TEST

2014 Nisan Anneleri

selin2011
20-08-13, 10:08
buket_asude
selam bende geldim sanırım.. daha kan testi yaptırmadım ama dün idrar testinde biri azcık silikte olsa iki çizgiyi gördük..
hayırlısı tabi..
1.5 yıldır bekliyoruz bi kızım var 3 yaş 4 aylık nisan 2010 doğumlu.. eğer kesinleşir bi aksilik olmazsa buda nisan bebeği olacak çok sevindim.. hayırlı dualarınızı bekliyorum bende.. 2010 nisan anneleri olarak öle derin diki bağımız inşallah burasıda öyle olur..
hoş geldin canım inşallah kalıcı dostluklar kurarız

priori
yusufmelih
kızlar merhaba ne ev işi ne yemek hiç birşey yapmak istemiyorum.24 saat uyusam uyurum herhalde aşırı halsizlik yorgunluk var sizlerde böyle misiniz????
aynıyız canım... ev hanımıysan yerime uyur musunnn nolurrrrrrrrr :KK31::KK31::KK31:

buket_asude
çalışan kimler var kızlar... ben devlet memuruyum.. işin kötüsü çalıştığım yerde tek bayanım.. bakalım nasıl olacak işe gidip gelmem..

priori
buket_asude
çalışan kimler var kızlar... ben devlet memuruyum.. işin kötüsü çalıştığım yerde tek bayanım.. bakalım nasıl olacak işe gidip gelmem..
bankacıyım ben... hamile olduğumu bilen arkadaşlar var da sağolsunlar çok yormuyorlar beni... :KK16::KK16:

selin2011
domez64
bende 6+0 da gittim kese göründü ama bebek görünmedi bana da gelişimi biraz geride 2 hafta sonra bakalım dedi herhalde emzirdiğim ve biraz daha bırakmaya niyetim olmadığını söylediğim için dedi Dr.lar şimdi çok kızıyorum beni boş yere türlü düşüncelere sevkettiler:KK43:
aa bırakmadınmı emzirmeyi bence hemen bırak cünkü hamile olunca senin sütün bozuluyo allah korusun çocugu zehirlersin[/

zehirleme diye bir şey yok diyorlar canım sadece sütün tadı bozuluyormuş yakın tarihte doğanlarda ikisini bir emzirenler bile varmış günde 1 defaya indirdim bende kalp atışlarını duyduktan sonra kısmetse 1-2 haftaya bıraktıracağım canım

selin2011
priori
bankacıyım ben... hamile olduğumu bilen arkadaşlar var da sağolsunlar çok yormuyorlar beni... :KK16::KK16:
hangi bankadasın canım? ne güzel anlayışlı iş arkadaşlarının olması ben işyerine bu yakınlarda söylemeyi düşünmüyorum bile bakalım nasıl bir etki olacak:))

buket_asude
:KK42:
priori
bende katibim.. cezaevinde..saymanlıkta çalışıyorum.. koca cezaevinde tek bayan olarak.. aslında öğretmenken atanmayı becerememiş bir öğretmen..
ay sonu geliyor.. işler yoğun midem bulanıyor.. herkes erkek kime dert anlatacam.. ama şikayet etmiyorum şükürler olsun bu günü yaşatana..:KK16:

golge_cicegi
selin2011
golge_cicegi
senin doktorun abartmış gibi geldi cnm bana benim kese 14 mm çıktı önceki hafta 7ydi büyümüş çok güzel dedi haftaya bebeği görcez dedi hiç olumsuz bişi söylemedi senin geriyse tarihe bakarak benim daha geri görünüyo...o günkü msjından beri kafama takıldı ama bir olumsuzluk olsa söylerdi doktor die düşünüyorum...

canım bende senin mesajını arıyordum bana emzirdiğim için geç geliştiğini veya geç döllenme olabileceğini emzirmeyi hemen bırakmam gerektiğini söylediler haftasına göre 1 hafta kadar geride dediler bir kaç kişide benimle yaklaşık aynı ve kese mm yaklaşık aynı demek ki normal canım

bende kızımı kreşe yeni başlattığım için biraz daha emzirmek istiyorum bir önceki gün 1 kere verdim gece ağlaya ağlaya helak olmuştu dün akşamda hasta oldu dr götürdüm üzüntüden herhalde diye çok üzüldüm anne olmak çok zor bir şey gerçekten:KK43:
canım dediğim gibi ben gün olarak senden 4 gün öndeyim ama kesemiz aynı senden bir gün önce gitmiştim 14 küsür çıkmıştı ve normal demişti takma kafana boşver olmadı başka doktorada gidersin ben öle yapıcam bu hafta bebeği görüyüm sonrasındada devlettede randevu alcam hem özel hem devlet iki taraflı kontrolü düşünüyorum bakalım bir aksilik olmazsa inş...

baharcikk
benim eşim koç burcu. hayır dediği şeyi kendini yırtsan yaptıramazsın. prensipleri vardır ve dışına çıkmaz asla. bebek ve çocuk hali de zordur tabi eminim :)
iki koçla işin zor desene :)))

golge_cicegi
benimde eşim oğlak bebek inşallah koç olacak oğlakta iyidir hoştur ama damarı tuttumu tutar bakalım biz napıcaz... ama bir kaç arkadaşım var koç burcu olan inşallah onlar gibi olurlar diyorum hem uyumlu hem girişken insanlar...

BEYAZ MELEK
merhabalar yeni anne adayları sayfamıza hoşgeldiniz..
ben de anca girebildim bu sabah biraz tembellik yaptım 9 da uyandım saat 10-11 e kadar yatakta döndüm durdum midem iyice kötü oldu acktım kazındı mıdem bir kalktım evde ekmek kalmaış giyindim markete çıktım eve geldim saat 12 ye geldi daha ağzıma lokma koymadım eve zor geldim çok kötü oldum ilk kezz midem fena oldu resmen safra istifra ettim açıldım :KK43:
sonra çok üzüldüm hamile halimle bu saate kadar aç durulurmu diye:KK43:

baharcikk
uluergvn
hem annem hem kayınvalidem koç :)
annemin hayat görüşü ben evlenirken demişti ''peki de bildiğini yap'' annem de kayınvalidedm de kesinlikle öyle siyahsa siyah asla kırmızı dedirtemezsin bebiş de koç Allah bana güç kuvvet versin:):KK52:
Evet canım hakkaten etrafın koçlarla sarılmış durumda. :)
buket_asude
sana daha kötüsünü söyleyimmi benim burcum yengeç.. kızkardeşimde koç ve çok zor anlaşıyoruz.. yani anlaşmazlık değilde farklıyız.. çok hemde..
ama inşallah bi kesinleşsinde hala korku var içimde olmazsa diye çok bekledim çünkü..
ha bir arkadaş demişki doğumdan sonra bitiyor burdaki arkadaşlık falan.. hayır.. 2010 nisan anneleri olarak hala facede görüşüyoruz.. ki burdaki konunun aktifliğini kaybetmesi ondan.. inşallah hayırlısıyla hepimiz kucağımıza alırız yavrularımızı
ben de yengeç burcuyum eşim koç... ne uyum ne uyum :KK4:
avare34
Canım bende nasip olursa cumartesi tatile çıkıyorum.DÜn doktoruma sordum.Havuza kesinlikle girmiceksin ama denize bol bol gir dedi.Islak mayoyla durma.Güneşte de fazla kalma dedi.
oh ne güzel Allah içinize sindirsin canım ya. güneşe dikkat aman diyim. bir de denize gir ama çok hareketten kaçın derim.

Ben uluslararası bir firmada yöneticiyim arkadaşlar. Eşim de ben de aynı firmadayız.

baharcikk
golge_cicegi
selin2011
canım dediğim gibi ben gün olarak senden 4 gün öndeyim ama kesemiz aynı senden bir gün önce gitmiştim 14 küsür çıkmıştı ve normal demişti takma kafana boşver olmadı başka doktorada gidersin ben öle yapıcam bu hafta bebeği görüyüm sonrasındada devlettede randevu alcam hem özel hem devlet iki taraflı kontrolü düşünüyorum bakalım bir aksilik olmazsa inş...

iki koçla işin zor desene :)))
benim bebiş Allah izin verirse Balık ta olabilir. oğlum sezeryan olduğundan erken alırız dedi doktor.

ellermbomboskald24kasm11
kızlar midem berbat ölüyorum resmen ya içim dışıma cıktı kemıkerım agrıyo sureklı yatıyorum bı an önce gecse ya buarada cuma gunu kontrol var kalp ıslarını duycaz iş ama cok korkuyorum ya duyamassak diye :18::18::18:buarada kaadenizl olanınz varmı aranızda

katre1986
baharcikk
golge_cicegi
benim bebiş Allah izin verirse Balık ta olabilir. oğlum sezeryan olduğundan erken alırız dedi doktor.
canım bişi sorcm sezeryan ayağa kalkmak zor oluyo mu hemen emzırebıldınmı cocugunu ?ben normal den korkuyorum da

buket_asude
BEYAZ MELEK
merhabalar yeni anne adayları sayfamıza hoşgeldiniz..
ben de anca girebildim bu sabah biraz tembellik yaptım 9 da uyandım saat 10-11 e kadar yatakta döndüm durdum midem iyice kötü oldu acktım kazındı mıdem bir kalktım evde ekmek kalmaış giyindim markete çıktım eve geldim saat 12 ye geldi daha ağzıma lokma koymadım eve zor geldim çok kötü oldum ilk kezz midem fena oldu resmen safra istifra ettim açıldım :KK43:
sonra çok üzüldüm hamile halimle bu saate kadar aç durulurmu diye:KK43:
canım çok sıkma canını inan ben gece bile uyuyamıyorum bulantıdanki ilkinde hiç böle değildim.. zaten ilk üç ay bebek kandan besleniyor üzülme..

buket_asude
baharcikk
Evet canım hakkaten etrafın koçlarla sarılmış durumda. :)

ben de yengeç burcuyum eşim koç... ne uyum ne uyum :KK4:

oh ne güzel Allah içinize sindirsin canım ya. güneşe dikkat aman diyim. bir de denize gir ama çok hareketten kaçın derim.

Ben uluslararası bir firmada yöneticiyim arkadaşlar. Eşim de ben de aynı firmadayız.
aynen çok zor yengeçle koç uyumu
baharcikk
golge_cicegi
benimde ilki sezeryan muhtemelen nisan ortası olacak bebişin doğumu inşallah
ellermbomboskald24kasm11
kızlar midem berbat ölüyorum resmen ya içim dışıma cıktı kemıkerım agrıyo sureklı yatıyorum bı an önce gecse ya buarada cuma gunu kontrol var kalp ıslarını duycaz iş ama cok korkuyorum ya duyamassak diye :18::18::18:buarada kaadenizl olanınz varmı aranızda
canım duyarsın hiç sıkma canını sakın.. bu arada karademnizli değilim ama trabzonda okudum çok seviyorum orayı
katre1986
baharcikk
canım bişi sorcm sezeryan ayağa kalkmak zor oluyo mu hemen emzırebıldınmı cocugunu ?ben normal den korkuyorum da
ben hemen emzirdim ama sezeryanlılar için emzirmek çok zor... kalkıp oturamıyorsunki

BEYAZ MELEK
20-08-13, 11:08
aysunayy
Merhaba kizlarr ins . herkes iyidir.

Bugun evde sıkıldım biraz gezelim dedik esimle..neyse eve geldik

Cok kanamam oldu pembe pembeydi..baya geldi..cok korktum dedim bebek gitti :KK43:((direk acile gittik.
Bebek iyiymis kalbini de dinletti iyi problem yok dedi..
Ama keseye yakin yerde rahimde kanama olmus
Yat dinlen gezme dedi..
Ignemi de yedkm geldim.

Cok korktum ama bisey yokmus cok sukur. Simdi yatıyorum bol bol :))
çok çok geçmiş olsun canım
aysunayy
Iyiyim simdi canim. Kanamam kesildi.
Proluton depot verdi bir igne bir haftalik etki ediyormus vuruldum.jeli de kullanıyorum

Ins.bir daha olmaz.ins kimse yasamaz ne zormus.

Cok sagol canim..
pruluton depot ben de kullanıyorum hafta da bir kez canımm

baharcikk
katre1986
baharcikk
ben de normal doğum istiyordum ama apar topar mecburi sezeryana alındım. çok rahat geçti tabi hemen şor şor süt inmedi ama şükür iki güne toparladık. zamana bırakmak lazım bence. Rabbim çizmiş bir yol biz ne düşünürsek düşünelim iş olacağına varıyor. Sezeryan planlarsın bi bakarsın suyun gelmiş pıt diye doğurmuşsun en normalinden :)

BEYAZ MELEK
buket_asude
canım çok sıkma canını inan ben gece bile uyuyamıyorum bulantıdanki ilkinde hiç böle değildim.. zaten ilk üç ay bebek kandan besleniyor üzülme..
sağol canım hamileliğimin başından bu yana ilk kez bulantı ve istifra ettim..ama sonrasında mütiş açıldım resmen kendime keldim şimdi çok iyiyim bulantım falan yok karnımı doyurdum bir güzel :)

katre1986
Eet ya etraftan oyle dıyorum ama normal doğumunda sancısı çok oluyor dıyorlar uff neyse daha cok var lakın dusunmeden de duramıyor ınsan

katre1986
baharcikk
katre1986
ben de normal doğum istiyordum ama apar topar mecburi sezeryana alındım. çok rahat geçti tabi hemen şor şor süt inmedi ama şükür iki güne toparladık. zamana bırakmak lazım bence. Rabbim çizmiş bir yol biz ne düşünürsek düşünelim iş olacağına varıyor. Sezeryan planlarsın bi bakarsın suyun gelmiş pıt diye doğurmuşsun en normalinden :)
AY SOYLE PIT DIYE CIKIVERSE SUPER OLUR ZATEN CUNKU ADI USTUNDE NORMALI O :))))
BEN BI ARKADAŞIMI ZIYARETE GITTIM DOGUMDAN SONRA SEZERYANLA OLŞDU.. ANAM BI BAKTIM DAHA DEDIM DOĞUMA ALMADILAR MI DEDIM MEĞER OLMUS KARIN YAVAŞ YAVAŞ INIYORMUS NE BILIYIM BENN :)

selin2011
baharcikk
golge_cicegi
bende daha şimdiden 04.04.2014 tarihini kapma derdindeyim benimde sezeryan olacak inşallah hayırlısı olsun:KK46:

sevinc007
sudenazz_
doktor bana folic vermedi elevit verdi folic vermesi gerekmiyomuydu? :44:
Banada elevit verdi onun icindede folic var dedi
PrinceSSss
Simdi geldim doktordan kalp atisini doktor gormus ama devlete gittigim icin kullandiklari cihaz benim duyabilecegim bi cihaz degilmis :KK43:doktor 7 haftalik dedi
Ben biraz gec yumurtlamisim galiba cunku hatirliyorum normalde temmuz 26 da adet olmam gereliyodu ama ben 16sinda hala o uzayan akintiyi goruyodum ve yumurtlama sancisi cekiyodum
Neyse simdilik hersey yolunda sukurler olsun
Doktor bisey demedi ama ultrason ciktisinda 9.8mm yaziyo sanirim bu kesenin boyutu degil mi?
Evet kese nin boyutu ayni donemdeyiz aramizda bir gun var
PrinceSSss
Benimde gecen gece 3-4 damla leke geldi onuda sordum doktora
Iliskiye girmeyin dedi kendini yorma agir kaldirma bolbol dinlen dedi
Bizede iliskiye girmek yasak daha once dusuklerim var kanda pihtilasma var
A&S
selam taze anneler bilenler vardir ben eylul 2010 annesiyim o zamanda kk daydik sonra paylasim zor oluyor nide herkes okuyor diye face de grup kurduk hala aktif cok guzel paylasimlar oluyor resim yuklemek filan daha kolay ne dersiniz dilerseniz ben kurup link atarim
Facede acmislar 2014 nisan anneleri ama guru bombos
baharcikk
kızlar günaydın herkese. sabah kontrolüm vardı. pıtpıtları duyduk Rabbime binlerce kez şükürler olsun.kesenin yerleşimi de iyiymiş. bir de şu düşük tansiyonum ve bacak ağrılarıma çare bulsam süper olacak.
Bendede aynisi var tansiyonum dusuk ve bacagim agriyo niye acaba
yusufmelih
kızlar merhaba ne ev işi ne yemek hiç birşey yapmak istemiyorum.24 saat uyusam uyurum herhalde aşırı halsizlik yorgunluk var sizlerde böyle misiniz????
Aynen olu gibi yatiyommm:KK25:

selin2011
katre1986
baharcikk
AY SOYLE PIT DIYE CIKIVERSE SUPER OLUR ZATEN CUNKU ADI USTUNDE NORMALI O :))))
BEN BI ARKADAŞIMI ZIYARETE GITTIM DOGUMDAN SONRA SEZERYANLA OLŞDU.. ANAM BI BAKTIM DAHA DEDIM DOĞUMA ALMADILAR MI DEDIM MEĞER OLMUS KARIN YAVAŞ YAVAŞ INIYORMUS NE BILIYIM BENN :)
ayy bana da ilk doğumumda bir kaç kişi demişti birtanesi içerdemi kaldı, ikizini unutmuşlar falan hepsini boğmak istemiştim:KK50:

baharcikk
karın kalıyor sezeryanda korse de taksanız ne yaparsanız yapın en azından ayva bir göbek oluyor. ha çok sıkı spor yaparım acayip düzenli beslenirim diyorsanız bilemem tabi :KK8:
benim oğlumda karnım o kadar büyüktü ki, sezeryandan sonra puf diye söndüm :):):)

adenizli
sfkaydn
arkadaşlar devlet hastanesinde kan testi yaptırmak için yine doktordan sıra mı almak gerekiyor ? yoksa gidip giriş yaptırıp kan verebilir miyz ?
acilden giriş yaptırıp kan vermiştik biz canım

baharcikk
sevinc007
Banada elevit verdi onun icindede folic var dedi

Evet kese nin boyutu ayni donemdeyiz aramizda bir gun var

Bizede iliskiye girmek yasak daha once dusuklerim var kanda pihtilasma var

Facede acmislar 2014 nisan anneleri ama guru bombos

Bendede aynisi var tansiyonum dusuk ve bacagim agriyo niye acaba

Aynen olu gibi yatiyommm:KK25:
bu akşamları diz ağrılarım beni benden alıyor. malak gibi yatıyorum iki adım atasım gelmiyor. baktım da varisler almış başını gitmiş Allahtan esmerim de çok belli olmuyor.
Ben face ten yazmam herhalde. orda yorum yapsam bütün arkadaş grubum görmeyecek mi?

sevinc007
baharcikk
bu akşamları diz ağrılarım beni benden alıyor. malak gibi yatıyorum iki adım atasım gelmiyor. baktım da varisler almış başını gitmiş Allahtan esmerim de çok belli olmuyor.
Ben face ten yazmam herhalde. orda yorum yapsam bütün arkadaş grubum görmeyecek mi?
Kapali gurup olursa sadece gurup uyeleri yazismalari goruyor ama sanirim acik gurup
Bebegimiz yolda diye bir gurup var kapali gurup saniyordum
Kac haftalik oldunuz diye sormuslar yorum yaptim anaam bi baktim acik gurupmus
Hemen yorumumu sildim henuz kimsecik bilmiyo resmen ilan etmis oluyodum:KK1:

selin2011
baharcikk
facede benim üye olduğum gruplar kapalı dışarıdan hiç kimse göremiyor yorumlar vs okuyamıyor canım

baharcikk
selin2011
bende daha şimdiden 04.04.2014 tarihini kapma derdindeyim benimde sezeryan olacak inşallah hayırlısı olsun:KK46:
Biz güzel tutturmuşuz 04.04.2014 ü ama erken olacak ya kaçırdık :)

sevinc007
Kizlar bugun sag kasigima arada bir bicak saplaniyor sanki niye acaba
Adet gunumuz yaklasiyor ondanmi ki telaslanmak istemiyorum hemen:KK31:

baharcikk
sevinc007
Kapali gurup olursa sadece gurup uyeleri yazismalari goruyor ama sanirim acik gurup
Bebegimiz yolda diye bir gurup var kapali gurup saniyordum
Kac haftalik oldunuz diye sormuslar yorum yaptim anaam bi baktim acik gurupmus
Hemen yorumumu sildim henuz kimsecik bilmiyo resmen ilan etmis oluyodum:KK1:
işte korktuğum da o aslında. bir de burda daha samimi geliyor bana ne bileyim öyle işte
selin2011
facede benim üye olduğum gruplar kapalı dışarıdan hiç kimse göremiyor yorumlar vs okuyamıyor canım
anladım canım. bizim şirkette face yassah, eşim yasakladı :KK43: face e anca akşamları 5-10 dk bakıyorum o ka.

BEYAZ MELEK
biz de doktorumla konuştuk 04.04.2014 te yaparız herşey yolunda olursa dedi..
bakalım hayırlısı kızım 36 haftalık doğmuştu bunda ne olacak bakalım

baharcikk
sevinc007
Kizlar bugun sag kasigima arada bir bicak saplaniyor sanki niye acaba
Adet gunumuz yaklasiyor ondanmi ki telaslanmak istemiyorum hemen:KK31:
bende de akıntı var beyaz ya. adetle alakalıdır bence de.

sevinc007
baharcikk
bende de akıntı var beyaz ya. adetle alakalıdır bence de.
insallah canim pimpiriklenmek istemiyorum bir oglum var ustune 3 dusuk yaptim
Pihtilasma cikti aklim cikiyor bise olacak diye:KK31:

sudenazz_
kızlar karnımda şişlik var neden oluyo anlamış değilim. :44: öğlen yemekten gelince çok uykum geliyor birde kabızlık sorunumda var.birdaha gittiğimde doktora söylemeliyim

sudenazz_
sevinc007
aman Allah korusun canım bebişlerimiz sağlıkla doğarlar inş.

baharcikk
sevinc007
canım geçmiş olsun. Allah bu bebişini sana bağışlasın oğluna kardeş olsun. kaç yaşında oğlun benim ki 4ü bitiriyor eylülde Allah nasip ederse.

selin2011
baharcikk
Biz güzel tutturmuşuz 04.04.2014 ü ama erken olacak ya kaçırdık :)
inşallah bizde kaçırmayız canım:) sağlıklı güzel doğsunlar da

BEYAZ MELEK
biz de doktorumla konuştuk 04.04.2014 te yaparız herşey yolunda olursa dedi..
bakalım hayırlısı kızım 36 haftalık doğmuştu bunda ne olacak bakalım
kısmet olursa seninle aynı gün doğum yaparız sen nerede yapmayı düşünüyorsun ben yine medipolü düşünüyorum ama bakalım

sevinc007
kendini çok yorma ve alman gereken ilaç varsa aksatma canım herşey hayırlısı ise olsun sağlıcakla al kucağına bebişini

sudenazz_
kızlar karnımda şişlik var neden oluyo anlamış değilim. :44: öğlen yemekten gelince çok uykum geliyor birde kabızlık sorunumda var.birdaha gittiğimde doktora söylemeliyim
bana folic asit şişlik yapıyor ve acayip karnım şiş ve o kadar yorgunum ki bir güzel uyuyamıyorum sen bol bol dinlenebiliyorsan dinlen canım

mercimek_annesi
Kızlar bgün öğrendim bende nisan annesi olucam inşallah. 25 aylık bir kızım var ikinciyi merakla bekliyoruz. İlk hamileliğm cok Zordu korkuyorum allah yardımcımız olsun

sevinc007
sudenazz_
Kabiz oldugun icin karnin sis bence
sudenazz_
aman Allah korusun canım bebişlerimiz sağlıkla doğarlar inş.
Aminnn insallahhhh
baharcikk
canım geçmiş olsun. Allah bu bebişini sana bağışlasın oğluna kardeş olsun. kaç yaşında oğlun benim ki 4ü bitiriyor eylülde Allah nasip ederse.
Oglum 6 yasinda cok istiyor kardesi olmasini:KK16:

BEYAZ MELEK
karın şişliği kabızlık ve gazdandır geçer canımm

sevinc007
selin2011
inşallah bizde kaçırmayız canım:) sağlıklı güzel doğsunlar da

kısmet olursa seninle aynı gün doğum yaparız sen nerede yapmayı düşünüyorsun ben yine medipolü düşünüyorum ama bakalım

kendini çok yorma ve alman gereken ilaç varsa aksatma canım herşey hayırlısı ise olsun sağlıcakla al kucağına bebişini

bana folic asit şişlik yapıyor ve acayip karnım şiş ve o kadar yorgunum ki bir güzel uyuyamıyorum sen bol bol dinlenebiliyorsan dinlen canım
Cok saol canim ilaclarimi icip uzaniyorum
mercimek_annesi
Kızlar bgün öğrendim bende nisan annesi olucam inşallah. 25 aylık bir kızım var ikinciyi merakla bekliyoruz. İlk hamileliğm cok Zordu korkuyorum allah yardımcımız olsun
Hosgeldin cnm Allah hepimizin yardimcisi olsun:18:

baharcikk
sevinc007
Kabiz oldugun icin karnin sis bence

Aminnn insallahhhh

Oglum 6 yasinda cok istiyor kardesi olmasini:KK16:
maşallah ben de 6 yaşını bitirsin diyordum ama biyolojik saat midir nedir bebek bebek diye tutturmaya başlamıştım :) benim oğlum da nerde bebek görse anne eve götürelim diyo :) kardeş istiyom diyo. oyun oynıcakmış onla.

sudenazz_
mercimek_annesi
hoşgeldin canım hayırlı olsun...:nazar:

sudenazz_
BEYAZ MELEK
karın şişliği kabızlık ve gazdandır geçer canımm
inşallah geçer canım

avare34
mercimek_annesi
Hoşgeldin aramıza.hayırlı olsun mercimeğin. :KK46:

baharcikk
folic plus kullanıyorsan şişliği o da yapıyor olabilir. ben bugün hiç içmedim doktorum gece yatarken 3 tane birden al dedi. bugün o kadar şişlik şikayetim yok mesela.

fefilifa
merhaba arkadaslar
dun bebisimin kalp atislarini duydum
hayatim boyunca bu kadar heyecanlanmamistimmmmm :KK52::KK52::KK52::KK52:
muhtesem birsey saatlerce agladim hem guluyorum hem agliyorum :KK16:
Allahim herkese nasip etsin bu duyguyu herkeseeeeee

bi kac gundur mide bulantisindan yataktan cikamadim doktorum bir ilac verdi dun onu kullandim bugun biraz daha iyiyim hic mide bulantim yok
sizler nasilsiniz keyifler iyidir umarim :KK3::KK3:

baharcikk
mercimek_annesi
hoş geldin Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.
burdaki çoğu kişinin ikinci bebeği bu sanırım :)