Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

2013 Ekim Hamişlerinin Aldığı, Alacağı ve Kararsız Kaldığı Cicişler :)

lina0156
7-04-13, 19:04
loori
Eki Görüntüle 677393

bende bunu dusunuyorum kizlarr:KK53:
bebek açısından baya konforlu duruyor güzelmiş

suzincan
8-04-13, 08:04
kızlar joker mağazasının bahar kataloğu ok iyi bir göz atın derim. linkini paylaşıyorum:

Bahar Şenliği Katalog

lina0156
8-04-13, 10:04
suzincan
kızlar joker mağazasının bahar kataloğu ok iyi bir göz atın derim. linkini paylaşıyorum:

Bahar Şenliği Katalog
şimdi baktım da katoloğa çok güzel şeyler var ama biraz pahalı mı sanki hele bebek arabaları bazısı 2 bin lira o paraya gerçek araba alırım ben ya:KK1: ama çok güzel şeyler var insan heves ediyor

suzincan
8-04-13, 11:04
elifimmahsum
şimdi baktım da katoloğa çok güzel şeyler var ama biraz pahalı mı sanki hele bebek arabaları bazısı 2 bin lira o paraya gerçek araba alırım ben ya:KK1: ama çok güzel şeyler var insan heves ediyor
bazı şeyler brz pahalı ama çok kullanışlı şeyler var bence.
bebek arabası konusunda kesinlikle sana katıılıyorum serçe alırız o paraya :):):)

suzincan
8-04-13, 11:04
elifimmahsum
Eki Görüntüle 678949
işte buna bayıldım ama benim bebeğim imdiden yaptı bu anlaşmayı babasıyla:KK9::KK9:
malesef düşük riskinden dolayı herşeyi eşim yapıyo o yüzden beni tamamen zapdetmiş durumda şu an bebeğim
bende aldım buna benzer body ler. çok komik yazıları eve gidince çeker paylaşırım bende:)

lina0156
8-04-13, 12:04
suzincan
bazı şeyler brz pahalı ama çok kullanışlı şeyler var bence.
bebek arabası konusunda kesinlikle sana katıılıyorum serçe alırız o paraya :):):)
suzincan
bende aldım buna benzer body ler. çok komik yazıları eve gidince çeker paylaşırım bende:)
aynen ya acaba bir serçe mi alsak böylece hem biz biner gezeriz hem bebiş:KK1:..aldığı cicişleri çelte fotolrını koy merak ettim ben çok seviyorum böyle espirili bodyleri

suzincan
8-04-13, 12:04
elifimmahsum
aynen ya acaba bir serçe mi alsak böylece hem biz biner gezeriz hem bebiş:KK1:..aldığı cicişleri çelte fotolrını koy merak ettim ben çok seviyorum böyle espirili bodyleri
kesinlikle haklısın kendimize araba alalım daha iyi.:)
bn sirkecide çalıştığım için eminönüne cnm sıkıldıkça gidiyorum orda ne esprili şeyler var. akşam çekcem yrn sbh koyarım fotolarını:)

selencelk
8-04-13, 15:04
loori
Eki Görüntüle 677393

bende bunu dusunuyorum kizlarr:KK53:
loricimmm bayıldımm tatlımm bebişin güle güle kullansınnn arabasınıı:KK52::KK52::KK52::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

elifimmahsum
Eki Görüntüle 678949
işte buna bayıldım ama benim bebeğim imdiden yaptı bu anlaşmayı babasıyla:KK9::KK9:
malesef düşük riskinden dolayı herşeyi eşim yapıyo o yüzden beni tamamen zapdetmiş durumda şu an bebeğim
elifcimm bende çok seviyorummm böle şeyleriii çokkkk tatlılarrr alıpta giydirmeyii nasip etsin mevlamm:KK16::KK16::KK16: almadım ama azcıkk bi tekmelesin beniii kim tutar ozamannnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:nedense elim gitmiyoo almaya zamanı var diorumm:KK53::KK53:

ravzaaa84
8-04-13, 15:04
ben 2012 ekim annesiyim hazırladığınız liste ihtiyacınız olacak herşey var bir kaç eksik dışında bebek küveti+file ve küçük bir biberon ile mama mutlaka çantanıza koyun birde bebeğinizin kış bebeği olacağını düşünerek alışveriş yapın.bebek arabasının çift yönlü olması önemli bebeğinizi rüzgara karşı korumak için ve uyuduğunda size dönük olur en önemlisi de bence dışarı çıktığınızda ilk gördüğü şeylere tepkisini izlemek. günler çok çabuk geçiyor hamileliğin keyfini çıkarın.

lina0156
8-04-13, 19:04
selencelk
loricimmm bayıldımm tatlımm bebişin güle güle kullansınnn arabasınıı:KK52::KK52::KK52::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

elifcimm bende çok seviyorummm böle şeyleriii çokkkk tatlılarrr alıpta giydirmeyii nasip etsin mevlamm:KK16::KK16::KK16: almadım ama azcıkk bi tekmelesin beniii kim tutar ozamannnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:nedense elim gitmiyoo almaya zamanı var diorumm:KK53::KK53:
aynen ben de daha almıyorum biraz büyümesini bekliyorum canım ama heves de ediyorum
ravzaaa84
ben 2012 ekim annesiyim hazırladığınız liste ihtiyacınız olacak herşey var bir kaç eksik dışında bebek küveti+file ve küçük bir biberon ile mama mutlaka çantanıza koyun birde bebeğinizin kış bebeği olacağını düşünerek alışveriş yapın.bebek arabasının çift yönlü olması önemli bebeğinizi rüzgara karşı korumak için ve uyuduğunda size dönük olur en önemlisi de bence dışarı çıktığınızda ilk gördüğü şeylere tepkisini izlemek. günler çok çabuk geçiyor hamileliğin keyfini çıkarın.
canım tecrübelerinden faydalanmak isteriz verdiğin bilgiler için de sağol Allah evladını sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

loori
8-04-13, 20:04
elifimmahsum
işte ben de o yönden kararsızım sanki rahat değilmiş gibi görünüyo
suzincan
yaparsın sende bir liste. liste iyi oluo unuttuğun bişi olmuo sonra.:)
elifimmahsum
bebek açısından baya konforlu duruyor güzelmiş
ekifim bence biraz daha arastir derim ne biliyim rahatlik onemli biliyosun tatlim :KK16:

suzicim bende en kisa zamanda baslicam listeye ama ben Almanyadayim annem diyo ben tulum fln havlu gibi seylerini alirim sen sadece kaba esyalarini al bilmiyorum bende boyleyim nereden baslasak ne yapsak bilmiyorum :KK53::KK53:

loori
Eki Görüntüle 680088 Eki Görüntüle 680089

bunlarda benim kardesimin yolladigi seyler annem alicak bunlardan ama o mavinin farkli renkleride var tabi daha cinsiyet belli olmadigi icin kadin cagizda alamiyo ama coook guzel bisey:KK16:

aereninannesi
ravzaaa84
bende almaya çıktığımda çift yönlü düşünüyordum fakat çift yönlü arabalarda kullanım kolaylığı olmuyor bebek sana dönükken arabanın tekerlekleri rahat hareket etmiyor bir çok iyi markanınkilerde dahil.jkardeşim 4 yıl önce 800 lira verip aldı hiç memnun değildi.rüzgar için zaten rüzgarlığı bulunuyor bütün aarabaların.hem çocuk birazda gezerken etrafa baksın onlar için daha eğlenceli oluyor.ben tek yön baston puset aldım chicconun hem taşıması katlaması kolay arabamıza da rahatça sığıyor.2 yıldır kullanıyorum çok memnunum bu bebeğide büyütürüz o arabayla

loori
Eki Görüntüle 680092

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

suzincan
9-04-13, 07:04
aldıklarım güzel hamişler :)

nacisss
9-04-13, 09:04
suzincan

Ooo sen bayağ bişey almışsın suzincan :)
Allahım saglıklı gunlerde gıymeyı nasip etsin bebişine ...

suzincan
nacisss

Ooo sen bayağ bişey almışsın suzincan :)
Allahım saglıklı gunlerde gıymeyı nasip etsin bebişine ...
amin hepimizinkine.
aldım aldım. bn brz alışveriş çılgınıyım :)

nacisss
suzincan
amin hepimizinkine.
aldım aldım. bn brz alışveriş çılgınıyım :)

Bende hep bişeyler almak istiyorum ama annemle kayınvalidem acele etme diyorlar hep o yuzden henuz bısey almadım.
Ama bebiş kıyafetlerini görunce içim gidiyo yaa:KK34:

loori
9-04-13, 11:04
suzincan
oyyy ben yerim bunlarim totsunu yaaa cook guzeller :KK52:

lina0156
9-04-13, 14:04
loori
ekifim bence biraz daha arastir derim ne biliyim rahatlik onemli biliyosun tatlim :KK16:

suzicim bende en kisa zamanda baslicam listeye ama ben Almanyadayim annem diyo ben tulum fln havlu gibi seylerini alirim sen sadece kaba esyalarini al bilmiyorum bende boyleyim nereden baslasak ne yapsak bilmiyorum :KK53::KK53:
aynen benim annemde birçok şey yapmış bile şimdiden ilk torun heyecanı tabi:KK1: bana sadece kıyafetlerini sen al diyo gerisine karışma ohh dedim ne güzel keşke herkesin senin gibi anneannesi olsa
aereninannesi
bende almaya çıktığımda çift yönlü düşünüyordum fakat çift yönlü arabalarda kullanım kolaylığı olmuyor bebek sana dönükken arabanın tekerlekleri rahat hareket etmiyor bir çok iyi markanınkilerde dahil.jkardeşim 4 yıl önce 800 lira verip aldı hiç memnun değildi.rüzgar için zaten rüzgarlığı bulunuyor bütün aarabaların.hem çocuk birazda gezerken etrafa baksın onlar için daha eğlenceli oluyor.ben tek yön baston puset aldım chicconun hem taşıması katlaması kolay arabamıza da rahatça sığıyor.2 yıldır kullanıyorum çok memnunum bu bebeğide büyütürüz o arabayla
baston tipten memnun musun? bebek rahat ediyor mu ben de onu düşünüyorum katlaması taşıması kolay diye otobüse filan binerken görüyorum bazılarında hemen katlanıyo ne güzel bebiş de rahatsa onu düşünürüm yani

lina0156
9-04-13, 14:04
maşallah ne güzel şeyler almışsın ya çok tatlılar ben de almak istiyorum ama:KK23:çok güzeller ..Allah iyi günlerde kullanmatı nasip etsin inşallah bebeğin içinde bıcır bıcır sağlıkla büyüsün

Piskolata
9-04-13, 15:04
kızlar A 101 de perşembe günü bebek battaniyesi küvet file gibi şeylerde indirim var bi gözatın isterseniz :KK34:
internet sayfasından bakabilirsiniz :KK55:

ogretmen1
10-04-13, 18:04
Selamlar kizlar... Bugun ablamla konustum kendisi uc cocuk buyutmus biri olarak baston tipi bebek arabalarinin bebek daha buyudugu zaman kullanilacagini soyledi. Kucuk bebisler icin pek iyi olmadigini soyledi baston bebek arabalarinin bi de bana dedi ne bu aceleee :) ben sizin merakiniz icin sordumm

aereninannesi
10-04-13, 19:04
elifimmahsum
aynen benim annemde birçok şey yapmış bile şimdiden ilk torun heyecanı tabi:KK1: bana sadece kıyafetlerini sen al diyo gerisine karışma ohh dedim ne güzel keşke herkesin senin gibi anneannesi olsa

baston tipten memnun musun? bebek rahat ediyor mu ben de onu düşünüyorum katlaması taşıması kolay diye otobüse filan binerken görüyorum bazılarında hemen katlanıyo ne güzel bebiş de rahatsa onu düşünürüm yani
çok memnunum.mayıs ayında doğum yapmıştım havalarda iyi olunca 20 günlükten itibaren gezdirdim oğlumu baston pusette.hem hantal olmuyorlar heryerde rahat kullanıyorsun.sırt kısmı tamamen yatanlardan bakın bebek yatağı gibi oluyor zaten.alt kısmınada rahat uyusun diye battaniye yerleştiiyordum mışıl mışıl uyuyordu ben gezerken.benim kullandığım chicco multıway

suzincan
11-04-13, 08:04
elifimmahsum
maşallah ne güzel şeyler almışsın ya çok tatlılar ben de almak istiyorum ama:KK23:çok güzeller ..Allah iyi günlerde kullanmatı nasip etsin inşallah bebeğin içinde bıcır bıcır sağlıkla büyüsün
amin cnm hepimizinki için.
daha da eklenio hergeçen gün. teyzem uşaktan battaniyesini getirdi. onuda çekip koycam yakın zamanda:)

pinokyo55
13-04-13, 13:04
Maşallah herkes bişeyler almaya başlamış ben daha hiç bir şey almadım erken gibi geldi bana. Sadece arabalara baktık karar vermesi zor ve çok pahalı . Bu arabayı beğendim aslında.
http://www.e-bebek.com/i/p/300/63/mNUN-1163_1.jpg.

Cinsiyetini de öğrenmedik daha biz siz öğrendiniz mi kızlar? Öğrenince daha hevesli olurum sanki alışverişe gibi geliyor bana .

pinokyo55
13-04-13, 13:04
Piskolata
benim de düşüncem o nasipse temmuz da bitirmiş olmayı düşünüyorum
izmirin sıcağında dolaşmak pek mümkün gözükmüyor :KK53:
çalıştığım için vaktim de yok :KK25:
ben de bütün yaz boşum okullar tatil ya rahat rahat alışveriş yaparım diyodum ama sıcakları düşünmedim tabi. alışveriş merkezleri daha serin olur diye düşünüyorum oralardan baıcam artık.Yaz hamişleri olarak çok bunalmayız inşallah.

sympatyh
16-04-13, 15:04
Eki Görüntüle 687463 buda benim süt mısırımın arabası zaten başka birşeyi yok bebeğimin henüz...

suzincan
17-04-13, 08:04
sympatyh
Eki Görüntüle 687463 buda benim süt mısırımın arabası zaten başka birşeyi yok bebeğimin henüz...
güle güle kullan. travel sisteme de dönüşebiliyormuş videosunu izledim güzel bir araba :)

sympatyh
17-04-13, 17:04
teşekkür ederim ewet dönüşebiliyor ama aparatını ayrı temin etmen gerekiyor

nacisss
18-04-13, 09:04
Eki Görüntüle 688529 Eki Görüntüle 688530 Eki Görüntüle 688531

Kızlar bende bebişim için bu beşikten ve bu arabadan almayı düşünüyorum. sizce nasıllar ?

lina0156
18-04-13, 10:04
nacisss

Kızlar bende bebişim için bu beşikten ve bu arabadan almayı düşünüyorum. sizce nasıllar ?
beşiğe bayıldımmm bu tarz beişleri çok seviyorum çok güzel görünüyor arabası da öyle kullanışlı duruyor canım

suzincan
18-04-13, 11:04
nacisss

bende o tahta beşiklerden istiyorum ilk ayları için ama heryerde fiyatları değişik ve pahalı.

sympatyh
18-04-13, 13:04
çok güzel bir beşik bende bayılıyorum ama çok kısa bir süre kullanabilirmişim gibi geliyor ufak oluşu nedeniyle gereksiz mi olur acaba alsam sizlerin fikirleri neler arkadaşlar

sevgmm
18-04-13, 14:04
mrb kızlar bende bıldıklerımı sızınle paylaşmak istedım daha doğrusu duyduklarımı bende baston arabadan yanaydım hafıf diye ama kuçuk bebekler için kullanışlı olmadıgını söyledıler anca 1 2 yasında kullanışlıymış mesela bende pıercardın arabalarına baktım çok tatlı duruyorlar arkadaş almış gayette memnunmuş beşik içinde bende tayıncı oldugumuz için oyun parkı almayı ıstedım onuda arkadaşlar çok rahat istedığın yere göturme açısından rahatmış ama kullanışı açısından fazla uygun görmedıler hatta sıcak memleketteysenız arkadaş terleme yapıyo diye duymuş ama bende kararsız kaldım ayrıca hepınıze yavrucuklarınız hayırlı olsun huzurlu ve mutlu buyusunler kuzucuklarımız

sare_
18-04-13, 14:04
nacisss

Selam arkadaşlar..
Yukarıdaki bebek arabası güzel ve kullanışlı....
Fakat beşik için çok fazla bir şey söyleyemeyeceğim..
Ben 3 sene bebek mağazasında çalıştığım için çok müşterim oldu
bebişle ilgili hemen hemen herşeyi sormusumdur..
Bu beşiklere ben de bayılıyorum. İlk aylar için mükemmel.. Yatak odasında yanınıza rahatca alabileceğiniz bir beşik.
Fkat çok küçük olduğu için Çok az bir süre kullanılıyor. Verilen paraya yazık oluyor..
Oyun parkları çok kullanışlı. En çok tercih edilen beşikler.. Fkat ben tahta beşik almayı düşünüyorum..
Büyük, parmaklıklı oluyor ya.. Fiyatları 350-400 tl civarı şimdiki fiyatlr bunlar. Araştırmadım tabii..