TEST

Endoskopik yüz germe - Facelift

yesilkelebek
4-03-10, 12:03
kimbilir
canim ben günde en az 8-9 fincan kahve iciyorum, bu arada bende 5000 tl verdim ama lokal oldum yani muayene hanede, bugün profilde album var onu hazirlicam öncesi, ameliyattan 2 hafta sonrası ve simdi yani 7 hafta sonrası ama malesef ameliyattan hemen sonra yok cünkü israrla cekmedim cok cirkindim, fakat albümü sadece arkadas olanlar görecek cünkü görmesini istemedigim kisiler var.

hmms hastane ortami olmayinca daha ucuz olmus hastanede oda kirala ekibe paraver derken fiyat yükseliyor dogal olarak ama hastanede daha güvenli bence nebilim daha donanimli hani dolgu olsa ok de bizim ameliyat baya zor bisydi. bende foto çekim bugün 3.hafta diye sonra degerlendirme yapicam aylar sonra bakar geçtim yolu görürüm en azindan
:eek:

kimbilir
yesilkelebek
hmms hastane ortami olmayinca daha ucuz olmus hastanede oda kirala ekibe paraver derken fiyat yükseliyor dogal olarak ama hastanede daha güvenli bence nebilim daha donanimli hani dolgu olsa ok de bizim ameliyat baya zor bisydi. bende foto çekim bugün 3.hafta diye sonra degerlendirme yapicam aylar sonra bakar geçtim yolu görürüm en azindan
:eek:
benim profilimden gir bak resim koydum

yesilkelebek
kimbilir
benim profilimden gir bak resim koydum
tmm bakiyorum simdikaydirigubbakcemile5

yesilkelebek
basarili bir operation olmus cidden öncesiyle kiyasladim gözler dolmus yanakalrda olmasi gerekdigi yerde birde sadece 2aylik görüntün bu 1ay sonra daha iyi olacaksin +ben doktorumda ameliyat olmadan evel öncesi sonrasi fotolarinda hep birseyi farkettim sonrasi fotolari genelde hep 1yil sonrasina aitti yani 3ay sonra yüz oturmaya basliyor ama 1yila kadar bunun devami var seneye bu zamanlarda süper üstü süper olucaz bundan eminim ben yalniz bisey dikkatimi çekti simdide emin olmak için aynaya alip baktim 2.haftada çekmis oldugun fotoda yüzün oturmaya baslamis sanki yani yer yer cukurluklar var geriye çekilmeler var benim 3.hafta ama derim gergin duruyor özellikle sag tarafim 2gün öncesine kadar çok gergindi simdi deri rahatliyor biraz ama gerginlik var bende daha ödem var galiba baya oyüzden bi çukurlasan yerim solt arafdaki gamzemin oldugu yer baya çukur baya baya ama bas parmagimi yerlestirebiliom o bosluga boshayallersmile

kimbilir
yesilkelebek
basarili bir operation olmus cidden öncesiyle kiyasladim gözler dolmus yanakalrda olmasi gerekdigi yerde birde sadece 2aylik görüntün bu 1ay sonra daha iyi olacaksin +ben doktorumda ameliyat olmadan evel öncesi sonrasi fotolarinda hep birseyi farkettim sonrasi fotolari genelde hep 1yil sonrasina aitti yani 3ay sonra yüz oturmaya basliyor ama 1yila kadar bunun devami var seneye bu zamanlarda süper üstü süper olucaz bundan eminim ben yalniz bisey dikkatimi çekti simdide emin olmak için aynaya alip baktim 2.haftada çekmis oldugun fotoda yüzün oturmaya baslamis sanki yani yer yer cukurluklar var geriye çekilmeler var benim 3.hafta ama derim gergin duruyor özellikle sag tarafim 2gün öncesine kadar çok gergindi simdi deri rahatliyor biraz ama gerginlik var bende daha ödem var galiba baya oyüzden bi çukurlasan yerim solt arafdaki gamzemin oldugu yer baya çukur baya baya ama bas parmagimi yerlestirebiliom o bosluga boshayallersmile
1yil mi, bu sis yanaklarlan, evet ameliyat sonrası sanki suratim yamuk gibiydi, resmen bunalima girmistim yeni yeni düzeliyorum

yesilkelebek
yok canim o sislik inecek düsün bak o dikis iplikleri bile 60günde eriyormus onlarda 3.ayinda eriyince sislikte inince tam istedin görüntün olur biraz zaman harcayan bir olay bu beklemek sabirli olmak lazim özellikle ben gibi sabirsiz birine bile sabri ögretti ya ne dim size artik:)))

denizkizi355
4-03-10, 14:03
kimbilir
1yil mi, bu sis yanaklarlan, evet ameliyat sonrası sanki suratim yamuk gibiydi, resmen bunalima girmistim yeni yeni düzeliyorum
merhaba kimbilir resimlerine baktım 2 hafta sonrakinde bayağ ödem ve şişlik var ama 7 hafta sonrası çok güzel çok fresh bir görüntü dolgun bence o şişlik dediklerin inmese bile hoş bende çok acayip şişiyo diye düşünmüştüm ..

hatun23
4-03-10, 17:03
ben de KİMBİLİR in fotolarını görmek istiyorum ama yapamıyorummmmmmm

kimbilir
4-03-10, 21:03
hatun23
ben de KİMBİLİR in fotolarını görmek istiyorum ama yapamıyorummmmmmm
sana arkadaşlık daveti gönderdim kabul edersen resimleri görebilirsin

kimbilir
denizkizi355
merhaba kimbilir resimlerine baktım 2 hafta sonrakinde bayağ ödem ve şişlik var ama 7 hafta sonrası çok güzel çok fresh bir görüntü dolgun bence o şişlik dediklerin inmese bile hoş bende çok acayip şişiyo diye düşünmüştüm ..
sen ameliyat sonrası görseydin korkardın, ben aynada kendimden korktum bunalıma girdim, gözlerim sadece bir çizgi halindeydi ve bütün kafam bir balon gibiydi bir insan nasıl böyle değişir şaşırdım. 2 hafta kimseye görünmedim, zil çalınca açmıyordum kendimi odaya kapattım eşim ve kızımla konuşurken sırtımı dönüyordum niye yaptım diye diye bu günlere geldim ama ilk 3 hafta yarasa gibi yaşadım ve allaha düzelsin diye dua ettim.

kimbilir
kimbilir
sen ameliyat sonrası görseydin korkardın, ben aynada kendimden korktum bunalıma girdim, gözlerim sadece bir çizgi halindeydi ve bütün kafam bir balon gibiydi bir insan nasıl böyle değişir şaşırdım. 2 hafta kimseye görünmedim, zil çalınca açmıyordum kendimi odaya kapattım eşim ve kızımla konuşurken sırtımı dönüyordum niye yaptım diye diye bu günlere geldim ama ilk 3 hafta yarasa gibi yaşadım ve allaha düzelsin diye dua ettim.
anlayacağın aynı düşündüğün gibi çok acayip şişiyor.

denizkizi355
5-03-10, 10:03
kimbilir
beni korkutuyorsun:))) vazgeçicem şimdi ben enfazla 1 hafta izin kullanabilirim işe nasıl öle gelcem. ama senin yankaların zaten ameliyattan önce de dolgunmuş hoşmuş bende yanak denen şey yok belki o kadar şişme olmaz diye düşünüyorum mesela yeşil kelebeğin şişlikleri inmiş büyük ölçüde .tabi her bünye farklı ama morluk falan çok olur. bazen düşünüyorum olmayan bişeyi nasıl yukarı taşıcaklar:)))) bbakalım doktor ne dicek. ama sonuç önemli tam zamanıda olmuşun yaza çok ii girceksin. hergün sıkıntılı yaşamaktansa bölesi daha ii bence kimbilir inşallah mutlu olsursun. ayhak ne yaptı acaba

kimbilir
denizkizi355
beni korkutuyorsun:))) vazgeçicem şimdi ben enfazla 1 hafta izin kullanabilirim işe nasıl öle gelcem. ama senin yankaların zaten ameliyattan önce de dolgunmuş hoşmuş bende yanak denen şey yok belki o kadar şişme olmaz diye düşünüyorum mesela yeşil kelebeğin şişlikleri inmiş büyük ölçüde .tabi her bünye farklı ama morluk falan çok olur. bazen düşünüyorum olmayan bişeyi nasıl yukarı taşıcaklar:)))) bbakalım doktor ne dicek. ama sonuç önemli tam zamanıda olmuşun yaza çok ii girceksin. hergün sıkıntılı yaşamaktansa bölesi daha ii bence kimbilir inşallah mutlu olsursun. ayhak ne yaptı acaba
denizkızı seni korkutmak değil amacım ama gerçek böyle 1 haftada işe gidemezsin, fiziken birşeyin olmuyor ağrı sızı da yok ama görüntü fena, belkide benim yaşım itibarıyla uzun sürmüştür dicem ama ayhak genç onunda uzun sürmüş, yeşilkelebeğinde 3 hafta oldu bende morluk az oldu ama onun yerine çok şişti.

yesilkelebek
denizkizim :) bu ameliyati olman için kendine enaz 10gün ayirman lazim inan öle bi hafta geçti iyi oldum ise döneyim diyemezsin istesende yapamazsin kah agrin olur kah sislik kah basin döner bisiy olur yani net 10günün olsun ki on gün bile yetmiyor insan içine çikmaya benim sislikler az ama yüz daha oturmadi hala gerik 3hafta oldu ama bi 3haftada kesin lazim ilkgünlerde halsilzik oluyor okdr ilaçtan sonra yani 1hafta asla yetmez.

denizkizi355
5-03-10, 13:03
yesilkelebek
denizkizim :) bu ameliyati olman için kendine enaz 10gün ayirman lazim inan öle bi hafta geçti iyi oldum ise döneyim diyemezsin istesende yapamazsin kah agrin olur kah sislik kah basin döner bisiy olur yani net 10günün olsun ki on gün bile yetmiyor insan içine çikmaya benim sislikler az ama yüz daha oturmadi hala gerik 3hafta oldu ama bi 3haftada kesin lazim ilkgünlerde halsilzik oluyor okdr ilaçtan sonra yani 1hafta asla yetmez.
hımm o kadar kolay anlatıyorki doktorlar herşeyi sizden dinleyince daha ii ve gerçekci oluyor. doktorlarla göreşeyim de işlem ne olcak. olmadı tabi 10 gün falan izin almaya bakıcam.... ayyy ahavalar ısınmadan olsamda bari

yesilkelebek
5-03-10, 17:03
bencede kisin ol ben kis olmasina ragmen eve kapanmaktan gIna geldi hele yaz olsa kafayi yerdim galiba kisin ol yazin mis gibi gez toz :)

hatun23
5-03-10, 18:03
bilmiyorumkismile
kimbilir
sana arkadaşlık daveti gönderdim kabul edersen resimleri görebilirsin
çok teşekkürler KİMBİLİR! ne kadar hoş zarif bi yüzünüz varmış...ameliyatınız inanılmaz başarılı geçmiş,süper ve doğal bi gerginlik oluşmuş, ve bakıp da :aaaaaaaaa estetik ameliyat mı oldunuz? cümlesini duymıycaksınız çünkü çok doğal olmuş,, walla bayıldım.sağlıkla nice yıllar kullanın inşallah... haddimi aşmazsam yaşınızı öğrenebilir miyim?

hatun23
Göğüslerini yaptıran varmı

Hamile olan var mı ? Ya da hamile olmak istemeyen tüp bebek isterse www.tüpbebek.com.tr adresine gidin

:KK46:

hatun23
kızlar kusura bakmayın , 9 yaşındaki OĞLUM YAZMIŞ YUKARIDAKİ MESAJI ! benim mutfağa gitmemi fırsat bilerek !

safkan
merhaba arkadaslar bende bu endoliftıng le ılgılenıyor
yasım 29 ama cıldım cok yaglı oldugu ıcın gozeneklerım genısledı ve cıltte bı esneme oldu aynı sekılde kaslarda dusuk
ben elımle cıldımı 1-2 cm yukarı cekınce guzel oluyorum ve aynısını ıstıyorum fakat suan 4 aylık gebeyım belkı dogurduktan sora olabılır ama tereddutlerım var
1- agrıdan korkuyorum
2- kulaklarım asagı duser veya derın ız kalır dıye korkuyorum bu konuda ıyı bır dr bulmak lazım sanırım
bende aynada yorgun bır ıfade gormek kesınlıkle hıssetmıyorum
ınsan kendını guzel hıssetmeyınce nedense mutlu olamıyor

yesilkelebek
hahaha:))) afacana bak sen nelerde biliyor benim kizda ilerde herseyi bilicek walla su yasta herseyi ögreniyor estetik mestetdik :KK70:

safkan
yanlısyazmısın endoskapık yuz germe dıyecektım
ılgılenıyorum ama korkuyorum bıraz

yesilkelebek
safkan
yasım 29 ama cıldım cok yaglı oldugu ıcın gozeneklerım genısledı ve cıltte bı esneme oldu aynı sekılde kaslarda dusuk
ben elımle cıldımı 1-2 cm yukarı cekınce guzel oluyorum ve aynısını ıstıyorum fakat suan 4 aylık gebeyım belkı dogurduktan sora olabılır ama tereddutlerım var
1- agrıdan korkuyorum
2- kulaklarım asagı duser veya derın ız kalır dıye korkuyorum bu konuda ıyı bır dr bulmak lazım sanırım
canIm öncelikle saglikli bir gebelik dönemi geçirmeni diliyorum yüz yaptirmak falan bunlar istedin an yaptirabilirsin tabi sezeryan olmazsan olursanda hemen yüzü yaptirman mümkün olmayabilir çünkü oda bi operation insani halsiz birakiyor zaman gerekebilir.

hatun23
5-03-10, 20:03
YEŞİLKELEBEK senin de resmin var mı görebiliyo muyuz?çok merak ediyorum..hayır dersen de anlarım seni, sen bilirsin tabii ki!

yesilkelebek
5-03-10, 20:03
ben anca profilime 2aydan sona koyarim sonuç için iyi sonuç için suan koymamin bi anlami olmaz yüzümoturmadi daha 3hafta oldu anca.

kimbilir
5-03-10, 21:03
hatun23
bilmiyorumkismile

çok teşekkürler KİMBİLİR! ne kadar hoş zarif bi yüzünüz varmış...ameliyatınız inanılmaz başarılı geçmiş,süper ve doğal bi gerginlik oluşmuş, ve bakıp da :aaaaaaaaa estetik ameliyat mı oldunuz? cümlesini duymıycaksınız çünkü çok doğal olmuş,, walla bayıldım.sağlıkla nice yıllar kullanın inşallah... haddimi aşmazsam yaşınızı öğrenebilir miyim?
47 yaşındayım, ama o gördüğün resimlerde daha yanaklarım şiş hala daha 7 hafta oldu, oturması 3ay sürüyormuş

kimbilir
safkan
1- agrıdan korkuyorum
Canım eyer resimdeki sensen zaten çok güzelsin ve hiç bir şeye ihtiyacın yok

kimbilir
ya birde kızımla aynı yaştasın ve ilginç ama ona benziyorsunda. valla sen bana çok güzel göründün

safkan
6-03-10, 08:03
kimbilir resımlerdekı ben degılım ama bana benzıyor bıraz
ıste kucuk bı op gecırsem aynen oyle olur sanırım benım cok bı problemım yok ama dedıgım gıbı cıldım cok yaglı ve genıs gozeneklı oldugu ıcın bırde eregenlık cagında 30kılo aldım verdım ondanda olabılır cıldım esnedı daha gergın ve fresh gorunmesını ıstıyorum bırde calısıyorum zaten oyuzdende bu bır ıhtıyac aslında

safkan
6-03-10, 08:03
yesilkelebek
canIm öncelikle saglikli bir gebelik dönemi geçirmeni diliyorum yüz yaptirmak falan bunlar istedin an yaptirabilirsin tabi sezeryan olmazsan olursanda hemen yüzü yaptirman mümkün olmayabilir çünkü oda bi operation insani halsiz birakiyor zaman gerekebilir.

tesekur ederım yesıl kelebek
ne guzelmıs adın yesıl kelebek
dogumdan sora 1-2 yıl beklerım o zamana kadar arastırırım
sezeryan dusunmuyorum kısmetse
vucuttan barkozun atılması ve yenılenmesı ıcın bırde emzırırsem eger dıye en az 1 sene beklemem lazım tabıkı ama ondan sora ıyı bır dr bulup en acısız ve ıyı sonucu alacak sekılde yaptırmak ıstıyorum

denizkizi355
6-03-10, 10:03
safkan
vucuttan barkozun atılması ve yenılenmesı ıcın bırde emzırırsem eger dıye en az 1 sene beklemem lazım tabıkı ama ondan sora ıyı bır dr bulup en acısız ve ıyı sonucu alacak sekılde yaptırmak ıstıyorum
merhaba safkan ben de endolift ve endoskopik orta yüz germe ikisi arasında kaldım. endolift basdit bi oprasyon 20 dk falan sürüyo lokal yapıyorlar onu şuanda düşünebilirsin ama kalıcılığını bilmiyorum araştırmak lazım hiç de yaptıran yok bu sitede:)

hatun23
6-03-10, 10:03
KİMBİLİR cim walla yaşını söyleme nazar değer,34-35 gösteriyosun.....darısı başımıza inşallah! YEŞİL KELEBEK yüzün oturduğunda görürüz kısmetse, sağlıkla kullan.

yesilkelebek
6-03-10, 15:03
safkan

hayir ben sezeryani su bakima dedim bende normal isterken son anda sezeryana karar verildi ve ben sezeryan oldum yani biçok kisi normal dogum istiyor ama sonra olamdik bisy oluyor sezeryan zorunlu oluyor. Türkiyede demisti bi doktor siz yarin çocuk doguramazsiniz baya çati dar ben burda söyledim bunu yillar önceden doktorum bana böyle dedi ama fransada yok iste rahatca yaparsiniz falan dediler ama 9ay dolunca hatta geçince benim kiz içerde kisti kaldi inemio asagi yukarida çikamiyor agrisiz dogum için belimden hormon veriyorlar ibre vuruyo o anda dogum yapmam lazim IkInmalIyIm :KK70: ben oturmus sohbett ediyorum ee agrida yok sonra doktor dedi çocuk gelmicek yardim beklio gidip alalimkaydirigubbakcemile3 ve 10dakikada kollarimdaydi alllahim ne muthis di ya simdi aklima geldi off off annelik çok güzel konuyu baya dagittim ama napimmsempatiksalakcinni

yesilkelebek
hatun23
KİMBİLİR cim walla yaşını söyleme nazar değer,34-35 gösteriyosun.....darısı başımıza inşallah! YEŞİL KELEBEK yüzün oturduğunda görürüz kısmetse, sağlıkla kullan.

aslinda 47 okadar büyük bir yas degil benim annem 49 yasinda mesela ama ince uzun kirisiklik pek yok ama ondada kolagen tabakada azalma var annemle kardes gibiyiz ayni kiyafeyi giyer ayni müzigi dinler ayni seylerden hoslaniriz eskidenmis o bahcede tarlada calisan bayanlar 30 ya yasli olurlarmis artik kadinin yasi yok walla ben zaten kendi adima söylim 22 yasindan sonra saymaz oldum seneleri saymicamda kadin kendine bakmali ve bakti sürecede güzel olucak bana gelince bugün ilk defa süper bi sekidle dislerimi firçalaya bildim çünkü üst dudagim açildi yukari kaldirip çekebiliyorum en çok sinirimi bozan buydu onuda atlattim kaydirigubbakcemile2

yesilkelebek
ha buarada arkadaslar ahyak ve kimbilir sizde gülmemek için kendinizi çok tuttugunuz olmusmuydu yani acayip gülmek gelio içimden bazen sinirim bozuluyor ama yanaklarimi tutuyorum sanki dikisler patlivercekmis gibi kizim asagida kedi çizmis ama kediden çok herseye benziyo bana ilk gösterdi anlayamadim noldunu sonra bana üstüne basa basa bu kedii dedi ve ben gülmemek için yuakri kata kaçtim kaçmasam dikisler pIt pIt batlivercek sanki .

kimbilir
6-03-10, 16:03
hatun23
teşekkürler canım, 3ay olana kadar her hafta bir resim koyucam, yüzümün oturmasını birlikte takip ederiz.

kimbilir
6-03-10, 16:03
yesilkelebek
aslinda 47 okadar büyük bir yas degil benim annem 49 yasinda mesela ama ince uzun kirisiklik pek yok ama ondada kolagen tabakada azalma var annemle kardes gibiyiz ayni kiyafeyi giyer ayni müzigi dinler ayni seylerden hoslaniriz eskidenmis o bahcede tarlada calisan bayanlar 30 ya yasli olurlarmis artik kadinin yasi yok walla ben zaten kendi adima söylim 22 yasindan sonra saymaz oldum seneleri saymicamda kadin kendine bakmali ve bakti sürecede güzel olucak bana gelince bugün ilk defa süper bi sekidle dislerimi firçalaya bildim çünkü üst dudagim açildi yukari kaldirip çekebiliyorum en çok sinirimi bozan buydu onuda atlattim kaydirigubbakcemile2
yeşilkelebek daha dudagini kaldiramiyormuydun, işte ben hep bunu soruyordom size, bana dudaginla ilgili bilgi versene biraz

kimbilir
6-03-10, 17:03
yesilkelebek
ha buarada arkadaslar ahyak ve kimbilir sizde gülmemek için kendinizi çok tuttugunuz olmusmuydu yani acayip gülmek gelio içimden bazen sinirim bozuluyor ama yanaklarimi tutuyorum sanki dikisler patlivercekmis gibi kizim asagida kedi çizmis ama kediden çok herseye benziyo bana ilk gösterdi anlayamadim noldunu sonra bana üstüne basa basa bu kedii dedi ve ben gülmemek için yuakri kata kaçtim kaçmasam dikisler pIt pIt batlivercek sanki .
ben bir kere gülerken kendimi aynada gördüm ondan sonra 2 hafta gülmedim ama artık gecti

yesilkelebek
6-03-10, 18:03
dudaklarim hareketli suan alt üst eskisi gibi beni kasan dudagin ustunde içten dikisler varya onlara zarar gelmesin diye ben böle çok açmiyordum agzimi ama bugun nasil olduysa bi rahatlama olmus baya rahatca disleri fircaladim yani korkmadan

rosenoire
6-03-10, 20:03
yesilkelebek
Canım annen benimle yaşıtmış :) Bu arada sen yağ enjeksiyonu mu yaptırdın ?

rosenoire
6-03-10, 20:03
kimbilir
47 yaşındayım, ama o gördüğün resimlerde daha yanaklarım şiş hala daha 7 hafta oldu, oturması 3ay sürüyormuş
Ben de 49 yaşındayım , resimlerini merakla bekliyorum canım .Profiline de yazdım .Sevgiler...

yesilkelebek
6-03-10, 21:03
rosenoire
Canım annen benimle yaşıtmış :) Bu arada sen yağ enjeksiyonu mu yaptırdın ?

yok canIm yag enjeksiyonu degil ben yanakalrimi yukariya kaldirttim endoskopik ortayüz.

rosenoire
6-03-10, 23:03
yesilkelebek
yok canIm yag enjeksiyonu degil ben yanakalrimi yukariya kaldirttim endoskopik ortayüz.
Canım kaç yaşındasın sen .Şimdi ben annen yaşında olunca çok genç olduğunu tahmin edebiliyorum .Bu nedenle merak ettim :)) Benim gözlemlerime göre, bazen 30 lu yaşların başında göz çevresi operasyonuna gerek olabiliyor.Ama orta yüz germe erken değil mi ?
Aslında böyle desek de kişinin ihtyacı pek yaşa da bağlı değil .Önemli olan insanın kendini mutlu hissetmesi .Endoskopik yüz germe araştırmalarıma göre çok iyi ve kalıcı .İple germeye benzemiyor.Bir ara doktora sormuştum kalıcı demişti.Annen estetik yaptırmıyor mu peki :)) Benimde 23 yaşında bir kızım var.Bir ara o da dudak dolgunlaştırmaya takmıştı .Şimdiler de vazgeçti .Geçici dolgu paraya yazık hemen iniyor.Kalıcı da riskli bazen allerji yapabiliyor.Ama bir akrabam 5 yıl önce kalıcı dolgu yaptırmıştı çok memnun , hiçbir olumsuzluk yaşamadı .Benim bu konularda hiç şansım yoktur.Eminim bir problem çıkar .Sen umarım çok memnun kalırsın.Kocaman öptüm :))

yesilkelebek
7-03-10, 16:03
bende öle taktimmi takiyorum annem hiç istemedi yaptirmami çünkü gerek yok dedi çevremdeki kimse istemedi aslinda ameliyattan bi gün önce bile annem arayip "gez tatilini yap geri dön sakin elletme yüzünü" dedi ilk basta yani ameliyatin ilk günü sakaklar falan çok acidi benim ozaman o acida tek biseyi düsündüm acaba yapmasamiydim ama simdi 3haftayi geride biraktim ve yüzümü begenmeye basladim gene ayni yüzüm ama bi deisiklik yanaklar dolmus goz altlari dolmus 15yasimda bi resmim vardi o resme benzetiyorlar simdi yanakalr dolunca yani baya iyi oldu suan agri sizida kalmadi dün ailemle gezmeyede çiktim bi ay sonra daha güzel olucak yani pisman dilim ben
anneme gelince bana allah sana deli cesareti vermis der hep ben biseye atlarim (tabi gözü kapali bi atlama olmaz ama arastiririm) annemse tereddüdlüdür ben bi iyilesim öteki seneyede anneme yaptiricam ayni operationu zaten ben geçirmis biri olarak süreci biliyorum doktoruda bulduk annemde en güzelini hakediyor 1hafta zorlanir sona yeni yüzüne odaklanip üstesinden gelir...
Bu ameliyat germe islemi degil buarada sadece sarkan yeri yukari aliyorlar bi deri fazlaligi almiyorlar o oldugu gibi kaliyor sadece deri altindaki tabaka yukari çekiliyor ve naturellik bozulmuyor bi on sene önceki halin neyse gene öle oluyorsun r ayrica benim doktorum bana öncesi ve sonrasi foto yoladiginda yollamis oldugu hastasinin yasi 20 idi yasa bagli yapilan bi ameliyat kesinlikle degil sayet olmak isterseniz tavsiye ederim göz altlari doluyor yanakalr doluyor burundan asagiya uzanan çizgiler dogalolarak yok oluyor yüz ovellesiyor dudaklarin asagiya sarkan uclari yukari kivriliyor mutsuz ifade kayboluyor benim aynada bakinca gordügüm degisiklikler bunlar uff çenem düsdü gene baya bi yazdim unuttum bisy olursa ekleme yaparim gene:)) ha unutmusum islem kalici bisy dikisler atiliyor sakaklara agiz içine gözkenarina sabitleniyor yüz tekrar asagiya inmemesi için benim sahsi görüsüm su-> insanin çabuk bi sekilde yüzünün bozulmasini saglayan kilo... yani al ver al ver yoyo gibi bi durum sergilerseniz yüz bozuluyor ben bundan sonra kilomu sabitleyip ne asagi nede yulari çikmicam zaten yüzünde sorun yasamaya baslayan çogu kisi ayni seyi söylüyor "ani kilo verdim yüzüm sarkti" yasla degil kiloyla bozulma basliyor ve zayif kisilerde sarkma olmuyor pek kirisiklikoluyor onlarda bende bi çizgi yok güldümde bile yok ben sadece gelecege yatirim yaptim 2yil sona iyice bosalacak olan göz altlarimi garanti altina aldim 2yilsonra ayy nasil bozuldum diceme ay nasil güzl bir düzelme oldu demek için buarada ben 32 yasindayim kocaman sevgiler sizeopuyorumnanaktan

rosenoire
7-03-10, 19:03
yesilkelebek
bende öle taktimmi takiyorum annem hiç istemedi yaptirmami çünkü gerek yok dedi çevremdeki kimse istemedi aslinda ameliyattan bi gün önce bile annem arayip "gez tatilini yap geri dön sakin elletme yüzünü" dedi ilk basta yani ameliyatin ilk günü sakaklar falan çok acidi benim ozaman o acida tek biseyi düsündüm acaba yapmasamiydim ama simdi 3haftayi geride biraktim ve yüzümü begenmeye basladim gene ayni yüzüm ama bi deisiklik yanaklar dolmus goz altlari dolmus 15yasimda bi resmim vardi o resme benzetiyorlar simdi yanakalr dolunca yani baya iyi oldu suan agri sizida kalmadi dün ailemle gezmeyede çiktim bi ay sonra daha güzel olucak yani pisman dilim ben
anneme gelince bana allah sana deli cesareti vermis der hep ben biseye atlarim (tabi gözü kapali bi atlama olmaz ama arastiririm) annemse tereddüdlüdür ben bi iyilesim öteki seneyede anneme yaptiricam ayni operationu zaten ben geçirmis biri olarak süreci biliyorum doktoruda bulduk annemde en güzelini hakediyor 1hafta zorlanir sona yeni yüzüne odaklanip üstesinden gelir...
Bu ameliyat germe islemi degil buarada sadece sarkan yeri yukari aliyorlar bi deri fazlaligi almiyorlar o oldugu gibi kaliyor sadece deri altindaki tabaka yukari çekiliyor ve naturellik bozulmuyor bi on sene önceki halin neyse gene öle oluyorsun r ayrica benim doktorum bana öncesi ve sonrasi foto yoladiginda yollamis oldugu hastasinin yasi 20 idi yasa bagli yapilan bi ameliyat kesinlikle degil sayet olmak isterseniz tavsiye ederim göz altlari doluyor yanakalr doluyor burundan asagiya uzanan çizgiler dogalolarak yok oluyor yüz ovellesiyor dudaklarin asagiya sarkan uclari yukari kivriliyor mutsuz ifade kayboluyor benim aynada bakinca gordügüm degisiklikler bunlar uff çenem düsdü gene baya bi yazdim unuttum bisy olursa ekleme yaparim gene:)) ha unutmusum islem kalici bisy dikisler atiliyor sakaklara agiz içine gözkenarina sabitleniyor yüz tekrar asagiya inmemesi için benim sahsi görüsüm su-> insanin çabuk bi sekilde yüzünün bozulmasini saglayan kilo... yani al ver al ver yoyo gibi bi durum sergilerseniz yüz bozuluyor ben bundan sonra kilomu sabitleyip ne asagi nede yulari çikmicam zaten yüzünde sorun yasamaya baslayan çogu kisi ayni seyi söylüyor "ani kilo verdim yüzüm sarkti" yasla degil kiloyla bozulma basliyor ve zayif kisilerde sarkma olmuyor pek kirisiklikoluyor onlarda bende bi çizgi yok güldümde bile yok ben sadece gelecege yatirim yaptim 2yil sona iyice bosalacak olan göz altlarimi garanti altina aldim 2yilsonra ayy nasil bozuldum diceme ay nasil güzl bir düzelme oldu demek için buarada ben 32 yasindayim kocaman sevgiler sizeopuyorumnanaktan
Canım benim :) O kadar güzel ve tatlı yazmışsın ki , yüzümde kocaman bir gülümsemeyle okudum :) Bence çok iyi yapmışsın , çünkü insanın kendisini iyi hissetmesi ve kendini beğenmesi çok güzel bir duygudur .İlerde ben de yaptırırsam kesinlikle endoskopi düşünüyorum .En güzeli sanırım bu operasyonda gözlerde hafif çekiliyor.Bu görüntüye bayılıyorum.Kilo konusunda çok haklısın , bu konu çok önemli .Ben 20 li yaşlarda 49 , 50 kiloydum.Şimdi 49 yaşında 53 kiloyum .Bu nedenle sanırım kendimi biraz korudum.Başkalarına göre çok iyi olsada insanın taktığı şeyler elbette oluyor:))) ,Sevgiyle yanaklarından öpüyorum canım.Dilerim hep görüşürüz:)

yesilkelebek
8-03-10, 10:03
tabiki görüsüz hatta ben sizi ekledim bile arkadas listeme kaybetmemek içinyerimseniben

yesilkelebek
8-03-10, 10:03
buarada bende foto koydum arkadaslar profilime öncesi sonrasina adim adim ilerlemek için.

rosenoire
8-03-10, 11:03
yesilkelebek
tabiki görüsüz hatta ben sizi ekledim bile arkadas listeme kaybetmemek içinyerimseniben
Canım teşekkür ederim :) Resimlere baktım zaten çok güzelmişsin .Benim merak ettiğim gözaltlarına ayrıca lifting yapıldı mı ? Çok gergin ve harika duruyor .Ben de kafayı bozmaya başlıyorum valla .Sonuç mükemmel ötesi :) Kocaman öptüm.

kimbilir
8-03-10, 11:03
yesilkelebek
buarada bende foto koydum arkadaslar profilime öncesi sonrasina adim adim ilerlemek için.
yeşilkelebek fotolarına baktim çok güzelsin canim benim, senin gercekten cok sismemis, birde yanaklarini bantlamislar benim acikti. ya aklima cok takiliyor üst dudagin hic sismedimi, benim hala dudagimda sislik var sinir oluyorum

denizkizi355
8-03-10, 12:03
yesilkelebek
merhaba yeşil kelebek ben göremiyorum resimlerini.(((