TEST

Libya Paylasim Alani(Tanisma)

Libyana
23-03-09, 11:03
Ev tuttunuz mu?

tgbtgb
23-03-09, 11:03
hayır canım o santiyede kalıyo işler belli olunca vize kalma işleri eve bakacak araba alırız birde ama ben nette simdiden bi bakıyım diorum hic bulamadım kiralık ev tripolide :KK43: dubaide bir siürü vardı nette görmüstüm senin bildiin site var mı??

Libyana
23-03-09, 12:03
Ben sana verdimya geçen canım.DALEAL o açılmıyor mu.Gerçi o da işe yaramıyor güncellenmiyor..
Başka da yok..
Gelip bakmanız gerekiyor..
Dediğiniz bölgeyi de sordum eşime ,evet orada sadece yabancılar var.
sadece türkler değil..Kiralar da en aşağı 3bin dinar..

tgbtgb
23-03-09, 12:03
regata cok pahalı ya gerek yok neyse eşim bakar artık ucuz diil evler libyada keske ucuz olsa ,verdiğin site acılmıo canım ya

esra161980
28-03-09, 10:03
merhaba arkadaşlar,bende nişanlıyım..nişanlım şuan libyada,belki libyaya gideriz,yerleşiriz diyor..bu yaz düğünümüz olacak..ve libyadan dönüşte netleşecek herşey..nasıl bir yer arkadaşlarr.??

b_miracle
28-03-09, 13:03
merhaba esra, nısanlın hangı sehırde calısıyor? ben bıngazıdeyım, lıbyana trıpolıde. daha once yazdıklarımıza bı goz at ıstersen. bı cok konuda yazmıstık. aklına takılan bısey olursa sorabılırsın.

Libyana
28-03-09, 14:03
Hosgeldın Esra..Allah cc tamamına erdırsın mutluluklar dılerız..
Evet Mıracle ım Bıngazıden Sorumlu Bakan ben de Tripoliden :p
Her konuda yardımcı olmaya calısırız elımızden geldıgınce..
Sevgıler..

inci_mercan
4-04-09, 09:04
Libyana
Hosgeldın Esra..Allah cc tamamına erdırsın mutluluklar dılerız..
Evet Mıracle ım Bıngazıden Sorumlu Bakan ben de Tripoliden :p
Her konuda yardımcı olmaya calısırız elımızden geldıgınce..
Sevgıler..
arkadaşlar merhaba, bende bu siteye yeni üye oldum. yaklaşık 2 aydır eşimle libya dayız. sizleri gördüğüme çok sevindim.hihoyyyt

Libyana
4-04-09, 12:04
inci_mercan
arkadaşlar merhaba, bende bu siteye yeni üye oldum. yaklaşık 2 aydır eşimle libya dayız. sizleri gördüğüme çok sevindim.hihoyyyt
:1shok:
Öyle mi? Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz çok sevindim :teytey: :teytey: :teytey:
Tripolide misiniz,umarım keyifler iyidir..a.s.

b_miracle
4-04-09, 15:04
merhaba inci_mercan. hosgeldn
bende merak ettım hangımızın bolgesınde oldugunu kaydirigubbakcemile3
gıderek lıbyada olan gelecek olan ve bır sekılde lıbyayla baglantısı olan ınsanların sayısı artıyor ne guzel...

b_miracle
5-04-09, 11:04
bu arada tam bır ay sonra yanı 5 mayısta thy nın bıngazı seferlerı baslayacakmıs arkadaslar. bilgilerinize..

pinaripekci
6-04-09, 11:04
MERHABA ARKADAŞLAR BEN ŞU AN İZMİRDEYİM VE BUGÜN EŞİMİ TRİPOLİ YE YOLCU ETTİM.KENDİ İÇİMDE BOĞUŞURKEN İNTERNETTEN Bİ BAKİİM NELER VAR DEDİM VE YAZDIKLARINIZI GÖRÜNCE ORAYA MEYİLLENDİM.EŞİMİ YALNIZ BIRAKMAYI HİÇ İSTEMİYORUM AMA KIZIMA DA İYİ BİR GELECEK SUNMAK İSTİYORUM.BİRAZ AYDINLANMAMA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.ÖZELLİKLE LİBYANA VE HANUNA İLE GÖRÜŞMEYİ ÇOK İSTERİM.BELKİDE ALLAH NASİP EDER DE ÇOK YAKINDA OLURUZ.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER EDİYORUM.İYİ GÜNLER DİLİYORUM.a.s.

Libyana
6-04-09, 13:04
Merhaba ıpek hanım hoşgeldiniz.
Hanunam uzun zamandır yok maalesef ben de özlemekteyi:KK43: Kendisi Bingazide yaşamış bir müddet,Libya hakkında ki bilgi ve fotoğraflarından istifade edebilirsiniz tabi,böylece kulaklarını da çınlatmış olalım..
Şu raddede endişeli olmanız gayet normal,ailenizden ya da şehri ızmirden feragat etmek durumundasınız,benim nacizane fikrim her zaman ailemle birlikte olmaktır,yer zaman mekan tanımaksızın lakin bunu etkileyen çok faktor var,mesela kızım var demişsiniz Allah bağışlasın,yaşı eğitim durumu nedir bilemiyorum ,o yüzden en iyi kararı yine siz vereceksiniz..
Güzel görmek hayattan lezzet almak gerek.
Her konuda size elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız,hangi şirkete geldi eşiniz,belki eşlerimiz tanışabilirler yakınlarsa..
Görüşmek üzere..

pinaripekci
7-04-09, 05:04
Libyana
Merhaba ıpek hanım hoşgeldiniz.
Hanunam uzun zamandır yok maalesef ben de özlemekteyi:KK43: Kendisi Bingazide yaşamış bir müddet,Libya hakkında ki bilgi ve fotoğraflarından istifade edebilirsiniz tabi,böylece kulaklarını da çınlatmış olalım..
Şu raddede endişeli olmanız gayet normal,ailenizden ya da şehri ızmirden feragat etmek durumundasınız,benim nacizane fikrim her zaman ailemle birlikte olmaktır,yer zaman mekan tanımaksızın lakin bunu etkileyen çok faktor var,mesela kızım var demişsiniz Allah bağışlasın,yaşı eğitim durumu nedir bilemiyorum ,o yüzden en iyi kararı yine siz vereceksiniz..
Her konuda size elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız,hangi şirkete geldi eşiniz,belki eşlerimiz tanışabilirler yakınlarsa..
Görüşmek üzere..
sıcak tavrın için çok teşekkür ederim libyana eşim üstay a geldi karayolu inşaatı için.yüksek end.müh.idari işler müdürü olarak görev yapacak inşallah.kızım 3 yaşında onun eğitimi orada nasıl olur.gercı sız onları tek tek yazmıssınız eksık olmayın ama bır anne olarak bılırsınız kı kuruntu hıc bıtmez.esımın ısı konusunda emın olmamız gereken seyler var buradayken 6 ay maaşını alamadı cok sıkıntı cektık.yenıden aynı seylerı yasamaktan korkuyoruz.allahtan hayırlısını dılıyorum hepımız ıcın.bugun kızımla uyudum ve sabah kalktıgımda uyku sersemı olarak esımın yanımda oldugunu sandım kızım oldugunu gorunce ıcım parcalandı ılk kez yoklugunu derınden hıssettım.allah yardımcımız olsun.tekrar tesekkur edıyorum verdıgınız bılgıler ıcın.

pinaripekci
7-04-09, 06:04
libyana sen orada uzun süre kalmayı planlıyormusun?çalışmayı düşünüyormusun,çalışabilme imkanın varmı bir de dili öğrenmek için imkan varmı?çok sordum ama müsait olurda cevaplayabilirsen memnun olacagım.sevgıler.

b_miracle
7-04-09, 09:04
merhaba pınar hosgeldın
umarım ıslerınız yolunda gıder de gelırsın. soz konusu trıpolı oldugu ıcın daha sanslısınız kanımca. ben bıngazıdeyım trıpolıyı hıc gormedım ama cocuklu oldugu ıcın orda daha rahat edebılecegınızı dusunuyorum.

pinaripekci
7-04-09, 16:04
b_miracle
merhaba pınar hosgeldın
umarım ıslerınız yolunda gıder de gelırsın. soz konusu trıpolı oldugu ıcın daha sanslısınız kanımca. ben bıngazıdeyım trıpolıyı hıc gormedım ama cocuklu oldugu ıcın orda daha rahat edebılecegınızı dusunuyorum.
teşekkür ederim iyi dileklerin için miracle sen ne zamandır oradasın?

handekilinc
7-04-09, 17:04
hoşgeldin pınar..ben de eşimi 15 gün önce bingaziye yolcu ettim..benimde 15 aylık bir oğlum var..senin endişelerini çok ii anlıyorum.umarım herşey gönlünce olur..ben de hep miracle den bilgi almaya çalışıyorum..sağolsun her soruma cvp veriyor..senin de kafanda şu anda bir sürü soru vardır..benim eşim de tropolinin daha iyi ve gelişmiş biyer olduğunu söylüyor..sen ne zaman gideceksin libya ya, belli mi?

handekilinc
7-04-09, 17:04
merhaba miracle..siz mevki olarak nerede oturuyorsunuz?yani memnun musun bulunduğun yerden..bir de önerebileceğin yerler ya da siteler var mı canım?eşim biraz araştırma yapmak istiyor da?

b_miracle
8-04-09, 05:04
pinaripekci
teşekkür ederim iyi dileklerin için miracle sen ne zamandır oradasın?
ben henüz yeniyim. 4 ay olcak yakında. ama cok cabuk alıstım ve sankı cok daha uzun zamandır burada yasıyormusum gıbı hıssedıyorum

b_miracle
8-04-09, 06:04
handekilinc
merhaba miracle..siz mevki olarak nerede oturuyorsunuz?yani memnun musun bulunduğun yerden..bir de önerebileceğin yerler ya da siteler var mı canım?eşim biraz araştırma yapmak istiyor da?
canım ben cok memnunum oturdugum yerden. bızım cıvara "kij" diyolar. gerci bir yere daha kij dediklerini duydum bizimki yeni kij sanırım. sehrin batısında. denıze daha yakınız. ben ılk geldıgımde hıc begenmemıstım. eşim site diye anlatınca gozumde hallice bi site canlandırmısım demek ki kaydirigubbakcemile3 ama evime alıstıkca, ayrıca bingaziyi gezip milletin oturdugu evleri gorunce cok sevdim. cok guvenılır bı yer ayrıca merkezi. komsuluk ılıskılerımız yok. ben aksama kadar yokum ya ondan sanırım. eski kij dediğim yerde oturan bayanlar da tanıyorum. onlar da cok memnun orda evler daha hesaplıymıs ama buyukmus epey. bizim 3+1 ve odaların büyüklüğü gayet ideal. halk genelde mustakıl evlerde oturuyo. daha zengın kesım vıllalarda.. yabancılar için en ıdealı bu tur sıteler. zaten bızım oturdugumuz alan cok genıs. bır suru apartman var. 4 aylık bıngazı tecrubemle size buraları önerebilirim yerimseniben

pinaripekci
8-04-09, 07:04
handekilinc
hoşgeldin pınar..ben de eşimi 15 gün önce bingaziye yolcu ettim..benimde 15 aylık bir oğlum var..senin endişelerini çok ii anlıyorum.umarım herşey gönlünce olur..ben de hep miracle den bilgi almaya çalışıyorum..sağolsun her soruma cvp veriyor..senin de kafanda şu anda bir sürü soru vardır..benim eşim de tropolinin daha iyi ve gelişmiş biyer olduğunu söylüyor..sen ne zaman gideceksin libya ya, belli mi?
ben gıdıp gıtmemek konusunda kararsızım.eşim tripoli de orası diğer bölgelere göre daha iyiymiş birde çok tatlı arkadaşlar var buradan tanıdığım.cok kararsızım.allah hakkımızda hayırlısını yazsın sende Turkıyedesın hala oyle degılmı?sen ne dusunuyorsun gıtmek konusunda burada calısıyormusun?kafamızın karısıklıgı ortak allah yardımcımız olsun.eşlerimize de sabırlar versın esım cok uzgun kızımzdn ayrı kalmak cok acı onun ıcın.sesını her duydugunda aglıyor.bırde orada yalnız sımdı..bır an once bır cozum bulmak lazım ama ney?:1no2:

pinaripekci
8-04-09, 08:04
Libyana
Merhaba İpek hanım hoşgeldiniz.
Şu raddede endişeli olmanız gayet normal,ailenizden ya da şehri İzmirden feragat etmek durumundasınız,benim nacizane fikrim her zaman ailemle birlikte olmaktır,yer zaman mekan tanımaksızın lakin bunu etkileyen çok faktor var,mesela kızım var demişsiniz Allah bağışlasın,yaşı eğitim durumu nedir bilemiyorum ,o yüzden en iyi kararı yine siz vereceksiniz..
Görüşmek üzere..
libayanacgm esımın su anda kaldıgı ofıs turk okulunun hemen arkasındaymıs aksam konusurken soyledı.hatta dun turk okuluna gıtmısler orada calısan bırısının cocugunu almaya.sende orada oturuyorum dedın ya acaba aynı yerdemısınız?

pinaripekci
8-04-09, 11:04
Lıbyana nerelerdesın hadı benım canım arkadasım gel artık..halbukı soracak bırsÜrÜ Şeyım var sana daha gozun korktu sorularımdan yıldınmı yoksa

Libyana
8-04-09, 11:04
Tünaydınlar efenim..
Nasılsınız cümleten?
Kızımla oyuna dalmışız,baktım öğlen olmuş,birazdan mamalarımızı yiyeceğiz buyrun beraber olsun soframız..
:)

Türk okulunun arkadasında ofis mi varmış arkadaşım inan bilmiyorum burada hiç görmedim..
Sizin oturacağınız yerler o zaman bu civarda olacak yine ne güzel..
Burada evlerin kirası çok arttı çünkü Libyaya inanılmaz yatırım yapıyorlar,birçok ülkeden,geleceği çok parlak bir ülke diyorlar..
Gitgide ve hızla gelişiyor..Haliyle ev sahipleri de gözünü açtı,tabiri caizse..
Sitelerdeki evler en az bin,bin beş yüz dinar..
Bingaziden de bakmıştı eşim orada evler Tripoliye göre dasha uygun ,o açıdan güzel..
Ama sosyal hayatın renkliliği ve kalabalık açısından başkent Tripoli..
Bingazi de bulunmadım gerçi arkadaşlar sakin bir yer olduğunu söylüyor..
Kararsızsınız hala değil mi:)
Kolay değil,siz tevekkülü elden bırakmayın taktir Allahındır..

b_miracle
8-04-09, 12:04
selam lıbyana kendı adıma ıyıyım. bı kasık daha koy sofraya gelıyom senın guzel mamalarından yemeye :eek:

b_miracle
handecim eşin begenmıs mı bıngazıyı. ılk ızlenımlerı nasılmıs ?

pinaripekci
libyanacgm şimdi baktım google earth den buldum esının calıstıgı otele cok yakın esım senın oturdugun semtın adı neydı unuttum ama mahari otelde demıstın ya oraya cok yakın yazılısı soyle caddenın an nofliyin road ve as shatt street.fatih ve cumhurıyet caddelerının yanında
umarım gorusebılırler.esınle.cunku esım cok yalnızlık cekıyor.eger uygun olursa lıbyada kullandıgı cep numarasını da yollarım senın ozelıne.senden haber beklıyorum.sevgıyle kal.kızına bır opucuk kondur benım ıcın.

Libyana
Tamam ben soylerım sevdiceğime şimdii:)
Aşırı yoğun iş yerinde daha önce de demiştim sanırm sana da ,5 kişinin işini eşime yükledi şirket adamcağız 5 e bölündü kıyamam..
ıki haftada bir cuma günleri tatil sadece..
Bu hafta tatil sanırım,olmazsa buluşurlar o gün..

Libyana
8-04-09, 13:04
Musadenızle..
Bırazdan gelecegım ınsallah..

pinaripekci
8-04-09, 19:04
libyana galıba buldum abu seta adında bır yer esımın oldugu yere cok yakın .buyukelcılıge aıt turk okuluna esımın kaldıgı yerden 5 dakıka yurume mesafesı varmıs.gelıorum lıbyana ıcımden bır ses oyle soyluyor.rabbım hayırlısını yazsın

handekilinc
8-04-09, 20:04
b_miracle
handecim eşin begenmıs mı bıngazıyı. ılk ızlenımlerı nasılmıs ?
eşim yaşanılmayacak bi yer değil diyor..ama çok fazla bişey de bekleme dedi..hayal kırıklığı olur bu senin için diyor..
senin evinin bulunduğu bölgeyi sordum az çok tahmin etti..inşaallah biz de ii bi yere yerleşiriz..
senin eşinde inşaat mühendisi değil mi canım?görevi nedir?hangi firmada çalışıyor, ücreti tatmin edici mi?istersen özelime atabilirsin mesajını?

sopakuzuli
9-04-09, 17:04
merhaba bu siteye yeni üye oldum nişanlım bugün libyaya gitti libyayı araştırıken tesadüf bu siteye tıkladım.6 ay sonra ilk izni var ve düğün yapmak istiyoruz.lütfen bana detaylı bilgi veririmisiniz çünkü ev kirası ve diğer ekonomik koşullar nasıl bilmek istiyorum.tabi hayatımı devam ettireceğim yeride çok merakediyorum.şimdiden çok tşk ederim.detaylı cevap verir bana yerdim ederseniz çok sevinirim.

Libyana
9-04-09, 17:04
Hoşgeldiniz..
Arka sayfalarda detaylı bilgiler mevcut,onlar dışında yine sormak istedikleriniz olursa seve seve yardımcı olmaya çalışırız..
Allah tamamına erdirsin..

pinaripekci
9-04-09, 18:04
yamelek
merhaba bu siteye yeni üye oldum nişanlım bugün libyaya gitti libyayı araştırıken tesadüf bu siteye tıkladım.6 ay sonra ilk izni var ve düğün yapmak istiyoruz.lütfen bana detaylı bilgi veririmisiniz çünkü ev kirası ve diğer ekonomik koşullar nasıl bilmek istiyorum.tabi hayatımı devam ettireceğim yeride çok merakediyorum.şimdiden çok tşk ederim.detaylı cevap verir bana yerdim ederseniz çok sevinirim.
allah hakkınızda hayırlısını yazsın arkadasım.bende bu hafta esımı yolladım trıpolıye .rabbim hayırlısıyla kavusmayı nasıp etsın ınsallah.sagolsun arkadaslar sayfalarca yazmıslar detaylı bılgı var onun dısında allah razı olsun libyanacgm hıc yorulmadan cevaplıyor soruları.rabbım onuda hep aydınlatsın.

a.s.

Libyana
10-04-09, 07:04
Rabbimiz! Güçsüzlügümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizligimizi Sana sikayet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamizi da yalniz Sana arz ediyoruz.
Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duydugumuz ihtiyaç, Senin zenginligine denk! Sana olan ihtiyacimiz Senin büyüklügün kadar...
Bildirdigin ve gizledigin tüm isimlerini ve Kur'an-i Kerim'i, kalbimizin bahari, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilaci yap.
Hepimizin hakkında en hayırlısını nasip eyle..
hayirli Cumalar

pinaripekci
10-04-09, 08:04
Bu gÜzel duayı paylaŞtıĞın ıÇın allah razı olsun.hepınıze hayırlı cumalar.

hazine
10-04-09, 10:04
Merhabalar, Libya hakknıda yeni bilgiler var mı acaba,
Yaşam orada nasıl, eşiniz ve cocuğunuz ile gidecekseniz çok bekleyen zorluk var mı??
halkın kadınlara davranışı nasıl, insanlarla iletişim kurmak zormu??
evleri nasıl, hayat nasıl
bu konuda çok yardıma ihtiyacım var, bilgisi olan orkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim, konu enson 2 yıl önce konuşulmuş, belki değişiklik olmuştur dedim....

tgbtgb
10-04-09, 10:04
valla benim esimde tripolide bende gelecegim inşallah ama cok korkuorum hala yapamıcam gibime geliyor ve eşimi cok özledim :KK43:
eşimin işyerinden bazı kişiler eşlerini 6 aydır bekliyolarmıs oturma izni çıkmamıs Allah'ım cok bunaldım hakkaten ama sabırlı olmam lazım beklemekten baska care yok:KK43:
sınavdan geciyoruz..

sopakuzuli
10-04-09, 15:04
bu siteye üye oldupğuma çok memnun oldum.gerçekten herkes birbirine yardım etmek için elinden geleni yapıyor.çok teşekkür ederim.

sopakuzuli
10-04-09, 17:04
nişanlım tripolide şimdi hala uçakta aslında.oda ilk kez gidiyor bir arap ülkesine çok tedirgin.ev kiralarıyla ilgili oda araştırmış kiralar çok yüksek demişti bu sitede yazılanlarda bunu destekliyor.hakkımızda hayırlısı olsun.bilgi veren herkese tekrar teşekkürler.

Libyana
ALLAH uzun ayrılıklar vermesin,özlem zordur,burnunda tüter sevdiceği insanın..
Rabbim cc tez zamanda kavuştursun hepinizi,dualarımız sizinle..

pinaripekci
Libyana
ALLAH uzun ayrılıklar vermesin,özlem zordur,burnunda tüter sevdiceği insanın..
Rabbim cc tez zamanda kavuştursun hepinizi,dualarımız sizinle..
allah razı olsun libyanacgm.eşim bugün beni aradı yumuşatıcı makinenin hangi gözüne koyuluyor kac derecede yıkayayım falan deyınce ıcım acıdı.keske yanımda olsaydı..dısarıya cıkıp kamera alacaktı onada cıkamadı cok ozledık ama..lıbyanacgm ınternet ıcın orada bellı bır kota asılamıyor gıbı bırseymı varmıs ne haberın varmı boyle bırseyden sen evdekılerle nasıl gorusuyorsun?
fis

Libyana
hazine
Merhabalar, Libya hakknıda yeni bilgiler var mı acaba,
Yaşam orada nasıl, eşiniz ve cocuğunuz ile gidecekseniz çok bekleyen zorluk var mı??
halkın kadınlara davranışı nasıl, insanlarla iletişim kurmak zormu??
evleri nasıl, hayat nasıl
bu konuda çok yardıma ihtiyacım var, bilgisi olan orkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim, konu enson 2 yıl önce konuşulmuş, belki değişiklik olmuştur dedim....
Merhabalar..
Biz Tripoli yaşıyoruz hemen hemen 1 sene oldu..2 yaşlarında bir kızımız var,yaşam sizin bakış açınıza,tevekkülünüze,tarzınıza ve olaylara yaklaşımınıza bağlı aslında..
Zorluklar var,yok değil ama üstesinden gelinebiliyor biraz sabır ve hoşgoru eşliğinde..
Kadınlara karşı olağanüstü bir yaklaşımları yok ecnebi olduğunuzu anladıkları zaman heryerde olduğu gibi dikkat çekiyorsunuz,ama türkleri çok seviyorlar..
Ihlamurlar Altında dizisi arapçaya çevrilmiş burada yayınlanıyor ve herkes müptelası,abartmıyorum..
Dükkanlara giriyorsunuz ezan vaktiyse-kuran okuyorlarsa ve bu diziyi izliyorlarsa ilgilenmiyorlar bile kaydirigubbakcemile3
Türküm dediniz mi hemen Yahya wa Lamisss queyz maşallah diyorlar.Baş karakterlerin ismini Yahya ve Lamis olarak değiştirmişler..
İnsanlarla iletişim kurmak zor değil daha önceden de yurtdışı deneyiminiz olduysa az çok bilirsiniz,vucut dili bile yetiyorgamyoncuiremsu İngilizce genelde anlıyorlar,türkçe bilenler de mevcut..
Ev hakkında geçmiş sayfalarda detaylı bilgilerimiz mevcut..Kiralar yüksek,evler vasat..
Akşa olunca kıpır kıpır oluyor Lİbya,alışveriş merkezleri dolup taşıyor..Gerçi genelde minik shoplar var,yeni yeni yatırım yapıyorlar büyük Alışveriş merkezlerine..
Şimdilik bunlar..
Sormak istedikleriniz olursa buyrun..
Hayırlı cumalar.

Libyana
pinaripekci
allah razı olsun libyanacgm.eşim bugün beni aradı yumuşatıcı makinenin hangi gözüne koyuluyor kac derecede yıkayayım falan deyınce ıcım acıdı.keske yanımda olsaydı..dısarıya cıkıp kamera alacaktı onada cıkamadı cok ozledık ama..lıbyanacgm ınternet ıcın orada bellı bır kota asılamıyor gıbı bırseymı varmıs ne haberın varmı boyle bırseyden sen evdekılerle nasıl gorusuyorsun?
fis
oy oy oyy..
Çok iyi anlıyorum seni,inş tez zamanda kavuşursunuz,ee biraz öğrensinler ama değil mikaydirigubbakcemile3
Burada 4 kez kamera aldık AL DAHRA diye bir yer var teknoloji merkezi,hepsi de kötü çıktı nasibimiz midir nedirgamyoncuiremsu Türkiyeden getirteceğiz haftaya inşallah..
Platoon diye bir marka var Fatihte,dandik sanarsın ama çözünürlüğü ve fake ler süperyerimseniben
Hım biz de hiç sorun olmadı kota hususunda,gayet sağlıklı görüşebiliyoruz..Anca her gün film indirirsen biter o kotaşakkıdı

pinaripekci
Libyana
oy oy oyy..
Çok iyi anlıyorum seni,inş tez zamanda kavuşursunuz,ee biraz öğrensinler ama değil mikaydirigubbakcemile3
Burada 4 kez kamera aldık AL DAHRA diye bir yer var teknoloji merkezi,hepsi de kötü çıktı nasibimiz midir nedirgamyoncuiremsu Türkiyeden getirteceğiz haftaya inşallah..
Platoon diye bir marka var Fatihte,dandik sanarsın ama çözünürlüğü ve fake ler süperyerimseniben
Hım biz de hiç sorun olmadı kota hususunda,gayet sağlıklı görüşebiliyoruz..Anca her gün film indirirsen biter o kotaşakkıdı
buradan oraya birşey yollamak mümkün olurmu libyanacgm bırde bızım oraya gelebılmemız ıcın resmı olarak ne yapmamız gerekır?

Libyana
Mümkün ama arkadaşlar ve şirket aracılığı ile olur,diğer türlü denemedik uzun sürebilir..
Buraya gelen kafileler oluyor,ıstanbulda da tanıdığınız varsa şirketinizle anlaşıp ,halledebilirsiniz..
En basit yolu bu..:)
Buraya gelmek için vize gerekiyor ben çok uzun süre bekledim -en fazla 4 gün ayrı kalmış bir çift olarak bize hayli işkenci geldi-
ha çıktı ha çıkacak derken 3-4 ay geçti aama kesinlikle nasip meselesi.
Herkes bu kadar beklemiyor kimi çok daha kısa kimi uzun..

sopakuzuli
10-04-09, 20:04
nişanlım 17:30 uçak saati dedi ve yol 4,30 saat sürüyor öyle söylediler dedi saat 23:40 oldu ve hala aramadı.aktarma filan durumumu yada bu saatte bana ulaşacağı bi yermi yok çok merak ettim nasıl şu an hatta biri varsa bana bilgi verebilirmi lütfen

pinaripekci
11-04-09, 11:04
yamelek
nişanlım 17:30 uçak saati dedi ve yol 4,30 saat sürüyor öyle söylediler dedi saat 23:40 oldu ve hala aramadı.aktarma filan durumumu yada bu saatte bana ulaşacağı bi yermi yok çok merak ettim nasıl şu an hatta biri varsa bana bilgi verebilirmi lütfen
melekcıgm ınsallah hayırlı haber almıssındır cnm.allaha emanet ol.

sopakuzuli
11-04-09, 14:04
hala haber alamadım bu normal bi durummu yani libyadan iletişim zormu 24 saat oldu ve habersiz bırakmaz mutlaka arardı.