çok üzgünüm desteğinize ihtiyacım var kardeşlerim

eses07
2-01-14, 00:01
tubish14
walla benımde öle..yasadıgım yer köy gibi küçücük öle bi ortam yok.hemde havalar cok soguk. zaten artık o kadar bunaldım ki.içimden hiçbişey yapmak gelmıyor.sadece uyumak ıstıyorum yatıp kendımı dınlemek.. sabaha kadar böyle gebelik konuları...araştırmalar..sonra akşama kadar yatıyorum.resmen bunalıma gırdım..kendımı teselli etmeye calısıyorum..ama cok zor.. cuma gunu özel bi hastnede bir prof.e randewu aldım.umarım ondan bi sonuc alırım.. allahtan ümit kesilmez..
al benden de o kadar :KK50::KK50::KK50:

tweety23
nykscyd
şuan dikkatimi çekti 2 yıllık evliymişsiniz daha :) lütfen üzülmeyin aynı durumda tedavi gören arkadaşlarım var.aynı zamanda evli olan arkadaşlarımın çoğu 3-4 yıldır evli istiyoruz olmuyor diyorlar.bebeğiniz size en uygun zamanda gelecektir ama böyle huzursuz anneyi ne yapsın canım bu bebek :) lütfen biraz gevşeyin şöyle düşünün adet bile stres yapınca gelmiyor kaldı ki bebiş gelsin :) siz iyi olun ki her şey iyi olsun.kendnize ne kadar mutlu huzurlu olursam bebek o kadar çabuk gelecek diyin mesela :)
3 yıla yaklaştık canım etrafımda herkesin evladı var herkes mantar gibi çoğalmaya devamederkn yapayalnız olmak beni çok yaralıyr benki kırkkat yabancınn bile çocuğunu sver merhamet gösterrim ilgilnrm kaynımın 2 yaşındaki kzııını bize getrdk 3 gün kaldı çocuk annesini sormadı bile normalde annesinden ayrı kalmaz ağlarmış eltm öyle diyo annesini artmadım ona inş stersimi atarım ama elmde deiğil şu testi yaptırsam bir rahatlayacğm varmı yokmu diye düşünmk beni buhale getrdi

tubish14
bu arada hangi şehirlerdeniz arkadaşlar?

tweety23
zeynepmeliss
kıyamamm yaa:KK43: gercekten cok uzuldum..ınsaallah en kısa zamanda guzel haberler alırsın..ama umutsuz olma sakın..daha 2 yıllık evlısın..

uzulmemen mumkun degıl ama sabırlı ol..esıne de destek ol..
Rabbım ol der olur ınsaallah..
sağol canım desteğin için inş 4 gün sonra müjdemi veririm burda sizlere dua edin bana neolur

eses07
tweety23
3 yıla yaklaştık canım etrafımda herkesin evladı var herkes mantar gibi çoğalmaya devamederkn yapayalnız olmak beni çok yaralıyr benki kırkkat yabancınn bile çocuğunu sver merhamet gösterrim ilgilnrm kaynımın 2 yaşındaki kzııını bize getrdk 3 gün kaldı çocuk annesini sormadı bile normalde annesinden ayrı kalmaz ağlarmış eltm öyle diyo annesini artmadım ona inş stersimi atarım ama elmde deiğil şu testi yaptırsam bir rahatlayacğm varmı yokmu diye düşünmk beni buhale getrdi
bende 3 yıldır artık test yapmaktan ve negatif sonuc almaktan psikolojim bozuldu
rabbim aratmasın,utandırmasın ins.dualarımız eksik etmeyin :KK46::KK43::KK15:

eses07
tubish14
made in antalya En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE:KK49::nazar:

tweety23
tubish14
gaziantepteyim ben ailem adanada eşim gaziantepli

tubish14
eses07
made in antalya En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE:KK49::nazar:
bende burdur:) yakınmışız

tweety23
SevdimSeni__
Bende bebek Hasretiyle geçiriyorum günleri:KK43:.. ama bukadar düşündükçe bosuna kendini ve eşini yipratirsin. Allahtan herseyin hayırlısini dile ve eşinede kendinede bunu yapma.. baska şeylere yoğunlaşmaya çalış....:26:
inş bebeklerimizin hasreti diner biran önce canım hayırlısını isityrm tabikide ama ben oldum bittim stresli ve güçsüz birinsan oldum zorluklarda eziliyrm hemen

eses07
tubish14
bende burdur:) yakınmışız
3saatlik yer yakın walla :KK51:

eses07
tweety23
inş bebeklerimizin hasreti diner biran önce canım hayırlısını isityrm tabikide ama ben oldum bittim stresli ve güçsüz birinsan oldum zorluklarda eziliyrm hemen
inşallah tez zamanda bizlerinde olur canımmm :KK46::KK46::KK46::nazar::nazar:

tubish14
eses07
3saatlik yer yakın walla :KK51:
1 buçuk saat canım antalya burdurdan :)) sürekli gelip gideriz

tweety23
tubish14
walla benımde öle..yasadıgım yer köy gibi küçücük öle bi ortam yok.hemde havalar cok soguk. zaten artık o kadar bunaldım ki.içimden hiçbişey yapmak gelmıyor.sadece uyumak ıstıyorum yatıp kendımı dınlemek.. sabaha kadar böyle gebelik konuları...araştırmalar..sonra akşama kadar yatıyorum.resmen bunalıma gırdım..kendımı teselli etmeye calısıyorum..ama cok zor.. cuma gunu özel bi hastnede bir prof.e randewu aldım.umarım ondan bi sonuc alırım.. allahtan ümit kesilmez..
bende aynen gece yatmyrm gündüz kalkmıyrm havalarda soğuk ev iş yapmak gelmyr içimden hiç birşey yapasım yok düşünmekten yüzüm çöktü resmen

kayram_2012
inşallah en yakın zamanda hamile kalırsın.RABBİM her kulunu bişeyle sınıyor bakalım isyan edecek mi diye isyan etmeden bol bol dua et kardeşim gönlüne göre sağlıklı bi bebek kucağına alırsın inşallah herşeyin bi zamanı var tıp çok ilerledi çok sükür seninde eşininde yaşı çok büyük değil umutsuzluğa kapılıp kendini eşini aileni üzme.ALLAHA emanet ol.

eses07
tweety23
bende aynen gece yatmyrm gündüz kalkmıyrm havalarda soğuk ev iş yapmak gelmyr içimden hiç birşey yapasım yok düşünmekten yüzüm çöktü resmen
22 benim yasım eşim 28 doktor yasınız kücük acele etme diyor.ama gel decevremdekilere anlat bunu :KK43::KK43::KK43:

eses07
tubish14
1 buçuk saat canım antalya burdurdan :)) sürekli gelip gideriz
antalya/alanya :nazar:

tubish14
tweety23
evet.darmadağın..ben darmadağın...allah sonumuzu hayır etsin..

tweety23
kayram_2012
inşallah en yakın zamanda hamile kalırsın.RABBİM her kulunu bişeyle sınıyor bakalım isyan edecek mi diye isyan etmeden bol bol dua et kardeşim gönlüne göre sağlıklı bi bebek kucağına alırsın inşallah herşeyin bi zamanı var tıp çok ilerledi çok sükür seninde eşininde yaşı çok büyük değil umutsuzluğa kapılıp kendini eşini aileni üzme.ALLAHA emanet ol.
galiba ben bu sınavı kaybettim allahıma çok küstüm duadan yüz çevirdim haşa isyana girdim alkol aldım allah affetsin sağol dualrın için alllhrazı olsun canm inş alırım kuağıma sağlıklı hayırlı evladımı

tweety23
arkadaşlar tek tek alıntılayamadklrm olursa beni affetsin destek olan herkesten allh razı olsun

tubish14
eses07
antalya/alanya :nazar:
hmm o zaman tamam.aynen benım de yaşım 23 eşim 28:KK43: evet daha gencizz..ama olmayınca insan yası düşünmüyo ki.sorun oldugunu da biliyorum..üzülmemek elde mi..:'(

ToprakAnA2014

canım yazını okuyunca çok üzüldüm rabbim isteyen herkese nasip etsin ve evlat hasretiyle sınamasın kimseyi...amin..

aşırı stres gerçekten çok olumsuz etkiliyor canım kendimden biliyorum..bende 15 ay bekledim ilk bir yılın senin gibi geçti üstelik dr a bi kere gittim kontrollü bir şekilde yardımcı olacaktı dr um ama ben bişeyi hiç tam tamamlayamam..demek o ki tam vazgeçtiğim anda yani Allah ıma senden gelen herşeye şükürler olsun iyisini bilirsin ve belkide olsa hayırlı değildir diye dualar ettiğim anda oldu ..
olmamasına şükreder durumdaydım rabbim hayırlısını bilir diye..

şimdi her gece senin ve senin gibiler için dua ederek yatıyorum yatağıma..
lütfen ama lütfen stres yapma..

inşallah en kısa zamanda kavuşursun bebeişine...:KK16::KK16:

eses07
tubish14
hmm o zaman tamam.aynen benım de yaşım 23 eşim 28:KK43: evet daha gencizz..ama olmayınca insan yası düşünmüyo ki.sorun oldugunu da biliyorum..üzülmemek elde mi..:'(
tatlım problem olmayınca da olmuyor artık ahir vakit midir nedir :KK43::KK43::KK43:

eses07
eses07
tatlım problem olmayınca da olmuyor artık ahir vakit midir nedir :KK43::KK43::KK43:
STRES YAPMAMAK ELDE OLSA AHHH AHHH .. ARTIK O DERECE HAL ALDIM Kİ ,ELİMDE OLSA SABAHA YARATIP ALIN İŞTE DİCEM , HAŞA RABBİM HAYIRLI VAKİTTE HAYIRLI EVLAT VERECEK ONA İNANIYORUZ . ONDAN GELENE DE RAZIYIZ.LAKİN İNSANLAR ANLAMAK İSTEMİYOR :KK17::18::18::18::KK19::KK19::KK19::KK52::KK52::KK52::KK50::KK50::KK50::KK47::KK46::nazar:

tweety23
VLDNMRT

canım yazını okuyunca çok üzüldüm rabbim isteyen herkese nasip etsin ve evlat hasretiyle sınamasın kimseyi...amin..

aşırı stres gerçekten çok olumsuz etkiliyor canım kendimden biliyorum..bende 15 ay bekledim ilk bir yılın senin gibi geçti üstelik dr a bi kere gittim kontrollü bir şekilde yardımcı olacaktı dr um ama ben bişeyi hiç tam tamamlayamam..demek o ki tam vazgeçtiğim anda yani Allah ıma senden gelen herşeye şükürler olsun iyisini bilirsin ve belkide olsa hayırlı değildir diye dualar ettiğim anda oldu ..
olmamasına şükreder durumdaydım rabbim hayırlısını bilir diye..

şimdi her gece senin ve senin gibiler için dua ederek yatıyorum yatağıma..
lütfen ama lütfen stres yapma..

inşallah en kısa zamanda kavuşursun bebeişine...:KK16::KK16:
allh razı olsun canım bebğini sağsalim kucağına alırsın inş çok sağol dualrın için canım evet stres etkilyr ama elde değil malesef

tubish14
eses07
oda doğru yaaa...

nykscyd
inş hayırlısıyla alırsın güzel haberi canım yaşın genç demicem herkes gibi ama benden 5 yaş küçüksün ya ben napim daha evlenmedim bile 5 sene avantajın var :) olur mutlaka testin sonucunu ben de merakla beklicem :)

Tweety
ALLAH ISTEYEN HERKESE SAGLIKLI HAYIRLI EVLATLAR NASIP ETSIN INSALLAH :KK16:
Bu kadar uzme kendini lutfen elbet zamani vardir..:KK31:
Bende senin gibi dertliyim ama sabrin sonu selamet INSALLAH:KK9:

eses07
inşallah rabbim aratmasın.utandırmasın hepimizi arkadaslar :KK43::KK43:

tubish14
eses07
inşallah rabbim aratmasın.utandırmasın hepimizi arkadaslar :KK43::KK43:
amiiiiiiiiiiiiin...:'(

tweety23
nykscyd
inş hayırlısıyla alırsın güzel haberi canım yaşın genç demicem herkes gibi ama benden 5 yaş küçüksün ya ben napim daha evlenmedim bile 5 sene avantajın var :) olur mutlaka testin sonucunu ben de merakla beklicem :)
inş sen bnim gibi zahmet çekmeden beklemeden alırsın evladını kcğına buraya yazarım mtlaka sonuucmu inş olumludur

ToprakAnA2014
eses07
STRES YAPMAMAK ELDE OLSA AHHH AHHH .. ARTIK O DERECE HAL ALDIM Kİ ,ELİMDE OLSA SABAHA YARATIP ALIN İŞTE DİCEM , HAŞA RABBİM HAYIRLI VAKİTTE HAYIRLI EVLAT VERECEK ONA İNANIYORUZ . ONDAN GELENE DE RAZIYIZ.LAKİN İNSANLAR ANLAMAK İSTEMİYOR :KK17::18::18::18::KK19::KK19::KK19::KK52::KK52::KK52::KK50::KK50::KK50::KK47::KK46::nazar:
ben kendimi hep şöyle telkin ettim zor günlerde : belkide nasip etse bana rabbim evlat ,sonucunda kaldıramayacağım birşey başıma gelicekti yoksa rabbim neden çok sevdiği kullarından kudretini mahrum etsin..

herşeyin en iyisini bilendir o, o ki bir annenin evladına olan sevgisinden daha çok sever kullarını...

tweety23
allh razı olsun canım bebğini sağsalim kucağına alırsın inş çok sağol dualrın için canım evet stres etkilyr ama elde değil malesef

amin canım..

tweety23
Tweety
ALLAH ISTEYEN HERKESE SAGLIKLI HAYIRLI EVLATLAR NASIP ETSIN INSALLAH :KK16:
Bu kadar uzme kendini lutfen elbet zamani vardir..:KK31:
Bende senin gibi dertliyim ama sabrin sonu selamet INSALLAH:KK9:
inşallah canım tweety cim adaşım sağol

tweety23
VLDNMRT

ben kendimi hep şöyle telkin ettim zor günlerde : belkide nasip etse bana rabbim evlat ,sonucunda kaldıramayacağım birşey başıma gelicekti yoksa rabbim neden çok sevdiği kullarından kudretini mahrum etsin..

herşeyin en iyisini bilendir o, o ki bir annenin evladına olan sevgisinden daha çok sever kullarını...

amin canım..
sağol canım gerçekten utanıyorm şuan rabbimden tövbe herşey için tövbe çok haklısın

eses07
VLDNMRT

amin canım..
inancımız tam ona,ondan baska sıgınacak kapımız yok.hayırlısııı insalllahhh :KK54::nazar::26:

tubish14
arkadaşlar ben cıkıyorum.iyi geceler hepinize.allaha emanet olun..görşz

eses07
eses07
inancımız tam ona,ondan baska sıgınacak kapımız yok.hayırlısııı insalllahhh :KK54::nazar::26:
tubish14
arkadaşlar ben cıkıyorum.iyi geceler hepinize.allaha emanet olun..görşz
bende kacıyorum hayırlı geceler arkadaslar :nazar::KK49::KK49:

tweety23
p_i_n_a_r
gerçekten çoook içten üzüldüm anlattıklarına.bizde bebek istiyoruz,geçen ay bıraktık korunmayı.3 gün var regl dönemime bende merak içindeyim.hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşım.yıpratma kendini.hamile kalmakta moralde çok önemli.sen böyle yaptıkça hormonlarınıda altüst ediyorsun.eşinede yazık.baksana adamcağız nasılda moral vermeye çalışmış sana.evliliğinizi yıpratma.senin hissettiklerini eşinin hissetmesi inanki imkansız.mesela ben eşime diyorum acaba hamile oldum mu ki çok merak ediyorum inşallah regl olmam diyorum bekleyip göreceğiz diyor sadece.oda bebek çok istiyor hatta evlendiğimiz günden beri istiyor ama heyecanları bizim gibi canlı olmuyor.öfkeni sevdiklerinden çıkarma.bütün sevdiklerin senin iyiliğini ister.dua et ve hayırlısını dile.isyan eder gibi olmuşsun sakın yapma bunu.
sağol canım desteğin için inş sen benm gibi beklemeden alırsın evladını kucağına

p_i_n_a_r
tweety23
sağol canım desteğin için inş sen benm gibi beklemeden alırsın evladını kucağına
inşallah ikimizde ve tüm isteyenlerde alıverir evlatlarını kucağına canım.Allah herkesi bir şekilde deniyor tatlım.yasak ilişki yaşayanların hemen bebeği oluveriyor ya Allah günahlarını yüzlerine vurmak için yapıyor.istemeyene veriyor ısınıyor,isteyene aratıyor ısınıyor.

tweety23
yorum yazan arkadşlrımn hepsne tek tek teşkkr ediyorm gözden kaçırıdğım yorumlar varsa alıntılyamadğm yorumlar kusuruma bkmayın gözlerim ağrıyr çıkıcam ben herkese hayırlı geceler sağolun desteğinz için biraz kendimi toparladım sayenzde öptm hepinizi

hevuk
Canım ben kendimden örnek vermek istiyorum benim 5 yıl bebeğim olmadı tabiiki ağladım üzüldüm..
En son burda kk de 2 konu okudum ve kendime geldim salakmıyım ben dedim hiç bir nedeni yoktu olmamasının imkansız değildi..
Resmen isyan ediyordum başladım meryem suresinin mealini okumaya Hz İbrahim'e kocamış yaşında evlat nasip etmiş Rabbim benimde neden olmasın diye düşündüm dua ettim hep ve 5 yılın sonunda Hiç beklemediğim bir anda sadece 1 kez ilişki olmuştu hemde yumurtlama günüm bile değildi 2 tüp bebekte olmadı ve ben hamile idim inanamadım birsürü test yaptım şimdi bebeğim 1 aylık oldu sakın ümitsizliğe kapılma...
Konularda Rahmi olmayan bir bayanın konusuydu evlenemem çocugum olmıycak kimse evlenmez benimle diye konu açmış sonuna bir baktım evlenmiş ve 2 tanede çocugu olmuş..
Bir diğeri ise doğumda bebeğini kaybetmiş ve rahide alınmış bir arkadaşın hiç bebeği olmıycak okadar üzüldmki buna bana ders oldu bunlar uzattım ama sakin ol inşallah gelicek bebeğin..

tweety23
p_i_n_a_r
inşallah ikimizde ve tüm isteyenlerde alıverir evlatlarını kucağına canım.Allah herkesi bir şekilde deniyor tatlım.yasak ilişki yaşayanların hemen bebeği oluveriyor ya Allah günahlarını yüzlerine vurmak için yapıyor.istemeyene veriyor ısınıyor,isteyene aratıyor ısınıyor.
inşllh canm evet çok haklısın bugün hebrlerde 1 yaşında bebeğini döverek öldren baba gördüm 3 yaşındaki oğlunu eve kitlyip gidenleri gördüm ağlamaktan helak oldum allhım neden böylelerine veriyrsn demeden aladm kendimi

tweety23
hevuk
Canım ben kendimden örnek vermek istiyorum benim 5 yıl bebeğim olmadı tabiiki ağladım üzüldüm..
En son burda kk de 2 konu okudum ve kendime geldim salakmıyım ben dedim hiç bir nedeni yoktu olmamasının imkansız değildi..
Resmen isyan ediyordum başladım meryem suresinin mealini okumaya Hz İbrahim'e kocamış yaşında evlat nasip etmiş Rabbim benimde neden olmasın diye düşündüm dua ettim hep ve 5 yılın sonunda Hiç beklemediğim bir anda sadece 1 kez ilişki olmuştu hemde yumurtlama günüm bile değildi 2 tüp bebekte olmadı ve ben hamile idim inanamadım birsürü test yaptım şimdi bebeğim 1 aylık oldu sakın ümitsizliğe kapılma...
Konularda Rahmi olmayan bir bayanın konusuydu evlenemem çocugum olmıycak kimse evlenmez benimle diye konu açmış sonuna bir baktım evlenmiş ve 2 tanede çocugu olmuş..
Bir diğeri ise doğumda bebeğini kaybetmiş ve rahide alınmış bir arkadaşın hiç bebeği olmıycak okadar üzüldmki buna bana ders oldu bunlar uzattım ama sakin ol inşallah gelicek bebeğin..
çok çok haklısın insanoğluyuz işte sabısızız allahım affetsin inş çocuğunu sağlıkla büyüt inş çok sevndm senn adına allhım evladının acısını vermesin

tweety23
iyigeceler arkadaşlar

Bensiz Aska Doyma
durumunuza uzuldum fakat bu kadar takmayın hastalık sahıbı olursunuz ALLAH esırgesın.Gunu saatı geldıgınde sızde kucagınıza alacaksınız ınsallah bebeyınızı ama bu durum bebek sahıbı olmanızı engeller kendınızı psıkolojık baskı altında bırakmayın , bız hep eslerımıze yuklenıyoruz bır nevı adamlarında yapacakları bırsey yok aslında bızım elımızden bırsey gelmıyorsa aynısı onlar ıcınde gecerlıdır soyledıgı sert sozler kendını caresız oldugunu anlatır benım esımde herseyden huy kapar mesela acıktım desem hamılesın cabuk test yap der:nazar:esınızıde kendınızıde uzmeyın bu kadar erkekler ıste ınce dusunemıyor ama emınım oda sızın kadar caresız ve uzgundur RABBİM melegınızı bır an once gondersın inşallah:KK16:

eLmayRa
2-01-14, 06:01
tweety23
mrb arkadaşlar beni bilenler bilir en büyük sıkıntım bebeğimn olmaması allahım bundan ağırınıda vermesin

buay çok fazla beklenti içine girdim ve birkaç belirtim var adetime 3 gün kaldı test için geçmesini beklyrm ve aşırı stresliym varmı yokmu diye düşünmekten hiç bişy yapamaz hale geldim bütün gün yatıp bilgisayır başında tvnin başında mandalina yiyorum başka bişey canım istemiyor vizede 4 dersten kaldığım halde finale 24 gün kaldığı halde ders bile çalışamıyrm 11 dersten sorumluyum aama kitabı bile açamıyrm

3 gündür deli gibiiyim ağlamaklıyım stresliyim telde anneme bile ters ters davrandım bugün hiçbirşey yokken ortada elimde olmadan kadının tek dediği kızım telin neden kapalı merakettim bende ne olacak anne evdeyim işte herzamnki gibi diye tersler gibi konuştm şimdi çok üzgünüm

akşam eşim geldi adamcağız yorgun argın uykusuz yemek yedik eşim çay demle biraz uyuyayım uyandır dedi bende uyuyunca uyanmayacağını bildiğimden umursamadım lavaboya gitti geldi bende bilgsyarın başında herzamnki gibi gebelkle ilgili şeylere bakıyorm

masaüstüne bitane bebek resmi koydum eşime aşkım bak bizim kzımız olursa buna benzer diyeceğime ağzımdan bak aşkım bizim kızımz dedim eşimde o bizim kızımız değil diye çıkıştı bana herzamn bebek resimleri bebek kıyafetleri gösterrm internetten oda benmle beraber bakar gülümser ama onuda bıktırdım artık ben bağıra bağıra ağlamaya başladım elimdeki bardağı yere attım yarm saat ağladım

eşimde beni sakinleştirmeye çalıştı sarıldı ben sen kendini yıpratyorsun diye üzülüyrm dedi sonra ben ağlamayı kestim tvde osırada bebek maması reklamı vardı okadar sinirlerim yıpranmışki reklama bile hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım eşim zavallı napacağını şaşırdı isyan etti neden böyle yapıyosun banada yazık dedi ama benm elimde olmadan yapıyrm bunları bütüngün evdeyim bilmediğim bir memlekttym kimsem yok burda ne komşu ne arkadaş yalnızlıktan büütngün evde olmaktan bebek konusunu dahada çok düşünüyorm

en son eşimn yanına uzandım kasıklarım ağrıyor dedim eşimde üşütüyorsun canım dedi ben yataktan kalkıp zaten ben hep üşütürüm ben hamile olamam değilmi sadece üşüttğm için kasıklarım sancılanr diye ağlamayı sürdürdüm eşimde ağladı bağırdı yeetr diye sonra sakinleştm eşim beni öptü yarımsaat uyuyayım uyandır dedi ben budurumla nasıl başa çıkacağım 1 haftadır herşeye ağlıyorm
Yazdıklarınızı okurken ruhum daraldı, hamile kalmadan önce bir kafa doktoruna görünmenizde fayda var.

elkelle
2-01-14, 07:01
Rabbim hayırlı çocuklar nasip etsin inşallah canım...

sinyora
öncelikle inşallah en kısa sürede hamile haberini alırsın ,
biz 8 yıldır çocuk sahibi olamıyoruz , üstelik bir aşılama bir tüp bebek denememiz var,
forumdaysan zaten çok fazla görüyorsundur yıllarca çocuğu olmayan bizleri,
allahım herkese hayırlı evlatlar nasip etsin ,
kendini bu kadar yıpratman doğru değil ,
zaten stres faktörü çok ama çok önemli çocuk olayında,
bence adet tarihini unut takip etme yani , bekleme oldum olacağım diye ,
kendine oyalanacak bir hobi edin ,
yine olmadı uzman desteği al , bu davranışlarınla hem kendine hemde evliliğine zarar verirsin,
allahım yüzünüzü güldürsün inşallah

DRNNFRYSMN
ayyyy okurken ben bile bayıldım:KK37:eşine Allah sabır versin öncelikle şu çocukluktan çıkmalısın...anne olacaksan ağlamayı bitirmelisin..evet kolay değil ama stres yaparsan işleri dahada zorlaştırısın...netden araştırmak yerine adam akıllı bir doktorla görüş sana Ankarada alanının en iyisi bu konuda uzman serdar oralı önerebilirim sıradan doktorlardan değildir..uzmanlık alanı bu konulşar benim doğum takiplerimi yaptı...evet pahalı ama bilgiside ona göre...çok farklıdır..kesinlikle tavsiye ederim oluruna bırak

n_o_d
Bu kadar cocuk odakli yasamak hc dogru degil.hem esiniz hem sizn icin ne kadar yipratici.
Biraz akisina birakin kendinizi.
Kocanizin yerinde olsam kendimi damizlik gibi hissederdim surekli bebek bebek diye cirpinan bi es gordukce karsimda.
Yapmayin,psikolojinizide bozmayin bosuna.
Tedavi gerekiyosa yaptirin,sonrada gerisi Allaha kalmis.hic beklemediginiz anda gelivermis bebek belli mi olur.

E_LANORA
2-01-14, 11:01
tweety23
mrb arkadaşlar beni bilenler bilir en büyük sıkıntım bebeğimn olmaması allahım bundan ağırınıda vermesin

buay çok fazla beklenti içine girdim ve birkaç belirtim var adetime 3 gün kaldı test için geçmesini beklyrm ve aşırı stresliym varmı yokmu diye düşünmekten hiç bişy yapamaz hale geldim bütün gün yatıp bilgisayır başında tvnin başında mandalina yiyorum başka bişey canım istemiyor vizede 4 dersten kaldığım halde finale 24 gün kaldığı halde ders bile çalışamıyrm 11 dersten sorumluyum aama kitabı bile açamıyrm

3 gündür deli gibiiyim ağlamaklıyım stresliyim telde anneme bile ters ters davrandım bugün hiçbirşey yokken ortada elimde olmadan kadının tek dediği kızım telin neden kapalı merakettim bende ne olacak anne evdeyim işte herzamnki gibi diye tersler gibi konuştm şimdi çok üzgünüm

akşam eşim geldi adamcağız yorgun argın uykusuz yemek yedik eşim çay demle biraz uyuyayım uyandır dedi bende uyuyunca uyanmayacağını bildiğimden umursamadım lavaboya gitti geldi bende bilgsyarın başında herzamnki gibi gebelkle ilgili şeylere bakıyorm

masaüstüne bitane bebek resmi koydum eşime aşkım bak bizim kzımız olursa buna benzer diyeceğime ağzımdan bak aşkım bizim kızımz dedim eşimde o bizim kızımız değil diye çıkıştı bana herzamn bebek resimleri bebek kıyafetleri gösterrm internetten oda benmle beraber bakar gülümser ama onuda bıktırdım artık ben bağıra bağıra ağlamaya başladım elimdeki bardağı yere attım yarm saat ağladım

eşimde beni sakinleştirmeye çalıştı sarıldı ben sen kendini yıpratyorsun diye üzülüyrm dedi sonra ben ağlamayı kestim tvde osırada bebek maması reklamı vardı okadar sinirlerim yıpranmışki reklama bile hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım eşim zavallı napacağını şaşırdı isyan etti neden böyle yapıyosun banada yazık dedi ama benm elimde olmadan yapıyrm bunları bütüngün evdeyim bilmediğim bir memlekttym kimsem yok burda ne komşu ne arkadaş yalnızlıktan büütngün evde olmaktan bebek konusunu dahada çok düşünüyorm

en son eşimn yanına uzandım kasıklarım ağrıyor dedim eşimde üşütüyorsun canım dedi ben yataktan kalkıp zaten ben hep üşütürüm ben hamile olamam değilmi sadece üşüttğm için kasıklarım sancılanr diye ağlamayı sürdürdüm eşimde ağladı bağırdı yeetr diye sonra sakinleştm eşim beni öptü yarımsaat uyuyayım uyandır dedi ben budurumla nasıl başa çıkacağım 1 haftadır herşeye ağlıyorm
[ı]içim şişti yeminlen
kaç yıllık evlisiniz allah aşkına
neden bu kadar negaztifsiniz
aslında akışına bırakıp bi sakin olsanız
herşey hallolacak
ama hayatı kendiize ve eşinize zehir ediyorsunuz
yaptıklarınız gerçekten çok yanlış
10 yıldır çocuğu olmayan bir kadın tanıyordum hiç de sızlanmazdı
rabbimin bildiği vardır elbet verecek ama o ne zaman isterse derdi hep
şimdi 6 aylık ikizleri var
[/ı]