Erken Hamilelik - Gebelik Belirtileri

kardelenx
31-03-08, 22:03
bebişim sağol valla umutlanıyom böyle söyleyince bide sende belki ahmile kalmış olabilirsin canım ya sende umudun yitirme birde var ya karnımın içi acıyo sanki o kadar hassaslaştı ki böyle olmazdı benim önceden adetime 2 varken başlardı adet sancım ve hemen olurdum böyle acıma olmazdı yani karnımda.inşallah be gülüm hamileyizdir hepimiz :)

kardelenx
bebişim sen kıbrıstaydın değilmi canım ve eşinde askerdi.benim babam,ablamın eşide asker emeklisi.kıbrısta ablamın eşide görev yaptı girnede babam da yaptı çok önceden o zamanlar ben ilkokula gidiyodum lefkoşada oturduk canım.

BenGulsu
insallah hayirlsi ama bende pek umut yok gibi.insallh sen olursun be canim acilisi yaparsin arkandan geliriz

kardelenx
gülsü canım dediğim gibi hemen umudunu yitirme göğüslerinin illaki acıması diye bişey sözkonusu olmaz belirti yaşamadan da ahmile kalanlar var biliyosun anlamayanlar bile var yani o yüzden daha dur bakalım

bebişimm :))
canım bizde suan lefkosede oturuyoruz :))gulsucum merhaba canım sendemi umutsuzlar kervanındasın yoksa ...dur bakalım senin daha adetine varmıs erkenden çıkmaz o belirtiler:)) açılısı kardelen yapcak ama devamı gecek inş.bak ben bile ufakta olsa bi umut dıyorum

BenGulsu
bilmiyorumki ama umutlanmak istemiyorum sonucta bi hamilelik yasadim yani anlarim diye düsünüyorum bilmemki

BenGulsu
canım bizde suan lefkosede oturuyoruz :))gulsucum merhaba canım sendemi umutsuzlar kervanındasın yoksa ...dur bakalım senin daha adetine varmıs erkenden çıkmaz o belirtiler:)) açılısı kardelen yapcak ama devamı gecek inş.bak ben bile ufakta olsa bi umut dıyorum
mrb canim senin adetine kac gün var insallah canim.belirtilerin varmi varsa neler.

kardelenx
aaa ne güzel eşinin rütbesi ve sınıfı ne babam astsb.emeklisi eniştemdeestsb emeklisi:icecream:

canım sen bu gögus belirtisine takılıp kalma..o bakarsan hiç belirti yasamayanda var...
caba diyorumhi bu belirtiler bebegin cinsiyetne göre degişiyomu böle dundum simdi...
hani döllenme olunca cinsiyeti belli oluyo ya acaba olabilirmi dedim bi an kendimce:))

BenGulsu
bilmemki acaba öylemiki aslinda benim arkadas 3.yi hamile onda 3 cocugundada baska belirtiler olmus simdikinde hic bi belirtisi yoktu kizda ne gögüs acimasi ne büyümesi simdi 7 ayina girdi hala tik yok hicbisey olmadi

gülsü
mrb canim senin adetine kac gün var insallah canim.belirtilerin varmi varsa neler.
canım ben 9da olucam ama biz çalışma yapmıyoruz malesef bende bi koca var tam sopalık:))ama fakirin ekmegi umut işte ...bende ole bi fazla bişe yok..duzenli yumurtlayan ben bu ay yumurtlamadım yada fark etmedim ama suan ara ara akıntım var o dusunduruyo onundısında adet belirtisi bel ve sırt agrılarım var ben ole çok umutlu degilim yani ama size destek olmak sitiyorum sizinle sevinip sizinle gulmek:nazar:

kardelenx
canım ben 9da olucam ama biz çalışma yapmıyoruz malesef bende bi koca var tam sopalık:))ama fakirin ekmegi umut işte ...bende ole bi fazla bişe yok..duzenli yumurtlayan ben bu ay yumurtlamadım yada fark etmedim ama suan ara ara akıntım var o dusunduruyo onundısında adet belirtisi bel ve sırt agrılarım var ben ole çok umutlu degilim yani ama size destek olmak sitiyorum sizinle sevinip sizinle gulmek:nazar:
canım onun cinsiyetle olcağını sanmıyom bünye ile alakalı galiba.birde akıntılarım var diyosun canım hamiş kalmış olabilirsin bendede sırt ve bel ağrısı var güzelim peki bu akıntıların hergün ve süreklimi geliyo benim öyle olmuyo mesela dün kupkuruydu vajinam.bugün ıslak hissediyom ama çok az geliyo yoğun değil yani :1shok:

kardelenx
aaa ne güzel eşinin rütbesi ve sınıfı ne babam astsb.emeklisi eniştemdeestsb emeklisi:icecream:
canım zurnanın son deliği desem doğru olurmu acaba uzm.çavus

BenGulsu
canim niye calismadinizki bebis istiyosan bak benimkide yorgun oluyor ama bi atliyom üstüne is bitiyor vallahi:roflol:

kardelenx
canım benim niye zurnanın son deliği diyon ki o da gayet güzel bi meslek kız ama varya en çok onlar eziliyo ordu da en çok yorulanlarda onlar oluyo çok şerefli bi meslek canım.ne güzel meslektaşlarız yani :)

kardelenx
canım onun cinsiyetle olcağını sanmıyom bünye ile alakalı galiba.birde akıntılarım var diyosun canım hamiş kalmış olabilirsin bendede sırt ve bel ağrısı var güzelim peki bu akıntıların hergün ve süreklimi geliyo benim öyle olmuyo mesela dün kupkuruydu vajinam.bugün ıslak hissediyom ama çok az geliyo yoğun değil yani :1shok:
bencede bunyeye göre ama acabamı dedim ole bi:))canım normelde hep duzenli akıntım var adet zamnı biterdi ama simdi seninki gibi biraz oncede dedim saka gibi.9 gun var adetime simdi ara ara geliyo bugun vardı dun yoktu mesala beyaz yumurta akı gibi anlamadım bende bi tuaf oldu böle olmazdı

gülsü
canim niye calismadinizki bebis istiyosan bak benimkide yorgun oluyor ama bi atliyom üstüne is bitiyor vallahi:roflol:
:))canım benim çalışma yapmıyoruz çunku benimki ıstemiyo oyuzden sopalık dedim:))ve ben bu durumda bile acaba diyebiliyosam ufacıkta olsa bi umut diyosam siz niye demeyinki ??o yuzden bazen kzıyorum umtsuz konusmalarınıza ve elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorumŞeniz

kardelenx
31-03-08, 23:03
:))canım benim çalışma yapmıyoruz çunku benimki ıstemiyo oyuzden sopalık dedim:))ve ben bu durumda bile acaba diyebiliyosam ufacıkta olsa bi umut diyosam siz niye demeyinki ??o yuzden bazen kzıyorum umtsuz konusmalarınıza ve elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorumŞeniz
ne yani o zaman siz korunuyosunuz o zaman.enişte beyin istemediğine göre korunuyo o zaman eşin.ee akıntılar geliyo dedin de canım eğer korunmuyosan hamile kalmış olabilirsin bu işler belli olmaz biliyosun korunsan bile zevk suyundan hamile kalan çok:eek:

kardelenx
canım benim niye zurnanın son deliği diyon ki o da gayet güzel bi meslek kız ama varya en çok onlar eziliyo ordu da en çok yorulanlarda onlar oluyo çok şerefli bi meslek canım.ne güzel meslektaşlarız yani :)
evet o konuda hemfikiriz esimle gurur duyuyorum sadec sundan dolayı dedim pek onem vermiyolar hele bide kıbrısta resmen nefret ediyorlar..albuki bizim sayemizde rahat yasıyolar bizim askerlerimiz burdan bı çekilse sonları olur onlarında nese burda çok çekiyoruz canım o yuzden ole dedim onem vermiyolar ne askre ne turk insanına

kardelenx
kızlar şimdi de akıntılar gelmeye başladı galiba ben idrar yollarını üşüttüm kasık ağrıları başladı akıntılardan dolayı bi karnımın içi acıyo bi kasık ağrısı bi akıntı offf ya yoksa ben idrar yollarını üşüttüğüm için mi geliyo bu akıntılar :KK43:(((

kardelenx
haklısın bebişim boşver sizde aldırış etmeyin.yıllarca orda kalacak değilsiniz ya :)

BenGulsu
benimkide istemiyor ama ben korunuyorum diyorum ona ama korunmuyorum biraz kalleslik ama ona kalsa 5 sene cocuk yok napim:sm_confused:

kardelenx
kız gülsüüüü nerdesin ses ver 1 2 :))

BenGulsu
kötü biseymi yapiyorum bilmiyorum kizlar ama benim beklicek gücüm yok artik 1 tane düsük yaptim benim acimimin tek hafiletme yolu yeni bebis oda anlamiyor erkek iste.

BenGulsu
burdayim ben sekerim ya.arada bi tvye bakiyom

canım biz çok sorun yasadık o yuzden simdio kendince korunuyo
ben kaçtımı göctumu oldumu olmadımı diye ay bitiriyom benimkisi zor yani
ama dedim ya bu akıntı olayı kafamı çok karıstırdı ayın 9nu bekliyorum..
ben böle vahim bi durumdayken bile umut tasıyorum sizde niye yok

kardelenx
ya kızlar yine wc ye gittim acaba oldummu diye yok be anacım akıntı değilmiş aslında benden bugün hiç akıntı gelmedi ama vajinamı ıslak hissediiyom niye öyle oluyo anlamıyom ki

kardelenx
acaba kaza ile kalmış olabilirmisin canım eğer eşin çekme yöntemiyle korunuyosa biliyosun zevk suyundanda hamile kalan çok kişi var.akıntıların ise acaba ayaklarınmı üşütüyosun idrar yollarınıda üşütmüş olabilirsin canım :1rolleyes:

kardelenx
gülsü
kötü biseymi yapiyorum bilmiyorum kizlar ama benim beklicek gücüm yok artik 1 tane düsük yaptim benim acimimin tek hafiletme yolu yeni bebis oda anlamiyor erkek iste.
canım benim böyle yapma ama bizi de üzüyosun erkekler ne anlar ki zaten,kadın kadını en iyi anlar sıkma canını onun demekki vakti saati var canımyerimseniben

BenGulsu
canim ben bi hamilelik yasadim tam 6 haftalik biterken düstü hamile oldugumu son an ögrendigim icin tam belirtilerimin hangü zamanda oldugunu bilmiyorum ne bilim yok gibi geliyor tabi allahin bilecegi is.bu arada benimde ilk basta esim korunuyordu ama arada bi kaciriyordu yani bu isler belli olmaz vallahia.s.

BenGulsu
kardelenx
canım benim böyle yapma ama bizi de üzüyosun erkekler ne anlar ki zaten,kadın kadını en iyi anlar sıkma canını onun demekki vakti saati var canımyerimseniben
vallahi korunmuyorum napim zaten 2 aydir olmadi demmekii o haplari alsam daha cok beklerim.korkuyorum olmucak diye.vallahi napim icmiyorum o ilaclari hamile kalirsamda söylerim biseyler ya unuttum derim yada icmedim acikcalaelaelaelaelae

kardelenx
gülsü
vallahi korunmuyorum napim zaten 2 aydir olmadi demmekii o haplari alsam daha cok beklerim.korkuyorum olmucak diye.vallahi napim icmiyorum o ilaclari hamile kalirsamda söylerim biseyler ya unuttum derim yada icmedim acikcalaelaelaelaelae
senin ki seni korunuyo olarak mı biliyo gülsü :1shok:

hadi ama
kızlar selam takip ediyosanız iki gündür burdayım ben hala adet olmadıım 28 günde bir oluyorum en son mart 2 de oldum mart 30 da olmam lazımdı 2 gün geçmiş dimi bugün test yaptım negatif ama çok merak ediyom hergün yazacağım buraya sizinle paylaşmak istiyom

valla hiç bilmiyorum olabilirde olmayabilirde kadelencim hep inş.dıyorum geri çekme yontemiyle ne kadar tutarsa o kadar benim ıçın bi mucıze olucak..usutmuste olabirim haklısın ama ben her iki durumada hazırım..
gulsucum çok uzuldum dusuk yapalı çokmu oldu..sıkma canını allahtan hayırlısı belki bu ay tutmustur
bosver hiç acıma yanlış falanda diye dusunme en iyisini yapmısın bende ole yapmayı dusunmustum ama sonra benimki çaktı tabi malesf..

BenGulsu
bilmiyor kardelencim.neyapim kötü biseymi yapiyorum sizce.hadi ama hosgeldin umarim hamilesindir biraz daha bekle bazi testler hemen vermiyomus sonucu

BenGulsu
valla hiç bilmiyorum olabilirde olmayabilirde kadelencim hep inş.dıyorum geri çekme yontemiyle ne kadar tutarsa o kadar benim ıçın bi mucıze olucak..usutmuste olabirim haklısın ama ben her iki durumada hazırım..
gulsucum çok uzuldum dusuk yapalı çokmu oldu..sıkma canını allahtan hayırlısı belki bu ay tutmustur
bosver hiç acıma yanlış falanda diye dusunme en iyisini yapmısın bende ole yapmayı dusunmustum ama sonra benimki çaktı tabi malesf..
nasil caktiki canim benimki hic cakmiyor arda bi soruyor bende iciyorum diyorum okadar.araligin 3de yaptim düsügü.tabi ilk ay korunduk doktur söyledi.yani ilac almadim sadece 2 kere yaptik ondanda geri cekti.

ya ben niye geç goruyorum yazıları

kardelenx
hadi ama hoşgeldin güzelim adetin geciktiyse biraz daha bekle bak bende martın 3 ünde oldum benimde düzenlidir 1 inde olmam lazım bekliyoz bakalım bende yarın sabah yapmayı düşünmüştüm ama yapmayacam peki idrarının rengi nasıl?

kardelenx
gülsü
bilmiyor kardelencim.neyapim kötü biseymi yapiyorum sizce.hadi ama hosgeldin umarim hamilesindir biraz daha bekle bazi testler hemen vermiyomus sonucu
hımm hamile kalırsan tabiki inşallah kalırsın da kızmaz mı ama canım benim onun da rızasını alsaydın belki kötü bişey yapmıyosun ama kocanın rızasıda önemli biliyon:kahve:

BenGulsu
bende gec görüyorum niyeki devamli bi önceki sayfayi aciyorum sonra tekrar geri dönünce cikiyor

bole bişe yapan varmıs duymus ve sende yaparsın dedi çok istiyosun eger hap kullanmak istersen ben hergun içiricem dedi :))çok fena bunlar ya...bende tabi o zaman hayır demek zorunda kaldım
sende hosgeldin arkadasım

BenGulsu
kardelenx
hımm hamile kalırsan tabiki inşallah kalırsın da kızmaz mı ama canım benim onun da rızasını alsaydın belki kötü bişey yapmıyosun ama kocanın rızasıda önemli biliyon:kahve:
kizmaz onun rizasina kalirsam 5 sene en az 2 sene beklicez neyapim canim ya.ikna olmuyor her yolu denedim.baska care yok.ben anne olmak istiyorum en dogal hakkim ama neymis bi kac sene istemiyormu o.olsunda görsün gününü ilk bebiste cok üzüldüm oda oyüzden 2, bebisi ne olursa olsun kizginlikla karsilamaz.biliyorum yaniyerimseniben

kıslar biraz bekleyin derim sonra hayel kırıklığıyla buraya dönmenizi istemiyorum...

BenGulsu
bole bişe yapan varmıs duymus ve sende yaparsın dedi çok istiyosun eger hap kullanmak istersen ben hergun içiricem dedi :))çok fena bunlar ya...bende tabi o zaman hayır demek zorunda kaldım
sende hosgeldin arkadasım
anladim ama haplari sabahlari aliyosun esin iste olmuyomu benimki iste oluyor hafta sonuda sabh ondan önce kalkiyorum atiyorum oda ictim saniyor:hooray:

kardelenx
anladım gülsücüm iyi o zaman her yolu denemişsin en azından.inşallah be kızlar rabbim yardım et ne olur

kardelenx
hadi ama arkadaşım sana soru sormuştum cevap verirmisin idrar rengin ne ve belirtiler var mı

BenGulsu
vallahi canim ben beklemeden yanayim zaten 3. denemem bu ilk denememde kasiklarim yanilti beni 2.de gögüslerim hatta adetim 1gün gecti hep 1 gün önce gelen sey bigün sonra geldi-kardelen bu 2 yda benimidrarimda koyulasmisti simdide öyle oluyor sabahlari acayip koyu helede.bence piskoljik olarak oluyor bu belirtiler yani bende böyle oldu

ilkkini istediğine göre bunada kızmaz diye dusunuyorum.ben usuttum kesin boğazlarımda agrımaya basladı bu habilelik belirtisi olmadığına göre:))hadi ama senin belirtilerin neler canım bunlar umutsuz vaka gibi hissediyolar kendilerini

hadi ama
valla rengi normal kardelencim ama sık idrara çıkıyom hatta şimdi bile gidecem hihi şu karbonat olayı varya yapsam mı acaba bide köpürürse heycanlanırım valla

BenGulsu
kardelenx
anladım gülsücüm iyi o zaman her yolu denemişsin en azından.inşallah be kızlar rabbim yardım et ne olur
eevet cok denedim yalvardim agladim konusmadim.arkdaslarimizi örnek verdim nuh diyor peygamber demiyor yani.napim bende tek secenek buydua.s