Dilek ve Melek kartları

perigunlugu
30-01-14, 14:01
Merhabalaarr,

Yeni yeni dilek melek kartlarıyla bakmaya çalışıyorum. İsteyen olursa buradan bana ulaşabilir ve sizin için bir kart seçebilirim :KK66:

pufpuff
o zaman ilk talibi ben olayım :KK34:

perigunlugu
pufpuff
o zaman ilk talibi ben olayım :KK34:
Merhaba canım :KK66:

Senin için bir kart seçtim ve kartın sana şöyle söylüyor.

Aldatılmak istemiyorsan aldatmayacaksın.. (sadece aşk anlamında değil elbette :KK66: )
Sevgi sadakati, cesaret itimadı, ihanet intikamı getirir.

quzuu
bende istiyorum lütfen :KK3: 2 dileğim için

perigunlugu
quzuu
bende istiyorum lütfen :KK3: 2 dileğim için
genel anlamda konu neydii canım ? ona göre onu aklımdan geçirerek seçeyim kartlarını

pufpuff
gizem89
Merhaba canım :KK66:

Senin için bir kart seçtim ve kartın sana şöyle söylüyor.

Aldatılmak istemiyorsan aldatmayacaksın.. (sadece aşk anlamında değil elbette :KK66: )
Sevgi sadakati, cesaret itimadı, ihanet intikamı getirir.
töbe töbeee o da ne :KK53: kartlar karıştı galiba :KK1:
neyse.. sağol canım,teşekkürler.. :KK54:

quzuu
biri duygusal hayat biri de iş için canım :KK34:

perigunlugu
quzuu
biri duygusal hayat biri de iş için canım :KK34:
Tabii seçiyorum hemen :KK66:
Duygusal hayatın için seçtiğim kart sana şöyle söylüyor.

Aynadaki kendini çok sev :119:
Gözbebeklerin parlayana kadar kendini çok sevdiğini aynaya bakarak tekrarla ve gerçek mucizenin sen olduğunu fark et. Yani ilişkilerde duygusal durumlarda herşey sende gizli :KK66:

İş hayatın için seçtiğim kart ise şöyle söylüyor.
Rüyalarına güven. Onları izle ve yaşamını kolaylaştır. Bugün yatarken niyetinizi düşünün. Rüyalar habercisidir. İhtiyacınızı size gösterir, uyarır. Rüyalarınızı olumlu yorumlayın.

perigunlugu
pufpuff
töbe töbeee o da ne :KK53: kartlar karıştı galiba :KK1:
neyse.. sağol canım,teşekkürler.. :KK54:
heheh evet canım bende kartı seçince baya şaşırdım :) İstersen istediğin konuyu söyle ona göre daha net sonuçlar alabilelim :KK66:

quzuu
gizem89
Tabii seçiyorum hemen :KK66:
Duygusal hayatın için seçtiğim kart sana şöyle söylüyor.

Aynadaki kendini çok sev :119:
Gözbebeklerin parlayana kadar kendini çok sevdiğini aynaya bakarak tekrarla ve gerçek mucizenin sen olduğunu fark et. Yani ilişkilerde duygusal durumlarda herşey sende gizli :KK66:

İş hayatın için seçtiğim kart ise şöyle söylüyor.
Rüyalarına güven. Onları izle ve yaşamını kolaylaştır. Bugün yatarken niyetinizi düşünün. Rüyalar habercisidir. İhtiyacınızı size gösterir, uyarır. Rüyalarınızı olumlu yorumlayın.
teşekkür ederim canım rüyalar dikkate alacağım bunu :KK34:

perigunlugu
30-01-14, 15:01
quzuu
teşekkür ederim canım rüyalar dikkate alacağım bunu :KK34:
rica ederim :KK3:

pufpuff
gizem89
heheh evet canım bende kartı seçince baya şaşırdım :) İstersen istediğin konuyu söyle ona göre daha net sonuçlar alabilelim :KK66:
o zaman hamileliğimle ilgili olsun.. Allah kısmet ederse doğacak çocuğumla ilgili :KK34:

perigunlugu
pufpuff
o zaman hamileliğimle ilgili olsun.. Allah kısmet ederse doğacak çocuğumla ilgili :KK34:
Doğumun için iki kart seçtim daha sağlıklı sonuçlar versin diye :KK66:
Elindekilerin değerini bilerek şükret ve hep olumlu düşün.
Gerçek sağlık; iç huzurda, tevekküllü olmada, olumlu düşünmede ve sevgide saklıdır. Her deneyimin içinde mutlaka bir armağan gizlidir. Durum her ne olursa olsun, ne kadar kötüde görünse unutma ki her şerde bir hayır vardır :KK66:

pufpuff
gizem89
Doğumun için iki kart seçtim daha sağlıklı sonuçlar versin diye :KK66:
Elindekilerin değerini bilerek şükret ve hep olumlu düşün.
Gerçek sağlık; iç huzurda, tevekküllü olmada, olumlu düşünmede ve sevgide saklıdır. Her deneyimin içinde mutlaka bir armağan gizlidir. Durum her ne olursa olsun, ne kadar kötüde görünse unutma ki her şerde bir hayır vardır :KK66:

bugün kötü enerji var galiba bende :KK1: Allah'ım korusun.. Neyse yeter bugün bu kadarlık.. Uğraştırdım senide sağol tekrar canım :KK34:

perigunlugu
pufpuff

bugün kötü enerji var galiba bende :KK1: Allah'ım korusun.. Neyse yeter bugün bu kadarlık.. Uğraştırdım senide sağol tekrar canım :KK34:
Estağfurullah... Rabbim kötülüklerden, kötülerden korusun seni :KK16:

jun_jandi
5-02-14, 21:02
ilişki hakkında istiyorum sevgilim yokk

Vind
5-02-14, 23:02
iş için rica etsem :KK31:

iplik
6-02-14, 11:02
eğer müsaitseniz benim içinde bakabilir misiniz hem duygusal hayatım hemde iş hayatım için :KK6:

oZdEnIzEr
13-02-14, 05:02
evliliğim ve iş hakkında banada kart çeker misiniz lütfen?

mutluhatun
21-02-14, 14:02
gizem89
Merhabalaarr,

Yeni yeni dilek melek kartlarıyla bakmaya çalışıyorum. İsteyen olursa buradan bana ulaşabilir ve sizin için bir kart seçebilirim :KK66:
benim içinde bi kart seçer misin canım aklımdan geçen sevgilimle geleceğim:KK9:

lutka_
1-03-14, 18:03
Merhaba Cnm benim icin bir kart çekebilir misi?simdiden tesk:)

inightworld
4-03-14, 11:03
gizem89
Merhabalaarr,

Benim için de seçer misin? :KK31:

ekrkebkafk
4-03-14, 12:03
benim için de bir kart seçermisin rica etsem

ecehan
18-03-14, 21:03
gizem89
Merhabalaarr,

banada bi bakıver canım lütfen... bir bebişim olacakmı..2) eşimin işi olup taşıncazmı ?

perigunlugu
19-03-14, 05:03
Uzun zamandır giremiyordum bu akşam hepsini yanıtlayacağım :)

oZdEnIzEr
20-03-14, 10:03
banada bakarmısın canım derya 26 yaş, maddi manevi sıkıntılar biticek mi?

aycadgg
22-09-14, 13:09
gizem89
Merhabalaarr,

Yeni yeni dilek melek kartlarıyla bakmçalışıyorum. İsteyen olursa buradan bana ulaşabilir ve sizin için bir kart seçebilirim :KK66:
Selam adim fatma yas30 burcum terazi sevgilimle evlenecekmiyim

ayisigi88
25-09-14, 21:09
şey bana evlilik için bakar mısın? :oops:

sivridil
25-09-14, 21:09
bana da soyle genel bi kart çekebilir misin? özellikle ne sorayım bilemedim de :) simdiden tesekkürler :)

baldankabak
9-10-14, 17:10
cok rrica etsem bana da bakabilir misin acaba ? 24 yasindayim aklimdaki kisiyle ilgili bir kart cekmeni diliyorum :)

dumanseda122
4-11-14, 09:11
BANADAAAA

pembiss
4-11-14, 10:11
Benim icinde secermisin :)

kenvotir
4-11-14, 21:11
benim içinde secer misin iş ile ilgili

oZdEnIzEr
12-11-14, 23:11
benim içinde seçebilir misin aşk evlilik durumuyla ilgili

sonkararim
19-04-15, 20:04
ben de istiyorum :)

tubisizm
7-05-15, 22:05
Banada kalbimdeki dilekle ilgili bir kart cekeemisin canım.dileğim olucakmi

_dolce_vita_
12-05-15, 12:05
:KK36:bendeee bendee

berilceee
2-07-15, 20:07
perigunlugu
Merhabalaarr,

Bir Kart alabilirmiyim

perigunlugu
berilceee
Bir Kart alabilirmiyim
Bugüne dek bir çok kişiye rehberlik ettin ve tavsiyelerde bulundun, insanlara karşı doğru kelimeleri bularak rahatlama verebilecek bir yeteneğe sahipsin. Ancak bu bilgi ve becerilerini daha çok insana ulaştırmalısın. Sen insanlara yardım ettikçe aslında bir yandan kendine fayda sağlıyorsun, kendini de rahatlatıyorsun. Yolda, işte, sokakta, mağazada görebileceğin herkese mutlak suretle o anda yardım etmeye yönlendirilebilirsin. Bu konuda gerçekten yeterli olduğuna inan ve kendine güven :KK66:

berilceee
perigunlugu
Bugüne dek bir çok kişiye rehberlik ettin ve tavsiyelerde bulundun, insanlara karşı doğru kelimeleri bularak rahatlama verebilecek bir yeteneğe sahipsin. Ancak bu bilgi ve becerilerini daha çok insana ulaştırmalısın. Sen insanlara yardım ettikçe aslında bir yandan kendine fayda sağlıyorsun, kendini de rahatlatıyorsun. Yolda, işte, sokakta, mağazada görebileceğin herkese mutlak suretle o anda yardım etmeye yönlendirilebilirsin. Bu konuda gerçekten yeterli olduğuna inan ve kendine güven :KK66:
Benmi
Ben aciz bir kulum be annem
Iftardan sonrasi tatli gibi oldun
Tesekkür ederim
Bir gun bende falina bakayim

berilceee
Aslinda teyzem bskar bir gun söz sanada baktiracsm icimden geldi

perigunlugu
berilceee
Benmi
Ben aciz bir kulum be annem
Iftardan sonrasi tatli gibi oldun
Tesekkür ederim
Bir gun bende falina bakayim
Belki de sen farkında olmadan fayda sağlıyorsundur :KK66: Tabiiki çok isterim :KK66: :KK60:

jun_jandi
perigunlugu
bende dilek kartı istiyorum sevdigim cocuk sevgilisnden ayrılıp beni sevecek mi?

berilceee
perigunlugu
Belki de sen farkında olmadan fayda sağlıyorsundur :KK66: Tabiiki çok isterim :KK66: :KK60:
Canim Bugun hafta baktiracsm söz
Ben suan kacirdigim nefsimle ugrasiyom
Belkide 38 yili temize cekiyom
Nerden nere cenem dustu bak sirine

Vind
perigunlugu
iş ve aşk için rica etsem ben de?

jun_jandi
berilceee
Canim Bugun hafta baktiracsm söz
Ben suan kacirdigim nefsimle ugrasiyom
Belkide 38 yili temize cekiyom
Nerden nere cenem dustu bak sirine
teyzen bana da bakar mı? :KK70:

jun_jandi
perigunlugu
canımm bende baktırmak istiyorum bana da bakar mısın??

gamzelita
5-07-15, 11:07
rica etsem, bana da bakabilir misiniz lutfen?

ask hayatiml icin istiyorum

felsefetasi
11-07-15, 18:07
Bana da bakabilir misiniz ?

Ask için

penelope1990
19-07-15, 10:07
Lüften bakarmisin banada