Manisa///45

kkgm
20-06-09, 06:06
nasılsıznı manisalı güzelller? a.s.

deva2008
22-06-09, 13:06
evet manisa merkezdeyim.siz merkezdenmisiniz

liselim
23-06-09, 07:06
deva2008
evet manisa merkezdeyim.siz merkezdenmisiniz
evet mekezde oturuyorum canım istasyonun orda yeni yapılan sultan evleri sitesindeyim.:nazar:

april01
5-07-09, 01:07
kızlar merhaba. aranızda manisa da lazer epilasyon yaptırıpta memnun kalan var mı? en son 8 eylül hastanesi de yapıyor diye duydum.paylaşırsanız sevinirim kızlar ...

Efsane
18-07-09, 21:07
iyi geceler herkese opuyorumnanaktan

Dishe
19-08-09, 23:08
merhabalar..buyrunnnnnnnnn
kımsecıkler ugramamıs buralara..:mymeka:
son sayfalardan cektım cıkardım geldım..:dilcikar:
neyse Manısaya tayınımız cıktıgı ılk gunlerde baya ugramıstım..:kedi:
yerlestık;evımız 8 Eylul Hastahanesının hemen yanında..:1ninca:
cıkın cıkın gelın..kaydirigubbakcemile3
asıl konumuza donelım..
bu yıl kpss ıcın dershaneye gıtmeyı dusunuyorum bana onerebılecegınız bır dershane var mı?benneyaptımki
hedef dershanesı ıyı dedıler ne derece dogru..:nazar:
bu kouda bır bılgısı olan varsa beklıyorum.opuyorumnanaktan

ozebus_41
20-08-09, 14:08
Dishecım hosgeldın canım...

Bende Elazıgdayım 1 aydır... 25 gundur yalnızdım eşimi hemen göreve göndermişlerdı,dün gece geldı eşim cok şükür...

Çok mahrummus burası canım ya,1 aydır kapı dısarı cıkmadım...Dagın basındayım bır tek ev yok yakınımda,carsı pazar yok... zorlu 2 yıl beklıyo galıba...

Manısamız guseldır... Umarım rahat edersın canım...

liselim
21-08-09, 10:08
Dishe
asıl konumuza donelım..
bu yıl kpss ıcın dershaneye gıtmeyı dusunuyorum bana onerebılecegınız bır dershane var mı?benneyaptımki
manisamıza hoşgeldin tatlım seni merak etmiştim bende .naptın diye bende sana yakın oturuyorum sultan evlerindeyim istasyonun altında belkerim tatlım.

linguist
2-09-09, 20:09
slm arkadaşlar...bende salihliliyim

Ev -Hanımı
2-09-09, 20:09
güneş55
iyi geceler herkese opuyorumnanaktan
hoşgeldin canım iyi gecelerŞeniz
Dishe
asıl konumuza donelım..
canım hoşgeldin sefalar getirdin yerleşmişsin gözekten aldım haberini o kadar yakınız ki bekliyorum bak nasip olursa hoşgeldine geliriz sizin hemen yanınızdada bir dershane var ama dur ben araştıracam yinede yazılmadıysan öğretmen arkdşlra sorayım istersena.s.çok öpüyorum

Dishe
2-09-09, 22:09
Ev -Hanımı
hoşgeldin canım iyi gecelerŞeniz

canım hoşgeldin sefalar getirdin yerleşmişsin gözekten aldım haberini o kadar yakınız ki bekliyorum bak nasip olursa hoşgeldine geliriz sizin hemen yanınızdada bir dershane var ama dur ben araştıracam yinede yazılmadıysan öğretmen arkdşlra sorayım istersena.s.çok öpüyorum
hosbulduk ablacım..:1hug:
bahsetmıstı Gozek demek yakınız cok sevındım..
her zaman beklerız basımızın ustunde yerınız var..buyrunnnnnnnnn
evet bızım evın hemen on caddesınde var bır dershane ama hedefı tavsıye ettıler o da bana uzak olucak bılmıyorum henuz arastırıyorum cok sevınırım benım adıma bılgı alabılırsen ..:kedi:
opuyorum en kocamanındaopuyorumnanaktann

gulan06
6-09-09, 10:09
disheciğim hoşgeldin manisamıza,
gerçi ben alaşehirdeyim ama olsun
umarım memnun kalırsın
yakınız görüşürüz inşallah
gözek sen ben
manısa emniyetinde çok arkadaşlarımız var
kendine iyi bak

Dishe
11-09-09, 20:09
selam hanımlar bılmıyorum bu konuda bılgınız var mı ama ben yıne de sormak ıstedım Manısa Hedef Dershanelerı nasıldır?
b konu da bır bılgısı olan var mı tavsıye edermısınız oraya gıtmeyı dusunuyorum da :kedi:

ruhan45
13-12-09, 21:12
merhabalar ben de Manisada yaşıyorum.. Ağrılıyım.. sizlerle tanışmak isterim..

ruhan45
18-12-09, 22:12
bende manisada oturyorum 20 sene oldu buradayım eş durumundan aslen ağrılıyız ama turgutluda amcamlar oturuyor istersen tanışalım ben ruhan aydın selamlar

egemenin_annesi
27-03-10, 00:03
manısa merkezden herkesee kocaman merhaba...

aygun2008
13-05-10, 19:05
selam manisalılaaaaaaaaaarrr.....:KK46:

nehir erva
29-05-10, 22:05
SELAM Mania'lılar umarım bir kaç ay sonra tayine gelicez...umarım hayırlı olur ,hayırlısı olur :)

angelgozde
18-06-10, 20:06
SEVDİĞİM canımın yarısııı manisa da askerrrr bu yüzden manisayıııı seviorummm

TheTudors
9-03-11, 18:03
ohooo kımse yok yaa..caaanımmmm Manısa'mın güzide 45leri nerdesınız:))
yahu Mesır Macunu saçmaya başlıycaz bu ay..kımse yok..nıck nıck nıck..

TheTudors
18-03-11, 21:03
neredesınız yahuuuuuu..tek 45 ben mıyım burada??

maiwesiyah
18-03-11, 21:03
geldim:)

ben de manisalıyım:KK71:

Nil
18-03-11, 22:03
bende manisada yaşıyorumm:KK3:

TheTudors
19-03-11, 11:03
:KK60:ohh yaa toprağım kokuyor
havalar nasıl orada?

mihenk
27-03-11, 14:03
TheTudors
ohooo kımse yok yaa..caaanımmmm Manısa'mın güzide 45leri nerdesınız:))
yahu Mesır Macunu saçmaya başlıycaz bu ay..kımse yok..nıck nıck nıck..
ben de varım ama uzaktayım.mesir macunundan benim yerime de kapın

trisina
7-04-11, 09:04
bende burdayııımmm:92:

manisalıyım çok şükür çok seviyorummm canım memleketimi iyi ki manisalıyımmmm:KK69:

TheTudors
4-05-11, 17:05
selam hatunlar..

memleketımı özledım :KK71:

bu ay hıdırellezde spil dağı :79:dolar taşar yaa..

TheTudors
6-05-11, 18:05
mis gibi hıdırellez spıl dağındakı o kalabalık yerıne,taa uzaklarda geçtı ya ne dıyeyım yaw:KK14:

TheTudors
6-05-11, 18:05
ahh ahh..

çıkardık şimdi Spil'e..o yapışkanlı ottan toplar; bilezık,kolye,taç,yüzük falan yapar dolaşırdık:KK1:altın olsun misali:KK34:

TheTudors
7-05-11, 19:05
nerde bu Manisalılar yaa:KK19:

TheTudors
7-05-11, 19:05
mart ayında beledıyenın proje broşuru geçtı elıme..taa toroslara geldı:)

baktım..baya bır yer değişiyor..otogar,park,şehıtlık vb bır surü yer..

en beğendığım proje açık hava sıneması ve meydan düzenlemesı oldu..

eh temmuzda yenı bır manısaya ayak basacağım:KK1::nazar:

TheTudors
10-05-11, 12:05
barı atama dönemınde çıkın be kardeşim..nerdesınız kızlarrr?

TheTudors
11-05-11, 15:05
hazıran 2011 atamasındakı kurumlar açıklandı..hayırlısı olsun:nazar:

TheTudors
13-05-11, 20:05
manisalılar nerdesınız yaa:85:

TheTudors
14-05-11, 19:05
Kenzi caddesı yenılenmış..

çarşı bulvarındada kazılar başlamış:KK46:

TheTudors
17-05-11, 16:05
bekle benı manısa temmuzda sendeyım:KK1:

Nazenin1905
21-05-11, 10:05
70 gün hafta sonları görüşürüz manisa :KK3:

trisina
24-05-11, 20:05
burada çok manisalı yok herhalde ne kadar az paylaşım oluyorr ...:KK25::KK25:

TheTudors
27-05-11, 17:05
evet ya..bırara sayfalarda tek takıldım..

özledım ben manısayı..

Nil
27-05-11, 17:05
manisa da yaşayan hanımlar bana bir kuaför öneriniz varmı acaba ?:86:

TheTudors
29-05-11, 12:05
merkezde yaşıyorsanız..

kuaför huseyın ya da kuaför fatoşa çok gıdıyor benım tanıdıklarım..

trisina
30-05-11, 10:05
Nil
manisa da yaşayan hanımlar bana bir kuaför öneriniz varmı acaba ?:86:
ayşe güzellik en iyisidir bence...

TheTudors
5-06-11, 12:06
seçimde 1 gunlukte olsa manısaya gıdyorum:KK46::KK66:

_papatyam1_
6-06-11, 19:06
manisaya memur olarak tayinimiz çıkacak olsa..ilçe olarak nereyi önerirsiniz..akhisar ve salihli arasında çok kararsızım lütfen yardım edin..

TheTudors
_papatyam1_
manisaya memur olarak tayinimiz çıkacak olsa..ilçe olarak nereyi önerirsiniz..akhisar ve salihli arasında çok kararsızım lütfen yardım edin..
Salihli merkezı seçeceksenız guzel..köylerı uzak olan yerlerı var..ama puanınız yeterse Salihli Adala'yı şiddetle tavsıye ederım o bolge için..Sardes kasabası ise küçük ama salihli girişinde olduğundan manısaya daha yakın..sanırım yarım saat kadardı..salihli manısaya 1,5 saat uzaklıkta..hiç svmedığım tek yönu; pizzacı bulamadım hep köfte:)))

Akhısar en buyuk ılçemiz..hıç görmedım orayı..

trisina
_papatyam1_
salihli çok güzel biz bile manisadan dinlenmeye oraya gidiyoruz.. ama merkeze biraz uzak merkeze daha yakın isterseniz akhisar derim ben orasıda çok güzell dahada yakın olsun derseniz saruhanlıyı tercih edebilirsiniz 15 -20 dk uzaklıkta merkeze hatta merkezde oturup çalışmaya oraya bile gidebilirisiniz birçok kişi öyle yapıyor.. hakkınızda hayırlısı olsun .. manisada görüşürüz....:KK3:

mehlika86
kesinlikle TURGUTLU derim hem manisaya COK yakin hem COK izmire.hemde manisadan farki yok manisanin en buyuk ilcesi.cok gelismis.bu arada en buyuk ilcesi akhisar degil Turgutlu.

_papatyam1_
7-06-11, 08:06
:88:
thetudors
salihli merkezı seçeceksenız guzel..köylerı uzak olan yerlerı var..ama puanınız yeterse salihli adala'yı şiddetle tavsıye ederım o bolge için..sardes kasabası ise küçük ama salihli girişinde olduğundan manısaya daha yakın..sanırım yarım saat kadardı..salihli manısaya 1,5 saat uzaklıkta..hiç svmedığım tek yönu; pizzacı bulamadım hep köfte:)))

akhısar en buyuk ılçemiz..hıç görmedım orayı..
arkadaşım önerilerin için sağol ama ben polis memuruyum yani köy değil ilçeye gidicem...akhisar ve salihli arasında kaldık..aralarındaki farklardan bahsedermisiniz bilginiz varsa..

_papatyam1_
7-06-11, 08:06
kelebek29
salihli çok güzel biz bile manisadan dinlenmeye oraya gidiyoruz.. ama merkeze biraz uzak merkeze daha yakın isterseniz akhisar derim ben orasıda çok güzell dahada yakın olsun derseniz saruhanlıyı tercih edebilirsiniz 15 -20 dk uzaklıkta merkeze hatta merkezde oturup çalışmaya oraya bile gidebilirisiniz birçok kişi öyle yapıyor.. hakkınızda hayırlısı olsun .. manisada görüşürüz....:KK3:
ilginiz için çok teşekkürler gerçekten ben çanakkaleliyim ve akhisar daha cazip geliyor ama salihli daha gelişmiş diyorlar biraz kafam karıştı..kreş olanakları ikisinde de iyi anladığım kadarıyla..salihli ve akhisarı karşılaştırabilirmisiniz bilginiz varsa..çok az zamanımız kaldı ve hala karar veremedik..ilginiz için çok sağolun:90:

trisina
7-06-11, 22:06
_papatyam1_
ilginiz için çok teşekkürler gerçekten ben çanakkaleliyim ve akhisar daha cazip geliyor ama salihli daha gelişmiş diyorlar biraz kafam karıştı..kreş olanakları ikisinde de iyi anladığım kadarıyla..salihli ve akhisarı karşılaştırabilirmisiniz bilginiz varsa..çok az zamanımız kaldı ve hala karar veremedik..ilginiz için çok sağolun:90:
ayy be nim kardeşimde görev dolayısıyla şu an çanakkalede...

canım kreş vs. konusunda pek bilgim yok ama bildiğim kaarıyla söylüyorum en gelişmiş ilçe salihli diye biliyorum ben ama bu kadar gelişmişse mutlaka kreşde vardır ... babamın üni. arkadaşı orada oturuyordu ona giderdik çok güzel bir yer.. akhisar ile ilgili çok bilgim yok bir kaç kez gitmişliğim var sadece...

ama ilçe ise saruhanlıyıda düşünün derim ben daha öncede belirttiğim gibi manisa da oturup çalışmaya bile oraya gidebilirsiniz ki arası 15-20 dk hem manisanın tüm imkanlarından da yararlanmış olabilirsiniz...

umarım sizin ve aileniz için en hayırlı olan yere tayininiz çıkar...:KK54: