Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

LIMBURG1985
13-08-09, 15:08
baharçelik
sidocum doğum günü kutlu olsun canım bir dahaki seneye bebenle daha mutlu kutlarsın inşallah ne güzel bak yakın doğum tarihleriniz

çalıkuşu seninle çok fazla sohbet edememiş olsakta yazılarını takip ediyordun tüplerinin o hastalıktan dolayı tıkalı olmadığına sevindim inşallah rabbim tuttuğun oruçlerın hürmetine bebeişini gönderir sana çok sıkıntılar çektin artık sondur umarım

limburgcum bak ne çabukta büyüdü değilmi annesi maşallah size

simgecim merak etme senin meleğinde bi çabuk büyücek inşallah dr kontrolunda yarın belkide pıt pıt kalp atışını görürsün ama göremesende üzülme emi annesi daha çok küçük el sallıyo ordan ama doktor amcaları/teyzeleri göremiyo onu biraz büyüysün bak nasılda el sallıcak size

şencim gülüm hoşgeldin yine döktürmişsin doçent oldun valla şu yazılarını toparlama işini bence ciddiye alabilirsin gerçekten birçok kişiye yol gösterici bir kaynak olabilir diye düşünüyorum seni ve minik prensesi çoookkk öpüyorum

diğer adını saymadığım kızlar hepinizi çok öpüyorum malum ,iş yerinde olduğum için öylee uzuun uzadıya yazamayabiliyorum bazen ama hep dualarımdasınız
YY CANIM BENIM BIZIDE UNUTMAMIS INSALLAH TEYZESI EN KISA ZAMANDA YIGENIMIZI BEKLIORUZ OPUYORUZ CANIMSENIopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

marguerite
13-08-09, 16:08
Dinamiss
Marguerite maşallah canım, allah nazarlardan saklasın.:nazar:
İnşallah hep güzel günlerini, sevinçlerini görürsün meleğinin.
Darısı başımıza:)
aminnnnnnn canimm:nazar::nazar::nazar:

ecesem
13-08-09, 17:08
funda1980
ecesem herşeyin iyi olmasına çok sevindim canım seninde çok az bir süren kalmış sanırım selvihandan sonra sırada sen varsın allah hayırlı doğumlar nasip etsin canım isim düşündünüzmü ?
saol fundacım.... evet selvihandan sonra sanırım ben varım....onuda çok merak ediyorum.... bu yakınlarda olması lazım onunda doğumunun....geçmişi okuyamadığım için belki kaçırmışımdır... oğlumuzun nerdeyse herşeyi tamam... malesef ismi yok....bu gidişlede isim bulamayacağız heralde....siz karar verdinizmi ismine...

esraben
13-08-09, 17:08
şen
merhaba kızlar,

esraben, canım sana hep yazmak istedim ama bi türlü fırsat bulamadım canım ya...yazdıklarını okurken çok duygulandım, biz bu topiğe yazmaya başladığımızda sadece şüko adlı bi arkadaş vardı pıhtılaşması olupta sağlıkla bebeişine kavuşan ama o da iğne kullandığında bebeğini kaybetmiş ve sadece aspirinle bebişine kavuşmuştu yani önümüzde bize ışık olacak umut olacak bi şüko vardı ve onun da tedavisi bana uymuyordu düşün artık telaşımızı heyecanımızı, şimdi siz bizlerden daha şanslısınız bu açıdan, en azından önünüzde tedavi sürecini tamamlamış bebişine sağlıkla kavuşmuş bizler varız ve günden güne bebişine sağlıkla kavuşanların sayısı artıyoor çok şükür, umut olabiliyorsak ne mutlu, yazın beni çok mutlu etti ve önerin de çok hoş, yazdıklarımı bir araya getirmeye çalışayım bakalım güzel fikir sağol, pelincik için hoş bir anı olucak...
kayıpların için çok üzgünüm canım, allah bir daha yaşatmasın o acıyı inşallah...ilaçlarına başlamışsın inşallah doğru tedaviyle bu defa herşey daha güzel olucak..."serdar oğuz" beyi banada tavsiye etmişlerdi doktor araştırmamız sırasında evet riskli gebelk uzmanı kendisi, hatta bi arkadaşla görüştürmüşlerdi beni bizim gibi pıhtılaşma sorunu olan ve serdar beye devam edip bebeğine sağlıkla kavuşmuş ben hamile değildim henüz, o arkadaş çok memnun olduğunu hatta 2. bebeği düşündüğünü söylemişti...ama benim eşimin zekai tahir fobisi olduğundan elemiştik serdar beyi...ama hakkında hep iyi şeyler duydum, inşallah sende memnun kalırsın canım...sayfa sayfa takip edemiyorum malum sebepten, 1 ağustosta gidebildin mi doktora ve ne söyledi merak ettim, inşallah iyi haberlerle gelmişsindir...
bende ankarada öğretmenim bu arada benim kızçeden fırsat bulursam belki görüşür tanışırız bi gün...öpüyorum
:lepi::lepi::lepi:yaşasın şen bana cevap yazdı yaşasınn :KK70:DD :lepi::lepi::lepi: artık msjlarımı göremeyeceğini düşünmeye başlamıştım.şencim inan anlayamadığım bir pozitif enerji veriyorsun bana..:nazar:çok saol,herşey için..a.s.serdar beye giden arkadaşım var çok memnun ama msjlarımda da yazmıştım serdar bey ,hamilelik boyunca sadece asprinle götürürüz iğneye gerek yok deyince ben riskli gördüm..bir doktora daha danışacagım ,eğer serdar beyde karar kılarsam ,iğne konusunda ısrar etmeyi düşünüyorum.
1 ağustosta gittim,kist gördü .tehlikeli değil 2 adet döneminde kendini atar ,zaten bir sürü hap kullanıyorsun birde bunun için kullanma dedi.hamile kalmayı biraz daha erteledik anlıyacağın..mafoldumben
şu tanışma fikri bile çok heyecanlandırdı beni..delikafadulden nasip diyelim .senin gibi birisiyle tanışmayı inan çok isterim..
arkadaşlar umarım sizlerde çok iyisinizdir.gelevera ankaradasın şuan sanırım,gelince mutlaka haberlerini bekliyorum.lidya sende iyisindir umarım.tatil fikri süpermiş :))):eek: dinamiss ,özlem,limburg,papatyasüreyya,meryemmeryem,bkale,nergis ve sayamadığım diğerleri allaha emanet olun..

elif_fidan
13-08-09, 18:08
herkese slm ecesem canım mrba oncelıkle senı tebrık edrım canım bende lutfu beye gi,ttim bu ay benden rahım filmi istemiştı adet olmayı beklıyodum bu ay 1 kere korun masız ilişkıye girdığım için fazla umutlenmıyrdum az once test yaptım 2. çizgi çıktı hamıleyım ve drmz aynı canım senın le konnuşmak istyrm canım mumkunse şuan iğneye mı başlıycam ne yapıcam bilmiyrum

lidya79
elifciğim hayırlı olsun, allah kucağına almayı nasip etsin sağlıkla :Saruboceq:

kızlar şuan ezan okunuyor, allah herkesin gönlündeki muradı versin inşallah.

çalıkuşum gözüün ayddıınnn :hooray: ilk tüp bebişinde tutar hemen inşallah, olmazsa ikincisi allahın izniyle. gelsin ikizler, üçüzleer :-))

lidya79
elifcim değerlerin neydi canım?
lütfü hoca be diyor iğne için, daha onuşmuş muydunuz?bana kalp atımı demişti.ama bu sefer daha erken başlayacağız önlem olarak dedi, hayırlısı allahtan :Saruboceq:

lidya79
ne diyor ve daha önce konuşmuş muydunuz demek istedim :-)
yazamadım bi türlü :-)

lidya79
esraben canım benim, beni de unutmamışsın yeni gördüm.
sağol canım, biraz kafa dağıtmaya niyetimiz var kaydirigubbakcemile2
hakkında hayırlısı inşallah, allahım tez zamanda sağlıkla isteyen herkeslere nasip etsin :Saruboceq:
zamana aylara hiç takılma arkadaşım, olması gerektiğinde hiçbir güç durduramaz, allah hayırlısını nasip etsin sonuan kadar

elif_fidan
canım lidyacım çokk sağol guzel dileklerın için konu okuyordum canım benım şimdi yazıyrum sana

elif_fidan
canım ben gecen hafta ilkez lutfu beye gittim 6 aydr korunmadığımızı syledım ve kanpıhtılaşması kanszlık sorunu syledım ilk rahım filmi istedi o zamn bellı deildi hamiş olduğum zaten 1 kere korunmadık dr gıdıceğim kesınleşttı korunduk samsunda rahım filmini çekınmek için geldım adet olmayı beklıydum 2 gunum gectı evde az once test aldım yaptım çift çizgi kızardı hemen ama lutfu bey filimden sonra gel kanla ilgili testlerı hemattoloji bolumundekı osman özcebeyle beraber yaptrcaz dedi iğneye ne zamn başlıycam cep teli de yok bende kafam çok karışıkk canım ya

calikusu1978
Limburg canim cok özel olmassa sorabilirmiyim sen neden tüp bebk yaptirdin canim belki yazmissindir ben kacirmis olabilirim simdiden kusura bakma.
Senin Ilk tüp bebek tutmusmuydu

calikusu1978
Lidyacigim cok tesekkür ederim canim

lidya79
13-08-09, 19:08
elifciğim, rahim filmini korunmamanıza rağmen 6 ay hamile kalmadın diye istedi değil mi yanlış anlamıyorum. ama sen bu arada hamiş kaldın.hmmmm bence yarın muayenehaneye ara 446 52 99, biliyorsundur. cebini şu aşamada vermez, yani genelde vermez Lütfü Hoca. ben muay.haneyi arıyorum, müsaitse görüştürüyorlar, zübeyde hemşireye veya sekreterine derdini anlatıyorsun, o da mutlaka hocaya danışıyor sana dönüyor. fakat senin daha hematoloji pıhtılaşma değerlerin belli değilse iğn vermez, yani bilmedem değerleri vermez. bu arada testleri yaptırsan nasıl olur dicem ama onların da sonucu geç çıkıyor bayağı. belki coraspinle devam edersinizi test sonuçlarına kadar. ama belki de pıhtılaşman hiç yoktur değil mi canım o zaman kafanı boşa karıştırma derim. en iyisi hocayı yarın m.haneden arayıp danışmak derim ben.

dediğim gibi henüzonçların yok elinde, belki de hiç gerek yok iğneye canım benim.

lidya79
melekcim canım benim hoşgeldin, umarım iyisindir.

kızlar bu arada bugün üstüste 2-3 düşük yapıp bebişini kucağına alan 2 insanın hikayesini dinledim, bu insanların tetkik yaptırmak gibi bir şansları ve durumları yok maalesef. demek bu doğal bir olgu. yani şunu demek istiyorum çok şanslıyız hem de bunu yaşayan çok insan var. sanırım insan ırkının yavaş yavaş zayıflaşması, eski toprak denen kavramın yok olması sonucu bu biraz da çağın hastalığı olmuş.

bizler çok şanslıyız önlemlerimizi alıyoruz, gerisi allah kerim. ama gerçekten vesveye yer vermemekte fayda var. inanın hikayeler çok benzer ve maalesef çook sık. eskiden böyle değilmiş belli ki ya da şimdi daha çok konuşuluyor sanırım.

feryad
elif_fidan
herkese slm ecesem canım mrba oncelıkle senı tebrık edrım canım bende lutfu beye gi,ttim bu ay benden rahım filmi istemiştı adet olmayı beklıyodum bu ay 1 kere korun masız ilişkıye girdığım için fazla umutlenmıyrdum az once test yaptım 2. çizgi çıktı hamıleyım ve drmz aynı canım senın le konnuşmak istyrm canım mumkunse şuan iğneye mı başlıycam ne yapıcam bilmiyrum
Çok güzel bir haber bu :) Gözün aydın ...Allah kucağında da görmek nasip etsin :)sositososito

celen35
herkese selam :) ben istanvbuldayım :KK43: sizleri cok merak ettim..okumaya vaktim yok biri bana kısadan bi özet gecse :) bebişler hamişler nasıllar??bajarı cok merak ediyorum haber varmı?baharcım tel bozuldu arayamıyrum aklım sende??

Dinamiss
ıyi akşamlar kızlar.
Biliyorsunuz bugün kontrolümüz vardı. Herşey yolunda demeyi çok isterdim ama maalesef can sıkıcı şeyler de var.
Rahimde, bebeğimin hemen alt tarafında gene kanama odağı oluşmuş, bende henüz lekelenme ya da kanama yoktu ama doktorum ultrasonda gördü..
10 gün daha istirahat verdi, oluşan pıhtıyı ölçtü. 10 gün sonra kontrole gel, büyüyor mu küçülüyor mu kontrol edelim dedi.
Eğer bu arada kanaman olursa haberim olsun, hemen ara dedi.
Ama iyi olan şey bebeğim çok iyi, kordonu ile oynuyordu bugün. Nasıl hareketli sürekli dönüyor kendi kendine. 13. haftanın içindeyiz artık.
Doktorum genel olarak konuşursak, istisnai bir durum olmaz ise vücut 10. haftadan sonra bebeği değil oluşan pıhtıyı atmaya yönelir dedi.
Bu nedenle kanaman olabilir, vücut pıhtıyı atmak isteyebilir korkma ama bana haber ver dedi.
Kanama ile birlikte ağır sancın olmadığı müddetçe endişelenme dedi.
Ama gene de herşey olabilir tabii ki dedi.
Kızlar çok korkuyorum, bebeğimi gördüm bugün, iyice büyümüştü, gelişimi çok güzel ama bu oluşan pıhtılar ne olacak bilmiyorum.
ıyi şeyler düşünmeye çalışıyorum, inşallah bunu da atlatacağız. Biliyorsunuz 1 ay öncede kanamam olmuştu, ama atlatmıştık. Bu da geçecek diyorum ama gene de bir yanım da deli gibi korkmaya devam ediyor.
Onu kaybetmek istemiyorum, lütfen siz de dualarınızı esirgemeyin bizden.

lidya79
celencim merhaba. ben de geçen hafta 2. düşüğümü yaparak kendimi bu sayfada moral bulurken buldum :-))

hatırladıklarım şöyle: elif fidan demin hamiş olduğunu öğrendi.
çalıkuşunun kan sonuçları çookgüzel çıktı, tüpleri enfeksiyondan kapanmamış veee tüp bebiş denemelerine başlayacaklar kısa zamanda.
meryemmeryem bebişinin eksiklerini tamamlama telaşında.
kahvelokum lütfü beye gitti, rahim filmi istendi.
limburgun bulantıları var ama bebişi iyi herşey yolunda.
dinamissin kanama odağı geçti hattu hafta başladı, herşey yolunda.
başkaaa??hmmm hıh buldum, gelevera yrın ankaraya geliyor, lütfü hocaya gidecek.

ay hafızaya almışmıyım ne?hatırladıkça yazarım yine.
bu arada seninle daha önce hiç konuşmadık sanırım, tekrar merhaba.allah bebişini sana bağışlasın, darısı başımıza ve tüm isteyenlere olsun :Saruboceq:

lidya79
dinamissciğim burda kanaması olan çook arkadaşlarımız oldu, kendileri de yazcaktır zaten.
canım benim 9 ay kanamayla geçiren var hem de adet kanaması gibi.
herşeyi oluruna bırakacağız, yani stres açısından.tabii çok zor ama aklına kötü birşey geldiği anda onu kovacaksın. beyninde yaşatmayacaksın,korku da bir enerjidir.ne zaman gelse seni bulsa aklına kordonuyla oynaayan bebişinin görüntüsünü getireceksin. yani korkuyu olumlu bir görüntü ile ekarte etmeye çalışacaksın canım arkadaşım.ve bol bol dua, bebişle konuşup onu sevip enerjini vereceksin.
ben eminim birşey olmayacak allahın izniyle.
dualarımda olacaksın :Saruboceq:

feryad
Dinamiss
İyi akşamlar kızlar.
Biliyorsunuz bugün kontrolümüz vardı. Herşey yolunda demeyi çok isterdim ama maalesef can sıkıcı şeyler de var.
Rahimde, bebeğimin hemen alt tarafında gene kanama odağı oluşmuş, bende henüz lekelenme ya da kanama yoktu ama doktorum ultrasonda gördü..
10 gün daha istirahat verdi, oluşan pıhtıyı ölçtü. 10 gün sonra kontrole gel, büyüyor mu küçülüyor mu kontrol edelim dedi.
Eğer bu arada kanaman olursa haberim olsun, hemen ara dedi.
Ama iyi olan şey bebeğim çok iyi, kordonu ile oynuyordu bugün. Nasıl hareketli sürekli dönüyor kendi kendine. 13. haftanın içindeyiz artık.
Doktorum genel olarak konuşursak, istisnai bir durum olmaz ise vücut 10. haftadan sonra bebeği değil oluşan pıhtıyı atmaya yönelir dedi.
Bu nedenle kanaman olabilir, vücut pıhtıyı atmak isteyebilir korkma ama bana haber ver dedi.
Kanama ile birlikte ağır sancın olmadığı müddetçe endişelenme dedi.
Ama gene de herşey olabilir tabii ki dedi.
Kızlar çok korkuyorum, bebeğimi gördüm bugün, iyice büyümüştü, gelişimi çok güzel ama bu oluşan pıhtılar ne olacak bilmiyorum.
İyi şeyler düşünmeye çalışıyorum, inşallah bunu da atlatacağız. Biliyorsunuz 1 ay öncede kanamam olmuştu, ama atlatmıştık. Bu da geçecek diyorum ama gene de bir yanım da deli gibi korkmaya devam ediyor.
Onu kaybetmek istemiyorum, lütfen siz de dualarınızı esirgemeyin bizden.
Allah esirgesin canım Allah sana ve bebeğine sağlıklı hamilelik dönemi versin ve bebişini kucağına al inşallah bütün dualarım seninle...:Saruboceq:

Dinamiss
ınşallah Lidya'cım inşallah güzel olacak her şey.
Sanırım kendimi inandırmıştım iyice, artık işe bile başladım, bir daha olmayacak, normal bir hamilelik geçireceğim ben diyordum sürekli kendi kendime.
Bugün gidip de bunları görünce,duyunca birden kötü oldum, hiç beklemiyordum.
Ama yapacak birşey yok, sadece dua edip bekleyeceğim.
Ama yazık değil mi o sağlıklı olduğu halde, benim kanım yüzünden ona birşey olursa nasıl başa çıkarım bilmiyorum.
ılk düşüğümde bu sorunu bilmiyordum, belki de bebeğim sağlıksızdı ondan gitti diyordum.
Ama şimdi böyle düşününce içim içimi yiyor.
Neyse en iyisi bunları hiç düşünmemeye çalışmak.
Umarım bunu da atlatacağız.

Çalıkuşu canım, sonuçlarına çok sevindim.
Orucunu da tutacakmışsın, inşallah tüm duaların kabul olur arkadaşım.

Dinamiss
İnşallah Lidya'cım inşallah güzel olacak her şey.
Sanırım kendimi inandırmıştım iyice, artık işe bile başladım, bir daha olmayacak, normal bir hamilelik geçireceğim ben diyordum sürekli kendi kendime.
Bugün gidip de bunları görünce,duyunca birden kötü oldum, hiç beklemiyordum.
Ama yapacak birşey yok, sadece dua edip bekleyeceğim.
Ama yazık değil mi o sağlıklı olduğu halde, benim kanım yüzünden ona birşey olursa nasıl başa çıkarım bilmiyorum.
İlk düşüğümde bu sorunu bilmiyordum, belki de bebeğim sağlıksızdı ondan gitti diyordum.
Ama şimdi böyle düşününce içim içimi yiyor.
Neyse en iyisi bunları hiç düşünmemeye çalışmak.
Umarım bunu da atlatacağız.

Çalıkuşu canım, sonuçlarına çok sevindim.
Orucunu da tutacakmışsın, inşallah tüm duaların kabul olur arkadaşım.

lidya79
13-08-09, 20:08
haklısın dinamiscim kim olsa senin gibi hissederdi.
ama sen şimdi bunları düşünme, bol bol dinlen, hatta benim yerime de yemekteyizi izle hala sabahları varsa :-))
ne zaman istersen de yaz, biz hep seninleyiz...

lidya79
canım pıhtıdaşlarım, iyi geceler.
malum yarın yolculuk var valiz hazırlayacağım.
allah herkesin gönlündeki muradı versin inşallah :Saruboceq:
dinamisscim ve herkes, hepiniz allaha emanet olun.

feryad
Dinamiscim burda henüz yeniyim ama iyi düşün iyi olsun bizim dualarımız hep seninle olacak...
Ben buraya katılmadan önce kendimi çok yalnız hissediyordum ama şimdi içim daralınca buraya girip sizlerin yazılarını okuyup rahatlıyorum...

feryad
lidya79
canım pıhtıdaşlarım, iyi geceler.
malum yarın yolculuk var valiz hazırlayacağım.
allah herkesin gönlündeki muradı versin inşallah :Saruboceq:
dinamisscim ve herkes, hepiniz allaha emanet olun.
Lidyacım hayırlı yolculuklar ... unutma yolcunun duası kabul olur dualarını esirgeme bizlerden kendine iyi bak..

esraben
dinamisscim öncelikle gözün aydın mı demeliyim geçmiş olsun mu bilemedim.gözün aydın çünkü bebeğin çok sağlıklı,geçmiş olsun beklemediğimiz bir durum oluştu. sakın stres yapma bunuda atlatacaksın eminim.şanslısın ki doktorun önceden görüp seni uyardı. hiç canını sıkma yat istirahat et.bol bol dua et.eminim sen bunuda atlacaksın

lidya79
feryadcım hepiniz dualarımda olacaksınız canım benim...

celen35
lidya79
celencim merhaba. ben de geçen hafta 2. düşüğümü yaparak kendimi bu sayfada moral bulurken buldum :-))

hatırladıklarım şöyle: elif fidan demin hamiş olduğunu öğrendi.
çalıkuşunun kan sonuçları çookgüzel çıktı, tüpleri enfeksiyondan kapanmamış veee tüp bebiş denemelerine başlayacaklar kısa zamanda.
meryemmeryem bebişinin eksiklerini tamamlama telaşında.
kahvelokum lütfü beye gitti, rahim filmi istendi.
limburgun bulantıları var ama bebişi iyi herşey yolunda.
dinamissin kanama odağı geçti hattu hafta başladı, herşey yolunda.
başkaaa??hmmm hıh buldum, gelevera yrın ankaraya geliyor, lütfü hocaya gidecek.

ay hafızaya almışmıyım ne?hatırladıkça yazarım yine.
bu arada seninle daha önce hiç konuşmadık sanırım, tekrar merhaba.allah bebişini sana bağışlasın, darısı başımıza ve tüm isteyenlere olsun :Saruboceq:
saolasın lidyacım opuyorumnanaktan öncelikle cok ama cok gecmiş olsun :gitme: yazmıstım sanırım ama tazelemek istedim bu dileğimi allaım sabır versin sabrınında karsışığını versin bitanem :çok üzgünüm: elif fidanında bizimde gözlerimiz aydın olsun cok gzl bir haber aldım gece gece :teytey: allahım tamamına erdirsin darısı tüm isteyen anlarıma :Saruboceq: calıkusum canımın içi bitanem :1hug: nasıl mutlu oldum anlatamam ii haberinhi alınca :1hug: nasılda tyoluna giriyor hersey opuyorumnanaktan allahım cok buyuk belkide seni geleceğin ikiz anneliği bekliyor he ne dersin yerimseniben peki bahar :sm_confused: cok merak ediyorum hiç haber yok mu :çok üzgünüm:

Dinamiss
Sevgili esraben, lidya, feryad ve tüm arkadaşlar teşekkür ederim hepinize.
Lidyacım şimdiden iyi tatiller sana.
Feryad hoşgeldin aramıza.
Ben şimdi uzanmaya gdiyorum kızlar, hepinizi öpüyorum çok. Yazarım gene.
Allahım inşallah hepimizi meleklerimize sağlıkla kavuşturur.

şen
offf papatyacım yaa...bende üzüldüm şimdi, ne kadar da yakınmışız halbuki...neyse seneye inşallah...ayy süper olur kızlar oynarken filan demişsin ya şimdiden heveslendim valla, inşallah canım inşallah...öpüyorum çok...

ESERizmir
kızlar uzun zaman oldu bende giremedim nete dr.a koşturmaktan dinlenmeten fırsat bulamadım. geçen hafta cumadan beri ii değildim. ishal kusma bulantı ve arada başağrısı mafetti beni 3 gündür tahlill yaptırıyorum ama sadece idrarda protein çıktı miktarı 25 dr.um önemli olmadığını söledi. sadece kendimi toplamam ve vucudumun daha fazla su kaybı olmaması için hastanede 2 gün yatıp serumla beslenmem gerektiğini söledi ama ben hala kendimi toplarım düşüncesiyle gitmiyorum... hastanede kalmak istemiyorum :KK43:
iyi haberde tüm bunlardan bebişim etkilenmemiş ben her ne kadar 1 aydır kilo alamasamda o maşallah 2600 gr.olmuş ve gelişimi normalden 2 hafta ilerideymiş... şükürler olsun...
sonuyok... işe girmiş herhalde sayfaları okurken atlamışım herhalde hayırlısı olsun onun için.. girmiyo galiba uzun zamandır oda nete son sayfalarda göremedim..
BUARADAAA dr.um normal doğum yapabilirsin dedi 2 hafta sonra nst ye giricem ondan 2 hafta sonrada çatı muayenesi yapacakmış... normal doğum düşünenleriniz var mı. ben sezeryan istiyorum dedim sezeryan olursa eşimi doğuma alamazmış ama normal doğum yaparsam eşim doğuma girebilirmiş...
SıDO d.günün kutlu olsunnnnn...
yeni hamişlerimize hayırlı olsun.... sağlıkla alalım kucağımıza bebişlerimiziiiii
ÖPTÜMMM

şen
simge, dinamiss umarım kontrolleriniz iyi geçmiştir, herşey yolundadır inşallah...

simgecim, sen hamileliğin ilk dönemlerindesin henüz, bebeğinin sana sıkı sıkı tutunduğuna eminim ama bunun için ananas suyunu önermişlerdi bana bende günde bir iki su bardağı içmiştim, tutunmayı kolaylaştırıyor canım...bi zararı yok meyve suyu sonuçta, ama %100 olanını al marketlerde var...allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin...

sido cumm, ne güzel haberler vermişsin...canım benim hadi azz kaldı bebişine kavuşmana...hastane çantanı hazırlaman iyi olmuş, benim 34. haftada gelmişti sabırsız pelin biliyosun, ayy allah benzetmesin, zamanında doğur inşallah...doğum haberlerini bekliycez artık heyecanla...öptüm

şen
eserizmir, öncelikle çokk geçmiş olsun canım, acil şifalar diliyorumm...
bebeğinin iyi olamasına çok sevindim, herşey yolunda maşallah, ne güzel, allah sağlıkla tamamına erdirsin...

niye sezeryanda alamıyorki doktorun eşini, benimki girmişti...neyse hayırlısı ne ise öyle olsun...
öpüyorum

şen
dinamisscim, şimdi gördüm yazdıklarını...bebeğini görmüşsün ne güzel hep o anı düşün...sakın kötü düşünme canım, herşey güzel olacak de hep, bebeğinde etkilenir aman ha!! birde doktorun doğru söylüyor, bebeğin sana sıkı sıkı tutundu inşallah ve oluşan kanama odağının bebeğine bir zararı olsaydı öyle kıpırdanabilir miydi hiç...hiç bişey olmıycak inşallah, bol bol dua et, dinlen ve oyalanacak bişiyler bul hemen kendine sakın sürekli kanama olayını düşünmemeye çalış lütfen...tedavini oluyor önlemlerini alıyorsun, artık takdir allahın, rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip eder inşallah....birde benim yüzümden diye düşünme lütfen, sen isteyerek bu hastalığa sahip olmadın ki canım benim, herşey allahtan ve herşeyin bi sebebi var biliyosun bu da bizim imtihanımızmış diye bakıyorum artık ben olaya...

dualarımız seninle inşallah herşey yolunda gidecek...iyi düşünüyoruz hep tamam mı??öpüyorum...