Adriana'nın İkizi

babymaster
16-06-13, 22:06
İnternette gördüm gerçekten adrianaya aşırı derecede benzettim. Böyle de haber yapmışlar.

Henüz 19 yaşında olmasına rağmen şimdiden dünyaca ünlü markalarla çalışmaya başlayan Kolombiyalı model Catalina Otalvaro, moda dünyasında yeni Adriana Lima olarak lanse ediliyor.

Muhteşem vücut hatları ve kusursuz güzelliğiyle görenlerin aklını başından alan ve Brezilyalı süpermodel Adriana Lima'nın veliahtı olarak gösterilen Otalvaro, fakir bir ailenin kızı ve bir ajans sahibi tarafından alışveriş yaparken keşfedildi.

Saçlarını siyaha boyatırsa gerçekten 2. Adriana olur bu kızdan. Hem fizik hem yüz olarak çok beğendim en azından doğal güzel.. :12:

Eki Görüntüle 737039
Eki Görüntüle 737040
Eki Görüntüle 737041
Eki Görüntüle 737042
Eki Görüntüle 737043
Eki Görüntüle 737044
Eki Görüntüle 737045
Eki Görüntüle 737046
Eki Görüntüle 737047
Eki Görüntüle 737048
Eki Görüntüle 737049
Eki Görüntüle 737050
Eki Görüntüle 737051
Eki Görüntüle 737052
Eki Görüntüle 737053
Eki Görüntüle 737054

SounD
Benzemek için çaba sarfedilmiş :KK70: ama Meganın Angelinaya benzemesi kadar olmuş.. Esmer hali bayaaaaa andırıyor!!! olmuş kaliteli olmuş çakma olcaksan düzgün ol :KK70:

ladygeorgia
djcat
İnternette gördüm gerçekten adrianaya aşırı derecede benzettim. Böyle de haber yapmışlar.

Henüz 19 yaşında olmasına rağmen şimdiden dünyaca ünlü markalarla çalışmaya başlayan Kolombiyalı model Catalina Otalvaro, moda dünyasında yeni Adriana Lima olarak lanse ediliyor.

Muhteşem vücut hatları ve kusursuz güzelliğiyle görenlerin aklını başından alan ve Brezilyalı süpermodel Adriana Lima'nın veliahtı olarak gösterilen Otalvaro, fakir bir ailenin kızı ve bir ajans sahibi tarafından alışveriş yaparken keşfedildi.

Saçlarını siyaha boyatırsa gerçekten 2. Adriana olur bu kızdan. Hem fizik hem yüz olarak çok beğendim en azından doğal güzel.. :12:

Eki Görüntüle 737039
Eki Görüntüle 737040
Eki Görüntüle 737041
Eki Görüntüle 737042
Eki Görüntüle 737043
Eki Görüntüle 737044
Eki Görüntüle 737045
Eki Görüntüle 737046
Eki Görüntüle 737047
Eki Görüntüle 737048
Eki Görüntüle 737049
Eki Görüntüle 737050
Eki Görüntüle 737051
Eki Görüntüle 737052
Eki Görüntüle 737053
Eki Görüntüle 737054

offf offff hatun süpermiş valla :KK23:
bence adrianadan daha güzel fiziği bayıldım bayan halimle:KK23:

babymaster
17-06-13, 08:06
SounD
Benzemek için çaba sarfedilmiş :KK70: ama Meganın Angelinaya benzemesi kadar olmuş.. Esmer hali bayaaaaa andırıyor!!! olmuş kaliteli olmuş çakma olcaksan düzgün ol :KK70:
Aynen canım ben de feci şekilde benzettim hatta bazı fotolarında tıpa tıp aynısı.
Çok beğendim kızı hem fizik olarak hem yüz olarak Adriana'ya benziyor hatta fizik olarak daha güzel olduğu bile söylenilebilir.

ladygeorgia

offf offff hatun süpermiş valla :KK23:
bence adrianadan daha güzel fiziği bayıldım bayan halimle:KK23:

Aynen canım fiziği 10 numara bir de daha 19 yaşındaymış olgunlaşınca ne olur kim bilir.:nazar::nazar:
Saçlarını kesinlikle koyulaştırmalı çok büyük duruyor bu saç rengiyle.

midwinter
17-06-13, 08:06
Havası benziyor. Fizik olarak çok daha iyi Adriana Lima'nın kütük gibi beli var.

hannah
17-06-13, 10:06
bence çok benziyor bakışlarınıda benzettim ,çünkü adriananın en güzel yeri bakışları . Fakat adrianadaki sıcak eğlenceli tavırlar kimsede yok :) ayriyetten bu kız için adriananın bittiği an demişlerdi ama adriana gibi kimse olamaz

SounD
17-06-13, 10:06
VS da BAŞ melek Lima biraz zor biter :KK70: :KK70:

gredel
17-06-13, 11:06
aşırı derecede basit duruyor

babymaster
17-06-13, 11:06
hannah
bence çok benziyor bakışlarınıda benzettim ,çünkü adriananın en güzel yeri bakışları . Fakat adrianadaki sıcak eğlenceli tavırlar kimsede yok :) ayriyetten bu kız için adriananın bittiği an demişlerdi ama adriana gibi kimse olamaz
Evet canım kız kardeşi gibi hele ki bazı fotoğraflarda adriana sandım ama adrianada ki aura kimsede yok :KK70:
Cengiz Coşkun Adriana ödülünden sonra insanlar güzellik olarak adrianaya benzetilebilirler ama adrianadaki aura kimsede yok o yüzden bu kadar farklı demişti. Adam haklı... :KK14:

SounD
VS da BAŞ melek Lima biraz zor biter :KK70: :KK70:
Bence Limanın son bir kaç yılı kaldı canım artık yaşı ilerliyor ama gönlümüzün baş meleği olarak kalacak. :KK16:

babymaster
17-06-13, 12:06
gredel
Merakımdan soruyorum neresi basit duruyor ?

babymaster
17-06-13, 12:06
Bu da Adriananın kumral hali cidden ikiz gibiler. :KK31:
Eki Görüntüle 737449

ladygeorgia
17-06-13, 13:06
gredel

hiçte bile basit değil:63:
sizin o savunduğunuz fatmagül fakı asıl basit:KK37:
ya hiç haksızlığa gelemiyorum ya...
harika güzellikteki bu kadına nasıl basit diyorsunuz anlamıyorum cidden

babymaster
17-06-13, 15:06
ladygeorgia

hiçte bile basit değil:63:
sizin o savunduğunuz fatmagül fakı asıl basit:KK37:
ya hiç haksızlığa gelemiyorum ya...
harika güzellikteki bu kadına nasıl basit diyorsunuz anlamıyorum cidden

Bu kızda estetik olmadığı için basit gelmiş olabilir canım. :KK34:

ladygeorgia
17-06-13, 15:06
djcat
Bu kızda estetik olmadığı için basit gelmiş olabilir canım. :KK34:
aynen bitanem bu kız doğal güzellikte bir hatun:KK19::KK34:
karafatmacık gibi heryeri takma değil:KK53::KK53::KK53::KK53::KK60::KK60::KK60::KK60:

The Blowers Daughter
17-06-13, 16:06
Açıkçası bana da basit geldi ne yalan söyleyeyim.Basitliği onun olmayan aurasından kaynaklanıyor biraz da.Verdiği pozlardan vs.Sevmiyorum seksi olmak için gözlerini kısıp,ağız burun eğen kadınları.Adriana Lima da kaba tabirle don atlet modelliği yapıyor :KK52: Bu bayan da.Ama işte gel gör ki aura farkı burda ortaya çıkıyor.
Mesela ben Angelina Jolie'nin gençlik zamanlarını da sevmem.Verdiği pozlar benim için basitlikten ve zorlamadan başka bir şey ifade etmiyor.Bu çıplaklıktan değil de yüz ifadesinden kaynaklanıyor.Megan Fox da öyle...Özellikle ilk zamanları...

Cazu
17-06-13, 17:06
bu kızı bende ilk gördüğümde wayy nekadar benziyor adriana ya demiştim ama hakketen ikizi gibi
ve çok güzel bir kız:KK34:
ayy fatmagül görmesin bu kızı çok bozulur, birtek benzeyen kendisi sanıyor ya:KK1::KK1:

hannah
djcat
Evet canım kız kardeşi gibi hele ki bazı fotoğraflarda adriana sandım ama adrianada ki aura kimsede yok :KK70:
Cengiz Coşkun Adriana ödülünden sonra insanlar güzellik olarak adrianaya benzetilebilirler ama adrianadaki aura kimsede yok o yüzden bu kadar farklı demişti. Adam haklı... :KK14:

Bence Limanın son bir kaç yılı kaldı canım artık yaşı ilerliyor ama gönlümüzün baş meleği olarak kalacak. :KK16:
evet kesinlikle onun çok farklı insanı büyüleyen bir havası var ,yaşı geçsede o hala iyi durur, şuan bile 18 liklerle kıyaslayınca çok çok güzel şimdiki 18 likler zaten onun yaşında durduğu için yaşı ilerlesede sıkıntı olmaz bence :KK70:, ayrıca okadar eğlenceli bir kadınki o 60 da olsa hala insanları kendine çekiceğine inanıyorum, uzun süre daha görürüz podyumlarda umarım heidi klum gibi

VivaLaJuicy
Buraya da açılmıştı konu.

http://www.kadinlarkulubu.com/fotograflarla-eski-anilar-yeni-dusler/482070-adriana-limanin-benzer-rakibi-catalina-otalvaro.html

Ben hiç benzetmiyorum.
Ama müthiş bir benzeme çabası içinde olduğu kesin.
Ne kadar kötü bir şey ama ismiyle değil de , birinin benzeri olarak anılmak. :KK31:
Olmamış.
Bir de basit bir havası var.
Tipinde bir sıradanlık, ucuzluk söz konusu. :S

hannah
Cazu
bu kızı bende ilk gördüğümde wayy nekadar benziyor adriana ya demiştim ama hakketen ikizi gibi
ve çok güzel bir kız:KK34:
ayy fatmagül görmesin bu kızı çok bozulur, birtek benzeyen kendisi sanıyor ya:KK1::KK1:
hahaha aynen ya :KK70: bu kız çok güzel benziyorda kimse Adriana gibi olamaz helede fatmagül hiç olamaz , yüzü hiç top modle havasında değil , ayrıca gözleri hiç benzemiyor adriana ya, renkli olsada benzemiyor bakışları. adriananın daha şuh ve büyüleyici bakışları var

hannah
djcat
Bu da Adriananın kumral hali cidden ikiz gibiler. :KK31:
Eki Görüntüle 737449
insanlar çift yaratılıyor gerçekten :KK70:

dyg01
Bu kıza basit vs dıyenler bence donsun bı aynaya baksın.. Gayet guzel hatun fizigide 10 numara ozellkle kalçalarına bayıldm vala :))))

babymaster
Bu kız için kendini Adrianaya benzetiyor diyorlarda sonuçta kız poz veriyor, o kadar ışık ayarı felan yapılıyor. Kız aa dur şu yandan poz vereyim adriana gibi demiyor ki. Öyle poz vermesi gerekiyor veriyor.
Ayrıca Gül Adriana'ya benzemek için bir ton estetik yapıp lens takınca basit olmuyor da bu kız bu fizikle çekicilikle mi basit oluyor. Güldürmeyin ya hu insanı. :KK52::KK52:
Kız doğal çekici bakışı yeter, fiziği boyu posu yerinde.
Bu kız Türk olsaydı eminim Gü'den fazla ses getirirdi. Kızdaki fizik ne Gül de ne de çoğumuzda var, fiziği Adriana'dan bile güzel. Bu kız Türk olmuş olsaydı, şimdi bu kıza burun çeviren bir çok insan Gül'ü baş tacı yaptıkları gibi bunu da yapardı. Ya da Gül yabancı olsaydı Çoğu insan basit sıfatını ona yapıştırırdı.

hannah
djcat
Bu kız için kendini Adrianaya benzetiyor diyorlarda sonuçta kız poz veriyor, o kadar ışık ayarı felan yapılıyor. Kız aa dur şu yandan poz vereyim adriana gibi demiyor ki. Öyle poz vermesi gerekiyor veriyor.
Ayrıca Gül Adriana'ya benzemek için bir ton estetik yapıp lens takınca basit olmuyor da bu kız bu fizikle çekicilikle mi basit oluyor. Güldürmeyin ya hu insanı. :KK52::KK52:
Kız doğal çekici bakışı yeter, fiziği boyu posu yerinde.
Bu kız Türk olsaydı eminim Gü'den fazla ses getirirdi. Kızdaki fizik ne Gül de ne de çoğumuzda var, fiziği Adriana'dan bile güzel. Bu kız Türk olmuş olsaydı, şimdi bu kıza burun çeviren bir çok insan Gül'ü baş tacı yaptıkları gibi bunu da yapardı. Ya da Gül yabancı olsaydı Çoğu insan basit sıfatını ona yapıştırırdı.
bencede adriana ya benzemek için çaba sarf etmiyor , öyle olsa hep siyah saçla kalırdı makyaj tarzı bile adriana lima gibi değil daha dumanlı daha koyu ,bence kız doğal olarak benziyor

babymaster
17-06-13, 18:06
hannah
bencede adriana ya benzemek için çaba sarf etmiyor , öyle olsa hep siyah saçla kalırdı makyaj tarzı bile adriana lima gibi değil daha dumanlı daha koyu ,bence kız doğal olarak benziyor

Tek söyleyeceğim Gül'ü estetiğine rağmen, lensli gözlerine rağmen, 163 lük boyuna rağmen Adriana'ya benzeten insanların bu kıza basit demesi çok saçma. Bir de biz Gül'e estetik lens Adriana'ya benzemek istiyor deyince kıskanç oluyorduk.:KK14::KK14:
Bu kızın kalçası bacakları belinin kıvrımı Gül'ü de Adriana'yı da alır satar. Çok net.

Shanna
17-06-13, 18:06
Kız gerçekten muhteşem bi güzelliğe sahip.Fiziği, seksi yüz hatları of diyorum çok kıskandım :KK12: Gül Adriananın tırnağının ucu olamaz ama bu kız bariz benziyor herşeyiyle :KK31: