KK Omegazin :)

Surrender
1-07-13, 21:07
greenjade
Sör; bugün de tam gaz kitap okumaya devam etti. E baş bilge olmak kolay değil. :)

Limon1988;
şu an tatilde. İstanbul turunu tamamlayıp, Sakarya'ya doğru yola çıktı.

Gülümsün; migrenle uğraşmaya devam ediyor. Kendisine Omegazin ekibi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Hayyal; çok gezen mi çok okuyan mı bilir tartışmasında bu hafta sonu gezmeyi seçti.

YaseminA; ehliyet sınavının yazılı kısmını başarıyla atlatmış olup, şu an direksiyon eğitimine gömülmüş vaziyette.

Beba; Tıp fakültesinde okumasına ve çok ağır sınavlarının olmasına rağmen, hala kk'ya uğramayı unutmuyor.

Hip; kk'ya uzun süredir uğramıyor. Merak içindeyiz.

Ve ben; akşamı Akşam Postası için haber bulmakla geçirdim.

Shsm ve EzgiAcar07; hamile olduğunu yakın zamanda öğrenen arkadaşlarımız.

Kader; üyeliğini iptal ettirmiş ama sanırım yeni kullanıcı adıyla aramızda.

Oky; taşınma süreci devam etmekte. Perşembeden itibaren temelli İstanbul'da.

Chuky; bugün Omegazin ekibini, elindeki romantik kahvesiyle ziyarete geldi, hoş geldi.

Office; KK'ya virüs gibi yayılıp Omegazin'e haber bulma konusunda yardım edeceklerini belirtti.

Cudana; 5.000'inci mesajını Omegazin'de yazmasından dolayı, kendisine Kankam tarafından, kalp şeklinde altın madalya takdim edildi.

Tunasila ve Prenses_16; blowing neon s oyunundaki tatlı rekabetleri hala sürmekte.

Ve
Kankam; yeni aldığı baskülüyle maceralı bir gün geçirdi. :)

:KK53:.......................

KankamStyle
Cudana
İşinin hakkını veren insanları severim :KK70:
Bende. Sen benim tarti olayini oku bir:)) Iyi geceler.:nazar:

greenjade
:)
Başka bir işim daha vardı. Ondan geçikti. :KK14:
Tabi iki topikte takilmak kolay degil. :) Eline saglik guzel olmus. :KK76:

Cudana
KankamStyle
Bende. Sen benim tarti olayini oku bir:)) Iyi geceler.:nazar:

Tabi iki topikte takilmak kolay degil. :) Eline saglik guzel olmus. :KK76:
Okudum da devamını merak ettim :)

KankamStyle
Cudana
Okudum da devamını merak ettim :)
Yarin oldugunda gore yazayim artik.

Garanti kagidina bakip numarayi arayacagim , degistirirler mi diye. Tam o sirada gozume "tekeri cevirin" diye bir yazi ilisti. Meger tekerden ayarliyormusuz bu sifira gelme isini. Ben sazan tarti mi kullandim daha once. Bilmiyorum. Bosuna gittim, adamlara dalastim yoruldum sinirim bozuldu geldim:)) Hayir birde manager olsaydi onlara rezil olacaktim. Olmamasi isabet olmus. :KK35:

greenjade
Cudana
Okudum okudum :)

Ellerine sağlık greenjade :)
KankamStyle
Eline saglik guzel olmus. :KK76:
Sağ olun arkadaşlar... :KK42:

KankamStyle
greenjade
Sağ olun arkadaşlar... :KK42:

U r welcome. :KK34:

Cudi uyuma pozisyonuna gecti. :KK1:

Tartinin da 15 sene garantisi varmis. Benden cekecekleri var. :KK47:

KankamStyle
Bu arada hep sorucam unutuyorum. Greenjade nickinin anlamini bilerek mi sectin yoksa rastgele mi?

greenjade
KankamStyle
Bu arada hep sorucam unutuyorum. Greenjade nickinin anlamini bilerek mi sectin yoksa rastgele mi?
Bilerek... İsmim Yeşim.

Dante
KankamStyle
greenjade roportaji eklemissin, tesekkur ederim.

Kizlar akupunkturdan geldim chi enerjim dusukmus. Bakalim yarayacak mi. :KK53:

Biz aksam buradayiz zaten:) Kolay gelsin.

Iftira mi ahaha. Iftira kim biz kim. :KK16:

Aksiyon yap, buyuk harflerle yazalim seni. :KK53:

Tunaydin hybris. 3 sene gectiyse oteki kitaba baslayabilirsin.:KK16:

Sagol bekleriz seni de. :KK16:
kankam yeni mi gidiyorsun akapunktura daha önce gittin mi faydasını gördün mü ya da gören tanıdın mı
doktor kızıma da dedi ama bisürüüüüüüüüüüü zamazingosu var henüz başlamadım
faydasını görürsen haber etsene

KankamStyle
greenjade
Bilerek... İsmim Yeşim.
Adiniz da guzelmis hanfendi. :KK1: Degerli bir tas oldugunu biliyorsun degil mi. Kalp cakrasina iyi geliyor.

seyyahalemi
kankam yeni mi gidiyorsun akapunktura daha önce gittin mi faydasını gördün mü ya da gören tanıdın mı
doktor kızıma da dedi ama bisürüüüüüüüüüüü zamazingosu var henüz başlamadım
faydasını görürsen haber etsene
Seyyah ilk defa bugun enerji dusuklugu icin gittim. Kadin dilime bakti sen kansizsin ve chi enerjin dusuk dedi. Kafama ve vucuduma igne yapistirdi iste. Iyiyim fena hissetmiyorum bugun. Tabi zaman aliyor hemen bir gunde olmuyor dedi. Ben devam edicem daha fazla yararini gorursem soylerim.

greenjade
KankamStyle
Adiniz da guzelmis hanfendi. :KK1: Degerli bir tas oldugunu biliyorsun degil mi. Kalp cakrasina iyi geliyor.
Sağ ol canım.

Evet, biliyorum.

KankamStyle
1-07-13, 22:07
greenjade
Sağ ol canım.

Evet, biliyorum.
Ondan bir bilezigim var.

Korku filmi mi izlesem , bir lise filmi mi. Yoksa ikisini de mi:)

greenjade
KankamStyle
Ondan bir bilezigim var.

Korku filmi mi izlesem , bir lise filmi mi. Yoksa ikisini de mi:)
En iyisi kitap oku. :KK1:

KankamStyle
greenjade
En iyisi kitap oku. :KK1:
Filme zor konsantre oluyorum sen kitap diyorsun. Sons and lovers hala duruyor. :KK14: Single White Female 2: The Psycho bunu izliyorum. Bir yandan sana yaziyorum. :KK53:

greenjade
KankamStyle
Filme zor konsantre oluyorum sen kitap diyorsun. Sons and lovers hala duruyor. :KK14: Single White Female 2: The Psycho bunu izliyorum. Bir yandan sana yaziyorum. :KK53:
Maşallah, maşallah... :KK1:

KankamStyle
1-07-13, 23:07
Dogrudur.:KK4:

Eki Görüntüle 746824

Resim: Bilgikupu

Cudana
2-07-13, 06:07
Gunaydin

Sabah sabah size taze haberler getirdim

Nickim13harf hamileymis tebrik ediyorum kendisini

Dionisa ( eski editorlerimizden nam-i diger sevgi melegi) uyeligini iptal ettirmis

Simdilik bu kadar :)

BayanHicKimse
Cudana
Gunaydin

Dionisa ( eski editorlerimizden nam-i diger sevgi melegi) uyeligini iptal ettirmis

Ayy demek Nickim hamile, çok sevindim:KK76: Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin:KK12:

Filozof_Prenses
greenjade
...
Gülümsün; migrenle uğraşmaya devam ediyor. Kendisine Omegazin ekibi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
...
Sayın Greenjade sana ve senin nezdinde Kankamstyle'a teşekkür ediyorum. :87:

Ben de OMEGAZİN ekibine başarılar diliyorum. :KK9:
Hayırlı uğurlu olsun göreviniz! :KK51:

Şayet üyeler hakkında kayda değer bir istihbarat alırsak size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.:82:

BayanHicKimse
Günaydın kk'nın meraklı , ama bir o kadar da sevimli güzelleri:80:
Kendimden haberler vermeye devam edeyim:KK1: Sabah sabah kimseyle konuşmadım zaten:KK55:
Evim çok pislendi:KK25: Temizlik yapmalıyım Ramazan gelmeden, bugün de geçsin başlıyorum büyük temizliğe:KK53: Çok da üşeniyorum. Bugün nerdeyse 1 aydır düzenlemediğim gardrobumu temizledim:KK6: Öğleden sonra da direksiyon dersim var:KK31:

Filozof_Prenses
Cudana
Gunaydin

Nickimtam13harf, evli miydi? Ben kendisini genç kız zannediyordum. Ne kadar bilgisizim Rabbiiiim! :111:

Ben de kendisini tebrik ediyorum. Allah tamamına erdirsin inşallah, sağlıklı bir gebelik kolay bir doğum dilerim! :KK34:

KankamStyle
2-07-13, 09:07
Vesikalik vermis. Howw cuteee:))

Eki Görüntüle 747013

Resim: Our Beautiful World & Universe

Bu aksam ben yaziyorum. Gorusuruz. :KK53:

hybris
2-07-13, 11:07
Nickim, tebrik ediyorum Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

TariElensar
2-07-13, 16:07
Kendimden haberler veriyorum yarın hipofiz mr ı çektircem :KK14:

parkon
2-07-13, 17:07
TariElensar
O ne ki tarim:44:
Sağlık sorunun mu var?

Flaş haber!!!!!
Bir haftadır ortalarda görünmeyen ve office in yana döne aradığı depresifim BdV de görüldü!!!!
Kendisinden bir açıklama bekliyoruz:KK53:

TariElensar
parkon
O ne ki tarim:44:
Sağlık sorunun mu var?

Flaş haber!!!!!
Bir haftadır ortalarda görünmeyen ve office in yana döne aradığı depresifim BdV de görüldü!!!!
Kendisinden bir açıklama bekliyoruz:KK53:

Benim prolaktinim yüksek ablacım endokrine gitmeye başladım takip ediyorlar 2 . kanı vermiştim ilk verdiğimde 42 iydi . Bugn kontrole gittim 2. nin sonucunu alıp 94 çıkmış :KK14: 3 kanı istedi hemde mr verdi bende bilmiyorum ki ne tümör falan diyyor nette anlamadım :KK14:
Çocuğum olmaz mı benim :KK14:

parkon
:KK14:
TariElensar
Benim prolaktinim yüksek ablacım endokrine gitmeye başladım takip ediyorlar 2 . kanı vermiştim ilk verdiğimde 42 iydi . Bugn kontrole gittim 2. nin sonucunu alıp 94 çıkmış :KK14: 3 kanı istedi hemde mr verdi bende bilmiyorum ki ne tümör falan diye nette anlamadım :KK14:
Yok be tatlım, kendi kendine senaryo kurma lütfen.
Önemli bişey çıkmaz inşallah.
Konu hakkında hiçbir fikrim olmadığı için bişey diyemiyorum sana.
Sen kafanı karıştıran tüm soruları yarın doktoruna sor mutlaka.
Bizede haber ver, merakta bırakma lütfen.

TariElensar
parkon
:KK14:

Yok be tatlım, kendi kendine senaryo kurma lütfen.
Önemli bişey çıkmaz inşallah.
Konu hakkında hiçbir fikrim olmadığı için bişey diyemiyorum sana.
Sen kafanı karıştıran tüm soruları yarın doktoruna sor mutlaka.
Bizede haber ver, merakta bırakma lütfen.
Kaç aydır bi çözüme ulaşamadı ben zaten ölceksin deyince ölebilcek potansiyele sahip bir insanım beni buluyor bu aksilikler ..
9 aydır benim çocuğum olmayacak diyorum :KK52: Psikolojim bozuldu birde giderek yükseliyor.
İlk öğrendiğimde anne ben kısırmışım diye ağladım gözü çıkasıca internette neler yazmışlar :KK52:
Ay abla bi sonuca varamıyorum ki 3 aydır bide 6 ay boşuna hormon ilacı kullandım. Düşüremediler :))
Şimdi takippe aldı heralde 3. kandan sonra bişey derler.
Off mrdan nefret ediyorum :KK14:

parkon
TariElensar
Kaç aydır bi çözüme ulaşamadı ben zaten ölceksin deyince ölebilcek potansiyele sahip bir insanım beni buluyor bu aksilikler ..
9 aydır benim çocuğum olmayacak diyorum :KK52: Psikolojim bozuldu birde giderek yükseliyor.
İlk öğrendiğimde anne ben kısırmışım diye ağladım gözü çıkasıca internette neler yazmışlar :KK52:
Ay abla bi sonuca varamıyorum ki 3 aydır bide 6 ay boşuna hormon ilacı kullandım. Düşüremediler :))
Şimdi takippe aldı heralde 3. kandan sonra bişey derler.
Off mrdan nefret ediyorum :KK14:
Şşşt,sakin ol bakim:KK20:
İnternetten okuduklarına inanıp kendine teşhis koyamazsın:KK19:
Bende çocuklar küçükken çok yapardım o işi.
Birgün oğlumun boğazı ağrıyor, ateşi var diye okula göndermedim.
Öğretmeni aradı sınıfta kabakulak salgını var dedi.
Bu arada şiddetli karın ağrısı başladı çocukta,doktora götürmek için eşimi bekliyorum oda şehir dışında.
Kızım küçük kimseye bırakamıyorum.
Ben oturdum internetten araştırırken, çocuğa kabakulak+bağırsak düğümlenmesi + nir hastalık daha (şuan hatırlamıyorum adını) teşhis koydum.bunların hepsi birarada olunca felaket bir senaryo çıkıyordu .çocuğu hem kısır, hem sakat ettim (Allah korusun)
O ara korkudan bayılmışım.
Kızımın çığlıklarıyla ayıldım.:KK17:
Yavrum koltuktan düşmüş:KK5:
Sonra doktora bir gittik ki, oğlumun sadece boğazı iltihaplanmış, birde kabız olmuş :KK17:
O günden sonra internetten teşhis koymayı bıraktım :KK17:

KankamStyle
2-07-13, 18:07
Pilates ten gelince bir yatmisim o bicim. :KK53:

Kendime gelince gelicem.

Tari parkon hosgeldiniz. :KK16:

greenjade
Gulumsunn
Sayın Greenjade sana ve senin nezdinde Kankamstyle'a teşekkür ediyorum. :87:

Ben de OMEGAZİN ekibine başarılar diliyorum. :KK9:
Hayırlı uğurlu olsun göreviniz! :KK51:

Şayet üyeler hakkında kayda değer bir istihbarat alırsak size yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz.:82:
Teşekkürler canım. :KK19:

TariElensar
Geçmiş olsun Tari.

KibritciKiz
TariElensar
Benim prolaktinim yüksek ablacım endokrine gitmeye başladım takip ediyorlar 2 . kanı vermiştim ilk verdiğimde 42 iydi . Bugn kontrole gittim 2. nin sonucunu alıp 94 çıkmış :KK14: 3 kanı istedi hemde mr verdi bende bilmiyorum ki ne tümör falan diyyor nette anlamadım :KK14:
pat diye daldım küt diye yazıyorum:KK53:
8 ay önce prl 96 ile mr a yollandım.nette beynimdeki tümörlerin nasıl çıkarılacağını bile öğrendim :KK53:
çocuk zaten olmuyodu..
mr çekildi temiz..anca 150den sonra görülüyo..oluşanda tümör değil zararsız kitle..
dip not :hamileyim:nazar::KK53:
kurup durursan prl tavan yapar..dostinexi yut hayat sana güzel olsun:21:

KankamStyle
2-07-13, 19:07
KK Omegazin 2 Temmuz 1993- Madimak olaylarindan dolayi bugun Omegazin aksam postasini yayinlamama karari almistir. Yarin kaldigimiz yerden devam edecegiz. Yitirilen canlara Allah'tan rahmet , yakinlarina bassagligi diliyoruz. Anlayisiniz icin tesekkur eder, iyi gunler dileriz.

Filozof_Prenses
3-07-13, 06:07
TariElensar
Geçmiş olsun.
Allah'ım şifa versin.

İnternetten okumayın bence de... Çünkü internette hep en uç örnekler yazıyor... :KK34:

greenjade
3-07-13, 13:07
Omegazin...
Seviyeli magazin. :KK53:

Surrender
3-07-13, 15:07
merhaba :KK53:.....................

KankamStyle
3-07-13, 17:07
Omegazin Aksam Postasi Sayi 5:

Seyyahalemi: Kizi icin zamanzingo olarak adlandirdigi akupunktur arastirmalarina basladi. :)
Nickimtam13harf: Hamileligini yeni ogrenen arkadaslarimizdan. Ona mutlu , saglikli ve huzurlu bir hamilelik gecirmesini diliyoruz.
Dionisa: Olgun yorumlariyla dikkat ceken nam-i diger sevgi_melegi uyeligini iptal ettirdi.
Cudana : Arastirmaci kisiligiyle Omegazin ekibine haber tasiyor.
Gulumsunn: Omegazin ekibine haber tasiyacagini belirtip, tesekkur ve hayirli olsun dileklerini sundu.
YaseminA: Kirlenmis olan evini artik yeter Ya Allah deyip temizlemeye basladi. :) Direksiyon derslerine hala devam ediyor.
Hybris ve Gulumsunn: Nickimtam13harf e guzel ve saglikli hamilelik gecirmeleri dilegini sundu.
Tari: Bugun hifofiz icin MR cektirmeye gidiyor. Umariz bir sorunu cikmaz ve guzel haberlerle gelir. Omegazin olarak kendisine gecmis olsun diyoruz.
Parkon: Ozel haberini bize soyle iletti:
Bir haftadır ortalarda görünmeyen ve office in yana döne aradığı depresifim BdV de görüldü!!!! Kendisinden bir açıklama bekliyoruz
Greenjade : Surrender ile kisa bir anlasmazlik yasadi. Neyseki sonunda tatliya baglandi.
Office: Onu her yerde takip ettigi icin Kankam'dan kacan office bir dag evine sigindi. Polise yakalandigi belirlenen Kankam "Ben masumum" dedi.
AyLiiiN: Tartismali kisilik aylin, uyeligini iptal ettirdi.
Tugcecan : Melek kartlariyla dikkat ceken melek olup uctu mu? Kendisinden haber alinamiyor.
Elmayra: Bir suredir banli. Ne zaman donecegini bilinmiyor.
Egunal: Pasta kategorisinde cilekli cheesecake i ile yarismayi kazandi. Kendisi hali hazirda pro uye olan Egunal'in pro uyeligi kime hediye ettigi merak konusu.
Kazen: Nirvana'ya ulasmak icin Mogolistan'a gitmeye hazirlaniyor. Ona basarisiz olursa bir dahaki sefere Tibet' i oneriyoruz:)
Leon: Hayatinin askiyla tanismaya hazirlaniyor. Umarim bu kez hayal kirikligina ugramaz.
Kindarrr: Son tanistigi erkekle hayal kirikligi yasayan Kindar , butun erkekler boyle ayi mi dedi:)
Kankam: 42 beden olan kankam gidim gidim verdigi kilolarina guvenerek kendisine 38 beden sortlar aldi. Sanirim iki sene sonra giymeyi planliyor. :)
BDV: BDV de tartisma cikti. Bir olu , iki yarali. Kazen konuyu kapatti.

KankamStyle
3-07-13, 18:07
Lutfen ama lutfen !?!

Eki Görüntüle 748122

Resim : Dunya gercekleri

parkon
3-07-13, 19:07
Kankam dergi için bir yarışma düşünsen,mesela güzellik yarışması yapalım,herkeş bize foto göndersin:KK53:ama kimseye göstermeyelim(meraklımelahatsmiley)

KankamStyle
parkon
Kankam dergi için bir yarışma düşünsen,mesela güzellik yarışması yapalım,herkeş bize foto göndersin:KK53:ama kimseye göstermeyelim(meraklımelahatsmiley)
Kimse foto gondermez ya da baskalarininkini gonderirler. :) Onun disinda greenjade ile uyelerle ilginc sorularla roportaj yapacagiz.

Cudana
Yine süper yazmışsın Kankam.

Magazin ekibi iyi çalışıyor anlaşılan :KK70:

Röportaj iyi fikir :KK34:

KankamStyle
Cudana
Yine süper yazmışsın Kankam.

Magazin ekibi iyi çalışıyor anlaşılan :KK70:

Röportaj iyi fikir :KK34:
Sagol canim... Eeee kimin arkadasiyim. :KK16:

Roportajdaki isimler sakli olacak:)

eFuLim
GeLiNiM de yeni pro oldu aslinda ama o günlerde Omegazin yoktu :KK31::KK1:
Geyige tamam magazine tamam ama kariyer malesef 0 :KK5:

loliss
3-07-13, 20:07
:KK1:.......................

KankamStyle
3-07-13, 20:07
GeLiNiM
GeLiNiM de yeni pro oldu aslinda ama o günlerde Omegazin yoktu :KK31::KK1:
Geyige tamam magazine tamam ama kariyer malesef 0 :KK5:
Kariyer de yaptiriyoruz efendim:)

loliss
:KK1:.......................
Ne guluyorsun. Acik birsey mi gordun. :KK9:

Sorcha
3-07-13, 21:07
Kindarrr:Son tanistigi erkekle hayal kirikligi yasayan Kindar , butun erkekler boyle ayi mi dedi:)
Hahahaha şuann buna yarıldım :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9::KK53:

greenjade
Eline sağlık Kankam, güzel yazmışsın yine. :KK23:

KankamStyle
leonela
Kindarrr:Son tanistigi erkekle hayal kirikligi yasayan Kindar , butun erkekler boyle ayi mi dedi:)
Hahahaha şuann buna yarıldım :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9::KK53:
Kindarr da asik olmayi bekleyen bir arkadasimiz. Umarim o da senin gibi guzel insanlarla karsilasir.

greenjade
Eline sağlık Kankam, güzel yazmışsın yine. :KK23:
Sagol canim, gorusemedik bugun. Halletmissiniz aranizdaki meseleyi. Iyi olmus yoksa tanimayacaktim seni. :)

greenjade
KankamStyle
Sagol canim, gorusemedik bugun. Halletmissiniz aranizdaki meseleyi. Iyi olmus yoksa tanimayacaktim seni. :)
:KK1: Evet, halloldu.

Nasılsın patron? :KK53:

Sorcha
KankamStyle
Kindarr da asik olmayi bekleyen bir arkadasimiz. Umarim o da senin gibi guzel insanlarla karsilasir.

Amin inşallah ya .. Dur yarın bi güzel geçsin hatta süper geçsin ben arkamdan gelenlere ışık olucim inşallah :KK52: