TEST

bebek cinsiyet belirleme..

umut_11
21-07-10, 09:07
karabiber01
gamze sende yazz diğer kızlar istanbulda yaşayanlar nerelerdesinizz sizz
ayy bazenn diyorumm acabaa çevremdekii bu insanlardan bazışarıı bizim kızlar olabilirmii diyee
Ben Anadolu yakası canım Ümraniye

umut_11
BoNCuK_
evet gamzelım ılacları saten burda ılk sayfalarda bı arkadasımız yazmıstı kullanın dıye bende burdan okudum yanı sona nette arastırdım ve mantıklı geldı hatta kızın su yazısını bakın kaydetmısım
vagi-hex fitil adetin tamamen (bir damla bile olmayacak) bitince fitile başlanacak..
ama ben bırde antıbıyotık kulanıcam yanında daha etkılı olması ıcın onuda eczacı arkadasım var acıkca sorucam alkalı olsun dıye kullanıcam bakalım ne verıcek sıze yazarım
evet bende okumuştum vajina temiz olacak diye bi alıntı vardı sanırım
bugün gidip ilaç almak lazım yani :)))

umut_11
oo yine herkes yok olmuş
bende çalışayım biraz sonra yine bakarım :))))

Elara
21-07-10, 10:07
karabiber01
aaaaaaaaaaaaaaa ama sankii istanbul diye okumuştumm ama şimdii gözükmüyoo bende nerde yaşadığınn
anakarayaa bayılıyorumm yaşamakk istediğimm şehirlerdenn biriii
tertemizzz istanbula göre daha sakinn
buraa curcuna gibii geldiii
trafikk denince korkamayaa başladımm helee karşıya geçmekk tekrardannn varyaa eziyett
uzun uzun kuyruklarr
evet istanbul yazıyor.öle rastgele secmiştim
ankarayı bende cok seviyorum.cok düzenli bi yer.istanbul harika biyer ama devamlı yaşamayıı istememm.cok korkutuyor beni.

karabiber01
bunu duyduğumm çokk iyi olduu boncukumm kesinn deneyeceğımm canımm
sende erkekk istiyorsunn değilmiii
banada duaa ettt cnmmm

gamzecim
elara bana cevap yazmadın kustunmu :KK43::KK43::KK43::-):-):-)(
yok cnm niye küsüyüm, sorun yok
hapın simini biliyordum ama 3 ay alkali etkisi yaptıgını ilk kez duydum ondan tepki gösterdim.

Elara
kızlar ben bu ay 29 günde regli oldum
bugün 13.günüm ve az önce kanlı akıntı geldii benden.böle bişi yaşayan varmı???
yumurtlama oldugundada kanlı akıntı gelir ben ona yordum.belimde agrıyor cünkü
bugün fiki fiki mi yapsam napsam:))
erken yumurtladım bu ay sanırımm

Himalia
teşekkür ederim .şimdideden yeni eve yeni bebek diyorlar

Himalia
21-07-10, 11:07
evet kendi evimiz.elara sen bana yakın oturuyorsun galiba ,bir de komşum var acaba elara bu mu diyorum kendime tarzınız çok benziyor o da bilg.kurdu dikkatli onun da bir kızı var seninkinin yaşında .eşinin adı nihat mı yoksa?tamam yaparım bunları .diyet yapıyor sayılırım ben neredeyse bir yıldır süt ve türevini tüketmiyorum.alkali su içiyorum ama kemik erimesi olmaz inşallah.ateş ölçme işi yaparım.sevgiler.

Elara
hehe evet eşimin ismi nihattt
aaa yoksa sendee o kadınmısınn 2 kızı olann:))

Elara
bigün tanışalım senlee cnm.sanalda görüştügüm cok arkadaşım var ama tanışmak nasip olmadı hiç
seninde müsait oldugun bigün görüşelim keçiörendeki migrosta. sen cok yakınsın oraya

Himalia
21-07-10, 12:07
evet çok yakınım.tamam olur sen gün belirle ay çook heycanlandım.görüşürüz.

Elara
hdegirmenci
evet çok yakınım.tamam olur sen gün belirle ay çook heycanlandım.görüşürüz.
hehe tamam görüşelimm bana uyarrr
nasıl hayal ediyon beniinaniknanik

aylinimmm
slm kizlar bende haberler biraz karisik.benim gunum geciyo test yapiyom iki cizgi cikiyo ama birisi silik cikiyo neden bilmiyom boyle 3 sefer oldu benim bu defa gene gunum gecti test yaptim ayni cikiyo dr gittim dr pek iyi konusmadi gunum iki gun gecti dr alttan bakti bebeyi gormedi normalmi aceba baska bi dr gittim erken dedi belki ondan gozukmuyodur dedi bana ilac ve igne verdi 2 hafta kullanip gene gitcem bakalim goruncekmi bebis dualarinizi esirgemeyin...........

Himalia
21-07-10, 13:07
resimdeki gibi zayıf,şık,sen hoş bi bayana benziyorsun

Himalia
vagi-hex ilaç işini doktora sordum mail atarım dedi bekliyorum .sizede yazarım

CiddiOlarakBaydi
Teknoloji gerektirmeyen ve kişilerin kendilerinin uygulayabileceği bir yöntem de 1989 yılında tanımlanmıştır. Bu sistemde de Y spermlerinin daha küçük ve hızlı olduğu varsayımından yola çıkılmakta ve ilişki zamanlaması ile istenilen cinsiyette bebek sahibi olmak için öneriler verilmektedir. Buna göre erkek bebek isteyen çiftler öncelikle yumurtlama anını saptamak için piyasada satılan kitleri günde 2 defa kullanmalı, testteki renk değişimine göre ovülasyonun 24 saat içinde olacağı saptandıktan sonra tek bir sefer ilişkde bulunmalı, bu ilişki renk değişiminden sonraki 24 saat içinde olmalı, ve derin penetrasyonu sağlayacak pozisyonlar tercih edilmelidir. Bu sayede hızlı yüzen Y spermleri daha çabuk tüplere varabilecektir. Kadının erkeğin boşalmasından önce orgazm olması da şansı arttıracaktır.Kadının orgazmı vajendeki pH dengesini alkali yönde değiştirerek sperm ile serviks salgılarının temasını güçlendirecektir. Ek olarak ilişkiden 1 saat önce kafein içeren içeceklerin alınması spermlerin hızını arttıracaktır. İlişkiden önce 3-4 gün süre ile erkeğin boşalmaması şarttır. Bu sayede erkeğin sperm sayısı yükselecektir. Kız isteyenler için de bunun tam tersini yapmak gerekmektedir. Ovülasyonkitine gerek yoktur ve adet kanaması sona erdikten sonra sık cinsel ilişkide bulunmak yeterlidir.

ALINTIDIRRRRRRRRRR..........

CiddiOlarakBaydi
aylinimmm
slm kizlar bende haberler biraz karisik.benim gunum geciyo test yapiyom iki cizgi cikiyo ama birisi silik cikiyo neden bilmiyom boyle 3 sefer oldu benim bu defa gene gunum gecti test yaptim ayni cikiyo dr gittim dr pek iyi konusmadi gunum iki gun gecti dr alttan bakti bebeyi gormedi normalmi aceba baska bi dr gittim erken dedi belki ondan gozukmuyodur dedi bana ilac ve igne verdi 2 hafta kullanip gene gitcem bakalim goruncekmi bebis dualarinizi esirgemeyin...........
cnm rabbım hayırlısıyla ıns oglusuna kavustursun ıns bebegımız tutunur daha kucukdr yanı gorunmeye bılır ultrasyonda saglıcakla gelır ıns

CiddiOlarakBaydi
eıara
hehe evet eşimin ismi nihattt
aaa yoksa sendee o kadınmısınn 2 kızı olann:))
yakında akraba olacaksın he gayret :):):):)):):

CiddiOlarakBaydi
eıara
kızlar ben bu ay 29 günde regli oldum
bugün 13.günüm ve az önce kanlı akıntı geldii benden.böle bişi yaşayan varmı???
Yumurtlama oldugundada kanlı akıntı gelir ben ona yordum.belimde agrıyor cünkü
bugün fiki fiki mi yapsam napsam:))
erken yumurtladım bu ay sanırımm
yk cnm yapma bence:):):)): Ne olur ne olmaz !!!!!

Himalia
kızlar sağ taraftaki ağrı sağ yumurtanın mı çatladığını gösteriyor.

umut_11
hdegirmenci
kızlar sağ taraftaki ağrı sağ yumurtanın mı çatladığını gösteriyor.
yumurtlama gününse olabilir

Himalia
bunları biliyoruz da başka bilgi yok mu.şöyle pratik olan:KK1:

Himalia
yumurta günü değil ama bu gün 10. gün

umut_11
hdegirmenci
yumurta günü değil ama bu gün 10. gün
ozaman oluşuyo demekki :)))
kaçırma sağ yumurtayı :))

eceiremnur
21-07-10, 14:07
kızlar selam ben kötüyüm ya dr verdiği ialç çok kötü yan etkileri var demişti ama anam bütün yan etkilerini göaterirmi bir ilaç valla bebiş için neler çekiyorum çok yıprandım hayırlısınla bir hamiş kalaydım bide dişim çıktı kanal tedavisi yaptırıyorum çok kötüyüm :KK43:((

deyyan
21-07-10, 15:07
eceiremnur
kızlar selam ben kötüyüm ya dr verdiği ialç çok kötü yan etkileri var demişti ama anam bütün yan etkilerini göaterirmi bir ilaç valla bebiş için neler çekiyorum çok yıprandım hayırlısınla bir hamiş kalaydım bide dişim çıktı kanal tedavisi yaptırıyorum çok kötüyüm :KK43:((
geçmiş olsun canım
inşallah RABBİM seninde
gönlünün muradını verir
her:ecrin_bebek:şeyin hayırlısı

eceiremnur
deyyan
geçmiş olsun canım
inşallah RABBİM seninde
gönlünün muradını verir
her:ecrin_bebek:şeyin hayırlısı
saol canım YÜCE RABBİM herkesin kalbine göre versin...

eceiremnur
karabiber01
gamze sende yazz diğer kızlar istanbulda yaşayanlar nerelerdesinizz sizz
ayy bazenn diyorumm acabaa çevremdekii bu insanlardan bazışarıı bizim kızlar olabilirmii diyee
cnm öncelikle bebğin hayırlı olsun.Bende istanbul halkalı toplu konutlarda oturuyorum..

deyyan
21-07-10, 16:07
kızlar benim regli olmama 6 gün var
göğüslerim ağrıyo
acaba hamileysemde ağrır mı
bilgisi olan varmı

eceiremnur
deyyan
kızlar benim regli olmama 6 gün var
göğüslerim ağrıyo
acaba hamileysemde ağrır mı
bilgisi olan varmı
cnm hamilelik belirtisiyle adet belirtisi birbirine çok benziyor..inşaallah seninki hamilelik belirtisidr cnm..

deyyan
eceiremnur
cnm hamilelik belirtisiyle adet belirtisi birbirine çok benziyor..inşaallah seninki hamilelik belirtisidr cnm..
inşallah canım
hamile değilsem ağustosta ara veririm
eylülde tekrar başlarım ne yapıyım
herşey kısmet işi
RABBİM büyük gönlümüze göre olur inşallah
cümlemizin

nonis
21-07-10, 17:07
eceiremnur

canım çok geçmiş olsun,inşallah yan etkiler çabuk geçer :KK43:(

truf
EIara
günaydın kızlarrr
gecmiş yine silinmişşş
kacırdıgım önemli şeyler yoktur umarımm
ben yazmıştım canım
ibrahim cananın kitabından değerli bilgiler ama hepsi silindi maalesef

eceiremnur
evet ben de öyle zannediyorum.

Bu arada ben kırmızı kart gördüm ayın 19 unda
bu ay da aslında baya bi denemiştik ama olmadı nasip değilmiş.
gelecek ay ramazana denk geleceği için deneme yok
orucumu rahatça tutmak istiyorum çünkü

CiddiOlarakBaydi
eceiremnur
gecmıs olsun cnm rabbım gonlunekı muradı verrır ıns

CiddiOlarakBaydi
deyyan
inşallah canım
hamile değilsem ağustosta ara veririm
eylülde tekrar başlarım ne yapıyım
herşey kısmet işi
rabbim büyük gönlümüze göre olur inşallah
cümlemizin
ıns hamıssındır cnm

deyyan
21-07-10, 18:07
gamzecim
ıns hamıssındır cnm
inşallah
hamileysem ilk sizinle paylaşıcam
tabiiii değilsemdeeyvahedigeldismile

CiddiOlarakBaydi
KIZLAR OGLU OLNALAR GENELDE SAG YUMUSUNDAN KALMIS HEBERINIZ OLAAAAAAA:KK46:VAR BU ISTE BIR HIKMETI ILAHI

firegirl986
deyyancım inşallah hamilesindir cnm...

aylinimmm
21-07-10, 19:07
gamzecim
cnm rabbım hayırlısıyla ıns oglusuna kavustursun ıns bebegımız tutunur daha kucukdr yanı gorunmeye bılır ultrasyonda saglıcakla gelır ıns
ins ablam dediyin gibi olur.igneler beni mahfediyo heryerim morarmaya basladi...

aylinimmm
slm kizlar kimse yokmuuuuu

Elara
aylinimmm
ikinci cizginin silik cıkmasına neden takılıyorsunki
ikinci cizgi cıkıyorsa kanda hcg hormonu salgılanmış hamilesindir anlamına gelir.
silik cıkmasının nedenide daha hcg degerinin düşük olmasıdır yeni hamile oldugun için.
zaman gectikce hcg degeri artıcak ve cizgi koyulaşacakk
ayrıca daha cok yeni hamilesin bebegin görünmesi mümkün degil
şuan sadece kese görünür.bebek 7-8 haftalık oldugunda anca görünür.
sen bunları kafaya takma.progestan ignesi yada hapımı verdi??
folik asitte kullanıyorsun dimi

aylinimmm
EIara
ikinci cizginin silik cıkmasına neden takılıyorsunki
ikinci cizgi cıkıyorsa kanda hcg hormonu salgılanmış hamilesindir anlamına gelir.
silik cıkmasının nedenide daha hcg degerinin düşük olmasıdır yeni hamile oldugun için.
zaman gectikce hcg degeri artıcak ve cizgi koyulaşacakk
ayrıca daha cok yeni hamilesin bebegin görünmesi mümkün degil
şuan sadece kese görünür.bebek 7-8 haftalık oldugunda anca görünür.
sen bunları kafaya takma.progestan ignesi yada hapımı verdi??
folik asitte kullanıyorsun dimi
ewet folik astte kullaniyom ama benim 3 tane daha boyle oldu 5 ci hafta bitiyo 6 ci haftada kanamayla deyerler sifirlaniyo o yuzden korkuyom ama bu sefr igne ve ilac kullaniyom bakalim o dedin ilaclarmi bilmiyom ben yurt disinda oldum icin ilac isimleri farkli

aylinimmm
gebelik kesesi de gozukmedi gunum iki gun geciyodu gittimde

Ariel
aymin hemen umutlanma cnm hamile olmayabilirsin rahimde kis varsada o çizgi silik çıkabiliyor yada adet dönemi yaklaşıncada. kese görünmesi lazımdı sen 3 gün bekle gene git doktora o zaman görünür

GurbetGuzeli
21-07-10, 20:07
alo canlar slmmmmm
nassiniz bakemmmm
ben folik aside basladim ya adette bir degisiklik olurmu söyleyin bana bir zahmettt bide ikikutu klomen aldim ben

aylinimmm
Ariel
aymin hemen umutlanma cnm hamile olmayabilirsin rahimde kis varsada o çizgi silik çıkabiliyor yada adet dönemi yaklaşıncada. kese görünmesi lazımdı sen 3 gün bekle gene git doktora o zaman görünür
ya belirtilerimde var memelerim buyudu aciyo cok karnimin alt tarafi sis

aylinimmm
GurbetGuzeli
alo canlar slmmmmm
nassiniz bakemmmm
ben folik aside basladim ya adette bir degisiklik olurmu söyleyin bana bir zahmettt bide ikikutu klomen aldim ben
klomeni bilmiom deyistirirmi ama folik asit deyistirmez bende kullandim haftada iki gun aliyom yarim yarim

aylinimmm
elara neden cevap yazmadin

Elara
aylin daha öncede benzer durumlar yaşadıgın için bişi diyemicem.ama bu haftalarda kesenin görünmesi lazımdı.7-8 haftalıkkende bebek görünür.
bide sen catlatma ignesi kulllanmıştım dimi yalnış hatırlamıyorsam.
bu ignede gebelik hormonuda oldugundan testtee ikinci cizgi silik cıkmış olabilir.bi kac gün daha bekle bence

Elara
hımm yeni okudum msjını kesede görünmemiş sende.muhtemelen catlatma ignesinin etkisiyle ikinci cizgi silik cıktıı.bu igneden sonra aynı gebelik ve regli belirtileri yaşanabilir.
gögüslerinin şişmeside buna baglı olabilirr
ama yinede kesin bişi söleemk için erkenn.

aylinimmm
EIara
aylin daha öncede benzer durumlar yaşadıgın için bişi diyemicem.ama bu haftalarda kesenin görünmesi lazımdı.7-8 haftalıkkende bebek görünür.
bide sen catlatma ignesi kulllanmıştım dimi yalnış hatırlamıyorsam.
bu ignede gebelik hormonuda oldugundan testtee ikinci cizgi silik cıkmış olabilir.bi kac gün daha bekle bence
ewet ignede kullandim .nasil yani igne nin etkisi nasil olurki