Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

yalnizgul
8-09-06, 09:09
Gerci kendim tanga gimiyorum ama giyen arkadaslar vardır diye actim konuyu....

Sakın yanlış anlamayın konuyu da lütfen kilitlemeyin arkadaslar kötü bişey
sormuyorum...

yaren_İM
2-01-08, 17:01
yazılanları okurken bile üzerimde varmışçasına sıkıldım buda benim fikrim

EU1
18-01-08, 21:01
istediğim için giyiyorum bundan büyük bi neden olamaz. bazı arkadaşlar teşhircilik demiş güldüm! onun mini eteği bunun başörtüsü derken şimdide şunun tangası çıktı demeki. biliyo musunuz amerikalılar aya çıktı saygılar.

bisquit
20-01-08, 15:01
izi belli olmuyo çünkü pantolondan şekerim....:içelim::içelim::içelim:

Noname
10-02-08, 15:02
Ben kendimi daha rahat hissediyorum ve bu yüzden regl dönemi hariç hep tanga giyerim ve de vazgeçmem.a.s.:enbuyukkk:

SEN_KOLIK
10-02-08, 15:02
esime giyorum ben:1closedeyes:

EU1
10-02-08, 17:02
Ben tanga giymem rahat olamam çünkü..:kahve:

Birde tanga giyince heleki kumaş pantalon giyiyorsanız kötü gözüküyorya:eek:Ne o bıngıl bıngıl...:1shok:

Her adımda popo iki kere zıplıyor... jeyyar(Çok mu açık sözlü oldum ne:icecream:)

Ayrıca Amerikalılar aya çıkmış:icecream:.Bizde çıkıcaz inşallah.:kahve:Giyicez tangalarımızı çıkcaz:roflol:

Saygılar

VAZGECILMEZIM
12-02-08, 16:02
ayy bende hiç rahat olamıorum tangada.hakikaten kaşındııro yaw

gonca778
12-02-08, 17:02
ben kapalı bi bayanım internetten tanıştığım diğer bir kapalı bayan bu zamanda müstehcenlık arttı erkeğimize güzel bakımlı görünmeliyiz ben kulllanıyorum jartiyer bile kullanıyomuş allahım ne günlere kaldık ama ne yapalım eeşlerimize güzel çekici gözukmek adına

themis
Adet günlerim haricinde mutlaka tanga giyerim. Genelde kumaş pantolon giyiyorum. Haliyle iç çamaşırımın izi kumaş pantolonda daha da belli oluyor. Tanga giydiğim zaman bu kötü görüntüyü ortadan kaldırıyorum. Ben teşhircilik diye adlandıran arkadaşlara katılmıyorum yani. Kötü görüntü meselesine gelince de sıkı bir poponuz varsa eğer bıngıl bıngıl sallanmaz kalçalarınız. Bıngıl bıngıl sallanmasının sebebi tanga değil daha çok fazla kilolardır.

Gullusen
bende şuana kadar hiç giymedim,ve giyenlere de şaşarım nasıl rahat ediyolar diye demekki neymiş tercih meselesiymiş saygılar............................

AskKirintisi
18-02-08, 11:02
Tanga giyen arkdaşlara sorum var!!!
çıtçıtlı atlet giyerken nasıl rahat ediyorsunuz.
Bende çok seviyorum kendimi daha seksi hissediyorum ama çıtçıtlı giyince olmuyor rahatsız edici oluyor.
Yazın ii oluyor ama...

Matrushka
21-02-08, 09:02
Arkadaslar tanga olmadan once normal camasir giyiyorduk ve izi belli oluyordu. Bundan rahatsizlik duymuyorduk cunku baska bir alternatifi olabilecegi aklimiza gelmiyordu. Ama simdi var. Giyildiginde bunun izi belli olmuyor arti normal camasira gore cok daha rahat. En azindan yerinde sabit duruyor. Diger camasir gibi adim attiginizda oturup kalktiginizda sekil degistirmiyor. Ve arti Eger kalcalarinizin sekli duzgun ve guzelse normal camasir giydiginizde sanki kalcaniz yayvanmis gibi duruyor, ince kumasli bir pantolon giydiginizde kat kat bir goruntu oluyor ve hos durmuyor. Tum bunlar benim fikirlerim. Teshir icin giyende vardir hatta hic bisey giymeyen bile vardir herkesin sebepleri gerekceleri farklidir. Ben seviyorum, sevmeyenlerede saygi duyuyorum. Sevgilerrr

Noname
28-02-08, 18:02
Evet ya çıt çıtlı atlet giyildiği zaman atletin izi belli oluyor.İz yapmayan bulamadım ben hiç.Kullanımından rahatsızlık duymuyorum ama bu atlet olayını sevmiyorum işte.:hooray:

Quelle
28-02-08, 18:02
Mesaj sayisi 18 olan bir uyenin acitigi Tanga konusuna cevap veriyorsunuz..
Bir Kadinlar klubu ile erkekler klubunu karistirmis olan bir erkek sanirim

anny
4-03-08, 17:03
ben tanga cevapları okudum bıras gec olsa cevap dayanamadım cevap yazmak ıstedım .tabıkı herkezın zevkıne gore ve rahatına gore bakıyor ama bır sey soylemek ıstyorum eşlerınıze karşısına degışık gorunmek ıstıyorsanıs bence her bayan kulanmalı tanga :) soyle dıyelım tv de eşlerınız bir bayan tangalı gordunde nasıl gozler çapa gibi acıyorlar jeyyar kücük bir ipucü .sanırım fazla acildim muhabete uzurdılerım ama tanga gıyımek faydası vardır a.s.

bride_
4-03-08, 18:03
Bence rahatsız bir çamaşır, üstelik tanga daha çok belli oluyor. Ben tanga giyenleri hemen anlarım.Külodum belli olmasın diye giyiyorlar ama tanga da belli oluyor.Ama benim bir kuzenim var hayatta normal külot giyemez, tangayla rahat ediyor.Hiç normal külodu yok.Tercih meselesi.

bride_
4-03-08, 18:03
Gerçekten erkek olabilir mi acaba??Ayy şüpheye düştüm şimdi yaa..

bhr_hkn
5-03-08, 00:03
ben sadece eşime güzel görünmek için giyiyorum doğrusu.normal de pantolon altına giemiyorum.seviyorum ama alışamadım.çok denedim.valla ben tavsiye ederim çok etkili oluyor.

esmuzo
7-03-08, 12:03
bende tanga giyiyyorum rahat ettiğim için başka bi nedeni yok arkadaşlar.)

aLLeGRia
7-03-08, 12:03
valla tangayla normal hayatta asla rahat edemem evlenince sadece kocişim beni seksü bulsun diye giycem jeyyar

Sevgi Kelebeği
10-03-08, 16:03
Regl günlerim hariç hep tanga giyerim napim seviyorum çeşit çeşit alıp çok da rahat ediyorum:eek:

EU1
11-03-08, 07:03
yatarken giyerim tul geceligin altina

tatarım
11-03-08, 13:03
bende kulanamıyorum resmen batıyor ya:)
eşim için giyerşm bende ama 5,10 dakkaen fazla

PRINCESS-in-LOVE
12-03-08, 09:03
pantolonlarimdan iz olmadiği için giyiyorum. Hemde çok rahat ediyorum
Ayrica eşimde çok beğeniyor.
Özel günlerimin haricinde hergün tanga giyiyorm. Diğer çamaşirlara eşim annenemden kalma şeyler dior ve sevmiyor zaten. Bende zaten yıllardır giydiğim için bede diğer çamaşirlari sevmiyorum

buse naz
4-04-08, 13:04
bende tanga giyemiyorum kaşındırıyor, ama en ince iplilerden g-string giyersem problem olmuyor. ayrıca tanga giyen bayanlar gerçekten çok seksi oluyor ve buda benim gibi güzel birisi için önemli.

oykumruyam
5-04-08, 21:04
ben denedim tangayla uzun süre duramıyorum rahatsız ediyor :sm_confused: yoksa dışarda da giymek isterim a.s

ben de özel gecelerimizde giyiyorum :KK46:
ama mutlaka jeyyar çeşit çeşit var :1rolleyes:

barbizeynep
10-04-08, 20:04
bende hoşlanmıyorum rahat edemiyorum iççamaşırında rahatlıktan yanayım ben ama arkadaslarım kuzenlerim giyiyo tercih meselesiyerimseniben

Princess
11-04-08, 18:04
ben de daha rahat hissediyorum,ayrıca sanki daha bakımlıymışım gibi geliyor..

deniz ve mehtap
12-04-08, 16:04
1) seksi "hissetmek" için giyilir
2) pantolonda iz olmasın diye giyilir
3) eş --sevgili özel istekte bulunur ,giyilir.

bence iyi bişey. alışınca fark edilmiyo bile. AMA BEN TANGADAN ÇOK PENYE DARACIK BOXERLARI SEVİYORUM. HEM SEKSİLER HEMDE TOPLAYICI .

çokoprens
7-05-08, 15:05
bende asla rahat edemiyorum tangayla, giyenlere de saygım sonsuz

bi de parmak arası terlik hiç rahat edemiyorum, çok mu takıntılıyım nedir?

Gözek
9-05-08, 11:05
Ben Giyerim Vedee Alişkinim Sanirimm Rahatsizlik Duymam

dravsite
26-06-08, 16:06
ben genelde seksi görünüyo diye giyiyom erkekler felaket bakıyo hoşuma gidiyo

blooms
Giysilerimde iz yapmadığı için tercih ediyorum.Yalnız etek giydiğimde üzerine tayt giyiniyorum.

brilance
bende tangadan baska bi camasırla rahat edemiiorum hem kendimi daha sexsi hissediyorum böylejeyyar

B!TT€R
26-06-08, 19:06
ben bıkere denedımde tedırgın oldum kotu hıssettım kendımı cıkardım hehe :KK70:

smhsmh
27-06-08, 06:06
dravsite

:1shok:galiba ortada bir erkek vakası var:1shok:
Kötü KazenKötü Kazen

brc_brn
28-06-08, 08:06
hiç giymedim ama evlenince olabilir(eşime giymek için):eek:
ben kumaş pantolon ve etek giydiğimde boxer giyerim toplu ve düzgün gösteriyo..diğer zamanlarda normal şeyler giyerim..:şutarafagitti

Missy
3-07-08, 21:07
çokoprens
bende asla rahat edemiyorum tangayla, giyenlere de saygım sonsuz

bi de parmak arası terlik hiç rahat edemiyorum, çok mu takıntılıyım nedir?
ben tangayıda parmak arası terliğide çok denedim ama olmadı rahat edemiyorum bende kendimi yanlız hissediyordum:icecream:

Ben istiyorum ama giyinemiyorum olmuyor olmuyorbenneyaptımki

ayshegül
12-07-08, 12:07
dravsite
tanga giymeyince bakmıyorlar mı kıyamammmm :))))))))))))
tanga'nın enfeksiyonlara yol açtığını biliyorum kullanmıyorum

gurbaa prenses
12-07-08, 13:07
bunu bi sebebe bağlama gereği duymadim sanırım hiç CADIARZU
ama şu var ki kendimi daha feminen ve daha rahat hissediyorum sengözlerimebaksanab

freyja1979
iç çamaşırım belli olmasın die giyiyorum hem rahat hem seksi:içelim:

selin_as
bazı arkadaslar rahat ediyor hemde dahada seksi duruyor.ozman soyle yapalım bazıları rahat ettikleri (pantolanda iz bırakmaması kullanımı rahat olduğundan vs.)için bazıları da seksi görünmek için giyiyor .kişisel tercih meselesi.

melekimsi
12-07-08, 14:07
hiç denemedim.. sanırım rahatsız da olurum gibi ama alışma meselesi heralde.. ilerde naparım bilmiyorum ama şimdi belli olmaması için boxer tercihim sırnaşık şey

pinkgun
12-07-08, 14:07
iz yapmasın diye naniknanik de dışardayken o an tanga giydiğim aklıma bile gelmezken eve adımımı attığım anında inanılmaz rahatsız ediyo ve bir an önce kurtulmak istiyorum neden acaba :sm_confused:

Hoppidi
14-07-08, 11:07
dmek tanga giyince aya çıkabilicez haa..o zaman giyin yurdum kadınları tangaları , ne duruyosunuz bre cahiller...avrupa birliğinede alırlarmı acaba?sengözlerimebaksanab

kurmis
15-07-08, 04:07
dravsite

alın size bir erkek daha...
bu ikinci mesajı..
ilk mesajında da elle tacizden zevk aldığından bahsetmiş bağyan!!

Elvira
15-07-08, 05:07
ay ben pek sevrim giymesini.
eşimde sever normal çamaşır giydiğimde niye giymedin tanganı der.
daha seksi gözüküyomuşum öyle der kocişim:asigim:
bhk hanım bende erkekim biliyonmu......sırnaşık şey
eşim taciz eder arada benijeyyar bende onu taciz ederim bizde böyle geçinir gideriz:roflol:

kurmis
perihan82
ay ben pek sevrim giymesini.
eşimde sever normal çamaşır giydiğimde niye giymedin tanganı der.
daha seksi gözüküyomuşum öyle der kocişim:asigim:
bhk hanım bende erkekim biliyonmu......sırnaşık şey
eşim taciz eder arada benijeyyar bende onu taciz ederim bizde böyle geçinir gideriz:roflol:

perihan haaanım demek öyle..
otobüste taciz edilmekten hoşlanan bir erkek olmadığına göre sorun yoktatlicadiarzu

-------------------------------

tamamen tercih ve zevk meselesi ...
ama diğer arkadaş gibi erkekler daha cok bakıyor diye giymek ne demektir yaa..

Elvira
tamamen tercih ve zevk meselesi ...
ama diğer arkadaş gibi erkekler daha cok bakıyor diye giymek ne demektir yaa..
[/QUOTE]

bir kadın ya kocasına yada sevgilisine güzel görünmek için giyinir süslenir başka erkekler bakıyor diye değil. Kötü Kazen