Erken Hamilelik - Gebelik Belirtileri

EU3
12-03-08, 10:03
MUTLULUK&
Sevgili Stella bende 17.günümdeyim ve belirtilerimiz aynı gögüs uclarında sızlama bel agrısı var bende de.. bekleyecegiz arkadasım psikolojik olabilir.. bir hafta içinde lekelenme tarzı bir durum olursa belki ümitlenebiliriz. :) kafamçokkarıştı
Yaa kızlar yazmıycaktım ama kafamda kaıcağına paylaşayım.Baktım sızlerınde 18 gün,17 gün varmış belirtiler inşallah psikolojık değildir.Benımde bugun 16.gunum belimde sancı var,sol kasığımda sızlama tarzımı desem,sancı şeklinde sabit yerde ama sanki hep o tek noktada sancı,Göbeğim üstündede batmalar oluyo.Beklıycez bakalım ınsallah hamişizdirrrrr:teytey:

EU1
Balsurat ve mutluluk, glişmeleri takip edelim ben bu ay klomen kullandım ama catlatma iğnesi felan vermedi doktor sadece 1er adet kullan dedi ondan biraz umidim var. dun cok fena sancım oldu bu sabahta gogus sızısı ile uyandım 9 gun kala psikolojik belirti olmaz hamiş degilsekte vucuttaki hormon degişimlerin etkisidir bence . Psikolojik belirtiler adete 2-3 gun kala oluyo yada adet belirtilerini biz hamişliğe yoruyoz hep ondan.karnımın içi pır pır edio bazen belkide usutmektendir bekleyelim bakalım irtibatı koparmayalım :)

EU1
Balsuratcım ve Mutlulukcum kıslar kac gunde bir regl oluyosunuz ?

EU3
stella79
Balsurat ve mutluluk, glişmeleri takip edelim ben bu ay klomen kullandım ama catlatma iğnesi felan vermedi doktor sadece 1er adet kullan dedi ondan biraz umidim var. dun cok fena sancım oldu bu sabahta gogus sızısı ile uyandım 9 gun kala psikolojik belirti olmaz hamiş degilsekte vucuttaki hormon degişimlerin etkisidir bence . Psikolojik belirtiler adete 2-3 gun kala oluyo yada adet belirtilerini biz hamişliğe yoruyoz hep ondan.karnımın içi pır pır edio bazen belkide usutmektendir bekleyelim bakalım irtibatı koparmayalım :)
canım benımde az önce sol kasığımın sabıt nokta olan dediğim yer pır pır etti.aynı bölgede bıseyın varlığını hıssedıyorum sankı .böyle birşeyı yaşamamıştım çünkü bu güne kadar .sende belınde sancı oluyormu.göbeğin ortasında falan :teytey:

SUDENAZ222
12-03-08, 11:03
müjgan20
merhaba ben foruma yeni üye oldum. yaklaşık 10 aylık evliyim. artık bir bebek istiyoruz. bu nedenle bu ovulasyon tarihi nedir. öğrenebilirmiyi. teşekkürler.
hoş geldin aramıza canım......
ovulasyon tarihi yumurtladığımız tarihhhh.......bu tarihte yumurtalarımız çoğaldığı için hamile kalma durumu çok yüksek.....
bu yüzden bu tarihlerde ilişkiye girmek lazım......

angel85
müjgan20
merhaba ben foruma yeni üye oldum. yaklaşık 10 aylık evliyim. artık bir bebek istiyoruz. bu nedenle bu ovulasyon tarihi nedir. öğrenebilirmiyi. teşekkürler.[/QUOT

Merhaba,
Hiç denediniz mi yoksa ilk denemeniz mi olacak.Yani deneyipte tutmadı gibi bi durumun var mı canım?Bende 8 aylık evliyim ama korunmadığımız halde olmuyo.Doktora gidiyorum.Yumurtlaman vücut ısısına bağlı.Bunu ölçenler var hergün.Ben doktora gittiğim gün adetimin 12-13.günümdeydim.Ultrasona girdim ve yumurtlamam olduğunu söyledi.Doktor her ay bu zamanları dikkate al dedi.Ama daha bişi yok bakalım.Hemşerim çıktın bak ne güzel:teytey:

güneşgözlü
ya kızlar dün adet olmam gerekiyorsu olmadım haftasonuna kadar bekleme kararı aldım....
acaba hamileyimdir ya bana yardımcı olun ne gibi belirtileler olması gerek sadec 2 gün önce tansiyonum çok düştü bide ne şişlik ne ağrı hiç bişeyim yok ?????

belirtiler nelerdir ya?

EU1
Balsurat
canım benımde az önce sol kasığımın sabıt nokta olan dediğim yer pır pır etti.aynı bölgede bıseyın varlığını hıssedıyorum sankı .böyle birşeyı yaşamamıştım çünkü bu güne kadar .sende belınde sancı oluyormu.göbeğin ortasında falan :teytey:
Balsuratcım gobegimin ortasında sancı oluyor evet pır pır ediyor hatta kalp atısı gibi oldu biara bugun bişey attı ama bosa yormak istemiyorum reglim 22 mart , senin nezaman ?

SUDENAZ222
güneşgözlü
ya kızlar dün adet olmam gerekiyorsu olmadım haftasonuna kadar bekleme kararı aldım....
acaba hamileyimdir ya bana yardımcı olun ne gibi belirtileler olması gerek sadec 2 gün önce tansiyonum çok düştü bide ne şişlik ne ağrı hiç bişeyim yok ?????

belirtiler nelerdir ya?
canım kendine stres yapma belirti olcak diye bişey yokki....
aksine bazılarıda biç farketmeden hamile kalıyorlar....
beklemekle en iyisini yaparsın ........umarım hayırlı haber alırsın inşallah...:içelim:

MUTLULUK&
stella79
Balsuratcım ve Mutlulukcum kıslar kac gunde bir regl oluyosunuz ?
Ben 28 günde bir oluyorum.... bugun 17.günüm..

angel85
güneşgözlü

belirtiler nelerdir ya?
Canım biraz daha bekle istersen ama bazen 1-2 gün aksayabiliyor.İnşallah hamişsindir.Güzel haberlerini bekliyoruz.:teytey:

güneşgözlü
SUDENAZ222
inşallah canım ya stres olmamaya çalışıyorum ama çok istiyorum cumartesi günü aile yemeğimiz var ve orada herkese açıklamak isterim eğerki böyle bişey varsa ya o kadar çok istiyorumki eşimde yanı şekilde 2 olacak evleneli 2 aydır deniyoruz umarım artık bebişim yola çıkmıştır:)

MUTLULUK&
Peki kasıklarınız da batma var mı ? Ateşi nize de dikkat edin 36.5 ve yuksegi olmalı adet gününe kadar..

EU3
stella79
Balsuratcım gobegimin ortasında sancı oluyor evet pır pır ediyor hatta kalp atısı gibi oldu biara bugun bişey attı ama bosa yormak istemiyorum reglim 22 mart , senin nezaman ?
olsun canım bir ümit bile olsa belki bebeğimiz bize işaret veriyordur.benım :roflol:roflol:27mart

EU3
MUTLULUK&
Peki kasıklarınız da batma var mı ? Ateşi nize de dikkat edin 36.5 ve yuksegi olmalı adet gününe kadar..
mutluluk bende var canım kasıklarda batma ve sancı cok rahatsız edıcı degıl ama bugun bısey pırıldadı .Ateşimi yarın sabah olcucem bugun gunduz olctum sayılmaz o 36,7 dı

MUTLULUK&
12-03-08, 12:03
Balsurat
olsun canım bir ümit bile olsa belki bebeğimiz bize işaret veriyordur.benım :roflol:roflol:27mart
Bu kadar erken belirti vermesi cok zor ama kimbilir belkide annişine mesaj yolluyordur....

MUTLULUK&
Balsurat
mutluluk bende var canım kasıklarda batma ve sancı cok rahatsız edıcı degıl ama bugun bısey pırıldadı .Ateşimi yarın sabah olcucem bugun gunduz olctum sayılmaz o 36,7 dı
bence de ölç her sabah uyanır uyanmaz dijital en saglıklı sonuc vereni ben de ölcüyorum.. :)

MUTLULUK&
Stella cım canım seninki acaba ovulasyon belirtisi olabilir mi? 27 Mart ise 16 gü falan var. daha . riskli dönemlerin ne zaman? cunku benim riskli dönemlerimde kasıklarımda cok hafif sancılar olur... ona dikkat et bence..

EU3
bılmıyorum ınsallah bebegım bana işaret veriyordur.aslında bugün düne göre daha çok var belimde adet olucakmışım gibi agrıyor çekiyor sırtımdan aşağıya.senin atesın kaç çıktı

MUTLULUK&
MUTLULUK&
Stella cım canım seninki acaba ovulasyon belirtisi olabilir mi? 27 Mart ise 16 gü falan var. daha . riskli dönemlerin ne zaman? cunku benim riskli dönemlerimde kasıklarımda cok hafif sancılar olur... ona dikkat et bence..
Balsuratcım canım bu mesajım sanaydı pardon..

MUTLULUK&
Balsurat
bılmıyorum ınsallah bebegım bana işaret veriyordur.aslında bugün düne göre daha çok var belimde adet olucakmışım gibi agrıyor çekiyor sırtımdan aşağıya.senin atesın kaç çıktı
benim ölçümlerime göre ovulasyonum oldu.. ve bugun ateşim 36,6 Bilirsin hamilelik belirtileri kişiden kişiye degişir. gebelik te de bel agrısı adet belirtileri olur ama bu bir iki haftada kendine dikkat et canım yumurtluyor da olabilirsin..calısmalara devam etmeni öneririm...:KK46:

EU3
MUTLULUK&
canım bilmiyorum ilk defa böyle hissettim belkide yumurtlama zamanımdır.AMA ADETIMIN 12.GUNUNDEN BERI BU KASIK SANCILARI VAR YANİ 5 GÜNDÜR VAR BUGÜN DAHA YOĞUN ŞEKİLDE BAKALIM İLERLEYEN GÜNLERDE NE GÖSTERIR .SENİN ADETİN NE ZAMAN MUTLULUK

beyazmelek
<CiCi AnNe^^
haklisiniz canima.s ama beklemem lazim ayin 18 ne kadar cunku doktorumu degistirdim ve termini ogune alabildim :sm_confused:1 seneden belli gittigim doktordan memnun degilim ne zaman gitsem bir sorunu yok deyip duruyotatlicadiarzu bebeyi ne yapacan daha kucuksun diyip beni sinir ediyo bakiyo hemile deyilim bitti:sm_confused:yani arastirmiyo biseyi hic bir sorun yok herseyin saglikli.Tamam allaha sukur saglikliyim :dance: AMA NEDEN hamile kalamiyom bir sey söylemiyoki:uhm:bende degistirmeye kara verdim ve yeni toktorumlada 18 ne görüsecem :eek:insallah guzel cvp alirim arkadaslarda:KK46: ve sizlerle paylasirima.s.
anlattıklarına göre doktorunu değiştirme vaktin gelmiş te geçiyor bile iyi edersin. 18 ina git bakalım ne olacaksa olsun. bizi de haberdar et :)

EU1
mutlulukcum benim reglim 22 mart yani bugun 18.gunum dolayısıyla yumurtlamam 11-12-13-14.gunlerden birinde oldu die tahmin ediyorum klomen icmiştim erken oldu gibime geldi. tamda atesimi olcemedim, son 3 gundur olcuyorum hani ovulasyon gecmişmidir diye 36,7 de sabit.3 gundur yuksek yani ovulasyon bu 3 gun oncesinde oldu bitti. bugun sabaha karsı wc ye gittim o sırada sanki regl agrısı gini bel agrım oldu ve goguslerim sızladı halada sızlıyo.dun geceden beride ara ara saplanma ve sancım var bakalım.

gecen ay ısım 10 gun yuksek gitti 11.gun dustu 12.gun regl oldum ondan ısı hamilelik belirtisi deil bence sadece yumurtlamayı gosteriyor. senin nezaman reglin?

Gamzeli
arkadaşlar ben görmeyeli maşallah hamişler çoğalmış.....benim adetime daha 13 gün var,boşu boşuna umutlanmak istemiyorum ama yinede çok heyecanlanıyorum...sanki bu sefer olacakmış gibi