizler ne dersiniz?

Allah'ım herkesin gönlüne göre versin..

kayra_bebek
benim ovulasyon tarihlerim 31-2-4-6 nisandı hatırlarsınız.
asıl bebek için yarın başlaması gerekiyodu çalışmaların:KK43:( fakat eşimin rahatsızlığından dolayı başlayamadı:KK43:( böyle olunca moralim bozuluyor sanki olmayacakmış gibi. nasıl yapayım tarihlerimi değiştiireyim şimdi yoksa 1-2-4-6 mı olsun tarihler:KK43:(( çok moralim bozuk ya dün boş geçmemeliydi :KK43:((

kayra_bebek
hayat_ask
günaydın herkese,

Dayanamayıp dün kan testi yaptırdım. sonuç 265:) ama nedense içimde bir korku var. Düşük gibi geldi bana değer sizler ne dersiniz?

değeri bilmem ama hayırlı uğurlu olsun çok sevindim senin adına.rabbim kucağına alamayı nasip etsin inş.

MUHAMMEDINANNESI
1-04-13, 06:04
hayat_ask
günaydın herkese,

Ay tebrik ederimmm, sag salim kucagina al, Allah hayirli evlat versin.Degerin de bayaa normal, niye endise ettin anlanadim :) bat-in ne zamandi cnm?

MUHAMMEDINANNESI
bafs32
Daha test yapman icin erken canim idrar testi beklenen adet tarihinden 1 hafta sonra yapilmali sen 1 hafta once yapmishsin :) ama beklene adet gunu de yapilinca da cikiyor

MUHAMMEDINANNESI
bafs32
Daha test yapman icin erken canim idrar testi beklenen adet tarihinden 1 hafta sonra yapilmali sen 1 hafta once yapmishsin :) ama beklene adet gunu de yapilinca cikiyor

kayra_bebek
lütfen biri bana da cevap yazsın yaaaa lütfen:KK43:(((

hayat_ask
MUHAMMEDINANNESI
Ay tebrik ederimmm, sag salim kucagina al, Allah hayirli evlat versin.Degerin de bayaa normal, niye endise ettin anlanadim :) bat-in ne zamandi cnm?

bat 28 marttı canım..

pufboregi
1-04-13, 07:04
sinolog
İnşallah pufböreği, güzel haberler gelsin mutlu olalım. Ben daha bilmiyorum herşeyi doğru mu yapıyoruz. 1 gün arayla 6. günden itibaren başladık. bugün 11. gün. Bir arkadaşım 18. güne kadar yap dedi. Burda bi yerde de tekrar adet olana kadar bir gün arayla yapılmalı diyor. Bir dahakine kadar yapmak çok olmıcak mı yaa ? Nasıl yapsak? Bu ay olmazsa bir dahaki ay da ovülasyon testi ile deniycem en azından yumurtlama tarihini bilirim.
cnm valla ben garanti olsun diye bat'a 4-5 gün kalaya kdr çalışmalara devam etcem.ztn kocamın canına minnet. ovulasyon tarihlerim benim bugün bitiyor. bundan sonra her gün olur herhalde. zor ikna ettim günaşırı olmasına çünkü. pazartesiden sonra serbestiz dedim. çok olmucak mı diosun ya, benim bu ay ilk kez bu kdr az oldu hehehhehhehehe

pufboregi
bidiqperge
Ay bende şimdi çııkıp puf böreği apıcam canımı istettin ayol:):KK52:
valla ya bende her ismime baktığımda istio cnm :) puf böreğini biliosun egeli misin? genelde pişi fln diyorlar ama puf böreği başkaaaa. şöyle peynirli peynirli. Annem de çok güzel yapar. Haftaya annemlere gitcem istesem miiiii

pufboregi
HICRAN4242
Beni listefen kaldırın kızlar bugün kırmızı kartı gördüm başka bahara kaldı:KK43:(((((((
:'((((
cnm çok üzüldüm ama bence nisanda olcak öyle hissediyorum. yalnız bir şey sorcam. senin kırmızılar erken gelmiş. 3 Nisan değil miydi? eğer erken geldiyse yumurtlama tarihin şaştı demektir. bak sen garanti olsun diye mutlaka adet bitiminden itibaren başla günaşırı çalışmalara. yumurtlama tarihinde ilişki olmadıysa ztn bebiş olmaz. belki de ondan olmadı

pufboregi
hayat_ask
günaydın herkese,

ay ay ayyyyyyyyyyy :nazar:

Allah'ım nazarlardan korusunnnnn. İlk hamişimiz geldi. Sağlıkla, mutlulukla 9 ay geçir inşallah.
Bizi mutlaka her ay olan değişikliklerden, gelişmelerden haberdar et oldu mu? Burdaki herkesin sana ihtiyacı var. Soracakları var.

Not: Bu değer her gün ikiye katlanarak artıyormuş cnm. Bir hafta sonra yaptırırsan sonuçların inanılmaz arttığını görceksin. Arkadaşımın 66 çıkmıştı, o şu an 7 haftalık :)

kayra_bebek
pufboregi
cnm valla ben garanti olsun diye bat'a 4-5 gün kalaya kdr çalışmalara devam etcem.ztn kocamın canına minnet. ovulasyon tarihlerim benim bugün bitiyor. bundan sonra her gün olur herhalde. zor ikna ettim günaşırı olmasına çünkü. pazartesiden sonra serbestiz dedim. çok olmucak mı diosun ya, benim bu ay ilk kez bu kdr az oldu hehehhehhehehe
tam tersi eşimde zemenlı yapmaya karşı düşkünlüğü yok pek fazla:KK43:( o yüzden ben sıkıntı çekiyorum biraz gün aşırı fazla geliyo onada:KK43: hiç bir çare bulamadım bunun için:KK43: ama içimden bi his bu ayda olmayacak diyo çünkü çalışmıyoruz :KK43:(

pufboregi
1-04-13, 08:04
kayra_bebek
benim ovulasyon tarihlerim 31-2-4-6 nisandı hatırlarsınız.
asıl bebek için yarın başlaması gerekiyodu çalışmaların:KK43:( fakat eşimin rahatsızlığından dolayı başlayamadı:KK43:( böyle olunca moralim bozuluyor sanki olmayacakmış gibi. nasıl yapayım tarihlerimi değiştiireyim şimdi yoksa 1-2-4-6 mı olsun tarihler:KK43:(( çok moralim bozuk ya dün boş geçmemeliydi :KK43:((
cnm çok önemli değil bu. üzülme. en yüksek gebelik şansı hangi günse ona denk getir mutlaka. ona göre kaydırabilirsin. kadınlar kulübünün ovulasyon hesaplayıcısından mı bakmıştın bu tarihlere? orada düşük-orta-yüksek diye sıralama vermiş. orta ve yükseklere denk gelsin de

pufboregi
kayra_bebek
tam tersi eşimde zemenlı yapmaya karşı düşkünlüğü yok pek fazla:KK43:( o yüzden ben sıkıntı çekiyorum biraz gün aşırı fazla geliyo onada:KK43: hiç bir çare bulamadım bunun için:KK43: ama içimden bi his bu ayda olmayacak diyo çünkü çalışmıyoruz :KK43:(
cnm o zmn sen bişiler yapcaksın. ne bileyim cinsel isteği arttırıcı yiyecekleri araştır internetten. onları yedirmeye çalış. Tabi ona söylemeden :)

evde giydiğin kıyafetlere dikkat et. seksi şeyler giy. nevresimleri bile ona göre seç. sen istekli ol. O zaman olur bence.

kayra_bebek
pufboregi
cnm çok önemli değil bu. üzülme. en yüksek gebelik şansı hangi günse ona denk getir mutlaka. ona göre kaydırabilirsin. kadınlar kulübünün ovulasyon hesaplayıcısından mı bakmıştın bu tarihlere? orada düşük-orta-yüksek diye sıralama vermiş. orta ve yükseklere denk gelsin de
evet canım ordan bakmıştım dün düşük tarihti orta tarihler 1-2-3 en yüksek 4 nisan bakalım kocayı razı edebilirsek bu 4 günün ikisinde olsun istiyorum. bazen sinirleniyorum o uğraşmıyo bende uğraşmıyım diyorum ama yapamıyorum. aslında oda benim kadar çok istiyo ama biraz kaderci ne yaparsan yap rabbim verecek diyo :KK43: bilmiyorum kafam karışık :KK43:

pufboregi
kayra_bebek
evet canım ordan bakmıştım dün düşük tarihti orta tarihler 1-2-3 en yüksek 4 nisan bakalım kocayı razı edebilirsek bu 4 günün ikisinde olsun istiyorum. bazen sinirleniyorum o uğraşmıyo bende uğraşmıyım diyorum ama yapamıyorum. aslında oda benim kadar çok istiyo ama biraz kaderci ne yaparsan yap rabbim verecek diyo :KK43: bilmiyorum kafam karışık :KK43:
tmm bak üzülme, düşük tarihte olmamış ilişki nasılsa. sen olmazsa ona söyleme tarihleri. benimkisi de çok zorlandı tarih verince. o tarihlerde istekli davran sadece. bir de 4 nisan da mutlaka ilişki olsun. bu arada 4 ten sonra da tarih yazıo olması lazım. tekrar baksana bi.

sentimental
bafs32
inşallah öyledir canım bu ay olmazsa zaten kışın doğum istemediğimiz için ara vericez hayırlısı :KK43:( sen kaç gün arayla adet görüyorsun yani adetin geçtikten sonra kaçıncı gün pozitifi gördün? bu ay gün aşırı çalışma yaptık çok umutluydum nasip inşallah olur :KK43:(
canım ben 32-33-34 günde bir adet olurum daha uzamanz ama değişir gün sayısı.22 ocakta adet görmüştüm 25 şubatta görmem gerekiyordu testte negatifti 28 şubatta pozitifti yani en son adet günümden 39 gün sonra idrar testinde çıkmıştı.Beklenen adet günüme göre de 4 gün geciktikten sonra çıkmıştı diyebilirim bu durumda yani erken davranmışsın idrar testi için

kayra_bebek
pufboregi
tmm bak üzülme, düşük tarihte olmamış ilişki nasılsa. sen olmazsa ona söyleme tarihleri. benimkisi de çok zorlandı tarih verince. o tarihlerde istekli davran sadece. bir de 4 nisan da mutlaka ilişki olsun. bu arada 4 ten sonra da tarih yazıo olması lazım. tekrar baksana bi.
baktım 5 nisan diyo düşük gösteriyor. birde adet döngüm 29 gün ama 30 gibi hesaplıyo sanki adet başlangıcımla sayarsam 30 gün tekrar adet gösteriyor. kafam iyice karıştı:KK43: 20 mart bat tarihim 29 günde bir oluyorum işte :KK43: ay ağlıycam şimdi:KK43: