2013 Ekim Hamişlerinin Aldığı, Alacağı ve Kararsız Kaldığı Cicişler :)

suzincan
5-04-13, 18:04
elifimmahsum
ayy resim koymayı çok zor oldu ama sonunda becerdim:KK9: işte bunları diyorum acaba bunlar nasıl kullanışlı mıdır?

bende inan çok kararsızım. tecrübee edinmiş insanları dinlemek lazım bu konularda.
bize yardımcı olun lütfen.:)

suzincan
5-04-13, 18:04
elifimmahsum
canım bu arada listende belirttiğin herşey sana lazım olacak şeyler hiç gereksiz bir şey yazmamışsın maşallah
belki eksikleer vardır bide benm eksiklerim. eksikleride herkes eklesin bence.

lina0156
5-04-13, 19:04
suzincan
kesin eksik vardır beni göremiyorum şu an hep lazım olunca anlşılır tam lazım olu bir bakmışsın aaa onu almayı unutmuşuz deriz bu hep böyle olmuştur
ama aklıma gelirse yazarım diğer arkadaşlarda yazsın

loori
6-04-13, 08:04
elifimmahsum
ayy resim koymayı çok zor oldu ama sonunda becerdim:KK9: işte bunları diyorum acaba bunlar nasıl kullanışlı mıdır?
canim bebisin icinde rahat etmesi lazim bilmiyorum onda nasil olurr :26: sorariz tecrubeli annislere:KK53:

loori
suzincan
benim bi listem bile yokkk:KK9::KK9::KK9:

suzincan
loori
benim bi listem bile yokkk:KK9::KK9::KK9:
yaparsın sende bir liste. liste iyi oluo unuttuğun bişi olmuo sonra.:)

lina0156
6-04-13, 11:04
loori
canim bebisin icinde rahat etmesi lazim bilmiyorum onda nasil olurr :26: sorariz tecrubeli annislere:KK53:
işte ben de o yönden kararsızım sanki rahat değilmiş gibi görünüyo

bigudi83
7-04-13, 11:04
Kızlaar çok güzel bir konu olmuş.. Ben de sabırsızlanıyorum artık alışverişe başlamak için. Cinsiyetini öğrenseydik hayırlısıyla ona göre alışverişe başlıcaktık. Ben en erken ay sonu gibi öğrenebilicem herhalde. Mayıs haziranda alışverişimi bitirmeyi düşünüyorum çünkü o aşırı yaz sıcaklarında çıkıp alışveriş yapamam saatlerce gibi geliyor. Bir de küçük bi ilçede yaşadığım için büyük şehir merkezine gidicez alışverişe o yüzden haziran sonuna kadar pek çok şeyimi almayı düşünüyorum ben de.. Küçük bir şey bile alsanız burada resimleriyle paylaşın olur mu?

lina0156
7-04-13, 16:04
Eki Görüntüle 678949
işte buna bayıldım ama benim bebeğim imdiden yaptı bu anlaşmayı babasıyla:KK9::KK9:
malesef düşük riskinden dolayı herşeyi eşim yapıyo o yüzden beni tamamen zapdetmiş durumda şu an bebeğim

Piskolata
7-04-13, 17:04
bigudi83
Kızlaar çok güzel bir konu olmuş.. Ben de sabırsızlanıyorum artık alışverişe başlamak için. Cinsiyetini öğrenseydik hayırlısıyla ona göre alışverişe başlıcaktık. Ben en erken ay sonu gibi öğrenebilicem herhalde. Mayıs haziranda alışverişimi bitirmeyi düşünüyorum çünkü o aşırı yaz sıcaklarında çıkıp alışveriş yapamam saatlerce gibi geliyor. Bir de küçük bi ilçede yaşadığım için büyük şehir merkezine gidicez alışverişe o yüzden haziran sonuna kadar pek çok şeyimi almayı düşünüyorum ben de.. Küçük bir şey bile alsanız burada resimleriyle paylaşın olur mu?
benim de düşüncem o nasipse temmuz da bitirmiş olmayı düşünüyorum
izmirin sıcağında dolaşmak pek mümkün gözükmüyor :KK53:
çalıştığım için vaktim de yok :KK25:

lina0156
7-04-13, 18:04
Piskolata
benim de düşüncem o nasipse temmuz da bitirmiş olmayı düşünüyorum
izmirin sıcağında dolaşmak pek mümkün gözükmüyor :KK53:
çalıştığım için vaktim de yok :KK25:
ayy izmirin de zalım sıcağı olur iyi bilirim üniversiteyi aydında okuduğum için oraya da gitmiştim ama hiçbiri benim memleketim adana kadar sıcak olamaz daha o kadar sıcağını görmedim

lina0156
7-04-13, 19:04
loori
Eki Görüntüle 677393

bende bunu dusunuyorum kizlarr:KK53:
bebek açısından baya konforlu duruyor güzelmiş

suzincan
8-04-13, 08:04
kızlar joker mağazasının bahar kataloğu ok iyi bir göz atın derim. linkini paylaşıyorum:

Bahar Şenliği Katalog

lina0156
8-04-13, 10:04
suzincan
kızlar joker mağazasının bahar kataloğu ok iyi bir göz atın derim. linkini paylaşıyorum:

Bahar Şenliği Katalog
şimdi baktım da katoloğa çok güzel şeyler var ama biraz pahalı mı sanki hele bebek arabaları bazısı 2 bin lira o paraya gerçek araba alırım ben ya:KK1: ama çok güzel şeyler var insan heves ediyor

suzincan
8-04-13, 11:04
elifimmahsum
şimdi baktım da katoloğa çok güzel şeyler var ama biraz pahalı mı sanki hele bebek arabaları bazısı 2 bin lira o paraya gerçek araba alırım ben ya:KK1: ama çok güzel şeyler var insan heves ediyor
bazı şeyler brz pahalı ama çok kullanışlı şeyler var bence.
bebek arabası konusunda kesinlikle sana katıılıyorum serçe alırız o paraya :):):)

suzincan
8-04-13, 11:04
elifimmahsum
Eki Görüntüle 678949
işte buna bayıldım ama benim bebeğim imdiden yaptı bu anlaşmayı babasıyla:KK9::KK9:
malesef düşük riskinden dolayı herşeyi eşim yapıyo o yüzden beni tamamen zapdetmiş durumda şu an bebeğim
bende aldım buna benzer body ler. çok komik yazıları eve gidince çeker paylaşırım bende:)

lina0156
8-04-13, 12:04
suzincan
bazı şeyler brz pahalı ama çok kullanışlı şeyler var bence.
bebek arabası konusunda kesinlikle sana katıılıyorum serçe alırız o paraya :):):)
suzincan
bende aldım buna benzer body ler. çok komik yazıları eve gidince çeker paylaşırım bende:)
aynen ya acaba bir serçe mi alsak böylece hem biz biner gezeriz hem bebiş:KK1:..aldığı cicişleri çelte fotolrını koy merak ettim ben çok seviyorum böyle espirili bodyleri

suzincan
8-04-13, 12:04
elifimmahsum
aynen ya acaba bir serçe mi alsak böylece hem biz biner gezeriz hem bebiş:KK1:..aldığı cicişleri çelte fotolrını koy merak ettim ben çok seviyorum böyle espirili bodyleri
kesinlikle haklısın kendimize araba alalım daha iyi.:)
bn sirkecide çalıştığım için eminönüne cnm sıkıldıkça gidiyorum orda ne esprili şeyler var. akşam çekcem yrn sbh koyarım fotolarını:)

selencelk
8-04-13, 15:04
loori
Eki Görüntüle 677393

bende bunu dusunuyorum kizlarr:KK53:
loricimmm bayıldımm tatlımm bebişin güle güle kullansınnn arabasınıı:KK52::KK52::KK52::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

elifimmahsum
Eki Görüntüle 678949
elifcimm bende çok seviyorummm böle şeyleriii çokkkk tatlılarrr alıpta giydirmeyii nasip etsin mevlamm:KK16::KK16::KK16: almadım ama azcıkk bi tekmelesin beniii kim tutar ozamannnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:nedense elim gitmiyoo almaya zamanı var diorumm:KK53::KK53:

ravzaaa84
8-04-13, 15:04
ben 2012 ekim annesiyim hazırladığınız liste ihtiyacınız olacak herşey var bir kaç eksik dışında bebek küveti+file ve küçük bir biberon ile mama mutlaka çantanıza koyun birde bebeğinizin kış bebeği olacağını düşünerek alışveriş yapın.bebek arabasının çift yönlü olması önemli bebeğinizi rüzgara karşı korumak için ve uyuduğunda size dönük olur en önemlisi de bence dışarı çıktığınızda ilk gördüğü şeylere tepkisini izlemek. günler çok çabuk geçiyor hamileliğin keyfini çıkarın.

lina0156
8-04-13, 19:04
selencelk
loricimmm bayıldımm tatlımm bebişin güle güle kullansınnn arabasınıı:KK52::KK52::KK52::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

elifcimm bende çok seviyorummm böle şeyleriii çokkkk tatlılarrr alıpta giydirmeyii nasip etsin mevlamm:KK16::KK16::KK16: almadım ama azcıkk bi tekmelesin beniii kim tutar ozamannnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:nedense elim gitmiyoo almaya zamanı var diorumm:KK53::KK53:
aynen ben de daha almıyorum biraz büyümesini bekliyorum canım ama heves de ediyorum
ravzaaa84
ben 2012 ekim annesiyim hazırladığınız liste ihtiyacınız olacak herşey var bir kaç eksik dışında bebek küveti+file ve küçük bir biberon ile mama mutlaka çantanıza koyun birde bebeğinizin kış bebeği olacağını düşünerek alışveriş yapın.bebek arabasının çift yönlü olması önemli bebeğinizi rüzgara karşı korumak için ve uyuduğunda size dönük olur en önemlisi de bence dışarı çıktığınızda ilk gördüğü şeylere tepkisini izlemek. günler çok çabuk geçiyor hamileliğin keyfini çıkarın.
canım tecrübelerinden faydalanmak isteriz verdiğin bilgiler için de sağol Allah evladını sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

loori
8-04-13, 20:04
elifimmahsum
işte ben de o yönden kararsızım sanki rahat değilmiş gibi görünüyo
suzincan
yaparsın sende bir liste. liste iyi oluo unuttuğun bişi olmuo sonra.:)
elifimmahsum
bebek açısından baya konforlu duruyor güzelmiş
ekifim bence biraz daha arastir derim ne biliyim rahatlik onemli biliyosun tatlim :KK16:

suzicim bende en kisa zamanda baslicam listeye ama ben Almanyadayim annem diyo ben tulum fln havlu gibi seylerini alirim sen sadece kaba esyalarini al bilmiyorum bende boyleyim nereden baslasak ne yapsak bilmiyorum :KK53::KK53:

loori
Eki Görüntüle 680088 Eki Görüntüle 680089

bunlarda benim kardesimin yolladigi seyler annem alicak bunlardan ama o mavinin farkli renkleride var tabi daha cinsiyet belli olmadigi icin kadin cagizda alamiyo ama coook guzel bisey:KK16:

aereninannesi
ravzaaa84
bende almaya çıktığımda çift yönlü düşünüyordum fakat çift yönlü arabalarda kullanım kolaylığı olmuyor bebek sana dönükken arabanın tekerlekleri rahat hareket etmiyor bir çok iyi markanınkilerde dahil.jkardeşim 4 yıl önce 800 lira verip aldı hiç memnun değildi.rüzgar için zaten rüzgarlığı bulunuyor bütün aarabaların.hem çocuk birazda gezerken etrafa baksın onlar için daha eğlenceli oluyor.ben tek yön baston puset aldım chicconun hem taşıması katlaması kolay arabamıza da rahatça sığıyor.2 yıldır kullanıyorum çok memnunum bu bebeğide büyütürüz o arabayla

loori
Eki Görüntüle 680092

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: