Erken Hamilelik - Gebelik Belirtileri

kardelenx
4-04-08, 16:04
BeReN35
:)))))))))))))) ben şey yapıyom:)))))))))))) o yıkanana kadar yatıyom yeterlimi kardelen anacım :)))))))))))
ooo yeterli olmaz mı çoktaaaan yerini bulurlar o zaman akadar :roflol::roflol:

benssenb
bebişimm :))
benssenb canım inşallah hasta olmayız ben en çok kadın hastalıklarından korkuyorum canım bu yuzden bole ikilemlerde geziyorum inş.bebişin seninledir
canım çıkmayan candan umut kesilmez hakkımızda hayırlısı neyse o olsun üzülme adet bile olsak sakın üzülme yeterki dermansız dert vermesin Rabbim eğer kadın yollarından şüphen falan varsada adetin bittikten sonra gider tetkiklerini yaptırırsın en azından için rahat olur ama ne olursa olsun kesinlikle sıkıntı etme en büyük hastalık sıkıntıdır hayatım:KK66:

beren ooo havandasın canım allah bozmasın:))kardelencim hakkaten baya açık yazmısın:))benim ole yapma gerek yok o bazen kaçırıyo merak etme sen:))o banyoya gidice ayaklar tepede

kardelenx
ne gülüyonuz be alla alla doğru diyom tabi bebeişimin işini garantielemsi için bu arada bebişim kadın hastalığına yorma hemen ben dün naptım ortalığı ayağa kaldırdım ama ağrı mağrı klamdı artık.bu arada bensenb kendine iyi bak canım öpüldün

Sedef35
kardelen çok şekersin sen ya. hemşomsun işte. kan çekiyo kızım. ay tıpkı ben :)))

nese kıslar sagolun ..ben çıktım kocaman opuldunuz:))

kardelenx
beren ooo havandasın canım allah bozmasın:))kardelencim hakkaten baya açık yazmısın:))benim ole yapma gerek yok o bazen kaçırıyo merak etme sen:))o banyoya gidice ayaklar tepede
napayım be yawrum garantiye al diye öyle dedim kıma olurmu bana.iyi o zaman kaçırıyosa sevinidim bu işe.inşallahhh canım benim sende hamiş kalırsın da burdan bağırısın hamileyimmmmmmmm diyeeeeeeeee:dance::teytey:

Sedef35
Evet kardelen hepimiz işi gücü bıraktık seni bekledik acaba bişi oldumu diye. ama ben dedimn arkdşlara bişiyi yok onun dedim. tecrübe güzelim. 12senelik evliyim 1oğlum var yani. ama hamilelik belirtisi sormayın hatırlamıyorum. bizde öyle korunuyoduk çekme yani:)) bi gün çekmedi hamile kaldım :))))))))

Sedef35
Bebişim görüşürüz canım.. pzt gündüz burdayım. adeti yakın olan kimse yok dimi merak etmiyim kimseyi 3gün :))

kardelenx
BeReN35
kardelen çok şekersin sen ya. hemşomsun işte. kan çekiyo kızım. ay tıpkı ben :)))
sağol hemşom o senin şekelrliğin :roflol:güldürdüm galiba seni oh oh gül valla keşke bizde gülebilsek offff anacım offfsenağlama

kardelenx
hadi kızlar bende çıktım akşama görüşürüz kızlar beren ve bebişim öpüldünüz kızlar

Sedef35
Başım çatlıyo kızlar bakın evhama şimdi.. acaba yumurtlama günüm olduğu için mi başım ağrıyo :)))

kardelenx
gülmektende başına ağrı girmiştir :))belli olmaz yumurtlama dönemi olduğu için de olabilir hadi canım inşallah tecrübeli bayan :))

Sedef35
kardelenim görüşürüz canım.. ama sen daha yeni adet oldun kızım stres yapmak için çooook erken. yapma böyle bak. böyle devam edersen yumurtalığın kaliteli olmaz okiş

berencim kusura bakma biraz yaram var ustume alındım tecrubelrin arasında dalga geçmekte varmıs sanırım canım :KK43:(

Sedef35
Allah en kısa zamanda hepimizin yüzünü güldürsün hayırlısıysa. hadi iyi akşamlar. kızlara selam söyle canım.. kendine dikkat et. laelaelaelaelae

Sedef35
bebişim.. ?? asla ve asla kimseyle dalga geçmedim geçmemde.. ben sadece yaşadıklarımı sizin yaşamanızı istemediğim için biraz eğlenelim istedim sizi güldürmek istedim hepsi bu.. neyse sorun deil bye

kardelenx
berencim kusura bakma biraz yaram var ustume alındım tecrubelrin arasında dalga geçmekte varmıs sanırım canım :KK43:(
canım benim beren benle dalga geçti senle değil gülüm yanlış anlama bu site gırgır şamata herkesin sinirleri bozuk olduğu için burda sters atıyorlar canım benim sıkma sen canını beren iyi kızdır en çok hamiş olmamızı o istiyo bizden daha çok.tamammı şeker kız

Sedef35
Ve çok rica ediyorum benim yazdıklarımı dikkatli oku ki yazdıklarımda kendimden örnekler vererek yazmışımdır. özrü dilemem çünkü suçlu deilim byesss

kardelenx
yok canım burda suçlu olan kimse yok arkadaşız hepimiz veburda umut arıyoruz böyle şeyler olmasın burda kırgınlıklar yani .tamam mı arkadaşlar

kardelenx
ya kızlar burdaysanız size bişey soracam benim nisnın 1 inde kahverengi ve pembe kan geldi çok geldi ama sonra kesildi.2.günü pedimi doldurdu.3 günü azalmaya başladı ped o kadar dolmadı ve bugün 4.gün çok az geliyo kesiliyo diyebilirim.ben 2 gün adet olmuş sayılırım arkadaşlar hala bi hamilelik sözkonusu olabilirmi kasıkarıma ara ara batmalar giriyo ve sırtım belim ağrıyo hala.test yapsam pozitif çıkar mı arkadaşlar

kardelenx
beren ordamısın canım cevaplarmısın

meraklı
canım inşallah vardır.ama kanaman olduysa adet görmüşündür gebelik olacağını sanmıyorum.inşallah Allah gönlüne göre verir :

kardelenx
yani şöyle diyeyim 1.gün kahverengiakıntı ile pembemsi bi kan çok az geldi kesildi .2.günü pedim dolmuş 3.günü azalma oldu az az geldi yani bugün 4.gün az gelmiş yine pede baktığımda sizce hala hamile olabilirmiyim

kardelenx
meraklı
canım inşallah vardır.ama kanaman olduysa adet görmüşündür gebelik olacağını sanmıyorum.inşallah Allah gönlüne göre verir :
sağol canım adetimi kesen kist de olabilir mi acaba bu kadar kısa sürmesine neden olurmu yani ben normalde adetlerimi 5 veya 6 gündür görüyorum da bu ay çok farklı oldu oyüzden sordum sağol cevapladığın için canıma.s.