Erken Hamilelik - Gebelik Belirtileri

florida
18-03-08, 23:03
Rockwell
canim bu fertility blend over the counter mi? yoksa prescription mi gerekiyor almak icin?
yok arkadasim bu GNC vitaminler satan bi dukkan. recete falan gerekmiyo.

Rockwell
kardelenx
rockwell ben 60 kiloyum yani boyumla kilom orantılı fazla kilolu değilim yani

Senin iyiymis o zaman. ben 1.65'e 75 kilo falanim. Cokum yani. Burdaki doktor iyisin diyor ama tabi budakilerin geneli kilolu ona bakisla soyluyor. Turkiyeye gore sismanim:icecream:

florida
kardelenx
florida
olsun önemli değil canım sen kaç aydır korunmuyosun
3 yildir arkadasim sen?:)

kardelenx
rockwell ben sigarada kullanıyorum canım ya nasıl bırakacam bilmiyorum size bişey söyleyeyimmi sigara içmekle hamilelikle alakası yok yani biçok kadın ve erkek sigara kullanıyo ama vırt vırt çocuk doğuruyolar :)

Rockwell
florida
yok arkadasim bu GNC vitaminler satan bi dukkan. recete falan gerekmiyo.
hee tamam bi anda CVS yazdin gibi algiladim. benimde beynim durdu artikkafamçokkarıştı peki bu ilac fertilliteni mi artiriyor yoksa sadece vitamin gibi mi?

BenGulsu
vallahi dogru söyliyosun rockwelcim gündüzleri pek zaman olmuyor hele yarin birsürü camsir var yikanacak ev temizlenecek off nedir bu cektiklerimizya

kardelenx
florida
kardelenx
3 yildir arkadasim sen?:)
ben 3 aydır.sen baya olmuş korunmayalı doktora gitmedinmi niye olmuyo diye inşallah olur canım umudunu yitirme sakın

florida
Rockwell
hee tamam bi anda CVS yazdin gibi algiladim. benimde beynim durdu artikkafamçokkarıştı peki bu ilac fertilliteni mi artiriyor yoksa sadece vitamin gibi mi?
evet fertiliteni arttiran vitaminler iceriyomus. burda yabanci bi arkadasim varda ondan ogrendim. oda kullaniyodu

Rockwell
kardelenx
rockwell ben sigarada kullanıyorum canım ya nasıl bırakacam bilmiyorum size bişey söyleyeyimmi sigara içmekle hamilelikle alakası yok yani biçok kadın ve erkek sigara kullanıyo ama vırt vırt çocuk doğuruyolar :)

Sigara bende iciyorum:içelim: cok degil ama gunde bir iki tutturuyorum:eek: Arkadas ortami varsa uff 2 saatte 1 paket bile icerim:eek:klava: Ya mutlaka bi zarari vardir bebege ama hamile kalmadan oncesi oldugunu sanmam.

kardelenx
gülsü
vallahi dogru söyliyosun rockwelcim gündüzleri pek zaman olmuyor hele yarin birsürü camsir var yikanacak ev temizlenecek off nedir bu cektiklerimizya
kız gülsü napıyon fıstık çamaşırı makine yıkayacak sen mi yıkayacan sankim dimi ama:roflol:

Rockwell
gülsü
Bende bugun temizlik vardi. off ev nasil kirlenmis 1 haftada anlamadim gitti. Bi yandan camasir bi yandan supurge bi yandan yemek yap. Cok yoruldum bugun. neyseki bizim burda cam silme konsepti yok :dance:

florida
kardelenx
florida
ben 3 aydır.sen baya olmuş korunmayalı doktora gitmedinmi niye olmuyo diye inşallah olur canım umudunu yitirme sakın
cok takmiyom zaten. dr a gittik biseyimiz yokmus oyle dediler. bazen canim sikiliyoda bazende salliyom. az kaldi benim adetime ve olcam gibi hissediyom. bakalim bi dahaki aya plan yapiyom simdi. onumuzdeki ay su isi olcme isini deniycem

BenGulsu
bende iciyorumkizlarya ve birakmak istiyorum ama off olmuyor

Rockwell
florida
evet fertiliteni arttiran vitaminler iceriyomus. burda yabanci bi arkadasim varda ondan ogrendim. oda kullaniyodu

vay anasini. bende bi bakinayim bari. Ama sonra ikiz ucuz bebekleri oluyomus insanlarin. Olursa olsun gerci daha iyi:KK46:

BenGulsu
kizlar ben isvicredeyim burda makinalar en altkatta bodrumda bende 4. katta oturuyorum düsünün senligi yarin tam 5 makina var sanirim

florida
arkadaslar cikcam dedim cikamadim. bana tekrar musade selamlar

kardelenx
Rockwell
Sigara bende iciyorum:içelim: cok degil ama gunde bir iki tutturuyorum:eek: Arkadas ortami varsa uff 2 saatte 1 paket bile icerim:eek:klava: Ya mutlaka bi zarari vardir bebege ama hamile kalmadan oncesi oldugunu sanmam.
sen az içiyomuşsun ben günde 12 veya 13 tane neredeyse 1 pakete yakın içiyom.hamile kaldıktan sonra da günde 3 veya 4 tane içsem zararı olurmu CADIARZU

Rockwell
gülsü
kizlar ben isvicredeyim burda makinalar en altkatta bodrumda bende 4. katta oturuyorum düsünün senligi yarin tam 5 makina var sanirim

Off o muhabbet bende de vardi ilk geldigimizde. Allahim neler cekmistim. Git gel habire. Simdi neyseki evin icinde:dance:

kardelenx
florida
kardelenx
cok takmiyom zaten. dr a gittik biseyimiz yokmus oyle dediler. bazen canim sikiliyoda bazende salliyom. az kaldi benim adetime ve olcam gibi hissediyom. bakalim bi dahaki aya plan yapiyom simdi. onumuzdeki ay su isi olcme isini deniycem
kendine iyi bak florida ve umarım herşey gönlünce olur ve senin de kucağın boş kalmaz

Rockwell
kardelenx
sen az içiyomuşsun ben günde 12 veya 13 tane neredeyse 1 pakete yakın içiyom.hamile kaldıktan sonra da günde 3 veya 4 tane içsem zararı olurmu CADIARZU

Canim vallahi doktorlar kesinlikle yasak diyorlar demekki zarari var ama cevreden gordugum kadariyla cok sigara icenler yine iciyorlar. gunde 3-5 goturuyorlar arada. Canli sahit iste benim burda arkadas icti hamileyken nur topu gibi bi oglu oldu. Onceden bi dusuk yapmisti sonra tekrar hamile kaldi. Yani ne bileyim. Ben icmem hamile kalirsam. Cok pimpirikli bi insanim habire onu dusunurum sonra tiklenirim acaba biseymi olur cocuguma diye:uhm:

kardelenx
haklısın canım aslında içmemek gerekiyo o bebişin ne günahı var dimi ama ben bi sabah kahvaltısından sonra bi de akşam yemeğinden bi de yatarken içsem bu bana yeter offf geriye ne kaldı güya fazla içmeyecektim :))

Rockwell
bende yatarken falan hic icemem ya. Sabahta icemem cunku yeni kalkmis oluyorum. Ancak ogleden sonra kahveyle falan. Sende en fazla 1 tane icersin gunde egerki cok istiyorsan :)

kardelenx
Rockwell
bende yatarken falan hic icemem ya. Sabahta icemem cunku yeni kalkmis oluyorum. Ancak ogleden sonra kahveyle falan. Sende en fazla 1 tane icersin gunde egerki cok istiyorsan :)
çok tiryaki olanlara günde 5 e kadar izin veriyo doktorlar ama dediğin gibi 1 tane içsem yeter bana.her ay beklemek ne kadar zor değillmi acaba ahamilemiyim diye kendi kendine kuruntu yapıp duruyon

Rockwell
kardelenx
çok tiryaki olanlara günde 5 e kadar izin veriyo doktorlar ama dediğin gibi 1 tane içsem yeter bana.her ay beklemek ne kadar zor değillmi acaba ahamilemiyim diye kendi kendine kuruntu yapıp duruyon

5'e kadar izin veriyorsa iyiymis o zaman. Ben acikcasi bu ay pek kuruntu yapmadim. Dusunmemeye calistim. Butun agrilarimi adet agrilarina yordum ki zaten oyleymis. her ay yeni bisey ogreniyosun yeni bisey deniyorsun o yaptigin sey seni bu ay hamile birakcak zannediyosun ama sonuc husran.

kardelenx
19-03-08, 00:03
haklısın aslında hamielmiyim değilmiyim diye kuruntu yapmayacaksın sonra bi bakmışsın hiç düşünmediğinde olay kendiliğinden olmuş ve bi bakmışsın hamilesin aslında çok kafaya takmamak gerekiyo canım hani sen geçengün bana tampon al dedin ya o.b işte onu eczaneden sordum varmış ama cesaret edipte alamadım ya işe yaramazsa ya ayapamazsam diye düşündüm sence almalımıyım kız etkisi olurmu