Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

qamse20
2-10-13, 12:10
evlimutluuu
yaa iki gündür burayı okuya okuya kendimi hamile gibi hissetmeye başladım batlar gelince muhabbet değişti kızlar:KK50: 1,5 ay önce kürtaj olmama rağmen oturup bende belirti arıcam artık hee:26:
Canımcım sen okuma o belirtileri :)) biz kendi davulumuzu calalim yine bildigimiz gibi

dilketin
ebrulale
evet bak eylülde sanki hastlanıcağım içime doğmuştu ve öyle oldu ama bidaki ayda sanki tutucak gibi geliyor niye bilmiyorum inş. hislerim doğru çıkar :)
ben de buna çok inanırım. kadınların hisleri çok kuvvetli gerçekten. hadi bakalım canım inşallah

ilayda91
ebrulale
tmm tutmazsa sorarım sana :)))) (hamilelikte alıngan oluyor insan sakın alınma canım şaka yapıyorum :)))
hahahaha :KK60: Allahım nasip etsin inşallah tutar canım dualarım seninle:KK16:

dilketin
evlimutluuu
yaa iki gündür burayı okuya okuya kendimi hamile gibi hissetmeye başladım batlar gelince muhabbet değişti kızlar:KK50: 1,5 ay önce kürtaj olmama rağmen oturup bende belirti arıcam artık hee:26:
o muhabbet kapandı canım. okuma sen onları okuma :KK20: baktın belirti ile ilgili bişey var hemen geç o konuşmayı. ben öyle yapıyorum.

ebrulale
dilketin
ben de buna çok inanırım. kadınların hisleri çok kuvvetli gerçekten. hadi bakalım canım inşallah
ay inş kuzum :)

denizasker
qamse20
Dilketin eger hasta olursammmmm oturcammmm sabahaaaa kadaaar iccemmmm :)) bana eslikkk et olarmi bebegim
ben ederim video konferansla içeriz kız :KK60: ama hamile kalırsan kimle içicem ben kocamda içmiyo :84:

minikbebisim
dilketin
minikbebisim
benim heyecanım artıyo bebişim yaaaaa...bişi söyle de rahatlat beni lütfeeennnn

heyecanlı olman normal canım benim ama zırt pırt tuvalete gitmemeye çalış. o seni hem daha çok heyecanlandırır hem de çok yorar. biliyorum zor ama en azından arada bir git wcye, her dakka değil :KK1:
yok kota koydum onda da kendime saatte 1 kez gidiyorum :))) ama beklemek en zoruymuş yaa, dayanamadım test almaya gidiyodum feci yağmur ve gökgürültüsü var. vazgeçtim gitmedim, k.v de bilmiyor ya durumu o da sen kas gevşetici alacaktın gitmiyor musun diyip duruyo :) bunda da bi hayır vardır bekliyim bari cumaya kadar.

dilketin
qamse20
Dilketin eger hasta olursammmmm oturcammmm sabahaaaa kadaaar iccemmmm :)) bana eslikkk et olarmi bebegim
geçen hafta eltime gittiğimde önümde şişe şişe içkiler... bir iki yudum aldım sonra vicdan yaptım. içimde kaldı :KK31:şimdi evde rakı-şalgam var... evden kadeh kaldırım sana canım :nazar:internetim de yüklenir o zaman... ohhhhh sefamız olsun

ebrulale
ilayda91
hahahaha :KK60: Allahım nasip etsin inşallah tutar canım dualarım seninle:KK16:
sağol canım benim bende sana dua edicem allahım sanada sağlıklı evlat nasip etsin inş :)

denizasker
ebrulale
evet bak eylülde sanki hastlanıcağım içime doğmuştu ve öyle oldu ama bidaki ayda sanki tutucak gibi geliyor niye bilmiyorum inş. hislerim doğru çıkar :)
ben zerre kadar hamile oldugumu hissetmiyorum.. boş beden işte anlamsız ufffffffff :84:

monbebe
dilketin
ohhh rahatladım valla. hadi gözün aydın canım. ama sen yine de 8 ekimde git doktora. zaten zor koparmışsın randevuyu :KK1: bana da ovu kolay geliyor canım. sabahın köründe gözümü zor açıyorum. saati erteleye erteleye bir hal oluyorum. bir de ateş ölçerken düşünemiyorum kendimi :KK1: ama tabi büyük konuşmamak da lazım :KK34: bebiş insana herşeyi yaptırır. inşallah eşine hayatının en güzel doğum günü hediyesini bu ay verirsin canım
Cok sagol canim benim ilgin icin hersey icin.. allah razi olsun..
8inde gidicem zaten kesin ama canim merak ediyorum
eger bebis varsa doktor o tarihte gorur mu ?? 24.gunum olucak o gun ve ben 28.gunde adet oluyorum..
kocisime haberi vemek isterim dogum gunune benim bat 12-13 ekim onun dogum gunu 10 ekim
minikbebisim
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Hayirlisi bakalim
Insallah canim bende bayildim.. hem bayram hem kocisin dogum gunu.. ohhhhhh :KK16::KK16::KK16::KK16:
hadi insallah allah'im dualarimi kabul eder. :KK16::KK16::KK16:
hadi hayırlısı aminnnn inşallahhhh...bugün nasılsın? kanama bitti di mi?
Amin insallah canim.. kizlar bugun kanamam o pembe kan bitti fakat arda bir iki damla kahverengi lekeler geliyo..
doktoru aradim.. iliskide zorlanmada olabilir dedi (bence olamaz cunku cok rahat oldu) ve yumurtlamda olur boyle seyler dedi. .ama devam ederse kan felan gelirse tekrar acile git dedi..

nefesal
qamse20
Bende eslik ederim sana canimmm
Bu ayda olmazsaa kesip aticammm bende kusumu:KK37:

qamse20
dilketin
Benim bukonuda hissiyatim gos bebegim yaww
denizasker
ben ederim video konferansla içeriz kız :KK60: ama hamile kalırsan kimle içicem ben kocamda içmiyo :84:
Sen hamile kalirsan ben napcam kadeh kaldirirz artık hamile kalan benim kocis icerde bu konuda beni anlayacaği icin icmesede olar:84:

dilketin
denizasker
o da otursun karşında :KK1: ona baka baka içersin :KK34:

ebrulale
denizasker
ben zerre kadar hamile oldugumu hissetmiyorum.. boş beden işte anlamsız ufffffffff :84:
ya canım uflama senin hislerinin tersi çıkar belki herkesinki dğru çıkıcak değilya :)

dilketin
minikbebisim
dilketin
yok kota koydum onda da kendime saatte 1 kez gidiyorum :))) ama beklemek en zoruymuş yaa, dayanamadım test almaya gidiyodum feci yağmur ve gökgürültüsü var. vazgeçtim gitmedim, k.v de bilmiyor ya durumu o da sen kas gevşetici alacaktın gitmiyor musun diyip duruyo :) bunda da bi hayır vardır bekliyim bari cumaya kadar.
canım en azından bugünün geçsin bi. yarın yaparsın olmaz mı? kimseye de deme. 1 saatte bir wc süpermiş :KK34:

denizasker
dilketin
o da otursun karşında :KK1: ona baka baka içersin :KK34:
ayy yok ben zayıf yanımı normal hayatımda birlikte oldugum insanlara yansıtamam.. kocam bile bir bilemedin iki kez görmüştür agladıgımı :84:

minikbebisim
monbebe
Cok sagol canim benim ilgin icin hersey icin.. allah razi olsun..
8inde gidicem zaten kesin ama canim merak ediyorum
eger bebis varsa doktor o tarihte gorur mu ?? 24.gunum olucak o gun ve ben 28.gunde adet oluyorum..
kocisime haberi vemek isterim dogum gunune benim bat 12-13 ekim onun dogum gunu 10 ekim

Amin insallah canim.. kizlar bugun kanamam o pembe kan bitti fakat arda bir iki damla kahverengi lekeler geliyo..
doktoru aradim.. iliskide zorlanmada olabilir dedi (bence olamaz cunku cok rahat oldu) ve yumurtlamda olur boyle seyler dedi. .ama devam ederse kan felan gelirse tekrar acile git dedi..
Allah Allahhh kahverengi leke olmasaydı ben de tahriş olmuştur belki dicektim. Benim de biraz kanamam olmuştu ilişkiden sonra sorduğumda doktor öyle söylemişti. İnşallah geçer. Devam ederse ihmal etme ama git doktora cnm.

qamse20
nefesal
Bende eslik ederim sana canimmm
Bu ayda olmazsaa kesip aticammm bende kusumu:KK37:
Hahahaha gidişat onu gösteriyor kuşum ilk icelim sonra koparıp atariz yaww
dilketin
geçen hafta eltime gittiğimde önümde şişe şişe içkiler... bir iki yudum aldım sonra vicdan yaptım. içimde kaldı :KK31:şimdi evde rakı-şalgam var... evden kadeh kaldırım sana canım :nazar:internetim de yüklenir o zaman... ohhhhh sefamız olsun
Ohhh walla harika olar bizdede var raki salgam viski ve votka ben votkayla baslar hizimi alamazsam rakiya sararim çünkü viski icemiyorum
denizasker
Bende hissetmiyorum artik yawe hic bi belirtim yok bu seferde ıskaladim tuu allah beni netmiye

ilayda91
qamse20
ohhhhh ne güzel valla :21: ama yinede inşallah olmazsın kuzumm. aman bebiş gelsin de varsın bi iki sene içmeyelim dimi:KK46:

minikbebisim
dilketin
minikbebisim
canım en azından bugünün geçsin bi. yarın yaparsın olmaz mı? kimseye de deme. 1 saatte bir wc süpermiş :KK34:
son 20 dak :) 20 dak sonra bi daha gitcem :)))) yok cnm söylemedim kocişe bile kesin gelecek kırmızılar dedim...olursa sürpriz olsun :)

denizasker
ebrulale
ya canım uflama senin hislerinin tersi çıkar belki herkesinki dğru çıkıcak değilya :)
annem aradı rüyamda gördüm doktor kontrolüne gidiyodun diyo :KK60: evli mutluda bu ay beni hamile görmüştü hayrolsun diyorum bende dün kendimi görünce iyi olsun diyorum kendimi dinliyorum bi ama yok bildigin ben yani hiçbi degişiklik yok :106:

monbebe
minikbebisim
Allah Allahhh kahverengi leke olmasaydı ben de tahriş olmuştur belki dicektim. Benim de biraz kanamam olmuştu ilişkiden sonra sorduğumda doktor öyle söylemişti. İnşallah geçer. Devam ederse ihmal etme ama git doktora cnm.
Insallah devam etmez kotu birsey degildir 8inde gidicem doktora..

denizasker
minikbebisim
dilketin
son 20 dak :) 20 dak sonra bi daha gitcem :)))) yok cnm söylemedim kocişe bile kesin gelecek kırmızılar dedim...olursa sürpriz olsun :)
hamile misin :KK62:

qamse20
ilayda91
ohhhhh ne güzel valla :21: ama yinede inşallah olmazsın kuzumm. aman bebiş gelsin de varsın bi iki sene içmeyelim dimi:KK46:
Aynen öyle kuzumdaa adet olursam iccem bu kutusum icin bu kocamkn kuşu için bu mikmik icin diye sıralicam ardardina yumyum spos devam etcem ne varsa obu testi icinde iccem ohhhh yandan yandan