Hanmlar! Erkeklerin Kadnlarda en ok sevdii Parfmler hangileri?

kalipso
19-08-07, 20:08
Merhaba...Sizin fikrinizce erkeklerin kadınlarda en çok beğendiği parfüm markaları hangileri?
Teşekkürler

minervaduygu
22-08-07, 21:08
diğer erkekleri bilmem ama eşim christian dior hypnotic poison parfümümü çok seviyor.yoğun bir gece veya kış kokusu.

aLLeGRia
22-08-07, 21:08
benim parfümüm de emporio armani ve aşkım bu kokuya bayılıyo tavsiye ederim

dilek-usa
24-08-07, 15:08
narciso Rodriguez cok sexy bir koku tavsiyemdir ben kullaniyorum ..erkekler yapisiyo:p:p saka ama gectigim yerde iz birakiyorum

vaniLLa
31-08-07, 18:08
212 sexy çok kışkırtıcı bir koku. Meyve kokularını sevenler kaçırmasın derim. Benim tercihim pur blanca dan yana, şimdilik sevgilimin bir şikayeti yok:icecream:

gizzem
2-09-07, 15:09
dolce gabbana light blue erkekleri çok etkiliyormş.ben de kullandm nişanlm bayılıodu.yurt dışında bununla ilgili araştırma yapmş adamlar.gerçekte ise erkeimsi bir koku bence bayanların çoğu da böle düşünüor.ama erkekler çook sevior.

Matrushka
5-09-07, 11:09
Bencede en sexy koku Hypnotic Poison ustelik acaip kalici. Evden cikmadan once 2 tane pislatsaniz (pislatmak ne demekse neyse annadiniz siz) butun gun kalio yani. Bu nedenlede uzun sure gidio ekonomik oluo. Ve bi cok erkek bu kokuya hasta benden solemesi. Ama oyle abartip sikmayin milleti baymayin. 2 tane yeter:KK66:

avukat
7-09-07, 12:09
Ben lancome miracle kullanıyorum fazla fresh bir koku ama bence esmerde en çekici koku C.Dior Pure Poison. Yeni çıktı bu koku deneyin inanamayacaksınız insanı alıp götürüyo

icel
11-09-07, 00:09
bende arıyorum şöyle geçerken iz bıraqkacak bir parfüm ama bulamadım:KK43: biçok parfüm denedim ama hep yanlış seçimler..saki hugo boss deep red biraz öyle bi kokuydu şmdi hatırladım ama tam değil

beyaz46
11-09-07, 12:09
bende bir iki tane önermek istedim chanell-alure, lancome-hıpnoss, cacharel-glorıa .... yazılışları çok doğru olmayabilir idare edin artık.

beyaz46
11-09-07, 13:09
bu arada yazmayı unuttum hepsini denedim çookk güzel kokular.

kalipso
12-09-07, 08:09
ben kendim J'ADORE Christian Dior un farfümünü çok çok seviyorum.Eşiminde hoşuna gidiyor.Birde LANVİN Oxigene ve Eclat d'Arpege ve CHANEL CHANCE parfümlerini çok seviyorum.Hepsi acayıp kalıcı ve çok hoş.Eşiminde hepsi hoşuna gidiyor

Kelebek
chanel chance eşimin hoşuna gidiyorŞeniz

sweetzehra
she de cok gusell

Bihter06
13-09-07, 15:09
amor amor ve CK europha harika bence ve kalıcı ...

gulsehri
13-09-07, 15:09
Aranizda xs deneyen varmi?belki cok duyulmamis ama kokusu cok super!deneyin anlayacaksiniz.

NEFERTARi
18-09-07, 12:09
aLLeGRia
benim parfümüm de emporio armani ve aşkım bu kokuya bayılıyo tavsiye ederim
Aynenyerimseniben

betül
18-09-07, 12:09
ben ce avon for avay denenmiştir :)

mırnavv
18-09-07, 19:09
SARI KEDİ
sana katılıyorum hiçbir parfüm durmaz bende açık tenliyim ama hypnotic poısen mükemmel ama lütfen orjinal olsun doldurma olanlar biraz rakı kokuyo
kesinlikle öyle geçen gün hipnotic poison denedim bir yerde direkt rakı kokuyodukafamçokkarıştı

askprensesi
18-09-07, 21:09
canim bende promesse kulaniyorum suan cok guzel kokusu var esimde hugo boss almis bugun dogum gunume harika kousus var ya demeki esim kokuya bayiliyor galiba o kokuda kalirim cok degistirmekte iyi degil ya esiminde hugoo boss var bana hep der yani bir kokunla seni taniyim der farkli sikma der her giyisim farkli kokuyor oda iyi degil ya

melodi84
23-09-07, 14:09
bende gucci rush no:1 i öneririm erkekler gercektende bu kokuya bayılıyor test ettim onayladım

EU1
23-09-07, 14:09
bncede emprio armani she erkek arkadaşım bayılıo

papri34
6-10-07, 18:10
chanel (coco) eşimde bende vazgeçemiyoruz...

hepmutsuzum
6-10-07, 20:10
arkadaşlar ben bugün 3 tane açık parfüm aldım ralph lauren Ralpy,escada margeret Sexy graffiti,burberry Weekend müthiş bişi bu parfümler yaaa özelliklede Sexy graffiti çoook ama çok çekici böle buram buram kokuyor portakallı karışık çok tatlı çok yumuşak meyve kokulu tavsiye ederim şiddetle eski parfümlerimi dolaba kaldırdım bile...

chaix20
7-10-07, 15:10
evet lancome hipnoss kullanıyorum hakika hem kalıcı hem de etkileyici benden tavsiye

aylin86
7-10-07, 21:10
Gucci Rush....harika Yanindan Geçenler şöyle Bir Etrafini Kokluyor Ne Bu Diye...ve Birkaç Bayan Yolda Arkamdan Gelip Sormuşlardi Parfümünüz Ne Diye Ama Söylemedim...size Söylüyorum Bir Tek:)

gelecekkorkusu
8-10-07, 09:10
deneyeceklerim

gucci rush, hugo boss, armani she

gümüş
16-10-07, 22:10
212 man çok güzel
Bir de yeni çıkmış 212 sexy man süper yaa

mukonur
26-10-07, 14:10
bende davidoff coll water kullanıyorum anlaşılacağı gibi gayet hafif bi parfüm ve kalıcı ama yinede teninize göre tercih yapın burdan isim beğenip almak çok yanlış olur

yilmaaz5285
28-10-07, 09:10
bende gucii rush sipariş ettim.. kullanan arkadaşlar hangisini kullanıyosunuz.
kırmızı renk şişedekinimi yoksa pembeyimi
pembe baharat kokuyomuş ben kırmızı sipariş ettimde...

akmanesra
28-10-07, 15:10
selam bayanlar ben de oriflamein nomadic parfümünü kullanıorum.kalıcı ve hoş

MENAR
28-10-07, 15:10
gucci rush bence çok ağır kokuyor

burberry classickullanıyorum uzun zamandır.herkes çok beğeniyor ama alternatif olarak başka bi tane daha almayı düşünüyorum.tavsiyelerinizi değerlendircem kızlara.s.

yilmaaz5285
29-10-07, 08:10
oges
gucci rush bence çok ağır kokuyor

burberry classickullanıyorum uzun zamandır.herkes çok beğeniyor ama alternatif olarak başka bi tane daha almayı düşünüyorum.tavsiyelerinizi değerlendircem kızlara.s.
uff okadar tavsiye ettilerkii güzeldir die gucci rush aldım kokusu hakkında hiçbir fikrim yok...:1no2:
agır parfümü hayyatta ben kaldıramam o kadar param boşamı gitti şimdi kk'da kullanan yokmuu:uhm:

DERİNDENİZ
3-11-07, 19:11
kızlar eğer eşiniz/sevgiliniz çiçek kokularını seviyorsa Cacharel EDEN'ı tavsiye edebilirim(eşim bu parfümün kış kokulusunu çok seviyor.)

hüzün_yılı
7-11-07, 15:11
ben avonun pur blanca parfümünü kullanıyorum mükemmel bi parfüm tavsıye ederım esımde çok begenıyo...

esmeryaram
12-11-07, 05:11
bende guccı rush kırmızı şişesi olanı kullanıyorum ama orjinali olması gerek 90ytl aldım süper kokuyor ayrıca çok farklı koku

karamel delisi
12-11-07, 06:11
ben far away kullanıyorum eşimin çok hoşuna gidiyor

RoyalRojana
12-11-07, 19:11
arkadaşlar inanamıyorum size ne gucci rush'u? ne hynotic'i? ne 100 ytl si ne 150 ytl si bu fiyatlara parfümmü alıorsunuz?
ben 150 ytl arabama benzin koyarda fizanı gezer gelirim.
o parayı parfüme vericem ha? nihoha!laelaelaelaelae

DreamLover
13-11-07, 17:11
icel
bende arıyorum şöyle geçerken iz bıraqkacak bir parfüm ama bulamadım:KK43: biçok parfüm denedim ama hep yanlış seçimler..saki hugo boss deep red biraz öyle bi kokuydu şmdi hatırladım ama tam değil
Hugo Boss İntense ve Deep Red gerçekten çok güzel ve kalıcı ama bence esmer tene daha çok yakışıyor.

Gülsüm Sultan
25-11-07, 17:11
dilek-usa
narciso Rodriguez cok sexy bir koku tavsiyemdir ben kullaniyorum ..erkekler yapisiyo:p:p saka ama gectigim yerde iz birakiyorum
Dogumgünümde esim hediye etti bu parfümü bana gercektende cok güzel kokuyor:eek:

Asortie
2-12-07, 13:12
bende lancome hypnose kullanıyorum eşim ve arkadaşlarım bayılıyor bir de oriflamenin giordan:dance:i gold çok güsel

chocolategirl
2-12-07, 16:12
eğer baharatlı ve tatlı kokulardan hoşlanıyorsanız(ki bunları esmerler kullanmalı) önerilerim:

-cacharel gloria,escada magnetism,dior addict,burberry brit

eğer hafif ve çiçeksi kokulardan hoşlanıyorsanız(bunları da sarışın ve beyaz tenliler kullanmalı) önerileri :

- dolce gabbana light blue,donna karan be delicious(yeşil olanı) lancome miracle

not: parfüm tenden tene değişmekle birlikte,zevk meselesidir.sizişn çok beğendiğiniz kokuyu başkaları hiç beğenmeyebiliyor.ben mağazaya girer,parfümü iç bileğime sürer ve çıkar giderim..eğer o gün boyunca bileğimdeki kokudan memnun kalmışsam gider o kokuyu alırım ertesi gün.yukarıdaki koku örneklerini bu şekilde aldım ve hepsi alanında en kalıcı kokulardır...
not2: escada collection diye bir parfüm vardı.5 yıl aralıksız her kış kullandım.en sonunda parfüm kaldırıldı...escada o parfümü aşık olduğu kız için üretiyor ve kız ölünce piyasan çekiyor...ilk kez orjinal olmayan bir parfüm aldım,piyasadan kaldırıldığı için...deneyin mutlaka...sevgileryerimseniben

bisquit
2-12-07, 18:12
burberry weekend...ŞenizŞenizŞenizŞeniz

sudish
2-12-07, 18:12
ben bvlgari omnia kullanıyorum we bayılıyorummm inanılmaz güzel bi kokusu war we bana çok yakışıo.. davidoff coll water gucci rush escada sexy graffiti amor amor bunlardan ben bıktım artık..burda duydukca hüsrana uğradım yokmu şöle yeni kokular??hipnotic poision nası bişi bilmiorum çok merak ettim en kısa zamnda deniicem..

pınarrrr
4-12-07, 17:12
valla ben christian dior jadore kullanıyorum ama tabiki arasıra öyle hoşuma gidiyo ki kullanmaya kıyamıyorum özel günlerde sıkıyorum eşim acayip bayılıyo.

venÜs_083
5-12-07, 09:12
Chanel Chance.. Uzun zamandır bunu kullanıyorum ve erkek arkadaşım hediye etti bunu ve bu kokuya bayılıyorlar, bir arkadaşımdan da duydum sevgilisi hediye almış, tescillendi benim için bu parfüm artık. yerimseniben

Krdi
5-12-07, 09:12
Ben Agent Provacateur'un tüm parfümlerine bayılıyorum. İç çamaşırı firması parfüm konusunda bu kadar mı başarılı olur. Ama yazık ki Türkiye'de sadece tek bir parfümeride ve oldukça yüksek bir fiyata satılıyor. Problem değil ben alırım diyorsanız deneyin mutlakayerimseniben

Günlük kullanım için ben çiçek baharat şeker hiçbiri değil ama hepsinden biraz şık ve feminen kokuları seviyorum. Bunun için size önerebileceklerim tous, dupont pure essence, burberry brit (touch da olabilir pek bana hitap etmedi ama kullandığım süre boyunca beğenildi), givency irrestible ck truth women, JLO glow...

Ha yine tek bi parfümeri de satılan Bijan da harika bir koku

banueralp
5-12-07, 21:12
kızlar kesinlikle bir uzman olarak alexsander mc Queen

ledün
14-12-07, 21:12
açıklıyorum
chırıstıan dıor chery
celvın klıne euphorıa
agent provocateur maıtresse
dolce gabbana the one
chanel coco matmazel