2014 Mart Anneleri

melek_08
6-08-13, 14:08
Selam kizlar tahlillerimin son part i bugun cikti.dunyanin tahlili yapildi her acidan.bi sorun yok.fakat hemotolojinin istedigi bi tahlilde heterezigot mutasyon cikti.hemetolog bunun dusuklerde onemli olmadigini soyledi ama.kadin dogumcuya tahlili gosterdigimde sebeb bu olabilir.hemen yarin rapor cikartin.clexan igneye basla dedi.yani artik hergun kendime igne yapicam sanirim.cok tirsiyrm nasil yapicam yaa.aranizda ayni sorunu yasayan oldumu..

sectuz
cankokum
15 hafta bitene kadar akrabalara arkadaslara aciklamayi dusunmuyoruz. Subatta gebeligim sonlanmisti. Hem insanlari uzduk hem de nazar degmis de olabilir :) bu sefer beklicem. Ama sonra katilirim bende mutlaka :)
Canım grup kapalı olduğu için arkadas akraba göremicek zaten böyle bi üyeliği :) herkes üye olunca da gizli yaparız daha iyi olur

eftandise
yazsaati
Cok sevindim bende diyorum yokmu benim gibi ssvd l mart annesi :KK16:
Canim birbieimize destek olalim
Nerdesin sen bwn ist avrupa yakasindayim son ay dilek hanima gidecegim ins.
Ben Anadolu yakasındayım canım
Grubu sürekli takip ediyorum temmuz ayında 5 ssvd okudum çok motive ediyor beni
Ben de Dilek hanıma gideceğim inşallah 15 gün sonra randevu alıp bakalım hakkımızda hayırlısı olsun :KK34:

sectuz
https://m...................../227665510716983?__user=679778169
Üstteki hatalı olmuş bunu deneyin...

sectuz
Allah Allah neden olmuyor , linki kopyalıyorum cevap ver dedikten sonra link değişiyor... Bi çare bulucam ama...

merve006
sectuz
Allah Allah neden olmuyor , linki kopyalıyorum cevap ver dedikten sonra link değişiyor... Bi çare bulucam ama...
hadi bakalım bekliyorus :KK9::KK52:

mormenekse242011
tosbaaaaaa87
Rabbim senin ve beegin hakkinda hayitlisini versin ins.dua et bol bol ins guzel haberler alirsn cnm.Allahimm cumlemize icinde de bizlere hayirlisiyla saglikli evlatlar nasip etsin ins.
DuyguHoca
İnşallah hayırlısı olur diye dua edelim.Allah'ın verdiği herşeyde bir hayır vardır.bunu bazen biz anlayabilirz bazende göremeyiz anlayamayız..Allah korusun ama engelli çocukta zor belkide Rabbim bunu kaldırıp kaldıramıyacağımıza göre bize bu bebekleri veriyor ya da vermiyor..ne gelirse Allah'tan.hakkında hayırlısı olur inşallah..
cankokum
Canim Allah hayirlisini sagliklisini nasip etsin cumlemize. Benimde subatta kesenin icinde gelismemis bi gebeligim vardi. Ama 3.5 mm bile degildi. Gorunmuyordu bile. Kese gelisiyorken bebek yoktu. Eylul annesi olamadim ama Allah nasip ederse mart annesi olucam. Allah tan hayirlisini istemek lazim. Ama hayirlisiysa ve saglikliysa bebegin gelisir insallah. Allah kimseyi sagliksiz evlatla sinamasin.
zehrayade
Canim inşallah bebegin sasirtir seni ve gum gum kalp atislarinida duyarsin.yolk sac olayini bilemiyorum netten bir arastir istersen umarim bebegin sagliklidir tum dualarim seninle canim Allaha emanet olun ikinizde
eyildirim
Rabbim senin için ne hayırlıysa onu nasip etsin.
arkadaşlar güzel dilekleriniz için hepinizden Allah razı olsun iyiki varsınız Rabbim hakkımızda herşeyin hayırlısını versin ve sağlıklı hayırlı bi evlat nasip etsin.dua etmekten başka çare yok. Allahıma sığındım ve hayırlısını isityorum.sizin bebişlerinizde inş iyidir ve annesine babasına sağlıklı hayırlı birer evlat olarak gelirler.çok sağlun arkadaşlar.

sectuz
https://www...................../227665510716983/?fref=ts

sectuz
6-08-13, 15:08
sanırım KK izin vermiyor paylaşmama ya da ben link eklemeyi bilmiyorum, biri tarif edebilir mi?

sectuz

zehrayade
melek_08
Selam kizlar tahlillerimin son part i bugun cikti.dunyanin tahlili yapildi her acidan.bi sorun yok.fakat hemotolojinin istedigi bi tahlilde heterezigot mutasyon cikti.hemetolog bunun dusuklerde onemli olmadigini soyledi ama.kadin dogumcuya tahlili gosterdigimde sebeb bu olabilir.hemen yarin rapor cikartin.clexan igneye basla dedi.yani artik hergun kendime igne yapicam sanirim.cok tirsiyrm nasil yapicam yaa.aranizda ayni sorunu yasayan oldumu..
Ben vuruyorum igneyi canim.bende 677 heterezigot mutant canim .igne gobekten ol once cok acimazdi oglumda artik bezemi oldu ne oldu yada catlaklarimdan dolayi cok acıyor. Ilk gunler ben vurdum ama bir haftadir esime gibekten vurduruyorum igneyi batiramaz oldum korkudan.hersey guzel olacak inan buna
sectuz
Olmuyor evet beni ekle diyecem adimi yazdim ozeline ama aramada bende bulunamiyorum canim napcezz simdik :)
mormenekse242011
arkadaşlar güzel dilekleriniz için hepinizden Allah razı olsun iyiki varsınız Rabbim hakkımızda herşeyin hayırlısını versin ve sağlıklı hayırlı bi evlat nasip etsin.dua etmekten başka çare yok. Allahıma sığındım ve hayırlısını isityorum.sizin bebişlerinizde inş iyidir ve annesine babasına sağlıklı hayırlı birer evlat olarak gelirler.çok sağlun arkadaşlar.
Canim dua et artik bekleyelim hep birlikte bir haftayi bayram telasiyla cabuk gecer insallah

sectuz
sectuz
yok ya zin vermiyo malesef :KK43:

zehrayade
sectuz
Olmuyor :KK43:((( canim neden acep

prensesimElif
melek_08
slm canımm o nedirr ben bilmiyorum ama bende bebek tedavisinde kendimm vuruyodum iğnemii mgöbeğimdennn insan kendii vurunca acımıyoo başkası vurunca dagha çok acıyoo sankii yada bana öylee geliyoo bilmem kii:26:bu dedğinn ne türr tahliler canım kanda mı bakıldıı yadaa rütinn ikilii testler mi bende bayramdan sonra gidicemm tahlill yapcaz dedii doktorr ne tahlilim dedim gebeliklee ilgili dedii ben de pek anlmadımm haftalarımız hemen hemen aynıı gibii ondann soruyorumm :26:

zehrayade
sectuz
Herkes ismini atsin sana sen ne tek tek ekle en iyisi

azela
sectuz
kızlar, www'den sonraki boşluğu facebook com olarak doldurursanız acılıyor, sectuz ben istek gönderdim gruba az önce onaylaman gerekli sanırım:)

Schaqa
DuyguHoca
aynen bizde 12 hafta dolana kadar kimseye söylemiyoruz.bende martta düşük yaptım o zaman herkese sölemiştik sonra tek tek herkesle konuşmak teselli sözlerini dinlemek daha zor oluyo.bide dediğin gibi nazar olabilir..
cankokum
15 hafta bitene kadar akrabalara arkadaslara aciklamayi dusunmuyoruz. Subatta gebeligim sonlanmisti. Hem insanlari uzduk hem de nazar degmis de olabilir :) bu sefer beklicem. Ama sonra katilirim bende mutlaka :)
Sanırım yakın zamanda bebek kaybedenler olarak aynı durumu yaşıyoruz. Ben de Mayıs ayında kalp durması sonucu kürtaj oldum. Şimdi kimseye söyleyemiyoruz. Allah kısmet ederse, bebeklerimizin sağlıklı olduğunu öğrenip, tehlikeli dönemi atlattıktan sonra söylemek nasip olur inşallah.

Schaqa
Sevgili bulantısı olan anne adayları, bugün okuduğum yazılara göre B6 vitamini bulantıya yardımcı olabilirmiş.
Günlük olarak 1.9mg ihtiyacımız varmış.
Hamileler için olan multivitaminlerin içinde bulunabilirmiş.
İsterseniz kendi doktorlarınıza bu konuyu danışın.

B6 Vitamini içeren besinler;
Muz
Patates
Havuç
Karnıbahar
Taze fasulye
Kırmızı et
Balık

sectuz
zehrayade
Herkes ismini atsin sana sen ne tek tek ekle en iyisi
evet daha iyi... canım seni bulamadım özelden mesaj hakkım yok yazamamıştım. hakkım olur bırazdan ben sana kendimi yollayacağım sen ekle beni ben de seni gruba ekliyim

zehrayade
Schaqa
Sevgili bulantısı olan anne adayları, bugün okuduğum yazılara göre B6 vitamini bulantıya yardımcı olabilirmiş.

Muz
Patates
Havuç
Karnıbahar
Taze fasulye
Kırmızı et
Balık
Ay ben iki gundur havuc yiyorum iki tane ondanmiki azaldi? Patateste rahatlatiyor beni
sectuz
evet daha iyi... canım seni bulamadım özelden mesaj hakkım yok yazamamıştım. hakkım olur bırazdan ben sana kendimi yollayacağım sen ekle beni ben de seni gruba ekliyim
Ok canim sen at bekliyirum

zehrayade
azela
kızlar, www'den sonraki boşluğu facebook com olarak doldurursanız acılıyor, sectuz ben istek gönderdim gruba az önce onaylaman gerekli sanırım:)
olmuyor nerde yanlış yapıyorumki

cankokum
6-08-13, 16:08
Schaqa

Muz
Patates
Havuç
Karnıbahar
Taze fasulye
Kırmızı et
Balık

Simdi muzlu sut ve havuc suyu icicem.
Sonuclarla ilgili yarin bilgi veririm size :)
Bilgilendirme icin tesekkurler :)

melek_08
zehrayade
Ben vuruyorum igneyi canim.bende 677 heterezigot mutant canim .igne gobekten ol once cok acimazdi oglumda artik bezemi oldu ne oldu yada catlaklarimdan dolayi cok acıyor. Ilk gunler ben vurdum ama bir haftadir esime gibekten vurduruyorum igneyi batiramaz oldum korkudan.hersey guzel olacak inan buna

Olmuyor evet beni ekle diyecem adimi yazdim ozeline ama aramada bende bulunamiyorum canim napcezz simdik :)

Canim dua et artik bekleyelim hep birlikte bir haftayi bayram telasiyla cabuk gecer insallah
Canim bende yarin raporla alip kullanicam.insallah canim.insallah guzel olur.bende biraz tirsagim.olmadi esime vurdurturum.tabi alismam lazim:))

cankokum
Schaqa
Sanırım yakın zamanda bebek kaybedenler olarak aynı durumu yaşıyoruz. Ben de Mayıs ayında kalp durması sonucu kürtaj oldum. Şimdi kimseye söyleyemiyoruz. Allah kısmet ederse, bebeklerimizin sağlıklı olduğunu öğrenip, tehlikeli dönemi atlattıktan sonra söylemek nasip olur inşallah.
Schaga sen mayista kurtaj olup hemen gebe mi kaldin ?
Satin mayis olmali. Kurtajda mayis. Cok hizlisin masallah :))
Bu sefer Allah saglikla kucagimiza almayi nasip eder insallah.

melek_08
BenInci
slm canımm o nedirr ben bilmiyorum ama bende bebek tedavisinde kendimm vuruyodum iğnemii mgöbeğimdennn insan kendii vurunca acımıyoo başkası vurunca dagha çok acıyoo sankii yada bana öylee geliyoo bilmem kii:26:bu dedğinn ne türr tahliler canım kanda mı bakıldıı yadaa rütinn ikilii testler mi bende bayramdan sonra gidicemm tahlill yapcaz dedii doktorr ne tahlilim dedim gebeliklee ilgili dedii ben de pek anlmadımm haftalarımız hemen hemen aynıı gibii ondann soruyorumm :26:
Canim benim bes aylik bebegim karnimda kalbi durdu.daha onceki gebeligimdende preeklemsi oykum var.olumsuz oykulerim uzerine doktorum.benden bitakim testler istedi.vucudumda biseyin buna sebep olacagini dusunerek..ramotoloji ve hematoloji bolumlerinde yaptrdim testleri.gebelikle ilgili yada ikili testle ilgili degil.daha onceden yaptrmam gerekiyodu aslinda.hamile kalinca yaptrdim unv.arastrma hastaneleri yapiyo bu testleri