TEST

Erken Hamilelik - Gebelik Belirtileri

womanly
26-04-08, 21:04
hadi gidelim bende size ghfdmbıotjboykhşlöjnhşgöşl bunları yazarım orda dimi rock :):):):):):):):):):)):

msms
26-04-08, 22:04
kardelenx
msms hamilelikten mi şüpheleniyosun canım benim zaten normalde de göğüs uçlarım büyük sadece göğüslerimin ucunda kabarcıklar oluştu canım
benım buyuk değil ama buyume var sadece alakalı olabılırmı dıe merak ettım canımm

kardelenx
msms olabilir canım inşallah hamişsindir tatlım .a.s.

msms
kardelenx
msms olabilir canım inşallah hamişsindir tatlım .a.s.
guzel dıleğin için tesekkur ederım. boyle bişey basına gelen varsa yazarsa sevınırım

BenGulsu
27-04-08, 00:04
kardelen nerdesinya
nereye ciktin canim.bian kayboldun yani

sibelbursa
27-04-08, 12:04
selam kızlar napıyosunuz kardelencim keyifler nasıl

kardelenx
merhaba sibelcim iyiyim canım ne olsun sende ne var ne yok

sibelbursa
bende birşey yok valla hep aynı haberler sende herşey iyi gidiyor dimi canım aman dikkat et kendine

kardelenx
sağol tatlım valla herşey gayet iyi de yani eskisi gibi karın ağrım yok.ben bu kan tahlilini yaptırmadan emin olamıcam valla içime bi kurt düşüyo.karın ağrılarım düne kadar vardı amaşu an çok az ağrıyo iyi mi sence karın ağrısının fazla olmaması ve üstelk daha adet sancılarım başlamadı ve adetime nerdeyse 2 gün kaldı bu iyi bişey mi sence canım

sibelbursa
hic başımdan geçmediği için bilemiyorum ama yine de bence hamilelik döneminde de ağrıların bir günü bir gününü tutmaz bence her zman aynı şiddetle karın ağrısı olmaz ki sen aklına getirme öyle şeyler

kardelenx
sağol sibelcim şimdi başka sitelere baktımda orada kadınlar birbirlerine soruyo ikinci çizgi silik çıktı diyolar onlarda hamilelik eğer o şekilde çıktıysa diyolar ve ışığa tutunca görünüyomuş 2.çizgi benim öyle değildi sabah ilk idrarla yaptım ve bi kenara koydum 5 veya 10 dk sonra geldiğimde 2.çizgi bariz görünüyodu ama pembeliği çok hafifti var bişeyler galiba çünkü hamilelik olmasaydı o çizgi kesinlikle görünmezdi diye düşünüyorum.bugün de pazar eşim çalışıyo şu an ve ona gebelik testi al dedim bugünde kapalı eczaneler ancak nöbetçi eczane bulabilirse alır o kadar çok merak ediyorum ki eğer bugün olmazsa p.tesi günü alacak bakalım adet günümde bidaha yapacam eğer gene aynı çıkarsa adetim 1 veya 2 gün geçsin öyle gidecem kan tahlili yaptırmaya.bazı arkadaşlar bana gününü bekle geçerse gidersin dediler şu an gidersem değerim düşük çıkabilirmiş.ve ben üstelik kansızım.çıkar mı kanda değerim yüksek onu da bilmiyorum .

sibelbursa
bence de birşey olmasa ikici çizgi silik dahi olsa çıkmaz ben öyle biliyorum ama sen yine de bu durumda strese girme bak onunda zararı olabilir allah korusun inşallah eşin bugün test bulur da yaparsın beklemek çok zor hakikaten

kardelenx
sibel sağol canım ya inan bana çok güzel moral oluyosunuz sen ve diğer kızlar hepinizi çok seviyorum inşallah rabbim size de bu duyguyu yaşatır annelik dugusunu yaşarsınız inşallah dualarım hep bu yönnde inşallah canım sende tez zamanda hayırlııs ile birlikte hamile kalırsın canım .a.s.

bedef
canım ben 25 senedir kaç tane test yaptım ve daha bir kez gördüm o çizgiyi ve hamileydim.daha önceki yaptıklarımı ertesi gün bile bakıyordum acaba belirmişmidir diye cahillik işte ama sadece tek çizgi oluyodu her seferinde diyer tarafta bembeyaz oluyodu.yani o çizgi hamiş olmasan çıkmaz kesinlikle tabi bi iğne veya ilaç kullanmıyorsan bazı iğneler o çift çizgiyi görmemize sebeb oluyo.ne salakmışım ben ya bunalım işte geçen sene acayip bunalıma girmiştim ama çıkmıyodu çıkmıyodu meled.sadece ilk hamiş kaldığımda görmüştüm o çizgiyi.sen biran önce kan testi yaptır ve değerini gözlerinle gör için rahatlar o zaman.....sevgilerimle inşallah hamişssin.

sibelbursa
inşallah canım allah her isteyene naip etsin,hep derdiler alah aratmasın çok zor diy anlamazdım insan başına gelince anlıyor o sözleri şimdi,inşşal allahım hepimizin elinizi boş çevirmesin yarabbim

kardelenx
bedef canım çok sağol ama ben senin adına üzüldüm 25 sene olmadı mı çocuğun canım ya çok sevindim hamile kalmana.ben iğne veya ilaç kullanmıyorum kesinlikle sadece kansız olduğum için kan hapı kullanıyorum canım.hamile olabilirim diye kesinlikle ilaç içmem ben.başım ağrısa bile.sağol içimi rahatlattın canım

kardelenx
bedef canım birde ben sana belirtilerimi söyleyeyim bu karnımın altı var ya rahim ksmı yani orası sanki alev alev yanma yapıyodu ağrı değilde yanma şeklinde sol kasıkta iğne batmaları oluyodu ve adetime 2 gün kaldı benim ben erken yaptım testi dün yapmıştım oncomed diye bi gebelik testi (erken gebelik testi)ve silik çizgiyi gördüm ve hala adet sancılarım yok 2 gün kalmasın arağmen bu sence iyi bi belirti mi?

sibelbursa
ben çıkayım artık malum akşama yemek yapmak lazım kocacığım aç kalmasın sonra:)) öptüm sizi arkadaşlar

kardelenx
görüşürüz sibelcim sağol canım arkadaşım kendine iyi bak .a.s.

BenGulsu
slm kardelen nasilsin canim neyapiyorsun adetine az kalmis fazla heycan yapma.ben pek fazla umutlu degilim bu konudaya.beirtilerim olsada belki baska biseydendir diye düsünüyorum

kardelenx
iyiyim gülsücüm evet az kaldı ama inanırmısın hala adet sancılarım yok :1shok:canım umutsuzluğa kapılma hemen hamişsin gibime geliyo seninde az kaldı sabret canım belirtilerin öyle gösteriyo bence hamişsin benimde göğüs uçlarım çok acımaya başladı

y_onay
27-04-08, 13:04
Kızlar merhaba,bende 11 nisanda çatlama iğnesi vuruldum 25 nisan da(14.günümde)test yaptım 2.çizgi silik çıktı.Bu arada göğüslerim aşırı derecede ağrıyor bazen adet ağrıları gibi ağrılarım oluryor.Bir önceki adet tarihimde 28 mart.Acaba hamile olabilirmiyim?

su kristali
27-04-08, 14:04
kardelenx
bedef canım birde ben sana belirtilerimi söyleyeyim bu karnımın altı var ya rahim ksmı yani orası sanki alev alev yanma yapıyodu ağrı değilde yanma şeklinde sol kasıkta iğne batmaları oluyodu ve adetime 2 gün kaldı benim ben erken yaptım testi dün yapmıştım oncomed diye bi gebelik testi (erken gebelik testi)ve silik çizgiyi gördüm ve hala adet sancılarım yok 2 gün kalmasın arağmen bu sence iyi bi belirti mi?
sık sık gıremıyorum arkadaşlar kardelenx cım bendede yanma şeklinde olmuştu karın bolgem yandı adetıme yakın ve odonemlerde batmada oluyo ben senden çok ümitliyim inşallah hamılesındır isteyenn herkeste inşallah bebek sahıbı olur ve tum hamıleler kendınıze dıkkat edın hamılelıgın ılk ayları rısklı dönemler ona gore hepinizi öptüm gör

EU1
27-04-08, 16:04
bende oncomedle yaptım testi pozitiftikan testide pozif çıktı sonra

womanly
huhu kimse yokmu kıslar ben burdayım ..........................................................

EU1
ben adet günümden bir gün sonra öğrendim çok mutluyum

womanly
melis29
ben adet günümden bir gün sonra öğrendim çok mutluyum
merhaba cnm hayırlı olsun cok sevindim yenimi? öğrendin Allah analı babalı buyutsun aminnnnnnnnnnn

EU1
3 gün oldu. kardelende aynı testi kullaNMIŞ ONUN İÇİN YAZMIŞTIM

EU1
sende var mı hamilelik..................................

EU1
bu arada dileğin için sagol.............................

womanly
melis29
sende var mı hamilelik..................................
hayır cnm daha yok bakalım Allah ne zaman nasip ederse ozaman inş. şakkıdı:KK46:

EU1
ben çıkıyorum biraz işim var görüşürüzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

eDuS
slm kızlar 29 nisanda adet olacakıtım mide bulatım ve çok fena sancım vardı kasıklarımda ama adetim 29 bile beklemdi dün hafif bir kırmızıya benzer bir akıntım oldu ve bugün hasta oldum çok üzgünüzm neyse hakkımda böyle hayırlıymış gelecek ayı beklicez artık

womanly
eDuS
slm kızlar 29 nisanda adet olacakıtım mide bulatım ve çok fena sancım vardı kasıklarımda ama adetim 29 bile beklemdi dün hafif bir kırmızıya benzer bir akıntım oldu ve bugün hasta oldum çok üzgünüzm neyse hakkımda böyle hayırlıymış gelecek ayı beklicez artık
slm cnm üzülme ya olur inş. stres yapma o herseye engel cnm Allah en yakın zaman da sana ve olmayan butun kadınlara nasip etsin inş. üzme kendini ...............

kardelenx
27-04-08, 18:04
kimse yok mu ben geldiim........................................

womanly
Slm Ablam Nasilsin Hg...................................................

kardelenx
iyiyim sen nasılsın canım bu arada sohbete baktım bizim kızlardan kimse yok sen napıyosun ?

kardelenx
ecenur ordamısın canım bişey soracaktım sana :))ecenurrrrrrrrrrr

womanly
ablajım ben kacıom bir iki saat sonra yine girerim herhalde ok cok ama cookkkkkkkkkk öptüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüümmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...muckkkkkkkkkkksssssssssssssssssssss

kardelenx
womanly benim adete 2 gün kaldı bugünüde sayarsak.canım benim adet sancısına benzer sancılarım başladı yoksa adet mi olacam ben yaaa:çok üzgünüm:

kardelenx
tamam canım bende öptüm womanly görüşürüz şeker .a.s.

womanly
kardelenx
womanly benim adete 2 gün kaldı bugünüde sayarsak.canım benim adet sancısına benzer sancılarım başladı yoksa adet mi olacam ben yaaa:çok üzgünüm:
ya ablajım ne olur üzme kendini ama kendini herseyede hazırla zaten basından beri olumsuzada hazırlaman lazım kendini fakat hamişken adet sancısı gibi sancılar ceken cok var biliyorum ama yinede herseye hazırla kendini bak stres yok tamammı canımmmmmmmmmmmm benimmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kardelenx
sağol womanly haklısın canım Allahın takdiri ne yapalım adet olursam üzülmeyeceğim artık hayırlsıı olsun

dilek2682
27-04-08, 19:04
kızlar slm.kardelen hamişler listesinde adını gördüm şok oldum gercekten hamilemisin eger varsa çok sevindim cnm

kardelenx
sağol dilekcim evet dün test yaptım adetime de 2 gün kaldı ama silik çizgi çıktı ama herkes hamilesin diyor bana öyle de hissediyorum ama hayırlsı bakalım nerde gördün adımı bende bi bakayım :)

eDuS
kardelenx
sağol womanly haklısın canım Allahın takdiri ne yapalım adet olursam üzülmeyeceğim artık hayırlsıı olsun
kardelex canım bende bu ay çok erken oldum 2nisanda olmuştum tekrar 26 nisanda biraz akıtı geldi birkere ve 27 yani bugün hasta oldum ben evlenmeden önce 27 güne bir hasta oluyordum ama şimdi 24 güne düştü normalmi bilmiyorum ama bu ay çok umutluydum ama çok erken oldum

dilek2682
nisan ve mayısta çift çizgi görmek isteyenler başlıklı konuda hamişleri merak ettim adını görünce şaşırdım uzun süredir giremiyordum çok sevindim inşallah vardır cnm benim

kardelenx
dilek sağol canım inşallah bu sefer varsa tutunur bebişim Allah sana da nasip etsin bu duguyu canım tez zamanda inşallah :)

edus korunma olayını bıraktıktan sonra adetlerde bi düzensizlik aldı başını gidiyo ama normalmiş bu düzensizlikler çünkü vücut artık korunma olmadığı için rahim kendini gebeliğe hazırlıyomuş öyle okumuştum bi yerde.üzülme bidahaki aya inşallah canım hamiş kalırsın inşallah .a.s.

womanly
eDuS
kardelex canım bende bu ay çok erken oldum 2nisanda olmuştum tekrar 26 nisanda biraz akıtı geldi birkere ve 27 yani bugün hasta oldum ben evlenmeden önce 27 güne bir hasta oluyordum ama şimdi 24 güne düştü normalmi bilmiyorum ama bu ay çok umutluydum ama çok erken oldum
slm canım üzme kendini artık oluruna bırak bos ver herseyin bi zamanı var bende oleydim artık takmıorum hiç hemde olursa olur rabbim buyuk herseyde bi hayır var genelde kim stresten uzak durduyssa o ay hamile kaldı hep duyuyorum ve görüyorum üzme kendini adet günlerinin degişmesi normal cnm bunada takılma evlenince herseyin degişiyr vucut olarak Allah olmayan herkese tez zamanda nasip etsin inş. aminnnnnnnnn.

kardelenx
dilek bakıyorumda o başlığa canım 204 sayfa kaçıncı sayfada adım geçiyo