Erken Hamilelik - Gebelik Belirtileri

kardelenx
4-04-08, 16:04
BeReN35
:)))))))))))))) ben şey yapıyom:)))))))))))) o yıkanana kadar yatıyom yeterlimi kardelen anacım :)))))))))))
ooo yeterli olmaz mı çoktaaaan yerini bulurlar o zaman akadar :roflol::roflol:

benssenb
bebişimm :))
benssenb canım inşallah hasta olmayız ben en çok kadın hastalıklarından korkuyorum canım bu yuzden bole ikilemlerde geziyorum inş.bebişin seninledir
canım çıkmayan candan umut kesilmez hakkımızda hayırlısı neyse o olsun üzülme adet bile olsak sakın üzülme yeterki dermansız dert vermesin Rabbim eğer kadın yollarından şüphen falan varsada adetin bittikten sonra gider tetkiklerini yaptırırsın en azından için rahat olur ama ne olursa olsun kesinlikle sıkıntı etme en büyük hastalık sıkıntıdır hayatım:KK66:

beren ooo havandasın canım allah bozmasın:))kardelencim hakkaten baya açık yazmısın:))benim ole yapma gerek yok o bazen kaçırıyo merak etme sen:))o banyoya gidice ayaklar tepede

kardelenx
ne gülüyonuz be alla alla doğru diyom tabi bebeişimin işini garantielemsi için bu arada bebişim kadın hastalığına yorma hemen ben dün naptım ortalığı ayağa kaldırdım ama ağrı mağrı klamdı artık.bu arada bensenb kendine iyi bak canım öpüldün

Sedef35
kardelen çok şekersin sen ya. hemşomsun işte. kan çekiyo kızım. ay tıpkı ben :)))

nese kıslar sagolun ..ben çıktım kocaman opuldunuz:))

kardelenx
beren ooo havandasın canım allah bozmasın:))kardelencim hakkaten baya açık yazmısın:))benim ole yapma gerek yok o bazen kaçırıyo merak etme sen:))o banyoya gidice ayaklar tepede
napayım be yawrum garantiye al diye öyle dedim kıma olurmu bana.iyi o zaman kaçırıyosa sevinidim bu işe.inşallahhh canım benim sende hamiş kalırsın da burdan bağırısın hamileyimmmmmmmm diyeeeeeeeee:dance::teytey:

Sedef35
Evet kardelen hepimiz işi gücü bıraktık seni bekledik acaba bişi oldumu diye. ama ben dedimn arkdşlara bişiyi yok onun dedim. tecrübe güzelim. 12senelik evliyim 1oğlum var yani. ama hamilelik belirtisi sormayın hatırlamıyorum. bizde öyle korunuyoduk çekme yani:)) bi gün çekmedi hamile kaldım :))))))))

Sedef35
Bebişim görüşürüz canım.. pzt gündüz burdayım. adeti yakın olan kimse yok dimi merak etmiyim kimseyi 3gün :))

kardelenx
BeReN35
kardelen çok şekersin sen ya. hemşomsun işte. kan çekiyo kızım. ay tıpkı ben :)))
sağol hemşom o senin şekelrliğin :roflol:güldürdüm galiba seni oh oh gül valla keşke bizde gülebilsek offff anacım offfsenağlama

kardelenx
hadi kızlar bende çıktım akşama görüşürüz kızlar beren ve bebişim öpüldünüz kızlar

Sedef35
Başım çatlıyo kızlar bakın evhama şimdi.. acaba yumurtlama günüm olduğu için mi başım ağrıyo :)))

kardelenx
gülmektende başına ağrı girmiştir :))belli olmaz yumurtlama dönemi olduğu için de olabilir hadi canım inşallah tecrübeli bayan :))

Sedef35
kardelenim görüşürüz canım.. ama sen daha yeni adet oldun kızım stres yapmak için çooook erken. yapma böyle bak. böyle devam edersen yumurtalığın kaliteli olmaz okiş

berencim kusura bakma biraz yaram var ustume alındım tecrubelrin arasında dalga geçmekte varmıs sanırım canım :KK43:(

Sedef35
Allah en kısa zamanda hepimizin yüzünü güldürsün hayırlısıysa. hadi iyi akşamlar. kızlara selam söyle canım.. kendine dikkat et. laelaelaelaelae

Sedef35
bebişim.. ?? asla ve asla kimseyle dalga geçmedim geçmemde.. ben sadece yaşadıklarımı sizin yaşamanızı istemediğim için biraz eğlenelim istedim sizi güldürmek istedim hepsi bu.. neyse sorun deil bye

kardelenx
berencim kusura bakma biraz yaram var ustume alındım tecrubelrin arasında dalga geçmekte varmıs sanırım canım :KK43:(
canım benim beren benle dalga geçti senle değil gülüm yanlış anlama bu site gırgır şamata herkesin sinirleri bozuk olduğu için burda sters atıyorlar canım benim sıkma sen canını beren iyi kızdır en çok hamiş olmamızı o istiyo bizden daha çok.tamammı şeker kız

Sedef35
Ve çok rica ediyorum benim yazdıklarımı dikkatli oku ki yazdıklarımda kendimden örnekler vererek yazmışımdır. özrü dilemem çünkü suçlu deilim byesss

kardelenx
yok canım burda suçlu olan kimse yok arkadaşız hepimiz veburda umut arıyoruz böyle şeyler olmasın burda kırgınlıklar yani .tamam mı arkadaşlar

kardelenx
ya kızlar burdaysanız size bişey soracam benim nisnın 1 inde kahverengi ve pembe kan geldi çok geldi ama sonra kesildi.2.günü pedimi doldurdu.3 günü azalmaya başladı ped o kadar dolmadı ve bugün 4.gün çok az geliyo kesiliyo diyebilirim.ben 2 gün adet olmuş sayılırım arkadaşlar hala bi hamilelik sözkonusu olabilirmi kasıkarıma ara ara batmalar giriyo ve sırtım belim ağrıyo hala.test yapsam pozitif çıkar mı arkadaşlar

kardelenx
beren ordamısın canım cevaplarmısın

meraklı
canım inşallah vardır.ama kanaman olduysa adet görmüşündür gebelik olacağını sanmıyorum.inşallah Allah gönlüne göre verir :

kardelenx
yani şöyle diyeyim 1.gün kahverengiakıntı ile pembemsi bi kan çok az geldi kesildi .2.günü pedim dolmuş 3.günü azalma oldu az az geldi yani bugün 4.gün az gelmiş yine pede baktığımda sizce hala hamile olabilirmiyim

kardelenx
meraklı
canım inşallah vardır.ama kanaman olduysa adet görmüşündür gebelik olacağını sanmıyorum.inşallah Allah gönlüne göre verir :
sağol canım adetimi kesen kist de olabilir mi acaba bu kadar kısa sürmesine neden olurmu yani ben normalde adetlerimi 5 veya 6 gündür görüyorum da bu ay çok farklı oldu oyüzden sordum sağol cevapladığın için canıma.s.

meraklı
pek bilgim yok canım bu konuda.bende 4 gun görüyordum adet oyuzden cvp yazdım.inşallah Allahım tum isteyen herkese nasip eder.dualarım tum isteyenlere

kardelenx
sağol meraklı sen baya eski bir üyeymişsin canım fotoğraftaki sen ve eşinmi yoksa,çok tatlı ve şirinsin canım,inşallah herşeyin hayırlısı olur

hasret777
4-04-08, 17:04
merhaba hanimlar hamilelik belirtileri gercektende kisiden kisiye degisiyor.Bendede her ay ayni belirtiler oluyor.Gögüste dolgunluk,agri kasiklarda agri,mide bulantisi hepsi var ama malesef hayal kirikligi herzaman oluyor.Suanda adetimbir gün geciyor ve bu belirtilerden gögüs agrisi ve mide bulantisi var.Yine iki hafta bekleyip test yaptiracagim en iyi belirti onun pozitif cikmasi.ALLAH HERKEZIN EMEGINI BOSA CIKARMASIN.süprizzzzz

kardelenx
4-04-08, 18:04
hasretcim inşallah canım hamişsindir bu site hala bi hamilelik haberi vermeyi bekliyor.umarım herkesin gönlüne göre olur

BEYZABET
4-04-08, 19:04
Kardelen Canimm Ben De Bu Ay Reglimi Az Oldum.. Sanirim Mevsimsel.. Ama çok Eğer Merak Varsa Istersen Bir Test Yap..nolur Nolmaz:)

kardelenx
4-04-08, 20:04
ARMAĞANIM
Kardelen Canimm Ben De Bu Ay Reglimi Az Oldum.. Sanirim Mevsimsel.. Ama çok Eğer Merak Varsa Istersen Bir Test Yap..nolur Nolmaz:)
sağol güzelim evet adetim bu şekilde oldu ama şimdi çoğaldı yine sağol cevabın için birde ada çayı ile ilgili bişeyler yazmıştım okudunmu onu da

nefisem
selam arkadaslar,hamilelik belirtilerinde akinti enerken ne zaman baslar?

kardelenx
döllenme olduktan sonra yani hamile kaldığını bilmeden başlar adete 1 hafta varken

kardelenx
nefisem
selam arkadaslar,hamilelik belirtilerinde akinti enerken ne zaman baslar?
birde akıntı olacak diye bişey yok akıntı olmadan da hamile kalma olayı gerçekleşir kişiden kişiye göre değişiyo canım:içelim:

nefisem
benim 4 gun önce yumurtlamamdi,bugun 4 uncugun gecdi bayagi bi akinti basladi ondan supheliyim acaba diye.

nefisem
4-04-08, 21:04
döllenme ne kadar surerki ilskiden hemn sonra yumurta hemen döllenirmi yoksa bi vakitmi gecmesi lazim .off ya yine basladi bende bu ay acaba hamismiyim die belirtiler arama felan

kardelenx
nefisem
benim 4 gun önce yumurtlamamdi,bugun 4 uncugun gecdi bayagi bi akinti basladi ondan supheliyim acaba diye.
canım şu an yumurtlama dönemindesin o akıntılar ona işaret daha gebe kalmak için çok erken canım a.s.

kardelenx
nefisem
döllenme ne kadar surerki ilskiden hemn sonra yumurta hemen döllenirmi yoksa bi vakitmi gecmesi lazim .off ya yine basladi bende bu ay acaba hamismiyim die belirtiler arama felan
canım yumurtlama dönemin hangi gün ise ve yumurta ile spermin karşılaşma olyı göz önüne alındığında baya bi gün alıyo döllenmesi için.sen şimdiden stres yapma ve belirti arama bizde senin gibiydik ama artık bıraktık olurunna sen strse yaparsan canım bebeğin olacağı varsa da olmaz.beyinde bi salgı salgılanıyo adı şimdi aklıma gelmiyo stres en büyük düşman düşünme oluruna bırak zaten olacağı varsa olur canım.Allah ne zaman nasip ederse o zaman olur canım rahat ol tamammı a.s.:icecream:

Rockwell
selam kizlar. ancak girebildim. Bi ogle uyukusu uyudum off nasi guzel geldi. enerjimi yopladim.

Rockwell
kardelen bugun turk yemeklerim geldi kargoyla. peynirim zeytinim cok mutluyum. sizin icin onemli degil tabi ama benim icin guzel bisey burda :)

kardelenx
ayrıca sende olan şu andaki akıntılar ben baya bilgi sahibi oldum burda okuya okuya.o bilgileri aktarıyorum canım sana bu sendeki akıntılar yumurtlama olayı bittikten sonra başka bi şekle dönermiş akıntı yapışkan uzama özelliği göstermeyen şekle dönermiş normal yani şu an ki akıntıların gelmesi zaten bikaç gün sonra bu akıntılar bitecek ve kuru günlerin başlayacak zaten hamile kalmışsan şayet akıntılar sende yoğunlaşacak ama şu anki akıntın gebelikle bi alakası yok ok canım

kardelenx
Rockwell
kardelen bugun turk yemeklerim geldi kargoyla. peynirim zeytinim cok mutluyum. sizin icin onemli degil tabi ama benim icin guzel bisey burda :)
hoşgeldin canım ayyy kıyamam sana nasıl da özlemişsindir peyniri zeytini afiyetle ye canım :teytey::içelim:

Rockwell
kardelenx
hoşgeldin canım ayyy kıyamam sana nasıl da özlemişsindir peyniri zeytini afiyetle ye canım :teytey::içelim:
sagol sekerim. ben cok duskunumdur turk beyaz beynirine. o yuzden cok mutluyum. hic sevmem italyan fransiz peyniri falan. has be has turk olcak. neler yaptiniz? var mi biseyler?

nefisem
kardelenx
canım yumurtlama dönemin hangi gün ise ve yumurta ile spermin karşılaşma olyı göz önüne alındığında baya bi gün alıyo döllenmesi için.sen şimdiden stres yapma ve belirti arama bizde senin gibiydik ama artık bıraktık olurunna sen strse yaparsan canım bebeğin olacağı varsa da olmaz.beyinde bi salgı salgılanıyo adı şimdi aklıma gelmiyo stres en büyük düşman düşünme oluruna bırak zaten olacağı varsa olur canım.Allah ne zaman nasip ederse o zaman olur canım rahat ol tamammı a.s.:icecream:
aciklamalar icin saol kardelenx,her ay ayni durum ya bende bikdim heptakiyorum kafaya isdemiyorum ama elimde deil,neys takmamaya calisiyim bari.:smiley-cool:

kardelenx
yok be anacım ne olsun aynı bildiğin gibi bu arada eşim akşam adaçayını yaprak haline almış yatarken içecem su bardağı ile :))

kardelenx
rica ederim nefisem inşallah Allah hakkında hayırlsını verir canım unutma RELAX ol tammmı canım

Rockwell
benimde adacayi geldi ama posette. belki yinede icerim posettekinden hastalandigimin 3. gunu falan. ya kizim burdakiler hic ozel biseyler yapmiyolar ve nasi hamile kaliyolar yaaa. hayret bisey. bizde yapmiyak dicem ama biz yapak yinede

kardelenx
haklısın valla rockwellcim canım bişey okudum burda da bende şimdi kansızlık varya kız yoksa benim bu kimyasal gebelik olmuştu ya ilk ayda acaba diyorum kansızlık olduğu içinmi rahime tutunamadı yavrum :KK43:kansızlığın ve demir eksikliğinin bebekte olumsuz etkileri olabiliyomuş korktum vallahi ne yapacam da şu kanım düzelecek ferrum içiyom bi b..ka yaramadı hala düşük hala düşük

Rockwell
canim vallahi benim hic kansizlik problemim olmadi tam nedir ne degildir bilmiyorum ama bi dahiliyeciye gitsen iyi olur. veya jinekologa gittiginde sor. bi kan testi iste ki sonuclardan degerlere baksin. herseyi arastirmak gerekiyor yoksa doktorlar soylemiyor bisey. illa sen sorcaksin. Bana tansiyonun cok dusuk dedi ya dun megerse o ilacin yan etkisiymis ama bana soylemiyo doktor. bide ilacin ustunde okudum bacak kramplari agrilari yapar diyor. al iste benim tuttu ya gecen gun nasil ondandi herhalde.

Rockwell
sitede bakim var dendi. sizde de oldu mu?