TEST

Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

minikbebisim
30-10-13, 11:10
qamse20
Gecen ayda 9unda oldum canim bu aralar 30gunde oluyorim 16.gun yumyum :)) karisik iste yaff eskiden 2gun ine çekiyordu simdi ayni tarihte oluyorum

Olabilir ben hicc ruyada görmedim henüz belirtide hissetmiyorum hic
ben yanlış hatırladım demek ki...benim de 26 günde bir oluyo...şaşmazdı da hiç...aman neyseeee kırmızılar ayın 9'unda 9 aylığına tatile çıkarlar inşallahhhh...

LoReNaaa
lilitiy
ayyyyyyyyy ne güzel dedin olsada yesekkkkkkkkkkkk benim canım hep ister aşermeme gerek yokkk :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
eveett ıyı olur vallaaa.... ben hamılelıgımı ogrenmeden bı kac gun once canım fena sekılde waffle istemıştii yemıstım şimdide erik tezatlardayımm... ama ekşi degıl tatlı erık istiyomm kırmızı olcak... arada oluyo bole bende olmaz dıodum ama bu 3. oldu 2.side nardı belli olmuyo iştee....

minikbebisim
LoReNaaa
eveett ıyı olur vallaaa.... ben hamılelıgımı ogrenmeden bı kac gun once canım fena sekılde waffle istemıştii yemıstım şimdide erik tezatlardayımm... ama ekşi degıl tatlı erık istiyomm kırmızı olcak... arada oluyo bole bende olmaz dıodum ama bu 3. oldu 2.side nardı belli olmuyo iştee....
ben de hamile olduğumu öğrenmeden önce bi gece uyandımmm canım o kadar çok baklava istiyo ki, neyse ki vardı evde kalktım bayağı yedim ondan kesmedi beni, üstüne iki tane de gofret yedim yattım yatarken de yuhhh yani bu ayki mensim neydi böyle merasimle geliyor dedim normalde canım tatlı çekse bitane gofret yerdim biterdi...şimdi de her gördüğümü istiyorum söylemesi ayıp :)

qamse20
LoReNaaa
iyiyiz gamzemmm.. bebişin canı erik istedii kocişe sipariş geçtiimmm bakalım bulabılcekmıııı:KK37::KK37::KK52::KK52:
Ayy ins bulabilir hakketen mevsimife değil yapcak bisi yok bulack yani

LoReNaaa
minikbebisim
ben de hamile olduğumu öğrenmeden önce bi gece uyandımmm canım o kadar çok baklava istiyo ki, neyse ki vardı evde kalktım bayağı yedim ondan kesmedi beni, üstüne iki tane de gofret yedim yattım yatarken de yuhhh yani bu ayki mensim neydi böyle merasimle geliyor dedim normalde canım tatlı çekse bitane gofret yerdim biterdi...şimdi de her gördüğümü istiyorum söylemesi ayıp :)
soylemesek olmazzz solıcezzz tabiiii....:KK52::KK52::KK52:

qamse20
minikbebisim
ben yanlış hatırladım demek ki...benim de 26 günde bir oluyo...şaşmazdı da hiç...aman neyseeee kırmızılar ayın 9'unda 9 aylığına tatile çıkarlar inşallahhhh...
Ya ilk 8inde oldum 6si yazdirdim ekim icin ama 16.gun yumurtladim 9unda geldi haspam bu ayda ondan 9dedim cunku gene 16.gun yumurtladim :)) yani aklinda onceki yazdirdigim batim kalmış hafizan perfect

LoReNaaa
qamse20
Ayy ins bulabilir hakketen mevsimife değil yapcak bisi yok bulack yani
aynen canımmm.. dun akşam dedim yarın bana kırmızı erik getir bulabılcenmı dedim bizimki pek guvenıyo kendınee bulurum falan dıyo görcez bakalımmmm....:KK52::KK52::KK52:

brlj
minikbebisim
altın kız çocuğuna işarettir derler ama hayırlısı...[/QUOTE

inşallah benimde gönlümden geçen kız, tabi önce hayırlı sağlıklı evlat olsunda

qamse20
LoReNaaa
aynen canımmm.. dun akşam dedim yarın bana kırmızı erik getir bulabılcenmı dedim bizimki pek guvenıyo kendınee bulurum falan dıyo görcez bakalımmmm....:KK52::KK52::KK52:
Bulsun tabi Nazıni yap yapabildiğin kaar tadini çıkar bu zamanlarinin

LoReNaaa
qamse20
Bulsun tabi Nazıni yap yapabildiğin kaar tadini çıkar bu zamanlarinin

yapcamm tabiii yandııııııııııııııııııııı.....:KK53::KK53::KK53::KK1::KK1::KK1::KK1::KK37::KK37::KK52::KK52:

brlj
qamse20
Gecen ayda 9unda oldum canim bu aralar 30gunde oluyorim 16.gun yumyum :)) karisik iste yaff eskiden 2gun ine çekiyordu simdi ayni tarihte oluyorum

Olabilir ben hicc ruyada görmedim henüz belirtide hissetmiyorum hic
gamzecim belirtilere takılma benim mesela hiç belirtim olmadı göğüslerimin şişliğinden başka, birde bata bir gün kala sağ kasığımda iğne batar gibi bişeyler oldu..bat günü stresten sık sık wc'ye gittim, şimdi ise bunların hiçbiri yok..yanlız sadece göğüslerim şişliği ve hafif ağrı var göğüslerde hele akıntı yok denecek kadar az..

dilketin
lilitiy
inatcı ve kalın tellı sanırım bebgım ondan yaş ılerledıkce azalır belkı rahat ederız :KK1::KK1::KK1:
valla ben 100 yaşıma da gelsem azalma olmaz gerçi o yaşta azalsa da bana faydası ne :KK9::KK9:

ESRARENGIZ86
Kızlar merhabalarrr :2::2::2:

Benim hastalık daha geçmedi baya kötüyüm :26: Hal bu olunca mikmiklerde durdu tabi.. Tahmini yumurtlamamın 1 gün öncesi ilişkiye girmiştik.:KK17: Haliyle umutsuzum :KK37: Yani ben bu ay hastalıktan dolayı pırt çıkıcam. Bu kez kırmızılara çok hazırım... :KK37::KK37:

zeycan27
LoReNaaa
kocalara eziyet desene bende ne zamandır hindistan cevizi istiyom almıyo bi de mevsimi değil hamile kalırsam belkim alır of ya şimdiden istedi canım...:21::21: ha bu arada merhaba:KK9::KK9::KK9:

dilketin
ESRARENGIZ86

Benim hastalık daha geçmedi baya kötüyüm :26: Hal bu olunca mikmiklerde durdu tabi.. Tahmini yumurtlamamın 1 gün öncesi ilişkiye girmiştik.:KK17: Haliyle umutsuzum :KK37: Yani ben bu ay hastalıktan dolayı pırt çıkıcam. Bu kez kırmızılara çok hazırım... :KK37::KK37:
sen de bendensin desene :KK9::KK9: ama sen en azından yumurtlamadan 1 gün öncesine denk getirebilmişsin. Serap tek ilişkide hamile kalmıştı mesela. spermler de 3 gün yaşadığına göre hamile kalma şansın hala var canım :KK34:

nefesal
ESRARENGIZ86

Gecmis olsun tatlimm.halen iyilesemedinmi .
Ay bu ihtimal yuzunden ilac alinmayinca da iyilesmek zor.
Belkim tutmustur canim hiicc belli olmazz sana supriz yapar bebiss.

lilitiy
LoReNaaa
allahtan kolay şeyler canım :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ismihan_sultan
30-10-13, 12:10
ESRARENGIZ86

Bitanem geçmiş olsun, bu sene 2 oldu üşütüyorsun, hayırdır.??

Bak kendini stresse soktun bağışıklık sistemin çöktü. Dikkat et kendine lütfen.

Diğer arkadaşın dediğine katılıyorum tek seferde de tutar ALLAH verecek olduktan sonra, takma bunlara kafanı iyileşmeye bak sen.

lilitiy
dilketin
valla ben 100 yaşıma da gelsem azalma olmaz gerçi o yaşta azalsa da bana faydası ne :KK9::KK9:
dogru canım aman gür olsun boşver kel olmaktan iyidir:KK52::KK52::KK52:

nefesal
dilketin
sen de bendensin desene :KK9::KK9: ama sen en azından yumurtlamadan 1 gün öncesine denk getirebilmişsin. Serap tek ilişkide hamile kalmıştı mesela. spermler de 3 gün yaşadığına göre hamile kalma şansın hala var canım :KK34:
Dilketinim senin yarin miydii.Hic ihtimal yokmu yaaa:KK43:((

ESRARENGIZ86
ismihan_sultan
Bitanem geçmiş olsun, bu sene 2 oldu üşütüyorsun, hayırdır.??

Bak kendini stresse soktun bağışıklık sistemin çöktü. Dikkat et kendine lütfen.

Diğer arkadaşın dediğine katılıyorum tek seferde de tutar ALLAH verecek olduktan sonra, takma bunlara kafanı iyileşmeye bak sen.
Sağol ablacım.. nezle hafif.. geçti bitti .. derken harbi harbi grip oldum.. :2::2: inan çok kötüyüm.. :KK59:
umudum yok ama, inşallah dedikleri gibi olur da bende şaşar kalırım:KK31::KK31:

nefesal
Gecmis olsun tatlimm.halen iyilesemedinmi .
Ay bu ihtimal yuzunden ilac alinmayinca da iyilesmek zor.
Belkim tutmustur canim hiicc belli olmazz sana supriz yapar bebiss.
sağol canım benim ewet iyileşemedim.. ilaç almadan nasıl atlatıcam bilmiorum.. :KK50:
inşallah dediğin gibi olur canım süpriz yapar.. ozaman da inanamam herhalde olduğuna.. okadar uğraş olmasın.. hastalıkta yapama tek seferde tutsun.. şaka gibi :KK9::KK9:

dilketin
nefesal
Dilketinim senin yarin miydii.Hic ihtimal yokmu yaaa:KK43:((
bugün ya da yarın canım. eğer öyle bişey olursa Rabbimin mucizesi olur canım... ağrılarım falan başladı zaten.. olsun ama bunda da var bir hayır. c.tesi günü doktora gittiğimde adetimin tam 3.günü oluyor :KK8::KK8: işyerinden bidaha izin almak zrunda kalmayacağım

qamse20
brlj
gamzecim belirtilere takılma benim mesela hiç belirtim olmadı göğüslerimin şişliğinden başka, birde bata bir gün kala sağ kasığımda iğne batar gibi bişeyler oldu..bat günü stresten sık sık wc'ye gittim, şimdi ise bunların hiçbiri yok..yanlız sadece göğüslerim şişliği ve hafif ağrı var göğüslerde hele akıntı yok denecek kadar az..
Takılıyorum canimda böyle okuyunca acaba yanlia hissiyatmi diyorum kendi kendime:)) ins dua et canım bnm icin

Seremcem
Kızlar meraba ben bu aydan da umutsuzum adetin bittiği gün ilişki oldu ve bir gün sonra yatılı misafirim geldi 14.günümde gitti ama ben sanırım 12.gün yumurtladım akıntım vardı çünkü şuan 17. günümdeyim ve akıntı filan kalmadı tabi misafir varken ilişki durumu olmadı çünkü misafirimin küçük bebişi vardı sürekli uyanıktı :)yani anlayacağınız ben kasımdan direk aralık ayına transfer oldum :):)bide güzel Bi haber eşime doktor varikosel olabilir demişti ama ultrason çekildi ve sonuç temiz çıktı :):)

sglbnt
dilketin
bide ben yumurtlama günümü bile bilmiyorum :) siz iyi takip ediyorsunuz. ben mens bittikten sonra 3. gün ilişki olmuştu..:KK1::KK1::nazar:

lilitiy
Seremcem
Kızlar meraba ben bu aydan da umutsuzum adetin bittiği gün ilişki oldu ve bir gün sonra yatılı misafirim geldi 14.günümde gitti ama ben sanırım 12.gün yumurtladım akıntım vardı çünkü şuan 17. günümdeyim ve akıntı filan kalmadı tabi misafir varken ilişki durumu olmadı çünkü misafirimin küçük bebişi vardı sürekli uyanıktı :)yani anlayacağınız ben kasımdan direk aralık ayına transfer oldum :):)bide güzel Bi haber eşime doktor varikosel olabilir demişti ama ultrason çekildi ve sonuç temiz çıktı :):)
cok sevındım tatlım hayırlısı olsunnn inşallah bu ay olurda anne biz burdaydık sana süpriz yaptık derler :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

dilketin
Seremcem
canım ilişki olayına üzüldüm ama her şey kısmet biliyorsun. ayrıca tahlillerin temiz çıkmasına da çok sevindim :nazar::nazar:

sglbnt
bide ben yumurtlama günümü bile bilmiyorum :) siz iyi takip ediyorsunuz. ben mens bittikten sonra 3. gün ilişki olmuştu..:KK1::KK1::nazar:
bu işler bilgiye bakmıyor malesef :KK9::KK9:

denizasker
ESRA geçmiş olsun canım..
GAMZECİM belirtiye göre bakarsan ben şimdiden bu ayı unutmam lazım :KK43:( inşallah belirtiler yanıltıyodur bizi

bide bişey sorucam gebelik belirtisi olan akıntı illaki beyaz yada şeffaf mı olmalı?????? benim sarı çok fazla sıvı akıntım var.. uzayan bi akıntı degil ama.. ya bu hamile olmadıgım anlamına geliyo sanırım :KK43:

Seremcem
lilitiy
cok sevındım tatlım hayırlısı olsunnn inşallah bu ay olurda anne biz burdaydık sana süpriz yaptık derler :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
yaaa ikiz gibi konuştun yaaa tek tek gelsin minişler inşallah canım inşallah ama herhalde olmaz bu ay olursa da inşallah tek tek gelsinler

lilitiy
Seremcem
yaaa ikiz gibi konuştun yaaa tek tek gelsin minişler inşallah canım inşallah ama herhalde olmaz bu ay olursa da inşallah tek tek gelsinler
valla içimden öyle geldi bebğim hayırlı evlat olsun herseyden önce :KK1::KK1::KK1::KK1:

dilketin
denizasker
ESRA geçmiş olsun canım..
GAMZECİM belirtiye göre bakarsan ben şimdiden bu ayı unutmam lazım :KK43:( inşallah belirtiler yanıltıyodur bizi

bide bişey sorucam gebelik belirtisi olan akıntı illaki beyaz yada şeffaf mı olmalı?????? benim sarı çok fazla sıvı akıntım var.. uzayan bi akıntı degil ama.. ya bu hamile olmadıgım anlamına geliyo sanırım :KK43:

ben de senin durumundayım :KK31::KK31:

Seremcem
lilitiy
valla içimden öyle geldi bebğim hayırlı evlat olsun herseyden önce :KK1::KK1::KK1::KK1:
Amin canım amin isteyen herkese biran önce verir rabbim inşallah

nefesal
dilketin
bugün ya da yarın canım. eğer öyle bişey olursa Rabbimin mucizesi olur canım... ağrılarım falan başladı zaten.. olsun ama bunda da var bir hayır. c.tesi günü doktora gittiğimde adetimin tam 3.günü oluyor :KK8::KK8: işyerinden bidaha izin almak zrunda kalmayacağım
Belli olmuyo canimm mucizen gelir bakarsin.insallahta oyle olur.
Doktora gitmekte cok zor Allah yardim etsin bize.bende bu tatilde gittim sukur.
Yoksa nasil izin alirdim bilmiyorum. Burdaki hamis arkadas az once izin almaya calisiyodu da resmen sartli surtlu aldi yaww.

dilketin
nefesal
Belli olmuyo canimm mucizen gelir bakarsin.insallahta oyle olur.
Doktora gitmekte cok zor Allah yardim etsin bize.bende bu tatilde gittim sukur.
Yoksa nasil izin alirdim bilmiyorum. Burdaki hamis arkadas az once izin almaya calisiyodu da resmen sartli surtlu aldi yaww.
aynen öyle valla. yukarıya da hala bir kız alınamadı. benimki izin almam şartlı da olmaz imkansız yani... valla bu ay adet olunca en çok bunun için sevinicem :KK9: valla olursa mucizem olur gerçekten. buarada aklıma geldi. bu rütbe bölümüne ben ilk başta MucizeM siye yazmıştım... bu batları yazmadan önce... bakarsın belki de öyle olur :KK9::KK9:

brlj
qamse20
Takılıyorum canimda böyle okuyunca acaba yanlia hissiyatmi diyorum kendi kendime:)) ins dua et canım bnm icin
bata 9-10 gün kala o hissiyat bendede vardı hatta burdada söyledim hissediyorum bebişim bu ay gelecek diye, ama bat yaklaştıkça ve hiç belirti olmayınca kendi kendime dedimki yok canım hislerim doğru değilmiş diye hatta bat günü geçmesine rağmen test yapmaya korkuyodum tek çizgi görücem diye..sonra dedimki varsa var yoksa yok ne olacak sanki ve çift çizgiyi görünce inanamadım heyecandan kalbim duracaktı hiç beklemediğim anda geldi yani..

lilitiy
Seremcem
Amin canım amin isteyen herkese biran önce verir rabbim inşallah
inşallah tatlım allah bekletmesin yaaaaa :KK1::KK1::KK1: bende gg dan ovü testi aldım hala gelmedi

nefesal
dilketin
aynen öyle valla. yukarıya da hala bir kız alınamadı. benimki izin almam şartlı da olmaz imkansız yani... valla bu ay adet olunca en çok bunun için sevinicem :KK9: valla olursa mucizem olur gerçekten. buarada aklıma geldi. bu rütbe bölümüne ben ilk başta MucizeM siye yazmıştım... bu batları yazmadan önce... bakarsın belki de öyle olur :KK9::KK9:
Hatirliyorum canim mucizem yaziyordu.Insallah seninledirr mucizenn:))Coook ama cook sevinirimm

dilketin
nefesal
Hatirliyorum canim mucizem yaziyordu.Insallah seninledirr mucizenn:))Coook ama cook sevinirimm
ben de senin gibi önce düşer bayılırım kendime gelince de hünhür hüngür ağlarım :KK9: illa ağlicam yani :KK1:

nefesal
dilketin
ben de senin gibi önce düşer bayılırım kendime gelince de hünhür hüngür ağlarım :KK9: illa ağlicam yani :KK1:
Dusunemiyorum bende cok aglarim yaa.salya sumuk dolasirim artikk.
Ben bu igneyi yaptirdiktan sonra testte cift cizgi gormustum ya o bile beni heyecanlandirdi yaa.
Allam dedim demek cift cizgi boyle oluyomuss.
Esim de benim hanim tirlatti dedi o gun.
Gidiyom geliyom teste bakiyom felann:KK43:
Allahim o gunleri gostersin bizede

dilketin
nefesal
Dusunemiyorum bende cok aglarim yaa.salya sumuk dolasirim artikk.
Ben bu igneyi yaptirdiktan sonra testte cift cizgi gormustum ya o bile beni heyecanlandirdi yaa.
Allam dedim demek cift cizgi boyle oluyomuss.
Esim de benim hanim tirlatti dedi o gun.
Gidiyom geliyom teste bakiyom felann:KK43:
Allahim o gunleri gostersin bizede
ay evet hatırlıyorum.. inşallah gerçek çift çizgiyi görürsün bu ay. e artık gördüğünde tanırsın kendisini daha önce görmüşlüğün var nede olsa :KK9::KK9: hamilelikte de suygusallık had safhada oluyor ya biz sürekli değerlendiririz bu durumu :KK1::KK1:

denizasker
30-10-13, 13:10
dilketin
ben de senin durumundayım :KK31::KK31:
yumurtlamanın kaçıncı günü canım?? benim sanırım 7.günüm ne zor geldi bu ay beklemek varya :KK43:(( 10.gün teste başlarım herhalde :)

nefesal
denizasker
yumurtlamanın kaçıncı günü canım?? benim sanırım 7.günüm ne zor geldi bu ay beklemek varya :KK43:(( 10.gün teste başlarım herhalde :)
Az kalmis senin canim.
10.gun test yapicanmii.
Ayy benimde gecse biran once yaa.beklemek cok zorr

cimciMelek
qamse20
Geçmiş olsun canım Allahim sanada sağlıklı sıhhatli bir bebek nasip etsin ins nekadardir istiyorsun bebek

Ya sorma ilac içmiyorum gecmiyo şiddetini artırıyor sürekli dua okuyorum gecsin diye amin canim ins bebek vardır

Günaydın canim hg bilmiyorum yaa havalardanmi neden kafami duvarlara vurcam o derece yani ilacimi icsem geccek ama hislerim bu ay hamis olacağımı söylüyoru icemiyorum inş yaniltmaz beni :KK43:(
canım arkadaşımda da migren var ve hamileyken o ağır ağrı kesicilerini kullanamamıştı,ama doktor minoset vermişti,onun bünyesi daha ağırlarına alışkın olduğu için çok fayda etmemişti ama bir dene istersen,minoset plus da var,bana da emzirirken kullanabilirsin diye vermişti doktor.

dilek2912
moralim berbatt benim neden hüsrana uğruyo herşeyim doktordan geldim yumurtam büyümemiş bugün 12. günüm ve sadece bitane war oda 6 ml bu nedir yaa artık çok ağar geliyo kaldıramıyorum cuma günü tekrardan gel bakalım dedi doktor ama hiç umudum yok eşimde tutturdu istanbula gidelim baktıralım bi diye kızdım bi dünya ona babasını aramış istanbuldan randewu alalım demiş bana sormadan bide ya ben kimim de bana sormuyo benimle ilgili olan bişeyi nasıl bana danışmadan başına buyruk hareket edersin gitmicem dedim bagardım bağrıtmasın beni tamam hayatım diyo bide anlamıyo bu adam beni sanırım çok kötüyüm ya ağlamaktan yoruldum artık söylendim söylendim kapattım telefonu şuan çok kötüyüm :KK43::KK43:

dilketin
denizasker
canım tam emin değilim ama 17 ekimde acayip ağrım olmuştu. o gün yumurtam çatladıysa 13.günümdeyim. yalnız ben adetimi bekliyorum senin daha çok yeniymiş o sarı akıntının adet belirtin olması mümkün değil :KK50:

dilketin
1112
moralim berbatt benim neden hüsrana uğruyo herşeyim doktordan geldim yumurtam büyümemiş bugün 12. günüm ve sadece bitane war oda 6 ml bu nedir yaa artık çok ağar geliyo kaldıramıyorum cuma günü tekrardan gel bakalım dedi doktor ama hiç umudum yok eşimde tutturdu istanbula gidelim baktıralım bi diye kızdım bi dünya ona babasını aramış istanbuldan randewu alalım demiş bana sormadan bide ya ben kimim de bana sormuyo benimle ilgili olan bişeyi nasıl bana danışmadan başına buyruk hareket edersin gitmicem dedim bagardım bağrıtmasın beni tamam hayatım diyo bide anlamıyo bu adam beni sanırım çok kötüyüm ya ağlamaktan yoruldum artık söylendim söylendim kapattım telefonu şuan çok kötüyüm :KK43::KK43:
üzülme canım önemli olan çok yumurtanın olması değil iyi yumurtanın olması. bu biri bewlki gelişip de döllenecek nerden biliyorsun? eşin de üzüldüğü için çare arıyor olabilir sen de şuan üzgün ve kızgın olduğun için ona patlamışsındır... nolur üzme kendini.... cuma günü güzel haberler alırsın belki

efecikim
Canlarrr yasin okudum hepimiz için dua ettim rabbim kabul etsin:KK16:

nefesal
1112
Canim sakin ol.yumurta buyutmek icin ilaclar var.caresi var yani doktorun bu konuda bilgi vermedimi.Esinde sana sormadan is yapmis ama o da napsin telas yapmistir belki.Hersey Allahtan canim benim uzme hirpalama kendini.Bazi seyleri yasamak zorundayiz hayatta.Allah im dermansiz dert vermesin

dilek2912
dilketin
üzülme canım önemli olan çok yumurtanın olması değil iyi yumurtanın olması. bu biri bewlki gelişip de döllenecek nerden biliyorsun? eşin de üzüldüğü için çare arıyor olabilir sen de şuan üzgün ve kızgın olduğun için ona patlamışsındır... nolur üzme kendini.... cuma günü güzel haberler alırsın belki
hiç ümidim yok canım ya hemde hiç şimdi 17 veya 18 omalıydı olmuştuda klomen kullandım ama olmadı istanbula gidip yeniden sil baştan tedavilere başlamak tekrardan aynı şeyleri yaşamak istemiyorum yoruldum daha şimdiden

efecikim
1112
Ahhh tatlım kıyamam ya ama üzme kendini ne olur..esinede kizma tatlimmm kizginligini ondan cikarmissin ama bence işinin ehli bi dr git ilacin dozajini iyi ayarlanması lazım dr n deneme yanilma yontemine kalsaakkk oooho