Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Erken Hamilelik - Gebelik Belirtileri

Missy
16-04-08, 22:04
gülsü
ah canim benim artik sende geldin daha güzel olur senin günün ne zaman
sağol canım önümüzdeki salı günüm bakalım..

kardelenx
ecenur bence sen hamilesin birden içime doğdu hamile olman bilmem belki Allah söyletti.

nefisem
kardelenx
nefiem seğirme olmuştur ara sıra bnde de oluyo ama şu an benim sol kasıkta iğneler batıyo ara ara zonklama da oluyo
bu nisan ayi oartasinda ne kadarda cok hamis olmus,insallah hepimiz beraber hamis olurz da halaylar cekeriz,bu arada döllenme oldukdan 66,7 gun sonra bebek yerlesiyormus belki seninde bebin yerlesiyodur ansinaa.s.

nefisem
ecenur
bel ağrısı var kızlar sırtımdan böyle aşaya doğru. kasıklarımda gerginlik hissediyorum yere eğilince falan bir geriliyorki çok fena oldu bugün habirre tuvalete koşuyorum idrar fenabastırıyor.. belim hiç ağrımazdı ama bilmiyorum hamişliğin habercisi olabilirmi bu yaşadıklarım:sm_confused:
evet canim hamislik belirtileri bunalar,insallah hamissindir ,

BenGulsu
insallah hamissindir canim bekle bakalim güzel haberlerinide ver bize olurmu:nazar:

kardelenx
nefisem bebek şu an yerleşme yapmıyodur canım daha ilişki biteli 2 gün oldu 12.13. ve 15.günler oldu inşallah hayırlı batma şeklinde olur :)hepimiz kalalım inşallah

nefisem
kardelenx
ecenur bence sen hamilesin birden içime doğdu hamile olman bilmem belki Allah söyletti.
kardelenx sence bendemi hamileyim yoksa deilmiyim ?BI SÖYLEYI VER BAKIMyerimseniben

BenGulsu
nefisem
bu nisan ayi oartasinda ne kadarda cok hamis olmus,insallah hepimiz beraber hamis olurz da halaylar cekeriz,bu arada döllenme oldukdan 66,7 gun sonra bebek yerlesiyormus belki seninde bebin yerlesiyodur ansinaa.s.
nasi kac gün sonraymis yerlesme canim anladim ben:sm_confused::sm_confused:

nefisem
dipdiscim sen ne durumdasin geldimi gelecekmi?

nefisem
gülsü
nasi kac gün sonraymis yerlesme canim anladim ben:sm_confused::sm_confused:
döllenme gerceklesdikden 7 gun sonra yerlesme oluyormus,

Missy
kardelenx
canım ya ağzından bal damlıyor Şenizinşallah dediğin gibi olur belki hep beraber alırız güzel haberleri senin ne zaman belirtilerin falan varmı

Missy
gülsü
insallah hamissindir canim bekle bakalim güzel haberlerinide ver bize olurmu:nazar:
ah ah olsunda kızllar mutlaka haber veririm bu ay baya hamiş çıktı ahdi darısı bizlerin başına hep beraber halayımızı kurup çekeriz :teytey::teytey::teytey:

nefisem
gls cim hamis oldu,kayiplara karisdi ,sattin bizi gls ,nerdesin?

kardelenx
ecenur benim adetime 12 gün var yeni bitti canım ama belirtiler yavaş yavaş başlıyo sanki ben ilk gebeliğimde kimyasal gebelik yaşadım daha korunmayı bırakalı 1.ay ama tutunamadan adetle atıldı hatta adete 3 gün varken yapmıştım testi silik çizgiler çıkyodu emin olmak için 8 tanegebelik testi yaptım ama adetle atıldı işte sağlıksız bi gebelikmiş.inşallah bu ay umutlanıyorum bakalım hayırlsıı ama sen hamilesin gibime geliyo belirtiler ve de biden içime doğuyo işte inşallah yanılmam .a.s.

kardelenx
nefisem içime senin hamile olup olmaman doğmadı daha canım :)olursa söylerim zaten ama inşallah sende hamişsinidr canım

Missy
hayırdır nefisem ya mantar falan birşeyler yazmışsın sıkıntın nedir yazarsan yardımcı olabilirim her kaşıntım var yazmışsın

nefisem
Tamam Canim Tesekkur Dogunca Söylersina.s

nefisem
ecenur
hayırdır nefisem ya mantar falan birşeyler yazmışsın sıkıntın nedir yazarsan yardımcı olabilirim her kaşıntım var yazmışsın
ya benim iki gun oldu ,vajinada kasinti basladi,idrarimdada beyaz kepek gibi bi seyler var,dipdis mantar olabilecegini söyledi kenddisindede varmis,

kardelenx
kızlar ben çıkıyorum yarın görüşürüz öpüldünüz

BenGulsu
hadi iyi gecelr kardlen bende cikiyorum kizlar yarin görüsürüz öptüm by

nefisem
iyi geceler hepinize.............

Missy
kardelenx
ecenur benim adetime 12 gün var yeni bitti canım ama belirtiler yavaş yavaş başlıyo sanki ben ilk gebeliğimde kimyasal gebelik yaşadım daha korunmayı bırakalı 1.ay ama tutunamadan adetle atıldı hatta adete 3 gün varken yapmıştım testi silik çizgiler çıkyodu emin olmak için 8 tanegebelik testi yaptım ama adetle atıldı işte sağlıksız bi gebelikmiş.inşallah bu ay umutlanıyorum bakalım hayırlsıı ama sen hamilesin gibime geliyo belirtiler ve de biden içime doğuyo işte inşallah yanılmam .a.s.
canım inşallah bende çok istiyorum ama allahın taktiri.. bende kimysal gebelik yaşadım evde 3 kez test yapmıştım pozitif ama doktora gittim kanda değer çok düşük çıkmıştı zaten bi gün sonrada hastalanmıştım.. ama keşke hiç bilömeseydim diyorum bazen kendi kendime.. bence sakın canını sıkma

Missy
16-04-08, 23:04
iyi geceler gülsücüm kardelencima.s.

nefisem
ececim bende cikyorum ,öpdum seniŞeniz

Missy
nefisem
ya benim iki gun oldu ,vajinada kasinti basladi,idrarimdada beyaz kepek gibi bi seyler var,dipdis mantar olabilecegini söyledi kenddisindede varmis,
bendede kaşıntı olmuştu bende mantardan şüphelenmiştim ama öyle idrarımda kepek gibi birşey yoktu canım ben de iltihap varmış fitil kullandım geçti ama devam ederse sıkıntın doktora git.. ihmal etme mantar olabilir çok illet birşeymiş bana anlatıyorlarda tekrarlama hatta ilerleme durumuda varmış yani rahme kadar ulaşabilir canım inşallah böyle birşey değildir...

Missy
nefisem
ececim bende cikyorum ,öpdum seniŞeniz
iyi geceler canım bende öptümŞeniz

bebişimm :))
slm kıslar okumaktan size yetisemedim geç kaldım nette yavas olunca ...
ne bu boyle oku oku bitmiyo :)) masallah..
tusı ve gls sizleri kutluyorum arkadaslar..hadi gozunuz aydın...çalışa çalışa sonunda mezun oldunuz :)) uzun bi sure çalışmazsınız artık :))sizlerin adına gercekten çok sevindim insallah sagsalim kucagınıza alırsınız..darısı tum isteyenlerin hepimizin basına :))öpuldunuz...

su kristali
17-04-08, 06:04
günaydınlar herkesler nasılsınız arkadaşlar ((eslen))cın nerelerdesın yaptın mı testi varmı hayırlı bır haber inşallah sonuç iyidir.hayırlısı olsun

amor_amor
Gunaydin Kizlar Bol Bebişli Günler Herkeseeeeeeee

amor_amor
SU KRISTALI NASILSIN varmı bır gelişme

KARLIDAGLARIN GÜLÜ
merhaba su kristali bende trabzonluyum

KARLIDAGLARIN GÜLÜ
günaydın amor nasılsın ben tekara tesr yaptım ama hiç bibşi yok kasıklarım agrıyo uykusuzluk başladı sanırım stres sıkntı yapıyo bunları bana

EU3
Günaydın kızlar hadı erkenden testlerini yapıcaklar yazsın bakalım :teytey:

amor_amor
17-04-08, 07:04
canım kendıne dıkkat et acaba sen kımyasal gebelikmi yaşadın. onu bı doktora danışman lazım başka bişey degıldır umarım.kendıne cok dıkkat et.bak tam adet olup bıttıkten sonra burdakı kızlar adaçayı fılan ıcıyoılar onlardan denersı.hiç bir şeyı kafana takma bak ben alıştım.3 yıl 9 aylık evlıyım yok çocuk napıyım .sorunda yok ne eşimde ne bende bır kere kımyasal gebelık gecırdım .olmuyo allahın takdırı napalım.hayırlı evlatlar versın allahım bıze.öpüyorum canım senı

nefisem
gunaydin kizlar,bugun adetim geceli3 uncu gunum,dun test yapdim negatif cikdi,yanliz sag tarafimda,kelebek kanat cirpar gibi hareketlenme var ,Allahdan hayirlisi ni,diliyorum

amor_amor
nefisem canım uzme kendını bıraz bekle takrarlarsın testını.