Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

monbebe
2-10-13, 07:10
msa84
beni iki gecedir o ağrı kıvrandır dı resmen:KK50::KK50: AAYYY BANA DUA EDİN KÖTÜ BİŞEY OLMASIN VALLA ADET OLMAK BİLE BANA MÜJDE GİBİ GELECEK HERKES SAATİNİ KURSUN LÜTFEN 14:30-15:00 ARASI TOPLU DUA İSTİYORUM SİZDEN :nazar:
Canim benim icinie ferah tut insallah birsey yoktur..
Dualarimda olacaksin.. :KK16::KK16::KK16::KK16:

dilketin
kartal1126
tebrıkler canım allahım sağ salim doğurmak nasip etsın omru güzel olur:KK64: ınsallah darıısıda burdakilerin ve benım başımaa:KK16::KK64:
canım senin de batın değilmiydi bugünler??? senden ne haber???

ESRARENGIZ86
dilketin
senin de bişeyin kalmamış yavru. inşallah 2.sini söylersin :124::124::124: biz de böyle oynarız burda. halaylar çekeriz senin için :KK64:
ayyy nerde o günlerrrr :KK31::KK31:

DeryaW
2-10-13, 08:10
monbebe
Canim dun cok kotu sancilarim vardi ve pembe akintilarim oluyodu 1-2 damla.. bugun kahverengi damlalar geliyo ama sag kasimm cok kotu sizliyo.. cok korkuyorum kotu bisey olur diye cunku ben yumurtlama donemindeyim daha..

cok Zor baya boyle cok kan gelecek de seni cidiye alicaklar..
bide ben burda calisiyorum her hafta doktorlarla toplanti yapiyorum o yuzden dalga geceler diye acile gitmek istemiyorum..

Canim ben isvicredeyim suan calisiyorum ama fransada yasiyorum
Canım korkma hemen, bazen yumurta çatlarken böyle olabiliyormuş. Belki üşütmüşsündür iltihap fln vardır, o yüzden yumurtlama dönemin sııntılı geçiriyorsundur, hemen kötü düşünme :KK34:
Orda samimi olduğun bir doktor fln yok mu, sadece ona söylesen böyle böyle bişi oldu, normal mi diye:26: belki önemsiz der, ya da muayene eder fln..
İnşallah kötü bişi değildir, çok geçmiş olsun :KK54:

qamse20
Ben adet olcakmisim gibi hic biyerim agrımyo :KK43:( bende buayda tık yok heralde umudumda kalmadi olsun bu topikte kim jamis olursa kendim olmus kadar seviniyorum teyteytey
olsun canım ya, olmazsa da umutsuzluğa yer yok, bidahaki aya birlikte bekleriz :KK34:

msa84
MONBEBE ben öğleden sonra gideceğim dr,aynı şeyleri yaşıyoruz canım dr dan gelince yazarım inşaallah,benim kist veya iltehap galiba ağrıdan gece yatamadım,böyle bıçak saplandı sanki ara ara sen nasılsın ağrın var mı?
sana da çok geçmiş olsun canım :KK34:

ebrulale
minikbebisim
haa şöyleeee moral bozmak yok, bi yola çıktık zafer bizim olana kadar da devam edeceğiz çalışmalara...üşütmüş de olabilirsin cnm malum artık bahar geldi...bende de bişi yok henüz bakalım ne olur.
günaydın canım olabilir :KK43: ben daha hastalanmadım karnım felaket ağrıyor ayağıma kat kat giydim napıcam ya :KK43:((

LoReNaaa
kartal1126
tebrıkler canım allahım sağ salim doğurmak nasip etsın omru güzel olur:KK64: ınsallah darıısıda burdakilerin ve benım başımaa:KK16::KK64:
saoll canımmmm inşallah amiiinnnn sıra hepinizde inşallahhhh... hamişi en bolll topik olalımmmmm.....:KK52::KK52::KK52:

monbebe
msa84
beni iki gecedir o ağrı kıvrandır dı resmen:KK50::KK50: AAYYY BANA DUA EDİN KÖTÜ BİŞEY OLMASIN VALLA ADET OLMAK BİLE BANA MÜJDE GİBİ GELECEK HERKES SAATİNİ KURSUN LÜTFEN 14:30-15:00 ARASI TOPLU DUA İSTİYORUM SİZDEN :nazar:
DeryaW
Canım korkma hemen, bazen yumurta çatlarken böyle olabiliyormuş. Belki üşütmüşsündür iltihap fln vardır, o yüzden yumurtlama dönemin sııntılı geçiriyorsundur, hemen kötü düşünme :KK34:
Orda samimi olduğun bir doktor fln yok mu, sadece ona söylesen böyle böyle bişi oldu, normal mi diye:26: belki önemsiz der, ya da muayene eder fln..
İnşallah kötü bişi değildir, çok geçmiş olsun :KK54: :KK34:
Cok sagol canim..
insallah yumurtadandir.. :KK54::KK54:

qamse20
dilketin
normalde adet öncesi sancın falan olmuyor muydu senin? benim de ara ara adet sancım gidip geliyor canım. benim de pek umudum yok. ama burdaki kızlardan hamile haberi alınca ben de accayip sevindirik oluyorum :KK16:
Det sancim en erken 3gun öncesind basliyo benim yumyum gec oldu ve nen 8inde adet gorcem offf aman tanrım:)) walla yapcak bisi yok gelirsede basim gözüm üstüne ama ina gelmez kırmızılar hepimiz müjde veririz ins
msa84
Gecmis olsun canım ins kötü bişi yoktur ve hemencik gelirsin ve ins sevindirici bisi vardır:))

ebrulale
qamse20
DDUN OKADAR seslenmissjniz duymamisim hic; ))

Günaydin canim iyiyim ben sen nasılsın
duy beni gamsemmmm nasılsın canım :)

cisemb
LoReNaaa
saol canımm benımmmm ayagımı surdummm sıra sızdeee guzel haberlerle inşallaahhhh......:nazar::nazar::nazar::KK49::KK49:
lorenaaa hayırlı olsun kuzum çift çizgi gördüm çok sevindim tebriker. . . :KK9::KK9::KK9::KK9:

lilitiy
LoReNaaa
tamam canımmm....
benide yaz lütfennn emine die yaz ama :KK1:

ebrulale
kim hamile kaçırdım ben ?? hergün hamile haberi alıyorum süper ya ... kızlar bana bişey diyin yapıyım karın ağrısından ölücem hiç böyle olmazdım :KK43:(((

LoReNaaa
cisemb
yağmurlu bir İstanbul sabahıdan herkese günaydınlar olsun:KK9::KK9::KK9::KK9: nasılsınız baklım hamişlerim . . . . :KK34::KK34::KK34:
yiyiiizzz hepimizzzzz.... sen nasılsıınnn...

cisemb
lilitiy
lility mrb kuzum nasılsın konşabildin mi eşinle?

Seremcem
Günaydın kızlar lorena canım tebrikler hayırlı olsun kucağına sağ salim almayı da nasip etsin inşallah darısı başımıza bizlere de dua et ve göbüşüne adımı yazarsan çok sevinirim bat a son 1 hafta belirti aramamaya çalışıyorum zaten çok erken belirti için :)

LoReNaaa
lilitiy
yazıcammm canımmm senıdeeeeeeeeee...

cisemb
ebrulale
kim hamile kaçırdım ben ?? hergün hamile haberi alıyorum süper ya ... kızlar bana bişey diyin yapıyım karın ağrısından ölücem hiç böyle olmazdım :KK43:(((
lorenaaa hamile canımm çift çzgi çıkmış süper bişiy bu . . .:KK1::KK1::KK1::KK1::KK46::KK46::KK46:

dilketin
ESRARENGIZ86
ayyy nerde o günlerrrr :KK31::KK31:
hiiiççç belli olmaz. birgün bir bakmışsın görüvermişsin çift çizgiyi. bak Lorena ne diyor. rüyada gibiyim. o bile gördüğü halde hala inanamıyor... o yüzden ümidini kaybetme canım benim

nefesal
dilketin
canım en azından bayram telaşı falan kafan dağılır. daha iyi değil mi??? benim öyle bir şansım da yok :101:
Pek umutsuzum bende .icimde hissiyat olmuyooo yaa
Hakkimizda hayirlisi dilketinim

ebrulale
cisemb
lorenaaa hamile canımm çift çzgi çıkmış süper bişiy bu . . .:KK1::KK1::KK1::KK1::KK46::KK46::KK46:
ay çk sevindim ya allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım :)

LoReNaaa
cisemb
evett kzuuummmm allah sızde o duyguyu tattırsınnnn....

cisemb
LoReNaaa
yiyiiizzz hepimizzzzz.... sen nasılsıınnn...
teşekkür ederim canım bende iyim şükürler hamdolsun . . .

qamse20
DeryaW
İnşallah kötü bişi değildir, çok geçmiş olsun :KK54:

olsun canım ya, olmazsa da umutsuzluğa yer yok, bidahaki aya birlikte bekleriz :KK34:

sana da çok geçmiş olsun canım :KK34:
Bekleriz kis birlikte :)) napacazzz mecbuuuur
ebrulale
duy beni gamsemmmm nasılsın canım :)
Iyiyim bebegim kızlar benk mutlu etti patir patir hamile haberleri aliyoruz cok sevindirici ayrıca acaip merak var batı gelecek olanlar yani bizler de sonux ne olacak sen nasılsın ebrum

cisemb
LoReNaaa
evett kzuuummmm allah sızde o duyguyu tattırsınnnn....
Allah razı olsun canım amin inşallah cümlemize nasip etsin :KK1:. . . .bende 4 ay 4 gün oldu evleneli en yeni biz sayılırız hamiş adaylarımızın arasında:KK52::KK52:

LoReNaaa
dilketin
hiiiççç belli olmaz. birgün bir bakmışsın görüvermişsin çift çizgiyi. bak Lorena ne diyor. rüyada gibiyim. o bile gördüğü halde hala inanamıyor... o yüzden ümidini kaybetme canım benim
ayyy evettt once ruyamda gordum hatta esime bıle soyledım bugun test yapıyorum hamıleyim die.... o işe gittikten sonra yaptımmm gerçek olduuuu.... şımdı gıdıp gıdıp bakıyorumm sahımı dıeee....:KK23::KK23:

monbebe
LoReNaaa
ayyy evettt once ruyamda gordum hatta esime bıle soyledım bugun test yapıyorum hamıleyim die.... o işe gittikten sonra yaptımmm gerçek olduuuu.... şımdı gıdıp gıdıp bakıyorumm sahımı dıeee....:KK23::KK23:
Haber verdin mi kocise kiz ??
cok heyecanli..

msa84
YAA kızlar düşünsenize sizin içinizde geleceğiniz var,:KK49:şuan çoooook küçük ama(inşaallah sağlıklı sıhhatli ) zaman geçince koklamaya doyamayacaksınız ,şuan sizinlee ne güzel tek kalpdiniz iki kalp 9 ay yaşayacaksınız inşaallah,TEBRİK EDİYORUM ve kendimiz gibi seviniyoruz iyiki varsınız ekim topiiiiğiiiiii:KK9:

cisemb
ebrulale
ay çk sevindim ya allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım :)
amin canım amin hepimize versin lorenanın mutluluğundan Allah . . . .:KK1::KK1::21::21:

lilitiy
dilketin
canım günaydın. ne yaptın konuşabildin mi eşinle????
dün o kadar çok yağmur yağdı ki denizli yi sel alcaktı yani eve zor koştum sırılsıklam oldum sanki doğa herşey konuşmamı engeller gibi evde biraz konuştuk ama çok üstünde durmadım

dilketin
qamse20
Det sancim en erken 3gun öncesind basliyo benim yumyum gec oldu ve nen 8inde adet gorcem offf aman tanrım:)) walla yapcak bisi yok gelirsede basim gözüm üstüne ama ina gelmez kırmızılar hepimiz müjde veririz ins)
inşallah gelmezlerrrr :KK47::KK47: sen en azından sancının ne zaman başlayacağını biliyorsun. benim 1 hafta önceden de adet olduğum oluyor 2 gün öncesinden de... yani 10 gün öncesinde adet sancısı çektiğimi de biliyorum :KK31: inşallah sen hayırlısıyla müjdeyi veriverirsin güzelim :KK16: buarada senin bat normalde 5 ya da 6sı değilmiydi???sen de benim gibi geç mi yazdırdın yoksa?

ebrulale
qamse20
Bekleriz kis birlikte :)) napacazzz mecbuuuur

Iyiyim bebegim kızlar benk mutlu etti patir patir hamile haberleri aliyoruz cok sevindirici ayrıca acaip merak var batı gelecek olanlar yani bizler de sonux ne olacak sen nasılsın ebrum
ay hadi sıra sende inşalllllaaaahhhhh canım benim. ben çok kötürüm karnım felaket ağrıyor hastlanmadım streste yapmadım hatta hastlanıp çalışmlara başlasam diye bekliyordum ve hatta 30 ekim de yine bu topiğe girerim diyordum ama hastalanmadım ya :KK43: 4 gün önce olduğumu bilirim 3 gün ve 2 gün öncede ama 1 gün öncesi yada tam gününde olduğumu hiç bilmem bu ay bi ilk yaşıycam herhalde :))

dilketin
ebrulale
Lorena hamile canım:KK49::KK49::KK49:

ebrulale
cisemb
amin canım amin hepimize versin lorenanın mutluluğundan Allah . . . .:KK1::KK1::21::21:
kocaman bi aminnnnnnn :))

sedgn
LoReNaaa

Eki Görüntüle 820215

kızlar bi bakınn yaaa ben dogrumu goruyorummm.......

Canıım gözün aydın :)), Sağlıklı huzurlu hamilelik diliyorum... :KK16: :119: :KK66: :KK66:

dilketin
LoReNaaa
yazıcammm canımmm senıdeeeeeeeeee...
kız göbüşünde yer kalmayacak valla :KK1::KK1:

ebrulale
dilketin
Lorena hamile canım:KK49::KK49::KK49:
çok sevindim walla sıra sizde artık hadi beliyoruz :))

dilketin
nefesal
Pek umutsuzum bende .icimde hissiyat olmuyooo yaa
Hakkimizda hayirlisi dilketinim
canım senin daha çok erken... o hissiyat belki sonradan gelir. dediğin gibi hakkımızda hayırlısı olsun

LoReNaaa
Seremcem
Günaydın kızlar lorena canım tebrikler hayırlı olsun kucağına sağ salim almayı da nasip etsin inşallah darısı başımıza bizlere de dua et ve göbüşüne adımı yazarsan çok sevinirim bat a son 1 hafta belirti aramamaya çalışıyorum zaten çok erken belirti için :)
duam sızlerle kızlarrrrr.... sakın belirti arama bende yoktu belırtı falan... ama son 3-4 gun vardııı ateşim cok yuksektı baskı vardı kasıklarımda acaıp son 2 gunde hormonlarım cıldırdıı.... bendeeeee:KK23::KK23::KK23::KK23: bunlardı sadece...

cisemb
kızlar bugün kimin bat günü bir bileniniz var mı:KK45::KK45:

LoReNaaa
dilketin
kız göbüşünde yer kalmayacak valla :KK1::KK1:
bendee her yere yazarımm napımmm.... :KK1::KK1::KK1::KK1:

lilitiy
cisemb
lility mrb kuzum nasılsın konşabildin mi eşinle?
dünden önceki gün müsafir konuşamadım bebğim dünde denizliyi sel alcaktı çok yağmur yağdı eve zor koştum evde biraz konuştum anlattım tmm dedi sıkmıycam fln dedi bende üstünde durmadım çay koydum çay içtik öyle oda bende çok yorum yapmadık yani

dilketin
LoReNaaa
kıyamam sanaaaaa :KK70:maşallah canım. bebişinin kalp atışlarını duymaya başladın mı işte o zaman gerçekten inanacaksın canım. hem de salya sümük eşliğinde :KK1:

cisemb
msa84
YAA kızlar düşünsenize sizin içinizde geleceğiniz var,:KK49:şuan çoooook küçük ama(inşaallah sağlıklı sıhhatli ) zaman geçince koklamaya doyamayacaksınız ,şuan sizinlee ne güzel tek kalpdiniz iki kalp 9 ay yaşayacaksınız inşaallah,TEBRİK EDİYORUM ve kendimiz gibi seviniyoruz iyiki varsınız ekim topiiiiğiiiiii:KK9:
sende iyi varsın canımın içi çok saol:nazar::nazar: valla sitres atıyoruz burada çok iyi oldu bu topik grubumuz . . . .:KK52::KK52::KK52::KK36::KK36:

LoReNaaa
sedgn
Canıım gözün aydın :)), Sağlıklı huzurlu hamilelik diliyorum... :KK16: :119: :KK66: :KK66:
saol canımmmm bebişimm geldii nihayetttt.... allah sızınkılerıde gobusunuze versinnn...

denizasker
LoReNaaa
duam sızlerle kızlarrrrr.... sakın belirti arama bende yoktu belırtı falan... ama son 3-4 gun vardııı ateşim cok yuksektı baskı vardı kasıklarımda acaıp son 2 gunde hormonlarım cıldırdıı.... bendeeeee:KK23::KK23::KK23::KK23: bunlardı sadece...
canım ya hiç akıntın falan oldumu olduysa ne ara başladı ne ara kesildi..yada devam ediyo mu??

dilketin
lilitiy
dün o kadar çok yağmur yağdı ki denizli yi sel alcaktı yani eve zor koştum sırılsıklam oldum sanki doğa herşey konuşmamı engeller gibi evde biraz konuştuk ama çok üstünde durmadım
kader size ağlarını mı örüyor ne :KK1: dünkünden de pek netice alamadın galiba. hakkında hayırlısı olsun canım. vardır bunda da bir hayır :KK34:

sedgn
pinarima
canımmmm günaydın. vallahi doğru diyorsun birlikte başladık ama daha tık yok :) benimde bat yarın ama hasta olacağımı net bir şekilde hissediyorum. kasım topiğini bekliyoruz senden bebeğim :)
Pınarcğm sen ne yaptın canım bugün önemliydi senin için , umarım güzel haber verirsin :)))

LoReNaaa
dilketin
kıyamam sanaaaaa :KK70:maşallah canım. bebişinin kalp atışlarını duymaya başladın mı işte o zaman gerçekten inanacaksın canım. hem de salya sümük eşliğinde :KK1:
ayyy ogunlerı goreyımdeee salya sumugede razıyıımmmm.....:KK5::KK5::KK5::2::2::KK34::KK34::KK34:

dilketin
ebrulale
ay hadi sıra sende inşalllllaaaahhhhh canım benim. ben çok kötürüm karnım felaket ağrıyor hastlanmadım streste yapmadım hatta hastlanıp çalışmlara başlasam diye bekliyordum ve hatta 30 ekim de yine bu topiğe girerim diyordum ama hastalanmadım ya :KK43: 4 gün önce olduğumu bilirim 3 gün ve 2 gün öncede ama 1 gün öncesi yada tam gününde olduğumu hiç bilmem bu ay bi ilk yaşıycam herhalde :))
ben de aynı senin gibiyim. ben 2 günü bile bilmem yani. çok ümit verici. peki testi ne zaman yapmayı düşünüyorsun bu durumda???

msa84
elaaaam nerdesin sen yaaa cevapta yazmıyosun ablam ne yaptın diyorum,:KK19: küsecem sana bak