Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

bebek cinsiyet belirleme..

Tontirik
27-05-10, 07:05
GIYMATLIM
kızlar karabiberi gören var mı
hayır meraktan ikiye çatladık yani aaa delikafadulden
valla bizde cok merak ettik 2 gündür
dün ögleden önce bi geldi bidaha görünmedi.
saat 2 den sonra randevusu vardı
sonuc ne oldu bende meraktayımm
ayy bebeginin saglık durumu iyi olsun da gerisi önemli degil şu aşamada

Tontirik
GIYMATLIM
elara sen kızına hamile kaldığın geceyi hatırlıyormusun gız bacım :)
ay hatırlamazmıyımm
20.ocak.2008 günü benim şuanki hayatımın başlangıcıydıı hehe

GIYMATLIM
EIara
valla bizde cok merak ettik 2 gündür
dün ögleden önce bi geldi bidaha görünmedi.
saat 2 den sonra randevusu vardı
sonuc ne oldu bende meraktayımm
ayy bebeginin saglık durumu iyi olsun da gerisi önemli degil şu aşamada
elbette ki sağlık durumu iyi olsun
ama bi haber versin, kendide nasıl morali yerinde mi acaba ?

Lapetus
Amanın tam benlik bi forum olmuş.Önce olması lazım gene düşüneyim bi ama.özel hayat diye bişeyde kalmadı bu arada.Niye ki önce olunca erkek mi oluyomuş.

Tontirik
Lapetus
Kız bide biz karı koca her daim süt ve süt ürünleri yedik hamile kalmadan öncede yani.Hatta bizimki planlı bebek olduğu için normalden fazla süt ve süt ürünleri tükettim hamile kalırsam kalsiyumum eksik olmasın diye:))))
bende aynıı mantıkla süt ürünlerini cok tüketmiştimm

GIYMATLIM
EIara
ay hatırlamazmıyımm
20.ocak.2008 günü benim şuanki hayatımın başlangıcıydıı hehe
tek beraberlikle mi oldu ki bu kadar net hatırlayabiliyorsun

GIYMATLIM
bizde çok yiyoruz özellikle peynir çeşidimiz çok olur, ayranada bayılırız.... asitli şeyler tüketmediğimiz için bim in ayranı favorimiz :lepi:

Tontirik
Lapetus
Amanın tam benlik bi forum olmuş.Önce olması lazım gene düşüneyim bi ama.özel hayat diye bişeyde kalmadı bu arada.Niye ki önce olunca erkek mi oluyomuş.
normalde spermler yumurtaya 1 saatte varıyormuş
kadın önce orgazm olursa vajinada kasılma oluyor ve spermler 5 dk da yumurtaya ulaşıyor
tabi orgazm oldugunda bide vajina alkali oluyor bu da y spermler için cok güzel bi ortam
ayrıca y spermlerin daha hızlı olduguda söleniyorr.bu 5 dklı sürede y ler yarışı kazanım yumurta dölleniyor sonucc pipiliiiii:lepi:

Lapetus
Bende cevap veriyim tek

Lapetus
Müsait bi zamanda sizde bana kız bebk için tiyolar verin.Bu arada annem bi yol biliyomuş bi sefer ağzından kaçırdı.ben ablana söylerim oda sana söylesin demişti.Bi söyliyim ablamada sorsun bi anneme.

GIYMATLIM
Lapetus
Müsait bi zamanda sizde bana kız bebk için tiyolar verin.Bu arada annem bi yol biliyomuş bi sefer ağzından kaçırdı.ben ablana söylerim oda sana söylesin demişti.Bi söyliyim ablamada sorsun bi anneme.
kız hemen sorda bize söyleyiver , ne varsa eskilerde var :))

Tontirik
GIYMATLIM
tek beraberlikle mi oldu ki bu kadar net hatırlayabiliyorsun
eşim seyehatteydi.o gün gelmişti
benimki planlı gebelik oldu.ateş ölcüyordum yumurtlama zamanım için.tabi ozaman bu yumurta catladıktan sonra erkek bebek olur tezini bilmiyordum
sadece hamile kalabilmek için yumurtlama haftasını takip ediyordum
hergün ateşimin derecsini yazıp karşısına ilişki olup olmadıgını kaydediyordum
o kagıt halaa dururr.bu tarihi hayatım bıyunca unutmıcam yani:)

20 ocaktan sonra gün aşırı ilişki olmuştu.benim yumurtlama günüm 25 ocaktı.

GIYMATLIM
EIara
eşim seyehatteydi.o gün gelmişti
benimki planlı gebelik oldu.ateş ölcüyordum yumurtlama zamanım için.tabi ozaman bu yumurta catladıktan sonra erkek bebek olur tezini bilmiyordum
sadece hamile kalabilmek için yumurtlama haftasını takip ediyordum
hergün ateşimin derecsini yazıp karşısına ilişki olup olmadıgını kaydediyordum
o kagıt halaa dururr.bu tarihi hayatım bıyunca unutmıcam yani:)

20 ocaktan sonra gün aşırı ilişki olmuştu.benim yumurtlama günüm 25 ocaktı.
iyi de o zaman 20 si ile 25 i arası kalmışsın sen, tek ilişki ile değil yani öyle mi :uhm:

Tontirik
Lapetus
Bende cevap veriyim tek
cnm sende 2 yöntem tuttu şimdilik

senin orgazm olman ve tek ilişkii

peki regli sonrasımı ilişki olmuştu.tarihi hatırlıyonmu diye sorcam ama hafızana güvenemiyomm:hulya:

Tontirik
GIYMATLIM
iyi de o zaman 20 si ile 25 i arası kalmışsın sen, tek ilişki ile değil yani öyle mi :uhm:
evet cnm tek ilişki yaşanmadı o hafta ama ben 20.de kaldıgımı düşünüyorum
ayaklarımı duvara dayamıştım bayaa beklemiştimm.
diger günelr hemen kalkıp duş almıştım.
bide ben o gece soluma yatmıştım bende tüm belirtiler kız cocuk oldugunu gösteriyor yani
mesela orgazm da olmamıştım hamile kalacam heyecanıyla.

Tontirik
27-05-10, 08:05
Lapetus
tamam sorrr bekliyozz .

CiddiOlarakBaydi
EIara
evet cnm tek ilişki yaşanmadı o hafta ama ben 20.de kaldıgımı düşünüyorum
ayaklarımı duvara dayamıştım bayaa beklemiştimm.
diger günelr hemen kalkıp duş almıştım.
bide ben o gece soluma yatmıştım bende tüm belirtiler kız cocuk oldugunu gösteriyor yani
mesela orgazm da olmamıştım hamile kalacam heyecanıyla.
kızlar gercekdende dogru 3 kızım var hıc bırınde ben organızma olmadım demek cok dogru bu ya ınanıyorum yanı :eek:klava:

CiddiOlarakBaydi
EIara

peki regli sonrasımı ilişki olmuştu.tarihi hatırlıyonmu diye sorcam ama hafızana güvenemiyomm:hulya:
lapestur oglusunmu oldu kız ne yaptın yazdınmı bılmıyom okumadım ama cnm ya

CiddiOlarakBaydi
EIara
normalde spermler yumurtaya 1 saatte varıyormuş
kadın önce orgazm olursa vajinada kasılma oluyor ve spermler 5 dk da yumurtaya ulaşıyor
tabi orgazm oldugunda bide vajina alkali oluyor bu da y spermler için cok güzel bi ortam
ayrıca y spermlerin daha hızlı olduguda söleniyorr.bu 5 dklı sürede y ler yarışı kazanım yumurta dölleniyor sonucc pipiliiiii:lepi:
agzındanbal akıyo elera ınsallah cnm öledır ınsallahhhhhhhhhhhhhhhh

GIYMATLIM
kızlar bu orgazm tezini ben çürütüyorum naniknanik

Lapetus
EIara

Bak şimdi cevaplıyımda utan .Bu kalmış aklımda planlıydı ya.
27 ocakta en son adet görmüştüm 13-14 gün sonrada ilişkiye girmiştik.O günlerde sık da olmadı ilişki yani o zaman hamile kaldığıma eminim.Biraz daha okusam herşey tutacak bende.

CiddiOlarakBaydi
GIYMATLIM
neden kız hydr

helenx
günaydınn...
lepetus canım biz sana bol bol tiyo veririz.bizde kız çocuk yapmak çook kolaykaydirigubbakcemile3

CiddiOlarakBaydi
Lapetus
27 ocakta en son adet görmüştüm 13-14 gün sonrada ilişkiye girmiştik.O günlerde sık da olmadı ilişki yani o zaman hamile kaldığıma eminim.Biraz daha okusam herşey tutacak bende.
lapetus senın oglunmu var kızınmı cnm

Tontirik
helenx
günaydınn...
lepetus canım biz sana bol bol tiyo veririz.bizde kız çocuk yapmak çook kolaykaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3delikafadulden

helenx
GIYMATLIM
kızlar benim dayımın kızı var.onunda oglu var.bana bi gün dediki.ben bu güne kadar hiç ilişkiden zevk almadım.bu yaşıma geldim bilmiyorum nasıl bişey dedi.ama onun oglu varr..
bide ben eskilerden düşünüyorum.yani eskiler hepmi orgazm olarak oglu buldu sanki.hatta erkekler işi yapıp arkasını dönüp yatarlarmış.sanki kadını düşünenmi vardıı..
ben pek inanmıyorumm...
bizim komşu var 5 oglu var.o şimdi beşindede orgazm mı oldu dersinizaklinialirimsmile

Lapetus
benimki erkek gamzecim

Tontirik
helenx
kızlar benim dayımın kızı var.onunda oglu var.bana bi gün dediki.ben bu güne kadar hiç ilişkiden zevk almadım.bu yaşıma geldim bilmiyorum nasıl bişey dedi.ama onun oglu varr..
bide ben eskilerden düşünüyorum.yani eskiler hepmi orgazm olarak oglu buldu sanki.hatta erkekler işi yapıp arkasını dönüp yatarlarmış.sanki kadını düşünenmi vardıı..
ben pek inanmıyorumm...
bizim komşu var 5 oglu var.o şimdi beşindede orgazm mı oldu dersinizaklinialirimsmile
cnm budaki yöntemler %100 garantili degil
sadece olma şansını arttıran şeylerr.yani bunları yaparsan şansın artan anlamında
yoksa ne mümkün her orgazm olan kadının oglu olması.doga kanunlarına aykırı bikere

GIYMATLIM
kızlar çogunlukla erken boşalan erkeklerin oğlu oluyormuş, yani kadının orgazmı şart değil..... zorlamayın kendinizi :kedi:

CiddiOlarakBaydi
helenx
ben pek inanmıyorumm...
cnm onun erkek spermlerın ıcındır vajınası yanı temız alkalı o durumda var yanı sen tedbırı al allaha burak y anı

Tontirik
Lapetus
regli uzunlugun ne kadar bilmiyorum ama yumurtalama gününe denk gelmiş demkki.tek ilişki diyorsun cünkü.yum günü tezide tuttu sende

yatagın şeklini aklına getir, sagına mı solunamı yattın ilişkiden sonra:)

Tontirik
GIYMATLIM
kızlar çogunlukla erken boşalan erkeklerin oğlu oluyormuş, yani kadının orgazmı şart değil..... zorlamayın kendinizi :kedi:
türkiyedeki erkeklerin cogunda erken boşalma sorunu var cnm.sanmıyorum böle bişi oldugunu
mantıgı neymişkii erken boşalmayla erkek bebek olmasının

helenx
EIara
cnm budaki yöntemler %100 garantili degil
sadece olma şansını arttıran şeylerr.yani bunları yaparsan şansın artan anlamında
yoksa ne mümkün her orgazm olan kadının oglu olması.doga kanunlarına aykırı bikere
GIYMATLIM
gamzecim
cnm onun erkek spermlerın ıcındır vajınası yanı temız alkalı o durumda var yanı sen tedbırı al allaha burak y anı

muhatta dogrusunuz.yani yapmaya çalışacagız baklımm.ayy o gün aksi olursa bidee :kedi:

Tontirik
ayy iş yapacam yapadımm bagımlılık yapıyor buraa
gidiyom ben hadinn byeee

Lapetus
EIara
regli uzunlugun ne kadar bilmiyorum ama yumurtalama gününe denk gelmiş demkki.tek ilişki diyorsun cünkü.yum günü tezide tuttu sende

yatagın şeklini aklına getir, sagına mı solunamı yattın ilişkiden sonra:)
Valla ben önce sırt üstü yatmıştım.Ayaklarımı dikeyim biraz diye..Bunda ne oluyomuş.

derinduygular
Gaziantepliyim ben aslen. benim yengelerim oğlan delisidirler çünkü babaannem oğlan torun ister
babaannem ard arda 10 çocuk doğurmuş araları 2 yaş 10uda oğlan biri ölmüş 9 erkek kardes babamlar.
8 amcam ve yengem var. ama hepsi 4 kız bir oğlan 3 kız bir oğlan çocuk yaptılar.. hepsi oğlanı bulmak için önden 3-4 kız cocuk yaptılar

Kemal bayındır diye bir doktor var antepte. neye dayanarak yapıyor diyet mi veriyor takvimmi veriyor bilmiyorum ama o yardımcı oluyormuş erkek bebiş için.