PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KK Omegazin :)Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

KankamStyle
05-07-2013, 23:31
:1:
En son kaynının doğumgünü vardı. :34: :27:

Bunu söyledikten sonra kendisinden yeni haber alınamadı henüz. :ssz:

Kaynini bana ayarlayamadan gitti desene. :)

greenjade
05-07-2013, 23:33
Kaynini bana ayarlayamadan gitti desene. :)

Öyle oldu. :ssz:

KankamStyle
05-07-2013, 23:34
Öyle oldu. :ssz:

Anlat biraz evli degilsin erkek arkadasin var mi vs vs.. :)

greenjade
05-07-2013, 23:35
Anlat biraz evli degilsin erkek arkadasin var mi vs vs.. :)

Yeterince haberimiz var yeni sayı için. Ben yer almasam da olur bu sayıda. :9:

KankamStyle
05-07-2013, 23:38
Yeterince haberimiz var yeni sayı için. Ben yer almasam da olur bu sayıda. :9:

Roportaj yapiyoruz, ozelden soyle bari :)) Seni ben yazicam:)

greenjade
06-07-2013, 15:33
Chuky: Kaynının doğumgünü partisine Kankam’ı çağırmayan Chucky'nin, Kankam ile arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Bu yüzden, birkaç gündür kendisi haber merkezimize uğramamakta.

Kankam: Yeni aldığı 38 beden kot pantolona aşık oldu. Bedeni ona uymamasına rağmen, bir türlü kıyıp değiştiremedi. Yeni kotunu 2018’de giymeyi planlıyor.

Greenjade: Kankam’ın yeni aşk hikayesini dinleyen Jade, ex aşkı olan 36 beden kotu hatırlayıp, hüzünlendi.

Nevreste: Tanem111 ve Lisabella ile buluşan Nevreste, KK sayesinde tanışıp, daha sonra görüşmenin, çok farklı ve güzel bir duygu olduğunu dile getirdi.

Tugcecan: Norveç Fiyortları & Kuzey Buz Denizi seyahati dün biten Tugcecan, herkesi çok özlediğini söyledi.

Selena19, tuubbaa, Burcu31: Üyelikleri iptal olan arkadaşlarımız.

YaseminA: 9 aydır evli olan Yasemin, sonunda, eşine ta nişanlılık döneminde vaat ettiği haftalık yemek listesini hazırladı.

Limon: Kafası baya bir karışık olan Limon; aşk ve iş yaşamındaki gelişmelerin, önümüzdeki günlerde netlik kazanacağını belirtti. Omegazin ekibi olarak, kendisine, ''kafana tokadan başka bir şey takma'' diyoruz.

Losiss: Ramazan alışverişine çıkan Losiss, kendini alışveriş çılgınlığına kaptırıp, zonglayan ayaklarla eve geldi.

Kazen: Geçtiğimiz günlerde, Ramazan Masası Özel Yarışması’nın startını verdi.

Julia: Yarın sevgilisiyle Erdek sahiline gitme ihtimali olan Julia’ya, Omegazin ekibi olarak, aşkın denizinde fazla açılmamasını tavsiye ediyoruz.

Surrender: Dün misafirleri olan Sör, oldukça yoğundu.

Gülümsün: Elinden geldiğince Omegazin ekibine, haber konusunda yardım edeceğini kaydetti. Kendisine teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Soslusarma: Soslusarma ismini alan For a change, Soslusarma’nın, aslında bir çeşit tatlı olduğunu söyleyip, herkesi şaşırttı.

Beba: Fakültedeki sınavlarının sonunda bittiğini açıklayan Beba'ya, hiç bitmeyecek olan hayat sınavlarında başarılar dileriz.

ve Mune: Kazen’i banlamayı düşünen ama tarihine karar veremeyen Mune, banın tarihi konusunda Kazen’e danıştı.

yaseminA
06-07-2013, 15:37
Harika olmuş Jade:52: Gülümseyerek okudum hepsini, süper:46:

greenjade
06-07-2013, 15:40
Harika olmuş Jade:52: Gülümseyerek okudum hepsini, süper:46:

Sağ ol tatlım. :1:

limon1988
06-07-2013, 15:54
bayıldım jade :D :54::54:

greenjade
06-07-2013, 15:56
bayıldım jade :D :54::54:

Sağ ol canım. :54:

KankamStyle
06-07-2013, 16:03
Supersin,:16: ben bu isi Jade' e birakicam:))

greenjade
06-07-2013, 16:05
Supersin,:16: ben bu isi Jade' e birakicam:))

Bırak. :27:

Şaka şaka, sensiz olur mu patron hiç. :16: :1:

KankamStyle
06-07-2013, 16:07
Bırak. :27:

Şaka şaka, sensiz olur mu patron hiç. :16: :1:

Flash Haber: Kankam ile Jade in yollari ayrildi:)

greenjade
06-07-2013, 16:10
Flash Haber: Kankam ile Jade in yollari ayrildi:)

:27: :27: :27: .........

loliss
06-07-2013, 18:40
ellerine sağlık canm
bu baş ağrısıyla güldürdün beni Allah da seni güldürsün:16::16:

greenjade
06-07-2013, 18:41
ellerine sağlık canm
bu baş ağrısıyla güldürdün ben Allah da seni güldürsün:16::16:

Sağ ol canım. :16:

Geçmiş olsun.

KankamStyle
07-07-2013, 00:57
Mune'mizi 10 soruda tanıyalım...

1) kadınlar Kulübü üyeleri hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? kk'da gözlemlenen genel profil, sizin olmasını beklediğiniz gibi mi? Aklınızda yer etmiş bir üye var mı? :)

Hmmm :))) Bıçak sırtı bir soru, politik bir cevap versem yanlış anlaşılmalardan sıyrılırdım ama yok politik olamayacağım, gözlemlerimi dosdoğru dile getirmem lazım yoksa ben ben olamam, malesef agresif, sabırsız, doğrularını empoze ederken bilerek veya bilmeyerek kıranlar çoğunlukta.

Burasının kadınlara yönelik bir site olduğunu göz önünde bulundurursak hakaret, argo sözlerin çok kullanıldığını ve saç modeliyle ilgili açılan topikte bile kavga çıktığını düşünürsek tamda olması gereken bu diyemem ama bilgisiyle ve güzel yaklaşımıyla her topikte tavrını korumasını bilenlere de haksızlık etmek istemem, onlar topiklerde kaynıyormuş gibi gözükselerde zaman içinde kendilerine çok güzel bir yer ediniyorlar sitede ve sitede edindikleri arkadaş çevrelerinde.

Aklımda yer etmiş üye, kime sorsan ilk akla gelen isimdir sanırım, natlussssss:))))


2) kadınlar Kulübü'nün şu anda ulaştığı durumdan memnun musunuz (tanınırlık, üye sayısı vb.)?

Evet, tanınması ve üye sayısı bakımından gayet memnunum ama birde forumu Bir Derdim Var bölümünden ibaret sanmasak, üyelerin forumu olması gerektiği gibi kullanmamasından dertliyim:((


3) Diğer forum siteleriyle karşılaştırıldığında, kadınlar Kulübü'nün güçlü ve zayıf tarafları nelerdir?

Kadınlar Kulübü'nü diğer kadın siteleriyle mukayese etmem doğru olur mu bilmiyorum, kıyaslamasam:)) hepsinin kendisine göre kurulma amacı, güçlü ve zayıf olduğu noktalar vardır, kadınlar kulübü için direk fikrin derseniz, üyeler tarafından ara ara eleştirilsekte siteyle ilgili bir sorun olduğunda hatta ve hatta özel hayatlarıyla ilgili sıkıntılarda bile bize yazanlar uzun ve ayrıntılı cevaplarla karşılık buluyorlar, giden cevaplara gelen tepkiler güzel, birlikte gülüşüp dertleştiğimiz oluyor, sanırım kadınlar kulübü aile gibi olduğu, üyeler arasında kuvvetli bağlar oluştuğu için güçlü bir site, zayıf noktamız yok bence, bunu üyelere sormak lazım aslında:)


4) kadınlar Kulübü'nün yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri var mı?

Olmaz mı, hepiniz biliyorsunuz kk pro kartımız var, bu kart sayesinde üyeler özel mesajlar arası 10 dakika beklemiyor, profillerini cicili bicili yapma imkanı buluyor, anlaşmalı yerlerden indirim hakları var, vs vs bu böyle gider ama bu kartı satın alan üyeler çok ulvi bir amaca hizmet etmiş oluyor, ihtiyaç sahibi öğrencilere burs veriliyor pro kart geliriyle, ayrıca yine pro kart geliriyle bedensel engelli insanlara tekerlekli sandalye alındı, daha önceleri de köy okullarına kk adına yardımlar gitti, yardımları bizzat site kurucumuz Kazen götürdü.
Yine kk üyeleri ve Kazen'in birlikte düzenledikleri huzurevi ziyaretleri vardı.


5) Hayatınızda, kk'dan önce ve kk'dan sonra diyebileceğiniz şeyler var mı? :)

Var:))) kk'den öncesini düşündüğümde çok yavanmış bee diyorum, şimdi çok renkli bir yaşamım var, görmeden sevmeyi, görmediğim belki hiç karşılaşamayacağım insanların dertlerine üzülmeyi, bir genç kızın kaybettiği annesiyle ilgili duygularını okuduğumda ağlamayı öğrendim, evimin salonunda otururken kkye girince kocaman bir Dünya'ya kapılarımı açmış gibi hissediyorum, görmediğim yüzbinlerce kadını sanki yıllardır tanıyormuş gibiyim, sayelerinde çok şey öğrendim hepsine teşekkür ediyorum.

Şimdi biraz da özel hayatınızla ilgili sorular...


6) 18 yaşında bir kızının olduğunu biliyoruz. Ona annelik yaptığın süreçten memnun musun? Onlara arkadaş mı, anne mi olmak lazım? Genç kız annelerine özellikle tavsiye edeceğiniz şeyler var mı?

Birtanecik kızım, şahane, muhteşem, dört dörtlük bir anneyim diyemem, sürekli özeleştiri yapan, kendi kendini sorgulayan, eksiklerimi telafi etmeye çalışan bir anneyim, eksiklerim var, genel olarak memnunum ama daha iyi olmak içinde çabalıyorum, anne arkadaş olamaz, arkadaş olmak istesende evladın senin anne olduğunu biliyor, arkadaşlık ilişkiniz yürümezde zaten çünkü çocukların arkadaşları var, onlar sizden anne olmanızı istiyorlar, arkadaş olmak yerine paylaşan, dinleyen, yol gösteren, birlikte gezip eğlenen anne kız olmak çok daha zevkli.
Direk annelere tavsiye değilde tecrübelerimi aktarayım, eğer kuralcılarsa çocuklarına doğdukları andan itibaren kurallar koysunlar, belli bir yaşa kadar çocuk, belli bir yaştan sonra hadi bakalım büyüdün artık şu şu kurallara uyacaksın dediğinizde çocuklarınız bocalar, özellikle kız çocuklarına giyim ve ayıplar konusunda çokça yapılan birşeydir bu, çocuk 7-8 yaşında kısa etek giyebilirken 12 yaşında birden kısa etek yasak, bacağın gözüktü ayıp dediğinizde isyan ediyor, bir kurallar silsilesi olacaksa bu baştan olmalı, sabırlı ve anlayışlı olmak gerekiyor özellikle ergenlik döneminde, takip edin ama çocuğun gözüne soka soka değil, kimseyle kıyaslamayın ve hangi yaşta olursa olsun onunda bir birey olduğunu hissettirin.


7) Şu an yaşayan ya da yaşamayan iki kişiden özür dileme imkanınız olsa, kimden özür dilemek isterdiniz ve kimlere seni seviyorum derdiniz?

Offf :(( zor bir cevap olacak benim için, boğazım düğümlendi bile:((( özür dilemek istediğim iki kişiyi de çok ani kaybettim:(( biri henüz 8 yaşındayken vefat eden kızkardeşim, bu kadar çabuk kaybedeceğimi bilseydim onu sevdiğimi daha çok hissetirmek isterdim, yeterince hissettiremediğim için özür dilerim, diğeriyse 2010'da kaybettiğim babam:((( hayalini onu kaybettikten sonra gerçekleştirdiğim için ondan da özür dilerim, keşke yaşıyor olsalardı, onları çok özlüyorum.

Seni seviyorum benim için kıymetli bir söz, kızım ve eşime her an söylüyorum, onları çok seviyorum.


8) Bir günlüğüne erkek olacağını bilseniz, o gün yapacağınız ilk şey ne olurdu? :)

Vuuuuu, kendimi erkek olarak düşündümde:)))) Askerlik şubesine gidip beni askere alın derdim.


9) Mune'yi biz tarafsız, sinirleri sağlam biri olarak tanıdık. Hiç sinirlenir misin, sinirlenirsen nelere sinirlenirsiniz? Bir koç burcu olarak, kendinde beğendiğin ve beğenmediğin özellikleriniz nelerdir?

Melek değilim ki sinirlendiğim zamanlar oluyor, genel olarak söyleyecek olursam eşini döven aldatan adamlarla ilgili haber okur veya dinlersem cinlerim tepeme çıkıyor, erkekler söz konusu olunca tahammülüm yok, sanırım kkde okuduğum üzücü şiddet ve aldatma konuları yüzünden bu hale geldim.

Burçlarla pek ilgim yok aslında, o yüzden burcumun özelliklerini yansıtıyor muyum yansıtmıyor muyum bilmiyorum, yalnız koç burcu için bencil deniyor sanırım, bende bencillik yoktur, sabırlı bir dinleyiciyimdir, içimde kin ve nefret duyguları barındırmam, ani çıkış yaptığım zamanlar hatalı olduğumu fark edince özür dilemekten erinmem bu özelliklerimi seviyorum, karşımdaki kişiye çok toleranslıyımdır ama soğursam bir daha konuşmak, görüşmek istemem bu huyumu sevmiyorum çünkü bazıları sonradan yanlış davrandığının farkına varıp adım atmak arkadaşlığımıza kaldığı yerden devam etmek için çaba sarf ediyor fakat ben o çabaya bile tahammül edemiyorum, kırılıyorlardır muhakkak ama düzeltemiyorum bu huyumu, olmuyor:((


10) Dünyanın gidişatini iyi buluyor musunuz? Bulmuyorsanız neleri değiştirmek isterdiniz?

Pekte iyi bulduğumu söyleyemem, açlık, işsizlik, iç savaşlar, doğal yaşam dengesinin bozulması, hırsızlık, tecavüz, şiddet.
Deyim yerindeyse artık orta yaşlı bir kadın olarak unumu eledim eleğimi astım ama bir kızım var onun geleceğinden Dünya çocuklarının, gençlerinin geleceğinden endişeliyim.

Özellikle doğaya ve çocuklara herşeyden daha fazla değer veriyorum, insanoğlunun doğal yaşamdan elini çekmesi için uğraşırdım, hayvanların katledilmesi, okyanuslar ve yemyeşil doğayı kurtarmaya çalışan aktivist Mune, ayrıca açlık, hastalık, yoksullukla mücadele eden çocuklar için binlerce km yolu yürümek zorunda bile kalsam tek bir çocuk kalmamacasına onların düzenli ve sağlıklı beslenmesi, iyi şartlarda büyümesi için elimden geleni yapardım, keşke hepsine yetecek gücüm olsa, ilk işim Afrika'ya gitmek olurdu:(((


Yine uzun uzun yazmışım:))) bir özelliğimde iki kelimelik sorulara bile bir A4 kaplayacak kadar cevap yazmam, çok konuşma ve yazma huyumu da ara ara eleştiriyorum, huy işte:))

Omegazin ekibine ve tüm üyelere teşekkür ederim, sabredip okudukları için ve en mühimi her durum ve koşulda her ne kadar arada bana kızıp kırılsalarda kıymet verdikleri için...

Buradan Mune'ye , Omegazin ekibi (ben ve greenjade) olarak, bize zaman ayirip samimi ve durust cevaplariyla kendisini tanimamiza bir nebze olsun katkida bulundugu icin cok tesekkur ediyoruz ve KK' de her zaman varligini surdurmesini istiyoruz. Ek olarak bizi banlamamasini rica ediyoruz. Siz cok oldunuz dedigini duyar gibiyiz. Tamam gidiyoruz. :))

eFuLim
07-07-2013, 07:13
Kankam ve muneye tesekkurlerimi arz ederim basarili olmus : ))

limon1988
07-07-2013, 08:17
:D çok güzel olmuş kankam D::54:

nurlum
07-07-2013, 09:49
Bol dedikodulu olsun , omegazin rüzgarına kapılmayan kalmasın.
Takipteyim. :72: :12:

greenjade
07-07-2013, 10:07
Bol dedikodulu olsun , omegazin rüzgarına kapılmayan kalmasın.
Takipteyim. :72: :12:

Sağ ol canım, hoş geldin. :13:

KankamStyle
07-07-2013, 10:21
Gunaydin Omegazinciler:)

Iyi haber 73 kiloya inmisim.:32: Kotu haber 15 kilo daha verecegim var.

O kotu giyicem, kararimdan donmem. :9:

nurlum
07-07-2013, 10:21
Sağ ol canım, hoş geldin. :13:

:3:

Hoş buldum canım.
Fiskosları merakla bekliyorum .
:16: :90:

yaseminA
07-07-2013, 10:23
Mune'yle röportaj harika olmuş valla, hakkını veriyosunuz magazinin:16:

greenjade
07-07-2013, 10:24
Gunaydin Omegazinciler:)

Iyi haber 73 kiloya inmisim.:32: Kotu haber 15 kilo daha verecegim var.

O kotu giyicem, kararimdan donmem. :9:

Günaydın patron. :27:

Aslında ideal kilonda olsan yeter.

Bence sen kilolu değilsin. :ssz::3:

Hoş buldum canım.
Fiskosları merakla bekliyorum .
:16: :90:

Biz de senden güzel haberler bekliyoruz. :16:

KankamStyle
07-07-2013, 10:25
:3:

Hoş buldum canım.
Fiskosları merakla bekliyorum .
:16: :90:

Hosgeldiniz. Haberlerinizi bekliyoruz efem:)

Televizyonda RTUK , burada Mune ve Kazen var.:9: Anca yayinlanabilir olanlarini yayinliyoruz.:)

yaseminA
07-07-2013, 10:25
Gunaydin Omegazinciler:)

Iyi haber 73 kiloya inmisim.:32: Kotu haber 15 kilo daha verecegim var.

O kotu giyicem, kararimdan donmem. :9:

Günaydın canım:16:
Valla sen bu azimle gidersen, verirsin 15 kilo:13:

nurlum
07-07-2013, 10:26
Gunaydin Omegazinciler:)

Iyi haber 73 kiloya inmisim.:32: Kotu haber 15 kilo daha verecegim var.

O kotu giyicem, kararimdan donmem. :9:

Günaydın

Bol şans.
Kısa sürede gîymen dileğiyle.

Benimde var dolabımda giyilmeyi bekleyenler. :8:

greenjade
07-07-2013, 10:27
Mune'yle röportaj harika olmuş valla, hakkını veriyosunuz magazinin:16:

Teveccühünüz efendim. :34: :27:

KankamStyle
07-07-2013, 10:33
Mune'yle röportaj harika olmuş valla, hakkını veriyosunuz magazinin:16:

Ara ara taninan uyeleri de sececegiz. Yalniz kim oldugunu soylemeden yayinlayacagiz. Onu kafa yorup siz tahmin edeceksiniz.:))


Günaydın patron. :27:

Aslında ideal kilonda olsan yeter.

Bence sen kilolu değilsin. :ssz:Evet bende, kilolu degilim ben deyip 38-40 beden etekleri pantolonlari alip geliyordum.:) Hayir 42 beden degilim ben, saksi degilim ben, inkar psikolojisi:P
Günaydın canım:16:
Valla sen bu azimle gidersen, verirsin 15 kilo:13:


Yavas vereyim de almayayim:9: , verdikten sonra geri almaktan biktim. Iki senede 13 kilo almisim boylece.


Günaydın

Bol şans.
Kısa sürede gîymen dileğiyle.

Benimde var dolabımda giyilmeyi bekleyenler. :8:

Insallah. Ben 42 beden almadigim icin dolabimda bekleyen cok... :9:

yaseminA
07-07-2013, 10:39
Ara ara taninan uyeleri de sececegiz. Yalniz kim oldugunu soylemeden yayinlayacagiz. Onu kafa yorup siz tahmin edeceksiniz.:))


Bu süper ya , merakla bekliyor olacağım:27:
Yavas vereyim de almayayim:9: , verdikten sonra geri almaktan biktim. Iki senede 13 kilo almisim boylece.Evet canım yavaş yavaş ver,bi de aç kalarak değil de daha çok tok kalarak kilo ver. Yani besin değerine göre seçebilirsin yiyecekleri ya da doyuruculuğuna, tok tutmasına göre:10: Öğünlerin sık olsun, ama az ye. He bi de bu ceviz fındık gibbi şeyleri çok öneriyolar, ya da kuru kayısı vs. tok tutuyomuş:31:

greenjade
07-07-2013, 10:41
Evet bende, kilolu degilim ben deyip 38-40 beden etekleri pantolonlari alip geliyordum.:) Hayir 42 beden degilim ben inkar psikolojisi:P

Gerçekten Kankam, 73 kilo bence çok değil, yani tamam az da değil ama boyuna göre de değişir bu.

Birazcık fazla diyelim en iyisi. :1:

KankamStyle
07-07-2013, 10:46
Bu süper ya , merakla bekliyor olacağım:27:


Evet canım yavaş yavaş ver,bi de aç kalarak değil de daha çok tok kalarak kilo ver. Yani besin değerine göre seçebilirsin yiyecekleri ya da doyuruculuğuna, tok tutmasına göre:10: Öğünlerin sık olsun, ama az ye. He bi de bu ceviz fındık gibbi şeyleri çok öneriyolar, ya da kuru kayısı vs. tok tutuyomuş:31:

Valla, ben bogazimdan kisamiyorum. Tatlimi da yemegimi de yiyorum. Yalniz ben asitli yiyecekleri azalttim. Birde pilates e basladim ve her gun mutlaka 1 saat yuruyorum. Bunlar da yavas yavas etkili oluyor. Acelem yok simdilik cunku geri almamak niyetindeyim. :9:


Gerçekten Kankam, 73 kilo bence çok değil, yani tamam az da değil ama boyuna göre de değişir bu.

Birazcık fazla diyelim en iyisi. :1:

1.69 m boyundayim. Bana gore fazla hayatimda 80 kiloyu gormedim , gormekte istemiyorum bir daha. :)

61 kiloyken fazla bulup zayiflamaya calistigimi bilirim. Manyakmisim resmen:)

nurlum
07-07-2013, 10:48
Insallah. Ben 42 beden almadigim icin dolabimda bekleyen cok... :9:

Almamak en iyisi. Gîyecek bişey bulamayınca mecburen zayıflamaya çalışıyosun . Bende mecbur kalmadıkça almıyorum .
Olmaz dediğim kıyafet üzerime cuk oturuyo :53: ben bu kadar geniş iyim diye şok geçiriyorum :59:
En inkar pisikolojisi bunalım psikolojisinden iyi bazen.

yaseminA
07-07-2013, 10:48
Valla, ben bogazimdan kisamiyorum. Tatlimi da yemegimi de yiyorum. Yalniz ben asitli yiyecekleri azalttim. Birde pilates e basladim ve her gun mutlaka 1 saat yuruyorum. Bunlar da yavas yavas etkili oluyor. Acelem yok simdilik cunku geri almamak niyetindeyim. :9:

Ben de boğazımdan kısamam:56: Pilates ve yürüyüş çok etkisini göstercek bak düzenli yaparsan:8:


1.69 m boyundayim. Bana gore fazla hayatimda 80 kiloyu gormedim , gormekte istemiyorum bir daha. :)

61 kiloyken zayiflamaya calistigimi bilirim. Manyakmisim resmen:)

Aynı boydayız Kankam, 58-60 değişiyor kilom da:10:

greenjade
07-07-2013, 10:49
1.69 m boyundayim. Bana gore fazla hayatimda 80 kiloyu gormedim , gormekte istemiyorum bir daha. :)

61 kiloyken zayiflamaya calistigimi bilirim. Manyakmisim resmen:)

Sen kilolu değilsin tatlım, üzgünüm gerçek bu. :1:

Sadece birazcık fazlalığın var o kadar.

Zayıf olmak isteyebilirsin tabi, bu ayrı konu.

nurlum
07-07-2013, 10:55
Telden harfler kelimer eksik çıkıyor
So sory .
Ben şimdilik müsadenizi istiyim ufaklık durmuyor. :10:
Görüşürüz sonra.
:54:

KankamStyle
07-07-2013, 10:56
Almamak en iyisi. Gîyecek bişey bulamayınca mecburen zayıflamaya çalışıyosun . Bende mecbur kalmadıkça almıyorum .
Olmaz dediğim kıyafet üzerime cuk oturuyo :53: ben bu kadar geniş iyim diye şok geçiriyorum :59:
En inkar pisikolojisi bunalım psikolojisinden iyi bazen.

42 beden alip kendimi rahatlamaya alistirmadim. Eninde sonunda gidecek bu kilo ama 5 yil olur 10 yil olur gidecek:)

Kendini salmamak dogrudur.:8:


Ben de boğazımdan kısamam:56: Pilates ve yürüyüş çok etkisini göstercek bak düzenli yaparsan:8:Aynı boydayız Kankam, 58-60 değişiyor kilom da:10:

Kilon idealmis.:21: Olmak istedigim kilo 58 benim. Daha da az olmak istemiyorum:)


Sen kilolu değilsin tatlım, üzgünüm gerçek bu. :1:

Sadece birazcık fazlalığın var o kadar.

Zayıf olmak isteyebilirsin tabi, bu ayrı konu.

80 kilo idim o baya bir fazlaydi , simdi cok degil ama sana matematik hesaplariyla geldim.:)

Hesaplama Sonuçları
Vücut Yüzey Alanınız: 1.83 metrekare
Yağsız Vücut Ağırlığınız: 53 kg
İdeal Kilonuz: 61 kg
Vücut Kitle Endeksiniz (BMI): 25.6 kg / metrekare
Sonuç: İdeal kilonuzun üstündesiniz
Boyunuza göre vücut ağırlığınızın fazla olduğunu gösterir. Fazla kilolu olma durumu gerekli önlemler alınmadığı takdirde pek çok hastalık için risk faktörü olan obeziteye (şişmanlık) yol açar.

nurlum
07-07-2013, 10:57
Sen kilolu değilsin tatlım, üzgünüm gerçek bu. :1:

Sadece birazcık fazlalığın var o kadar.

Zayıf olmak isteyebilirsin tabi, bu ayrı konu.

Katılıyorum bende.

KankamStyle
07-07-2013, 11:00
Telden harfler kelimer eksik çıkıyor
So sory .
Ben şimdilik müsadenizi istiyim ufaklık durmuyor. :10:
Görüşürüz sonra.
:54:

Yurt disindan misin sorry dedigine gore. :1:

Yine bekleriz , gorusuruz. :6:

greenjade
07-07-2013, 11:02
Telden harfler kelimer eksik çıkıyor
So sory .
Ben şimdilik müsadenizi istiyim ufaklık durmuyor. :10:
Görüşürüz sonra.
:54:

Görüşürüz. :54:Hesaplama Sonuçları
Vücut Yüzey Alanınız: 1.83 metrekare
Yağsız Vücut Ağırlığınız: 53 kg
İdeal Kilonuz: 61 kg
Vücut Kitle Endeksiniz (BMI): 25.6 kg / metrekare
Sonuç: İdeal kilonuzun üstündesiniz
Boyunuza göre vücut ağırlığınızın fazla olduğunu gösterir. Fazla kilolu olma durumu gerekli önlemler alınmadığı takdirde pek çok hastalık için risk faktörü olan obeziteye (şişmanlık) yol açar.

Şu sözü çok severim:

Göz var, nizam var. :27:

KankamStyle
07-07-2013, 11:05
Şu sözü çok severim:

Göz var, nizam var. :27:

Ya birak , kilo vermeme mani olma:))

Hadi bedenlerden gideyim o zaman. 38 beden ideal bir kadin icin bence. 36 cok zayif 42 fazla. 38 beden candir. :32:

greenjade
07-07-2013, 11:07
Ya birak , kilo vermeme mani olma:))

Hadi bedenlerden gideyim o zaman. 38 beden ideal bir kadin icin bence. 36 cok zayif 42 fazla. 38 beden candir. :32:

Benim favorim 36. :27:

KankamStyle
07-07-2013, 11:10
Benim favorim 36. :27:

Not any moreeeeeeeeee:)

Ileride kemik erimesi ile karsilasmak istemiyorum. 38 de kalayim ben:)

Bakar misin sanki 38 imde konusuyorum. 38 oldugumda havamdan gecilmeyecek :32:

greenjade
07-07-2013, 11:13
Not any moreeeeeeeeee:)

Ileride kemik erimesi ile karsilasmak istemiyorum. 38 de kalayim ben:)

Bakar misin sanki 38 imde konusuyorum. 38 oldugumda havamdan gecilmeyecek :32:

:9: ...........

KankamStyle
07-07-2013, 11:20
:9: ...........

Buna ancak gulerim mi diyorsun ne diyorsun. Jadee yaktim cirani... :9:

Ben cikayim, dolasayim, hava alayim, 38 bedenler alayim. :32:

Gorusuruz OMEgazin ailesi.

greenjade
07-07-2013, 11:21
Buna ancak gulerim mi diyorsun ne diyorsun. Jadee yaktim cirani... :9:

Ben cikayim, dolasayim, hava alayim, 38 bedenler alayim. :32:

Gorusuruz OMEgazin ailesi.

:1: Görüşürüz.
....

KankamStyle
07-07-2013, 11:24
:1: Görüşürüz.
....

Sonra 40 ile degistireyim. :27: Bunu yazmadan gecemedim. :9:

Gorusuruz.:16:

nurlum
07-07-2013, 11:56
Yurt disindan misin sorry dedigine gore. :1:

Yine bekleriz , gorusuruz. :6:

Yurtiçindenim kankamstyle.

nurlum
07-07-2013, 12:02
Benim favorim 36. :27:

İşte benîm hedefim.

eFuLim
07-07-2013, 20:00
42 beden alip kendimi rahatlamaya alistirmadim. Eninde sonunda gidecek bu kilo ama 5 yil olur 10 yil olur gidecek:)

Kendini salmamak dogrudur.:8:Kilon idealmis.:21: Olmak istedigim kilo 58 benim. Daha da az olmak istemiyorum:)80 kilo idim o baya bir fazlaydi , simdi cok degil ama sana matematik hesaplariyla geldim.:)

Hesaplama Sonuçları
Vücut Yüzey Alanınız: 1.83 metrekare
Yağsız Vücut Ağırlığınız: 53 kg
İdeal Kilonuz: 61 kg
Vücut Kitle Endeksiniz (BMI): 25.6 kg / metrekare
Sonuç: İdeal kilonuzun üstündesiniz
Boyunuza göre vücut ağırlığınızın fazla olduğunu gösterir. Fazla kilolu olma durumu gerekli önlemler alınmadığı takdirde pek çok hastalık için risk faktörü olan obeziteye (şişmanlık) yol açar.

Kankam ben suan bu hesaba göre ideal kilomdayim..
Ama sIkIlasmam gerek.
Basen ve kalcalarimdan dert yaniyorum bende :ssz:

KankamStyle
07-07-2013, 21:10
Kankam ben suan bu hesaba göre ideal kilomdayim..
Ama sIkIlasmam gerek.
Basen ve kalcalarimdan dert yaniyorum bende :ssz:

Sikilastir o zaman vucudunu, onumu mu tutuyoruz:))

Kilon idealse kolay. Bak ben hem kilo verme derdindeyim hem sikilasma.

Gerci vucudum cok hantal degil benim, o konuda sansliyim. :32:

Bugun daha bile enerjiktim. Vitaminimi, demir ilacimi aldim , kahveyi de azalttim.

Yavas yavas oluyor hepsi, yeter ki karar ver. Pilates e ne dersin?

greenjade
07-07-2013, 21:13
Sikilastir o zaman vucudunu, o zaman onumu mu tutuyoruz:))

Kilon idealse kolay. Bak ben hem kilo verme derdindeyim hem sikilasma.

Gerci vucudum cok hantal degil benim, o konuda sansliyim. :32:

Bugun daha bile enerjiktim. Vitaminimi, demir ilacimi aldim , kahveyi de azalttim.

Yavas yavas oluyor hepsi, yeter ki karar ver. Pilates e ne dersin?

Ooo patron hoş geldin. :27:

Nereleri gezdin Londra'da? :37:

KankamStyle
07-07-2013, 21:18
Ooo patron hoş geldin. :27:

Nereleri gezdin Londra'da? :37:

Hosbulduk sweety.:16:

Park ve cevresi . Bugun hava cok sicakti. Aman tanrim kalorifer yakmiyorum iki gundur:))

Biraz da evi topladim. Biraz hasta corbasi yaptim. Corba tasti aman yarin temizlerim dedim. Buraya geldim.:))

Sen ne yaptin. Kesin kitap okumussundur.:27: Kizim ben Istanbul'da olucam da kitap okuycam. :32: Gerci ben Londra'da da okumuyorum. :)

Mune
07-07-2013, 21:38
Omegazin ekibi sorularıyla terletti, şimdi sıra bende:))) birazda onlar terlesin:9::9: gözünüz gönlünüz açılsın, 36 bedene inmek için çabanız olsun, buyrun vücut kitle endeks sonuçlarım:9::9:

Hesaplama Sonuçları
Vücut Yüzey Alanınız: 1.38 metrekare
Yağsız Vücut Ağırlığınız: 37 kg
İdeal Kilonuz: 45 kg
Vücut Kitle Endeksiniz (BMI): 19.5 kg / metrekare
Sonuç: Kilonuz tamamen normal
Boyunuza göre uygun ağırlıkta olduğunuzu gösterir. Yeterli ve dengeli beslenerek ve düzenli fiziksel aktivite yaparak bu ağırlığınızı korumaya özen gösteriniz.

İdeal kilomdayım, markaların kesimlerine göre 36-34 beden kıyafetler giyerim, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim:ssz:
Verdim gazı ben kaçayım:10:

KankamStyle
07-07-2013, 21:42
Omegazin ekibi sorularıyla terletti, şimdi sıra bende:))) birazda onlar terlesin:9::9: gözünüz gönlünüz açılsın, 36 bedene inmek için çabanız olsun, buyrun vücut kitle endeks sonuçlarım:9::9:

Hesaplama Sonuçları
Vücut Yüzey Alanınız: 1.38 metrekare
Yağsız Vücut Ağırlığınız: 37 kg
İdeal Kilonuz: 45 kg
Vücut Kitle Endeksiniz (BMI): 19.5 kg / metrekare
Sonuç: Kilonuz tamamen normal
Boyunuza göre uygun ağırlıkta olduğunuzu gösterir. Yeterli ve dengeli beslenerek ve düzenli fiziksel aktivite yaparak bu ağırlığınızı korumaya özen gösteriniz.

İdeal kilomdayım, markaların kesimlerine göre 36-34 beden kıyafetler giyerim, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim:ssz:
Verdim gazı ben kaçayım:10:

Mune bunu bana yapmayacaktin. N'ayir n'olamaz. Ben 38 beden degilken sen 34 beden giyemezsin. :9:

Gaz degil, oldurup kaciyorsun. Ben 34-36 bedene uc senede ancak inerim.:)

yaseminA
07-07-2013, 21:43
Omegazin ekibi sorularıyla terletti, şimdi sıra bende:))) birazda onlar terlesin:9::9: gözünüz gönlünüz açılsın, 36 bedene inmek için çabanız olsun, buyrun vücut kitle endeks sonuçlarım:9::9:

Hesaplama Sonuçları
Vücut Yüzey Alanınız: 1.38 metrekare
Yağsız Vücut Ağırlığınız: 37 kg
İdeal Kilonuz: 45 kg
Vücut Kitle Endeksiniz (BMI): 19.5 kg / metrekare
Sonuç: Kilonuz tamamen normal
Boyunuza göre uygun ağırlıkta olduğunuzu gösterir. Yeterli ve dengeli beslenerek ve düzenli fiziksel aktivite yaparak bu ağırlığınızı korumaya özen gösteriniz.

İdeal kilomdayım, markaların kesimlerine göre 36-34 beden kıyafetler giyerim, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim:ssz:
Verdim gazı ben kaçayım:10:

Maşallah Mune, taş gibisin valla:nazar:

KankamStyle
07-07-2013, 21:45
Maşallah Mune, taş gibisin valla:nazar:

Ona teyze diyenler duysun bunu. Kendisi bir genc kiz kilosunda.:32: Bizi de catir catir catlatiyor. :9:

yaseminA
07-07-2013, 21:48
Ona teyze diyenler duysun bunu. Kendisi bir genc kiz kilosunda.:32: Bizi de catir catir catlatiyor. :9:

Kim diyomuş teyze diye, bildiğin taş hatun :31: Valla 23 yaşındayım daha hayatımda 34 beden ne bilmem :27:

sedulu
07-07-2013, 21:48
Oft de gördüm Muna abla maşallah :nazar:
Taş gibi hatunsun :16:

sedulu
07-07-2013, 21:50
Bu arada iyi geceler bol malzemeler magazin ekibi

KankamStyle
07-07-2013, 21:52
Kim diyomuş teyze diye, bildiğin taş hatun :31: Valla 23 yaşındayım daha hayatımda 34 beden ne bilmem :27:

Teyze diyen ben degilim ama birileri diyor. :27: 34-36 beden gercekten sasilasi yani hele ki 30 yasindan sonra.

Mune hanim, formunuzu nasil korudugunuzu Omegazin ekibiyle paylasmak ister miydiniz?

Ahh bunu daha once bilecektim ki , bu soruyu kesin sorardim roportajda. :)


******************************************

Aaaa sen 23 yasinda misin. Ben seni daha buyuk biliyordum. :)

yaseminA
07-07-2013, 21:59
Teyze diyen ben degilim ama birileri diyor. :27: 34-36 beden gercekten sasilasi yani hele ki 30 yasindan sonra.

Mune hanim, formunuzu nasil korudugunuzu Omegazin ekibiyle paylasmak ister miydiniz?

Ahh bunu daha once bilecektim ki , bu soruyu kesin sorardim roportajda. :)


******************************************

Aaaa sen 23 yasinda misin. Ben seni daha buyuk biliyordum. :)

Keşke soraydın:27:
Evet 23 yaşındayım, hayat beni zamanından önce olgunlaştırdı:ssz: Feleğin çemberinden geçtik biz:27:

KankamStyle
07-07-2013, 22:03
Bu arada iyi geceler bol malzemeler magazin ekibi

Iyi geceler Sedulu.:)

Yeni haber var mi sende:PKeşke soraydın:27:
Evet 23 yaşındayım, hayat beni zamanından önce olgunlaştırdı:ssz: Feleğin çemberinden geçtik biz:27:

Bayanlara yas sormam ben, once ben sorucam sonra sen benimkini soracaksin ne gerek var.:))

Bende cember kalmadi o kadar yani. :27:

sedulu
07-07-2013, 22:05
Iyi geceler Sedulu.:)

Yeni haber var mi sende:PHımm bi üyeleri düşüneyim gelişmeler varsa yazarım :27:

yaseminA
07-07-2013, 22:07
Iyi geceler Sedulu.:)

Yeni haber var mi sende:P
Bayanlara yas sormam ben, once ben sorucam sonra sen benimkini soracaksin ne gerek var.:))

Bende cember kalmadi o kadar yani. :27:

:60::60: Ayy Allah'ım çember kalmadı ne demek ya:27: Gece gece güldürdün beni:119:

sedulu
07-07-2013, 22:09
Kobayfare lütfen kapınızın önüne bir kap su koyun başlıklı konusu ile bu sıcak günlerde sokak hayvanlarını unutmamamız gerektiğini hatırlattı :46:

KankamStyle
07-07-2013, 22:13
Kobayfare lütfen kapınızın önüne bir kap su koyun başlıklı konusu ile bu sıcak günlerde sokak hayvanlarını unutmamamız gerektiğini hatırlattı :46:

Hayvanseverleri severim, aferin ona. Paylastigin icin sagol. :16: Yeni sayi sali gunu aksami cikiyor.


:60::60: Ayy Allah'ım çember kalmadı ne demek ya:27: Gece gece güldürdün beni:119:

:27::29:

Nasil yani , normalde gulduremiyor muyum seni. Bir tek buna mi guldun.:)

Mune
07-07-2013, 22:16
Teyze diyen ben degilim ama birileri diyor. :27: 34-36 beden gercekten sasilasi yani hele ki 30 yasindan sonra.

Mune hanim, formunuzu nasil korudugunuzu Omegazin ekibiyle paylasmak ister miydiniz?

Ahh bunu daha once bilecektim ki , bu soruyu kesin sorardim roportajda. :)


******************************************

Aaaa sen 23 yasinda misin. Ben seni daha buyuk biliyordum. :)

Hay hayy:42:
Ne pişirirsem pişireyim köylülerin kendi imal ettikleri zeytinyağını alıp kullanıyorum, bol maydanoz ve yeşillik yerim, aslında hiç boğazımdan kısmam, ah gülüm şuna dikkat ediyorum, böyle yaşıyorum dersem yalan olur, hiç dikkat etmem, Allah ne verdiyse yiyenlerdenim ama hemen hemen hergün yürürüm, birazda yapımın rolü var, 20 yaşındaykende 34 beden giyerdim, çok kilo aldım dediğim tek zaman kızıma hamile kaldığım dönemdi, onun dışında hep zayıftım.

Düzenli spor yapabilen biri değilim, pilates seti almıştım, ilk zamanlar yeni heves canla başla pilates yaptım ama şimdilerde bir kenarda duruyor, tek vazgeçemediğim yürüyüş, yürümeyi çok seviyorum ve benim gibi düzenli spor yapmaktan sıkılanlara yürüyüşü şiddetle tavsiye ediyorum, ama öyle böyle yürüme değil, ben kilometrelerce yürüyebilenlerdenim, yorulmam of demem, başlarda kısa mesafelerle başlanmalı, hep aynı tempoda ve zaman içinde mesafeyi uzatarak yürümek hem sağlıklı, fit olmanıza yardım ediyor hemde keyif alıyorsunuz, alışkanlık olmuş sanırım ne zaman yürüyüşe çıksam annemi ararım, onunla konuşurken ne kadar yürüdüğümün farkına bile varmıyorum ama ana yüreği işte çok yürüyorum diye kızıyor, hatta her seferinde takılır kızım sen saatte kaç km hızla gidiyorsun hızın 70 km civarı sanırım der:9::9:

yaseminA
07-07-2013, 22:17
Hayvanseverleri severim, aferin ona. Paylastigin icin sagol. :16: Yeni sayi sali gunu aksami cikiyor.

Ben de severim hayvanseverleri, takdir ettim arkadaşımızı:46:

:27::29:

Nasil yani , normalde gulduremiyor muyum seni. Bir tek buna mi guldun.:)

İşte bazen olur olmaz espirilerde gülme krizim geliyor:9::9: Normalde komik olmayabilir ama ben komik bulduysam gülerim:27:
Tabisi beni neşelendiriyosun Kankam:29: Çevremde hep senin gibi arkadaşlarım olsa 100 ü deviririm ben:27:

KankamStyle
07-07-2013, 22:23
Hay hayy:42:
Ne pişirirsem pişireyim köylülerin kendi imal ettikleri zeytinyağını alıp kullanıyorum, bol maydanoz ve yeşillik yerim, aslında hiç boğazımdan kısmam, ah gülüm şuna dikkat ediyorum, böyle yaşıyorum dersem yalan olur, hiç dikkat etmem, Allah ne verdiyse yiyenlerdenim ama hemen hemen hergün yürürüm, birazda yapımın rolü var, 20 yaşındaykende 34 beden giyerdim, çok kilo aldım dediğim tek zaman kızıma hamile kaldığım dönemdi, onun dışında hep zayıftım.

Düzenli spor yapabilen biri değilim, pilates seti almıştım, ilk zamanlar yeni heves canla başla pilates yaptım ama şimdilerde bir kenarda duruyor, tek vazgeçemediğim yürüyüş, yürümeyi çok seviyorum ve benim gibi düzenli spor yapmaktan sıkılanlara yürüyüşü şiddetle tavsiye ediyorum, ama öyle böyle yürüme değil, ben kilometrelerce yürüyebilenlerdenim, yorulmam of demem, başlarda kısa mesafelerle başlanmalı, hep aynı tempoda ve zaman içinde mesafeyi uzatarak yürümek hem sağlıklı, fit olmanıza yardım ediyor hemde keyif alıyorsunuz, alışkanlık olmuş sanırım ne zaman yürüyüşe çıksam annemi ararım, onunla konuşurken ne kadar yürüdüğümün farkına bile varmıyorum ama ana yüreği işte çok yürüyorum diye kızıyor, hatta her seferinde takılır kızım sen saatte kaç km hızla gidiyorsun hızın 70 km civarı sanırım der:9::9:

Demek ki metabolizmasi hizli olan sansli insanlardansin. Zayif olmak kilolu olmaktan cok daha iyi. Iyi bir aliskanligin var Mune, yurumeye devam. Nefes nefese kalmiyorsan cok iyi bir yoldasin demektir.

Bende pilates e basladim. 65 kilo olursam gyme de basliycam ama uzmanlar gym i pek onermiyor. Yuruyus, yuzme , pilates yoga gibi seyleri oneriyorlar.

Ah benim kizim olsa da kilo alsam. Dunyanin en guzel olayi anne olmak sanirim. :43: Allah kizina uzun omur versin. :nazar:İşte bazen olur olmaz espirilerde gülme krizim geliyor:9::9: Normalde komik olmayabilir ama ben komik bulduysam gülerim:27:
Tabisi beni neşelendiriyosun Kankam:29: Çevremde hep senin gibi arkadaşlarım olsa 100 ü deviririm ben:27:

Ha soyle , arada gulduruyorsun demek baska zaman guldurmuyorsun demek gibi birsey.:)

yaseminA
07-07-2013, 22:32
Ben yatmaya gidiyorum, hem yeni kitabıma başlicim uyumadan:32:
İyi geceler Omegazin ailesi:114::103:

KankamStyle
07-07-2013, 22:35
Ben yatmaya gidiyorum, hem yeni kitabıma başlicim uyumadan:32:
İyi geceler Omegazin ailesi:114::103:

Iyi geceler canim. Ben yeni sayiya daldim. Onu yaziyordum:)

:16:

greenjade
07-07-2013, 22:42
Hosbulduk sweety.:16:

Park ve cevresi . Bugun hava cok sicakti. Aman tanrim kalorifer yakmiyorum iki gundur:))

Biraz da evi topladim. Biraz hasta corbasi yaptim. Corba tasti aman yarin temizlerim dedim. Buraya geldim.:))

Sen ne yaptin. Kesin kitap okumussundur.:27: Kizim ben Istanbul'da olucam da kitap okuycam. :32: Gerci ben Londra'da da okumuyorum. :)

:) Doğru tahmin.

Kitabımı bitirdim. :34:Omegazin ekibi sorularıyla terletti, şimdi sıra bende:))) birazda onlar terlesin:9::9: gözünüz gönlünüz açılsın, 36 bedene inmek için çabanız olsun, buyrun vücut kitle endeks sonuçlarım:9::9:

Hesaplama Sonuçları
Vücut Yüzey Alanınız: 1.38 metrekare
Yağsız Vücut Ağırlığınız: 37 kg
İdeal Kilonuz: 45 kg
Vücut Kitle Endeksiniz (BMI): 19.5 kg / metrekare
Sonuç: Kilonuz tamamen normal
Boyunuza göre uygun ağırlıkta olduğunuzu gösterir. Yeterli ve dengeli beslenerek ve düzenli fiziksel aktivite yaparak bu ağırlığınızı korumaya özen gösteriniz.

İdeal kilomdayım, markaların kesimlerine göre 36-34 beden kıyafetler giyerim, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim:ssz:
Verdim gazı ben kaçayım:10:

Maşallah diyorum başka da bir şey demiyorum sevgili Mune. :nazar:

greenjade
07-07-2013, 23:06
Omegazin nostalji saati... :27:

Adaşımdan bir parça. :51:

Yeşim - OLMAZ BÖYLE ŞEY - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=k5x0yIba39I#t=0s)

KankamStyle
07-07-2013, 23:08
Omegazin nostalji saati... :27:

Adaşımdan bir parça. :51:

Yeşim - OLMAZ BÖYLE ŞEY - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=k5x0yIba39I#t=0s)

Doksanlar i izliyor musun nostaljik Yesim:)

greenjade
07-07-2013, 23:10
Doksanlar i izliyor musun nostaljik Yesim:)

Hiç izlemedim.

Sen benim 45'likler konumu görmedin mi henüz? :19:

KankamStyle
07-07-2013, 23:13
Hiç izlemedim.

Sen benim 45'likler konumu görmedin mi henüz? :19:

Yok gormedim, gormem mi lazimdi:)

Ben 90 lari seviyorum ama merak ettigim 18. yuzyil:)

greenjade
07-07-2013, 23:15
Yok gormedim, gormem mi lazimdi:)

Ben 90 lari seviyorum ama merak ettigim 18. yuzyil:)

:1:

Görmen lazım tabi; sen magazincisin, bilmen lazım böyle şeyleri. :34:

KankamStyle
07-07-2013, 23:16
:1:

Görmen lazım tabi; sen magazincisin, bilmen lazım böyle şeyleri. :34:

Ben magazinci degilim aslinda matematikciyim, sayisalciyim. Nerden girdim bu islere bilmem:))

greenjade
07-07-2013, 23:16
O dizinin ismi 80'ler değil miydi?

Gerçi 90'lar da başlayacak diyorlardı ama.

greenjade
07-07-2013, 23:17
Ben magazinci degilim aslinda matematikciyim, sayisalciyim. Nerden girdim bu islere bilmem:))

Kaderin cilvesi... :27: :9:

KankamStyle
07-07-2013, 23:20
O dizinin ismi 80'ler değil miydi?

Gerçi 90'lar da başlayacak diyorlardı ama.

Doksanlarin tekrarina baktim bugun biraz. Eh iste...Kaderin cilvesi... :27: :9:

Kucuk Emrah gibi dustum buralara aneyy:)

greenjade
07-07-2013, 23:22
Kucuk Emrah gibi dustum buralara aneyy:)

Sen o kadar matematik oku, sonra kalk magazinci ol.

Hayat işte böyle... :37:

KankamStyle
07-07-2013, 23:25
Sen o kadar matematik oku, sonra kalk magazinci ol.

Hayat işte böyle... :37:

Ne oldum demeyeceksin, ne olacagim diyeceksin. :)

bkz: Kankam :27:

greenjade
07-07-2013, 23:26
Ne oldum demeyeceksin, ne olacagim diyeceksin. :)

bkz: Kankam :27:

:9: ............

Mune
07-07-2013, 23:40
Kankam,
Allah isteyen herkese evlat nasip etsin inşaallah:nazar:
Hele kız evladı sahibi olmalarını isterim şahsen, evladın kızı erkeği olmaz gerçi, sağlıklı olsunlar yeter fakat kız bambaşka, küçükken süslemesi güzel, büyüyünce de kolkola girip gezmesi zevkli.

Yürürken hiç nefes nefese kalmam, vücut zamanla alışıyor çünkü:34:

KankamStyle
07-07-2013, 23:43
Kankam,
Allah isteyen herkese evlat nasip etsin inşaallah:nazar:
Hele kız evladı sahibi olmalarını isterim şahsen, evladın kızı erkeği olmaz gerçi, sağlıklı olsunlar yeter fakat kız bambaşka, küçükken süslemesi güzel, büyüyünce de kolkola girip gezmesi zevkli.

Yürürken hiç nefes nefese kalmam, vücut zamanla alışıyor çünkü:34:

Insallah amin . Senin kizini da Allah bagislasin sana. :nazar:

Benim isim zor be Mune. :26: Bir senedir kimseyle gorusmuyorum. Gorusmekte istemiyorum artik. :) Su erkekler uzerine BDV de yazilanlar hep dogru. :31: Kiz evlat keyfini ben yegenimde aldim. Biliyorum nasil tatli olduklarini. Kismet...

Belli de olmaz bu isler tabi. :44:

Iyi geceler bu arada. :16:

greenjade
08-07-2013, 10:58
750757

Kim, nerede, nasıl, kiminle???
Hepsi ve daha fazlası Omegazin'de. :27:

Yeni sayımız Salı akşamı sizlerle...

KankamStyle
08-07-2013, 16:47
750757

Kim, nerede, nasıl, kiminle???
Hepsi ve daha fazlası Omegazin'de. :27:

Yeni sayımız Salı akşamı sizlerle...Haha guzel olmus.:33: Ilk sayfaya koyayim hemen:)


Jade yeni bir proje aliyorum yarin. Evden calisicam ama daha fazla mesgul olucam.:5: Neyse, konusalim seninle su dun bahsettigimiz seyi. :27:

eFuLim
08-07-2013, 16:52
Flash Haber :72:

GeLiNiM ve esi nihayet bir yasina girdiler :16:
Telasli süpriz hazirligi basari ile sonuclanmis kutlamalar ise iki gün sürmüstür :12::17:
Ramazan öncesi bol bol kalori depolayan GeLiNiM cekirdek ailesi ile 2 inci yilin ilk gününü heyecanla beklemektedir :37:

:38:Seni cook seviyom netim :38:

751082

KankamStyle
08-07-2013, 16:53
Flash Haber :72:

GeLiNiM ve esi nihayet bir yasina girdiler :16:
Telasli süpriz hazirligi basari ile sonuclanmis kutlamalar ise iki gün sürmüstür :12::17:
Ramazan öncesi bol bol kalori depolayan GeLiNiM cekirdek ailesi ile 2 inci yilin ilk gününü heyecanla beklemektedir :37:

:38:Seni cook seviyom netim :38:

751082

Kendi haberini kendin mi yapiyorsun sen bakiyim:)

Severim boyle kendi isini yapan insanlari. :23:

KankamStyle
08-07-2013, 16:55
Bu arada uyus Pepe gelmissin, hosgelmissin, nerelerdeydin.:9: Ozlendiniz:)

eFuLim
08-07-2013, 16:58
Kendi haberini kendin mi yapiyorsun sen bakiyim:)

Severim boyle kendi isini yapan insanlari. :23:

ähmm seyy :17::1::16:

KankamStyle
08-07-2013, 17:01
ähmm seyy :17::1::16:

Tamam Jade kapatiyoruz dukkani. Herkes kendi haberini yapiyor burada, bize gerek kalmiyor. :32:

eFuLim
08-07-2013, 17:09
Tamam Jade kapatiyoruz dukkani. Herkes kendi haberini yapiyor burada, bize gerek kalmiyor. :32:

Yasasin amacima ulastim :47::1:

Estagfirullah öyle sey mi olur :20: Omegazin sizindir sizin kalacak :nazar::kkk:

greenjade
08-07-2013, 17:10
Jade yeni bir proje aliyorum yarin. Evden calisicam ama daha fazla mesgul olucam.:5: Neyse, konusalim seninle su dun bahsettigimiz seyi. :27:

Sen kafaya takma patron.

Senin yoğun olduğun zamanlarda, ben ekstradan devreye girerim. :27:

Zaten yeterli haber olmazsa otomatik olarak sayı da çıkmaz. :52:

KankamStyle
08-07-2013, 17:15
Yasasin amacima ulastim :47::1:

Estagfirullah öyle sey mi olur :20: Omegazin sizindir sizin kalacak :nazar::kkk:

Mune bunu banla bize tuzak kurmus.:)


Sen kafaya takma patron.

Senin yoğun olduğun zamanlarda, ben ekstradan devreye girerim. :27:

Zaten yeterli haber olmazsa otomatik olarak sayı da çıkmaz. :52:

Gelirim yine dayanamam ben. :))

Sana guvenecegimi biliyorum canim. :34:

greenjade
08-07-2013, 17:16
Gelirim yine dayanamam ben. :))

Sana guvenecegimi biliyorum canim. :34:

:13: .............

KankamStyle
08-07-2013, 17:19
:13: .............

Bazi gunler belki ...:)

Gelinim. Tamam ciktin yeni sayidan, hic bir sayida olmayacaksin artik. :47:


Meali:

Zaten yazmistim seni, sanirim her sayida olacaksin sen:P

kadesa
08-07-2013, 17:23
bi selam verip kaçayım dedim,merhabaaa :119:

KankamStyle
08-07-2013, 17:27
bi selam verip kaçayım dedim,merhabaaa :119:

A.S. hosgeldin. Telefondayim, kacma:)

greenjade
08-07-2013, 17:28
Bazi gunler belki ...:)

What dou you mean? :27:

eFuLim
08-07-2013, 17:29
Bazi gunler belki ...:)

Gelinim. Tamam ciktin yeni sayidan, hic bir sayida olmayacaksin artik. :47:


Meali:

Zaten yazmistim seni, sanirim her sayida olacaksin sen:P

Peeeh olmak isteyen de kim :33:

Meali ==> :92::77::71:

: ))

KankamStyle
08-07-2013, 18:29
What dou you mean? :27:

What I meant was that some days I ll be busier than others. :34:


Peeeh olmak isteyen de kim :33:

Meali ==> :92::77::71:

: ))

Meale bak butun ikonlari koymus. :))

******************************

Offf offf su merkur gerilemesi beni de etkiliyor. :50:

Kadesa kactin degil mi, bekleyemedin. :)

greenjade
08-07-2013, 18:49
What I meant was that some days I ll be busier than others. :34:

İngilizce hocam olur musun? :9:

KankamStyle
08-07-2013, 18:55
İngilizce hocam olur musun? :9:

Ingilizce den biktigim icin buraya giriyorum.:))

Benim karnim ac, 6 hafta once aldigim laptop u degistirmiyorlar[2 hafta ile kacirmisim], sadece tamir olabilirmis, 3 hafta laptopu mu bekliycem, ne kotu bir gun. :26:

Ciktim ben yarin gorusuruz. :)

office
08-07-2013, 18:57
Naber kızlar :27:

KankamStyle
08-07-2013, 19:00
Naber kızlar :27:

Cikiyordum ben niye gec geldin hii :)

Iyidir senden muhterem sahis office:) Hadi sana soru sorayim. 2000 kisi icin Database create yapmak icin access mi onerirsin, mysql mi. Ikisi de degilse ne onerirsin:)

greenjade
08-07-2013, 19:01
Naber kızlar :27:

İyilik, senden?

Yeni haber var mı? :27:

office
08-07-2013, 19:04
Cikiyordum ben niye gec geldin hii :)

Iyidir senden muhterem sahis office:) Hadi sana soru sorayim. 2000 kisi icin Database create yapmak icin access mi onerirsin, mysql mi. Ikisi de degilse ne onerirsin:)

Sql de olur Msql de olur sevgülü Kankam :21:

canım çok dar arkadaşlar, hiç tadım yok hala. bülent ersoy dinliyorum düşünün durumu :27:

KankamStyle
08-07-2013, 19:06
Sql de olur Msql de olur sevgülü Kankam :21:

canım çok dar arkadaşlar, hiç tadım yok hala. bülent ersoy dinliyorum düşünün durumu :27:

Cok aydinlatici:)

Bulent ersoy dinliyorsan bu dunyadan gocmene az kalmis:P

office
08-07-2013, 19:06
İyilik, senden?

Yeni haber var mı? :27:

iyilik , bende haber olmaz mı hhahah var tabisi :27: Lorena sevgilisini takip etmek için öğretim görevlisi, hatta dekan olacak bu gidişle :27: o değil de onun yüzünden bir sürü insana psikologlar toplu seans yapmak zorunda kalacaklar :60: