TEST

Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Elif
7-09-06, 19:09
Kalıcı çözümlerdendir. İnce ve yumuşak iğnelerle kıl köküne girip zayıf akımlı elektrikle köklerin yakılması yöntemidir. Tahrip olan kıl daha sonra cımbızla çekilerek alınır. Elektrik akımı zayıf olduğu için pek acı duyulmasa da hassas bölgeler için lokal anestezi yapılabilir. Seansların sayısı, yapılan bölgedeki tüy yoğunluğuna ve tüylerin alınmaya uygun gelişmişlik evresine göre değişir.
Hamilelerin uygulamaması gereken bir yöntemdir.

Riskleri: - İğneler nedeniyle ciltte geçici küçük izler oluşur.
- Tüm tüylerin temizlenmesi için uzun süreli seanslara katılmak gerekir.

Uygulama önerileri:- Uzman kişilere yaptırılmalı.
- Uygulamanın yapılacağı yer ve iğneler hijyenik olmalı.

roxett
7-09-06, 19:09
ben yaptırıyorum gayet de memnunum öneriyorum

izlem
8-09-06, 08:09
bende yaptırmıştım 1yıl önce sonuçtan çok memnunum ama dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konu gerçekten kaliteli bir yerde yaptırmak lazım aksi takdirde vahim durumlar yaşanabilir

roxett
10-09-06, 18:09
evet her kıl köküne tek tek batırp elektrik akımı vererek yakıyorlra ve çok ama çok canım yanıyor benim:dead: okumadığım dua kalmıuyor nerdeyse

mavilim
11-09-06, 09:09
roxett
evet her kıl köküne tek tek batırp elektrik akımı vererek yakıyorlra ve çok ama çok canım yanıyor benim:dead: okumadığım dua kalmıuyor nerdeyse[/QUOTE

Canım ne gereği var bu acıyı çekmene. Lazer epilasyon diye bir şey var. Hem bu kadar acı çekmiyorsun. Hem de kalıcı sonuç alıyorsun. Tavsiye edebilirim. Ben ikisinide denedim. İğneli epilasyon kadar insanın canını acıtan bir şey daha yok inanki.

roxett
11-09-06, 15:09
lazer epi yaptım sadece koltuk altına bir kez ama beni mi kndırdılar bilemiyorum lazer bile olsan biraz can acsı duyuluyormuş ben bişey hissetmedim. oldukça da uzun süreli sonuç alınıyormuş. bende iğneli yaptırdım ama uyuşturuyordu kolltuk altını bacak için ise uyuşturma yapılmıyo mecburen dayandım. 1,5 yılda koltuk altında kıl kalmadı bacak ise %80 azaldı diyebilirm. ayrıca lazer oldukça fahiş fiyat:smile:

tutuklu
ben yüzüme önce lazer yaptırdım,lazerin etki etmeyeği kıllara da iğneli epilasyon yaptırıyorum,gayet memnunum,şu anda genital bölge,bıyık ve koltuk altına da lazer yaptırıyorum. lazerin cinsine göre acı değişir. yüzüme yaptırdığım lazer canımı çok az yakıyodu ama ona da 15 seans gidip çok para vermek gerekiyordu,şimdiki gittiğim lazer daha çok acıtıyor ama çok daha etkili. özellikle kalın kıllarda gayet etkili. bacaklara lazerde 800 diyorlar,keşke istanbulda,ankarada olsaydım tüm vucudu 600e yapan kampanyaları var oraların.bıyıklara iğneli epilasyonu doktorlar da önermiyor,o yüzden 3 ayda bir 30ytlye lazer yaptırıyorum,kılları ince olduğundan çok etki etmiyor ama en azından 3 ay boyunca rahat geziyorum. kararlıyım,kaş,saç ve kirpik dışındaki kılları yok edicem :))) kaşlarınız inceyse aldırmanızı öneririm,kaş modası değişiyor sürekli,kılların geç çıkmasını istiyorsanız bioder sürebilirsiniz kaşlarınıza çok değdirmeden,etrafına sürebilirsiniz. lazer ve iğneli yaptırırken sakın boder vb ürünler kullanmayın o bölgelere.

forum kıldan sorumlu bakanı

tutuklu :)

roxett
1,5 yıl ince seansı 250 milyona yapıyorlardı koltuk altını lazrele pek ucuz denemz ist da bölgeye göre değşiryor 1 milyara çıkan yerler var

tutuklu
burda iğneli epilasyon dakika hesabı ve küçük bölgelerde gerçekten ekonomik,dakikası 1 ytl,lazere koltuk altına 50ytl dedi dr'um max 5 seans sürecek 250 ytl ömür boyu acıdan kurtulmak için hiç de fena bir fiyat değil :)

CaRMiN
4-10-06, 22:10
Kıl aldırmanın günah olduğunu hiç sanmıyorum.. Belki kaş günahtır ama bacak asla.. O bi temizliktir ve temizlik imandan gelir..Hatta " kadınlar, kendinizi erkeklere benzetmeyin" diye bi hadis olduğunu duymuştum..

Bu arada bende iğneli epilasyona gittim.. kasıklarıma ve göbeğime yaptırdım.. sadece bir kere yaptırdım, çünkü çok uzun sürüyo.. 6 ay oldu gideli.. bi iki yerde iz kaldı..bi daha gitmeyi düşünmüyorum walla.. lazere de gittim.. ama benim kıllarım kızıl, o yüzden makine görmedi kılları..Sadece İstanbulda JFK hastanesinin bi makinesi kızıl ve sarı renkteki tüyleri alıyomuş. Ramazandan sonra oraya gitmeyi düşünüyorum bende...

Che
24-11-06, 23:11
Benim eski mesleğimdi epilasyon, iğneli uyguluyorduk.
Biraz acı duyuyorsun tabiki ama çok da acımaz ama kullanılan iğnenin kalitesi çok önemlidir iğneli epilasyonda..
Eğer gümüş iğne kullanıyorlarsa biraz daha çok acır, Altın iğne biraz daha az acıtıyor ve daha çabuk netice alınır. ben müşterilerime altın iğne kullanırdım.

Ben çene bölgesi için laser epilasyona gidiyorum. Seansına 60.YLT veriyorum.
Geçen sene ekimde başladık. Yaz aylarında ara verdik. Cildin yanmaması gerekiyor yoksa sonuç alınamıyor. Şimdi Kasım ayında yeniden başladık. Şimdilik bir şikayetim yok çok menunum ben...
Tavsiye ederim...

littlegirl
22-12-06, 23:12
Che
Benim eski mesleğimdi epilasyon, iğneli uyguluyorduk.
Biraz acı duyuyorsun tabiki ama çok da acımaz ama kullanılan iğnenin kalitesi çok önemlidir iğneli epilasyonda..
Eğer gümüş iğne kullanıyorlarsa biraz daha çok acır, Altın iğne biraz daha az acıtıyor ve daha çabuk netice alınır. ben müşterilerime altın iğne kullanırdım.

Ben çene bölgesi için laser epilasyona gidiyorum. Seansına 60.YLT veriyorum.
Geçen sene ekimde başladık. Yaz aylarında ara verdik. Cildin yanmaması gerekiyor yoksa sonuç alınamıyor. Şimdi Kasım ayında yeniden başladık. Şimdilik bir şikayetim yok çok menunum ben...
Tavsiye ederim...
merhabalar aranıza yeni katıldım.hala site düzenini çözmeye çalışıyorum yaza düğünüm var ve benimde kıllar büyük sorunlarımdan.istanbulda nereye gidiyorsunuz.ben araştırmaktan yoruldum ve karar veremiyorum..cevap yazarsanız sevinirim.:):uhm:

yaren_76
12-01-07, 11:01
İĞNELİ EPİLASYON :kimlere yapılmaz
1-hamilelere
2-şeker hastalarına
3-regl olmamış genç kızlara
4-kalp hastalarına ve kalp pili taşıyanlara
5-tansiyon hastalarına
6-vücudunda metal plaka bulunanlara(çelik çiviler protezler v.b)
7-kötü huylu tümörü olanlara(lenf bezlerine dikkat edilmeli)
GİDİLEN TÜM GÜZELLİK MERKEZLERİNDE BUNLAR SORULUP,MÜŞTERİYE ÖZEL DOSYA HAZIRLANMALIDIR

EPİLASYON İĞNESİNİN KULLANMA SÜRESİ BİR SAATTİR,dakika olarak işlem yapılan iğne bir saati dolmuşsa ATILMASI GEREKİR
atılmazsa iğnenin izolasyon özelliği kaybolur ve çabuk kırılır,kıl kalınlığına görede iğne kalınlığı deyişir

YÜZDE AKIM VERME SÜRESİ 15 dak toplamayla birlikte 25 dak olmalı,eyer bitmezze yarım saat ara verilmeli,SÜREKLİ ELEKTRİK AKIMI VERMEK ZARARLI OLUR
BACAKTA 1er saat olmak üzere toplam 2 saat toplamayla beraber 3 saat
KOLLARDA toplamayla beraber 1,5saat

EPİLASYON SONRASI NORMAL CİLT REAKSİYONLARI
cildin pembeleşmesi,kıl kökünün ağzı civarında hafif şişmeler,
ANORMAL REAKSİYONLAR
aşırı şişme,kanama,aşırı kabuk oluşumu,yanıklar yara

EPİLASYONDAN SONRA YAPILMAMASI GEREKENLER
1-24 saat sıcak banyo(yüz yıkamayın)
2-parfüm sprey köpük duş jeli pudra kullanmayın
3-24 saat güneş banyosu,güneşlenmek
4-sürtüp tahriş edicek dar sıkı giyisiler giymeyin
5-işlem gören bölgeye dokunmaktan kaçının
6-24 saat boyunca ısı tatbik eden yerlere gitmeyin,sauna

ÖNEMLİ:gittiğiniz merkezdeki estetisyenin mutlaka yapması gerekenler
müşteriye konsilitasyon (form doldurmak)
müşterinin tüm metal takılarını çıkartmalı
eldiven ve maske kullanmalı
çalışıcağı bölgeyi ve cımbızı alkol v.b dezenfekte etmeli
çalışılan bölgeyi işlem bitince yatıştırmak amacıyla yüksek frekans yada pomat sürmeli

BENDEN TAVSİYEDE,KOLTUK ALTI,BOYUN,DİRSEK,KARIN VE KASIKLARA EPİLASYON YAPTIRMAYIN,RİSKLİ BÖLGELER,LENF BEZLERİNİN EN YOĞUN OLDUĞU YERLER,hastalanma rizkiniz çoğalabilir

yaren (cilt bakımı ve güzellik uz)

bengü
18-01-07, 19:01
bilgiler için teşekkür ederim bir de bıyık iğneli epilasyonla alınabilir mi ben ceneme yaptırıyorum bıyık için de düşünüyorum

yaren_76
13-02-07, 12:02
bengü
bilgiler için teşekkür ederim bir de bıyık iğneli epilasyonla alınabilir mi ben ceneme yaptırıyorum bıyık için de düşünüyorum
bengücüm bıyık ve çenede rahatlıkla yaptırabilirsin

dreamlife
15-02-07, 08:02
bana iğneli epilasyon hakkında detaylı bir bilgi veririmisiniz ben bolu ikamet ediyorum burdaki güzellik salonundaki yetkili bıyık için 1-1,5 yıl sürer seanslarımız dedi bukadar uzun mu gerçekden yaa,, ve söylenilen kadar ağrılımı kararsız kaldım ve göbek bölgesine de yaptırıla bilirmi, sır ağda kesin bir çözüm veririmi cevaplarınızı bekliyorum teşeşklür ederim

leylaars
15-02-07, 13:02
bende bir kaç kez yüzüme yaptırdım ama son gidişimde dayanamadm ve bırakttım lazer epilasyon daha ii ayrıca ben kullanıyorm bioder kullanmanı tavsiye ederim

dreamlife
15-02-07, 13:02
lazer yaptırmayı bende cok isterdim ama burda lazer epilasyon yapan doktor yüzümdeki tüyler ince olduğundan alamıyacağını ve makinesini eski olduğunu söyledi ve hiçde hijyenik değildi ofisi, malesef iğneli epilasyonu denicem. iğneli epilasyon yaparken bir o bölgeyi uyuşturmuyorlarmı kremle filan :bbo:

leylaars
16-02-07, 07:02
hayır uyuşturmuyorlar malesef iğneli epilasyondada makina eskiyse cok fazla acır bilgine

oleander
16-02-07, 21:02
bir kerede kıl köklerini yokeden iğneli epilasyon yapıldığnı duydum. Ben aynı bölgeler için birkaç kere gidildiğni düşünüyordum lazerde olduğu gibi. Bu konuda bilginiz var mı? Acaba yeni lazere karşı geliştirilen epilatörlede mi var bu sistem?

monii
18-02-07, 13:02
tutuklu;373[COLOR="Red"
[/COLOR]84]ben yüzüme önce lazer yaptırdım,lazerin etki etmeyeği kıllara da iğneli epilasyon yaptırıyorum,gayet memnunum,şu anda genital bölge,bıyık ve koltuk altına da lazer yaptırıyorum. lazerin cinsine göre acı değişir. yüzüme yaptırdığım lazer canımı çok az yakıyodu ama ona da 15 seans gidip çok para vermek gerekiyordu,şimdiki gittiğim lazer daha çok acıtıyor ama çok daha etkili. özellikle kalın kıllarda gayet etkili. bacaklara lazerde 800 diyorlar,keşke istanbulda,ankarada olsaydım tüm vucudu 600e yapan kampanyaları var oraların.bıyıklara iğneli epilasyonu doktorlar da önermiyor,o yüzden 3 ayda bir 30ytlye lazer yaptırıyorum,kılları ince olduğundan çok etki etmiyor ama en azından 3 ay boyunca rahat geziyorum. kararlıyım,kaş,saç ve kirpik dışındaki kılları yok edicem :))) kaşlarınız inceyse aldırmanızı öneririm,kaş modası değişiyor sürekli,kılların geç çıkmasını istiyorsanız bioder sürebilirsiniz kaşlarınıza çok değdirmeden,etrafına sürebilirsiniz. lazer ve iğneli yaptırırken sakın boder vb ürünler kullanmayın o bölgelere.

forum kıldan sorumlu bakanı

tutuklu :)
arkadaşlar bende yüzümdeki kıllardan şikayetçiyim,bilirsiniz çene altında off yaa!!!
Ben de piyasada satılan sir ağdalardan kullanıyorum yüzüme,biliyorum belki zararı vardır ama bıktım şu kıllardan!!!!!
lazer epilasyon da beni aşıyoo offff ..... mecbur artık böle devam ettircem.
elbet bir gün yaptırırım herhalde .....

tutkulu bu arada bilgilerin için teşekkürler

dreamlife
19-02-07, 10:02
arkadaşlar merhaba ,
peki bende yüzümdeki tüylerden cok rahatsızın bu yüzdende tüy sarartıcı krem kullanıyorum birazdaha sarı olunca pek dikkat çekmiyorum sanırım ilerde cilt kanserine yakalana bilirim, :KK43:( peki sır ağda ile aldırdığımızda azalma oluyormu gerçek anlamda benim gönbeğimdede tüyler varr :KK43:( acaba sır ağda ile aldırsam biraz olsun azalırmı

monii
19-02-07, 15:02
kararsız
arkadaşlar merhaba ,
peki bende yüzümdeki tüylerden cok rahatsızın bu yüzdende tüy sarartıcı krem kullanıyorum birazdaha sarı olunca pek dikkat çekmiyorum sanırım ilerde cilt kanserine yakalana bilirim, :KK43:( peki sır ağda ile aldırdığımızda azalma oluyormu gerçek anlamda benim gönbeğimdede tüyler varr :KK43:( acaba sır ağda ile aldırsam biraz olsun azalırmı
merhaba kararasız.bende yüzüm için sir ağda kullanıyorum,önceden çok fazlaydı şimdi ise biraz seyrekleşti ama en fazla 2 haftada bir almak zorunda kalıyorsun,
alınca çok güzel pürüzsüz oluyo ama yine geliyo bende bıktım şu tüylerden.!!!!!
kararsız sir ağda felan boş ya köten çözüm lazer.
ama ne zaman uygularız bu çözümü allah bilir:)

monii
28-02-07, 17:02
BİRANNE; TAMAM İYİ HOŞ DA FİYAT KONUSU NASIL ACABA ONDAN DA BİRAZ BİLGİ VERİRMİSİN......... şimdiden teşekkürler....

dreamlife
5-03-07, 15:03
merhaba
kızlarınız hangi bölgeye iğneli epilasyon yaptırdı bende dudaküstüme yaptırmak istiyorum aman acısına dayanamacağımı düşündüğümü için bir türlü yaptıramıyorum, kolaltı içinde zararlı olduğunu duydum terbezlerini etkiliyormuş sanırım

esyn
27-03-07, 14:03
Arkadaşlar; 18 sene önce koltuk altıma ve kollarıma iğneli epilasyon yaptırdım şu anda hiç bir sorun yok, adet döneminde daha fazla acı duyuyorsunuz onun dışında dayanılamayacak bir acı vermiyor, epilasyon iğnesi şahsa özel oluyor, işlemi yapan kişinin işinin ehli olması gerekiyor ki kıl diplerine tam anlamıyla elektrik verebilsin ve sonuç alınsın. Denenmiş ve tavsiye edilmiş kişilerden yardım alabilirsiniz, laser epilasyona göre daha ucuz, tavsiye ederim:):a015:

kubraaa
1-04-07, 11:04
Arkadaşlar Iki Sene önce üst Bacağima Iğneli Epilasyon Yaptirdim Daha önce Hiç Almadiğim Için Tek Yapişta Bitti Fakat Bende Hala Biraz Iz Var Bunun Sebebi Ne Acaba Dakikasi şuan 50o Bin şuanda Koltuk Altima Yaptiriyorum Sanirim Burda Iz Kalmicak Tüylerim çok Sari Olduğu Için Lazer Olmazmiş

hıztutkunu!!!
17-04-07, 08:04
Ben Lazerli Epilasyon Yaptiriyorum Genital Bölgeye Ve Koltuk Altina.benim Canim Cok Yaniyor Yerimde Duramiyorum Acidan Ama Mecbur Başlamişken Sonunu Getireyim Dedim.genital Bölge 100 Ytl Koltuk Alti 50 Ytl Burda.daha 1 Hafta Oldu Başlayali Cikan Killarimda Dökülüyor 15 Gün Sonra Tekrar Gideceğim Inş Bitecek.ama 5 Seans Sürer Dediler Oda 2 Bucuk Ayda 1 Yapiliyor .yüze Lazer Olmaz Güzeşe Cikildiğinda Yanma Olasiliği Cok Yüksek Iz Kaliyorr

mimozam
6-05-07, 17:05
kızlar bu hafta cuma günü iğneli epilasyon yaptırdım.ne kadar korkunç bir işlem bu böyle.emlada sürdüğüm halde canım çıktı.sinirlerim bozuldu.ağlamaya başladım masada kaldım valla.ikinciye nasıl gidicem bilmiyorum.bide bi sene nasıl dayanılır böyle bişeye allah aşkına bana bi akıl verin.
bu gün pazar ve hala yüzüme su sürmedim.banyo yapabilir miyim acaba,bilgisi olan varmı?????

tutuklu
6-05-07, 17:05
mimozam
kızlar bu hafta cuma günü iğneli epilasyon yaptırdım.ne kadar korkunç bir işlem bu böyle.emlada sürdüğüm halde canım çıktı.sinirlerim bozuldu.ağlamaya başladım masada kaldım valla.ikinciye nasıl gidicem bilmiyorum.bide bi sene nasıl dayanılır böyle bişeye allah aşkına bana bi akıl verin.
bu gün pazar ve hala yüzüme su sürmedim.banyo yapabilir miyim acaba,bilgisi olan varmı?????
kafamçokkarıştı evet ya ben de çok acılı buluyorum iğneli epilasyonu. ki normalde canı tatlı birisi de değilimdir ama gözlerimden yaş gelecek kadar acılıydı,aklıma estikçe gidiyorum,bir kaç dakika yaptırıyorum,uzun süre dayanamam. lazer gibisi yok. alan çok geniş ve kıllar kalınsa vazgeç,ben yüzümdeki bir kaç ufak tefek kıla yaptırıyorum,yaptırmazsam veya gecikirsem sorun olmuyor. 24 saat su sürmeyin diyorlar ama tabi mümkün olmuyor benim için :eek: geçmiş olsun canın çok yanmış gözlerimeinanamiyoru

mimozam
7-05-07, 12:05
sağol canım anlamışsın beni.evet canım çok yandı.hemde çok.benim canım ne yazık ki çok tatlı.dayanmak için elimden geleni yaptım en son gözlerimden yaşlar aktı.etkisinden kurtulamıyorum.yüzümde hala iyileşmedi.ne olucak bilmiyorum artık.

kubraaa
9-05-07, 15:05
Ya Uyuşturmak Için Uyuşturucu Iğne Yapiyorlar Hiç Aci Duyulmuyor Sizin Gittiğiniz Yerlerde Yapmiyorlar Demekki

dreamlife
16-05-07, 12:05
arkadaşlar merhaba,
bende iğneli epilasyon yaptırıyorum dudak üsütme ve aynı acıyı bende yaşıyorum ve yaptırdığım kişi ısrarla sakın başka bişiyle alma diyor ama napım 10 günde yine cıkıyorlar tek tük cıkınca haliyle cımbızla alyıroum tüyler tam anlamıyla uzayınca gidiyorum yani ayda 2 kere o acıya daha fazla dayanamam zaten , bu şekilde devam edersem acaba gerçekden hiçbir etkisi olmaz mı iğneli epilasyonun

biranne54
24-05-07, 18:05
kararsız
merhaba
kızlarınız hangi bölgeye iğneli epilasyon yaptırdı bende dudaküstüme yaptırmak istiyorum aman acısına dayanamacağımı düşündüğümü için bir türlü yaptıramıyorum, kolaltı içinde zararlı olduğunu duydum terbezlerini etkiliyormuş sanırım
kızlarım koltuk altı bacaklar ve bikini giydiklerinde görünen yerleri aldırdılar.
dudak üstü çok acıdığından yaptırmadılar ve iz kalıyormuş.
koltuk altı yaptırdılar şimdi sordum,terliyorlarmış ama tavsiye etmiyorlarmış.ama yaptırdılar.
arkadaşım 30 sene önce aynı yere yaptırdı,bir şikayetini duymadım.
karar senin.

mimozam
17-06-07, 21:06
kızlar bugün 3.iğneli epilasyon seansımı yaptırdım.offf diyorum başka bişey demiyorum.çok zor bir işlem.olağanüstü bir sabır gerektiriyor.inş kısa sürede biterde bende kurtulurum.şimdi bu sayfayı okuyunca iğnenin tek kullanımlık olduğunu gördüm.bana öyle bişey söylenmedi.ve altın iğnelerin daha az acıttığını da burdan duyuyorum.bi dahaki sefere söylicem bakalım.
Allah benim gibi canı tatlı olanlara böyle acı vermesin inşallah.dayanması çok güç.

nidia
26-06-07, 22:06
iğneli epilasyondan sonra iz kalıyor mu yüz bölgesinde?

similla
27-06-07, 16:06
arkadaslar ben 40 ytl ye koltukaltı nı yaptırıyorm.sıkı pazarlık yapın ve cok pahalı yerlerede yaptırmayın.gerek yok bence.hassa bölgeleri bilemem.yani yüz fln

dreamlife
14-07-07, 12:07
ben dudak üstüne yaptırıyorum dakikası 450 yaklaşık 15 dk filan sürüyor cok pahalı değil ama acısı ve o ufak izler inanın iğrenç bişiy. faydasını görüyorum tüyler daha inze ve azlma başladı ki bu benim 3 seyansımdı

ama benim cildimden midir nedir
izler cok kalıyo bir ay araveriyorum izlwer biraz olsun geçiyor öyle gidiyor
iğneli epilasyon yaptıran ark sizdede iz kalıyormu
acaba bu izler geçici miiii

offff tüyler of

sbl
16-07-07, 10:07
Bende Dudak üstü Için çok Istiyorum Fakat O Izler Yüzünden Gitmiyorum
Dudak üstü Bölgesi Zor Iyileşiyormuş.birde Yüzde En çok Aciyan Yermiş

grissini34
17-07-07, 09:07
Arkadaslar ben kol altı ve genital bolgemde lazer yaptırdım sonuctan cok memnunum bacaklarıma da hala devam ediyorum cok azaldı. Fakat yuzumde cok ince tuyler var bunlar siyah ve uzun cok rahatsız oluyorum. Lazer bunları gormuyor sakın yuzunuzde kalın tuy yoksa lazer yaptırmayın. Ince tuylerinizinde kalınlaşmasına sebep olursunuz lazer uyuyan kıl köklerını uyandırıyor. Ben capilex diye bir jel deneyecegim son care igneli epilasyon yuzum icin

sbl
17-07-07, 13:07
grissini34 arkadaşım bende bacak için gideceğim .
sen istanbulda nerde gittin. şu an kaçıncı seansın. bide acısı nasıl? koltukaltı gibi azmı acıyor yoksa genital gibi dayanılmaz bir acımı?
benim batıklardan kalma lekeler var bacaklarımda sende böyle bir problem varmıydı?

ozlemania
18-07-07, 10:07
ben cilt bakım kursuna gittiğimde lazer epilasyona gecmiştik
acı veriyo başka bişi demiyorum :S

ayem
22-08-07, 09:08
iğneli epilasyon merkesi arıyorum hem bilinmiş,hijyenik,kaliteli,istanbul avrupa yakası,fiyatı uygun müşteriye önem veren olsun lütfennn bildiğiniz yerleri yazın nolurrrr ...a.s.

ayem
30-08-07, 06:08
teşekkür ederim nihil yardımın için ,ama ben beylikdüzünde oturuyorum,buraya yakın yerler varsa diğer diğer kadınlarda yazabilirmi???????a.s.

zerrinn
15-09-07, 14:09
Valla Ben Iğneli Yaptirdim Ama Sonuç Alamadim Ve Cok Aci çektim Su An Lazer E Basladim Hayirlisi

kelly
8-10-07, 02:10
kıslar lazerli epilasyon yüzde leke yapıyomuş igneli epilasyonda yüzde yaralar cıkıyomuş ve lazerli epilasyon kesin sonuc vermiyomuş ne yapacagımı şaşıdım yardımcı olurmusunuz ?

*thalia*
8-10-07, 15:10
bu iğneli epilasyonu yaptırıyor arkadaşım çenesine sakal gbi kılları var.5 . seans olmuş.bitmiyor bi türlü.hani bioder bile kullansa çoktan bitmişti.hem acı çektiriyor hemde leke riski var..

ece_kaan
20-10-07, 21:10
size son bi bilgi lazer iğneli kadar etkili değilmiş

HeartLess
23-10-07, 08:10
slm.ben yaptırdım gerçekten iz falan kalmıyor.

sherry456
26-10-07, 19:10
slm kızlar bende tecrübemi paylayaşayım dedim.Geçen sene bende igneli epilasyon yaptırdım.Ayda bir kez bir sene boyunce gittim.Gerçekten acı verici bi işlem ve sabır lazım.Sıkıldım her ay gitmekten sonra bıraktım,gerçekten çok azaldı ama sanki sonradan arttı.İlk başaldığımda bir koltuk altım 1 saat kadar sürüyordu sonra 3-5 dk kadar düştü.Şimdi cıkanları cımbızla almak bile yetiyor .SONUÇ GÜZEL OLUNCA ÇEKİLEN ACIYA DEĞİYOR AMA İYİ DÜŞÜNÜN DERİM :KK66: