TEST

Erken Hamilelik - Gebelik Belirtileri

MELİS_S
27-01-08, 11:01
bence bi test yaptır açık pembe akıntı kahverengiye dönük akıntılar olabiliyor benimde başımda bebişimle dün tanıştım ben 5 haftalık işte şimdilik ama bi test al haber vermeyi unutma:) güzel haberlerini bekliyorum

Sheqer_qiz
27-01-08, 12:01
canım idrar testi yapmıstım ben bı çizgi silik cıkmıstı doktorlada görüştüm evt gebesın dedı ama ben tam emin olmak için yarın kan testi yaptırcam bakalım sonus ne olursa olsun yazarım buraya herseyın hayırlısı

sevgii:)
28-01-08, 07:01
slm kızlar günaydın ya benim size acaip ihtiyacım var.adetime 1 hafta var ve 1 hafta öncesinden beri kasık ağrısı çekiyorum.karnımın alt kısmı şiş ve gazım çok ha bide kabızlık var göğüsümün üstünde ince çizgiler var çok garip ama.gögüslerim şişti ve uçları acıyo bende adet döneminde pek olmazdı göğüs şişmesi falan.sütyenlerim olmuyo artık kasıklarımın ağrısı beni çok umutlandırıo çünki ben adet öncesi sancı yaşamam hiç bi bakmışım olmuş anlamam bile.ama şimdi kaçgündür çekiyorum belim sırtım çok ağrıo bide acaip acıkıom.uyku halim çok mesela.akıntım var.daha öncede dediğim gibi geçenlerde ultrasona girdim doktor rahim kalınlaşmış dedi adetiniz yakınmı dedi hayır 10 12 gün var deyince umutlandırmak istemem ama gebelik olabilir dedi.sırtımı biyere dayama ihtiyacı hisssediom yoksa ağrıo.adetimede 1 hafta var testte sonuç vermez sanırım buarada gecen ay kimyasal gebelik gecirdim belirtilerim vardı kanda degerimde yüksekti ama bebek yoktu döleenme olmuş fakat rahime yapışamamıştı. nolur bana yardım edin hamiş arkadaslar sizce hamile olma ihtimalim yüksekmi?....

senemcik
sevgicim inş.istediğin gibidir.bendede belirtiler var ama pek umutlanıp kendşmş kasmak istemiyorum 3 aydır hüsrana uğruyorum çünkü.inş.en kısa zamanda dileklerimiz olur senin benim ve isteyen herkezina.s.

senemcik
sevgicim inş.istediğin gibidir.bendede belirtiler var ama pek umutlanıp kendşmş kasmak istemiyorum 3 aydır hüsrana uğruyorum çünkü.inş.en kısa zamanda dileklerimiz olur senin benim ve isteyen herkezina.s.
inşallah canım ama meraktan ölcem ya tecrübeli arkadaslarda fikir vermio evet bendede vardı bu belirtiler falan demio ben bunu bekliom of yaaaaafisfisfis

pamuk helva
günaydın kızlar
bu belirtiler oldu bende de 4 haftalık hamileyim
ama en kesin belirti adet gecikmesi
beklemekten başka yol yok
hayırlısı olsun kızlar inşallah hamişsinizdir :)

senemcik
inşallah pamuk helva inşallahhhh:KK46::KK46::KK46:

pamukum1
28-01-08, 08:01
ata_tanem24
ya pamukum1 bi konuşamadım senle dün misafirim vardı anam ağladı nası yoruldum anlatamam.ya işten erken çıktım nasıl uykum var anlatamam başımı zor tutuyodum dik kafam düşüyo habire misafirler gitti çok da yorulcakbişey yapmamıştım nasıl oldum biliyonmu sankitüm evi baştan aşağı temizlemişim belim nasıl ağrıdı anlatamam.kız yorgunluk uyku hali bel ağrısı da var bak artık eksik belirtim kaldımı:)gerçi belimde fıtık var ondan da ağrıyo olabilir.yaaa noolur hamile olayım yaa

kalmamış kız eksik hepsi tam maşakllah fıtıkdan da olsa tahim genişlediği için ağrı yapıyo olabilir hadi bakam kaç gün kaldı daha adetine beklicezmi daha kan testi yaptırsana bi bakalım

bu arada fıtık varsa kontrollü bi hamilelilk gecirmen gerekebilir baskı yaptığı için baya ağrın olur diye tahmin ediyorum ammaaaaann boş ver kız o kımıl kımıl bicirik şeyi kucana alınca ağrı mağrı kalmaz hayırlısı tatlım

ata_tanem24
kızlar çok mutluyum şuan hamile olabilirim belki olmayadabilirim de ama artık sıkılmıycam çünkü ben hep kaçak olarak yumurtlama hesaplayıp eşimin haberi olmadan yapıyodum birlikteliği yani denk geldiğinden haberi olmuyodu çünkü beklemek istiyodu.dün bana artık başlayalım dedi mutluluktan havalara uçtummmm.hala kasıklarım ağıyo ya regliden bikaçgün önceden ağrırdı ama 3 hafta önceden kasıklarım ağrımaya başladıbu sefer.bide geçen reglim 1gün geldi sonra 4gün falan kahverengi geldi.10 gün sonra 1 kere kan geldi.inşallah olu bu sefer.diğer tüm belirtilerde var

pamuk helva
hayırlısı olsun canım
inşallah dileyen herkes en kısa zamanda alır müjdeli haberi...

ata_tanem24
aminnnn.reglime 1 haftam var yerimde duramıyoum

pamuk helva
az kalmış azıcık daha sabır :))
benim regl iki gün geçti yaptım test hemen çıktı
darısı tüm isteyenlere..

pamuk helva
bence içme canım
ne olur ne olmaz
dayanılmayacak şekilde ağrımıyorsa tabii
geçmiş olsun :))

ata_tanem24
aminnnn.reglime 1 haftam var yerimde duramıyoum
aaa benimde 1 haftam var desene aynıgünleri bekliozyerimseniben

ata_tanem24
ya bi doktordan duydum hamileliğin ilk başlarında bilmeden hap kullanılırsa çok zarar vermezmiş ortada bi dedek olmadığı için

pamukum1
inşallah tatlım bi kantsti yaptırsana sen bayadır var sende belirtiler

ata_tanem24
ne bileyim korkuyomayaklarım gitmiyo:)

ata_tanem24
sevgii benim 1 şubat senin?

tetis
slm kızlar günaydın ya benim size acaip ihtiyacım var.adetime 1 hafta var ve 1 hafta öncesinden beri kasık ağrısı çekiyorum.karnımın alt kısmı şiş ve gazım çok ha bide kabızlık var göğüsümün üstünde ince çizgiler var çok garip ama.gögüslerim şişti ve uçları acıyo bende adet döneminde pek olmazdı göğüs şişmesi falan.sütyenlerim olmuyo artık kasıklarımın ağrısı beni çok umutlandırıo çünki ben adet öncesi sancı yaşamam hiç bi bakmışım olmuş anlamam bile.ama şimdi kaçgündür çekiyorum belim sırtım çok ağrıo bide acaip acıkıom.uyku halim çok mesela.akıntım var.daha öncede dediğim gibi geçenlerde ultrasona girdim doktor rahim kalınlaşmış dedi adetiniz yakınmı dedi hayır 10 12 gün var deyince umutlandırmak istemem ama gebelik olabilir dedi.sırtımı biyere dayama ihtiyacı hisssediom yoksa ağrıo.adetimede 1 hafta var testte sonuç vermez sanırım buarada gecen ay kimyasal gebelik gecirdim belirtilerim vardı kanda degerimde yüksekti ama bebek yoktu döleenme olmuş fakat rahime yapışamamıştı. nolur bana yardım edin hamiş arkadaslar sizce hamile olma ihtimalim yüksekmi?....
bendede pldu bütün belirtiler içimden bi ses hamilesin diyo ihşallah hayırlı haberlerini alırız a.s.

tetis
Selam Pamukum 1 Nasilsin Kiz Sesin çikmiiyor Ben Iyiyim Yarin Doktora Gidicez Eşim Alacakti Randovü Ses çikmadi Ondan Doktor Kuzenime Hesaplattim 1aylik Olabiliermiş Darisi Sanada Yarin Yazarim Gelişmeleri

tetis
ata_tanem24
ne bileyim korkuyomayaklarım gitmiyo:)
ATATANEM ESENİN YAZILARINI HEP OKUYORUM SAKİ SENDE ÇOK FAZLA BEKLENTİ STRESS GÖRÜYORUM ARKADAŞIM YAPMA LÜTFEN UMMADIGIN ANDA VERECEK ALLAHIM SANA SEN ŞAŞIRACAKSIN BEN 6AYDI DENİYORUM BU AY HİÇ UMUTLANMADIM ADETİMDENDE 10GÜN GEÇTİ ARKADAŞLARIMIN ZORUYLA TEST YAPTIM HAMİŞ ŞİN DEDİLER FAZLA ŞAŞIRAMADIMDA HA BEKLEMİYODUMYA BİLİYOMUSUN EN BEREBERLİGİMDEDE EŞİMLE KENDİMİ RAHAT BIRAKMIŞTIM TUTCAKMI DİYE AKLIMDAN BİLE GEÇMEDİYDİ RAHAT OL EMİ Şeniz

pamukum1
kız taze anne gördün mğ bebişini gittinmi doktora

pamukum1
ya başından beri ata tanemde var gibi geliyo bana senin haber verdiğindede sölemiştim hadi bakalım allah hayırlısını versin

ata_tanem24
sevgii benim 1 şubat senin?
3 subat canım benim senin 5 gün falan kalmışş beklemek çok zor demi:KK43:(

tetis
bendede pldu bütün belirtiler içimden bi ses hamilesin diyo ihşallah hayırlı haberlerini alırız a.s.
amin canım adet belirtisi olsa 12 13 gün önce başlamazdı.ki ben normalde adet olurken sancı falan çekmem bakalım artık umarım senin içindeki ses haklı çıkar :dance:

ata_tanem24
ah kızlar içim sızlar:)bekleme zor ama sabredicem.biz eşimle çouk için şuana kadar hiç ilşiye girmedik.ilişki esnasında da çocuk aklıma hiç gelmedi.sadece bitince geldi:)

ata_tanem24
pamukum1
ya başından beri ata tanemde var gibi geliyo bana senin haber verdiğindede sölemiştim hadi bakalım allah hayırlısını versin
senin ağzını yerim ben inşallah:teytey:

pamukum1
28-01-08, 09:01
hadi bakalım hayırlısı inşallah

bende bi değişiklik yok bu arada şişlik var karnımda sadece ve midem bulanıyo kasıklarıma ara ara sancı giriyo bıcak saplanması gibi hamielik olasılığım cok düşük hatta yok da denebilir ama bunlar neyin nesi bilemiyorum
cocuk gibiyim sanki doktolar her yakaladıkları yerde iğne yapacaklar bana gitmiyorum doktora bi gün kocam zorla götürecek bu gidişle

bubuş
ata_tanem24
ah kızlar içim sızlar:)bekleme zor ama sabredicem.biz eşimle çouk için şuana kadar hiç ilşiye girmedik.ilişki esnasında da çocuk aklıma hiç gelmedi.sadece bitince geldi:)
cnm benımde adet gunum 1 subat sabretcez artık senınle ne yapalım catlıycam bende meraktan.hadı bakalım 1 subatta hemen yaz tamammı oldumu olmadımı ben hemen kan vercem gecıkırse allahım bu ay bızıde guldursun ınsallah sabır sabır ya sabır

ata_tanem24
inşallah hamilesindir aynı anda oluruz kız inşallah:)

ata_tanem24
bubuş
cnm benımde adet gunum 1 subat sabretcez artık senınle ne yapalım catlıycam bende meraktan.hadı bakalım 1 subatta hemen yaz tamammı oldumu olmadımı ben hemen kan vercem gecıkırse allahım bu ay bızıde guldursun ınsallah sabır sabır ya sabır
bubuş ben seni takip ettim aynı gün olcaz biliyom bende:)kız hadi inşalah bu sefer gelicek allahın izniyle

bubuş
ata_tanem24
bubuş ben seni takip ettim aynı gün olcaz biliyom bende:)kız hadi inşalah bu sefer gelicek allahın izniyle
cnm ya inşallah benım bu ay kasık agrılarım falan oldu hadı bakalım.birde cuma gunum olmasına ragmen goguslerımde agrı yok normalde ben 1 hafta onceden yatamazdım agrıdan.allahım duy sesımızı oncekı gece ruyamda gordum oğlum olmus daha bebek ama nasıl yuruyo anlatamam hayırdır inşallah.öptm cnm kalbını ferah tut

bubuş
ya kızlar nazın actıgı konu kılıtlenmıs. ee ne guzel orda toplanmıstık. neden kapandıki..neyse nazcım gel cnm buraya merak ettim seni nasıl gıdıyor hamılelık??:içelim:

pamukum1
bende rüyamda göğsümden süt geldiğini gördüm bilen varmı anlamını
???

pamukum1
kızlar rüya tabirlerine baktım kız evlat diyor inşallahh hayırlısı olur

tarla-
bubuş
cnm ya inşallah benım bu ay kasık agrılarım falan oldu hadı bakalım.birde cuma gunum olmasına ragmen goguslerımde agrı yok normalde ben 1 hafta onceden yatamazdım agrıdan.allahım duy sesımızı oncekı gece ruyamda gordum oğlum olmus daha bebek ama nasıl yuruyo anlatamam hayırdır inşallah.öptm cnm kalbını ferah tut[/QUOT

arkadaslar hepinize selam.. bubuscum, bende gunume bir hafta onceden ruyamda gormustum bi oglum olmustu. ins hamilesindir.. ins burdaki butun arkadaslar hamiledir:1hug:

EvrimKuzey
28-01-08, 10:01
pamukum1
bende rüyamda göğsümden süt geldiğini gördüm bilen varmı anlamını
???

Ya pamukum,yatıyoruz kalkıyoruz aklımızda hep bebek var,çoğu kez de bilinçaltımıza işlemiş olduğundan rüyalarımızda da görüyoruz. Bende gecen ay oğlum oldugunu görmüştüm,hatta onu emziriyordum.

İnsan hep duymak ıstedıgı seyler yazılsın istiyor.. ama başarabilirsek oluruna bırakmak kendımıze yapabileceğimiz en büyük iyilik.

Sevgiler..

pamukum1
28-01-08, 10:01
tatlım biz henüz düşünmüyoruz ama burda falan cok gezindiğimden dediğin gibi olabilir hayırlısı olsun allah hepsinden önce hayırlı evlat versin
acısını göstermesin

ata_tanem24
28-01-08, 12:01
yok yok olmaz bişi merak etme daha bebek gelişmeye bile başlamamıştır

pamukum1
28-01-08, 15:01
bu gün bebiş haberi alamadık heralde kızlar

ata_tanem24
yakızlar kasıklarım öyle ağrıyoki şimdi regl olucam sanki.geliyo gibi ağrıyo ama daha 4 gün var.başım da ağrıdan çatlıyo midem de bulanmaya başladı üfff

ata_tanem24
loveactually
hamilemiyiz acaba :) galiba sen hamilesin ata tanem içime doğdu.
:KK46:
ay olabilirmi dün akşamdan beri de bi başım dönüyo ki sorma.keşke kesin bilsem ama bu sefer sabretçem reglimi bekliycem:sm_confused:

ata_tanem24
bugün bişey dürtü beni gittim folikasit aldım doktorum çocuk düşünmeye başlayınca al dedi.eşimde dün ok verdi bende fırsat bu fırsat gittim hemen aldım yarın başlıycam:)kızlar inşallah içinize doğan tutar bide inşallah aslında siz de hamilesinizdir de farkında değilsinizdir:)))

pamukum1
oncomed al kız adetine bir hafta varken beli oluyomuş

ata_tanem24
28-01-08, 17:01
yaaa kızlaaar regl oldum kasıklarım hala ağrıyo .lavaboya gidip bi baktım kahverengi gelmiş:KK43:((( üf yaaaa

serap60
28-01-08, 21:01
Arkadaşlar selam ,aranızda yeniyim.Ben de bebek düşünüyorum.Geçen yıl toksoplazma yüzünden iki aylık düşük yaptım.şimdi de çok korkuyorum ve gittiğim her doktor bi şey söylüyor.Bir sürü tahlil verdiler.Ne yapacağımı bilemiyorum.Bir kısmını yaptırdım ama bıktım tahlillerden.Acaba ne yapsam?Folik asite başlasam mı?

serap60
28-01-08, 21:01
Bir de geçen yıl hamileyken doktor elevit kullanmamı önermişti.Folik asitle farkının olmadığını söyledi.Bilginiz var mı arkadaşlar?

giznur
28-01-08, 22:01
serap60
Bir de geçen yıl hamileyken doktor elevit kullanmamı önermişti.Folik asitle farkının olmadığını söyledi.Bilginiz var mı arkadaşlar?

hamile oln kişinin 0.8mg folik asit alması gerekir.elevit tb.te 0.8mg folik asit var+vitamin ve mineraller var.doktorun doğru söylemiş inşallah sağlıklı olur:nazar::nazar::nazar:

KEDİCİKFZ
slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım tesadüfen buldum bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum hepimizin sorunları aynı bende üye olmak istedim şimdi aranızdayım

giznur
a.s.:sm_confused::sm_confused:hoşgeldin kedicikfz bende yeniyim