bebek cinsiyet belirleme..

11Agust
27-05-10, 19:05
matematik bisey soracam
eger yumurta akiyla dus yaparsak gerek varmi sence diyete

bu arada supersinnn tebrik ederim

hazek
27-05-10, 21:05
buyuk 15 ortanca 5 kucuk 2 bucuk bende yas 35 bu sene veya onumuzdekı sene ıstıyorum nasıpse ınsallahhhhh

CiddiOlarakBaydi
hazek
buyuk 15 ortanca 5 kucuk 2 bucuk bende yas 35 bu sene veya onumuzdekı sene ıstıyorum nasıpse ınsallahhhhh
3 de kızmı cnm

Elara
hu huuuu

matematik
28-05-10, 03:05
&ebru&
matematik bisey soracam
eger yumurta akiyla dus yaparsak gerek varmi sence diyete

bu arada supersinnn tebrik ederim
evet canım var.bede senin gibi düşündüm .yumurta akı zaten yükseltiyo die ama 2 ay önceden en azından süt ürünlerinden kaçıp,alman gereken tabletleri alabilirsin.eşinde tabi..içilmesi gerekenleri içer,hurma,kuru incir,muz tüketirsin.kırmızı et ağırlıklı,tuzlu yersin(ben tuzdan nefret ederim...)sodyum bi karbonat içeceğini de hergün içersen öyle çok katı bi diet uygulamana gerek yok sanırım.Tabiiii ben böyle yapıcamzemuszemus

matematik
hazek
Allah bağışlasın:nazar: ayrıca Allah ardım etsin canım....opuyorumnanaktan

matematik
EIara
MATEMATİK süpersinnn canımmm,emegine saglık alkisalkisalkis
inşallah emeklermizin karşıgını alacazz hepimizdee
inşallah canım hayırlısı olsun.

Bazen insanlr cinsiyet ayrımcılığı yapıyorsunuz diyo ya ben çok üzülüyorum...okuldaki öğrencilere davranışımı düşünüyorum,sokakta ki kızmafoldumben çocklarını bile nasıl sevdiğimi düşünüyorum....sanki bu yorumlar çok haksız gibi geliyor bana..keyfim kaçıyor,acaba ben kötü bi annemiyim diyorum....offfff...kafamatakılıyor.Halbuki benim berenim biriciktir benim için .

Elara
28-05-10, 05:05
günaydınnnn

Elara
matematik
inşallah canım hayırlısı olsun.

Bazen insanlr cinsiyet ayrımcılığı yapıyorsunuz diyo ya ben çok üzülüyorum...okuldaki öğrencilere davranışımı düşünüyorum,sokakta ki kızmafoldumben çocklarını bile nasıl sevdiğimi düşünüyorum....sanki bu yorumlar çok haksız gibi geliyor bana..keyfim kaçıyor,acaba ben kötü bi annemiyim diyorum....offfff...kafamatakılıyor.Halbuki benim berenim biriciktir benim için .
agzı olan boş boş konuşuyor cnm.kafayı takacagınn bi durum yok.biz önce Allaha sıgınıyoruz dualarımızla ,sonrada bilimden yararlanıyoruz.bunda yalnış bişi yok.
olumsuz yorum yapanlar genelde erkek cocuk anneleridir.onlar pohpohlanmaya alışmışlar bizim halimizi anlayamazlar.
2 kız anneleride diger sayfada bize ahkam keserler ama bu sayfayada gelip yazdıklarımızı okurlar:)))

CiddiOlarakBaydi
EIara
agzı olan boş boş konuşuyor cnm.kafayı takacagınn bi durum yok.biz önce Allaha sıgınıyoruz dualarımızla ,sonrada bilimden yararlanıyoruz.bunda yalnış bişi yok.
olumsuz yorum yapanlar genelde erkek cocuk anneleridir.onlar pohpohlanmaya alışmışlar bizim halimizi anlayamazlar.
2 kız anneleride diger sayfada bize ahkam keserler ama bu sayfayada gelip yazdıklarımızı okurlar:)))
gunaydın cnm aynen öle bızım halımızden ceken ve yasayan bılır ancak sakın dert etme matamatık olurmu öle sey bos ınsanların bos lafları cnm....

CiddiOlarakBaydi
GurbetGuzeli
gamzem beraber yapalim giiiiiii valla seninkide 3,5 yasinda olacak ne gec nede erken giiiiii varmisin
varım kız senı yalnız bırakırmıyım ama adamı bı kandıra bılsem:):)

cigdem_k
EIara
olumsuz yorum yapanlar genelde erkek cocuk anneleridir.onlar pohpohlanmaya alışmışlar bizim halimizi anlayamazlar.2 kız anneleride diger sayfada bize ahkam keserler ama bu sayfayada gelip yazdıklarımızı okurlar:)))
böyle saçma şey duymadım...hangi çağda yaşıyoruz allahaşkına...erkek çocuğu olduğu için pohpohlanmak..arkadaşlar yapmayın ne kadar garip bi düşünce biçimi..kusura bakmayın ama bu forumda yazdığım en eleştirel ve en karşı yorum oldu bu...aranızda öğretmen bile var sanırım...inanamıyorum..çocuğun sağlıklı, hayırlı olması bir yana bi kere doğanın dengesine müdahale etmeye hakkımız yok ( gerçi ben böyle bişey yapacak güçte olduğumuza inanmıyorum orası ayrı)
bunların hepsi çoook saçma şeyler böyle şeylerle meşgul etmeyin zihninizi hayatta erkek annesi olamamaktan çok daha üzücü şeyler, uğraşacak çooook daha önemli işler var...

kusura bakmayın ama inanın çok saçma ve garip geldi özellikle erkek annelerinin pohpohlanma işi...bunları bırakın da sahip olduğunuz evlatları adam gibi, dürüst, sağlam yetiştirme yöntemleri araştırmakla uğraşın...

benim görüşlerim kimse üzerine alınmasın lütfen zamanım olsaydı uzuuun uzuuun yazmak istedim ama kısıtlı zamanda bu kadarcık oldu...
neyse yine de dualarınız gerçekleşir umarım ne diyeyeim bilmiyorumkismile

Elara
cigdem_k
böyle saçma şey duymadım...hangi çağda yaşıyoruz allahaşkına...erkek çocuğu olduğu için pohpohlanmak..arkadaşlar yapmayın ne kadar garip bi düşünce biçimi..kusura bakmayın ama bu forumda yazdığım en eleştirel ve en karşı yorum oldu bu...aranızda öğretmen bile var sanırım...inanamıyorum..çocuğun sağlıklı, hayırlı olması bir yana bi kere doğanın dengesine müdahale etmeye hakkımız yok ( gerçi ben böyle bişey yapacak güçte olduğumuza inanmıyorum orası ayrı)
bunların hepsi çoook saçma şeyler böyle şeylerle meşgul etmeyin zihninizi hayatta erkek annesi olamamaktan çok daha üzücü şeyler, uğraşacak çooook daha önemli işler var...

kusura bakmayın ama inanın çok saçma ve garip geldi özellikle erkek annelerinin pohpohlanma işi...bunları bırakın da sahip olduğunuz evlatları adam gibi, dürüst, sağlam yetiştirme yöntemleri araştırmakla uğraşın...

benim görüşlerim kimse üzerine alınmasın lütfen zamanım olsaydı uzuuun uzuuun yazmak istedim ama kısıtlı zamanda bu kadarcık oldu...
cümlemin sana sacma gelmesi normal.sabit fikirlisin cünkü.asıl anlatmak istedigimi anlamadan ,kendi anlamak istedigini algılamışsın.buda senin sorunun.
bizim toplumumuzda erkek cocuk beklentisi fazla bu bi gercek.
erkek cocuk annelerine cevresindekiler bi baskı yapmazlar.şanslısın oglun var tekrar dogurmaktan kurtuldun,erkek anası v.s gibi gereksiz cümleler kullanılır.
ama kız cocuk annelerine hep bi baskı vardır erkek cocuk dogurmaları için.2.cocugun kız oldugunu duyunca tühhhh yinemi kızz.neysee 3.erkek olur üzülme gibi alaycı,yıkıcı konuşmalar yapılır
yani sana ne kadar anlamadan sacma bi cümle gelsede" Evet erkek anneleri kız annelerine göre POHPOHLANMIŞ oluyorlar.bunda bi sacmalık yok

bu bilimsel yöntemler sana sacma geliyorsa bilimin hiç bi alanıylada ilgilenmeyen cahil bi insansın demektir.sen tıptanda yararlanma olurmu.

İyiki fazla vaktin yokmuş yoksa gereksiz düşüncelerinle sayfayı daha fazla meşgul edecektin
LÜTFEN OLUMSUZ YORUMLARINI KENDİNE SAKLAA
burdaki herkesin en az senin kadar aklı fikri var.

berra10
28-05-10, 06:05
günaydın arkadaşlar ? güne nasıl başladınız _

Elara
günaydınn berraa nasılsınn
günee gereksiz mesajlara cevap vermekle başladım:))

Elara
ilk sayfayı güncelledim
helenin yazdıgı ilacları ve matematigin yazdıgı bilgileri ekledim
bide üyelerden alıntılar kısmına bi kac mesaj alıntı yaptım

Elara
aaaaa berraa sen dün doktora gittin dimiii

ee naptınn anlatsanaaa

GurbetGuzeli
28-05-10, 07:05
gamzecim
varım kız senı yalnız bırakırmıyım ama adamı bı kandıra bılsem:):)
benimde ayni dertten muzdaribim giii esim korunuyor o kolay takkeyi deldikimi bebek göbekte vallaaaaaaazemuszemus

cigdem_k

cigdem_k;13443736
herkesin hayatta bir beklentisi var sen biliyormusun iki kizi olupta yaziklar olsun bir kiz doguramadin diye her gun asagilanan kadin yazik degilmi bu kadinlara aaa benim oglum var hayret senin neden olmamis bak oglum buyuyunce bu kizi sana alicaz

acaba sen hic bu sözlerle karsilastinmi umut dunyasi belki olur bizler hic bir zaman Allah a asi bir sey yapmiyoruz illaki erkek te demiyoruz Rabbime siginiyoruz

erkek cocugu sahibi olanlarin tuzu kuru onlarda hic kendilerine guvenmesinler ne olacagimiz belli degil biz bilgilerden yararlanip hayirlisini istiyoruz bu kadar Allahtan diliyoruz önce saglikli sonra cinsiyet

Rabbim sen den gelene raziyiz isyan yok birsey yok neden elestirme hakki dogdu sana anlamadim ben, erkek analari gercekten pohpohlaniyor bunu unutmayin her zaman kiz cocugu ananlari eziliyor bizde istemeyiz böle olsun fakat toplumun da agzini büzemessin malasef bu böle

bilmem anlatabildim mi elestrecekseniz gelmeyin hem niye girdiniz neden dolayi merak mi yoksa kiz analarini rencide etmekki arzunuz kimsenin gruruyla oynamayin lutfen kimsenin kalbini kirmayin

olacakonlarinda erkek evlatlari olacak insallah buradakiler yüce yaradan a siginiyorlar bunu unutmayin

hadis bile var bu konuda bizler erkek isteyip kiz cocuklarimizi dislamiyoruz a.s.neyse kötüge iyilikle karsilik verelim seviyesizlesmeyelim

GurbetGuzeli
ayyy canlarim hayirli cumalra nasilsiniz prenses anneleri insallah yakinda prens anneleri diye hitap edicem size

GurbetGuzeli
ben gideyim kahvalti edem keyiflice dusa giricem ufakligi kresten alicam bugun cuma maglum kuran okuyam size dua edem cifter cifter oglunuz olsun bu cuma hürmetine insallahhhhhhhhhh

CiddiOlarakBaydi
GurbetGuzeli
ayyy canlarim hayirli cumalra nasilsiniz prenses anneleri insallah yakinda prens anneleri diye hitap edicem size
ins cnm ıns agzından bal akıyo bu cunma gununde bıze cok dua et cok ıhtıyacımız var cnm senınde cuman mubarek olsun.....

Elara
GurbetGuzeli
herkesin hayatta bir beklentisi var sen biliyormusun iki kizi olupta yaziklar olsun bir kiz doguramadin diye her gun asagilanan kadin yazik degilmi bu kadinlara aaa benim oglum var hayret senin neden olmamis bak oglum buyuyunce bu kizi sana alicaz

acaba sen hic bu sözlerle karsilastinmi umut dunyasi belki olur bizler hic bir zaman Allah a asi bir sey yapmiyoruz illaki erkek te demiyoruz Rabbime siginiyoruz

erkek cocugu sahibi olanlarin tuzu kuru onlarda hic kendilerine guvenmesinler ne olacagimiz belli degil biz bilgilerden yararlanip hayirlisini istiyoruz bu kadar Allahtan diliyoruz önce saglikli sonra cinsiyet

Rabbim sen den gelene raziyiz isyan yok birsey yok neden elestirme hakki dogdu sana anlamadim ben, erkek analari gercekten pohpohlaniyor bunu unutmayin her zaman kiz cocugu ananlari eziliyor bizde istemeyiz böle olsun fakat toplumun da agzini büzemessin malasef bu böle

bilmem anlatabildim mi elestrecekseniz gelmeyin hem niye girdiniz neden dolayi merak mi yoksa kiz analarini rencide etmekki arzunuz kimsenin gruruyla oynamayin lutfen kimsenin kalbini kirmayin

olacakonlarinda erkek evlatlari olacak insallah buradakiler yüce yaradan a siginiyorlar bunu unutmayin

hadis bile var bu konuda bizler erkek isteyip kiz cocuklarimizi dislamiyoruz a.s.neyse kötüge iyilikle karsilik verelim seviyesizlesmeyelim
gurbetcim ne güzel ifade etmişsin ya
bu mesajını başka bi topige eklemek istiyorum.olumsuz yorum yapanlara cok güzel bi cvp olacaktır.bizi daha ii anlıyacaklardır.

berra10
arkadaşlar ancak yazabildim . dün doktora gittim . verdiği vaginal tablet için şu açıklamayı yaptı : erkek bebek için vagenin mutlaka temiz yani enfeksiyonsuz olması şartmış . bu yüzden verdiği tabletle olası bir enfeksiyonu yok etmek istemiş , bende enfeksiyon yokmuş ama yine de vageni temizlemek için tableti vermiş , tablet önce vagen ph ını düşürüyormuş , ardından vagendeki enfeksiyon yok olacağı için vagen ph ı yükseliyormuş. yumurtamın büyüklüğüne göre cuma - pazar ilişki dedi. lütfen herkes dua etsin . hayırlısıyla oğluşa hamile kalabileyim.

Elara
GurbetGuzeli
ben gideyim kahvalti edem keyiflice dusa giricem ufakligi kresten alicam bugun cuma maglum kuran okuyam size dua edem cifter cifter oglunuz olsun bu cuma hürmetine insallahhhhhhhhhh
GurbetGuzeli

aminn cnmm
erkek anneelerininde kızları olsun inş.her anneye bi kız evlatt ta şart

Elara
berra10
arkadaşlar ancak yazabildim . dün doktora gittim . verdiği vaginal tablet için şu açıklamayı yaptı : erkek bebek için vagenin mutlaka temiz yani enfeksiyonsuz olması şartmış . bu yüzden verdiği tabletle olası bir enfeksiyonu yok etmek istemiş , bende enfeksiyon yokmuş ama yine de vageni temizlemek için tableti vermiş , tablet önce vagen ph ını düşürüyormuş , ardından vagendeki enfeksiyon yok olacağı için vagen ph ı yükseliyormuş. yumurtamın büyüklüğüne göre cuma - pazar ilişki dedi. lütfen herkes dua etsin . hayırlısıyla oğluşa hamile kalabileyim.
tam tahmin ettigimiz gibi acılamış doktorr.teyit etmiş olduk iyi oldu.tşkler bilgi için cnm
hakkında hayırlısı olsun.inşallahhh dualarımız ve inancımızla emeklerimiz boşa cıkmayacakk.

şimdi sen hangi yöntemleri uygulayacaksın?anlat biz de seni yönlendirmeye calışalım

GurbetGuzeli
berra caismalar baslamadan önce bize bildir namaz dua unutma sakin bizde o gun sana dua edelim guzelim

berra10
canım yaklaşık 2 aydır eşim ve ben diyet yapıyoruz . tuz , et , muz , patates , nohut gibi gıdalara ağırlık verdik . süt ve süt ürünlerinden , balık , maruldan uzak duruyoruz. birde doktor bol bol hamurlu tatlılar yenecek dedi . bu ay vaginal duşu denicem . doktor 3 kezden fazla denemezsen sorun olmaz dedi . ama yumurtayla olanmı yoksa karbonatlı olan mı karar veremedim .
aslında matematiğe yumurta sayısı 15 den az olabilirmi diye sormak istiyorum . umarım görür cevaplar .
namaz ve duaya da inanıyorum . onları da yapacağım .
sağ sol olayına pek inanmıyorum ama doktorum bu ay sağda yumurtan dedi . çok ayıp olacak ama belki benim gibi herşeyi arştırmak isteyen vardır diye yazıyorum . ilişkide vajene arkadan giriş poziyonununda olmalı dedi .

GurbetGuzeli
EIara
gurbetcim ne güzel ifade etmişsin ya
bu mesajını başka bi topige eklemek istiyorum.olumsuz yorum yapanlara cok güzel bi cvp olacaktır.bizi daha ii anlıyacaklardır.
valla daha cok sey yazardim da vaktim yok malesef ins msj yerine ulasmistir:asigim:

GurbetGuzeli
28-05-10, 08:05

hele bakin su zilleye kuzenimin kizi bek datlu yaw masallahhh

CiddiOlarakBaydi
EIara
tam tahmin ettigimiz gibi acılamış doktorr.teyit etmiş olduk iyi oldu.tşkler bilgi için cnm
hakkında hayırlısı olsun.inşallahhh dualarımız ve inancımızla emeklerimiz boşa cıkmayacakk.

şimdi sen hangi yöntemleri uygulayacaksın?anlat biz de seni yönlendirmeye calışalım
ewet berracım ınankı cok guzel teyıt oldu bılgılerımız ıcın rabbın ınsallah pıpılıyı:) verır sana ıns cnm önce ınanacaz gurbet guzelının dedıgı gıbı dua ve namaazı unutma cnm baska ney yapıcan onuda bızle paylasırsan sevınırız cnm mesela vajınal dus yapcanmı????

CiddiOlarakBaydi
berra10
canım yaklaşık 2 aydır eşim ve ben diyet yapıyoruz . tuz , et , muz , patates , nohut gibi gıdalara ağırlık verdik . süt ve süt ürünlerinden , balık , maruldan uzak duruyoruz. birde doktor bol bol hamurlu tatlılar yenecek dedi . bu ay vaginal duşu denicem . doktor 3 kezden fazla denemezsen sorun olmaz dedi . ama yumurtayla olanmı yoksa karbonatlı olan mı karar veremedim .
aslında matematiğe yumurta sayısı 15 den az olabilirmi diye sormak istiyorum . umarım görür cevaplar .
sağ sol olayına pek inanmıyorum ama doktorum bu ay sağda yumurtan dedi . çok ayıp olacak ama belki benim gibi herşeyi arştırmak isteyen vardır diye yazıyorum . ilişkide vajene arkadan giriş poziyonununda olmalı dedi .
berrajım cnm allah razı olsun cnm rabbım gonlundekını ıns nasıp eder bu ugraslamızı bos cevırmez ıns cnm

Elara
gurbet kuzenin kızını cokkk şekerr maşallah Allah nazarlardan sakınsınn
özellikle gözlerine bayıldım.yeşilmi gözleri??

berra10
28-05-10, 09:05
arkadaşlar 2 aydır diyet yapıyorum . namaz ve duaya kesinlikle inanıyorum onu da yapıcam. bu ay vaginal duşu da denicem . doktorun verdiği vaginal tableti de kullandım. ovulasyon takibi de yaptırdım .
ama potasyum hapı içmedim ya da eşime çinko hapı içirmedim . keçi boynuzu kürü de içirmedim . çok kararsız kalıyorum . herşeyi denemek istiyorum . acaba bu ay potasyum hapı ve çinko hapı ile şu kürleri de yapıp önümüzdeki ay mı denesek . lütfen fikirlerinizi yazın . sizce ne yapayım . çok kararsız kaldım.

karabiber01
GurbetGuzeli
gamzem insallah canim insallah

feyza79 yani bacim acilden gelmis yatip dinlenmesi gerekiyormus rahim agzinda hala kan varmis ilac vermis herhalde dogumu önleyici calsiyuma devam demis aksam yine kan gelirse gel demis Allahima emanet ikiside
ay kıyamamm ya feyzamaaa demekk halenn kan varmışş annende yokkiii olsa bakardı ne güzel

karabiber01
sellvi
Merhaba kizlar.
Harika bi forum olmus.Emeginize saglik.
Benim 3,5 yasinda bi kizim var.Ikinciyi düsünüyoruz.2 aydir tahmini yumurtlama günümde 1 kez denedik ama tutmadi malesef.
tahmini derkennn internetten bak canım 3 ay adet tarihinii gir kafana göre yapmaa

berra10
kızlar lütfen bi yorum yapın .
birde matematik yumurta akı için yumurta sayısı 15 olmasa da olurmu ? yumurta akının ph ını nasıl ölçeceğiz? lütfen bir cevap bekliyorummm

karabiber01
hazek
hazek sende dahaa önce böyle konu açmıştın hatırladım senii
sen birde yumurtlama zamnında bir kaç ilişki denemişsinn değilmii sonuncuda
şimdi nasıl deneyeceksin

Elara
berra10
diete 2 ay öncesinden başlaman cok ii olmuş
bol tuz tüketin
vajinal duş içinde karbonat ve yumurta akı karışımınının aynı anda ph sını ölc.hangisi yüksek cıkarsa onu yap bence.
yumurta sayısını bende sorcaktım matematige.15 tane fazla geldi banada.

namaz ve duayı eşinde yapsın mutlakaa.
bugünden itibaren her gece 3-4 gibi kalkın eşinle teeccüt namazı kılın.cok inanıyorum bu namazda edilen duanın kabul olduguna.

sag sol yumurta olayına inanmıyorum ama erkek cocuk için sagdan yumurtalam diyorlar genelde.

erkek cocuk için derin ilişki lazım.arkadan pozisyonda derin ilişki saglanabilir
bide ayakta ilişkide öneriliyor erkek cocuk için

matematik
berra10
birde matematik yumurta akı için yumurta sayısı 15 olmasa da olurmu ? yumurta akının ph ını nasıl ölçeceğiz? lütfen bir cevap bekliyorummm
canım olur herhalde ama bekletme süresine riayet etmelisin..ph ı turnusol kağıdı ile de ölçebilirsin. eğer 9 dan küçükse işimize yaramaz.ayrıca büyük marketlerde pastorize yumurtalar var onlardan alca ben,ph sini ölçüp onu kullancam.bu arada köy yumurtalarının ph si 10 yaklaşıyo.bulabilirsen ondan yap...

CiddiOlarakBaydi
berra10
arkadaşlar 2 aydır diyet yapıyorum . namaz ve duaya kesinlikle inanıyorum onu da yapıcam. bu ay vaginal duşu da denicem . doktorun verdiği vaginal tableti de kullandım. ovulasyon takibi de yaptırdım .
ama potasyum hapı içmedim ya da eşime çinko hapı içirmedim . keçi boynuzu kürü de içirmedim . çok kararsız kalıyorum . herşeyi denemek istiyorum . acaba bu ay potasyum hapı ve çinko hapı ile şu kürleri de yapıp önümüzdeki ay mı denesek . lütfen fikirlerinizi yazın . sizce ne yapayım . çok kararsız kaldım.
cnm vajınal tablet dedıgın vajınayı tamızlemek ıcınmı ama bence kurlerıde yap derım ya herseyı dene helekı ccınko takvıyesını denemem lazım cnm ya cunku ben bı ebeye sormustumda kesınlıkle esın cınko hapı alsın demıstı senın kızın bır tanemı kac yasında bu arada????cnm

karabiber01
berra10
canım senin kesin gulhyas arkadaşımıznn gibii olacak onada doktoru aynı demiştiii

GurbetGuzeli
kizlar dua edin komsum icin kizini kucagina almaya gitti insallah kazasiz kurtulsun

karabiber01
berra keçiboynuzu kürüne hemen başla
tombililu 1 hafta kalaa başlamıştı yumurtlamaa zamnındaa
eşimee 2 ay boyunca hergün pekmezinii içirdimmm
sen çatlatma iğnesini vurulmayacakmısınn
doktorundaa önerdimii canımm yumurtlamaa zamnınn kalınırsaa erkekk olur diyee
bir bilgi ver bu konu hakkında

Elara
berra10
berra10
çatlatma ignesi vurulacakmısın
eger imkanın varsa yumurtanın catladıgını ultrasonda gördükten hemen sonra ilişkiye gir.
doktor şu saatte ilişki yap yumurta catlayabilir desede güvenmee kesinlik.ultrasonda görmeden emin olma.
cünkü yumurta catalamdan az önceki ilişkide kız olasılıgı cok yüksek.

vajinal duşu yapacaksan ve diette yaptıysan potasyuma gerek yok bence
eşin içinde çinko hapı kullansan iyi olurdu ama keçiboynuzu kürünü ve havuc suyu kürünü mutlaka yap eşinee.bak cok önemli spermin dayanıklılıgı,hareketililigi ve kalitesi.bak bu 3 özellikten kastımız y spremi.yani y spermini dayanıklı ve hareketli yapmaya calışıyoruz.
dayanıklı olmazsa yumurtaya gidemeden ölür.

canım tercih sana kalmış.ilk sayfada herşey yazıyor.aklına yatanları uygula.kafan rahatsa tamam hazırım diyebiliyorsan sorun yok.

ama hala tereddütlerin varsa , kendini hazır hissetmiyorsan bekle birazdaha derim
tercih senin

ph ölcmeye yarayan kitler var googleden arattırırsan görürsün.eczanede yada medikalcilerde satılıyor sanırım.

nisandakar
kızlar kolay hamile kalmak ve adetinizin düzene girmezi için (özellikle 30 ve üstü günde bir adet görenler) ibrahim saraçooğlunun kuru incir ve havuç kürü nü öneriyor. şuan da show tv de

berra10
gamzecim 1 kızım var 6 yaşında . kafam karıştı çinko sperm sayısını arttırmak için değilmiydi , alınmazsa sperm sayısı yine de fazla olmazmı acaba . çünkü cinsel perhiz durumu varya . sperm sayısı zaten artmazmı /

CiddiOlarakBaydi
karabiber01
berra keçiboynuzu kürüne hemen başla
tombililu 1 hafta kalaa başlamıştı yumurtlamaa zamnındaa
eşimee 2 ay boyunca hergün pekmezinii içirdimmm
sen çatlatma iğnesini vurulmayacakmısınn
doktorundaa önerdimii canımm yumurtlamaa zamnınn kalınırsaa erkekk olur diyee
bir bilgi ver bu konu hakkında
hem kurunu yaptın hemde pekmezınımı ıcırdın karabıberım

Elara
nisandakar
kızlar kolay hamile kalmak ve adetinizin düzene girmezi için (özellikle 30 ve üstü günde bir adet görenler) ibrahim saraçooğlunun kuru incir ve havuç kürü nü öneriyor. şuan da show tv de
evet izliyorumm şuannnnnn
bu ay yapmaya başlıcam ben.adetlerim 31 gün sürüyorr.28 güne inermi dersin bu kürlerle??

matematik
EIara
çatlatma ignesi vurulacakmısın
eger imkanın varsa yumurtanın catladıgını ultrasonda gördükten hemen sonra ilişkiye gir.
doktor şu saatte ilişki yap yumurta catlayabilir desede güvenmee kesinlik.ultrasonda görmeden emin olma.
cünkü yumurta catalamdan az önceki ilişkide kız olasılıgı cok yüksek.

vajinal duşu yapacaksan ve diette yaptıysan potasyuma gerek yok bence
eşin içinde çinko hapı kullansan iyi olurdu ama keçiboynuzu kürünü ve havuc suyu kürünü mutlaka yap eşinee.bak cok önemli spermin dayanıklılıgı,hareketililigi ve kalitesi.bak bu 3 özellikten kastımız y spremi.yani y spermini dayanıklı ve hareketli yapmaya calışıyoruz.
dayanıklı olmazsa yumurtaya gidemeden ölür.

canım tercih sana kalmış.ilk sayfada herşey yazıyor.aklına yatanları uygula.kafan rahatsa tamam hazırım diyebiliyorsan sorun yok.

ama hala tereddütlerin varsa , kendini hazır hissetmiyorsan bekle birazdaha derim
tercih senin

ph ölcmeye yarayan kitler var googleden arattırırsan görürsün.eczanede yada medikalcilerde satılıyor sanırım.
ben sanırım temmuzda bebiş yapcammkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

ve uzakta bi dr. buldum.gidip rica etcem çatlama iğnesi vursun die ama korkuyorum tersler die.neyse şansımı deniyim.eşim bu ay yurt dışına çıkacak.temmuzda geliyor ve bizzzzzz...çalışmlara başlama kararı aldık.
şunu sorcam.iğne vurulduktan sonra ki 38. saat mi,çatladıktan sonra 38. saat mi??????????????????

berra10
karabibercim doktorum çatlatma iğnesine gerek yok dedi . yumurtam dün 21 mm olmuş . kendiliğinden çatlar dedi . yumurtlama günümü erkek bebek için takip ediyor doktorum zaten