Mecitefendi Sa bakm rnn kullananlar var m ?

tulipbs
17-08-07, 13:08
kızlar içinizde mecitefendi saç bakım ürününü kullanan var mı almayı düşünüyorum da çünkü saçlarım cansız az ve ince telli, işe yarayıp yamadığını öğrenmek istiyorum a.s.

kardelen18
17-08-07, 13:08
o ne yaf ilk defa duydum

tulipbs
18-08-07, 13:08
içinde bitki yağlarının karışımı var doğal bir ürün aktar çok övdü bu nedenle sizlere bir sorayım dedim almadan önce

darkANGELL
18-08-07, 21:08
ben önerebilirim cnm bende kullanıyorum.Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine aldım.Haftada birkez kullanman yeterlia.s

tulipbs
19-08-07, 14:08
darkANGELL
ben önerebilirim cnm bende kullanıyorum.Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine aldım.Haftada birkez kullanman yeterlia.s
teşekkürler cevabın için

KilicBaligi
2-09-07, 17:09
Gayet başarılı bir ürün, herkese tavsiye ederim...

kivilcim
3-09-07, 16:09
kızlar nerde satılıyor bu ürün ve nasılbir işe yarıyor ..benim saçlarım çok kuru s.zce bir faydası olurmu ve fiyatı nekadar acaba

KilicBaligi
3-09-07, 16:09
Canım aktarlarda satılıyor,saçları yumuşacık ve parlak yapıyor. ben 9.5 liraya aldım,marketlerede bir bak eğer bulabilirsen elidorun saç bakım yağıda aynı işi görüyor.

kivilcim
6-09-07, 08:09
sağol canım bugün aktarlara bakıcam

harley
8-02-08, 10:02
Ben kullandım ve memnun kaldım..saçımı yumuşacık yaptı ve daha sağlıklı uzattı.:nazar:

gizemm56
8-02-08, 10:02
arkadaşlar bu urun ne tam olarak?
yağ karışımı mı?

harley
8-02-08, 11:02
gizemm56
arkadaşlar bu urun ne tam olarak?
yağ karışımı mı?
İÇİNDE;JOJOBA YAĞI
SUSAM YAĞI
CEVİZ YAĞI
ZEYTİN YAĞI
ÇÖREK OTU YAĞI
ISIRGAN YAĞI
BADEM YAĞI
DEFNE TOHUMU YAĞI
BUĞDAY YAĞI VAR...BİLDİĞİN YAĞ BAKIM YAĞIyerimseniben

BenDerin
8-02-08, 11:02
Bende kullanıyorum çok memnunum haftada 3 kez en az 2 saat bekletiyorum. ve sürekli kullanmaya devam edeceğim. tavsiye ederim. kullandığınız şampuana çam terebentini yağı ekleyin. çok güzel bakım ikilisi oluyor.

EU1
8-02-08, 12:02
ben kullandım bi kutuyu bitirdim memnunum 2.yi alıcamm haftada 2 kere yaptımm 1saat beklettimm,kuaförümden duydugum bşiyi paylaşıyım,eer temiz saça uygularsanız gözenekler açık oldugu için saç temizken saçın çok daha hızlı uzamasını sağlıyo ben hep temizken uyguluyorum zahmetli oluyo ama işe yarıyoşutarafagitti

aykızz
10-02-08, 21:02
bende kullandım bu markanın bir kac ürününü;ısırgan otlu sabununu ve bakım yağını çok memnun kaldımm.saclarım sıklaştı.yagı sactan şampuanla 1kaç kez temizlemekle çıkıyor ama bu sabunla 1 yıkamada yıpratmadan cıkıyorr.kaliteli bir ürün bence bir de tamamen doğall.

harley
9-03-08, 10:03
Bencede harika bir bakım yağı..

EU1
9-03-08, 12:03
kokusu çok kötü yaaa sakız gibi bütün evi kokutuyor :KK43:

yELiiizz
9-03-08, 23:03
kokusu çok güzel sakın sahte almış olmayasın ız

- SwééT -
9-03-08, 23:03
DERİNNN
Bende kullanıyorum çok memnunum haftada 3 kez en az 2 saat bekletiyorum. ve sürekli kullanmaya devam edeceğim. tavsiye ederim. kullandığınız şampuana çam terebentini yağı ekleyin. çok güzel bakım ikilisi oluyor.
cnm ya antalya'dan nerden aldın bu yağı tarif edebilir misin a.s.

EU1
10-03-08, 00:03
yok sahte yada bayat değil sorun bende sanırım herkes kokusuna bayılıyo evdekiler falan..nedense bana çok ağır ve tatlı geliyo bayılıcak gibi oluorum sakız gibi kokuyo jojobadan dolayı sanırımm yemek gibi:1no2: bu yüzden başka yağlar araştırıorum şimdi zeytin koksun daha ii yanisırnaşık şeysırnaşık şey

BenDerin
10-03-08, 08:03
Canım Valilikten Güllük'e giden yolun üzerinde sağ tarafta Urfa Baharat ismi Kışla mh. 52 sk. No: 12
adresi

- SwééT -
10-03-08, 09:03
DERİNNN
Canım Valilikten Güllük'e giden yolun üzerinde sağ tarafta Urfa Baharat ismi Kışla mh. 52 sk. No: 12
adresi
tmm cnm çok sağol a.s.

nihan79
24-03-08, 22:03
mecit efendinin siyah üzüm çekirdegi içeren nemlendirici kremini kullandim.Çok memnunum .alerjik bir cilt yapim var bir çok ünlü marka kullandim ama bu dogal ürün gibi iyi gelen olmadi.Saç yagini ben de aktarda gördüm.Su anda yves rocher bakim ampullerini kullaniyorum elimdekiler bitince hemen alacagim.

aysellk
25-03-08, 10:03
bende kullanıyorum aktar önerdi..Gerçi buradanda sağladığım birçok faydalı şeyi kullanıyorum..:1rolleyes:gayet iyi saçlarım memnunum.... Yalnız söylemek istediim birşey var ya bu mecit efendi yada kullandığım diğer yağlardan biri saçları koyulaştırıyo ama şu an tam emin değilimCADIARZUemin olduğum birşey varsa saçlarımı çok boyadığım ama buna rağmen çok az yıprandığıdır...yerimseniben

simge17
25-03-08, 20:03
bende kullanıyorm bu ürünü gayet de memnunum içine yılan yağı da koydum saçlarm daha hızlı uzasn diye..

EU1
27-03-08, 19:03
tek kelimeyle mükemmel ötesi bişey mecitefendiyi kullandığımdan beri saçlarım hiç dökülmüyo üstelik gözle görülür canlılık da veriyo yumuşacık oluyo. ayrıca uzamasına da yardımcı oluyo. tek geçerim yani a.s

zbn
28-03-08, 13:03
aysellk
bende kullanıyorum aktar önerdi..Gerçi buradanda sağladığım birçok faydalı şeyi kullanıyorum..:1rolleyes:gayet iyi saçlarım memnunum.... Yalnız söylemek istediim birşey var ya bu mecit efendi yada kullandığım diğer yağlardan biri saçları koyulaştırıyo ama şu an tam emin değilimCADIARZUemin olduğum birşey varsa saçlarımı çok boyadığım ama buna rağmen çok az yıprandığıdır...yerimseniben
ben de bu yağdan kullanmak istiyorum ama saçlarım koyulaşır diye de korktum şimdi. ben de duymuştum bazı yağların saçları koyulaştırdığını özellikle de açık renkli saçlarda...sanırım hint yağının bi çeşidi için söylemişti biri...

gözdey_85
28-03-08, 13:03
kızlar ceviz yağı saçı koyulaştırabilir evet ,hc dax supergro diğer yağları kullanıp da mukayese yapacak olan arkadaş var mı?mecitefendi daha mı iyi diğerlerinden ben de almak istiyorum ama yağları arındırmaktan korkuyorum ısırgan sabunuyla yıkayın diyor ama ısırgan sabunu benim saçımı iice kurutur saçı kuru ve yıpranmış olup da bu yağı kullanıp kolayca çıkaran ve olumlu etkisini görenler var mı?şimdiden teşekkürler

alex
28-03-08, 14:03
gözdey_85
kızlar ceviz yağı saçı koyulaştırabilir evet ,hc dax supergro diğer yağları kullanıp da mukayese yapacak olan arkadaş var mı?mecitefendi daha mı iyi diğerlerinden ben de almak istiyorum ama yağları arındırmaktan korkuyorum ısırgan sabunuyla yıkayın diyor ama ısırgan sabunu benim saçımı iice kurutur saçı kuru ve yıpranmış olup da bu yağı kullanıp kolayca çıkaran ve olumlu etkisini görenler var mı?şimdiden teşekkürler
canım

ben yağlardan kullandım. ama sana yağlardan ziyade dax ı öneririm.
ben daha çok memnun kaldım dax super gro'dan.
hem yumuşacık yaptı,hem de katı olduğu için akmadı kullanırken.
saçlarımı da yumuşacık yaptı.
uçlardaki kırılmalara da iyi geldi.
yağdan daha iyi bence.
mecit efendi ve başka yağları da kullandım ama dax bence daha güzel.yerimsenibenyerimseniben

gözdey_85
29-03-08, 14:03
alex ciğim sağol cnm ama yağlar bir etki etmedi mi sana?benim saçım kuru o yuzden yağ kullanmam belki iyi olur ama yıkarken zor çıkması beni düşündürüyor gerçi çok faydalı yağlar varmış içinde ama çok kararsız kaldım:KK43:

gözdey_85
29-03-08, 14:03
lll_pelin_lll
tek kelimeyle mükemmel ötesi bişey mecitefendiyi kullandığımdan beri saçlarım hiç dökülmüyo üstelik gözle görülür canlılık da veriyo yumuşacık oluyo. ayrıca uzamasına da yardımcı oluyo. tek geçerim yani a.s
canım affedersin ama nasıl kullanıyorsun?çıkarması zor oluyor mu?

EU1
29-03-08, 15:03
yoo çok kolay çıkyor saçtan uğraşmıyorsun fasla. 3-4 kere normal yıka akıp gidiyo zorluk çıkarmıyo ee tabi biraz ovcaksın. a.s.

sevgii
14-04-08, 21:04
ben kullandım arkadaşlar mecitefendi saç bakım yağını memnun kalmadım ondan önce barcilona adlı bir saç bakım yağı kullanıyordum o süperdi ama artık o yağı bulamıyorum ama aktara söyledim getirtecek.

berna87
15-04-08, 07:04
bende kullanıyorum ve cok memnunum çam terebentiyle güzel bi uyumda sağlıyor ayrıca ben bu karışıma bide yılan yağı ekliyorum 1 ay oldu kullanalı farkını belli ediyor.

AŞKA_KÜSKÜN
15-04-08, 12:04
lll_pelin_lll
Saç dökülmesini önlüyosa kesin kullanırım inşallah bunun faydasını görürümfisfisfis sağol canıma.s.

tuba_cüneyt
15-04-08, 13:04
kesinlikle süper saçlarımın dökülmesi durdu va canlandı şampuanıyla birlikte kulanın ama

simge17
1-05-08, 16:05
2 aydır mecitefendi bakım yağını kullanıyorm ve acayip memnunum özellikle şu son 1 ayda saçım 2 kat daha fazla uzadı :teytey:

kedix
1-05-08, 17:05
saç bakım yağını kullanıyorum..mükemmeell,daha da parlak...

gözdey_85
3-05-08, 21:05
bu tür yağların uygulama seansı en ideal nasıl olmalı sizce haftada bir mi iki haftada bir mi ?iki haftada bir uygulayıo da iyi sonuç alan var mı?

simge17
4-05-08, 07:05
ben haftada 2 kez uyguluyorum 2 haftada bir olursa aynı etkiyi göstermeyebilir..

derin_87
4-05-08, 09:05
bende haftada 2 kez uyguluyorum.ama herkesin saç tipine göre değişir bu.yağlıysa saçlarınız haftada 1 yapın gibi.yerimseniben

kedix
4-05-08, 10:05
bende haftada 2 kez kullanıyorum

EU1
4-05-08, 11:05
arkadaşlar bu mecit efendi bakımyagı nın samğuanıda mı var adı be

EU1
4-05-08, 11:05
sampuanın adı defene garlı sampuanmı

EU1
5-05-08, 15:05
ya arkadaşlarrr alıyımmı almıyımmı çok karasızım sacları nasıl etkiliyor bu yag
karışımı

simge17
5-05-08, 20:05
cnm bende bu yağdan kullanıyorum saçlarmı yumuşacık yaptı parlattı ve artık daha az dökülüyolar. içine yılan yağı da koydum ve saçlarm baya uzadı. bi dene derim memnun kalmazsan bırakırsın..a.s.

simge17
3-06-08, 15:06
SuPerisi
arkadaşlar mecitefendiciğimi bugün aldım:icecream: bakalım birazdan yapıcam ilk bakımımı..bi de arkadaşlar ben bişi sorucam sizlere..ben bu yapılan bütün bakımları(dax super gro,mecitefendi,gliss maske vs..) hep kirli saça yapıyorum..yani saçlarım kuru oluo..acaba bu yüzden etki etmio olabilir mi?:sm_confused:

bende kirli saça yapıyorum ve böyle de benim saçıma etki ediyo diğer türlü çok zahmetli olur zaten

EU1
3-06-08, 16:06
ben al dı m ve 2 ci kulklanısım ben ıslak saca uyguluyorum daha çok etkili oluyo kuru saca uygulaınca kurutuyo sacı

EU1
3-06-08, 16:06
ıslak saca uygulayın jöleli saca uygulamak cok sacma temiz olmalı sac bence

founda
4-06-08, 10:06
Bende saç bakım yağını kullanıyorum.
Bi ara sık kullanmıştım faydasını gördüm, saç dökülmelerim durmuştu belki ondandır.