bebek cinsiyet belirleme..

umut_11
15-06-10, 12:06
can0677
ben gurbet güzelinin verdiği geçen ayki günü takip ettim elimde de ovülasyon testi vardı ,5 haziran diyordu ..aynı zamanda da kasıklarım sızladı adet olacakmışım gibi yani 3 ü bir arada gurbetin verdiğin gün, ovulasyon kiti ( çift çizgi çıktı koyu şekilde) ve adet gibi sancım 5 hazirandı, hem o gün hem de 6 sı beraber olduk ama ben hemen ayağa kalktım bakalım nolcek tutacak mı? ama ben böyle bu ay olmazsa önümüzdeki aylar hatta agustos gibi geliyor hamile kalacakmışım gibi geliyor hayırlısı
bende bu şekilde denemek istiyorum
ovulasyon kitini hangisinden aldın canım
birde gurbet çizelge veriri ohh tamam
:)))

umut_11
15-06-10, 12:06
birde neden ayağa kalktın canım hani diyolar ya sağına yatacaksın diye

can0677
15-06-10, 13:06
umut_11
bende bu şekilde denemek istiyorum
ovulasyon kitini hangisinden aldın canım
birde gurbet çizelge veriri ohh tamam
:)))

Canım galenik marks içinde 5 tane çıkıyor eşim 2 kutu almış yani 10 tane oluyor..gayette güzel ben memnun kaldım bu ayda gurbetin verecegi gün ( tabi adet olursam :) ) VE AYNI metodla devam tatak tatak tatak :KK70: kim tutar bizi..

canım neden ayaga kalktığımı anlatmıştı geçmiş sayfalarda ama gene anlatayım erkek spermler yani y hızlı gittiğinden eger o ilişkiden hamile kalınırsa erkek die düşündüğümden canım kalkıyorum duş alıp namaz kılıp yatıyorum sagıma ..yani biliyosun ne kadar yıkansanda giden gitmiştir o yüzden sağıma dönüp yatıryorum

umut_11
can0677
Canım galenik marks içinde 5 tane çıkıyor eşim 2 kutu almış yani 10 tane oluyor..gayette güzel ben memnun kaldım bu ayda gurbetin verecegi gün ( tabi adet olursam :) ) VE AYNI metodla devam tatak tatak tatak :KK70: kim tutar bizi..

canım neden ayaga kalktığımı anlatmıştı geçmiş sayfalarda ama gene anlatayım erkek spermler yani y hızlı gittiğinden eger o ilişkiden hamile kalınırsa erkek die düşündüğümden canım kalkıyorum duş alıp namaz kılıp yatıyorum sagıma ..yani biliyosun ne kadar yıkansanda giden gitmiştir o yüzden sağıma dönüp yatıryorum
anladım canım
evet okumuştum haklısın pardon canım ya
kafamı kaldı bizde araşrıra araştıra :)))

mimoza
gamzecim
nezamandan berı denıyon cnm valla bızım arkadasda var oda 7 aylık dıyokı yatmadım ınankı hemenkalktım ve oglu olacak kız gercektenmıkı anaaaaaaaaa:)):)):KK9:
bizde hemen herşeye inanıyoruz valla...
bende sabaha kadar yattım çünkü hemen kalkan hatta iyce yıkayan iki arkadaşımın kızı oldu:roflol:

can0677
olsun olsun anltırıs biz yeterki yararlı olalım birbirimize canıım yaaa...hayır yani kocaları da kendimize benzettik artık halimizi görseniz sitcom gibi oluyor gülmekten..:KK70:DD neyse bakalım sevgiyle kalın

umut_11
mimoza
bende sabaha kadar yattım çünkü hemen kalkan hatta iyce yıkayan iki arkadaşımın kızı oldu:roflol:
denize düşen yılana sarılıyo gibi bende öyleyim valla :))))

ama hakkımızda hayırlısı olsun herzaman

mimoza
tombilubu ve gulyhas arkadaşlarda sağına doğru uzun zaman yattılar yanlış hatırlamıyorsam

mimoza
bende kaçamakların hep kız olduğunu düşünürdüm...
ii oldu en azından yanlış bi tez daha çürümüş oldu..
kızlar benim adete 7 gün var.hala bi belirti yok sadece zaman zaman sağ kasıkta bi sancı oluyo.ama bu ara yaz temizliği var malum.biraz ona bağladım..hayırlısı..
içtiğim ertesi gün hapı uzatırsa adet olma zamanımı bide o var..beklenenden geç olabilirim yani...yada erken...

umut_11
mimoza
tombilubu ve gulyhas arkadaşlarda sağına doğru uzun zaman yattılar yanlış hatırlamıyorsam
sonuç kızmıydı canım

can0677
mimoza

ee nolcek bizim bu halimiz ...bak şimdi üzüldüm buna ama tek kalan inanmak ....inanıyorum ki olacak..... :KK70: Allah diyorum daha da bişi demiyom :)

can0677
umut_11
sonuç kızmıydı canım
yok canım onlar oglanı buldular...ben söliyim sana

helenx
ben yine geldim..
bende kasıklarımda grıyı hissediyorum.ama ilişki ne zaman olacak bilmiyordum.ben yeni dogum yaptıgım için daha adet olmadım.oldugunda artık not alacagım.bir yıl alacagım adet düzenim nasıl gelişiyo tabip edecegimm.tabi yumurtamlın çatladıgını.ne saman kasıklarım agrıyo onuda not alacagım aynı zamanlamı denk geliyo takip edecegim..
hayırlısı olsun yine rabbimden öyle istiyorum.hayırlı olmayan erkek evladını nasip etmisin inşallah.
ezanlar okunuyo şuan rabbim hepimize hayırlı evlat nasip etsin.ister planlı izter plansız süpriz olsun farketmezz.bak karabiber hamileyim diye o kadar aggladı ama sonu güzel oldu...

can0677
15-06-10, 14:06
herkese hayırlı akşamlar....bitti mesai ...asıl iş başlıyor ,,,ev yemek ,çocuk ve koca oooof offf..

helenx
herkese iyi akşamlar..bende çıkayım..geldigim gibi gideyim bari.:)))

GurbetGuzeli
bizim kiz hemem kakati yani zaten üstteydi d e yikamis gitmis aman bizim zilli kacmis iceri valla kizimiz geliiii

bende kizimla prova yapayim yil sonu provasi yapam barikkkk

Elara
15-06-10, 15:06
slm kızlarrr
bugün pek giremedim işlerim vardı
dedem hastaydı 1 aydır annemde kalıyordu onu köye götürcezz
hazırlandık kocayı bekliyoz kızımla
gece gec gelmezsek ugrarım sayfaya

misskokulumm
15-06-10, 20:06
can0677

kızıma bu şekilde hamile kaldım benkaydirigubbakcemile3o ay olmasını istemediğimden ilişkiden hemen sonra koşa koşa tuvalete sonra da banyoya gittim adetimin 14. günü ve o ay tek ilişkiydi
dünya tatlısı kızım oldu Şeniz
umarım yardımcı olabilmişimdir

CiddiOlarakBaydi
15-06-10, 20:06
Nisanur38
kızıma bu şekilde hamile kaldım benkaydirigubbakcemile3o ay olmasını istemediğimden ilişkiden hemen sonra koşa koşa tuvalete sonra da banyoya gittim adetimin 14. günü ve o ay tek ilişkiydi
cnm pekı yumurtlama gununmuydu ?????

can0677
15-06-10, 21:06
Nisanur38

canım yaşın kaç ve hangi ayda hamile kaldınnnn......kızına Allah bağışlasınnn ...yani kızın kaç doğumlu sen kaç doğumlusun ve hangi ayda hamile kaldın sevgilerrr

umut_11
16-06-10, 06:06
GÜnaydın kızlar nerdesınız yaaaa
uyanamadınızmı hala :))) kımse yok

kardelen074
16-06-10, 06:06
Günaydın arkadaşlar.

CiddiOlarakBaydi
16-06-10, 07:06
gunaydınnnnnnnnnnnnnnnnn kızlarrrrrrr

GurbetGuzeli
sabahi serifleriniz hayirli olsun gizlar
yarin regaip kandili dua zamani insallahhh gunduzu oruclu gecesini ibadetle gecirin insallahh
bu namaz aksamla yatsi arasinda kilinacak
Regaib Gecesi Namazı Nasıl Kılınır?

Regâib Gecesi Namazı: Bu geceyi ibâdetle geçirmenin sevabı pek çoktur. Bu gecede kılınacak namaz 12 rek’attir. Bu namazın kılınışı şöyledir:

Her rek’atta fatihadan sonra üç kadir suresi ile 12 adette ihlas suresi okunur. Her iki rek’atta bir selam verilerek 12 rek’at tamamlanır. On ikinci rek’at kılınıp selam verildikten sonra yerinden kalkmadan yetmiş kere “ Allahumme salli ala Muhammedinin nebiyyil ummiyyi ve ala alihi” denilir. Sonra secdeye varılır. Secdede yetmiş kere “ subbuhun kuddusun Rabb-ul melaiketi verruhi” denir.

Sonra secdeden kalkılarak ettahiyyatta oturulur. Ve yetmiş kere “Rabbiğfir ve erham ve tecavez ta’lemü” dedikten sonra tekrar secde edilir. Secdede yetmiş kere “ subbuhun kuddusun Rabb-ul melaiketi verruhi” dedikten sonra, isteklerimizi alemlerin Rabbine arz edilir. ( ıhya ulumuddin, Bedir yayınları, 1974, c:1, s:555)
Mübarek Kandil Gecelerini Nasıl Değerlendirmeliyiz?

1. Kur'an-ı Kerim okuyarak,
2. Peygamberimiz ( sav)’ın mübarek duası olan Cevşen-ül Kebiri okuyarak,
3. Aile bireyleriyle birlikte günün mana ve ehemmiyeti hakkında sohbet ederek,
4. Allah rızası için namaz kılarak,
5. Hayatımızın geçmiş günleri ve yılları hakkında muhasebe yaparak,
6. Günahlarımızın bağışlanması için Allah'tan af dileyerek,
7. Sevgili Peygamberimize bol bol salât ve selâm okuyarak,
8. Dünya ve ahirete ait dileklerimiz için dua ederek,
9. Hastaları, yaşlıları ziyaret ederek; yoksulları, öksüz ve yetimleri sevindirerek,
10. Eş, dost ve yakınlarımızla tebrikleşerek,
11. Dargın ve küskünleri barıştırarak, değerlendirebiliriz

truf
GurbetGuzeli
sabahi serifleriniz hayirli olsun gizlar
yarin regaip kandili dua zamani insallahhh gunduzu oruclu gecesini ibadetle gecirin insallahh
bu namaz aksamla yatsi arasinda kilinacak
Regaib Gecesi Namazı Nasıl Kılınır?

Regâib Gecesi Namazı: Bu geceyi ibâdetle geçirmenin sevabı pek çoktur. Bu gecede kılınacak namaz 12 rek’attir. Bu namazın kılınışı şöyledir:

Her rek’atta fatihadan sonra üç kadir suresi ile 12 adette ihlas suresi okunur. Her iki rek’atta bir selam verilerek 12 rek’at tamamlanır. On ikinci rek’at kılınıp selam verildikten sonra yerinden kalkmadan yetmiş kere “ Allahumme salli ala Muhammedinin nebiyyil ummiyyi ve ala alihi” denilir. Sonra secdeye varılır. Secdede yetmiş kere “ subbuhun kuddusun Rabb-ul melaiketi verruhi” denir.

Sonra secdeden kalkılarak ettahiyyatta oturulur. Ve yetmiş kere “Rabbiğfir ve erham ve tecavez ta’lemü” dedikten sonra tekrar secde edilir. Secdede yetmiş kere “ subbuhun kuddusun Rabb-ul melaiketi verruhi” dedikten sonra, isteklerimizi alemlerin Rabbine arz edilir. ( İhya ulumuddin, Bedir yayınları, 1974, c:1, s:555)
Mübarek Kandil Gecelerini Nasıl Değerlendirmeliyiz?

1. Kur'an-ı Kerim okuyarak,
2. Peygamberimiz ( sav)’ın mübarek duası olan Cevşen-ül Kebiri okuyarak,
3. Aile bireyleriyle birlikte günün mana ve ehemmiyeti hakkında sohbet ederek,
4. Allah rızası için namaz kılarak,
5. Hayatımızın geçmiş günleri ve yılları hakkında muhasebe yaparak,
6. Günahlarımızın bağışlanması için Allah'tan af dileyerek,
7. Sevgili Peygamberimize bol bol salât ve selâm okuyarak,
8. Dünya ve ahirete ait dileklerimiz için dua ederek,
9. Hastaları, yaşlıları ziyaret ederek; yoksulları, öksüz ve yetimleri sevindirerek,
10. Eş, dost ve yakınlarımızla tebrikleşerek,
11. Dargın ve küskünleri barıştırarak, değerlendirebiliriz
Allah razı olsun ablacım
Regabin mübarek olsun şimdiden
Rabbim bütün dualarını kabul etsin
bana da dua et olurmu hayırlı sağlıklı bir erkek evlat için ve de tayinimin istediğim yere olması için