Endoskopik yüz germe - Facelift

EU3
7-09-09, 00:09
blind_saw
fera mrb. benim sorunumda yanaklarımda sarkmalar ve yorgun ifade sen 5 yıl önce yaptrımışsın doktorunun adını yazarmısın? memnun kalmışsın bende yaptrımak istiyorum , 5yıl içinde tekrarlanma ihtiyacı hissetinmi, maliyeti ne kadar? tşkler
bendede ayni sorun var...:S bende cok merak ediyorum ama sanirim pek kimse yaptirmadi...bana iki doktor tarafindan erhan eryilmaz tavsiye edilmisti...acaba ona bu ameliyati yaptiran varmi?...

EU3
10-09-09, 22:09
pöfffffff hicmi kimse yüz gerdirmiyooorrrrrrrrrrr...

pippi_langstrumpf
8-12-09, 18:12
evt artık yüz gerdirmeyi düşünüyorum ama korkuyorum

safkan
6-01-10, 13:01
erhan eryımz ıyı dıye bende duydum ama yaptıranlar hepo saklıyor ve utanıyor neden utanıyorsunuzkı anlamadım
elbıselerınız eskıyınce gururla yenılıyoırsunuzda yuzunuz eskıyınce de yenılersınız noolcakkkı
bunda utancak saklıycak ne var
hatta buraya resım koysalarda bızde fıkır sahıbı olsak bu durumdan muzdarıp cook kısı var ve hem cekınıyorlar hem korluyorlar onlarada cesaret vermek lazım bence

bende bunların arasındayım arastırıyorum suan

denizkizi355
6-01-10, 15:01
safkan
erhan eryımz ıyı dıye bende duydum ama yaptıranlar hepo saklıyor ve utanıyor neden utanıyorsunuzkı anlamadım
elbıselerınız eskıyınce gururla yenılıyoırsunuzda yuzunuz eskıyınce de yenılersınız noolcakkkı
bunda utancak saklıycak ne var
hatta buraya resım koysalarda bızde fıkır sahıbı olsak bu durumdan muzdarıp cook kısı var ve hem cekınıyorlar hem korluyorlar onlarada cesaret vermek lazım bence

bende bunların arasındayım arastırıyorum suan
merhaba ben cuma günü kısmetse görüşmeye gidiyorum erhan beyle. yanak kaldırma konusunda bunun için yaşın fazla olmasına gerek yok öenmli olan şikayetin başlaması. benim benden büyük akrabalarım var yüzlerinde hiç bir sorun yok ben de bus orun hep vardı gibi daha da belirgin oldu görüşeyim anlatırım burdan. sitede sevgili ayhak var bu işlemi yaptran çok şişlik oluyormuş. 3 hafta falan oldu erhan beyden çok memnundu

safkan
6-01-10, 19:01
haberlerınızı merakla beklıyorum valla
suan gebeyım ama ılerde dusunuyorum ınsallah kısmetse

ayhak
7-01-10, 08:01
denizkizi355
merhaba ben cuma günü kısmetse görüşmeye gidiyorum erhan beyle. yanak kaldırma konusunda bunun için yaşın fazla olmasına gerek yok öenmli olan şikayetin başlaması. benim benden büyük akrabalarım var yüzlerinde hiç bir sorun yok ben de bus orun hep vardı gibi daha da belirgin oldu görüşeyim anlatırım burdan. sitede sevgili ayhak var bu işlemi yaptran çok şişlik oluyormuş. 3 hafta falan oldu erhan beyden çok memnundu
evet canım ben erhan beyden çok memnun kaldım.müjde arın kardeşinin ameliyatınıda erhan bey yaptı.bana yaptığı bir sürü fotoğraf gösterdi.gerçekten çok başarılı.biraz pahalı ama bu konuda çok profesyonel.ben çok araştırmıştım.

denizkizi355
7-01-10, 12:01
ayhak
evet canım ben erhan beyden çok memnun kaldım.müjde arın kardeşinin ameliyatınıda erhan bey yaptı.bana yaptığı bir sürü fotoğraf gösterdi.gerçekten çok başarılı.biraz pahalı ama bu konuda çok profesyonel.ben çok araştırmıştım.[/Q

ayhak peki şişliklerin indimi biraz iyi yaptırmışım diyebiliyor musun? bakalım yarın orda olucam neler diyecek bana yazıcam gelince görüşürüz:)))

denizkizi355
9-01-10, 09:01
denizkizi355
ayhak
evet canım ben erhan beyden çok memnun kaldım.müjde arın kardeşinin ameliyatınıda erhan bey yaptı.bana yaptığı bir sürü fotoğraf gösterdi.gerçekten çok başarılı.biraz pahalı ama bu konuda çok profesyonel.ben çok araştırmıştım.[/Q

ayhak peki şişliklerin indimi biraz iyi yaptırmışım diyebiliyor musun? bakalım yarın orda olucam neler diyecek bana yazıcam gelince görüşürüz:)))
merhabalar Erhan beyle görüştüm. Çok sempatik ve bir doktor ....ama benim burnumla ilgili de bir sorunum vardı ona yöneldi daha çok. 2 ameliyat aynı anda olmak istiyrordum ama benim böyle birşeye ihtiyacım olmadığını söyledi. ne yapıcam bilmiyorum. ben çok takıntı haline getirdim. :bbo:

jayjay
9-01-10, 15:01
denizkızı burnunu mu yapmak istiyor erhan bey?
yanı yüzüne gerek yokmus anladıgım kadarıyla dogru mu anladım?

denizkizi355
11-01-10, 15:01
jayjay
denizkızı burnunu mu yapmak istiyor erhan bey?
yanı yüzüne gerek yokmus anladıgım kadarıyla dogru mu anladım?
evet benim zaten burnumda sorunlu kötü bir ameliyat geçirmiştim.ikisi bir olsun istiyordum. hem gerek yok dedi yanak kaldırma için. hem de 2 amliyat aynı anda zor olurmuş..1 kaç sene sonra düşünürsün dedi.:KK43: ama benim en büyük sorunum yanaklarla ilgili :KK43:((

jayjay
11-01-10, 17:01
canım zuhal olcayıgordun mu reklamlarda cıkmaya basladı cok sık
bır de duraklarda afıslerı var yanakları asırı sıkı oldu artık onun mesolifting yaptırıyormus
ılacını almak ıstersenız ben katılırım, 10 lu oluyor da kutusu
ben 3 ampulu alırım bolusebılırız ne dersınız? hem amelıyat olmadan cıldı ıyılestıren bırsey

denizkizi355
12-01-10, 14:01
jayjay
canım zuhal olcayıgordun mu reklamlarda cıkmaya basladı cok sık
bır de duraklarda afıslerı var yanakları asırı sıkı oldu artık onun mesolifting yaptırıyormus
ılacını almak ıstersenız ben katılırım, 10 lu oluyor da kutusu
ben 3 ampulu alırım bolusebılırız ne dersınız? hem amelıyat olmadan cıldı ıyılestıren bırsey
aklım çok karıştı ilaçlara güvenmiyorum pek sıkılaştırma geçici oluyor. ne kadar 3 kişi bölüşünce kiş başına ne düşüyor Acaba:)

zezeTHEONE
13-01-10, 13:01
walla mesolifting i iyi düşünün
o da diğerleri gibi şişme yapıcak sadece
geçici ve ayrıca yine asimetri riski var, birtarfım diğer tarafımı tutmadı benim

ki en iyi yerlkerden birinde yapıldı sözde....
keşkem ii olsaydıda şuan arayışım devam etmeseydi.

zezeTHEONE
ayrıca jayjay cım
sen juvederm yaptırmıştın
ondan nie vazgeçtin?

zezeTHEONE
ayhak ı öle merak ediorumki...
hımm özelden yazmama imkan yok inş. biara görür mesajlarımı
ne tuhaf 50 msj sınırı

kimbilir
19-02-10, 11:02
fera
-doktorunu iyisini seçmelisin (endoskopiyi devamlı ve sık kullananı )
-en az üç doktor ile görüşün ona göre kara veriniz
-eğer yaptırırsanız kessinlikle yanınızda fotorafınızı getiriniz
-doğal ve kusurunuza göre ameliyat olursanız pişman olmasınız(eğer ameliyat gerekiyorsa)
Merhaba fera, ben yeniyim yaptırdığın endoskopik yanak kaldırma ameliyatından sonra ödemlerinin tamamen geçmesi ne kadar zaman aldı, cevaplarsan memnun olurum.

hatun23
20-02-10, 16:02
ben de istiyorum,33 olucam bi iki aya, çok fazla deforme olmadan endoskopiyi kullandıysak ne ala! 10 sene sonra olay yüz germeye döner, yüze müdahale yapmak için illa çarşamak (çok sarkmak) gerekmiyo ki, bu bi anlamda ele güne ilan etmek, hu huuuu ben yüzümü gerdirdim! şimdiden küçük önlemler almayı, ilerde radikal kararlar almaya yeğliyorum ben!

zezeTHEONE
20-02-10, 17:02
hatun23
ben de istiyorum,33 olucam bi iki aya, çok fazla deforme olmadan endoskopiyi kullandıysak ne ala! 10 sene sonra olay yüz germeye döner, yüze müdahale yapmak için illa çarşamak (çok sarkmak) gerekmiyo ki, bu bi anlamda ele güne ilan etmek, hu huuuu ben yüzümü gerdirdim! şimdiden küçük önlemler almayı, ilerde radikal kararlar almaya yeğliyorum ben!
ay ewet yaaa!!!!!1
ben niye 40ımda gerdireyimki, allam yarabbim, 40ımda 25 gibi olmak istemiyorum
çok komik, ben 30umda 25 gibi olmak istiyorum....

ama gittiğim hiçbir dr, asla ameliyat etmem seni dedi durdu
bide ürküttüleri bak olursan ve bi tuhaf olursan
seni düzeltemeyiz dediler
iyice tırstım... ya hepsimi aynı şeyi der
altı üstü yanağımı kaldırtmak istedim
artık bunuda yaptıramıyosam yazık
:umursamaz:

jayjay
20-02-10, 18:02
kızlar hanginiz istanbuldasınız?
ben de su coskun levent tascıyı merak ettim acaba o yüz germede ne yontem kullanıyor

pippi_langstrumpf
20-02-10, 19:02
Ya araştırdımda bayağı iyimiş bu yöntem. Zezethone sana neden yapmayız diyolar drlar_? Genç yaştan itibaren yaptırılabilinirmiş. Öyle yazıyo yazıda..Yaaa dolguda bunun yaptığı etkiyi verse :KK43: Çünkü ilk etap dolgu yaptırcam umarım genç görünürüm. Daha geçen seneki fotoma ve yeni çektiğim fotoya baktım. ınanılmaz bi fark var. Yaa bu kadar çabuk yaşlanma olurmu :KK43:((

hatun23
20-02-10, 23:02
jayjay
kızlar hanginiz istanbuldasınız?
ben de su coskun levent tascıyı merak ettim acaba o yüz germede ne yontem kullanıyor
ben elazığdayım , nisan gibi süperplastta olucam kısmetse! ablamın dr. hüseyin güner , coşkun beyin ortağı, ablam ameliyattan da hocanın ilgisinden de çok memnun,sekreter malike hanımın da pozitif yaklaşımını çok rahatlatıcı bulmuştu........ben de kararımı dr.hüseyin günerden yana kullanıcam gibi görünüyor, lazerle istediğim sonucu alıcamın garantisini verirse,hem kaşlarım kalkık ve gergin olsun hem de yüzüm sıkılaşsın ve yüzümün lazerle inceltilip yüz ovalimin tekrar belirginleşmesini......Budur.

hatun23
20-02-10, 23:02
eklemeyi unutmuşum, artı gıdımı da aldırıcam,yüz bi bütün, gergin ve kalkık kaşlar gençlik katarken yağlı bi gıdı 1o yaş ekliyo walla!bizim burda bi laf vardır, bi hayr ettin , baş et.... yani bi işe giriştiysen tam yap, yoksa hiç yapma!

pippi_langstrumpf
21-02-10, 07:02
hatun23
eklemeyi unutmuşum, artı gıdımı da aldırıcam,yüz bi bütün, gergin ve kalkık kaşlar gençlik katarken yağlı bi gıdı 1o yaş ekliyo walla!bizim burda bi laf vardır, bi hayr ettin , baş et.... yani bi işe giriştiysen tam yap, yoksa hiç yapma!
ahh cnmm bide buna şukur göz eklenince yaş kat kat artıyo... Cilt arkaya ve aşağıya doğru bakıyorsa yaşlanma belirtileri vardır ama öne ve yukarıya doğruysa gençlik demektir....

kimbilir
21-02-10, 11:02
Ben oldum, 6 hafta oldu hala yüzüm şiş, elmacık kemiklerinin üzerinde sanki birer elma var inşallah düzelir.