TEST

Hamile kalmayı bekleyenler

giizz
18-01-14, 15:01
Uzun ve zorlu bir sürecin içindeyiz...
Bu süreyi birlikte geçirmek ve bildiklerimizi paylaşmak umut verir belki bize.. Yeni sayfamız yeni hamilelere de vesile olur inşallah.... :KK16:

:nazar::nazar::nazar::nazar:BAT LİSTEMİZZ UĞUR GETİRSİNN HEPİMİZEE:nazar::nazar::nazar::nazar:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: berfin33 5 ŞUBAT :KK49:HAMİİİİİŞ:KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: asliaydin 6 ŞUBAT :KK49:HAMİİİİİŞ:KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: kelebek__16 9 ŞUBAT :KK49:HAMİİİİİŞ:KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: rahmeyleyarabbi 10 ŞUBAT :KK49:HAMİİİİİŞ:KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: giizz 18 ŞUBAT :KK49:HAMİİİİİŞ:KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: enguzelhediyem 18 ŞUBAT :KK49: HAMİİİİİŞ :KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
cimbom33 19 ŞUBAT BEKLEMEDE:KK31:
adzeynep 1 MART BEKLEMEDE:KK31:
umuttttt 1 MART BEKLEMEDE:KK31:
bbbmmm 1 MART BEKLEMEDE:KK31:
filizgoc 2 MART BEKLEMEDE:KK31:
03062008 4 MART BEKLEMEDE:KK31:
the_reason 5 MART BEKLEMEDE:KK31:
isyan123 5 MART BEKLEMEDE:KK31:
feelcrying 9 MART BEKLEMEDE:KK31:
nazende88 10 MART BEKLEMEDE:KK31:
Leman24 10 MART BEKLEMEDE:KK31:
delinefsim 10 MART BEKLEMEDE:KK31:
basarans 11 MART BEKLEMEDE:KK31:
bebegims 12 MART BEKLEMEDE:KK31:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: zeyy88 12 MART :KK49:HAMİİİİİŞ :KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: nutella88 12 MART :KK49: HAMİİİİİŞ :KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
cems85 13 MART BEKLEMEDE:KK31:
lulu11 16 MART BEKLEMEDE:KK31:
gulsahhh01 16 MART BEKLEMEDE:KK31:
lasya 16 MART BEKLEMEDE:KK31:
olcayyasemin 17 MART BEKLEMEDE:KK31:
crayz3527 18 MART BEKLEMEDE:KK31:
tuma23 24 MART BEKLEMEDE:KK31:
fatma86 2 NİSAN BEKLEMEDE:KK31:
caylakkiz 5 NİSAN BEKLEMEDE:KK31:
serAynn 11 NİSAN BEKLEMEDE:KK31:
sweetgiirl 11 NİSAN BEKLEMEDE:KK31:
ysmnbaby 18 NİSAN BEKLEMEDE:KK31:
ozlemsahin bir sonraki ay:KK31:
eses07 bir sonraki ay:KK31:
tamayy bir sonraki ay:KK31:
wen bir sonraki ay:KK31:
tuanabatu06 bir sonraki ay:KK31:

giizz
ben hamilemiyim değilmiyim acaba derken bugün kırmızı kart yedim :KK43: oysaki belirti arayıp duruyordum..şimdi ise yeni bir ay yeni bir süre başladı benim için..siz ne zamandır bekliyorsunuz bebişlerinizi yada hamile olanlar ne kadar zaman sonra aldılar mutlu haberlerini ?

miss_curious
hayirlisi cnm,diger ay olur insallah..
yeni topigin hayirli olsun..

giizz
18-01-14, 16:01
miss_curious
canim benim çok teşekkür ederimm aminn insallahh :KK16: sende mi bekliyorsun o minik kalbin icinde atmasini ??

miss_curious
18-01-14, 17:01
evet cnm 7. ayimdayim bekliyorum bakalim..:KK31::KK31:
sen ne zamandir istiyosun?

giizz
18-01-14, 19:01
miss_curious
evet cnm 7. ayimdayim bekliyorum bakalim..:KK31::KK31:
sen ne zamandir istiyosun?
ayy canim benim simdi yazdığın yazıyı da gordum her ay yeni bir umut diye duygulandimm :KK43:( benim ilk denememdi olmadi 2.yi denicez artik kismet bakalim..Allah nasip etsin inşallah bize de o guzel annelik duygusunu...bizim bi tanidigimiz da 7.ayinda hamile kaldi stresten olmadi o kadar ay ama stres yapmamak düşünmemek de elde degilki nasıl başa cikacaz bakalim :KK36: senin bat ne zaman canimm

miss_curious
18-01-14, 19:01
giizz
ayy canim benim simdi yazdığın yazıyı da gordum her ay yeni bir umut diye duygulandimm :KK43:( benim ilk denememdi olmadi 2.yi denicez artik kismet bakalim..Allah nasip etsin inşallah bize de o guzel annelik duygusunu...bizim bi tanidigimiz da 7.ayinda hamile kaldi stresten olmadi o kadar ay ama stres yapmamak düşünmemek de elde degilki nasıl başa cikacaz bakalim :KK36: senin bat ne zaman canimm
gelecekleri vakti biliyorlar cnm,Rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olacaktir..
Ben BAT ı bilmiyorum cnm ama su an yumurtlama gunlerimdeyim..Daha var yani epey..
Ben 2.5 sene korundum,cok beklemek de iyi degil ama napalim nasip bugunlere imis..

giizz
18-01-14, 20:01
miss_curious
gelecekleri vakti biliyorlar cnm,Rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olacaktir..
Ben BAT ı bilmiyorum cnm ama su an yumurtlama gunlerimdeyim..Daha var yani epey..
Ben 2.5 sene korundum,cok beklemek de iyi degil ama napalim nasip bugunlere imis..
hapla mi korundun sende canim? ben 10 ay kullandim microgynon adli hapi 1ay bos gecin dedi doktor gecen ay kendimiz korunduk bu ay denedik o da olmadi..keske hiç icmeseymisim diyorum ama dedigin gibi nasip

miss_curious
19-01-14, 08:01
giizz
hapla mi korundun sende canim? ben 10 ay kullandim microgynon adli hapi 1ay bos gecin dedi doktor gecen ay kendimiz korunduk bu ay denedik o da olmadi..keske hiç icmeseymisim diyorum ama dedigin gibi nasip
Cnm ben uzun sure kullanmadım 6 ay filan ictim evliligimin ilk gunlerinde..insan dusunmeye baslayinca pisman oluyor ama napalim, olacagi zaman her kosulda oluyor zaten..
Sen daha yeni baslamissin calismalara olur insallah..

giizz
miss_curious
Cnm ben uzun sure kullanmadım 6 ay filan ictim evliligimin ilk gunlerinde..insan dusunmeye baslayinca pisman oluyor ama napalim, olacagi zaman her kosulda oluyor zaten..
Sen daha yeni baslamissin calismalara olur insallah..
dogru soyluyorsun olacagi zaman oluyor tek denemede bile olsa gunler hesaplamasan bili Allah ol derse oluyor.insallah canim ikimizinde olur inşallah dusunmesek olacak belki ama kismet...

giizz
aysaydgn hosgeldiinn :KK16:

aysaydgn
kzlar merhaba, bende nerdeyse yazdan berı yarım yamalak korunuyodum hamıle kalmadım ona ragmen. Bu ay hıc korunmadık bat 21 ocak bakalım beklıyorum. Bulantı mıde yanması goguslerde sıslık hassasıyet hepsı var ama asırı ıdrar yolu enfeksıyonuyum ondan da olabılır : (

giizz
maricik hosgeldinn :KK16:

aysaydgn
giizz
aysaydgn hosgeldiinn :KK16:
tesekkur ederım giizz zahmet olmzsa bı bat tablosu yapar mısın bıze dıger topıklerdekı gıbı

giizz
aysaydgn
kzlar merhaba, bende nerdeyse yazdan berı yarım yamalak korunuyodum hamıle kalmadım ona ragmen. Bu ay hıc korunmadık bat 21 ocak bakalım beklıyorum. Bulantı mıde yanması goguslerde sıslık hassasıyet hepsı var ama asırı ıdrar yolu enfeksıyonuyum ondan da olabılır : (
merHaba cnm benim neden korundunuzki yazdan beri ? bulanti icin daha erken ama goguslerde şişlik ve hassasiyet adet gecikmesinden onceki ilk belirti :)) yinede seni umutlandirmak istemem insallah olur canim bu topik hepimize ugur getirir inşallah :KK16: yarin bat tablosu hazirlicam tatlım birlikte bekleyelim bat larimızı :)) senin az kalmış canimm ne guzelll insallah vardir minigin seninledirr :KK16::KK16:

giizz
aysaydgn
tesekkur ederım giizz zahmet olmzsa bı bat tablosu yapar mısın bıze dıger topıklerdekı gıbı
yapicam tatlım elektrik kesik diye yapamıyorum tel.sarzim az yarin yapacm mutlkakaa :)))

aysaydgn
giizz
merHaba cnm benim neden korundunuzki yazdan beri ? bulanti icin daha erken ama goguslerde şişlik ve hassasiyet adet gecikmesinden onceki ilk belirti :)) yinede seni umutlandirmak istemem insallah olur canim bu topik hepimize ugur getirir inşallah :KK16: yarin bat tablosu hazirlicam tatlım birlikte bekleyelim bat larimızı :)) senin az kalmış canimm ne guzelll insallah vardir minigin seninledirr :KK16::KK16:
giizz cim mayıs ayında hıc korunmadık ben kızıma cok kolay kalmıstım yıne oyle olacak zannettım sonrada ıste ovulasyon gunlerınde falan korunmadık. Yanı bırazda surprız olsun ıstıyodum ama

giizz
19-01-14, 09:01
aysaydgn
giizz cim mayıs ayında hıc korunmadık ben kızıma cok kolay kalmıstım yıne oyle olacak zannettım sonrada ıste ovulasyon gunlerınde falan korunmadık. Yanı bırazda surprız olsun ıstıyodum ama
bi kizin var yani ne güzell Allah bagislasn canim benim :KK16: ya sarz bitmek uzere Vbenim elektrk gelince yazacm sana kuzumm :))

aysaydgn
19-01-14, 09:01
bıde ıdrar yolu enfeksıyonu oldugum ıcın cıpro antıbıyotık kullanıyorum gebelıkte c kategorısındeymıs ama Allahın dedıgı olur tabı. Ama agzımın tadında bı bozukluk ve mıde yanması fena bakalım tamamıyle psıkolojım uyduruyoo da olabılır :KK70:

giizz
19-01-14, 11:01
aysaydgn
bıde ıdrar yolu enfeksıyonu oldugum ıcın cıpro antıbıyotık kullanıyorum gebelıkte c kategorısındeymıs ama Allahın dedıgı olur tabı. Ama agzımın tadında bı bozukluk ve mıde yanması fena bakalım tamamıyle psıkolojım uyduruyoo da olabılır :KK70:
canim benim çok geçmiş olsun bi problem olmaz Allahin izniyle..agzinin tadindaki bozukluk metal tadi gibi biseymi

Ariver
19-01-14, 12:01
Topiğin hayırlı olsun tatlım umarım sana uğurr getirirr :KK16:

giizz
19-01-14, 13:01
umarimmm tatlimm hepimize ugur getirir inşallah :KK16::KK16: cok teşekkür ederiimm :)) sen nasılsın varmi hissettigin degisiklikler :KK16:

aysaydgn
19-01-14, 13:01
giizz
canim benim çok geçmiş olsun bi problem olmaz Allahin izniyle..agzinin tadindaki bozukluk metal tadi gibi biseymi
yok yaa :KK70: metal tadı gıbı bısey degıl sankı bademcıgın sıserde tat alamazsınya oyle bısey bakalım az kaldı ama reglın tum belırtılerı var ıste kesın yıne gorcem kırmızıyı : )

giizz
19-01-14, 14:01
aysaydgn
yok yaa :KK70: metal tadı gıbı bısey degıl sankı bademcıgın sıserde tat alamazsınya oyle bısey bakalım az kaldı ama reglın tum belırtılerı var ıste kesın yıne gorcem kırmızıyı : )
dur bakalimm yaa moral bozmak yookkk insallah gormiceksin kirmizilarii bu ay gorecegin tek sey minigin olacak insallaahh :KK16::KK16::KK16::KK16:

olcayyasemin
19-01-14, 19:01
Bende 10 microygnon kullandim 6 aydir bi mucize bekliyorum ama hala bisey yok bugun regl gunumdu ama suanlik bisey yok insallah mucizem benimledir

basarans
19-01-14, 20:01
Selam kızlar, ben de katıldım birliğimize:)) bize tıbben doğal yollardan bebek sahibi olmamızın imkansız olduğunu soylemislerdi. Biz de tedavi ve yapılan bütün testleri bırakmıştık ve kaderimize razı olmuştuk. Sonra durup dururken kızımız oluverdi:KK66:))) o yuzden yılmak yok arkadaşlar:KK66: eninde sonunda olacak:KK66: hep birlikte emin adımlarla, sabirla bekleyip bebişlerimizi kucağımıza alacağız insallah,:KK66:. Insallah hepimize uğurlu gelir bu topic.
Netten cok uygun fiyata ovulasyon testleri aldım bakalım umarım ise yararlar:KK66:))

giizz
19-01-14, 21:01
olcayyasemin
Bende 10 microygnon kullandim 6 aydir bi mucize bekliyorum ama hala bisey yok bugun regl gunumdu ama suanlik bisey yok insallah mucizem benimledir
canim benim insallah seninledir suan guzel haberlerini bekliyoruzz :KK16: sence microgynonun bi etkisi varmidir ben pisman oldum sanki ictigime :KK43:(

giizz
19-01-14, 22:01
basarans
Selam kızlar, ben de katıldım birliğimize:)) bize tıbben doğal yollardan bebek sahibi olmamızın imkansız olduğunu soylemislerdi. Biz de tedavi ve yapılan bütün testleri bırakmıştık ve kaderimize razı olmuştuk. Sonra durup dururken kızımız oluverdi:KK66:))) o yuzden yılmak yok arkadaşlar:KK66: eninde sonunda olacak:KK66: hep birlikte emin adımlarla, sabirla bekleyip bebişlerimizi kucağımıza alacağız insallah,:KK66:. Insallah hepimize uğurlu gelir bu topic.
Netten cok uygun fiyata ovulasyon testleri aldım bakalım umarım ise yararlar:KK66:))
canim oncelikle hosgeldin :)) ne kadar guzel oldu bunu anlatman bize umut verdi yasadiklarin tatlim :KK16: sen o zaman ikinci mucizeni bekliyorsun yanlis anlamadiysam..umarim ugurlu gelecek hepimize topigimiz :KK16: yarin bat listesi hazirlicam sende yazarsan batini hep birlikte bekleyelim guzel haberleri canimm :KK16: ben ovl.testi kullanmadim hic ne kadara getirttin canim

aysaydgn
20-01-14, 06:01
benım gunum yarın bakalım ne olacak gercı hep boyle bekledıgımde adet gecıkmesı yasıyorum cunku asırı abartıyorum. Aksam kendme yemek ısıttım ama ıcım almadı guya hamısımya :KK70: olursa cok sevınırım ama olmazsa cok uzulmem zaten dunya guzelı kızım var. Allahım onu bıze bızı ona bagıslasın

olcayyasemin
20-01-14, 08:01
giizz
canim benim insallah seninledir suan guzel haberlerini bekliyoruzz :KK16: sence microgynonun bi etkisi varmidir ben pisman oldum sanki ictigime :KK43:(
Bunyeyle alakali bi durum bu aslinda kimisi biraktigi ay hamile kaliyo kimisinin 1 seneyi buluyu hamile kalmasi sonucta vucuda hormon yukluyoruz bende her gece icerken isteksuz iciyodum dun adet olmam gerekiyodu olmadim bugunde hala bisey yok ama yumurta aki gibi sarimtrak bi akintim var bakalim ne olcak dayanmaya calisiyorum test yapmamaya

aysaydgn
olcayyasemin
Bunyeyle alakali bi durum bu aslinda kimisi biraktigi ay hamile kaliyo kimisinin 1 seneyi buluyu hamile kalmasi sonucta vucuda hormon yukluyoruz bende her gece icerken isteksuz iciyodum dun adet olmam gerekiyodu olmadim bugunde hala bisey yok ama yumurta aki gibi sarimtrak bi akintim var bakalim ne olcak dayanmaya calisiyorum test yapmamaya
hadı bakalım hayırlıysa ınsallah hamılesındır. Ama bu ıste bı tuhaf test yapınca pat hastalanıyosun sen dırendıkce reglde dırenıyo yaa psıkolojı ıste ama yınede 4. Yada 5. Gunu yap bende olmazsa beklıcem

giizz
aysaydgn
benım gunum yarın bakalım ne olacak gercı hep boyle bekledıgımde adet gecıkmesı yasıyorum cunku asırı abartıyorum. Aksam kendme yemek ısıttım ama ıcım almadı guya hamısımya :KK70: olursa cok sevınırım ama olmazsa cok uzulmem zaten dunya guzelı kızım var. Allahım onu bıze bızı ona bagıslasın
çok tatlısın kuzum yaaa demek hamişsin almadı içinn :KK16::KK16: inşallahhhhh Allahın izniyle öyledir canım benimmm hadi güzel haberler lazım topiğee :))))

giizz
aysaydgn
hadı bakalım hayırlıysa ınsallah hamılesındır. Ama bu ıste bı tuhaf test yapınca pat hastalanıyosun sen dırendıkce reglde dırenıyo yaa psıkolojı ıste ama yınede 4. Yada 5. Gunu yap bende olmazsa beklıcem
hahahaaa :)))) vallaa çok güzel anlattın durumu kuzuumm aynen öyle oluyor malesefff.....ne ilginç bişey akıl ermiyor yahuu :44::44:

giizz
olcayyasemin
canımmmmm yapma sakın boşver bırak geciksin şöyle bikaç günn...negatif çıkarsa bu sefer de haydii acaba görünmedi mi erken mi yaptım diyosun başlıyosun umutlanmaya sonrada kırmızı kart görünce üzüntülerden üzüntü beğenn :KK43::KK43: hap konusunda bende aynıydım seninle çok isteksizdim korka korka içiyordum, bıraktığımda bir mutlu oldum anlatamam..hayırlısı bakalıımm Allah ne zaman kısmet ederse o zaman olacak sonuçta..

mertay
20-01-14, 09:01
aysaydgn
Merhabalar,
aysaydgn ile ayni durumdayiz sanirim.
Sat 25 aralikti, yumurtlama 9 ocakta/civarinda gerceklesti cunku agridan doktora gitmistim, ultrasonda yumurtlamanin gerceklestigi ortaya cikti. Ayrica az biraz vajinal enfeksiyon ve idrar yollari iltihabi cikti. Doktor ilaclar verdi ve bebek denememizi istedi. Denedik fakat sonra ben ilaclari icmedim, tutturursak bir yan etkisi olur diye. 16 ocakta ilk kan testi negatif cikti. arkadaslarim cok erken yaptirdigimi soyledi fakat niyetim hamilelik yoksa ilaclara baslamakti cunku agrim var. Yine de bir umut icemedim, bekliyorum. Kasiklarim ve belim agriyor.
Yorgunum ve istahim yerinde. Her ufak degisikligi hamilelik belirtisi sanmaya basladim. Ilk kan testi negatif cikip sonra pozitife donenleri KK da okudukca umutlaniyorum... Bat 25-28 aralik arasi...

Beklemedeyiz... :44:

giizz
:nazar::nazar::nazar: BAT LİSTEMİZ UĞUR GETİRİRSİNN HEPİMİZEE :nazar::nazar::nazar:

olcayyasemin 19 OCAK BEKLEMEDE :KK31:

aysaydgn 21 OCAK BEKLEMEDE :KK31:

mertay 25-28 OCAK BEKLEMEDE :KK31:

ariver 1 ŞUBAT BEKLEMEDE :KK31:

giizz 18 ŞUBAT BEKLEMEDE :KK31:

miss_curious ? BEKLEMEDE :KK31:

basarans ? BEKLEMEDE :KK31:

giizz
mertay
Merhabalar,
Sat 25 aralikti, yumurtlama 9 ocakta/civarinda gerceklesti cunku agridan doktora gitmistim, ultrasonda yumurtlamanin gerceklestigi ortaya cikti. Ayrica az biraz vajinal enfeksiyon ve idrar yollari iltihabi cikti. Doktor ilaclar verdi ve bebek denememizi istedi. Denedik fakat sonra ben ilaclari icmedim, tutturursak bir yan etkisi olur diye. 16 ocakta ilk kan testi negatif cikti. arkadaslarim cok erken yaptirdigimi soyledi fakat niyetim hamilelik yoksa ilaclara baslamakti cunku agrim var. Yine de bir umut icemedim, bekliyorum. Kasiklarim ve belim agriyor.
Yorgunum ve istahim yerinde. Her ufak degisikligi hamilelik belirtisi sanmaya basladim. Ilk kan testi negatif cikip sonra pozitife donenleri KK da okudukca umutlaniyorum... Bat 25-28 aralik arasi...

canımm hoşgeldin öncelikle..bat 25-28 aralık yazmışsın ama ocak olacak heralde ? :) 16 ocak kan testi için çok erken tatlım bat a en yakın bikaç gün kala yaptırılıyor ama bat geçtikten sonra yaptırmak en kesini..inşallah vardır bebişin ilaçları içmemekle iyi yapmışsın tatlım ama bidahakine doktora sor bence ilaç konusunu..hadi Allahın izniyle birbirimize güzel haber haberler verecezz burdann :KK16::KK16::KK16::KK16:

mertay
giizz
canımm hoşgeldin öncelikle..bat 25-28 aralık yazmışsın ama ocak olacak heralde ? :) 16 ocak kan testi için çok erken tatlım bat a en yakın bikaç gün kala yaptırılıyor ama bat geçtikten sonra yaptırmak en kesini..inşallah vardır bebişin ilaçları içmemekle iyi yapmışsın tatlım ama bidahakine doktora sor bence ilaç konusunu..hadi Allahın izniyle birbirimize güzel haber haberler verecezz burdann :KK16::KK16::KK16::KK16:
evet ocak olacakti:) tesekkur ederim.
artik gunler birbirine girdi...

o kadar hevesli olunca insan utanmasa iliskiden sonra test yapacak ama, sonuc belli yani o kadar da degil :KK1:

suzansu
mertay
Merhabalar,

canım Allah (c.c) derdine derman versin bak klomen kullanıp iğne olan bi bayan arkadaşımız daha var ondada agır ve kramplar var gel bu topiçe ordan muhabbet ederiz
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=392881&page=3077&p=33603630#post33603630

giizz
20-01-14, 10:01
miss_curious
aysaydgn
Ariver
Topiğin hayırlı olsun tatlım umarım sana uğurr getirirr :KK16:
olcayyasemin
basarans
kızlar bat listesinde bi yanlışlık varsa bildirin lütfen.. hepimize uğur getirsin inşallaahhhhh :KK16: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

giizz
mertay
evet ocak olacakti:) tesekkur ederim.
artik gunler birbirine girdi...

o kadar hevesli olunca insan utanmasa iliskiden sonra test yapacak ama, sonuc belli yani o kadar da degil :KK1:
hahahaaaa :))))))))) çok haklısınnn ama keşke ilişkiden sonra tutup tutmayacağını gösteren bişe olsaydıı :KK1::KK1: o zaman senide ekledim listemize tatlımm :))) :KK16::KK16::KK16:

mertay
giizz
hahahaaaa :))))))))) çok haklısınnn ama keşke ilişkiden sonra tutup tutmayacağını gösteren bişe olsaydıı :KK1::KK1: o zaman senide ekledim listemize tatlımm :))) :KK16::KK16::KK16:
Cok tesekkur ederim...

Allah herkese, saglikli birer bebek nasip etsin...

giizz
mertay
Cok tesekkur ederim...

Allah herkese, saglikli birer bebek nasip etsin...
amin aminnnn inşallah canım benimm hepimizee :KK16::KK16::KK16:

aysaydgn
20-01-14, 13:01
mertay keske ıcseydın ılaclarını doktor verdıgıne gore bı bıldıgı vardır. Hamılelıkte ıdrar yolu enfeksıyonu cok zor oluyo. Testıde cok erken yaptırmıssın okadar onceden cıkmaz kesın adet gecıkmesını beklemek gerekıyo ınsallah hayırlıysa hamısızdır : )

miss_curious
20-01-14, 13:01
giizz
kızlar bat listesinde bi yanlışlık varsa bildirin lütfen.. hepimize uğur getirsin inşallaahhhhh :KK16: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
CNM benim bat 30 ocak erken gelmezse tabiii..:26::26:

vegetable
20-01-14, 14:01
Bende hamile kalmayı bekleyenlerdenim. Batım 12 şubat. adetim 12 ocaktı yeni bitti sayılır. yaş 29 ilk çocuk için uğraşıyoruz mart ayından beri aralıklarla çalıştırk diyeyim çünkü izindi bayramdı derken arada kaçırdığımız yumurtlama günleri oldu. Bu arada doktora gittim hormon tahlillerimi yaptırdım. Prolaktinim yüksek çıktı doktor ilaç verdi düşürmek için . beklemedeyiz bakalım. inşallah herkesin bebişi olur biran önce :KK16::KK16::KK16::KK16:

miss_curious
vegetable
Bende hamile kalmayı bekleyenlerdenim. Batım 12 şubat. adetim 12 ocaktı yeni bitti sayılır. yaş 29 ilk çocuk için uğraşıyoruz mart ayından beri aralıklarla çalıştırk diyeyim çünkü izindi bayramdı derken arada kaçırdığımız yumurtlama günleri oldu. Bu arada doktora gittim hormon tahlillerimi yaptırdım. Prolaktinim yüksek çıktı doktor ilaç verdi düşürmek için . beklemedeyiz bakalım. inşallah herkesin bebişi olur biran önce :KK16::KK16::KK16::KK16:
cnm 84 lu musun..
Ben 30 oldum ve ben de ilk icin ugrasiyorum..
İnsallah nasip olur bu ay,iyi degerlendir..

vegetable
miss_curious
cnm 84 lu musun..
Ben 30 oldum ve ben de ilk icin ugrasiyorum..
İnsallah nasip olur bu ay,iyi degerlendir..
yok canım 85 liyim ama ocakta doğmuşum :KK52:. Yeni yıl gelince hoop yaşa artıyor hemen :KK52:. Nasipse değerlendireceğim preseed jel bile aldım :KK23:. sitede okudum kullanıp hamile kalan çok var. Kısmet artık inşallah :KK25::KK25::KK25::KK25:

miss_curious
vegetable
yok canım 85 liyim ama ocakta doğmuşum :KK52:. Yeni yıl gelince hoop yaşa artıyor hemen :KK52:. Nasipse değerlendireceğim preseed jel bile aldım :KK23:. sitede okudum kullanıp hamile kalan çok var. Kısmet artık inşallah :KK25::KK25::KK25::KK25:
jeli kullanmaya basladim ben de gecen ay,bu ay da deniyorum bakalim kismet..
sen de ertelemissin bebegi snrm benim gibi..

vegetable
miss_curious
jeli kullanmaya basladim ben de gecen ay,bu ay da deniyorum bakalim kismet..
sen de ertelemissin bebegi snrm benim gibi..
Aslında erteleme değilde şartlar diyelim. Sen kaç yıllık evlisin? benim şöyle oldu aslında. okulu bitirdim ertesi yıl evlendim iş yok güç yok atama bekliyorum olmadı. Evlendiğim yıl kpss çalışmaya başladım sadece ona odaklandım puanı aldım . sonra olurda uzağa atnırsam nasıl olcak diye düşündüm yapmadım. ertesi yıl atandım aynı şehire ama uzak bir ilçeye. E bu seferde iş uzak dedim. Ama artık yaş 30 a geldi olsun dedik olmadı ama :KK43::KK43: Benim hikayem böyle işte canım. Sen niye erteledin?