TEST

Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

Mermaid
16-07-07, 18:07
baslıktanda anlayacağınız uzere ben dıyorumkı kızlar akrep burcu bı eş yada sevgiliyle olmak nasıl bı duygu .......herkes yazsın....

HELENN
16-07-07, 19:07
eşim akrep bununla birlikte hayatımdaki önemli insanların çoğuda akrep burcu(abilerim, arkadaşlarım) beni akreplere çeken bişey var.

akrep eş iyi bir dinleyici, sırdaş, akıl hocası, mantıklı, sabırlı, koruyan

aynı zamanda gururu tutunca inadıda tutan insana sinir harbi yaşatan biri

akreplerin iğneleri hep saklı kalsın yeter :))

tatlicadiarzu
17-07-07, 05:07
Kendim akrebim bendetatlicadiarzu

vilas
17-07-07, 06:07
bende akrep burcuyum

melis82
17-07-07, 08:07
Ben ve nişanlımda akrep iz ve sanki o benim erkek versiyonum gibi :teselli: birbirimizi çok iyi anlıyoruz sanırım ikimizinde akrep oluşundan kaynaklanıyor.. Akrep anlayışlı, koruyucu, sabırlı ve gururludur yalanı sevrmez doğruluk yanlısıdır.. Ben aşkııııııımıııııı çok çok seviyorummm... [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

DeveKuşu
Mermaid
baslıktanda anlayacağınız uzere ben dıyorumkı kızlar akrep burcu bı eş yada sevgiliyle olmak nasıl bı duygu .......herkes yazsın....
BEN Bİ EŞİME SORAYIM....benneyaptımkiBAKALIM BENDEN MEMNUNMU....:Roflol:

melis82
Mrh mota cım
evli biri olarak evli bir akrep erkeği evlilikte nasıl oluyor

sibel_can
17-07-07, 22:07
akrepler en ıyı dostlardır.asla dostunu kotu bıle olsa arası hep dpstunun arkasındadır.akrep burcunun sezgılerı çok kuvetlılır ve en ınatçı burçlardandır.su gurubu oldugundan dolayı duygusaldır.asla aslan burcuyla anlasamaz

sibel_can
canım yukselen etkılıyodur.oyle durumlarda anlasma olabılıyor

Azeri kizi
Benim de esim akrep.Esim yalandan nefret eder,cok sabirlidir hemde cooookk.Cok sakindir,anlayislidir.Küsmez küsmez ama bide küstümü konusmadan bakislariyla zehirler beni.Heee bide akrep erkeginin cok belirgin bir özelligi vardir.Sekse asiri düskün olurlar.Bilmem sizinkilerde öylemi??:eek:

ezine
fisfisfiskafamçokkarıştıbenim eşimde akreep ve bende balık burcuyum valla ne dicemi bilemiorumfisfisfis

Azeri kizi
Ezine ben de baligim ve esim akrep .biz cok iyi anlasiyoruz.Sizde bu sözkonusu degilmi?

ezine
Azeri kizi
Ezine ben de baligim ve esim akrep .biz cok iyi anlasiyoruz.Sizde bu sözkonusu degilmi?
anlaşıoruz anlaşmasında ben konuyu toplamakta zorluk çekiorum yani bizi anlatamıyorum

ezine
17-07-07, 23:07
BilginBörü
güzelim akrebin kızarı iyidir ama erkekleri çok zordur.Benim babamda akrep eşimde ikiside yaka silktirir bazen ama deli aşıktır eşim emin ol asla aldatmaz tek dert dır dır ve kıskançlık bu arada çok çalışkan oluyorlar bide asıl kişilik yükselenlede alakalı onada dikkat et derim
evet yaa kıskançlıgı var ama dırdırı yok
ve biz birbirimizi çookkkk sevioyoruzzz

jul
Benim Esim Akrep Ve Bende Balik Burc'u...esim Lider Ruhlu Ve Cok Guclu Biri..herzaman Kendinden Emin Asiri Derecede Sogukkanli Biri..vee Herzaman Mantikli...ve Sevdiklerine Asla Ihanet Etmeyen Deger Bilen Biri...evet Azeri Kizi Asiri Duskunlerr

ezine
sefiom
allah ayırmasın canım.hep böyle mutlu kalın..
amin canım saol

ezine
jul
Benim Esim Akrep Ve Bende Balik Burc'u...esim Lider Ruhlu Ve Cok Guclu Biri..herzaman Kendinden Emin Asiri Derecede Sogukkanli Biri..vee Herzaman Mantikli...ve Sevdiklerine Asla Ihanet Etmeyen Deger Bilen Biri...evet Azeri Kizi Asiri Duskunlerr
a.sa.sa.sa.s

mehtapelif
18-07-07, 04:07
olmam mi :1shok: annem akrep,kocam akrep,oglum akrep,teyzem akrep,enistem akrep tam bir akrep istilasi bizdeki :sm_confused:

cok iyiler cok hoslar ama amaaaaa
su inatlari yok mu,siyaha beyaz dedilerse öldür siyah dedirtemezsin :mymeka:
aay cok zor senağlama
ben yengecim aralarinda kaldim,iyi anlasiyoruz ama ben alttan almasam gor sen savasi :tomato: :eek:klava:
yinede severim akrepleri akli basinda cok zeki oluyorlar,duygusalliktan biraz uzaklar yada sadece iclerinde yasiyorlar
oyle iste :dance:

kırmızışarap
18-07-07, 08:07
allahtan benm ne eşim nede ben akrep burcuyum..ama ortak olan bir arkadaşımız akrep burcu aman yarabbi tüm özellikler mevcut arkadaşta bıktırdı canımızdanyerimseniben
ama çok cana yakın ve sır dolu biridir hep yanımızdadır çok seviyoruz ama bazen işleri karıştırıyor be arkadaşım hep dediğim dedik olmak zorunda yoksa olmaz ogün burnundan gelir.:eek:klava:

tiviti
18-07-07, 13:07
Mermaid
valla eşime bi sorayım....:Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:

Mermaid
18-07-07, 14:07
kızlar bencede benımde sevgılım akrep bırde sızlerden duyayım demiştim çok tutkulu oluyolar sevdımı adeta tapıyorlar ama su sınırı yokmu:KK43: her yıgıdın bır kusuru olurmus neyse:)sadece merak edıyordum acaba nasıl bı es olur dıye ama esı akrep olanlar bakıyorumda baya memnun allah daha da mutlu etsın

Mermaid
mota senı anlayamadım yalnız ne demek ıstedın vajınusmu yenı yendık derken??yanı baglantıyı kuramadım dıyeyım

şekerkeş
bence hiç güzel bi duygu değil çünkü benin en yakın kız arkadaşımda akrep sevgilimde akrewpti sevgilimle buluşalım diyorum o benim yerime kız arkadaşımla buluşuyor ve kız arkadaşım bana dost kazığı attı
:1no2:

PembeBeyaz
22-07-07, 21:07
Bu burcun erkeği çok bakımdan ilgi çekicidir. Su grubu olduğu için çok derin hisleri vardır. Diğer taraftanda analizci bir kafaya sahiptir. Akrep burcu erkeği, kadınlar tarafından çok beğenilen bir tiptir. O analizci kafası sayesinde karşısındaki insanı çabucak inceler ve anlar. Kendince bir karara varır ve bu karar çoğunlukla doğrudur. Aklına koyduğu şeyi muhakkak yapar.

Akrep burcu erkeği çapkındır. Sevgiye ve sevişmeye çok düşkündür. Daha çok genç yaşlarda cazibesiyle kadınları elde eder. Hayatında daima bir kadın olmalıdır.Onun ilk tanıdığı bir kadınla evlenmesi ender görülen bir durumdur. O, pek çok sevgili değiştirdikten sonra evlenecektir.

Bu burcun erkekleri içkiye çok düşkündür. İçtikleri zaman daha neşeli, daha konuşkan, daha cana yakın olurlar.

Akrep burcu erkeği, her şeyin en iyisini ister. Kendisi için lüks bir hayat arzular. Kendi rahatı için ne gerekiyorsa yapmak için elinden geleni yapar.

Akrep burcu erkeğinin gözleri güzel veya çirkin olabilir. Fakat bu erkek nasıl bakacağını bilir. Bakışlarıyla karşısındaki insanı kolayca etkisi altına alır. Sözleri bakışlarından daha etkilidir.

Bu burcun erkeği çok inatçıdır. Onun inadıyla başa çıkmanın imkanı yoktur. Çevresiyle iyi ilişkiler kuran bu erkeğin damarına basmamalısınız. Pek çok konuda üstün özellikleri bulunan akrep erkeğinin sevdiği kadının her bakımdan kendisine uyması gereklidir. Eşinin bağımsızlığına tahammülü yoktur.
Eminmisiniz arkadaşlar????

ezine
22-07-07, 21:07
SarıMelek
Bu burcun erkeği çok bakımdan ilgi çekicidir. Su grubu olduğu için çok derin hisleri vardır. Diğer taraftanda analizci bir kafaya sahiptir. Akrep burcu erkeği, kadınlar tarafından çok beğenilen bir tiptir. O analizci kafası sayesinde karşısındaki insanı çabucak inceler ve anlar. Kendince bir karara varır ve bu karar çoğunlukla doğrudur. Aklına koyduğu şeyi muhakkak yapar.

Akrep burcu erkeği çapkındır. Sevgiye ve sevişmeye çok düşkündür. Daha çok genç yaşlarda cazibesiyle kadınları elde eder. Hayatında daima bir kadın olmalıdır.Onun ilk tanıdığı bir kadınla evlenmesi ender görülen bir durumdur. O, pek çok sevgili değiştirdikten sonra evlenecektir.

Bu burcun erkekleri içkiye çok düşkündür. İçtikleri zaman daha neşeli, daha konuşkan, daha cana yakın olurlar.

Akrep burcu erkeği, her şeyin en iyisini ister. Kendisi için lüks bir hayat arzular. Kendi rahatı için ne gerekiyorsa yapmak için elinden geleni yapar.

Akrep burcu erkeğinin gözleri güzel veya çirkin olabilir. Fakat bu erkek nasıl bakacağını bilir. Bakışlarıyla karşısındaki insanı kolayca etkisi altına alır. Sözleri bakışlarından daha etkilidir.

Bu burcun erkeği çok inatçıdır. Onun inadıyla başa çıkmanın imkanı yoktur. Çevresiyle iyi ilişkiler kuran bu erkeğin damarına basmamalısınız. Pek çok konuda üstün özellikleri bulunan akrep erkeğinin sevdiği kadının her bakımdan kendisine uyması gereklidir. Eşinin bağımsızlığına tahammülü yoktur.
Eminmisiniz arkadaşlar????

asimelek benim eşimi tarif etti galibaa :KK70::Roflol::sm_cool:

sandal
23-07-07, 08:07
ya benim akrep kocam var ama sizin yazdıklarınızla alakası yok
manyan teki sinirli kıskanç cımrı hep benim benim benim diyor yalanda atıyor çapkında sexe de çok düşkün kadın manya of kım sordu bunuya yaralarım debreşti meğer ben ne çekiyormuşum kocamdan kızlar ya

Mermaid
23-07-07, 19:07
sandal benımkıde sınrılı ve seks duskunu evet yukselendenmı etkılenıyorlar acaba

gul seha
benim esim akrep..bir burc kitabindan alinti yapayim sana.."eger sevgiliniz akrepse hemen kitabi firlatin ve ters istikamatte kacabildiginiz kadar uzaga kacin..))))valla kitapda bole yaziyor.benim esimde akrep.akreplerde tahakkum kurma istegi olur.ama eger kendini yetistirmis,kulturlu bir akrepse bu guzel yok degilse o zaman isler biraz zorlasabilir.cunku salt kiskanclik olayina indirgeyebilir bu durumunu..

Mermaid
kaçalımmı yanı bız sımdı bu durumda:KK70:

fulyaa67
26-12-08, 10:12
benım de akrep burcu sevgilim..okuduklarım yani yazdıklarınız okadar tutuyor ki..ama özel günleri hiç unutmuyor..ilk şu..ilk bu...tarihleri hiç unutmuyor..küstüğümüzde romantikliğini çalıştırıyor:) şiirler o biçim..çok güzel ya..tam bi aile babası..sadık..çok şükür..tek derdimiz ayrıntılara çok takılma...sinirli..hassasiyetlerine uydunuz mu değmeyin keyfine...kaydirigubbakcemile5

EU2
26-12-08, 11:12
ben ve nısanlımda akrep iz. akrep erkegı bıldıgım kadarıyla sabırlı anlayıslı ama yerı geldıgınde de cok agresif olabılıyor.şu bir gercek kı akrepler cınsellıge aşırı düşkün oluyorlar en önde cinsellik gelir onlar için.hep pohpohlanmak isterler azıcık ilgi görseler şımarma aşamasına gelirler. o yüzden fazla şımartmamak gerekir tabi her akrep erkeği böyle olacak değil yükselen önemlidir bence

gzellergzeli
26-12-08, 12:12
benım sevgi,limde akrep ve çok mutluyuz çok guzel çok anlayışlık çok aŞK dolu ama mesela izin vermicem kızacagım bişeyde hemen kedı gibi olur izin alana kadar guldurur yanaşır bana:) sevgisini hep gösterir hiç saklamaz sevgisini çok şükür çok mutluyuz:) ve ben çok mutluyum:)

sütlü gayfe
26-12-08, 12:12
benimde eşim akrep arkep erkeğiyle birlikte olmak çok zor.bazen çıldırma noktasına geliyorum.çok inatçı ve olmadık şeylere dır dır eder.aşırı titiz bu iyi bir özellik.çok çalışkan,akrep burcu erkeklerin elinden her iş gelir.akıl hocası cidden,iyi bir dost.ama eşim akrep olmasına rağmen kıskanç eğildir.yada bana belli etmiyor.sekse çok düşkün olulurla akrepler.eşim çok düşkün değil.tam kararı yanii.öyle aşırı bi düşkünlük yok.tam bana göree

fulyaa67
26-12-08, 15:12
aynı yaa aynı..bir gün biryere gidiyorduk.koluma iki bileklik takayım dedim..nasıl kızdı nasıl..neymiş.güzel olmuş.:) ya zaten onunlayım..nıye kızıyorki..katlanıcaz artık:):nazar:

Benimdilemmam
26-12-08, 17:12
benım sevgılımde akrep ama kıskanclıgı yok, yenı bı ılıskı daha sevgısını goremedım, hoşlantısını gorebılıorum ondan cok yorum yapamıyorum, bıraz catısıoruz ama burclardan dolayı sanırım , ılerıde tekrar yazarım ıyı yada kotu

çalıkuşu
26-12-08, 23:12
Benim eşimde akrep son derece sakin bir insan. Esprili, hayata güzel bakmamı sağlıyor.
Bana sonsuz bir güven hissi veriyor, iyi bir baba, kolay öfkelenmez, ama öfkelendiğinde
çok kötüdür, kinci ve inatçı aslında zor ama güzel bir ilişki için ideal bence.

beyazkalem
28-12-08, 10:12
gul seha
."eger sevgiliniz akrepse hemen kitabi firlatin ve ters istikamatte kacabildiginiz kadar uzaga kacin....
süper hihoyyyt senağlama :eek:

Benimdilemmam
28-12-08, 11:12
çalıkuşu
Benim eşimde akrep son derece sakin bir insan. Esprili, hayata güzel bakmamı sağlıyor.
Bana sonsuz bir güven hissi veriyor, iyi bir baba, kolay öfkelenmez, ama öfkelendiğinde
çok kötüdür, kinci ve inatçı aslında zor ama güzel bir ilişki için ideal bence.

sizin burcunuz neydi?

nereus
28-12-08, 13:12
ben akrebim valla burcum akrep diye demiyorum asla aldatmazlar kızlar tabi çok severlerse sevildiklerini hiisederlerse benim sevgilim burcu kova ben ne kadar duygusalsam hisli olmasını istioyrsam bazı şeylerin onda tık yok akrep burcu sevgilisi olanlar bence çok şanslı çünkü aşkı dolu dolu yaşatırlar mesela beennn övünmek igibi olmasın ama

Benimdilemmam
nereus
ben akrebim valla burcum akrep diye demiyorum asla aldatmazlar kızlar tabi çok severlerse sevildiklerini hiisederlerse benim sevgilim burcu kova ben ne kadar duygusalsam hisli olmasını istioyrsam bazı şeylerin onda tık yok akrep burcu sevgilisi olanlar bence çok şanslı çünkü aşkı dolu dolu yaşatırlar mesela beennn övünmek igibi olmasın ama
umarım dedıgın gıbı olur nereus:)

nereus
emin ol öyle asla aldatmazlar ama severlerse bak aşık olurlarsa bitti yani

gzellergzeli
28-12-08, 14:12
benım sevgilim hiç kıskanç degildir ama guzel oldugumda da benı över:)tam akıl hocasıdır bazen sevgilim bazen de babam olur sanki butun dertlerime hemen bi çözüm bulur:) çok sabırlıdır ama bardagın son damlasına geldinmi de çok sinirli olurlar herşeye anlayışla davranırlar herşeyi bilirler..
sanırım ben turnayı gözunden vurdum:)

Benimdilemmam
28-12-08, 14:12
gzellergzeli
venım sevgilim hiç kıskanç degildir eme guzel oldugumda da benı över:)tam akıl hocasıdır bazen sevgilim bazen de babam olur sanki butun dertlerime heemn bi çözüm bulur:) çok sabırlıdır ama bardagın so dalamlasına geldnmi de çok sinirli olurlar herşeye ablayışla davranırlar herşeyi bilirler..
sanırım ben turnayı gözunden vurdum:)
evet canım guzel bır tablo:)

maşallah:nazar:

sevhak
28-12-08, 23:12
ben kova burcuyum, sevgilim akrep.. 5 senedir birlikeyiz.. acikcasi tam olarak emin degilim hala iyi anlasip anlasmadigimizi, cunku beni deli edicek duruma koyuyor bazen, cok sinirlendiriyor..ben cok takiliyorum ince seylere, ama o pek takmaz, vurdumduymaz davranislari beni delirtir.. bugun bile kavgaliyiz mesela.. bilmiyorum sonumuz ne olur. 17 yasindan beri onunlayim, su an 21 yasindayim, tek dilegim ins ilerde ben biraz takmam herseye ve bukadar uzulmem.
kiskanc olduklari dogru ama bende cok kiskancim.beceriklidirler, romantikdirler ve beni aldatmayacagindan emindim hep ama artik sanki biraz seytanlik icinde oldugunu dusunmeye basladimm.
akrepl kizlariyla ASLAAAA anlasmam hatta nefret ederim cunku tanistiklarim hep uyuz cikmistir, cok gurursuzlar bence,ve pek zeki olduklarini dusunmuyorum, cok sacma sapan konusurlar..yani tabi genelleyemem ama karsima cikanlar boyle idi.
sonumuz icin hayirlisi..

Moonlight
28-12-08, 23:12
ben aslan esim akrep... zorlandim ama hala birlikteyizz sukur....

Benimdilemmam
29-12-08, 19:12
sarıYAPRAK
ben aslan esim akrep... zorlandim ama hala birlikteyizz sukur....
bende aslanım
anlasamadıgınız konular
yada sevmedıgın huylar neler
ben benımkı bana cok dıklenıyor ukala:jeyyar:

elysia
29-12-08, 19:12
ben başak burcuyum, sevgilim akrep...1 aydir beraberiz (eskiye dayanan bir arkadaşlığımız var ama sevgili olunca işler değişti) ve 3 defa bozuştuk...sanırım burçlarımız uyumsuz...

gzellergzeli
30-12-08, 09:12
elysia
ben başak burcuyum, sevgilim akrep...1 aydir beraberiz (eskiye dayanan bir arkadaşlığımız var ama sevgili olunca işler değişti) ve 3 defa bozuştuk...sanırım burçlarımız uyumsuz...

bence yanılıyorsun canım başak ile akrep üşündüğünün tam tersi çok ama çok ii anlaşırlar ama siz daha kendinizi tanıma aşamasında ldugunuz içinde olabilir bu sorunlar..:asigim:

baby nurse
30-12-08, 12:12
benim eşim akrep....
akrep burcuyla evli olmak bence zor...
sabit fikirli,kuşkucu ve kıskanç oluyorlar
iyi bir aile babası ve iyi bir eş oluyor ama sinirlendiler mi yanına yaklaşma....
evine çok düşkündür eşim ...
ama bazen lafı öyle bir zamanda öyle bir sokar ki dövsen daha iyi derim...
iyiliğide kötülüğüde asla unutmaz kindar oluyorlar...

elysia
30-12-08, 15:12
umarım haklısındır gzellergzeli, olumlu bir gelişme olursa buradan paylaşırım yine...teşekkürler...