Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

boem
8-01-14, 13:01
yaaa allahım cok yogunum,aklım sende yagmur.....
ne yaptınız?

LiLyaNa_
myheart1
kızlar bize de anlatın merak ediyoruz
Cnm altta açıkladım :KK14:
yasemin8085
ben birin tıkladım
ç.ulusoy olanı

Tamam birinde çiçek felan var hatta gönderdiği kadının ismide yağmur bunlar senin için diyo..
Ve aynı profil resminde ve aynı isimle bi hesap daha war..
Orda da hep seksi kadınlar kayıtlı.
Bunları konuşmak bile yağmura zarar veriyo :KK25:

yasemin8085
şimdi ikisinede istek gönderdim

bakalım ne olacak

LiLyaNa_
yasemin8085
şimdi ikisinede istek gönderdim

bakalım ne olacak
Kendi kullandığın hesaptan mı gönderiyosun sen yasmin..
Bence kabul etmicek, kesin çakıcakk :26:

serenimo
LiLyaNa_
Cnm altta açıkladım :KK14:

Tamam birinde çiçek felan var hatta gönderdiği kadının ismide yağmur bunlar senin için diyo..
Öff resmen ağlayacağım kalbim burkuldu eşimle aynı yerde çalışıyoruz ona bir pislikmiş gibi bakmaya başladım (biliyorum yaptığım yanlış) Allah'ım sen ulu konuşturma ama yağmur biliyorum okudukça hem rahatlayıp hem daha kötü oluyorsun ama dayan bugünler geçecek sen ve kızın güzel bir sabaha uyanacaksınız

yasemin8085
lilyana_
[sıze=3]cnm altta açıkladım :KK14:[/sıze]

[sıze=3]tamam birinde çiçek felan var hatta gönderdiği kadının ismide yağmur bunlar senin için diyo..
[/sıze]
tek tek sayfalara girdim
sohbet yorum var mı diye
göremedim

hoş öle sayfalar bizim bilgisay sisteminde engelli

evde bakacam

E_LANORA
Offff offffff
sigaranın dibine vurdum günah olmasa içip kafayı dagıtasım da var amaaaaaa
aradı aşkım annemler ablamdaymış akşam sen geç eve ben ugrar arabayla alırım seni geçer yemegimizi yer döneriz bugünde yemek yapmamış olursun dedi
iyi fırsat evde ela olmayacak yani kızlar
ahhh şu belgeler elime bi geçseydiii
ama yinde konuşucam

LiLyaNa_
yasemin8085
tek tek sayfalara girdim
sohbet yorum var mı diye
göremedim

hoş öle sayfalar bizim bilgisay sisteminde engelli

evde bakacam
Ben bakıyom valla engel yok.. incelemedeyim hala..

LiLyaNa_
y_agmur86
Offff offffff
sigaranın dibine vurdum günah olmasa içip kafayı dagıtasım da var amaaaaaa
aradı aşkım annemler ablamdaymış akşam sen geç eve ben ugrar arabayla alırım seni geçer yemegimizi yer döneriz bugünde yemek yapmamış olursun dedi
iyi fırsat evde ela olmayacak yani kızlar
ahhh şu belgeler elime bi geçseydiii
ama yinde konuşucam
1 dk ben anlamadım, sen ewe geçeceksin o sırada mı konuşacaksın eşinle.. Hani kızında o sıra zaten yok kv olduğu için dimii..
Sence uygun zaman o zaman mı..
Offf çok zorrr :26:

ilkduyansenol
selam kızlar ne güzel muhabbet ediyorsunuz :nazar: değmesin

yasemin8085
lilyana_
[sıze=3]ben bakıyom valla engel yok.. Incelemedeyim hala.. [/sıze]

ama kayda değer bişi yok

LiLyaNa_
yasemin8085
ama kayda değer bişi yok
Öyle gözüküyorr ewetttt :KK14:

pompisko
LiLyaNa_
ayy meraktan çatlıcamm lilyana ,banada özelden şu adamın adını soyadını yazsana, bende faceden bakıyım .bir de eger anormal birsey yoksa yagmur nasıl seksi konuşmaları okudum dior ,o adamın feysinden mi msjlarına bakmıs ???

boem
LiLyaNa_
1 dk ben anlamadım, sen ewe geçeceksin o sırada mı konuşacaksın eşinle.. Hani kızında o sıra zaten yok kv olduğu için dimii..
Sence uygun zaman o zaman mı..
Offf çok zorrr :26:
bende oyle dusunuyorum,yanı keske sunabılecegın kanıtların olabılseydı...
anlıyorum,canım daha fazla dayanamıyosun degıl mı?
yagmur rabbım sana bır cıkıs yolu gostersın canım,evladının da senınde ıncınmeyecegın bır cıkıs yolu...
sen guclu bır kadınsın ve sonuna kadar haklısın bunu dusun....
ela kv ıse olay ortaya cıktıkdan sonra elayı nasıl gıdıp alıcaksın...
bılıyorum kolay deıl ama tum hatlarıyla dusunmelısın canım....

serenimo
LiLyaNa_
Canım kocan uyanmış olabilir her gün seni böyle sıklıkla ara mı soğuk davransan bile aşkım canıma devam eder mi?
Bence doğrudan tüm gördüklerini söyle yüzüne söyle zaten yüzündeki panikten tüm gerçekleri anlarsın belki de çaktı şu an o da kafada planlar yapıyor bilemiyorum ama ah şu deliller olaydı aslında iş mahkeme de bu şekilde yansırsa bulurlar hepsini kızım hiç hacker arkadaş falan yok mu yaa şifre kıracak falan:KK4:

boem
kızlar benım cıkmam gerekıyo yaa....
yagmur aklımda dualarımda senınle canım....

BenMutluKiz
bence yağmurun eşi durumu çakmış olabilir kızlar isteğinizi kabul etmeyebilir yani benim fikrim

Dilay80
Kizlar bodoslama daliyorum ama, konusmalar özeldendir, yagmurda onlari okumustur cünkü onun faceinden girmis!! Siz yinede ciktilari alin elinde bulunsun arkadasin, is ciddiye binerse İP adresinden zten tespit edilir o oldugu!!!

LiLyaNa_
8-01-14, 14:01
Dilay80
Kizlar bodoslama daliyorum ama, konusmalar özeldendir, yagmurda onlari okumustur cünkü onun faceinden girmis!! Siz yinede ciktilari alin elinde bulunsun arkadasin, is ciddiye binerse İP adresinden zten tespit edilir o oldugu!!!

Aynen direk açılmıştır telefondan bakmıştırr..
Yağmur iş yerinden izin alamaz mısın bi kaç günn...
Bu akşamdan sonra daha zor gelicek sana işe gelmek çünküü :KK25:
Ela ile baş başa kalsanız ewde sana iyi gelicektir :KK25:

serenimo
LiLyaNa_
Aynen direk açılmıştır telefondan bakmıştırr..
Yağmur iş yerinden izin alamaz mısın bi kaç günn...
Bu akşamdan sonra daha zor gelicek sana işe gelmek çünküü :KK25:
Ela ile baş başa kalsanız ewde sana iyi gelicektir :KK25:
Canım kesinlikle katılıyorum bir de iş yapmak yapamadığın için millete izahat vermek var şu an çok konuşmak istediğin şeyler var ama aslında hiç kimseyle konuşmak istemiyorsun yağmur belki abes ama akşam her şeyi söyle sonra kendine küçük bir valiz 2-3 gün tlf. kapat kafanı topla git bir otele geldiğimde seni evde bulmak istemiyorum de ve her şeyi asilce bitir eğer uzatırsa mahkemede rezil edeceğini söyle haaa ailesine rezil et zaten nasıl bir evlatmış görsünler kendi aileni bulaştırma çok onlar zaten seni koruyacak çok mu Türk filmi tadında oldu bilemedim şimdi:18::18::18::18:

serenimo
Off Allah'ım yaaa... Ben çıkıyorum kızlar dualarım hep yağmurla Rabbim herkesin hakkında hayırlı olanı versin yağmur da en az acı ile atlatır inşallah Allah'ım yavrusuyla beraber mutlu günler daim etsin

LiLyaNa_
serenimo
Canım kesinlikle katılıyorum bir de iş yapmak yapamadığın için millete izahat vermek var şu an çok konuşmak istediğin şeyler var ama aslında hiç kimseyle konuşmak istemiyorsun yağmur belki abes ama akşam her şeyi söyle sonra kendine küçük bir valiz 2-3 gün tlf. kapat kafanı topla git bir otele geldiğimde seni evde bulmak istemiyorum de ve her şeyi asilce bitir eğer uzatırsa mahkemede rezil edeceğini söyle haaa ailesine rezil et zaten nasıl bir evlatmış görsünler kendi aileni bulaştırma çok onlar zaten seni koruyacak çok mu Türk filmi tadında oldu bilemedim şimdi:18::18::18::18:

Neden yağmur gidiyo onu anlamadım ben, o defolsun gitsin otele mi artık cehennemin dibine mii..
Çıkmış zaten yağmur..
Allah yardımcısı olsunn :KK5:

genic
8-01-14, 15:01
herkes çıktı mı kızlar ?????????

serenimo
8-01-14, 16:01
LiLyaNa_

Neden yağmur gidiyo onu anlamadım ben, o defolsun gitsin otele mi artık cehennemin dibine mii..
Çıkmış zaten yağmur..
Allah yardımcısı olsunn :KK5:
canım baskı yapmasınlar kafasını dinlesin diye dedim yoksa tabii ki o defolup gidecek ama şimdi eşi gelecek mazeret uydurma yalanlama inkar etme duygusal baskı ajitasyon kv girecek devreye çocuğu öne sürecekler onu da alıp biraz uzaklaşsın dış ve iç baskıdan kurtulsun diye :KK4:

myheart1
9-01-14, 06:01
Yağmur canım günaydın

gelişmler neler ? Nasıl oldun?

LiLyaNa_
Günaydın kızlarrrr :KK14:

E_LANORA
[ı]günaydın kızlar
öncelikleaçtğım topikte ne kadar seviyesiz yorumlar yapılmış öle beni suçlayanlar bile olmuş,mune kapatmış iyide olmuş
gelelim akşama
6,30 da eve gittim biraz ortalığı toparladım onu aradım
b:nerdesin diye
o:10 dk gelirim
b:eve çık konuşucaz
o:hayrola aşım dedi
b:gel sen dedim

neyse önce kendime bir kahve yaptım bi de sigara yaktım.sakinleşmeye çalıştım tamamen
sonra eşim geldi
hoşgeldin otur bakalım bay x(kendi adı) mi bay x(face izmi) mi desem sana nasıl hitap ediyim hadi seç dedim
kızlar o anki yüz ifadesini görmenizi isterdim resmen gözlerine kan gitmedini hissettim morrdı resmen.
Güldü şakkaaa dediiii
yooo şaka diil herşeyi biliyorum faceni dün açık bırakmışsın,bundan sonra daha dikkat et sevilin kızar sonra dedim
açıklamasına geliyorum;evet facem var ama o twitir bana ait diil.neden açtığıma gelirsek,netten senin bana neden soguk olduğunu cinselliği neden görev olarak yaptığını araştırırken böle bie face yazısı gördüm kendi adımla yorum yapamazdım sayfamda yayınlanırdı.bende yeni bir feca aldım önce evet sadece merak ettiklerim hakkında sorular cevaplar olan bir yer ama baktım muhabbet var konuştum,kızlar ve erkekler var.o kızlada sadece sanal olarak görüştüm ne gördüm ne sesini duydum belkide erkekti bilmiyorum.orda herkes sahte kimse kimseye gerçek bişi sölemiyorki dedi.2-3 gün konuştuk sonra hesabı dondurdum dün ölesine bakmak istedim ondada yakaladın işte.yemin ederim falan filan
haaa bu arada ilk başta beni suçlamalar napsaydım yaa genel evemi gitseydim karım bana ilgisizdi o dönem.yalnızdım sadece yazıştım ilerisi yok seni aldatmadım.yapamam başkasına dokunamam ki ben istesem yapardım falan
ben saydırdım kollarını ellerini tınakladım sarılmak isteyişinde.heryerini yırttım,
sonra eşimin tansiyonu yükseldi.başındaki damarlar belirginleşti fenalık geçirdi,ağladı zırladı
hiç umursamadım biliyormusunuz buz gibiydim ölse üzülmezdim yani o derece
yani işin özü itiraf etti ama 2 senedir hesap pasif o kızlada muhabbetim yazışmaktan ileri değil ben seni seviyorum boşanamazsın,kızımız var ona bunu yapma,ölürüm biterimler
beraber yatmadık da zaten elanın odasında yattı o
agladı yalvardı
bense nötrüm buz gibi sogukkkk
hiçbişi hissetmiyorum
avukat bir arkadaşımla konuşucam öglen bi de ona anlatıcam durumu
gerçi oda erkek bişi yok bunda yatmamış ya adam diycek eminim ama bilmiyorum ne yapıcam bildiğim tek şey adama bakamıyorum bile
[/ı]

myheart1
y_agmur86
[ı]günaydın kızlar
öncelikleaçtğım topikte ne kadar seviyesiz yorumlar yapılmış öle beni suçlayanlar bile olmuş,mune kapatmış iyide olmuş
gelelim akşama

neyse önce kendime bir kahve yaptım bi de sigara yaktım.sakinleşmeye çalıştım tamamen
sonra eşim geldi
hoşgeldin otur bakalım bay x(kendi adı) mi bay x(face izmi) mi desem sana nasıl hitap ediyim hadi seç dedim
kızlar o anki yüz ifadesini görmenizi isterdim resmen gözlerine kan gitmedini hissettim morrdı resmen.
Güldü şakkaaa dediiii
yooo şaka diil herşeyi biliyorum faceni dün açık bırakmışsın,bundan sonra daha dikkat et sevilin kızar sonra dedim
açıklamasına geliyorum;evet facem var ama o twitir bana ait diil.neden açtığıma gelirsek,netten senin bana neden soguk olduğunu cinselliği neden görev olarak yaptığını araştırırken böle bie face yazısı gördüm kendi adımla yorum yapamazdım sayfamda yayınlanırdı.bende yeni bir feca aldım önce evet sadece merak ettiklerim hakkında sorular cevaplar olan bir yer ama baktım muhabbet var konuştum,kızlar ve erkekler var.o kızlada sadece sanal olarak görüştüm ne gördüm ne sesini duydum belkide erkekti bilmiyorum.orda herkes sahte kimse kimseye gerçek bişi sölemiyorki dedi.2-3 gün konuştuk sonra hesabı dondurdum dün ölesine bakmak istedim ondada yakaladın işte.yemin ederim falan filan
haaa bu arada ilk başta beni suçlamalar napsaydım yaa genel evemi gitseydim karım bana ilgisizdi o dönem.yalnızdım sadece yazıştım ilerisi yok seni aldatmadım.yapamam başkasına dokunamam ki ben istesem yapardım falan
ben saydırdım kollarını ellerini tınakladım sarılmak isteyişinde.heryerini yırttım,
sonra eşimin tansiyonu yükseldi.başındaki damarlar belirginleşti fenalık geçirdi,ağladı zırladı
yani işin özü itiraf etti ama 2 senedir hesap pasif o kızlada muhabbetim yazışmaktan ileri değil ben seni seviyorum boşanamazsın,kızımız var ona bunu yapma,ölürüm biterimler
agladı yalvardı
hiçbişi hissetmiyorum
gerçi oda erkek bişi yok bunda yatmamış ya adam diycek eminim ama bilmiyorum ne yapıcam bildiğim tek şey adama bakamıyorum bile
[/ı]
yorum yapamıyorum şahsen

LiLyaNa_
y_agmur86
[ı]günaydın kızlar
gelelim akşama

sonra eşim geldi
Güldü şakkaaa dediiii
agladı yalvardı
hiçbişi hissetmiyorum
[/ı]
Acayip kaybetme korkusu war ama buna rağmen az ya da çok bi bayanla görüşmüş mü sanalda olsa ewet.
Onu yaparen vicdanı sızlamadı mı?
Sen yapsaydın aynı şeyi, kesinlikle affı olmazdı anında koyardı kapının önüne, belkide döverdi seni..
Erkekler meraklıdır kaba kuvvete..
Yağmur sen boşanmak istesende eşin senden boşanmıcak..
Bırakmıcak seni, kesinlikle seni kaybetmek istemiyor.. Daha şimdiden pişman oldu ama bir kere güven gitti mi gitti iştee..
Kolay yerine gelmezzz...
Ve ayrıca ewet eşim beni aldattı diye gitsen avukata kanıt isteyecek..
Anlaşmalı boşanmaya da eşin yanaşmayacak..
Bence eşin seni ikna etmeye ve tekrar güvenini kazanmanı sağlamaya çalışacak bu zaman zarfında..
Bakalım bugün seni arayıp sorucak mı, bundan sonra ki davranışı nasıl olucak sana..
Çok iyi düşün yağmurcum, güven söz konusu olunca.. Nufkum tutuluyor we ne diyeceğimi bilemiyorum artıkk..

myheart1
9-01-14, 07:01
lilyana_
[sıze=3]acayip kaybetme korkusu war ama buna rağmen az ya da çok bi bayanla görüşmüş mü sanalda olsa ewet.
Onu yaparen vicdanı sızlamadı mı?
Sen yapsaydın aynı şeyi, kesinlikle affı olmazdı anında koyardı kapının önüne, belkide döverdi seni..
Erkekler meraklıdır kaba kuvvete..
Yağmur sen boşanmak istesende eşin senden boşanmıcak..
Bırakmıcak seni, kesinlikle seni kaybetmek istemiyor.. Daha şimdiden pişman oldu ama bir kere güven gitti mi gitti iştee..
Kolay yerine gelir..
Ve ayrıca ewet eşim beni aldattı diye gitsen avukata kanıt isteyecek..
Anlaşmalı boşanmaya da eşin yanaşmayacak..
Bence eşin seni ikna etmeye ve tekrar güvenini kazanmanı sağlamaya çalışacak bu zaman zarfında..
Bakalım bugün seni arayıp sorucak mı, bundan sonra ki davranışı nasıl olucak sana..
çok iyi düşün yağmurcum, güven söz konusu olunca.. Nufkum tutuluyor we ne diyeceğimi bilemiyorum artıkk..
[/sıze]
baby sakince düşün her yönüyle

arkana baktığında pişman olma

ama ne desek boş karar senin olmalı

hayat senin çünkü

kesinlikle haklı bulmuyorum ama güzel kılıf uydurmuş eşinde

düşünsene benimde eşim aylardır benimle neredeyse konuşmuyor

o zaman bana başka birileriyle görüşme hakkı doğuyor demek

E_LANORA
Madem 2 senedir hesap dondurulmuş,bana bunu ispatla aç şimdi faceni ver herşeye bakıcam dedim
hesabı dondurdum ama teldende açılmıyo evdede pc yok yarın işyerinde hesabı aktifleştirim bak dedi
bende yemin ettirdim (gerçi inanmıyorum yeminine) tek bir noktayı bile silmeyeceksin herşeye bakıcam
dediğim gibi kızla sadece 2-3 gün mü konuştun neler yaşadın belden aşagımı konuştun herşeyi bilicem dedim tamam dedi.
Kızlar napıcagımı bilemiyorum elim kolun bağlandı
ama dün ögle şeyler saydırdım ki aklınız durur

genic
myheart1
Yağmur canım günaydın

gelişmler neler ? Nasıl oldun?
LiLyaNa_
Günaydın kızlarrrr :KK14:
günaydın kızlarrrrrrr

y_agmur86
[ı]günaydın kızlar
gelelim akşama

sonra eşim geldi
Güldü şakkaaa dediiii
agladı yalvardı
hiçbişi hissetmiyorum
[/ı]
günaydın canım. aslında bunları söyleyeceğini sende biliyordun
kararında bir değişiklik var mı yağmur önemli olan o

myheart1
baby sakince düşün her yönüyle

arkana baktığında pişman olma

ama ne desek boş karar senin olmalı

hayat senin çünkü

kesinlikle haklı bulmuyorum ama güzel kılıf uydurmuş eşinde

düşünsene benimde eşim aylardır benimle neredeyse konuşmuyor

o zaman bana başka birileriyle görüşme hakkı doğuyor demek
evet yağmurun kocası gibi düşünürsen evet

E_LANORA
genic
günaydın kızlarrrrrrr

günaydın canım. Aslında bunları söyleyeceğini sende biliyordun
kararında bir değişiklik var mı yağmur önemli olan o

evet yağmurun kocası gibi düşünürsen evet
bilmiyorum genic kafam okadar doluki ne düşüncemi bilmiyorum boşanıcam senden dedim bırakamazsın sürünürüz yıllarca mahkemelerde ama seni bırakmam dedi
ben senden başkasına dokunmadım hiçbişi hissetmedim sadece yazıştım o kadar dedi ve 2 senedir hesap dondurulmuş dedi sadece dün aklıma geldi açtım dedi kızının üstüne yeminler ettti

genic
y_agmur86
Madem 2 senedir hesap dondurulmuş,bana bunu ispatla aç şimdi faceni ver herşeye bakıcam dedim
hesabı dondurdum ama teldende açılmıyo evdede pc yok yarın işyerinde hesabı aktifleştirim bak dedi
bende yemin ettirdim (gerçi inanmıyorum yeminine) tek bir noktayı bile silmeyeceksin herşeye bakıcam
dediğim gibi kızla sadece 2-3 gün mü konuştun neler yaşadın belden aşagımı konuştun herşeyi bilicem dedim tamam dedi.
Kızlar napıcagımı bilemiyorum elim kolun bağlandı
ama dün ögle şeyler saydırdım ki aklınız durur
yağmurcum tekrar güvenebilecek misin?
evet arada ela var evet geçmişiniz var
belki de gerçekten doğru söylüyor olabilir
ama şimdi yine aranız bozuk ve sen tabii
ister istemez ona karşı soğuk olacaksın
belki bir ay belki bir yıl
peki bu sürede tekrar yapacak mı ? ya da yapar mı?
eskiye belki de hiç dönemeyeceksiniz hep bir şeyler olacak
aranızda
ufffffff bilmiyorum daha yazamadığım neler var aklımda
lütfen ne olursa olsun karar verirken hepsini düşün
hatta bir kaç gün izin al kafanı toparla

yasemin8085
y_agmur86
[ı]günaydın kızlar
gelelim akşama

sonra eşim geldi
Güldü şakkaaa dediiii
agladı yalvardı
hiçbişi hissetmiyorum
[/ı]

günaydın canm

öncelikle ne hakkım var tatlım helal olsun elimizden birşey gelmiyorki

bunun böyle olcağı belliydi

sayfayı akşam biraz karıştırıdım girdiği sayfalara gerçekten yorum falan yok

çoğunu yorumları açık okuyabiliyorsun

hoş dün açtığım face şimdi girilmiyor girilsede artık olay öğrenildiği için kabul edilmeyecek istek

bende akşam eşim face girddimmm birşey bulamadım bir buse diye bir bayana resim vardı :KK1: bu linki göndrmiş bir onu buldum

şu an kafan çok karışık biliyorum bunun hiç bir bahanesi hiçbir açıklaması olmaz ama sakin olarak düşünnnnnnn

askiminaskiyim
Arkadaşlar merhaba, Yağmur dün yazdıklarını okudum bütün akşam aklımdaydın. akşam ne yaptı tepkisi ne oldu karşındakinin sana kızdımı şiddet uyguladı mı yoksa ağladı mı yalvardı mı .. kızını düşündüm evini huzurlu yuvanı herseyi düşündüm..
en azından ağlaması zırlaması sana karşı kaba kuvvet kullanmasından çok çok iyi geldi bana. içim biraz rahatladı onun böyle olmasına.
sakin ol olmaya çalış öfkene yenilme yardım alabileceğin birileri vardır muhakkak onlarla görüş.. kendini yalnız hissetme sen özel bir insansın kadınsın annesin değerlisin önemlisin bunu asla unutma..