TEST

Bioder Kullananların Paylaşım Alanı

iremmm
27-10-06, 08:10
Arkadaşlar aranızda bioder kullanan var mı,gerçekten tüy azaltmada etkileyici mi. almayı düşünüyorum da tavsiye edebilir misiniz

moondance
iremcim kardeşim yeni kullanmaya başladı
etkisi olacak gibi görünüyor...
zaten kaynım eczacı ve bioder satıyor sürekli kullanan bir müşterisi var.o bayan çok faydasını gördüğünü söylemiş kaynıma bizde kardeşime öylelikle almıştık zaten

SENACE
Bioder bende kullandım hâla devam ediyorum.
Kesinlikle paran boşuna gitmiyor.

onetimes
ben satıyorum eczanede ama sabırla en az 6 ay kullanabileni pek görmedim. bana bi sürü numune vermişlerdi dene diye denedim azalma oldu ilk başlarda sonra bıraktım eskiden bi fark yok.. nerde her akşam masaj yap yedir pek vaktim olmadı anlıycağın. azalma oluyorda tam biteceğini sanmıyorum.

moondance
onetimes kaynım da bursada eczacı :)

nazey
Bende daha 1 aydır kullanıyorum.Şimdilik bi fark yok gibi.Sürekli kullanımlarda,azalma olduğu söyleniyor ama tamamen bitireceğini bende pek sanmıyorum.

burcu_burcu
arkadaşlar benim gittiğim güzellik salonunda müşterilerine uyguluyorlar. Onlardan bilgi aldım. Bioder mutlaka sir ağda yapıldıktan sonra kullanılması gerektiğini, ancak bu yolla tüyleri azaltığını ifade ettiler en az bir yıl da sonuçlar daha net alınıyor dedi. Ben faydasını şu şekilde gördüm. Özellikle yüze yapılan sir ağdadan sonra sonra kullanılıyor. Daha az acı veriyor ve kızarıklıkları azaltıyor. Gerçekten yok etmiyor ama gözle görülür bir şekilde tüylerin çıkmasını azaltıyor.

tutcshee
iremcim kesinlikle fayda edio benim kuzen kullandı ve halada devam edio çok az kaldı yaaa hiç gibi bişiyparam boşa gitmez emin ol canım
[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

CaRMiN
27-10-06, 09:10
benimde ablam ve halam kullanıyo.. ikisindede azalma oldu...sabırla devam etmek lazım.. ben yapamıyorum mesela:KK70:

iremmm
Teşekkür ederim arkadaşlar bana fikir verdiğiniz için,önce reklamlarda abartma olabilir diye düşündüm ama şimdi bende kullanmakta yarar görüyorum.

onetimes
moondance
onetimes kaynım da bursada eczacı :)
ben yaklaşık 10 yıldır aynı eczanede çalışıyorum. zaten Bursa doğumluyum. eğer yolun düşerse buluşma yaptığımızda senide bekleriz Bursa ya. ben bi ilçedeyim o yüzden kaynını tanımam sanırım :1yes2:

melody
27-10-06, 11:10
Bioder vucudun her yerinde kullanılabiliyor mu? yani...şey..malum bölge için olabilir mi?

iremmm
27-10-06, 12:10
melody canım bioderin sitesi var orda ayrıntılı bilgi alabilirsin.www.bioder.com

CaRMiN
28-10-06, 09:10
melody
Bioder vucudun her yerinde kullanılabiliyor mu? yani...şey..malum bölge için olabilir mi?

canım halam oraya kullandı zaten.. her bölgeye uygulayabiliyosun... ama vücudunun görünmeyen bi bölgesinde bi kaç gün dene.. bişe olmazsa devam et.. ben yüzüme kullandım.2. günün sonunda bütün yüzümü sivilceler bastı.. tabi benim cilt tipim baya baya hassas.. o yüzden ufak bi bölgede dene derim ben..

Güneş
30-11-06, 08:11
evet azaltmasına bişey diyemiyeceğim ama eğer yüze sürüyorsanız

sivilceler yaratıyor.. ve bir süre kullanmayı kesseniz de kolay kolay yokolmuyor...içindeki kullanma klavuzuna bakarsanız ciltteki sebumu arttırır diyo.. sebum ciltteki yağ salgısı demek biliyorsunuz...
yani cildi yağlı veya sivilceye meyilli kişiler kullanmasın derim

iclo
1-12-06, 07:12
canım benim kızım kulanıyo üç aydır azalma oluyo am sabır edip düzenli kulanmak gerekiyor

ilona
1-12-06, 09:12
eee benimkiler zaten az ve çok seyrek azaltıyosa ozaman benimkileri tamamen bitirir heralde hemen alıyım ben :dance:

CaRMiN
1-12-06, 11:12
al tabi ilonacım.. gerçekten azaltıyo.. ama silvia nın dediği gibi yüzüne sürünce sivilce yapabilir bende yaptı çünkü hemde çok feci... yüzün dışında diğer yerlerine kullan bence...

iremmm
1-12-06, 11:12
Sonunda aldım ve kullanmaya başladım arkadaşlar 4-5 gün oldu .yüzümde de kullandım sivilce yapmadı daha .merak ettiğim tüm soruları bioder uzmanına internet sitelerinden ulaşıp sordum anında cevap veriyorlar ücretsiz müşteri telefon hattı da var iletişim muhteşem hemen cevap geldi
bakalım bekleyip görecez sonucu. gelişmelerden sizi haberdar ederim.

ilona
1-12-06, 12:12
CaRMiN
al tabi ilonacım.. gerçekten azaltıyo.. ama silvia nın dediği gibi yüzüne sürünce sivilce yapabilir bende yaptı çünkü hemde çok feci... yüzün dışında diğer yerlerine kullan bence...
allaha şükür yüzümde bişi yok ama uyarın için sağol arkadaşım
işin garibi olması gereken yerlerde yok kollarımda var benim rengleri koyu değil çok sıkta değiller ama rahatsız ediyolar beni kollarda işe yararmı peki:uhm:

tutuklu
1-12-06, 20:12
ben kaş çevresine kullanıyorum,kaşımı aldırdırktan sonra çevresine sürüyorum. 1 ay kesin kaş aldırmaya gerek kalmıyor,düzenli kullanmadığım için tekrar aldırmaya gidiyorum. kaşlarda çok iyi oluyor.

CaRMiN
1-12-06, 23:12
ilonaaa
allaha şükür yüzümde bişi yok ama uyarın için sağol arkadaşım
işin garibi olması gereken yerlerde yok kollarımda var benim rengleri koyu değil çok sıkta değiller ama rahatsız ediyolar beni kollarda işe yararmı peki:uhm:
düzenli kullanırsan yarıyo canım.. benim ablam kullanıyo.. çokda güzel azaldı kollarındaki kıllar.. Başka bi tanıdığımda malum bölgesine kullandı onda da azalma var... Bence kullan..

Güneş
2-12-06, 06:12
arkadaşlar..bioderin yan etkisi olan yağlanma ve sivilceden şikayetiniz varsa eğer...

bioderle aynı işi gören EPİTEN adında da bir krem var...üstelik epitenin cilt tiplerine göre ayrı ayrı çeşitleri var....

bu da aklınızda olsun...daha alıp kullanmadım ama her zaman alternatif bir isim bilmek iyidir

therita
2-12-06, 11:12
CaRMiN
Başka bi tanıdığımda malum bölgesine kullandı onda da azalma var... Bence kullan..
ama sanırım o bölgeye kullanılması sakıncalı sitesinde öyle yazıyor
yoksa bende kullanmak istiyorum zararı olmayacağını bilsem :uhm: çoğaldılar bea :çok üzgünüm:

zzeyy
2-12-06, 19:12
Kızlar ben de başlamak istiyorum ama yakın zamanda çocuk da istiyorum. Aslına bakarsanız belki kaç ay çocuk olmayacak ama yine de tehlikeye atamıyorum işte. Ya olursa diye. Siz ne önerirsiniz?

CaRMiN
3-12-06, 14:12
therita
ama sanırım o bölgeye kullanılması sakıncalı sitesinde öyle yazıyor
yoksa bende kullanmak istiyorum zararı olmayacağını bilsem :uhm: çoğaldılar bea :çok üzgünüm:

canım o bölgeye kullanmak şu şekilde sakıncalıdır... aşşaalara sürmemek şartıyla... üst kısmına kasıklarına falan kullanabilirsin... aşşalara sürme çünkü oranın ph'ı bilmem nesi farklıymış, ondan yaramayabilir.. ama kasıklarına falan kullan...

zeynepaydemir
5-12-06, 12:12
ben 8 aydır kullanıyorum fakat faydasını görmedim o kılların yapısına göre değişiyor sanırım

bengü
29-12-06, 19:12
ben de 6 aydır düzenli olarak sir yaptırdıktan sonra yüzüme uyguluyorum ama bi faydasını gormedim

mimozam
1-01-07, 22:01
kızlar bende yüzüme kullanmaya başladım.bir hafta oldu.tüylerde bir yumuşama hissediyorum.sanki şimdiden geçiktiriyor.umarım faydasını görürüm.birde ben bu siteyi bioderle ilgili yaptığım araştırmalarda keşfettim.yani şimdiden bi kazanç sağladı.hepinize kolay gelsin bacılar.herkese tüysüz günler diliyorum!!!

apuş
21-02-07, 18:02
Bende 1 Aydir Kullaniyorum Kol Bölgeme Ve Faydasini Gördüm Umarim Devam Ettirebilirim

mert
3-04-07, 07:04
ben de ekim ayından beri kullanıyorum.her zaman düzenli de kullandığımı söyleyemem .ama gerçekten faydasını gördüm.şimdide serumunu takviye edeceğim.hem krem hem serum bakacağız artık.
ağda yapmıyorum artık .çünkü o kadar çıkmıyor çünkü.

Sevgi Yıldız
8-05-07, 10:05
Arkadaşlar Lütfen Bu ürünlere Para Vermeyin özellikle Serum'a

Serum'u Koyduklari şişeler Patliyor ürün Ziyan Oluyor. (isitin Diye Kullanim Broşüründe Yaziyor)

Firmaya Açtim Söyledim şişeler Genleşmiştir Olabilir Diyor çikiyorlar Içinden.

Iki Paket Aldim 140 Ytl Para Verdim Içime Oturdu Bu Para!!!!

Sevgiler

butterfly
8-05-07, 16:05
bende denemek sitiyorum ama bi türlü baslayamadım :)

ardaelifyavuz
9-05-07, 10:05
ben de az bir süre kullandım kaşlarım için. etkili oldu. eğer deva etseydim çok güzel olacaktı da sabredemedim.

berat
9-05-07, 15:05
bioder serum u 2aydır yüzümde kullanıyorum.tereddüt etmiştim yüzümü aldırırken ama korktuğum gibi olmadı.zayıf olan tüyler çok azaldı.sert olanlarda ise hafif incelme var.hatta sadece gıdımdakiler gözle görülüyo yüzümdeki ince tüyler yok sanki.ayrıca şişeyi açıp ısıtılırsa patlıycanı sanmıyorum.

CaRMiN
9-05-07, 20:05
canım şişeyi kaynattında mı patladı nooldu anlamadım ama bende öyle bişe olmadı. Açıyorum musluğu,sıcak tarafa getiriyorum.Koyuyorum bi kaba.Serumuda içindeki su ılınana kadar bekletiyorum. Öyle kaynar olmuyo serum.sadece ılınıyo..

pinar koc celik
11-05-07, 20:05
arkadaşlar ben bioderi tavsıye etmıyorum bır kere cok uzun zaman sabretmek gerekıyor bırde kokusu cok kötü ben capilex diye buna rakip bır ürün cıkmış onu denedim cokta memnun kaldım hem bır bucuk iki aylık zamanda sonuç verdi hemde kokusuyla benı rahatlattı tanıdığım herkese tavsıye ediyorum onlarda kullanmaya başladılar

BeLLa
11-05-07, 23:05
fiyati ne kadar??

susie24
12-05-07, 11:05
yüz için serumunu aldım,bakalim işe yarayacak mi?kullanip faydasini gören var mi ki...

pinar koc celik
12-05-07, 16:05
LiMoNi
fiyati ne kadar??
canım fıyatları spreylosyon 44 ytl
krem 42 ytl
jelide 28 ytl miş
bence değer düşünsenize daha kısa sürede daha kesın sonuc elde edeceksınız zaman diğerlerıne göre ücte bir oranında düşüyor bıoderden cok az bır farkla satılıyor dedim ya bence değer

gulçehre
16-05-07, 07:05
Ben Kaynamiş Suyu Bi Tasa Koyuyorum.. Içinede Serumu Birakiyorum...
Serum 5 Dakkada Isiniyo Zaten.. Ondan Sonra Uyguluyorum...
Bi Patlama Vs Olmadi Hiç şükür...
3. Kürümü Yaptim... Vücud Için Olanini Kullaniyorum.. Bu ürüne Inaniyorum.. Inşallah Bi Sonuç Alirim 6 Ayi Tamamlamaya Kararliyim..

Ondan Sonra Yüz Için Olanini Alicam Eğer Memnun Kalirsam Tabi !)

YAREN&YAREN
28-05-07, 06:05
arkadaşlar ben ağdayı beceremeyenlerdenim.ben tüy dökücü krem kullanıyorum.ama bioder de kullanıyorum.kıllarımdan ne kadar sürede kurtulabilirim.bioder in geç çıkarma özelliği varmı acaba.mesela ben her hafta almak zorundayım bunu 2 haftaya çıkarabilme imkanı varmı bu şekilde kullanan varmı.yardımcı olabilirmisiniz.şimdiden öpüyorum hepinizi....:1hug:

TatliSeniz
28-05-07, 11:05
ah canım be,bizde bu tüy sorununa bi çare arıyoruz ama kesin bi çare bulunmuş diğil bisürü şey öneriliyo ama kesin bu bitirdi diyen yok.sen araştırmaya devam et bulursan bi çözüm bizede söle.

ilona
28-05-07, 12:05
YAREN&YAREN
arkadaşlar ben ağdayı beceremeyenlerdenim.ben tüy dökücü krem kullanıyorum.ama bioder de kullanıyorum.kıllarımdan ne kadar sürede kurtulabilirim.bioder in geç çıkarma özelliği varmı acaba.mesela ben her hafta almak zorundayım bunu 2 haftaya çıkarabilme imkanı varmı bu şekilde kullanan varmı.yardımcı olabilirmisiniz.şimdiden öpüyorum hepinizi....:1hug:
bildiğim kadarı ile bioder i kılları kökünden aldıktan sonra kullanmalısın
tüy dökücü krem bi nevi jilet gibi yani kremle tüyleri aldıktan sonra bioderin işe yarıyacağını zannetmiyorum ama
bioder ve kıl sorunlarıyla ilgili bir sürü konu var vücut bakımında onları bi oku istersen

NEFERTARi
29-05-07, 08:05
CANIM İLONA NINDA DEDİĞİ GİBİ BİODERİ TÜYLERİ KÖKÜNDEN ALDIKTAN SONRA KULLANMAN LAZIM...ZAMANIN BOLSA İYİ GELEBİLİR...BİR ARA BENDE KULLANDIM AMA DEVAM ETMEDİM..AMA BİR AN ÖNCE KURTULMAK İSTİYORSAN LAZER EPİLASYON YAPTIR DERİM...UZUN VADEDE KUAFÖRE GİDİP ALDIRMAK,BİODER KULLANMAK GİBİ MALİYETLERİ DÜŞÜNÜRSEK DAHA AVNTAJLI VE KISA SÜREDE KÖKTEN ÇÖZÜM...BU ARADA BİODERİN BİRDE AMPÜLLERİ VAR...KONSANTRESİ ARTIRILMIŞ OLARAK AYDA ÜÇ KEZ KULLANIYORMUŞSUN...BEN ECZANEDE OKUDUM TÜYLER ALINDIKTAN SONRA AMPÜLÜ ISITIP ÜÇ GÜN SÜREYLE ALINAN BÖLGEYE SÜRÜYORMUŞSUN...AMA DEDİĞİM GİBİ İMKANIN VARSA EN İYİ ÇÖZÜM LAZER EPİLASYON...UMARIM İŞİNE YARAR BİLGİLERİMa.s

sarızambak
30-05-07, 17:05
ben emla krem ve bioder aldım çorumda capilex bulamadım
işe yarar inşallah
emla kremi ilk defa kullanıcam.

aylın
30-05-07, 18:05
bacım bende 1 aydır kullanıyorum düzenli kullanıldıgı zaman faydası oluyor bende hemen kıllarda yumuşama ve azalma oldu küçük tüpleri var onların denemk istiyorsan önce ondan al dene derim en az 6 ay düzenli kullanacmışsın ama bende serumu çıktıya onu denemek istiyorum onu ayda sadece 3 kez kullanıyormuşsun

aylın
30-05-07, 18:05
yasemin1069
merhaba arkadaslar,yeni üye oldum ben bu siteye.ben bioderi yenı kullanmaya başladım kapsul aldım yuz için bakalım neolucak.fakat sir agdayla yüzümü aldım felaket oldu isilik gibi her tarafım bi önerisi olan var mı?siz nasıl yapıyosunuz.:)
kıl dönmeyi yada isilik gibi oldugunda sodayla yıka yada sil normalde de sürekli kullanabiliyorun hiç bir zararı yokmuş kıl dönmelerine iyi geliyor soda istersen bir dene derim

sarızambak
31-05-07, 07:05
aylın
bacım bende 1 aydır kullanıyorum düzenli kullanıldıgı zaman faydası oluyor bende hemen kıllarda yumuşama ve azalma oldu küçük tüpleri var onların denemk istiyorsan önce ondan al dene derim en az 6 ay düzenli kullanacmışsın ama bende serumu çıktıya onu denemek istiyorum onu ayda sadece 3 kez kullanıyormuşsun
merhaba aylincim,

sen bilirsin ama serum bana mantıksız geldi.Tüm vücuduna uygulayacaksan belki olabilir ama kol altı ve bikini bölgesi için kullancaksan yarısı yetiyormuş serumun ve açılmış serumu eczacının dediğine göre 1 gün saklayabiliyormuşsun.
1.ve 2. gün ilk serumu kullandım diyelim.3.gün ikinci serumu açman gerekecek ve artanını atmak zorunda kalacaksın yada 4.günde süreceksin.Dört gün sürmenin belki sakıncası olabilir ama

Bioder serumun Fiyatı 69 ytl.

Her ay 69 ytl vermektense kremini almak daha mantıklı geldi bana.
Ben kafanı karıştırmamışımdır umarım öpüyorum

:uhm:
:dance::dance::dance:

bafi
11-06-07, 10:06
Yok ama, içinde bir hafta dayanacağı yazıyor serum şişelerinin. Sizce yüz için olanıyla vücut için olanı arasında bir fark var mı içerik olarak?