Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Manisa///45

Dishe
2-06-09, 23:06
Gözek
arkadaşlar ben üniversite sınavı içinn manisaya gelicem 12 haziranda 13 haziran doğum günüm sınav inş ii geçer doğum günü hediyesi olarak buluşmaa yapabilirizz bu tarihlerdee 15 hazirana kadar ordayımm
tuhh..mafoldumben
ben yetısemıycem..:nazar:
bundan sonrakı dogum gunlerınde ınsallah kanka..:lepi:

liselim
3-06-09, 04:06
Dishe
sagol canım bılgıler ıcın..yerimseniben
bır arkadasımız da bozkoy sıtelerımı var oralarda oturuyormus..mirmirmirmir
bakalım hele bır gelıp gormek lazım..
bana okullara hastanelere yakın merkezı bır yer lazım ..:nazar:
zaten sultan evlerinin bulunduğu yer devlet hastanesi,askeri hastane ,8 eylül hastanesi ,deva tıp merkezi,kadın doğum evi,ve birçok özel muaynehane ve eczaneye ( emniyet amirliğine )okul olarak manisamızın çok tutulan okullarından gazi ilköğretime yakındır. sevgiler.turkbayragi

Dishe
3-06-09, 08:06
liselim
zaten sultan evlerinin bulunduğu yer devlet hastanesi,askeri hastane ,8 eylül hastanesi ,deva tıp merkezi,kadın doğum evi,ve birçok özel muaynehane ve eczaneye ( emniyet amirliğine )okul olarak manisamızın çok tutulan okullarından gazi ilköğretime yakındır. sevgiler.turkbayragi
2. anafartalar sultan evlerı demek ..:nazar:
bakıcam mutlaka..:jeyyar:
sagol canım bılgıler ıcın..
pekı kres yada anaokulu var mı bıldıgın egıtımı ıyı tavsıye edebılecegın..benneyaptımki

liselim
4-06-09, 04:06
Dishe
2. anafartalar sultan evlerı demek ..:nazar:
bakıcam mutlaka..:jeyyar:
sagol canım bılgıler ıcın..
pekı kres yada anaokulu var mı bıldıgın egıtımı ıyı tavsıye edebılecegın..benneyaptımki
gaziilköğretimin anaokulu hemen yanında kreş var umarm işe yarar sevgiler.turkbayragi

liselim
4-06-09, 04:06
Gözek
arkadaşlar ben üniversite sınavı içinn manisaya gelicem 12 haziranda 13 haziran doğum günüm sınav inş ii geçer doğum günü hediyesi olarak buluşmaa yapabilirizz bu tarihlerdee 15 hazirana kadar ordayımm
gözekçim seninle tanışıp görüşmeyi çok isterdim lakin benim bu cumartesi mutfak tadilatım başlıyor adamların başında olmam lazım çünkü eşim işten ayrılamıyor .çok isterdim başka bir zaman inşallah.SEVGİLER.a.s.

Dishe
4-06-09, 07:06
liselim
gaziilköğretimin anaokulu hemen yanında kreş var umarm işe yarar sevgiler.turkbayragi
hım..
sagol canım bılgıler ıcın..:1hug:
senın de kafanı sısırdım..:nazar:

liselim
5-06-09, 04:06
Dishe
hım..
sagol canım bılgıler ıcın..:1hug:
senın de kafanı sısırdım..:nazar:
rica ederim canım önemli olan yararlı olabilmek umarım şehrimizde rahat ve mutlu olursun sevdiklerinle hep birlikte inşallah.kaydirigubbakcemile5:nazar:

Dishe
5-06-09, 08:06
liselim
rica ederim canım önemli olan yararlı olabilmek umarım şehrimizde rahat ve mutlu olursun sevdiklerinle hep birlikte inşallah.kaydirigubbakcemile5:nazar:
cok sagol canım..:1hug:
ıyı temennılerın ıcın de tesekkur ederım..opuyorumnanaktan

Dishe
11-06-09, 08:06
merhabalar..
pek kımseler ugramıyor buraya ama ben yıne de yazıyım..:1closedeyes:
tayınımız Manısa Merkez mıs..zemuszemus
etrafınızda kıralık evler varsa mevkısını ve kıra fıyatlarını bana bıldırırsenız sevınırım..:kedi:

ozebus_41
Dishe
merhabalar..
pek kımseler ugramıyor buraya ama ben yıne de yazıyım..:1closedeyes:
tayınımız Manısa Merkez mıs..zemuszemus
etrafınızda kıralık evler varsa mevkısını ve kıra fıyatlarını bana bıldırırsenız sevınırım..:kedi:
canım mrb...

Benım eşim manısalı ama bir kere gördüm orayı...

Kuzenımde saglıkçı manısa mkz tayın oldu yenı gıttı..

Mkz efendı hastanesı sanırım... eger oraysa oralarda yakın kresler varmıs,cocugunu oraya verdı canım...

Dishe
ozebus_41

canım mrb...

Benım eşim manısalı ama bir kere gördüm orayı...

Kuzenımde saglıkçı manısa mkz tayın oldu yenı gıttı..

Mkz efendı hastanesı sanırım... eger oraysa oralarda yakın kresler varmıs,cocugunu oraya verdı canım...
sagol canım..:1hug:
sımdılık oncelıklı olan ev bızım ıcın..:eek:
tesekkurler..opuyorumnanaktan

kkgm
11-06-09, 10:06
manisalı hemşerilerimmm canlarım benim beee okuyunca sayfaları memleketime gitmiş kadar oldum vallahiii:))))))
tayin durumundan dolayı izmirdeyim arada sırada da olsa gidiyorum memleketime.ama özellikle yetmiyor yazları bana arlıklı gitmek.çünkü akşamları parklarıı ortamı çok güzel...ahh manisam ahhh:asigim:

ozebus_41
11-06-09, 10:06
ben kasım ayında oradaydım cok begendım manısayı... hele bır yer vardı hayal kahvesımıydı ay tam hatırlamadım bak sımdı ısmını,böle eskı tarıhı bır yerı guzel cafeye dönüştürmüşler ortamı cok hostu...

kkgm
11-06-09, 12:06
ozebus_41
ben kasım ayında oradaydım cok begendım manısayı... hele bır yer vardı hayal kahvesımıydı ay tam hatırlamadım bak sımdı ısmını,böle eskı tarıhı bır yerı guzel cafeye dönüştürmüşler ortamı cok hostu...
yeni han olmasın o canım..tarihi alanı cafe ve dükkanlarla bezetmişler.çok hoş olmuşşş:kahve:

ozebus_41
kkgm
yeni han olmasın o canım..tarihi alanı cafe ve dükkanlarla bezetmişler.çok hoş olmuşşş:kahve:
Heehhh işte orası yaa.. hayal kahvesı nerden cıktıysa ıyı sallamışım-tatlicadiarzu-

Ne kadar guzeldı yaa bıde aksam gıtmıstım soguktu ama kalabalıkk ve guselll

kkgm
ewet çok güzeldir orası..bi de sen tarihi anfiyi gör.spil yolunda tarihi ağlayan kayayı bi gör.şimdi oralara kafeler yapıldı ve tarihi kır kahvesi falan var...ayyyyy pazar gübü daha orda kahvaltıdaydımmm.özledim beee keşke şimdi orda olsam:asigim:

Dishe
uzulmeyın..:teselli:
ben sızın yerınıze de bol bol gezerım..kaydirigubbakcemile3
baya uzun sure oralardayım artık..opuyorumnanaktan

kkgm
Dishe
ayyy bende geliyorum kız bu haftasonu yine..malum babalar günü.kayınpederim bekler...

ozebus_41
kkgm
ewet çok güzeldir orası..bi de sen tarihi anfiyi gör.spil yolunda tarihi ağlayan kayayı bi gör.şimdi oralara kafeler yapıldı ve tarihi kır kahvesi falan var...ayyyyy pazar gübü daha orda kahvaltıdaydımmm.özledim beee keşke şimdi orda olsam:asigim:
dedılerde gıdmedık oralara ıste zaman kısıtlıydı ama gercekten yasanacak bır sehırmıs..
ohh bı dahakıne benım yerımede yap kahvaltı orda olu mu??
Dishe
dogru sen hep oradasın canım... gez bızım yerımıze bol bol,bornovada yakın nasılsa orayada gıt benım ıcın :)))

Dishe
kkgm
ayyy bende geliyorum kız bu haftasonu yine..malum babalar günü.kayınpederim bekler...
ben henuz orda degılım kı..:1ninca:
ay sonunda gelıcem ev bakıcaz esyalar gelıcek ..:bbo:
temmuz 10 gıbı garantı yerlesmıs olurum..zemuszemus
beklerım bana da..:kedi:

Dishe
ozebus_41

dedılerde gıdmedık oralara ıste zaman kısıtlıydı ama gercekten yasanacak bır sehırmıs..

dogru sen hep oradasın canım... gez bızım yerımıze bol bol,bornovada yakın nasılsa orayada gıt benım ıcın :)))
hele bır yerleseyım alısma donemını atlatayım bol bol gezerım..opuyorumnanaktan
yolunuz duserse beklerım..:kedi:

ozebus_41
Dishe
hele bır yerleseyım alısma donemını atlatayım bol bol gezerım..opuyorumnanaktan
yolunuz duserse beklerım..:kedi:
benım yolum elazıga düştü :))) bıras zor gıbı canım ama ınsallah bırgun gelebılırım o zaman haber ederım sana...:))

kkgm
Dishe
tayinci falan mısınz siz canım? asker falan mı eşin

Dishe
ozebus_41

benım yolum elazıga düştü :))) bıras zor gıbı canım ama ınsallah bırgun gelebılırım o zaman haber ederım sana...:))
Elazıg a mı?:1shok:
yok artık..:umursamaz:
ben nerdeyım bıl bakalım..mafoldumben
ben de suan Elazıgdayım..:1ninca:
sen neden gelıyorsun?CADIARZU

kkgm
ozebus_41

senin yerine de yapıcam ne demek şekerim...manzarası yeterkaydirigubbakcemile3

Dishe
11-06-09, 13:06
kkgm
tayinci falan mısınz siz canım? asker falan mı eşin
evet tayıncıyız..:nazar:
esım Polıs:asigim:

kkgm
Dishe
biz de izmirdeyiz ama aslen manisalıyız gülüm..ben de beklerim her zaman..kaydirigubbakcemile

kkgm
Dishe
allah yardımcınız olsun o zaman gülüm.ççok onur verici ama bi o kadar da zor bi meslek çünkü...

ozebus_41
Dishe
Elazıg a mı?:1shok:
yok artık..:umursamaz:
ben nerdeyım bıl bakalım..mafoldumben
ben de suan Elazıgdayım..:1ninca:
sen neden gelıyorsun?CADIARZU
hadi canım...
bızde elazıga tayın olduk eşim asker... ilçe yerını beklıyoruz sımdıde bakalım...
kkgm
senin yerine de yapıcam ne demek şekerim...manzarası yeterkaydirigubbakcemile3
ayyy mersi canımmmm
Dishe
oraya atanan kuzenımın eşide polis... belkı denk gelırsınız kısmet ıste... hayırlısı olsun canımm

Dishe
kkgm
biz de izmirdeyiz ama aslen manisalıyız gülüm..ben de beklerim her zaman..kaydirigubbakcemile
bız de aslen Aydınlıyız..yerimseniben
Manısa da gorev yapıcak olmak cok buyuk bır sans suan bızım ıcın..zemuszemus

kkgm
allah yardımcınız olsun o zaman gülüm.ççok onur verici ama bi o kadar da zor bi meslek çünkü...
sagol canım evet oyle..
Allah saglık sıhhat versın de her zorluga alısılıyor..opuyorumnanaktan

kkgm
ozebus_41

hadi canım...
bızde elazıga tayın olduk eşim asker... ilçe yerını beklıyoruz sımdıde bakalım...

ciddi misin benim eşimde asker...:1shok: sınıfı ne?

Dishe
ozebus_41

hadi canım...

ayyy mersi canımmmm

oraya atanan kuzenımın eşide polis... belkı denk gelırsınız kısmet ıste... hayırlısı olsun canımm
hadı yaa..:bbo:
sızınkı ne zaman bellı olucak..:nazar:
bızım merkez mı ılcemı bugun bellı oldu..
bakalım hangı ılce olucak ben sana burdan bılgı verırım ..yerimseniben
bende ılcedeyım suan belkı burası olur..
ev ısınızı bıle hallederız..zemuszemus

Dishe
ıyı kı bugun buraya bır ıkı satır yazmısım..kaydirigubbakcemile3
nasıl da toplandık..:kedi:

kkgm
Dishe
bız de aslen Aydınlıyız..yerimseniben
Manısa da gorev yapıcak olmak cok buyuk bır sans suan bızım ıcın..zemuszemus

sagol canım evet oyle..
Allah saglık sıhhat versın de her zorluga alısılıyor..opuyorumnanaktan
aydına yakın olmanıza hem sevindim hem üzüldüm canım.biz de manisaya çok yakınız.nöbetler haricinde bi aksilik olmazsa istediğimz zaman gidebiliyoruz bu çok güzel...ama maddi açıdan da zor oluyo git gellerkaydirigubbakcemile3

ozebus_41
kkgm
ciddi misin benim eşimde asker...:1shok: sınıfı ne?
hihi ciddiyim canım...eşimin sınıfı jandarma şarka gıdıyoruz bakalım.. sızın sınıf ne?

Dishe
kkgm
aydına yakın olmanıza hem sevindim hem üzüldüm canım.biz de manisaya çok yakınız.nöbetler haricinde bi aksilik olmazsa istediğimz zaman gidebiliyoruz bu çok güzel...ama maddi açıdan da zor oluyo git gellerkaydirigubbakcemile3
evet haklısın..:bbo:
bız de gıder gelırız ..:nazar:
ama o kadar fazla gıt gel yapmayız sanırım maddı acıdan zorlanıcak kadar..benneyaptımki
gercı yasamadan bılemıyorsun..
zaten bızımkıler sımdıden torun yakınlarına gelıyor dıye her aksam yemege gelme fıkrındeler..:eek:lmaz: