TEST

Libya Paylasim Alani(Tanisma)

inci_mercan
30-04-09, 20:04
Sağol canım. Ama çalışmak iyidir ya,muhakkat zorluğu olur ama alışınca evde durmakta zor oluyor. Hele bilgisayarın karşısına oturunca kalıyorum öööyyleee. İyice şişeceğim vallaa:roflol:

inci_mercan
30-04-09, 20:04
Sağol canım. Ama çalışmak iyidir ya,muhakkat zorluğu olur ama alışınca evde durmakta zor oluyor. Hele bilgisayarın karşısına oturunca kalıyorum öööyyleee. İyice şişeceğim vallaaa:roflol:

inci_mercan
1-05-09, 11:05
Hayırlı cumalar herkeseeeea.s... Bugün tatiiiilllll:sm_cool:

glazem
1-05-09, 16:05
libya'da tatil kocam nette yok:KK43: işyerinden girebiliyor sadece ama telefon etti konuştuk:) soalsun hergün görüşüyoruz.nette olmazsada telefon ediyor.burdada tatil bugün herkes evde.görümcem gece kapadokyaya gidiyor 3 gün yalnız yatacam odada:))) herkesin günü güzel geçer inşallah.....

inci_mercan
2-05-09, 07:05
Ooh ne güzel glazemcim, telefonlada olsa hasret giderebiliyorsunuz.Ama özlemişsindir eşini yaa:asigim: Eee ne zaman geliyorsun inşallah Libya'ya belli mi?

pinaripekci
4-05-09, 18:05
MRB KIZLAR.BENDE BOL BOL GEZIP DUN AKSAM GELDIM EVIME.AMAAAN INSANIN EVı GıBıSı YOK VALLAHı BıN ŞÜKÜR.SıZLERıDE ÖZLEDıM ÇOK NABIONUS BAKALIM HATUNLAR???2GUN KAPALI KALMIS BENIM YOKLUUMA DENK GELDI SUKUR YOKSA DAHIL OLAMADM DIE UZULURDM.EE ANLATIN BAKEM NELER YAPTINIZ ???ÖPÜORM HEPıNıZıhihoyyyt

pinaripekci
GLAZEMCııM AYNI DERTTEN MÜZDARıBıZ.ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN ARKADAŞIM RABBıM KıMSELERı AYRI KOYMASIN BıZıMKıNıDE TEZ BıTıRSıN HAYIRLISIYLA ıNŞALLAH...kaydirigubbakcemile5

pinaripekci
inci_mercan
Sağol canım. Ama çalışmak iyidir ya,muhakkat zorluğu olur ama alışınca evde durmakta zor oluyor. Hele bilgisayarın karşısına oturunca kalıyorum öööyyleee. İyice şişeceğim vallaaa:roflol:
HAKİKATEN ÖYLE İNCİM İNSAN ÇALIŞMAYINCA BUNALIYOR ÇOK .BEN IRAKTAYKEN KENDIMI İŞE YARAMAZ HİSSEDİYORDUM ŞİMDİ İSE KENDİME GÜVENİM ÇOK DAHA FAZLA.GERÇİ ORADA HİÇBİR SOSYAL FAALİYETİN OLMAYIŞININ BUNDAKİ ETKİSİ BÜYÜKTÜR AMA NETİCEDE BÖYLE HİSSEDİYORDUM YANİ.HAMİŞKEN BİDE DUYGUSALLIK EKLENİNCE İİCE BUNALMIŞTIM:CüvCüv: MAVİŞİM GELİNCE BAYAĞI BİR FAALİYET YARATMIŞTI SAOLSN.kaydirigubbakcemile3

pinaripekci
5-05-09, 19:05
melekleeeeer sesim kendime yankı yapıyor.nerelerdesınıııııız???:eek:

inci_mercan
6-05-09, 10:05
Ayyy çok şükür ya, kaç dündür açılmıyordu sayfa. Hergün denedim, dünde bizim bağlantı yoktu. Artık görüşebiliriz caannlaaarrr kaydirigubbakcemile5 Pınarcığım, bizimkilerde bana 'bir bebeğiniz olsun sana yoldaş olur' diyorlar ama inşallah a.s Desene hem yoldaş hem tatlı bir uğraş oluyor sırnaşık şey Maşallah mavişine,öp onu benim için olur mu:asigim:

glazem
6-05-09, 17:05
inci_mercan
Ooh ne güzel glazemcim, telefonlada olsa hasret giderebiliyorsunuz.Ama özlemişsindir eşini yaa:asigim: Eee ne zaman geliyorsun inşallah Libya'ya belli mi?
canım vizem çıktı ama ev işini halledemedik.inşallah en kısa zamanda gelicem

inci_mercan
6-05-09, 21:05
Ev ayarlamak baya zor galiba,Allah yardımcınız olsun. Çpk şükür biz buraya gelmeden şirket ayarlamıştı evi,bir takım eşyaları... Şimdi sen ne merak ediyorsundur buralarııı... İnşallah tez zamanda kavuşursun eşceğizine:1hug:

inci_mercan
7-05-09, 13:05
Merhaba arkadaşlarııııımmmm, nasılsınız bakalım bugün?:sm_cool:

glazem
7-05-09, 14:05
inci_mercan
Ev ayarlamak baya zor galiba,Allah yardımcınız olsun. Çpk şükür biz buraya gelmeden şirket ayarlamıştı evi,bir takım eşyaları... Şimdi sen ne merak ediyorsundur buralarııı... İnşallah tez zamanda kavuşursun eşceğizine:1hug:
canım bizim şirkette ayarladı evi de ev çok kötü.biz orda oturmak istemiyoruz.şirkette ısrar ediyor orası olcak diye.bizde eksikleri yaptırmaya çalışıyoruz.yoksa ben çoktan ordaydım.eşimi çok özledim:)))

inci_mercan
7-05-09, 16:05
Ay ay ay kıyamaaam özlersin tabii:teselli:, vizen çıkmışya çok şükür, evde halledilir inşallah kavuşursunuz.. Eşim tripolide çalışırken bir ev tutmuştu (o zaman nişanlıydık tabi) sakın Türkiye'deki gibi hayal etme gelince beğenmeyebilirsin diyordu. Baya düzenleme yapmışlardı ama kısmet olmadı bile oraları görmek. Evlendik, kendisi de iş değiştirdi zaten, direk Tobruk'a geldik. Ama burada ki evimiz süper,yani tahminimden çok çok iyia.s Önemli olan içinde mutlu yaşamak. İnşallah herşey halledilir,biran önce hayırlısıyla yeni evinde oturursunuz:teytey:

glazem
8-05-09, 07:05
zaten tahmin ediyorum burdakiler gibi evler olmadığını ve zaten resimlerini çekip yolladığından evi gördüm.büyük bir hayal kırıklığı.nede olsa bu ilk evimiz olcak.neyse allah herşeyin hayırlısını versin.iyi dileklerin çok teşekkür ederim.hayırlı günler dilerim....

inci_mercan
9-05-09, 10:05
Libya'dan hayırlı günler arkadaşlaaaarrrr, nerelerdesiniz? Anlaşılan yoğunsunuz bu sıralar.. Libyana uzun zamandır yoksunn, nerelerdesin kuzum seeennn?:sm_confused:

cigdemnaz
9-05-09, 15:05
Merhaba kızlar Türkiye'den..Bir Tobruk/Libya doğumlu olarak hepinizi öpüyorum:1hug:

pinaripekci
9-05-09, 18:05
kaydirigubbakcemile3incim ancak bakabildm gerçekten hem hastanede hem evde çok yoğundum.fırsat olmadı bir türlü.ama eksıklıgınızı hıssedıyorum o ayrıııııı.cok ozledım hepınızı.

pinaripekci
libyanamı bende çok özledim gerçekten.uumarım mühim birşey yoktur..

pinaripekci
a.s.
cigdemnaz
Merhaba kızlar Türkiye'den..Bir Tobruk/Libya doğumlu olarak hepinizi öpüyorum:1hug:
merhaba çiğdemnaz şimdi neredesin??a.s.

pinaripekci
glazem
zaten tahmin ediyorum burdakiler gibi evler olmadığını ve zaten resimlerini çekip yolladığından evi gördüm.büyük bir hayal kırıklığı.nede olsa bu ilk evimiz olcak.neyse allah herşeyin hayırlısını versin.iyi dileklerin çok teşekkür ederim.hayırlı günler dilerim....
glazemim allah o evin içinde huzurla yaşamayı nasip etsin inşallah.ırakta süper lüks villalar vardı ama genellikle içinde İNSANlar yaşamıyordu.bu da onemlı.ınsallah guzel yureklı komsuların olur esınle de mutlu huzurlu bır yuvan olur.Rabbım herseyın hayırlısını nasıp etsın sızın ıcın...kaydirigubbakcemile5

pinaripekci
9-05-09, 20:05
bacılar liby ile görüştm selamları var kendısının bıraz yogunmus ama bomba gıbı donecegını soyledı ınsallah...hihoyyyt

cigdemnaz
9-05-09, 20:05
pinaripekci
a.s.

merhaba çiğdemnaz şimdi neredesin??a.s.
Şimdi Türkiye de Adana da yaşıyorum cnm..Ailem Libya da beş yıl kalmış bende orda doğmuşum:CüvCüv:..ve ben 1 yaşındayken dönmüşüz..Yani ben hiç hatırlamıyorum:1no2: O kadar çok isterdim ki doğduğum ülkeyi görmeyii.
Annem hala çok özler Libya yı...

pinaripekci
9-05-09, 21:05
cigdemnaz
Şimdi Türkiye de Adana da yaşıyorum cnm..Ailem Libya da beş yıl kalmış bende orda doğmuşum:CüvCüv:..ve ben 1 yaşındayken dönmüşüz..Yani ben hiç hatırlamıyorum:1no2: O kadar çok isterdim ki doğduğum ülkeyi görmeyii.
[
ALLAH HAYIRLISIYLA NASIP EDER INŞALLAH BU DİLEĞİNİ GERÇEKLEŞTİRMEYİ CNM.BENDE İZMİRDEYİM EŞİM LİBYADA BİR SÜRE DÜŞÜNÜP DURUMA GÖRE TRİPOLİ YE GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM ALLAHIN İZNİYLE İŞTE BÖYLE CNM.GÖRÜŞMEK ÜZRE..kaydirigubbakcemile5

cigdemnaz
9-05-09, 22:05
pinaripekci
cigdemnaz
[
ALLAH HAYIRLISIYLA NASIP EDER INŞALLAH BU DİLEĞİNİ GERÇEKLEŞTİRMEYİ CNM.BENDE İZMİRDEYİM EŞİM LİBYADA BİR SÜRE DÜŞÜNÜP DURUMA GÖRE TRİPOLİ YE GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM ALLAHIN İZNİYLE İŞTE BÖYLE CNM.GÖRÜŞMEK ÜZRE..kaydirigubbakcemile5
Görüşmek üzere Pınarcım:1hug:

inci_mercan
10-05-09, 13:05
Pınarcığım,anlamıştım yoğun olduğunu yoksa senin aklın buralarda bilirim :1hug: Allah kolaylıklar versin canım.

Çiğdemnaz merhaba canım, ben de şuanda Tobruk'ta yaşıyorum eşimle. Söylediklerine göre buralarda çok şey değişmiş eskiye göre, ailen tekrar gelse tanıyamaz belkia.s . Kısmet belli olmaz tekrar gelirsiniz inşallah. Buarada dün bir rüya gördüm,kapımı bir genç kız çalıyordu, 'sana arkadaş olmaya geldim diyordu ' bana ( şeeyy burada benim komşum yok da ),demek ki seninle tanışacakmışım kaydirigubbakcemile5

Sağolsun kızlar bana çok iyi arkadaş oluyorlar,pınarım,libyanam,miraclem,glazemim hepinize teşekkür ederima.s.

glazem
10-05-09, 15:05
inci_mercan
Pınarcığım,anlamıştım yoğun olduğunu yoksa senin aklın buralarda bilirim :1hug: Allah kolaylıklar versin canım.

Çiğdemnaz merhaba canım, ben de şuanda Tobruk'ta yaşıyorum eşimle. Söylediklerine göre buralarda çok şey değişmiş eskiye göre, ailen tekrar gelse tanıyamaz belkia.s . Kısmet belli olmaz tekrar gelirsiniz inşallah. Buarada dün bir rüya gördüm,kapımı bir genç kız çalıyordu, 'sana arkadaş olmaya geldim diyordu ' bana ( şeeyy burada benim komşum yok da ),demek ki seninle tanışacakmışım kaydirigubbakcemile5

Sağolsun kızlar bana çok iyi arkadaş oluyorlar,pınarım,libyanam,miraclem,glazemim hepinize teşekkür ederima.s.
sizde bana çok iyi arkadaş oldunuz.teşekkür ederim.sakın yalnız hissetmeyin kendinizi.komşunuz olmasa bile olsun biz varız:)))))))))))

inci_mercan
10-05-09, 16:05
Teşekkür ederim,, yooo artık hiç yalnızlığımı hissetmiyorum. kaydirigubbakcemile5

inci_mercan
10-05-09, 17:05
Teşekkür ederim,, yooo artık hiç yalnızlığımı hissetmiyorum. kaydirigubbakcemile5

pinaripekci
11-05-09, 06:05
inci_mercan

incim benim dostluk arkadaşlık karşılıklı sen dostumsun ki ben dostunum cnm benim güzel yüreğin kilometreleri aşıp değiyor yüreğime..hiç yalnız değilsin yürüdüğümüz ışıklı yol aynı..kaydirigubbakcemile5:teselli:güzel duan içinde allah razı olsun.

pinaripekci
11-05-09, 10:05
NEREDESıNıZ YıNE CANLAR.BOŞLANMIŞ GÖRÜYORUM FORUMUMUZU SAHıP ÇIKALIM LÜTFENNNNNhihoyyyt

inci_mercan
11-05-09, 10:05
Sabahtan beri bağlantının açılmasını bekliyoruuummm:bbo: Evet pınarım ya, kızlar gelince sorarız onlara biiir biirr sengözlerimebaksanab . İyi haberlerini alırız inşllah. Buarada Türkiye' de havalar iyice ısınmış, kızışını da alıp çıkarsınız gezmelere yine...Ne güzel yanına küçük, şirin bir arkadaş oluyordur:nazar:

pinaripekci
11-05-09, 11:05
inci_mercan
Sabahtan beri bağlantının açılmasını bekliyoruuummm:bbo: Evet pınarım ya, kızlar gelince sorarız onlara biiir biirr sengözlerimebaksanab . İyi haberlerini alırız inşllah. Buarada Türkiye' de havalar iyice ısınmış, kızışını da alıp çıkarsınız gezmelere yine...Ne güzel yanına küçük, şirin bir arkadaş oluyordur:nazar:
ALLAHA BİNLERCE ŞÜKÜR KIZIM YANIMDA O KÜÇÜCÜK BEDENİYLE ÖYLE KOCAMAN BİR YÜREĞE SAHİP Kİ ANNECİĞİNE DESTEK OLUYOR.O OLMASA BİRÇOK ŞEYİ YAPAMAZDIM.ANNE OLUNCA İNSAN YAVRUCUĞU OLMADAN BEŞ PARA ETMİYOR BENCE YANİ BANA BÖYLE GELİYOR...BİN ŞÜKÜR ONU VERENE...BİN DUA ONU HER İSTEYENE...:Saruboceq:

inci_mercan
11-05-09, 12:05
Pınarcığım harika ifade etmişsin duygularını alkisalkisalkis Sizi öyle güzel canlandırdım ki gözümde,Senin bu sözlerin üzerine yine tekrar tekrar 'anne olmak istiyoruuumm ' diyorum. O güzel duyguyu Allah isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla. Ya 'O' var diye hayatında, seni üzen şeylere bile takılmıyorsundur artık. Kendin için yaşamanın yanında O anne karnına düştüğü andan itibaren o'nun için de yaşıyorsun. Beslenmen ,davranışların,konuşman,koşuşturman 'o' var diye hayatında artık çok daha farklı oluyordur. 'herşeyin bellidir zamanı' diyorum ve bekliyorum:ecrin_bebek: Seni ve kızışını da öpüyorum..Şeniz

inci_mercan
11-05-09, 12:05
Pınarcığım, bugün neredeyse 8 saattir ayaktayım.. Dayanamayacağım ve uyumaya gidiyorum. Eşimin karnını doyurdum ve gönderdim, ben de bir güzellik uykusunu hakettim sanırım:jeyyar:Artık ne zaman kalkarım bilemem. Ama kalkar kalkmaz yine buradayımmmmirmirmirmir

glazem
11-05-09, 16:05
arkadaşlar tripolide oturanlar acil kiralık ev arıyorum.eşyalı bana yardımcı olacak birileri var mı?

inci_mercan
12-05-09, 09:05
Bu sıralar internet bağlantısı sık kesiliyor, dün tekrar kesildi akşama doğru anca geldi..

Glazem kardeş, inşsllah bir ev bulursunuz, umutsuzlanma sakın. Birgün bu satırlara 'kızlaarrr bende geliyorum yazacaksın':lepi:

inci_mercan
Bu sıralar internet bağlantısı sık kesiliyor, dün tekrar kesildi akşama doğru anca geldi..

Glazem kardeş, inşsllah bir ev bulursunuz, umutsuzlanma sakın. Birgün bu satırlara 'kızlaarrr bende geliyorum yazacaksın':lepi:.

inci_mercan

Glazem kardeş, inşsllah bir ev bulursunuz, umutsuzlanma sakın. Birgün bu satırlara 'kızlaarrr bende geliyorum yazacaksın':lepi:.

inci_mercan
12-05-09, 10:05
Ya kızlar kusura bakmayın, yazdıklarım 3 defa iletiliyor sayfaya. Çok yer işgal ediyorumsırnaşık şey. Ama ilk denemem de iletimiyor, bende iletilene kadar gönderiyorum, sayfa açılınca bakıyorum ki, hepsi birden gitmiş:eek:

pinaripekci
glazem
arkadaşlar tripolide oturanlar acil kiralık ev arıyorum.eşyalı bana yardımcı olacak birileri var mı?
GLAZEMİM www.daleal.com a bak bi istersen uçmuş fiyatlar ama belki bulabilirsin..faydalı olması dileğiyle.allaha emanet ol cnmkaydirigubbakcemile5

pinaripekci
inci_mercan
Pınarcığım harika ifade etmişsin duygularını alkisalkisalkis Sizi öyle güzel canlandırdım ki gözümde,Senin bu sözlerin üzerine yine tekrar tekrar 'anne olmak istiyoruuumm ' diyorum. O güzel duyguyu Allah isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla. Ya 'O' var diye hayatında, seni üzen şeylere bile takılmıyorsundur artık. Kendin için yaşamanın yanında O anne karnına düştüğü andan itibaren o'nun için de yaşıyorsun. Beslenmen ,davranışların,konuşman,koşuşturman 'o' var diye hayatında artık çok daha farklı oluyordur. 'herşeyin bellidir zamanı' diyorum ve bekliyorum:ecrin_bebek: Seni ve kızışını da öpüyorum..Şeniz
o senin güzelliğin incim.annelik doyumsuz bir istek.bebek kokusu dünyanın en huzur verici kokusu...rabbim hayırlısını nasip etsin.dün çok yorulmuşsun cnm kıyamam.bugünde hava çok güzel burada ama ne yazıkki kızım evde ben işteyim ne yapalım bunada şükür.:1hug:

pinaripekci
bi de kuzucuk babasının yokluğunu iyiden iyiye hissetmeye başladı hastanenin kreşi için konuştum bugün olursa bakalım getırecegım ınsallah.belkı kafası dagılır cocugumun bıraz...bu konuda fikirlerinizi bekliyorum sizce doğrusu kreşe gelmesi mi evde annemle kalması mı?CADIARZU

inci_mercan
12-05-09, 11:05
Çok şükür ki, eve gidince sana kucaklarını açan 'anne ' diyen bir yavrun var hihoyyyt
Aslında evde bişey yaptığım yok, sabah eşimi işe gönderdikten sonra uyumayacağım bugün dedim, spor yaptım kendi çapımda hopladım zıpladım:roflol: Ee dedim öğle yemeğinden sonra biraz uyurum,ama saat geçmek bilmiyor,birde baktım ki tam 8 saat ayaktayım.. İyi oldu ama sonra iyice bir uyudum. Ne yapayım be Pınarım, çok fazla tv izlemiyorum (burada vakit bol olunca bağımlı kalmaktan korkuyorum,çünkü ardı ardına sürükleyecek bir sürü program var gereksiz), gelen giden olmayınca temizlikte çok sık yapmıyorum, bu nedenle aklımda hep 'bebek isteği' var. Aslında senin işin daha zor çalışan bir bayan olarak, hakkını yiyemem, kendimce şikayet ederek. Benim yerimde olmak isteyenlerde vardır sanırım arada bir de olsa sırnaşık şey. Kolay gelsin canımcım.

pinaripekci
12-05-09, 11:05
tv konusunda haklısın bende pek takılmıyorum yoksa bagımlılık yaratıyor dedıgın gıbı.ben ıoraktayken de bol bol ınternette takılırdım.yemek,hamurişi falan yapardım.sonra cevreyı tanıdıkca bıraz acıldım ama tabı kısıtlı oluyor.sonrada mavişim doğdu dünyam bambaşka oldu zaten allaha çok şükür.incim senin bebiş yokmuydu?

inci_mercan
12-05-09, 12:05
Canım Pınarım, benim bebişim henüz yok,bekliyoruz bakalım inşallh hayırlısıyla sağlıklı olur.

Buarada Pınarım, kuzucuğunun kreşe gidip gitmemesi hakkında bir fikir istemişsin.. Müsadenle, bende şunları yazmak istedim. Öncelikle çocuğunun psikolojisiyle ilgili bir anne olman çok güzel (onlar Gelecek)alkisalkisalkis. Kızışının yaşı artık yaşıtlarıyla ve yetişkinlerle sosyalleşme devresinde, evde annenle nasıl vakit geçiriyor,annen kızınla oyun oynama vakti bulabiliyor mu, yada kızının oyun oynayabileceği yaşıt arkadaşları var mı?
Kreşe mutlaka gitmesi gerekir diyemem ama haftada birkaç yarım gün gitmesi faydalı olur mutlaka. Bence denememde fayda var, mümkünse kreşe başlarken kısa sürelerle başlayıp,daha sonra tam gün kreşe gönderebilirsin.

Kızışının kreşe başladığı dönemi, onun sosyalleşmeyi öğrenmesinde yeni bir adım olduğunu düşün;kısa sürede kreş ortamına ve kurallarına alışıp, uyum sağlayacaktır inşallah. Ama eğer en başta uyum sağlayamazsa kötü düşünme bu çok normaldir, ee bizim bile yeni ortama alışmada kaygılarımız ve küçük korkularımız olmuyor musırnaşık şey. Eğer doğru zamanda, doğru yerde değilse bu mesajı sana mutlaka bir şekilde verecektir zaten. Aynı yerde olmanız avantaj, gidip onu görebilirsin arada ve öğretmeninden öğrenebilirsin kızının durumunu.

pinaripekci
12-05-09, 13:05
incim güzel fikirlerin için çok teşekkür ederim.bunları düşüneceğim.ama kızım bana resmen yalvarıyor lütfen beni kreşe götür diye.bakalım allah hakkımızda hayırlısını yazsın.bebiş içinde rabbim ne zaman hayırlıysa o zaman nasıp etsın cnm.opuyorum allaha emanet ol.

inci_mercan
12-05-09, 13:05
Aaa negüzel işte, dediğin gibi arkadaşlarıyla yeni ortamında oyunlar oynarken aklıda çok fazla babacığına takılmaz gamyoncuiremsu . Hadi hayırısı olsun , bende çok merak ettim canım, Bakalım neler anlatacak sana mavişin:1rolleyes:
Ayy Aminnn, bende neredeyse 4 aydır istiyorum bebek, dediğin gibi hayırlı zamanı ne zamansa o zaman olsuna.s. Sende Allah'a emanet ol kardeş.

glazem
13-05-09, 07:05
pinaripekci
GLAZEMİM www.daleal.com a bak bi istersen uçmuş fiyatlar ama belki bulabilirsin..faydalı olması dileğiyle.allaha emanet ol cnmkaydirigubbakcemile5
canım bu siteye baktım gerçekten fiyatlar çok ama şirket vericeği için doğru düzgün bir ev olsun yeter.çok teşşekür ederim