Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

sewwgi
23-09-13, 11:09
pinarima
merhaba canımm yine aynı topikteyiz :) bol şans
Evet pinarcim bu yola senle basladik ins bi ay daha beklemeyiz
qamse20
Yok kız nezarari olcak faydasi bilem olur ama hamileligin baslarinda mikmik istemiyormus kadınlar öyle olmasinda :)
Yaa onu bende duydum ins bizde oyle bsy olmaz:)

ESRARENGIZ86
selam kızlarrrrrr :KK3::KK3::KK3:

qamse20
sewwgi
Evet pinarcim bu yola senle basladik ins bi ay daha beklemeyiz

Yaa onu bende duydum ins bizde oyle bsy olmaz:)
Ins yaa kocam öyle bisi olsa depresyona girer kesinlikle

nefesal
dilketin
nefesalcım benim de perşembe günü testim pik yapmıştı. değ*erlendirdik o zamanları işte. ama testim silikleşti artık. mikmike gerek yok artık dimi?? gerçi ovulara bakmaya devam edicem ama olsun
Siliklestiyse free takilabilirsiniz canim:)) ne zaman isterseniz mik mik
Ovu.yada kontrol amacli devam edebilirsin bende bikac kez ole yaptim neler oluyo diye bakmak icin
Adete yakin da ikinci cizgi silikte olsa cikiyodu bende.
Ahhh testlerim gelsede yapsamm:) testlerle fantazi yaliyorum yahuuu:)

elaaaam
ESRARENGIZ86
selammm tatlım:KK3:

ESRARENGIZ86
ya hem cmrtesi hem pazar mik mik olur die planlamıştım ama ctesi geç geldik ewe pazar günü oldu :KK17::KK17: inşallah tutmuştur. ama üşüttümmüdür nedir benim kasıklarım ve belim çok ağrıo.. ben umutlu değilim bu ay.. zaten karar verdim dr a gidicem ekimde :18: baksın bakalım neden olmuyo :26:

dilketin
ESRARENGIZ86
selam Esracım hoşgeldinnn

pinarima
kızlar size bir şey soracağım. reglim 2 eylülde başladı bittikten sonra doktora gittim smear testi yaptırmak için. ne zamandır aklımdaydı izin günümken aradan çıkarayım dedim. tabi gitmişken doktor jinekolojik muayenede yaptı. baktı falan gayet güzel dedi. ama çok az bir iltihap var onun için 2 adet fitil verdi. tabi ben kullanmadım fitilleri. çünkü ne akımtım var ne koku ( iltihaplarda genelde öyle oluyor ) zaten doktorda çok az demişti. sizce gebelik için önleyici olur mu bu az iltihap

dilketin
nefesal
Siliklestiyse free takilabilirsiniz canim:)) ne zaman isterseniz mik mik
Ovu.yada kontrol amacli devam edebilirsin bende bikac kez ole yaptim neler oluyo diye bakmak icin
Adete yakin da ikinci cizgi silikte olsa cikiyodu bende.
Ahhh testlerim gelsede yapsamm:) testlerle fantazi yaliyorum yahuuu:)
haha valla ya :KK1::KK1: ama silik olması zaten negatif demek canım. o yüzden sikinti yk

msa84
ben çıkıyorum kızlar hoşçakalııııın:KK3:

ESRARENGIZ86
dilketin
selam Esracım hoşgeldinnn

hoşbulduk canımmm
:KK19:

sewwgi
qamse20
Ins yaa kocam öyle bisi olsa depresyona girer kesinlikle
Ahhaha ayni valla onla birlikte bende girerim depresyone niye istemiyom diye:)

nefesal
dilketin
haha valla ya :KK1::KK1: ama silik olması zaten negatif demek canım. o yüzden sikinti yk
Aynen cnm silikse negatiff.problem yok yani.lh hormonu her daim oluyomus az da olsa

opera
selamlar kızlar...

bu ay 3. denememiz, bir koli ovulasyon testi aldım (30 adet), reglim bugün bitti..

herkese bol şans :nazar:

ESRARENGIZ86
canım beniim batı eklermisin 6-7 ekim

nefesal
ESRARENGIZ86
ya hem cmrtesi hem pazar mik mik olur die planlamıştım ama ctesi geç geldik ewe pazar günü oldu :KK17::KK17: inşallah tutmuştur. ama üşüttümmüdür nedir benim kasıklarım ve belim çok ağrıo.. ben umutlu değilim bu ay.. zaten karar verdim dr a gidicem ekimde :18: baksın bakalım neden olmuyo :26:
Selam cnm
Daha once gitmedin sanirim kontrole ne kadar suredir deniyorsunuz
Hemen telas yapma olmuyo diye

dilketin
ESRARENGIZ86
benim de bu ay olmazsa ben de doktora gidicem inşallah. yetti gaariiiiiiiii

ESRARENGIZ86
nefesal
Selam cnm
Daha once gitmedin sanirim kontrole ne kadar suredir deniyorsunuz
Hemen telas yapma olmuyo diye
mrb cnm 10 ay oldu deneyeli bi kimyasal gebelik geçirdim bu süreç içinde :26:

dilketin
pinarima
kızlar size bir şey soracağım. reglim 2 eylülde başladı bittikten sonra doktora gittim smear testi yaptırmak için. ne zamandır aklımdaydı izin günümken aradan çıkarayım dedim. tabi gitmişken doktor jinekolojik muayenede yaptı. baktı falan gayet güzel dedi. ama çok az bir iltihap var onun için 2 adet fitil verdi. tabi ben kullanmadım fitilleri. çünkü ne akımtım var ne koku ( iltihaplarda genelde öyle oluyor ) zaten doktorda çok az demişti. sizce gebelik için önleyici olur mu bu az iltihap
ben olmuyor diye biliyorum canım. yaşamadım ben ama burdaki arkadaşlar sayesinde öğrendim :KK34:

nefesal
opera
selamlar kızlar...

bu ay 3. denememiz, bir koli ovulasyon testi aldım (30 adet), reglim bugün bitti..

Wouwww bende aldim cnm bekliyoruummm
Sanada bol sansss

pembeortanca
opera
selamlar kızlar...

nerden aldın canım ben de istiyorum da??

nefesal
msa84
ben çıkıyorum kızlar hoşçakalııııın:KK3:
Gule gule ccanim

dilketin
opera
selamlar kızlar...

ben de geçen ay 30 adet almıştım. bu ay adetim biter bitmez başladım canım. senin de hayırlı olsun. Allah hepimizin yüzünü en hayırlı zamanda güldürsün inşallah :KK34:

evlimutluuu
pinarima
canım soğan kürünü denesene, hem hamileliğe yardımcı olur, hem de iltihabını geçirir dediğin gibi azsa.

opera
pembeortanca
nerden aldın canım ben de istiyorum da??
gittigidiyordan aldım
30 adet ovulasyon testi 5 tane de gebelik testini 30 tl ye aldım
normade gebelik testinin tanesi 5 tl ama yorumları da okudum olumluydu
24 saatte yolladılar..