Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

bebek cinsiyet belirleme..

afr
30-06-10, 12:06
yok canım ilk olacak inş. o yüzden pek bu konularda da bilgim yok ben 1 yıllık evliyim ve 6 aydır planlıyoruz ama henüz yok inş. allah isteyen herkese verir

zlato
bebish22
katılıorum sana canımm
benmde gözüm kızda şimdi
çnce hayırlı ve sağlıklı sonrada bi kız istiorum rabbimden
ben hamişim şimdi
inş. kızım olur senn de bi kızım olsun inşallah:))
aminnn ,inşallah opuyorumnanaktan

sana da sağlıklı ve rahat bir hamilelik diliyorum:KK46::ecrin_bebek::KK46:

BoNCuK_
aminn anladım cnm hayırlısı olur ıns Rabbım buyuk en kıza zamanda guzel haberlerını alırız rabbım gonlune gore versın cnm ..

Tontirik
derinduygular
HADİS VAR bu konuda adetten sonra ilk 5 gün içinde hamile kalı nırsa oğlan olur diye kaç yerde okudum nette ama tabi asıl kitabı bulmak lazım. adetten temizlendikten sonra ilk 5 gün değilde sadece 5. gün korunmasız ilişki olsa. her ay sadece adet bitiminin 5. günü olsa erkek olur mu acaba?
yerinde olsam o hadisi baz alıp hareket etmezdim.o hadisin sahih olup olmadıgı belli degil.
yum günü ilişkide erkek cocuk olasılıgı bilimsel ve mantıklı.
BoNCuK_
amin mimazo
bu arada murat dılek duası var deneyenlerde olmus bu duayı sabah aksam okuyanın muradı dıledıgı ssey gerceklesırmıs onu okuyorum
allah kabul etsinnn

BoNCuK_
klomen ve ıgne ıle ılgılı bır bılgım yok klomen cocugu olmayanların kullandıgı tedavı yontemı dıye bılıyordum erkek cocukla ılgısı nedır bılen varmı
klomen yumurtlama sorunu olan kadınlara evriliyor.yumurtayı olgunlaştırıyor yani.
arkasından da catlatma ignesi vurduruyorsun 36-38 saat sonra filan yum catlıyor
yani bunları kullanarak yumurtanın catladıgını garantilemiş oluyorsun.

BoNCuK_
çok ılgınc demıns test yabtım bugunde yumurtlama gunum degıl reglımın uzerınden 17 gun gectı hangı yumurtluom acaba ben :)
akıntını takip et bence.
adet bittikten sonra vajina kuru oluyor bi kac gün
ondan sonra akıntı gelir.bu akıntı giderek yogunlaşır.bu akıntılı günler 4-5 gün kadar sürer.bu zamzn içinde ovulasyon testi yapabilirsin.sünen şeffaf akıntı geldiginde anlıcan yumun catladı catlıyacakk.testlede teyit edebilirsin

Tontirik
afr
slm kızlar ben aranıza yeni katıldım bende bu ateş ölçme yöntemini deneyecegim inş. olur ama ne zaman başlamalıyım adetim ayın 11 inde oldu sonra ayın 18 inde biraz kahb-ve rengi akıntım oldu ayın 25 kahve rengi akıntım tekrar etti şimdi bitti bu gün itibari ile ateş ölç me işine başlasam olur mu
senden neden kahverengi akıntı geliyorki??her ay bölemi oluyor,
regli bittikten sonra kahverengi akıntının gelmemesi lazım.hamilelik belirtiside olabilir.üstüne görmüş olabilirsin ve gelen lekede yerleşme kanaması olabilir.test yap bence

afr
EIara
senden neden kahverengi akıntı geliyorki??her ay bölemi oluyor,
regli bittikten sonra kahverengi akıntının gelmemesi lazım.hamilelik belirtiside olabilir.üstüne görmüş olabilirsin ve gelen lekede yerleşme kanaması olabilir.test yap bence
hiç böyle olmaz dı bittikten sonra 1_2 gün az birşey olurdu ama şimdi adet bittikten bir kaç gün sonra geldi ye aradan 7 gün geçti tekrar geldi 4 gün sürdü ama az az test yapsam ne zaman yapayım

Tontirik
yarın sabah ilk idrarınla yap mutlaka. sonucuda yaz burayaaa merak ettim bendeee
inş hamilesindirr

afr
EIara
yarın sabah ilk idrarınla yap mutlaka. sonucuda yaz burayaaa merak ettim bendeee
inş hamilesindirr
tamam yarın yapacagım inş. öyledir hemen yazacagım inş. olumsuz sonuç almam

Himalia
yeni yönetem bilen duyan araştıran var mı

umut_11
30-06-10, 13:06
kızlar karabiber geldimi ????

BoNCuK_
30-06-10, 13:06
elara cnm dıyelımkı test yabtım benım yumurtam adet bıttıkten hemen sonra catlıyorsa bu sefer ne olcak :)
hanı kız ılk gunler erkek 15 gunden sonra derler ya ay ne zor ıs bunlar rabbım herkesın gonlundekını sag saglım versın bu arada umarım bı sakıncası yoktur ıcımden geldı paylasmak ıstedım

Erkek çocuk isteyen, birleşme öncesinde besmele ile üç defa ihlâs sûresini, sonra da şu duayı okur:

"Allahümmec alnî min ledünke zürriyyeten tayyi-beten mutîaten."
manası= "Allah'ım, bana yüce katından temiz ve saygılı bir nesil ihsan eyle."

bebish22
30-06-10, 14:06
BoNCuK_
elara cnm dıyelımkı test yabtım benım yumurtam adet bıttıkten hemen sonra catlıyorsa bu sefer ne olcak :)
hanı kız ılk gunler erkek 15 gunden sonra derler ya ay ne zor ıs bunlar rabbım herkesın gonlundekını sag saglım versın bu arada umarım bı sakıncası yoktur ıcımden geldı paylasmak ıstedım

Erkek çocuk isteyen, birleşme öncesinde besmele ile üç defa ihlâs sûresini, sonra da şu duayı okur:

canım bu dua kız yada erkek evlat isteyenler için sanırım
bide bi dua daha var anlamında bana katından mirascım olacaka bir erkek ihsan eyle diyo.erkek isteyenler onu bulup okusun.tüm dua kitaplarındda olması lazım.bulamazsanız yazayım isteyen varsa....

bebish22
zlato
aminnn ,inşallah opuyorumnanaktan

sana da sağlıklı ve rahat bir hamilelik diliyorum:KK46::ecrin_bebek::KK46:
tşekkür ederim canımmm:))))))))

bebish22
kızlaaaaaaaaaaaaaaar
ortada bi perhiz lafı dönmüş ara ara
bi arkadaşım erkek için et ağırlıklı perhiz yapcam falan demiş
bana bi anlatırmısınız nedir ne içindir ne zaman yapılır
mesela ben yapabiliomuyum bi kızım olsun die
ama hamileim 3aylık
yoksa hamile kalınmadanmı başlanıo bu gıdalara???

aytence
evet canım hamile kalmadan önce perhize başlanıyor birde söylediğin duayı yazarmısın ...canım bu dua kız yada erkek evlat isteyenler için sanırım
bide bi dua daha var anlamında bana katından mirascım olacaka bir erkek ihsan eyle diyo.erkek isteyenler onu bulup okusun.tüm dua kitaplarındda olması lazım.bulamazsanız yazayım isteyen varsa....

GurbetGuzeli
slm kizlar bir giriyom bir cikiyom cuma gidicem insalallah beugun camasir yikiyorum perdeler carsaflar yastiklar yorganlarrr cok yoruldum hava da guzel hemen hemen kuruyor valla simdi gidicem kagitlair aticam kizin örtmenine cicek alicam affff is cokkkkk valla sizleri seviyorum canlarimmm simdilik bbybbyby

aytence
bebish22
canım bu dua kız yada erkek evlat isteyenler için sanırım
bebeish duayı yazarsan iyi olur canım

BoNCuK_
bebısh cnm hayır ozelıkle erkek ısteyenler ıcın bu dua senın dedıgınıde yazarmısın cnm

karabiber01
30-06-10, 15:06
Arkadaşlar doktoraa gittimm geldimmm yine benimm kızlarr vardıı yanımdaaaa bırakacakk yer yoktuu onlarıda götürdümmm
Doktor incelediii veeeeeeeeee evet cinsiyetinee baklaımm kızmıı erkekkmii diye dediii
bende en heyacanlıı yer burasıı işte dedimm ,
doktorda baktı inceledii ve sıkı durunn açıklıyorummm dedii,bebeğimizz erkekk bakk budaa pipisiii ve resminii verdii pipininnnn
elimizde küçük minnacıkk bir pipii var şimdiii
şimdii inandımm artık

doktorda çıkınca eşimm aradı benii
oğlanınn pipisininn resminii verdii dedimm
şimdii inandımm artıkk erkekk olduğuna dedii

BoNCuK_
karabıber cnm okurken satırlarını senın yerıne ben heyecanladım boyle gıttım geldım ıns erkek dedım ve okudum erkek gozun aydın canım allah analı babalı buyutmek nasıp etsın sag saglım kucagını alırsın ıns yaaa darısı bızım basımıza cok tuhaf oldum yarabbım sen buyuksun

nicole78
karabiber01
Arkadaşlar doktoraa gittimm geldimmm yine benimm kızlarr vardıı yanımdaaaa bırakacakk yer yoktuu onlarıda götürdümmm
Doktor incelediii veeeeeeeeee evet cinsiyetinee baklaımm kızmıı erkekkmii diye dediii
doktorda baktı inceledii ve sıkı durunn açıklıyorummm dedii,bebeğimizz erkekk bakk budaa pipisiii ve resminii verdii pipininnnn
şimdii inandımm artık

canım buraya yazmıyorum ama girip okuyorum sizleri...bugün sen dr dayken hep dua ettim rabbim bebeği sağlıklı olsun ama nolur erkek olsun diyee...gözün aydın canım...şimdi rahatladım sen yazınca...allah sağlimen kucağına almayı nasip etsin..

Tontirik
hdegirmenci
yeni yönetem bilen duyan araştıran var mı
hd sende sohbetlere hiç katılmıyorsun.yöntemler gelip gecicidir ,arkadaşlık bakidirr:))

BoNCuK_

genelde yumurtalama adetin 14-15.günü olur.tabi bu deger adet döngüsüne göre degişebilir.bu nedenle erkek cocuk zamanı deniyor bu döneme.hani yumurtlama gününde erkek cocuk olasılıgı fazlaya.
kız cocuk içinde adetten sonra yumurtlama günlerine kadar sık ilişki öneriliyor.
burda önemli olan yumurtanın ne zaman catladıgıdır.kimisinin regliden hemen sonrada catlayabilir.eger seninde öle oluyorsa hemen regli sonrası gircen ozaman.

bebish22
kızlaaaaaaaaaaaaaaar
ortada bi perhiz lafı dönmüş ara ara
bi arkadaşım erkek için et ağırlıklı perhiz yapcam falan demiş
bana bi anlatırmısınız nedir ne içindir ne zaman yapılır
mesela ben yapabiliomuyum bi kızım olsun die
ama hamileim 3aylık
yoksa hamile kalınmadanmı başlanıo bu gıdalara???
hamile kalmadan 2-3 ay öncesinden başlanıyor diete

GurbetGuzeli
slm kizlar bir giriyom bir cikiyom cuma gidicem insalallah beugun camasir yikiyorum perdeler carsaflar yastiklar yorganlarrr cok yoruldum hava da guzel hemen hemen kuruyor valla simdi gidicem kagitlair aticam kizin örtmenine cicek alicam affff is cokkkkk valla sizleri seviyorum canlarimmm simdilik bbybbyby
cnm Allah kolaylık versinnnn.bizde seni sefiyozzzz

Tontirik
karabiber01
şimdii inandımm artık

karabiberimmmmmmmm cnmm gözün aydınnnn cokkkkkkkkk sevindim yaaaaaa:sm_cool:
sag saglim kucagına almayı nasip etsin rabbimmmmm
darısıda bizlere olsun inşallahhhhhhhh

Tontirik
karabiberrrrr güccükkkk pipinin resminii istiyozzzzzzalkisalkisalkis

aytence
karabiber çok sevindim canım darısı bizim başımıza ....

BoNCuK_
elara cnm benım ısmımı lısteye yazmıssın tsk ederım temmuzda deneyecek yazarmısın :)

Tontirik
BoNCuK_
elara cnm benım ısmımı lısteye yazmıssın tsk ederım temmuzda deneyecek yazarmısın :)
tmmm cnm

Tontirik
30-06-10, 16:06
boncuk yaşın kac?calışıyormusun, nerelisin

kardelen074
30-06-10, 17:06
karabiber01
şimdii inandımm artık

canım allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.sağlıklı bir şekilde.ama ben senin hangi gün ilişki olduğunu anlamadım.bir yerde gürbetin takvimine göre çok verimli günde ilişkiye girdim diyorsun.bir yerdede tam yumurtlama günü.lütfen beni bu konuda aydınlatırmısın.teşekkürler.

BoNCuK_
26 yasındayım trabzonluyum calısıyordum ama kızım olunca emeklıye ayrıldım :)

CiddiOlarakBaydi
karabiber01
şimdii inandımm artık

AY CNMMMMMMMMMM COK SEVINDIM VE AGLIYORUM SU AN RABBIM NOLUR BIZEDE TATTIR BU SEVGIYI BI DUYGUU YARAABIIM CNM NOLUR BIZEDE DUA ET OZELLIK DOGUMDA NOLUR CNM RABBIM SAGLICAKLA OGLUSUSNU ALMAYYI NASIP ETSIN INNSSSSSSSSS CNM INAN COK SEVIN DIM VALLAHAolumunekankayizsmile

bebish22
karabiber
çok çok sevindim arkadaşım oğlun hayırlı uğurlu olsun
allah tamamına erdirsin inşallah:=)
ne güzel rabbim gönlüne göre vermiş:) kaçıncı haftanda öğrenmiş oldun cinsiyetini?
bide kızlar var demişsin senn kızlarınmı?
kızlarınınkini kaçıncı haftalarında öğrenmiştin yazarmısın banada canım

rabbim ilk önce olmayanlara nasip et
sonrada bizim gönlümüzdekini hayırlısıysa nasip eyle ya rabbim :)))

CiddiOlarakBaydi
Elaraaaaaaaaaaaaa hadı bızde yapakkkkkkkkkkkkkkk nerdesın cancazımmmmmmmmmmm:):):)

bebish22
EIara
karabiberrrrr güccükkkk pipinin resminii istiyozzzzzzalkisalkisalkis
elaraaaa çok alemsin valla
yarıldım gülmekten yaaaahu
:)))şutarafagitti

CiddiOlarakBaydi
bebish22
karabiber
çok çok sevindim arkadaşım oğlun hayırlı uğurlu olsun
allah tamamına erdirsin inşallah:=)
ne güzel rabbim gönlüne göre vermiş:) kaçıncı haftanda öğrenmiş oldun cinsiyetini?
Bide kızlar var demişsin senn kızlarınmı?
Kızlarınınkini kaçıncı haftalarında öğrenmiştin yazarmısın banada canım

rabbim ilk önce olmayanlara nasip et
sonrada bizim gönlümüzdekini hayırlısıysa nasip eyle ya rabbim :)))
amınnnnnnnnnnn bebıscım amınnnnnnnnnnnn ınsssssssssssshepımıze

CiddiOlarakBaydi
aytence
evet canım hamile kalmadan önce perhize başlanıyor birde söylediğin duayı yazarmısın ...canım bu dua kız yada erkek evlat isteyenler için sanırım
cnm ya yazarsan cok sevınırım zahemet olmassa yaz cnm ya