Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

ilayda91
27-09-13, 11:09
monbebe
Canim haberim var o ates olcme topigine gidip geliyor.. rahatsiz baya bu aralar.. ama bebek cok iyiymis.. insallah birsey olmazda kucagina alir guzel kalpli ablam benim..
amiinn canım inşallahh ikisi de iyi olur

lilitiy
monbebe
Allah'im insallah dualarimizi kabul eder..
Insanin nasil hosuna gidiyo.. :KK16::KK16::KK16:
hoşuma çok gidiyor eşimde çok ümitleniyor oda benle bir üzülüyor allahım onlara bizede yardım etsin :KK30:

monbebe
ilayda91
evet canım benim de yüzüm yuvarlak. malesef bize yakışmıyo :KK43:
EEE napicaz.. biz.. benimkiler kesilmek zorunda.. baska caresi yok malesef..
bi sac kesimi falan yok mu yaa guzel.. yuvarlak yuzler icin..

monbebe
lilitiy
hoşuma çok gidiyor eşimde çok ümitleniyor oda benle bir üzülüyor allahım onlara bizede yardım etsin :KK30:
Amin insallah yuzlerini guldururuz yakinda.. :KK16::KK16:

ilayda91
monbebe
EEE napicaz.. biz.. benimkiler kesilmek zorunda.. baska caresi yok malesef..
bi sac kesimi falan yok mu yaa guzel.. yuvarlak yuzler icin..
ben kısa saçı hiç sevmiyorum canım. en kısa saçım omuzlarımdaydı bugüne kadar. zaten şuan da nerdeyse belimde. kestisem kestirsem bikaç santim ucundan kestiririm hayatta kısaltmam.
kuzum omuzdan aşağı olduktan sonra yakışır. ama daha kısası yakışmıyo bana bilmiyorum

nisa8484
dilketin
canım ikili kutusu 1,40 tl+kdv. kargoyla gönderiyorlar. kullanmadan 4 saat öncesinde sıvı almayı kesmen ve en son 3 saat öncesinde wcye gitmen gerekiyor. genelde akşam yapman tavsiye ediliyor. en geç 22:00ye kadar ama. c ve t diye iki çizgi yeri var. c herzaman koyu kırmızı çıkıyor. ne zamanki t c ile aynı renkte ya da t cden daha koyu çıkarsa 24 saat içerisinde yumurtalığını çatlayacağı anlamına geliyor. o koyuyu gördün mü günaşırı ilişki yapman gerekiyor canım. taki t iyice silikleşinceye kadar
qamse20
Bn kullandım canim ilk defa bu ay adetim nitinve başladım aksam idrariyla yaptim ben hergun ayni saatte yapılıyor 3saat cisini tutup yapıyorsun gebelik testi gibi ayni iste öyle
Anladim bu ay da olmazsa ben de yapayim. Aslinda günü belli gibi ama nasip işte. Adetten sonra herGun yapmasam olur dimi tahmini gunlerde yapsak?

lilitiy
Alıntı kKARDELEN kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
slm arkadaşım allah hayırlı evlat nasip etsin çok sevindim:dance:.Bu ilacı kaç ay kullandın onu sormak istiyorum bende ilaçtan almak istiyorumda 5 yıllık evliyim bebeğimiz olmuyor allah hayırlı evlat nasip etsin............. bilgi verirsen sevinirim.
canim bu bir ilac degil yahu. ilac olsa asla ve asla isim vermem.bu igne ilac falan degil. bu bir kayganlastirici. hani bazi bayanlarda vajina kuru olur kayganlasmaz. onun icin ozel sivilar uretirler vajina iliski sirasinda acimasin diye. bu da onun gibi ama bunu kayganlik problemi olan olmayan herkes kullaniyor cunku vajinanin kendi sivisi ile birebir ozellikte. spermler iceri girince sivi ne kadar coksa yuzmeleri o kadar kolay oluyor biliyorsun. mesela kendi dopgal sivindan bile spermler oluyor. cunku spermler 7.2-7.4 asitlik-bazlik (PH) seviyesinde yasiyabiliyor. bazi bayanlari vajinal sivisi 7.0 olsa bile sopermlerin buyuk cogunlugu asitli ortamdan dolayi yasamiyorlar. hani hep derler ya iste su kadar sperm bosalir rahime. iste su kadari hareketsizdir ilerlemez. su kadari yolda ortam sartlarindan dolayi yasamaz vs diye. yani dusunsene nereye gidiyor 50 milyon sperm. 1 degil 2 degil. bu cevre sartlari cok cabuk olduruyor onlari.

Amerikali bilim adamlari da bunun icin bu siviyi gelirtirmisler. Turkiyede de yeni bir sey. yeni yeni eczanelere promosyon urunu olarak gelmeye baslamis. bize hersey gec gelir biliyorsun. Ben ABD deyim bu arada.
spermlerin etrafinda daha cok sivi oldugu icin spermler rahatca yuzup, etraftan en a etkileniyorlar o sebeple yumurta ile karsilasma sanslari artiyor.

kullanimi cok basit. 6li tupler seklinde satiliyor. her iliskiden once 1 tup vajinanin icine sikacaksin. tup dediysem kucuk bir miktar var icinde zaten. bir tupu acinca 2 kere kullanamiyorsun. sonra iliskiye goreceksin. bu kadar basit.

ben de 6 ay denedim olmadi. 7. ay uzun yillar sonunda hamile kalmayi basarmis bir kadidnin tavsiyesi olarak bunu duydum kullandim, pisman oldum. ya dedim niye kimyasal bir seyi surdum diye ama o ay hamile kaldim. dis gebelik tek tupum alindi sonra tek tup sansim vardi. o taraftan yumuyrtlayinca hemen gene tuttu. Ben diyorum Allah preseed i sebep kildi.

zeycan27
ilayda91
canım biz 5 kiloyu görünce napıcaz bu kadar fıstığı dedik. ama sonra bi başladık iki günde bitti :KK1:
şu n mevsimi bitmek üzere bi de kilosu çok pahalı bu yıl az çıkmış....:KK25::KK25:

lilitiy
http://................................-kisisel-bakim/orjinal-preseed-hamilelik-jeli-93494225

monbebe
ilayda91
ben kısa saçı hiç sevmiyorum canım. en kısa saçım omuzlarımdaydı bugüne kadar. zaten şuan da nerdeyse belimde. kestisem kestirsem bikaç santim ucundan kestiririm hayatta kısaltmam.
kuzum omuzdan aşağı olduktan sonra yakışır. ama daha kısası yakışmıyo bana bilmiyorum
100% katiliyorum sana.. benimkiler bele kadar hayata uzayamadi yazik cunku uclari cok kiriliyo benim saclar simdi gogusumun altina kadar geliyo ben kestirisem 10 cm gitmesi lazim o zamanda omuz ve gogusum ustune gelecek..

dilketin
nisa8484
Anladim bu ay da olmazsa ben de yapayim. Aslinda günü belli gibi ama nasip işte. Adetten sonra herGun yapmasam olur dimi tahmini gunlerde yapsak?
canım ben riske atmamak için adetimin bitiminden hemen sonra başladım. sen az çok hangi günler olduğunu biliyorsan öyle yap. bir de her defasında aynı damla sayısını damlatman lazım. ya hep 3 ya hep 4 unutma

zeycan27
kızlar moralim bozuk....:26::26:

monbebe
zeycan27
hayirdir canim ??

nisa8484
dilketin
canım ben riske atmamak için adetimin bitiminden hemen sonra başladım. sen az çok hangi günler olduğunu biliyorsan öyle yap. bir de her defasında aynı damla sayısını damlatman lazım. ya hep 3 ya hep 4 unutma
Tamam canim. Unutmam col sagol.

DeryaW
zeycan27
hayırdır noldu?

brlj
zeytin85
teşekkürler bir cok yerde arastırdığıma göre aslında kuruluk önleyici bir jel ama içeriğiyle spermlerin yumurtalara ulaşmasını kolaylaştırıyomuş bakalım bu ay deniycem.
arkadaşlar kuruluk önleyici jeller hamileliğe engel değil ama, nonoxynol adı verilen maddeyi içeren jeller sperm öldürücü özelliğe sahip, jel alırken içeriğine bakın.. sonra hamile kalayım derken hamile kalmayı zorlaştırmayın

dilketin
zeycan27
nen var? bu işyerindekiler mi yoksa bakim??

zeycan27
monbebe
hayirdir canim ??
kayınvalide ne olucak....şimdi eşimin teyzesi aradı biraz dertleştik kadınla...sağda solda gelin bi çeyiz bile getirmedi diomuş oğlum yaptı herşeyi diomuş....o kadar üzüldüm ki düğünde takılan altına kadar eşime destek olarak birlikte yaptığım halde...nişan bohçasını k.validem adına hazırladığım halde ...allah ıslah ettin ya bu ne ya valla...:26::26:

nefesal
zeycan27
Noldu tatlim sabah iyiydin

zeycan27
:KK9::KK9:
monbebe
hayirdir canim ??
kayınvalide ne olucak....şimdi eşimin teyzesi aradı biraz dertleştik kadınla...sağda solda gelin bi çeyiz bile getirmedi diomuş oğlum yaptı herşeyi diomuş....o kadar üzüldüm ki düğünde takılan altına kadar eşime destek olarak birlikte yaptığım halde...nişan bohçasını k.validem adına hazırladığım halde ...allah ıslah ettin ya bu ne ya valla...:26::26:

qamse20
lilitiy
hastaneye gitmedim hiç 2 yıldır olmuyor işte her ayyy aynı ümit beklenti hüsran çok istiyorum bir resim buldum sürkli ona bakıp dua ediyorum inşallah dualarım yanıt bulur
sedzel
Kırmızılar geldi :KK43:
Üzülme canim bebegine 1ay daha yaklastin ins bu ay olar
monbebe
kirginliktan sonra.. mikmikten sonra.. bu mesaj.. :KK16::KK16::KK16:
Mikmik nelere kadir ey Allahım:))

DeryaW
27-09-13, 12:09
zeycan27
iyi de bu durum böyle bile olsa sağda solda anlatması mı gerekir, ne kadar ayıp:KK20:
sen üzme canını, Allah büyük canım, herşeyi görüyor :KK34:

monbebe
zeycan27
Ne kadar gorgusuz insalar var yaa.. bide gidip sagda solda anlatiyo.. allah islah etsin canim bosver.. :KK36::KK36: konusup dursun ne yapsan yaranamazsin.. sen el'sin gelinsin.. bunlar boyle.. aman uzme tatli canini..

qamse20
Üzülme canim bebegine 1ay daha yaklastin ins bu ay olar
Mikmik nelere kadir ey Allahım:))
:KK1::KK1::KK1:

nisa8484
zeycan27
Ahh bu k.valideler. ben de bu konuda cok yaraliyim ama takmamayi ogrenmek lazim. Canini sikmamaya calis canim. Esinle aran iyi ise.. Allah bilsin yaptiklarini yeter. Baska turlu yapicak bisey yok..

qamse20
zeycan27

Bebeğim bunami uzuluyorsun hic üzülme Allah bilsin boşver benim kv gibi buda 40 milyar borçla evlendim benim ailem yapti düğünü o halde her gittigimde düğün yaptık borcumuz var diyo salla gitsin kendini uzdugune değmez

lilitiy
kadının biri tek yumurtalığıyla preseed jel sayesin de hamile kalmış

zeycan27
DeryaW
iyi de bu durum böyle bile olsa sağda solda anlatması mı gerekir, ne kadar ayıp:KK20:
sen üzme canını, Allah büyük canım, herşeyi görüyor :KK34:
rabbim herkesin gönlüne göre versin çok illet bi gelin değilim akıllı davranmaya çalıştım... :KK76::KK76::KK76: hiç saygısızlık etmedim düşün...ama gel gör ki saygı insanı ezdiiriyomuş...Rabbim ıslah etsin....:26::26::26::26:

dilketin
zeycan27

canım sen teyzeye güveniyor musun yani doğruyu söylüyor mudur? k.v.den böyle diyecek birisi mi? bir de anlamadım insan kendi kardeşini gelir gelinine kötüler mi? şimdi ne oldu. sen üzüldün, k.v.le aran bozuldu. hey Allahım ya...

nefesal
zeycan27

Walla neden boyle yapiyo bu kv.ler anlamiyorum.ne gerek var simdi
Yani bir insanin muruvveti .evladinin bide bu kadar mi kiskanilir
Allah akil fikir vicdan versin ne diyim

qamse20
zeycan27
rabbim herkesin gönlüne göre versin çok illet bi gelin değilim akıllı davranmaya çalıştım... :KK76::KK76::KK76: hiç saygısızlık etmedim düşün...ama gel gör ki saygı insanı ezdiiriyomuş...Rabbim ıslah etsin....:26::26::26::26:
Görgü bebegim bu isler bnm ailem olsa onlar gelinin hic bisiyi olmaa bile çaktırmadan tamamlaelar bunlar tam gorgusuz onlarda bize cattilar iste maleaef aman eslerimiz iyi olsunda gerisi bos

ebrulale
ilayda91
buyrun gelin canım. etli dolma yaptım biber patlıcan kabak falan :)
annemdeyim ya kaç gündür. annem sabah işe giderken ne yap derse onu yapıyorum bende :KK1:
tüh kaçırdım be :KK43:(

zeycan27
ilginiz ve güzel dualarınız için teşekkürler...gurbette olanlar çok iyi anlar beni...aile ihtiyaç oluyosun ama eşinin ailesi seni benimsemediyse koskoca şehirde sadece sen gibi oluyorsun....amannn:26::26:

zeytin85
dilketin
evet canım ben de azönce araştırdım. ama kuruluktan çok gebelik için tavsiye ediliyor. inşallah sana da vesile olur canım bu

canım ikili kutusu 1,40 tl+kdv. kargoyla gönderiyorlar. kullanmadan 4 saat öncesinde sıvı almayı kesmen ve en son 3 saat öncesinde wcye gitmen gerekiyor. genelde akşam yapman tavsiye ediliyor. en geç 22:00ye kadar ama. c ve t diye iki çizgi yeri var. c herzaman koyu kırmızı çıkıyor. ne zamanki t c ile aynı renkte ya da t cden daha koyu çıkarsa 24 saat içerisinde yumurtalığını çatlayacağı anlamına geliyor. o koyuyu gördün mü günaşırı ilişki yapman gerekiyor canım. taki t iyice silikleşinceye kadar
insallah hepimize vesile olur da güzel haberler alalım.

zeytin85
lilitiy
benim bugun bitti bende alıcam bugun ovılasyon testi tespit edicem canım denıcem bende aynı gün hamile olduğumuzu öğrenirmişiz ne güzel olurr allah yüzümüze güler inşallah:KK1:
amin inşallah canım deneyelim bakalım :)

zeycan27
dilketin
canım sen teyzeye güveniyor musun yani doğruyu söylüyor mudur? k.v.den böyle diyecek birisi mi? bir de anlamadım insan kendi kardeşini gelir gelinine kötüler mi? şimdi ne oldu. sen üzüldün, k.v.le aran bozuldu. hey Allahım ya...
canım teyzeye güvenirim k.validemi de 5 yıldır tanıyorum huyunuda biliyorum....ben hiç bi zaman dyduğum şeleri gidipde yüzüne demedim bu daha hiç bişey ...beni çirkin bulması onlara muhtaç gibi düşünmeleri...ve ben eşimi askerdeyken bekledim ailemden uzak bi şehirde tek başıma yaşadım eşim gelcek de evlencez die...bu ne ya şimdi insan fedakarlık etmiş oğlumuza kıymet vermiş bizde gelini yüceltelim der....:KK9::KK9::KK9:

nefesal
zeycan27
ilginiz ve güzel dualarınız için teşekkürler...gurbette olanlar çok iyi anlar beni...aile ihtiyaç oluyosun ama eşinin ailesi seni benimsemediyse koskoca şehirde sadece sen gibi oluyorsun....amannn:26::26:
Allah yardimcin olsun cnm
Bazi seylere kulak tikamak lazim yoksa basa cikamazsin