2014 Nisan Anneleri

CuteMom
12-08-13, 12:08
NickimTam13Harf
Kendimi mart anneleri topiğinde sanıyorum :KK9:
telefondaydım bunu okurken nutkum tutuldu :) heheh
catlak kremı ne kullanıyorlar lieracmı ben ılkınd ehıc kullanmadım pısmanım hıc catlamayabılırdım
ben ama sımdı kullanıcam kesın kararlıyım

monarossa tsh varmıydı sonuclarında ben gormedım

deryabalik
semigves
az önce doktordan geldım yine.Yumurtam buyumemıs persembe asılamam olucaktı ama ıstenılen boyutta dıılmıs .Hergun doktora gıtmek o kadar yolu cekmek benı yormuyoda ıgnelere tepkı vermeyen vucudum benı oldurcek.Doktorum cok karamsarsın oyuzden olmuyo dedı bugun haftalardır ıyı bısıyler duymak ıstıyorum.Bugun o ıgneler yuzunden orucumu yedım .cok uzgunum suan kelımeler yetmıyo...
allah en kısa zamanda evlat sahibi olmanı nasip etsin. bizimde kucagımıza sağlıklı bi şekilde bebeğimizi versin inşallah rabbim...

prennses1905z
bnde nisan anne adayıyım :) işallah hepimiz bebişlerimizi sag saglim kucaklarımıza alırız:KK49::KK49:

Minel
12-08-13, 13:08
NickimTam13Harf
Çatlak kremine başlayan var mı ?
daha erken bence ya, gobek yok ki bende daha :)

eeeyore
Kizlar simdi drdan geldim kalp atisi icin gitmistik buyuk bi sokkkkk ikizmis sadece saskinim...

monarossa
Tsh:Troid hormonu demek oluyor canım.benim yüksek çıkmıştı.Şuan ilaç kullanıyorum.[/QUOTE]
TROİD HORMONU 3.79 DİYOR NORMAL Mİ PEKİ

monarossa
eeeyore
kizlar simdi drdan geldim kalp atisi icin gitmistik buyuk bi sokkkkk ikizmis sadece saskinim...
aaaa ne kadar güzeeeel. Pıtır pıtır atmıştır şimdi. Ne güzel yaa bi taşla iki kuş vurucan inşallah sağlıkla kucağına alırsın. Tüp bebek miydi senin

kimim85
monarossa
[T - Rubella IgG POZİTİf Negatif -
Eritrosit ile epitel biraz deger disi gibi canim.Ynalis gormediysemmm

monarossa
kimim85
eritrosit ile epitel biraz deger disi gibi canim.ynalis gormediysemmm
peki bu değerler nedir. Kan falan mı acaba

ozlem1034
Minel
cok sevındım, Allah tamamına erdirsin :KK70:
hayırlı olsun cnm :)gozun aydın:)

CuteMom
eeeyore
Kizlar simdi drdan geldim kalp atisi icin gitmistik buyuk bi sokkkkk ikizmis sadece saskinim...
anaaa ne kadar sasırdım bende gecende bızm sayfada ıkız yoktur dıyodummm
normal yollamı olduuu

eeeyore
monarossa
aaaa ne kadar güzeeeel. Pıtır pıtır atmıştır şimdi. Ne güzel yaa bi taşla iki kuş vurucan inşallah sağlıkla kucağına alırsın. Tüp bebek miydi senin
Hayir canim tup degil normal isin tuhafi 3 ay once 10 haftalik bebegimin kalbi durmus kurtaj olmustum fshimda 10 civarinda (yumurtlama kalitem)sinirda yani dr um biraz karamsardi o yuzden hepimiz soklardayiz Allah tamamina erdirsin en onemlisi o 3 ay dolsna kadar emdise icinde olucam.

melindax
moralim çok bozuk kızlar belkide nisan annesi olarak son yazışım
7 ağustosta dr a gitmiştim kesem 10 mm di
bugün tekrar gittim ve 13 mm yani büyümemiş
doktor boş gebelik olabilir yada d üşük yapabilirsin dedi
moralim çok bozuk ağlamaktan başıma ağrılar girdi

kimim85
eeeyore
Hadi hayirli olsun.Ben kesegozuktugunde belli oluyor saniyordummmmmm:):):)

monarossa
peki bu değerler nedir. Kan falan mı acaba
Canim bilmiyorumki.Google amcaya bir sor istersennn:)

melindax
Canim ne denir bilmiyorum ama iyi dusun iyi olsun insallah.Istersen bir iki gune fakulte doktorlarindan ozele git birine.

CuteMom
monarossa
Tsh:Troid hormonu demek oluyor canım.benim yüksek çıkmıştı.Şuan ilaç kullanıyorum.
TROİD HORMONU 3.79 DİYOR NORMAL Mİ PEKİ[/QUOTE]

evet canım sonucun yuksek
doktorun ne dıyor bu durumda?

bende ılaca baslıcam muhtemelen

monarossa
12-08-13, 14:08
melindax
melindax cım neden üzülüyorsun sen sadece dua et belki zamanı değil bebeinin. Belki de tam zamanı sizi şaşırtacak unutma her şeyde bir hayır var. Sen dua et bol bol bizler de edelim. Sen asla canını sıkma ama. Insan üzülüp ağladıkça insanın kaderi ona gülermiş. Ne olacağımızı bilmiyoruz sonuçta sen sabret sadece gerisini allaha bırak

CuteMom
melindax
tüp bebektı dımı senınkı melindax basından berı sende bır stres vardı :S
ama gec dollenme olamazmı bugun kac haftalık?

ozlem1034
eeeyore
allah kucagına almayı nasıp etsn cnm :) allah ıns bnada kısmet eder.ne kadarlıkken ıkız oldugunu anladın cnm?

melindax
kimim85
Hadi hayirli olsun.Ben kesegozuktugunde belli oluyor saniyordummmmmm:):):)

Canim bilmiyorumki.Google amcaya bir sor istersennn:)

Canim ne denir bilmiyorum ama iyi dusun iyi olsun insallah.Istersen bir iki gune fakulte doktorlarindan ozele git birine.
monarossa
melindax cım neden üzülüyorsun sen sadece dua et belki zamanı değil bebeinin. Belki de tam zamanı sizi şaşırtacak unutma her şeyde bir hayır var. Sen dua et bol bol bizler de edelim. Sen asla canını sıkma ama. Insan üzülüp ağladıkça insanın kaderi ona gülermiş. Ne olacağımızı bilmiyoruz sonuçta sen sabret sadece gerisini allaha bırak
CuteMom
tüp bebektı dımı senınkı melindax basından berı sende bır stres vardı :S
ama gec dollenme olamazmı bugun kac haftalık?
6+2 yim tüp değil normal yollaydı ama baya beklemiştik
nolur dua edin şimdiden perişan olsum ben onu benden almasınlar:KK43:

monarossa
CuteMom
TROİD HORMONU 3.79 DİYOR NORMAL Mİ PEKİ
evet canım sonucun yuksek
doktorun ne dıyor bu durumda?

bende ılaca baslıcam muhtemelen[/QUOTE]
[TD="class: printHeader, align: left"]Test Adı[/TD] [TD="class: printHeader, align: left"]Durum[/TD] [TD="class: printHeader, align: right"]Sonuç[/TD] [TD="class: printHeader, align: right"]Birim[/TD] [TD="class: printHeader, align: center"]Referans Aralığı[/TD] [TD="class: printHeader, align: center"]Özel Referans[/TD] [TD="class: printHeader, align: left"]Açıklama[/TD] [TD="class: groupNode, colspan: 7, align: left"][​IMG][​IMG][​IMG]HORMON TETKİKLERİ (1 Sonuç) [/TD] [TD="class: cellSelectedDark, bgcolor: #D9E4F6, align: left"]TSH(Sensitive) [/TD] [TD="class: cellSelectedDark, bgcolor: #D9E4F6, align: left"]N [/TD] [TD="class: cellSelectedDark, bgcolor: #D9E4F6, align: right"]3,79 [/TD] [TD="class: cellSelectedDark, bgcolor: #D9E4F6, align: right"]µIU/mL [/TD] [TD="class: cellSelectedDark, bgcolor: #D9E4F6, align: center"]0.34 - 5.6 [/TD] [TD="class: cellSelectedDark, bgcolor: #D9E4F6, align: center"] [/TD] [TD="class: cellSelectedDark, bgcolor: #D9E4F6, align: left"] [/TD]
CUTEMOMCUM REFERANS ARALIĞI 0.34- 5.6 DİYOR. BEN DE NORMAL DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM

Minel
eeeyore
canım senin kac cıkmıstı BHCG hormonun? o cok yuksekse ondanda anlasılabiliyormus, merak ettim :)
hayırlı olsun bende cok isterdim ikizimin olmasnı :)
Allah tamamına erdirsin

eeeyore
CuteMom
anaaa ne kadar sasırdım bende gecende bızm sayfada ıkız yoktur dıyodummm
normal yollamı olduuu
Evet cnm normal yolla:KK66:

kelebekalbim
monarossa
[TD="class: printHeader, align: left"]Test Adı[/TD] [TD="class: printHeader, align: left"]Durum[/TD] [TD="class: printHeader, align: right"]Sonuç[/TD] [TD="class: printHeader, align: right"]Birim[/TD] [TD="class: printHeader, align: center"]Referans Aralığı[/TD] [TD="class: printHeader, align: center"]Özel Referans[/TD] [TD="class: printHeader, align: left"]Açıklama[/TD] [TD="class: groupNode, colspan: 7, align: left"][​IMG][​IMG][​IMG]HORMON TETKİKLERİ (1 Sonuç) [/TD] [TD="class: cellSelectedDark, bgcolor: #D9E4F6, align: left"]TSH(Sensitive) [/TD] [TD="class: cellSelectedDark, bgcolor: #D9E4F6, align: left"]N [/TD] [TD="class: cellSelectedDark, bgcolor: #D9E4F6, align: right"]3,79 [/TD] [TD="class: cellSelectedDark, bgcolor: #D9E4F6, align: right"]µIU/mL [/TD] [TD="class: cellSelectedDark, bgcolor: #D9E4F6, align: center"]0.34 - 5.6 [/TD] [TD="class: cellSelectedDark, bgcolor: #D9E4F6, align: center"] [/TD] [TD="class: cellSelectedDark, bgcolor: #D9E4F6, align: left"] [/TD]
CUTEMOMCUM REFERANS ARALIĞI 0.34- 5.6 DİYOR. BEN DE NORMAL DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM
cnm doğru düşünmüşsün değerin gayet normal:KK34::KK34:

Fatal error: Call to undefined function showCriteoPostAd6() in /var/www/html/archive/xfsdk.php on line 17