Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Erken Hamilelik - Gebelik Belirtileri

kardelenx
30-03-08, 19:03
Rockwell
kizlar ben cikiyorum simdilik. aksama yazisiriz.
tamam canım bizde öptük senia.s.

sibelbursa
peki kokusu nasıl oluyormuş ki ben de koklayayım bari

kardelenx
nur soru sormuştum canım okusana

nur82
4 gun önce yaptım cıkmadı.yarın kan testıne gıdecegım o zaman belli olur zaten.ben de adet sancısı yok sadece yumurtalıklarımda küçük bir kısım sızlıyor.göğüs uçlarımda yanma hissi var.yumurtlama gününden bu yana kadar.göğüslerim büyüdü.ama öyle aman aman bir agrı yok.bu tarz belirtiler var ben de farkettiğim.göğüs uclerında yanmayı ilk kez yasadım .bakalım hayırlısı olsun.

sibelbursa
görüşürüz rockwellcim öptüm seni

nur82
sibelbursa
nurcum inşallah hamişsindir canım
sagol canım inşallaha.s.a.s.a.s.

nur82
sibelbursa
peki kokusu nasıl oluyormuş ki ben de koklayayım bari
bir forum sitesinde ekşimsi koktugunu okumustum dogrumu bilmiyorum ama:roflol:

sibelbursa
hay allah bir de bu çıktı şimdi başımıza bende koklama çalışmalarına başlıyorum yarından tezi yok:)

kardelenx
nur82
4 gun önce yaptım cıkmadı.yarın kan testıne gıdecegım o zaman belli olur zaten.ben de adet sancısı yok sadece yumurtalıklarımda küçük bir kısım sızlıyor.göğüs uçlarımda yanma hissi var.yumurtlama gününden bu yana kadar.göğüslerim büyüdü.ama öyle aman aman bir agrı yok.bu tarz belirtiler var ben de farkettiğim.göğüs uclerında yanmayı ilk kez yasadım .bakalım hayırlısı olsun.
inşallah be güzelim hamilyizdir hepimiz :teytey:

kardelenx
ekşimsi kokusunu anlayamayız ki tatmamız lazım :))))))

nur82
kardelenx
inşallah be güzelim hamilyizdir hepimiz :teytey:
insallah canım.senın gunun ne zaman?

sibelbursa
çok artık içmemiz lazım daha iyi anlarız...iyice geyik oldu bu ya çok komik...

nur82
bir o kaldı yapmadıgım valla.bu bebişler bizi maymun ettiler yahu.

sibelbursa
kızlar beni çıkmam lazım hepinize iyi geceler

kardelenx
30-03-08, 20:03
iyi geceler sibelcim kendine iyi bak

kardelenx
nur82
insallah canım.senın gunun ne zaman?
canım benim yarın veya öbür gün olmam lazım ben geçen ayın 3 ünde ade oldum bu ay 1 inde olmam gerekiyomuş benim hep 1 veya 2 gün önce gelir adetim ama şu anda ara ara kasıklarda ağrı,adet sancısı o da ara ara,sırt ve bel ağrısı göğüslerimin acıması uçları da sızlıyo bilmiyom bakalım ama adet sancısı gibi çekelnler oluyomuş ağrıları sonrada hamile kaldığını öğreniyolarmış yani adet olacakmış gibi sancı oluyomuş ama bi bakıyorlarmış ki hamile.sen duydunmu böyle bişey adet sancısı gibi sancı çekipte hamile olanı :icecream:

MAGNOLİA
nur82
merhaba arkadaslar nasılsınız sohbetınızı takıp edıyordum ben de katılayım dedim :))
merhaba canım senin de bildiğin bişeyler varsa bizimle paylaşırmısın:içelim:

kardelenx
nuuuuuuuur nerdesin yahu:))))))))

hadi ama
merhaba bende aranıza bugün katıldım 3 yıllık evliyim 10 aydır korunmuyoruz ilk defa bu ay günümde olmadım yani bugün ne zaman test yapmalıyım belkide hamileyim

BenGulsu
slm kizlar nasilsiniz ne var ne yok arkidisler

MAGNOLİA
gülsü
slm kizlar nasilsiniz ne var ne yok arkidisler
slm canım hoşgeldin nasılsın a.s.

BenGulsu
30-03-08, 21:03
iyidir sekerim 2gündür girmiyodum hafta sonu olunca ya arkadaslara gidiyoruz yada onlar geliyor.ama aklim burdayadi hamis ciktimi diye düsündüm.12 nisanda regl olcam yumurtlama dönemim yeni bitti sence hemen belirti olurmu yoksa erkenmi.

MAGNOLİA
gülsü
iyidir sekerim 2gündür girmiyodum hafta sonu olunca ya arkadaslara gidiyoruz yada onlar geliyor.ama aklim burdayadi hamis ciktimi diye düsündüm.12 nisanda regl olcam yumurtlama dönemim yeni bitti sence hemen belirti olurmu yoksa erkenmi.
canım bence hemen belirti olmaz benim adetim 8 gün gecikti daha 5-6 gün önce belirtiler vermeye başladı bence şimdiden kendini dinleme ha bide yumurtlama bitti diye faliyetleri bırakma sakın o hiç belli olmaz yani söylim sen çalışmalara devam et:dance:

MAGNOLİA
şişşşşt kardelen nerdesin canım çıktınmı?

BenGulsu
evet birakmicam ama bugün cok yorgunuz esim yatti ben aksam üstü uyumusum biraz gerci dün yaptik artik yarin olur.daha önce gecikiyomuydu simdiki belirtilerin ne niye test yapmiyosun ki yapsanaa.sumarim iyi haberlerini aliriz

BenGulsu
kardelen rockwel nerdesinizya kizlarya

BenGulsu
huhuuuuuu kimse yokmu kizlarya

Rockwell
gulsu burdayim canim. nabersin?

MAGNOLİA
gülsü
evet birakmicam ama bugün cok yorgunuz esim yatti ben aksam üstü uyumusum biraz gerci dün yaptik artik yarin olur.daha önce gecikiyomuydu simdiki belirtilerin ne niye test yapmiyosun ki yapsanaa.sumarim iyi haberlerini aliriz
benim gecikme oluyo ama korunmadığımız için şüpheleniyorum göğüslerimde hassaslaşma var akıntım fazlalaştı bide kasıklarımda sancı var testi 2 gün önce yaptım negatif çıktı bakalım bekliyorum:sm_confused: yarın kan testi yaptırmayı düşünüyorum

Rockwell
ya arkadaslar simdi bi arkadsin yanindan geldim. regli 2 hafta gecikmis ara ara batmalar oluyormus kasiginda hala test alip yapmamis. nasi bi meraksizliktir bu ya?

BenGulsu
iyidir canim napim hafta sonu evde yoktuk giremedim oyüzden yumurtlama dönemim bitti ama yinede calismaya devam ediyoruz ama bugün mola artik dedik sende ne var nayok varmi yeni gelisme

kardelenx
hu huuu ben geldim kızlar ben burdaydım ama bakım nedeniyle kapalıyız uyarısı geldi bana sizede geldi mi

BenGulsu
Rockwell
ya arkadaslar simdi bi arkadsin yanindan geldim. regli 2 hafta gecikmis ara ara batmalar oluyormus kasiginda hala test alip yapmamis. nasi bi meraksizliktir bu ya?
bencede bu kadar olur yani bu ne meraksizlik:sm_confused:vallahi bana olsa 2. gün solugu hemen eczanede alirim yani:teytey:

kardelenx
MAGNOLİA
şişşşşt kardelen nerdesin canım çıktınmı?
burdayım canım şimdi girebildim bende :teytey:

BenGulsu
yuppi ekip tamamlandi yani sizi özledim vallahi sende ne var neyok sende kardelencim

Rockwell
gülsü
iyidir canim napim hafta sonu evde yoktuk giremedim oyüzden yumurtlama dönemim bitti ama yinede calismaya devam ediyoruz ama bugün mola artik dedik sende ne var nayok varmi yeni gelisme

Yok canim ya bende de ayni. Bende mola verdim biraz. Yumurtlama bitti :dance: tedbiri elden birakmayin diyorlar ama hal kalmadi artik bisey yapacak .nadasa biraktim birazcik kendimi şakkıdı hic bi belirtin bisey var mi simdiden?