TEST

En son izlediğiniz, tavsiye ettiğiniz filmler ve yorumları?

mltm87
25-10-08, 18:10
bide the shining filmini izleyen olduğu mu hiç eski bi film en iyi korku filmleri arasında yer aldı. ben bulamadımda çok merak ediyorum konusunu fln..

EU1
31-10-08, 06:10
Tavsiye edicem ama film değil belgesel dün eşimle Mustafa belgeseline gittik salon hınca hınç doluydu çoluk çocuk genç yaşlı herkes gelmişti.Belgesel gerçekten çok güzel hazırlanmış ama benim tek sıkıntım Çok fazlaca atatürk ün elinde sigaraya yer vermişler filmde içki masası sahnelerini filan bence çok fazla kullanmamalıydı sevgili Can dündar çünkü çocuklarımızı götürüyoruz biz oraya Atatürkü tanısınlar diye bence atamızın sadece iyi yanlarını örnek göstermeliyiz.Sigara veya içki içmesi onun özeliyle ilgili.Yani kısacası tek bana ters gelen taraf aşırı sigaralı sahnelere yer verilmesi.Bu kötü bir örnek ama belgeselin geneli iyiydi yine de tavsiye ederim

sevvalcik
31-10-08, 06:10
bende en son olarak "cinnet" yani "timber falls" ı izledim eğer testereyi izlediyseniz bu filmide kaçırmayın diyorum ve ekliyorum filmi mutlu sonla bitti sanıp sevinmeyin son saniyeyi mutlaka izleyin..........

firstday
31-10-08, 07:10
mltm87
bide the shining filmini izleyen olduğu mu hiç eski bi film en iyi korku filmleri arasında yer aldı. ben bulamadımda çok merak ediyorum konusunu fln..
canım ben o filme başladım..ancak bitiremedim, internetten bulmuştum...jack nicholson bir yazardı galiba ve kışın kapılarını kapatan bir otele yerleşiyolardı, orda hem nöbet tutacaklar hem de adam kitabını tamamlıycaktı..ama daha önceden ordaki bir nöbetçinin kızları ölüdürülmüş galiba jack nicholson'un küçük oğlu bu kızları görüyor filan...
karışık oldu dimimirmirmirmir?walla film çok uzundu, uyuyakalmışım ancak okadarına kadar izleyebildim:KK46:

*KurabiYe*
31-10-08, 08:10
Ben çoğunlukla filmleri dvd'den izliyorum..
En son izlediklerim ve size tavsiye edeceklerimde ,
Korelilerin yaptığı bir film 'My Sassy Girl' İzlemeye değer bir film
Komediyi sevenler için ideal..

'P.S. I Love You' kocası öldükten sonra , kocasının bıraktığı mektuplardan hayatını bulan bir kadın..

Romantik komediyi sevenler için birde 'Definitely, Maybe' var Kesinlikle , Belki..

'a lot like love ' Aşk gibi birşey romantik komediyi sevenler için hoş bir film

Aslında çok izlediğim film var hepsini yazsam bugüne bitmez kaydirigubbakcemile3

En sonda korku filmi sevenler içinde Rec'i önere bilirim...

min
1-11-08, 10:11
ben "the jacket" den çok etkilendim dvd de bakmıştim...

adria brody ve natali portman tavsiye ederim zaman yolculuğu gibi klasik konu ama oyunculuklar ve final etkileyici

EU1
1-11-08, 12:11
dvdde izlediklerim

The Devil Wears Prada: çok beğendim, eğlenceliydi gayet, tekrar bile izlerim. :teytey:
About A Boy: Hugh Grant ın oynadığı her filmi beğeniyorum zaten, bunu da beğendim.
The Butterfly Effect: güzel 1 filmdi ama hakkında çok çok iyi yorumlar okuduktan sonra insan daha etkileyici birşeyler bekliyor sanırım.

sinemadaysa 'Mustafa'
ATATÜRK'ü anlatan bir filmin etkileyici olmaması zaten mümkün değil ...

montesori
1-11-08, 22:11
gecenlerde ı am sam diye bir film izledim izlemeyenlere tavsiye...ne yapın edin izleyin...

lepi
2-11-08, 17:11
mustafa

bence son dönemlerde çıkan en anlamlı filmlerden ve kesinlikle izlenmesi gerektiğini düşünüyorum

kesinlikle kaçırmayın derim. bugün izleme fırsatını buldum ve insan olarak mustafa' yı gördüm.

o da bir insanmış kendine ait dertleri korkuları özlemleri aşkları kini ihtirası varmış o da bizim gibiymiş.

acısıyla tatlısıyla yaşadıklarını bence güzel özetlemişler film süresi içinde...

şuan bile boğazımda düğümleniyor ağlamamamak için zor tutuyorum kendimi gözlerim istemeden

doluyor. Bir TÜRK olarak bu filmi kaçırmayın derim

oje
2-11-08, 18:11
testere 5
kan görmeye dayanamayanlar gitmesin ama oldukça başarılı bir film

zeynep.ss
5-11-08, 14:11
Saw 5'i izledim gecen gün sinemada,diger 4 seriye göre biraz vasat bi film olmuş ama bir Saw hayranı olarak sinemadan mutlu ayrıldım.Özellikle final sahnesi çok akıllıca olmuş..cokacimcoook

canayakın
5-11-08, 16:11
Ödüllü film'Üç Maymun'u izledik ailece.Sanat gözüyle bakarsanız güzel bir film olabilir.Fakat herkese hitap eden bir film olduğunu söyleyemem.Bana hitap etmedi.Bir ailedeki üç kişi sessizce üç maymun'u oynadı.

zahter
5-11-08, 18:11
bir ney sevdalısı olarak dinle neyden filmini izledim. Neyin içinde hiç bir anlam ifade etmediği bir fransız yönetmen gözüyle çekilmiş tamamen göz boyama amaçlı bir filmdi. hayal kırıklığına uğradım. manevi aşkın adını taşıyan bir filmde maddi aşk çok ön plandaydı. fransa ile yapılmış bir savaşın temellerinin nasıl atıldığını izlemek isteyen gitmeli :)

aşk tutulmasıda tipik türk filmi tadında ve koyu fenerlilerin gitmesi gereken bir film :KK70: bütün filmin yüzde doksanı fener renkleri ve stadında geçiyor:p bol bol gülmek isteyen gitsin mutlu olsun gelsin. bu arada gittikten sonra hem maçkolik hemde romantik bir erkek nasıl olur diye düşündürüyor

TUZLUK
6-11-08, 17:11
en son tepenin gözlerini izledim çok fazla gerilim korku gibi gelmedi bana ama etkileyiciydi tavsiye ederim

beyazkedı
7-11-08, 08:11
Sinamada Testere 5 i izledim süperdi diyemem ama sıkı takipçisi olanlara tavsiye edebilirim kötükedihüso

şahika
7-11-08, 23:11
arkadaşlar ben en son aşk tutulmasına gittim eğlenmek stres atmak isteyenlere tavsiye ederim.

ojos
8-11-08, 19:11
min
ben "the jacket" den çok etkilendim dvd de bakmıştim...

adria brody ve natali portman tavsiye ederim zaman yolculuğu gibi klasik konu ama oyunculuklar ve final etkileyici

Evt bnde tavbsıye ederım the jacket turkce cıldırıs dıye cevrılen fılm gercekten guzel
Yalnız canım o Natalie portman degil ama ona cok benzeyen Keira Knightley

MissA
15-11-08, 16:11
en son sevgilimin zoruyla bond'a gittik

aman allahım bond klasiklerinden kesinlikle dil bu kadar ruhsuz bond mu olur gülmüo konuşmuo kasıntı bi tipi var bildiin robot zaten o adamın tipide bana itici geldi ayrıca sarışın bond olurmu hiç yaa

filmde aksiyon tavan yapmış adam denizde havada karada her yerde savaşı ve sağ kalıo ee pesss doğrusu dedim

zeynep.ss
16-11-08, 10:11
Dün Issız Adam flmini izledik sevgilimle,ben dahil sinemadaki herkes ağlıyordu:çok üzgünüm: gercekten basarılı bir yapım olmuş,final sahnesi için bile izlenir bu film.ayrıca filmde calan anlamazdım sarkısı mükemmel ötesiydi,eskiden daha kaliteli sarkılar yapılıyormuş bunu anladımsenağlamasenağlamasenağlama

dhilek
16-11-08, 15:11
dün önce house diye bir korku filmi izledim. sonunda saçmalasalarda güzel bir filmdi. yolda kaza geçirmiş bir çiftin ,garip sırları olan bir eve sığınmalarıyla olaylar başlıyor...

sonra eski bir film olan griffin and phoenix ( bizde elveda sevgilim olarak geçiyor) diye bir film izledim.

bayıldım bayıldım bayıldım..
ağladım, güldüm...
romantik komedi tarzı.
konusunu anlatmayayım. izleyin bulursanız.

*KurabiYe*
17-11-08, 06:11
Issız adamı izledim..
Çağan Irmak yine harika bir film çıkarmış..
Bazen güldüren ,filmin son karesinde ise ağlatan bir film..
Filmin etkisinden daha kurtulduğum söylenemez..
10 üzerinden 10 veriyorum bu film için..
Ve muhakak izlemenizi tavsiye ediyorum..

"sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün"

“Karların üstündesin.donmak üzeresin ve tatlı uykuya kapılıyorsun. öldüğünün farkında değilsin.”

Burcuözge
17-11-08, 10:11
*KurabiYe*
Issız adamı izledim..
Çağan Irmak yine harika bir film çıkarmış..
Bazen güldüren ,filmin son karesinde ise ağlatan bir film..
Filmin etkisinden daha kurtulduğum söylenemez..
10 üzerinden 10 veriyorum bu film için..
Ve muhakak izlemenizi tavsiye ediyorum..

"sen dizime yattın, ben bir hikaye anlattım ve sen büyüdün"

“Karların üstündesin.donmak üzeresin ve tatlı uykuya kapılıyorsun. öldüğünün farkında değilsin.”
kesinlikle izlenmesini tavsiye ederim bende çok beğendim a.s Çağan Irmağın genelde filmlerini beğeniyorum zaten. burda da kural bozulmamış ve üzerinde çalışılarak hazırlanan bir film olmuş. üstelik filmde kullanılan eski şarkılarda filmin sahnelerine cuk oturmuş. güzeldi yani... a.s.

Dishe
19-11-08, 09:11
son ızledıklerım lanetlı toprakar gerılım ıcerıklı oldugu yazıyor tanıtımda ama cokta degıl..
yıne de bos vaktınız varsa ızleyın derım..
ıyı sanslar chuck komedı fılmı..
romantık bır komedı aynı zamanda cok eglencelıydı..
su an aklıma gelenler bunlar fisfisfis

Ms.Eda
19-11-08, 13:11
persepolis

http://www.kadinlarkulubu.com/sinema-amp-tiyatro/178380-persepolis-marjane-satrapi.html

Selenais
23-11-08, 10:11
en son izledigim film: Body Of Lies.
Bayildim amerikanin ortadogu ile olan savasini anlatan bir film, cogunlukla Irak ve ürdün de cekilmis, turkiyedede cok kisa bi sahnesi olan harika bir aksiyon filmi.

Türkiyede sinamaya ciktimi bilmiyorum ama ama ciktiysa kesinlike izlenmesi gereken bir film

EU1
23-11-08, 20:11
ıssız adam ve aşk tutulması..
ıssız adam çok etkiliyo insanı,aşk tutulmasında da güzel vakit geçiriyosunuz tavsiye ederim:sm_cool::sm_cool::eek:

yoknedemek
24-11-08, 13:11
Osmanlı Cumhuriyetini izledim cmrtsi günü....Berbattıııı,filmin ikinci yarısında salonu terkedenleri sayamadım resmen..

EU1
25-11-08, 15:11
Süüüüüppperrr bi filmdi dün izledim.Mustafa fılmını de gosterıme gırdıgı ılk gun ızlemıstım keske gıtmez olaydım dedım ama bu fılmden cıkarken ınanılmaz mutluydum.Trajikomik bir eser olmus bu fılmde hem guluyorsunuz hem aglıyorsunuz ınsanı tum duygular mukemmel bır ustalıkla sergılenmıs..mesela 2008yılı ve ıstanbul amerıkanın elınde koskoca padısahı hucreye atıyorlar bır sıfattan baska bırsey degıl.Ankarayı gösterıyor bır kahvede turk genclerı hala dırenelım yurdumuzdan atalım bu emperyalıstlerı dıyor fakat bu durumdan umutsuz olan bır baska turk genc grup ıse hayal gormeyın dıyerek dalga gecıyorlar fakat bır baskında o dalga gectıklerı arkadasları vuruldugunda dayanamıyor kalkıp amerıkan askerlerıne kafa tutuyor burda turk ınsanının bırbırıne olan tutkunlugu sahıp cıkısı verılmıs fılmın sonuna dogruysa padısah artık dayanamıyor ve ıstanbulu kucuk bır sandalla terk ederken yanındakıne ıstanbula demırlemıs buyuk amerıkan gemılerıne bakarken ıc gecırıyor.Yanındakı uzulmeyın padısahım bugun olmadı ama elbet bırgun bu ısgalden kurtulucaz dıyor ve ata demırer on numara cevabı verıyor... Olmaazzz bu saatten sonra olmazzz yıllardır esaret ısgal altındayız zamanında bır babayiğit çıkıcak ve ilk geldiklerinde;**geldikleri gibi giderler**diyicekti ki bunlar burda olamayacaktı(bunu soyleyınce salonda bır alkıs koptu ve Atamızın sesi duyuldu ) ınanın ınsanın tuylerı dıken dıken oluyor salondan cıkarken herkes aglıyordu.....Yapımında emegı gecen herkese sonsuz tesekkurler en ınce ayrıntısına kadar dusunulmus hersey ve muhtesem bır eser olmus trajikomik...HERKES MUTLAKA BU FILMI IZLEMELI şiddetle tavsıye edıyorummmnaniknanik

EU1
25-11-08, 15:11
bu arada benden once bı arkadas buraya osmanlı cumhurıyetı ıle ılgılı yorum yazmıs okuyunca hayal kırıklıgına ugradım o salonu fılmın ılk yarısında terkedenler cok sey kacırmıslar esas fılmın guzellıgı kı tum fılmlerde boyledır gelısme ve sonuc bolumunde ortaya cıkar keske sonuna kadar ızlenseydı de yapılan usta işi herkes farkedebılseydı....mustafa bellgeselınden yuzbın kat daha mantıklı mesajlar var ıcınde hasılat rekoru kıracaksa bu fılm kırsın derım ben cunku ATAMIZIN degerını bu fılm mukkemmel bı sekılde ogretıyor....

CHOCOLATEA
27-11-08, 12:11
Destereyi izleyen yok mu? Peker Açıkalın' ın filmi komedi - korku.Testerenin Türk versiyonu. Geçen hafta 10 dk. geç kaldık ve salona giremedik. İzleyenler varsa yorumlarını bekliyorum.

samirasu
27-11-08, 15:11
Leon
esaretin bedeli
notebook
hep seni aradım
dünyanın orta yerinde aşk için ağlıyorum
bir geyşanın anıları
kefaret
büyük adam küçük aşk
göl evi
anestezi
umudunu kaybetme
son samuray...

film izlemeyi çok severim izlediğim onlarca film arasından özel seçmelerdir bunlar en çok hangisini severim diye düşünürsem HEP SENİ ARADIM....bunun lezzeti başka hakikaten...

DEMOCAN
28-11-08, 10:11
arkadaşlar destereye dün gittim iğrençti tavsiye etmem hiç gülmedik sırrf küfür ve belden aşağı çucuklarla hele hiç gitmeyin mustafayı beğendim gittim atatürkün hayatını anlatıyo filmin sonun da vay be dedim adam bizim için hayatından vazgeçmiş diye osmanlı cumhuriyetigüzeldi bence şimdiye dokundurma vardı abd avrupa birliği falan sonu farklı bitebilirdi ama son lafı güzeldi keşke biri çıksada geldikleri gibi giderler deseydi zekice bir mizah vardı

yoknedemek
28-11-08, 11:11
DEMOCAN
arkadaşlar destereye dün gittim iğrençti tavsiye etmem hiç gülmedik sırrf küfür ve belden aşağı çucuklarla hele hiç gitmeyin mustafayı beğendim gittim atatürkün hayatını anlatıyo filmin sonun da vay be dedim adam bizim için hayatından vazgeçmiş diye osmanlı cumhuriyetigüzeldi bence şimdiye dokundurma vardı abd avrupa birliği falan sonu farklı bitebilirdi ama son lafı güzeldi keşke biri çıksada geldikleri gibi giderler deseydi zekice bir mizah vardı
sevgili democan ,

Osmanlı Cumhuriyeti konusu çok güzel seçilmiş ama o konuyu işlemeye gelince batırılmış başarısız bir yapımdı benim fikrimce.Sebebine gelince ; filmde VII.Osmanın aşk hayatı o kadar gereksiz detaylandırılarak anlatılmış ki 10 sahnede Osmanın aşık olduğu kızın peşinden koşuşu gösteriliyorsa 3-4 sahnede ülkenin durumu gösteriliyor.Atatürk olmasaydı inan bana neleeer olurdu neleer ki bunlar hiç mi hiç yoğunlaştırılarak aktarılamamış.Atamızın tek bir cümlesi "geldikleri gibi giderler" filmin tek bir sahnesine yerleştirilmiş Atatürk'e minnetimiz o tek bir cümle detayıyla gösterilmişti.
Kaldı ki ,Atatürk olmasaydı VII.Osman sence sevgilisine latin harflerini kullanarak mı msj çekerdi???Ya da sarayın her yanında bugünkü Türk bayrağı mı olurdu yoksa eski osmanlı bayrağımı???O kadar gelişigüzel işlenmiş ki filmin her yanında Atatürk'ün inkılapları olduğu gibi duruyordu.Hani Atatürk olmasaydı konusu işleniyordu??
Kısacası çok başarılı bir yönetmenin elinden çıksaydı mesela Çağn Irmak veya Taylan Biraderler gibi o zaman işte herkesin yüreğini derinden yakacak bir film çıkardı ortaya.aslında bu kadar da basite alınmaması gereken bir konuydu.Bence Atatürk olmasa ülkenin durumu çok daha içler acısı olurdu yazık etmişler böylesi bir konuya

Mısra
28-11-08, 18:11
Issız Adammmmmmmmmmmmmmmmmm
Romantik bir film istiyorsanız...
Ağlamayı göze alıyorsanız...
Nostaljik şarkıları gramafon eşliğinde dinlemek istiyorsanız...
İYİ SEYİRLERRRRRR...

yasmein
2-12-08, 12:12
osmanlı cumhuriyeti yi bende izledim ..film mükemmeldii duygusal komedi gibi bişiydi o kadar çok şey anlatılıyor ki filminde Atatürk'ün değerini bir kez daha gözler önüne serio..harika..

Bir de Issız adam filmi var tabiki oda güzeldi.. begendim mi begendim..ağlattımı ağlattı...
duygusal açıdan izlendiğinde o kadar harika bişey ortaya çıkıo kii duygular bastırılamyor.. :KK43: Filmin son 15-20 dk lık bölümü ise hafızamdan silinmez heralde...

yasmein
2-12-08, 12:12
dhilek
dün önce house diye bir korku filmi izledim. sonunda saçmalasalarda güzel bir filmdi. yolda kaza geçirmiş bir çiftin ,garip sırları olan bir eve sığınmalarıyla olaylar başlıyor...

sonra eski bir film olan griffin and phoenix ( bizde elveda sevgilim olarak geçiyor) diye bir film izledim.

bayıldım bayıldım bayıldım..
ağladım, güldüm...
romantik komedi tarzı.
konusunu anlatmayayım. izleyin bulursanız.

griffin and phoenix bu filmi bende isleme fırsatı bulmustum aylar önce .. gercekten cok gusel filmdi ..a.s

MissEbruli
10-12-08, 21:12
ıssız adam gerçekten çok güzeldi..duygular çok çarpıcı bi şekilde işlenmiş,insana çok dokunan bi film yani...müziklerikleriyse tek kelimeyle mükemmeldi.unuttuğumuz hatta kendi dönemim için hiç dinlemediğimiz ama duyunca vay be dedirten şarkılardı..
osmanlı cumhuriyeti için ise maalesef aynı şeyi söyleyemeyeceğim..hiç bi filmde bu kadar sıkılmamıştım heralde..bi kere 'yoknedemek' arkadaşımın dediği gibi padişahın aşk hayatından başka bi şey yoktu doğru dürüst ve Atatürk'e yalnızca bi sahnede değiniliyodu o yüzden çok da 'Atatürk olmasaydı bunlar olurdu' dedirttiğini söyleyemeyeceğim..ayrıca bence,osmanlı gibi ciddi ve önemli bi konu işlenecekse ya adam gibi bi komedi yapılmalı,gülmekten karnına ağrılar girmeli insanın(tabi seviyeli esprilerle) ya da çok ciddi bi şekilde ele alınmalıydı konu..ne öyle ne böyle bi film olmuş bence ve konu berbat edilmiş..bi kere zaten ata demirer olunca insanlar gülmeye odaklı bi şekilde giriyo filme,madem komedi değildi o zaman keşke başka bi oyuncu seçilseydi..benim fikirlerim böyle..

nevbahar
12-12-08, 15:12
Az önce, bir arkadaş tavsiyesi ile yüksek tansiyon filmini izledim sonu beklediğimden öteydi taki kamera kayıtlarına bakana kadar. Orada anladım çift kişilik olduğunu kimlik benzeri bir film ama güzel.

temmuziki
12-12-08, 22:12
kızlarrrrrrr otostopçu diye bi film izledim
acayip bi gerilim filmi şiddetle tavsiye ediyorum
yeni bi film diil dvdsi fln vardır
çok sürükleyici izleyinn

mltm87
12-12-08, 22:12
timber falls (cinnet) çok başarılı

MİNA
13-12-08, 17:12
'ŞANSA BAK' SÜPER BİR FİLM.ROMANTİK KOMEDİ HRİKA ÖNERİYORUMkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

MyLO
15-12-08, 08:12
En son "Damadı Öpebilirsin" filmini izledim doyasıya güldüğümü söyleyebilirim.:roflol:

LonelyLove
22-12-08, 19:12
rec kesinlikle izlenmeli.mükemmel bir korku filmi

ertuğ
22-12-08, 21:12
kızlar 2 gün önce eşim flm indirdi mongol(moğol) diye tavsiye edrim flm 5+1 ses ile çekilmiş süper bir flm .evet otostopçu süperdir biz izleyeli 1 sene olacak galiba korku flim manyagıyız eşimle flm kalmadı izleyecegimiz yaa ne eski flmler kaldı nede yeni flmler daha vizyona girmeden eşim buluyo indiriyo izliyoruz keşke bu kadar çok izlemeseydik diyoruz flim degilde dizi tavsiye derim süpernaturel diye süper bir diizi korku hee

dhilek
3-01-09, 20:01
seven pounds - will smith'in yeni filmi.

hafif bi umudunu kaybetme tadı var. o filmi izlediyseniz ve sevdiyseniz bunuda seveceğinize eminim.

Yönetmen Gabriele Muccino
Oyuncular Will Smith
Rosario Dawson
Woody Harrelson
Michael Ealy
Süre 118'
Yapım Yılı 2008
Dil İngilizce
Türü Dram

Ben Thomas kullanırken bir kaza yapmış ve karısının da dahil olduğu yedi insanın ölümüne sebep olmuştur. Bu kaza onu derinden etkilemiştir. Ben yedi acı çeken insana yardım etmek ve korkunç hatasını telafi etmek için kendini öldürmeye karar verir. IRS için çalışan kardeşi Ben'in ruhsal durumundan çok endişelenmektedir. Ben IRS veritabanına erişebilmek ve içinde organların ve maddi eşyaların bulunduğu hediyelerin işlerine yarayacağı insanlarla tanışabilmek için kardeşinin IRS kimliğini çalar. Holy Apelgren, Ezra Turner,Connie Tepos ve Emily Rosa yardım etmek için kimliklreini saptadığı kişiler arasındadır

not:will smith oyunculuğunu beğendiğim bir aktör zaten. konu sizi cezbetmesede izleyin çünkü yazılandan daha dikkat çekici bir senaryo..

AnnemBirMelek
4-01-09, 12:01
tam bir film hastasıyım.en son ıssız adamı seyrettım.ondan önce rec adında bir film seyrettım oda güzeldi beğendım....ben size romantık film tavsiye edeyım 3 defa bıkmadan syrettım not:seni seviyorum adında çok güsel bence

FınFık
5-01-09, 07:01
Ay bende en son Issız Adamı seyrettim
Çok beğendim çookk
Filmi izlerken sonunda hıçkıra hıçkıra ağlayacağım hiç aklıma gelmezdi:çok üzgünüm:

aqua
5-01-09, 09:01
en son definitely, maybe (kesinlikle, belki) 'yi izledim. Romantik film izlemek isteyenlere tavsiye ederim.

*KurabiYe*
5-01-09, 09:01
Evet bende şu herkesin sinemadan çıktıktan sonra hüngür hüngür ağladığım dediği
Beyaz Meleği İzledim
Biraz geç oldu ama:KK70:
Beğenmedim..
Bazı sahneleri güzel konuda iyidi ama
Parça parça anlatmışlardı ve bağlıyamadılar
Sıkıldım Bazen duygulandım ama çoğunlukla sıkıldım..

qamzeLi
5-01-09, 18:01
Dün Bakış Açısı filmini seyrettim çok güzeldi.aksiyon sevenler izlesin mutlaka derim.sıradan bir film değil oldukça başarılı.