TEST

2013 Ekim Hamişlerinin Aldığı, Alacağı ve Kararsız Kaldığı Cicişler :)

suzincan
9-04-13, 07:04
aldıklarım güzel hamişler :)

nacisss
9-04-13, 09:04
suzincan

Ooo sen bayağ bişey almışsın suzincan :)
Allahım saglıklı gunlerde gıymeyı nasip etsin bebişine ...

suzincan
nacisss

Ooo sen bayağ bişey almışsın suzincan :)
Allahım saglıklı gunlerde gıymeyı nasip etsin bebişine ...
amin hepimizinkine.
aldım aldım. bn brz alışveriş çılgınıyım :)

nacisss
suzincan
amin hepimizinkine.
aldım aldım. bn brz alışveriş çılgınıyım :)

Bende hep bişeyler almak istiyorum ama annemle kayınvalidem acele etme diyorlar hep o yuzden henuz bısey almadım.
Ama bebiş kıyafetlerini görunce içim gidiyo yaa:KK34:

loori
9-04-13, 11:04
suzincan
oyyy ben yerim bunlarim totsunu yaaa cook guzeller :KK52:

lina0156
9-04-13, 14:04
loori
ekifim bence biraz daha arastir derim ne biliyim rahatlik onemli biliyosun tatlim :KK16:

suzicim bende en kisa zamanda baslicam listeye ama ben Almanyadayim annem diyo ben tulum fln havlu gibi seylerini alirim sen sadece kaba esyalarini al bilmiyorum bende boyleyim nereden baslasak ne yapsak bilmiyorum :KK53::KK53:
aynen benim annemde birçok şey yapmış bile şimdiden ilk torun heyecanı tabi:KK1: bana sadece kıyafetlerini sen al diyo gerisine karışma ohh dedim ne güzel keşke herkesin senin gibi anneannesi olsa
aereninannesi
bende almaya çıktığımda çift yönlü düşünüyordum fakat çift yönlü arabalarda kullanım kolaylığı olmuyor bebek sana dönükken arabanın tekerlekleri rahat hareket etmiyor bir çok iyi markanınkilerde dahil.jkardeşim 4 yıl önce 800 lira verip aldı hiç memnun değildi.rüzgar için zaten rüzgarlığı bulunuyor bütün aarabaların.hem çocuk birazda gezerken etrafa baksın onlar için daha eğlenceli oluyor.ben tek yön baston puset aldım chicconun hem taşıması katlaması kolay arabamıza da rahatça sığıyor.2 yıldır kullanıyorum çok memnunum bu bebeğide büyütürüz o arabayla
baston tipten memnun musun? bebek rahat ediyor mu ben de onu düşünüyorum katlaması taşıması kolay diye otobüse filan binerken görüyorum bazılarında hemen katlanıyo ne güzel bebiş de rahatsa onu düşünürüm yani

lina0156
9-04-13, 14:04
maşallah ne güzel şeyler almışsın ya çok tatlılar ben de almak istiyorum ama:KK23:çok güzeller ..Allah iyi günlerde kullanmatı nasip etsin inşallah bebeğin içinde bıcır bıcır sağlıkla büyüsün

Piskolata
9-04-13, 15:04
kızlar A 101 de perşembe günü bebek battaniyesi küvet file gibi şeylerde indirim var bi gözatın isterseniz :KK34:
internet sayfasından bakabilirsiniz :KK55:

ogretmen1
10-04-13, 18:04
Selamlar kizlar... Bugun ablamla konustum kendisi uc cocuk buyutmus biri olarak baston tipi bebek arabalarinin bebek daha buyudugu zaman kullanilacagini soyledi. Kucuk bebisler icin pek iyi olmadigini soyledi baston bebek arabalarinin bi de bana dedi ne bu aceleee :) ben sizin merakiniz icin sordumm

aereninannesi
10-04-13, 19:04
elifimmahsum
aynen benim annemde birçok şey yapmış bile şimdiden ilk torun heyecanı tabi:KK1: bana sadece kıyafetlerini sen al diyo gerisine karışma ohh dedim ne güzel keşke herkesin senin gibi anneannesi olsa

baston tipten memnun musun? bebek rahat ediyor mu ben de onu düşünüyorum katlaması taşıması kolay diye otobüse filan binerken görüyorum bazılarında hemen katlanıyo ne güzel bebiş de rahatsa onu düşünürüm yani
çok memnunum.mayıs ayında doğum yapmıştım havalarda iyi olunca 20 günlükten itibaren gezdirdim oğlumu baston pusette.hem hantal olmuyorlar heryerde rahat kullanıyorsun.sırt kısmı tamamen yatanlardan bakın bebek yatağı gibi oluyor zaten.alt kısmınada rahat uyusun diye battaniye yerleştiiyordum mışıl mışıl uyuyordu ben gezerken.benim kullandığım chicco multıway

suzincan
11-04-13, 08:04
elifimmahsum
maşallah ne güzel şeyler almışsın ya çok tatlılar ben de almak istiyorum ama:KK23:çok güzeller ..Allah iyi günlerde kullanmatı nasip etsin inşallah bebeğin içinde bıcır bıcır sağlıkla büyüsün
amin cnm hepimizinki için.
daha da eklenio hergeçen gün. teyzem uşaktan battaniyesini getirdi. onuda çekip koycam yakın zamanda:)

pinokyo55
13-04-13, 13:04
Maşallah herkes bişeyler almaya başlamış ben daha hiç bir şey almadım erken gibi geldi bana. Sadece arabalara baktık karar vermesi zor ve çok pahalı . Bu arabayı beğendim aslında.
http://www.e-bebek.com/i/p/300/63/mNUN-1163_1.jpg.

Cinsiyetini de öğrenmedik daha biz siz öğrendiniz mi kızlar? Öğrenince daha hevesli olurum sanki alışverişe gibi geliyor bana .

pinokyo55
13-04-13, 13:04
Piskolata
benim de düşüncem o nasipse temmuz da bitirmiş olmayı düşünüyorum
izmirin sıcağında dolaşmak pek mümkün gözükmüyor :KK53:
çalıştığım için vaktim de yok :KK25:
ben de bütün yaz boşum okullar tatil ya rahat rahat alışveriş yaparım diyodum ama sıcakları düşünmedim tabi. alışveriş merkezleri daha serin olur diye düşünüyorum oralardan baıcam artık.Yaz hamişleri olarak çok bunalmayız inşallah.

sympatyh
16-04-13, 15:04

Eki Görüntüle 687463
buda benim süt mısırımın arabası zaten başka birşeyi yok bebeğimin henüz...

suzincan
17-04-13, 08:04
sympatyh

Eki Görüntüle 687463
buda benim süt mısırımın arabası zaten başka birşeyi yok bebeğimin henüz...
güle güle kullan. travel sisteme de dönüşebiliyormuş videosunu izledim güzel bir araba :)

sympatyh
17-04-13, 17:04
teşekkür ederim ewet dönüşebiliyor ama aparatını ayrı temin etmen gerekiyor

nacisss
18-04-13, 09:04

Eki Görüntüle 688529

Eki Görüntüle 688530

Eki Görüntüle 688531

Kızlar bende bebişim için bu beşikten ve bu arabadan almayı düşünüyorum. sizce nasıllar ?

lina0156
18-04-13, 10:04
nacisss

Eki Görüntüle 688529

Eki Görüntüle 688530

Eki Görüntüle 688531

Kızlar bende bebişim için bu beşikten ve bu arabadan almayı düşünüyorum. sizce nasıllar ?
beşiğe bayıldımmm bu tarz beişleri çok seviyorum çok güzel görünüyor arabası da öyle kullanışlı duruyor canım

suzincan
18-04-13, 11:04
nacisss

Eki Görüntüle 688529

Eki Görüntüle 688530

Eki Görüntüle 688531

bende o tahta beşiklerden istiyorum ilk ayları için ama heryerde fiyatları değişik ve pahalı.

sympatyh
18-04-13, 13:04
çok güzel bir beşik bende bayılıyorum ama çok kısa bir süre kullanabilirmişim gibi geliyor ufak oluşu nedeniyle gereksiz mi olur acaba alsam sizlerin fikirleri neler arkadaşlar

sevgmm
18-04-13, 14:04
mrb kızlar bende bıldıklerımı sızınle paylaşmak istedım daha doğrusu duyduklarımı bende baston arabadan yanaydım hafıf diye ama kuçuk bebekler için kullanışlı olmadıgını söyledıler anca 1 2 yasında kullanışlıymış mesela bende pıercardın arabalarına baktım çok tatlı duruyorlar arkadaş almış gayette memnunmuş beşik içinde bende tayıncı oldugumuz için oyun parkı almayı ıstedım onuda arkadaşlar çok rahat istedığın yere göturme açısından rahatmış ama kullanışı açısından fazla uygun görmedıler hatta sıcak memleketteysenız arkadaş terleme yapıyo diye duymuş ama bende kararsız kaldım ayrıca hepınıze yavrucuklarınız hayırlı olsun huzurlu ve mutlu buyusunler kuzucuklarımız

sare_
nacisss

Eki Görüntüle 688529

Eki Görüntüle 688530

Eki Görüntüle 688531

Selam arkadaşlar..
Yukarıdaki bebek arabası güzel ve kullanışlı....
Fakat beşik için çok fazla bir şey söyleyemeyeceğim..
Ben 3 sene bebek mağazasında çalıştığım için çok müşterim oldu
bebişle ilgili hemen hemen herşeyi sormusumdur..
Bu beşiklere ben de bayılıyorum. İlk aylar için mükemmel.. Yatak odasında yanınıza rahatca alabileceğiniz bir beşik.
Fkat çok küçük olduğu için Çok az bir süre kullanılıyor. Verilen paraya yazık oluyor..
Oyun parkları çok kullanışlı. En çok tercih edilen beşikler.. Fkat ben tahta beşik almayı düşünüyorum..
Büyük, parmaklıklı oluyor ya.. Fiyatları 350-400 tl civarı şimdiki fiyatlr bunlar. Araştırmadım tabii..

sare_
sevgmm
mrb kızlar bende bıldıklerımı sızınle paylaşmak istedım daha doğrusu duyduklarımı bende baston arabadan yanaydım hafıf diye ama kuçuk bebekler için kullanışlı olmadıgını söyledıler anca 1 2 yasında kullanışlıymış mesela bende pıercardın arabalarına baktım çok tatlı duruyorlar arkadaş almış gayette memnunmuş beşik içinde bende tayıncı oldugumuz için oyun parkı almayı ıstedım onuda arkadaşlar çok rahat istedığın yere göturme açısından rahatmış ama kullanışı açısından fazla uygun görmedıler hatta sıcak memleketteysenız arkadaş terleme yapıyo diye duymuş ama bende kararsız kaldım ayrıca hepınıze yavrucuklarınız hayırlı olsun huzurlu ve mutlu buyusunler kuzucuklarımız
Baston arabalar yeni doğmuş bebekler için uygun değil arkadasımızın dediği gibi. Ama çok kullanışlı olduğu bir gerçek..
Baby two go nun bir modeli var çok kullanışlı.. İstediğiniz her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz.. Tekerlekleri mülkemmel. O kadar rahat gidiyor ki.. Çok arkadaşım aldı, çok müşterim aldı.. Bizzat kendim de kullandım. mükemmel.. Fiyatı 400 tl. Aşağıya ekledim resmini eklenmişse eğer..

Oyun parkları çok kullanışlı.. Terleme yapması mümkün değil.. Beğeniyorsanız alın.. İçerisine alacğınız uyku setinin kumaşı çok önemli..
Tomuycuk adlı markanın kumaş kalitesi mükemmel.. Daha sayılabilecek bir çok kaliteli marka var..

nacisss
18-04-13, 15:04
kızlar beşiği kucuk almak zorundayım yer sıkıntım var cunku yatak odamda yanımda yatırcagım ıcın odama sıgabılecek nerdeyse tek beşik diyebilirim. arkadasımda kulllanmıs nerdeyse 1 yasına kadar yatırmıs bebegını. ben ılk etapta oda yapmayı dusunmuyorum 1 yasından sonra ayırrım odasını o zamana kadar benı ıdare etse yeter dıye dusundum. bebek arabasına gelınce bebek arabası baston model ama yıne ondada 13 ay olana kadar pusetle bırlıkte kullanabılırım. 1 yasından sonrada bebek bence cok rahat oturabılır bebek arabsına . hem travel sistem hemde baston olması benım ıcın avantaj kapattıgında kucucuk kalıyo cunku. hemde hantal bır araba degıl travel sıstemlerın nerdeyse hepsi cok hantal bunu tek elınle acıp kapayabılıyosun. ayrıca haff bır araba:) bunlarda benım dusuncelerım :)

10062012nisa
sare_
Selam arkadaşlar..
Yukarıdaki bebek arabası güzel ve kullanışlı....
Fakat beşik için çok fazla bir şey söyleyemeyeceğim..
Ben 3 sene bebek mağazasında çalıştığım için çok müşterim oldu
bebişle ilgili hemen hemen herşeyi sormusumdur..
Bu beşiklere ben de bayılıyorum. İlk aylar için mükemmel.. Yatak odasında yanınıza rahatca alabileceğiniz bir beşik.
Fkat çok küçük olduğu için Çok az bir süre kullanılıyor. Verilen paraya yazık oluyor..
Oyun parkları çok kullanışlı. En çok tercih edilen beşikler.. Fkat ben tahta beşik almayı düşünüyorum..
Büyük, parmaklıklı oluyor ya.. Fiyatları 350-400 tl civarı şimdiki fiyatlr bunlar. Araştırmadım tabii..
ewet cnm bncede

sare_
nacisss
kızlar beşiği kucuk almak zorundayım yer sıkıntım var cunku yatak odamda yanımda yatırcagım ıcın odama sıgabılecek nerdeyse tek beşik diyebilirim. arkadasımda kulllanmıs nerdeyse 1 yasına kadar yatırmıs bebegını. ben ılk etapta oda yapmayı dusunmuyorum 1 yasından sonra ayırrım odasını o zamana kadar benı ıdare etse yeter dıye dusundum. bebek arabasına gelınce bebek arabası baston model ama yıne ondada 13 ay olana kadar pusetle bırlıkte kullanabılırım. 1 yasından sonrada bebek bence cok rahat oturabılır bebek arabsına . hem travel sistem hemde baston olması benım ıcın avantaj kapattıgında kucucuk kalıyo cunku. hemde hantal bır araba degıl travel sıstemlerın nerdeyse hepsi cok hantal bunu tek elınle acıp kapayabılıyosun. ayrıca haff bır araba:) bunlarda benım dusuncelerım :)
hmm.. anladım canım.. o zaman seçtiğin beşik süper..
Benim bir müşterim buna benzer bir beşik almıştı..
Çok rahat kullandığını ve ilk aylar için çok kullanışlı olduğunu söylemişti..
Kendisi 9 aya kadar kullanmış beşiği..
Zaten 1 yaşından sonra oda almayı düşünüyorsan ufak beşik alman daha mantıklı..
ben de orta boy parmaklıklı beyaz rekte tahta beşik istiyorum. Oda yapmayı düşünmüyorum..
Eşim memur olduğu için şehir şehir gezeceğimiz için bu şekilde olacak..
Bebek arabası çok güzelmiş bu arada..

sare_
loori

Eki Görüntüle 677393

bende bunu dusunuyorum kizlarr:KK53:
Bu arabanın markası ne.. Çok güzelmiş.. Tam benim istediğim gibi..

Özelliklerine bakmak istiyorum..

loori
18-04-13, 17:04
sare_
Bu arabanın markası ne.. Çok güzelmiş.. Tam benim istediğim gibi..

Özelliklerine bakmak istiyorum..
merhaba canim buyuk ihtimalle bunu alicaz biz onumuzdeki zamanlarda hauck markasi tatlim :KK16:

loori
18-04-13, 17:04

Eki Görüntüle 688920
Bende konu ile alakali sunlari soylemek istedim;benimde bebegimin ilk zamanlarda malesef odasi olmayacak o yuzden yanimizda yaticak cok arastirdim park besik baktim hic icime sinmedi ve amerikada yasaklanmis o besikler bende pek begenmiyorum onlari diger besik cok tatli ama cok kucuk daha buyukken kullanamam.. Ben boyle bisey istiyorum insallah:KK16:

sare_
18-04-13, 19:04
loori
merhaba canim buyuk ihtimalle bunu alicaz biz onumuzdeki zamanlarda hauck markasi tatlim :KK16:
Çok güzelmiş canım.. Şu ana kadar gördüğüm en güzel bebek arabası. Fiyatı nedir acaba?
Beşiğin, benim alacağım beşiğe çok benziyor. Tek farkı benimkinin çekmecelerinin alt tarafta olması.
Beşikte sallanmasına dikkat et canım. Bu tür beşiklerde sallanmayanlar da var ve hiiiç kullanışlı değil..

sare_
Oyun parkları çok kullanışlı ve en çok tercih edilen beşikler..
Ben bebek mağazasında çalıştım 3 yıl ordan biliyorum..
Bana sorulacak olsakullanmam sanırım.. Çok göre göre,
özelliklerini anlata anlata sıkıldım sanırım. Bir de gözüme güzel görünmesini istiyorum.
görsellik yok.. Kullanışı rahat ve güzel. Sorunsuz beşikler.. Yurt dışında neden yasaklanmış onu bilmiyorum..

loori
sare_
Çok güzelmiş canım.. Şu ana kadar gördüğüm en güzel bebek arabası. Fiyatı nedir acaba?
Beşiğin, benim alacağım beşiğe çok benziyor. Tek farkı benimkinin çekmecelerinin alt tarafta olması.
Beşikte sallanmasına dikkat et canım. Bu tür beşiklerde sallanmayanlar da var ve hiiiç kullanışlı değil..
canim ben Almanydayim o bebek arabasi 300 euro fln hepsi icinde.. yataga gelince o modelden istiyorum ve sallanan kesinlikle istemiyo esim bebegi sallamicaz kesinlikle diyo :KK31:

lina0156
19-04-13, 14:04
aa park beşikler neden yurt dışında yasaklanmış bir sakıncası var demekki merak ettim şimdi bilen var mı acaba

loori
19-04-13, 20:04
elifimmahsum
aa park beşikler neden yurt dışında yasaklanmış bir sakıncası var demekki merak ettim şimdi bilen var mı acaba
canim bilmiyorum bende bi yerde okumustum oyle pek ilgilenmedim ama ben park yataklari begenmedigim icin istemiyorum isinmadim onlara nedense...:KK31:

SansimCok
suzincan
o yazılı olanları nerden aldın? netten mi??

SansimCok
Bu listeyi de başka bir kk sayfasından buldum (yürüttüm) :))

2013 ekim aNNeLeRi & BeBeKLeRi iHTiYaÇ LiSTeSi

KıYaFeT vs.

2-3 adet hastane çıkışı
2-3 adet zıbın
8-10 adet çıtçıtlı body (0-3 ay ve 3-6 ay)
4-5 adet tulum (0-3 ay ve 3-6 ay)
4-5 adet pijama takımı(0-3 ay ve 3-6 ay)
4-5 adet alt pijama
3-4 adet önlük
5-10 adet çorap,eldiven,şapka
3-5 adet penye yelek
3-5 adet örgü yelek
2-3 adet penye battaniye
1-2 adet pazen-polar battaniye
1-2 adet peluş battaniye
1-2 adet uyku tulumu

BaKıM üRüNLeRi

10-15 adet ağız silme mendili
1-2 adet alt açma seti
kullan-at alt açma bezleri
1 adet emzirme yastığı
1-2 paket yenidoğan bez
2-3 paket yenidoğan ıslak mendil
şampuan-bebeyağı -pişik kremi
bebek çamaşır deterjanı
tırnak makası
konak tarağı
bebek termoforu
burun aspiratörü
biberonlar ve temizleme fırçası
emzik ve emzik kutusu
meyve sebze emziği
ateş ölçer
küvet ve küvet hamağı ve banyo lifi
bebek çantası
bebek bornozu
bebek kulak çubuğu
göğüs pedi
göğüs kalkanı
lohusa korsesi

YaTaK vs.

beşik yada park yatak
yatak
yatak için alez örtü
yorgan ve nevresim takımı
yan yatış yastığı

DiĞeRLeRi

puset
anakucağı
bebek arabası
bebefon (telsiz yada kameralı)
oda süsleme malzemeleri(kapı süsü vs.)

HaSTANe ÇaNTaSıNa KoNuLaCaKLaR

aNNiŞ için

2 adet kısa kollu gecelik,1 adet sabahlık
terlik
çorap
yüksek bel çamaşır
emzirme atleti
göğüs pedi
hasta bezi yada ped
bardak-çatal-tabak vs
diş fırçası-macun-tarak
antibakteriyel el temizleme jeli
peçete-kağıt havlu-normal havlu
fotoğraf makinesi

BeBiŞ için

2-3 zıbın
2 set hastane çıkışı
2 battaniye
2 önlük
5-10 bez
3-5 ağız mendili
ıslak mendil

lina0156
20-04-13, 15:04
SansimCok
Bu listeyi de başka bir kk sayfasından buldum (yürüttüm) :))

2013 ekim aNNeLeRi & BeBeKLeRi iHTiYaÇ LiSTeSi

KıYaFeT vs.

2-3 adet hastane çıkışı
2-3 adet zıbın
8-10 adet çıtçıtlı body (0-3 ay ve 3-6 ay)
4-5 adet tulum (0-3 ay ve 3-6 ay)
4-5 adet pijama takımı(0-3 ay ve 3-6 ay)
4-5 adet alt pijama
3-4 adet önlük
5-10 adet çorap,eldiven,şapka
3-5 adet penye yelek
3-5 adet örgü yelek
2-3 adet penye battaniye
1-2 adet pazen-polar battaniye
1-2 adet peluş battaniye
1-2 adet uyku tulumu

BaKıM üRüNLeRi

10-15 adet ağız silme mendili
1-2 adet alt açma seti
kullan-at alt açma bezleri
1 adet emzirme yastığı
1-2 paket yenidoğan bez
2-3 paket yenidoğan ıslak mendil
şampuan-bebeyağı -pişik kremi
bebek çamaşır deterjanı
tırnak makası
konak tarağı
bebek termoforu
burun aspiratörü
biberonlar ve temizleme fırçası
emzik ve emzik kutusu
meyve sebze emziği
ateş ölçer
küvet ve küvet hamağı ve banyo lifi
bebek çantası
bebek bornozu
bebek kulak çubuğu
göğüs pedi
göğüs kalkanı
lohusa korsesi

YaTaK vs.

beşik yada park yatak
yatak
yatak için alez örtü
yorgan ve nevresim takımı
yan yatış yastığı

DiĞeRLeRi

puset
anakucağı
bebek arabası
bebefon (telsiz yada kameralı)
oda süsleme malzemeleri(kapı süsü vs.)

HaSTANe ÇaNTaSıNa KoNuLaCaKLaR

aNNiŞ için

2 adet kısa kollu gecelik,1 adet sabahlık
terlik
çorap
yüksek bel çamaşır
emzirme atleti
göğüs pedi
hasta bezi yada ped
bardak-çatal-tabak vs
diş fırçası-macun-tarak
antibakteriyel el temizleme jeli
peçete-kağıt havlu-normal havlu
fotoğraf makinesi

BeBiŞ için

2-3 zıbın
2 set hastane çıkışı
2 battaniye
2 önlük
5-10 bez
3-5 ağız mendili
ıslak mendil
bunları not etmek lazım amma çok şey lazım ilk doğduğunda bile

SansimCok
20-04-13, 21:04
bazı şeyler fazla gibi geldi bana
mesela neden 2 tane hastane çıkışı???
deneyimliler bi bakarlar mı acaba???

lina0156
21-04-13, 13:04
SansimCok
canım hastane çıkışında zaten bebek kıyafeti var ilk aylarda bebişler kustuğu ve üstlerini hemen kirlettiği içindir herhalde ben öyle tahmin ettim

SansimCok
21-04-13, 17:04
Yani alalım mı?

suzincan
22-04-13, 07:04
SansimCok
o yazılı olanları nerden aldın? netten mi??
hayır eminönünden aldım havuzlu handa her mağazada var nerdeyse:)

suzincan
22-04-13, 07:04
SansimCok
Yani alalım mı?
bence sana kalmış bişey ben almıycam şahsen. 1tane yeter. ayrı ayrı takım yapıcam heryerde mevcut çnkü.

nurberra
22-04-13, 10:04
SansimCok
cnm ben şuabtta doğum yapmıştım ve 3 tane hastane çıkışı anca yetti hastane çıkışı derken bi paket 10lu (daha fazlasına gerek yok )
onu hemen doğduğunda giydirdiler.iki takım 3lü set (çıtçıtlı badisi, alt, üst) vardı ve yetti çok şükür bide ilk 0-3 aylık cicileri çok fazla almayın çünkü giydirmediğiniz bile olaiblir boylar uzuyu yıkayıp yıkayıp giyidirirz:)oalnları ama şunu söliim kusmalar falan başladığında çok fazla üst gerekiyo zoaamnda alınır zaten eve kapanmıyoruz ya:) tek altlarda çok lazım oluyo kış bebekleri olduklarından sıkı giydirceğimiz için alt üst epey kullanılır cnm

lina0156
22-04-13, 14:04
SansimCok
Yani alalım mı?
yani ben aynen burdaki liste gibi değil de kendime uyarlicam onu illaki hastane çıkşı set diye değil de kendim uydurucam takımı

adaderenim
22-04-13, 15:04

Eki Görüntüle 692489

bakın teyzeleri bunlarda benim kızımın:KK16:

loori
bubabur

Eki Görüntüle 692489

cok tatli canim bebisin gule gule giyinsinn :KK16::KK16:

adaderenim
loori
cok tatli canim bebisin gule gule giyinsinn :KK16::KK16:
teşekkürler canım:KK16:

Eki Görüntüle 692508

Eki Görüntüle 692509

Eki Görüntüle 692511

Eki Görüntüle 692512

kaynanamda bunları yapmaya başlıcakmış:KK9:

sare_
22-04-13, 17:04
SansimCok
Yani alalım mı?
iki hastane cıkışına gerek yok ki..
isteğe kalmış birşey..
Bir tane çok parçalı hast. çıkışı alıp, diğerlerini beş parçalı olanlardan almak daha mantıklı..
Fiyat olarak çok daha uygun olacaktır..
Çünkü tam takım hast. çıkışlarında penye battaniye de oluyor.. Gerek yok bence iki taneye..
2 hast.çıokışı yerine bir has.çıkışı ve iki-üç farklı beş parçlı takım alınabilir..

nurberra
22-04-13, 20:04
sare_
iki hastane cıkışına gerek yok ki..
isteğe kalmış birşey..
Bir tane çok parçalı hast. çıkışı alıp, diğerlerini beş parçalı olanlardan almak daha mantıklı..
Fiyat olarak çok daha uygun olacaktır..
Çünkü tam takım hast. çıkışlarında penye battaniye de oluyor.. Gerek yok bence iki taneye..
2 hast.çıokışı yerine bir has.çıkışı ve iki-üç farklı beş parçlı takım alınabilir..
evt cnm kesinlikle katılıyorum doğum yapmış biri olarak 1tane tam takım hastane çıkışı yeterli ondanda 10lu takım yeter bence çünkü çok pahalı gereksiz diğerleri alt üst satılıyo 2li 3lü taakımlar en güzeli öyle almak

lina0156
23-04-13, 14:04
bubabur

Eki Görüntüle 692489

iyi günlerde giyip büyüsün inşallah tatlım..bu arada kzıznın babaannesi de amma marifetliymiş kızın çok şanslı