Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

tedepo
24-10-09, 06:10
Dinamiss
Günaydın kızlar:)

Ya benim aklıma bu domuz gribi aşısı takılıyor. Doktoruma gitmeme daha 10 gün var benim.
Gittiğimde soracağım ama merak ettim acaba sizler ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Bu konuyu doktoru ile konuşan oldu mu, yaptıracak mısınız yaptırmayacak mısınız?
Belki diyorum evde olsam yaptırmazdım ama benim eşim lise öğretmeni akşama kadar kalabalıkta çocuklarla birlikte, e ben de üniversitede çalışıyorum...
Yani virüsün en kolay yayıldığı yerlerdeyiz ikimiz de:KK43:(

Aslında hiç yaptırmak istemiyorum, her kafadan bir ses çıkıyor ya bu beni korkuttu aşıya falan da güvenemiyorum ama bir yanım da acaba? diyor.
Bir de dün haberlerde dinledim, Sağlık Bakanı da hamileler yaptırmalı demiş...

Sizler bu konuda ne yapmayı düşünüyorsunuz?
slm dinamiss
bende öğretmenim hemde benim öğrenciler ilköğretim öğrencisi ayrıca accayip varoş biryerde görevdeyim.
yani temizlik sıfır akannehir
ama ben asla yaptırmıyccam güzelim.çünkü bu aşı için bizi kobay olarak kullandıklarını düşünenlerdenim.
ama herkesin seçeneği farklı olabilir.
ben kendi tedbirimi kendim alıyorum.elim kapı yada çocuklara yada herhangi bir şeye temas ettiğinde asla yiyecek yada özel eşyalarıma dokunmadan 2-3 dk'ya yakın bir kaç kez sabun ile yıkıyor ardından mikrop öldürücu sıvılardan kullanıyorum.
yani hamile kalsamda yaptırmıycam.
gerisi sana kalmış.kimi doktorlar asla yaptırmayın diyor kimi yaptırın.
seçim bizlere kalmış durumda

tedepo
24-10-09, 06:10
tubiloshh
kızlar çok sağolun destekleriniz için...
ozporcum seni çok iyi anlıyorum. ama herzaman böyle üzülerek hayat sürmezki :KK43:
herşeyiz amana bırak. inanırmısın 21 yaşımda bebege hasret kaldım. millet 21 inde evlenmeyi bile düşünmüyorken ben bu hale geldim. artık hamile kaldıgımda sevinemiyoruz bile. ama herşeyde bir hayır var diyorum.progestan takviyesine başladım.doktorumu değiştirdim. hatta gereği bile olmadıgı halde eşim varikosel ameliyatı oldu. kısmet bakalım. yeni bir ay yeni bir umut benim için...
burada birbirimize destek olmak için varız. üzülmekle ağlamakla geçmez bu hayat...
halimize binlerce kez şükredelim. aylarca karnında taşıyıp, doğum zamanını iple çekip, sonra bebeklerini kaybeden nice anneler var. sancıyla doğurup sonrasında bebeklerininacısını yaşayan ne insanlar var. bu halimize de şükür. bir gün mutlaka olucak. o günü sabırla bekleyelim...
yeterki birbirimize destek olup moralimizi yüksek tutalım... öpüyorum sizi arkadaşlarım opuyorumnanaktan
canım daha çok küçükmüşsün.kıyamam ben sana:teselli:
şuan hamişmiydin canım?

nergis60
24-10-09, 07:10
kızlar rüyamda ne gördüm biliyomusunuz... doğum yapıyordum ve bir erkek bebeğim oluyodu.. onu giydirdim,emzirdim. sevdimmmm.......çoooooooooook güzel bir şeydi yaaaaa keşke gerçek olsaydı.normal doğum yapıyodum. bebeğim kara gözlü kara kaşlı çok tatlıydı. eşime benziyodu.hiç ağlamadı..beyaz zıbın giydirdim. şapkasını taktım.. sürekli ağzını açıyodu.sanırım karnı aç diye emzirdim.inanılmaz bir duyguydu..mafoldumben neden uyandım ki rüyadan:sinifsinif:

tedepo
24-10-09, 08:10
nergis60
kızlar rüyamda ne gördüm biliyomusunuz... doğum yapıyordum ve bir erkek bebeğim oluyodu.. onu giydirdim,emzirdim. sevdimmmm.......çoooooooooook güzel bir şeydi yaaaaa keşke gerçek olsaydı.normal doğum yapıyodum. bebeğim kara gözlü kara kaşlı çok tatlıydı. eşime benziyodu.hiç ağlamadı..beyaz zıbın giydirdim. şapkasını taktım.. sürekli ağzını açıyodu.sanırım karnı aç diye emzirdim.inanılmaz bir duyguydu..mafoldumben neden uyandım ki rüyadan:sinifsinif:
canım müthiş bir rüya bu delikafadulden
çok güzel haberler güzel bir dönemin başlangıc mutluluk gibi olayların habercisi bir rüya bu bence.
ayy ne güzel alkisalkisalkis

nergis60
inşallah herşey güzel olacakkkkkk

tedepo
ya kızlar takip çizelgesi nasıl yapılıyor.bilen var mı??
şu ayzılarımızın altında çıkan

nergis60
canderya canım ya başına film gibi olaylar gelmiş...delikafadulden ama şimdi sen nasıl sabredeceksin o zamana kadar

nergis60
canderya200
ya kızlar takip çizelgesi nasıl yapılıyor.bilen var mı??
şu ayzılarımızın altında çıkan
evet canım biliyorum benim ki nasıl güzel mi?zemuszemus

nergis60
günaydın kahvelokum.....
nasılsın tatlım...

tedepo
nergis60
canderya canım ya başına film gibi olaylar gelmiş...delikafadulden ama şimdi sen nasıl sabredeceksin o zamana kadar
kız sorma yauvvvv kaydirigubbakcemile3
ama napalım sabredicem artık.zaten dünde erkendi biraz çıkmayabilirdide.
p.tesi daha iyi olur.yani kesin sonucu o zaman alabilirim.

nergis60
evet canım biliyorum benim ki nasıl güzel mi?zemuszemus

ya evet seninki çok güzel.kıskandım yaaaa.:1shok: :1shok:
bende istiommmm artıkkkk kaydirigubbakcemile

nergis60
canderya200
kız sorma yauvvvv kaydirigubbakcemile3
ama napalım sabredicem artık.zaten dünde erkendi biraz çıkmayabilirdide.
p.tesi daha iyi olur.yani kesin sonucu o zaman alabilirim.

ya evet seninki çok güzel.kıskandım yaaaa.:1shok: :1shok:
bende istiommmm artıkkkk kaydirigubbakcemile
evet aslında adet gününü bekleyebilsek te beklesek çok daha iyi olur da işte napalım :kedi: merak bu kuzum insanın içini yer kemirir...:hulya: pazartesi inşallah olumlu sonuç çıkar..
istersen sana bi tane yapayım :lepi:

kahvelokum
bkale
kızlar herkese günaydın. sabah saat 7 buçuk gibi doğumun başladığının göstergesi olan nişan diyorlarya o geldi. şimdi de hafif hafif geliyor. kasıklarımda da sancılanma başladı bugün yarın doğum gerçekleşecek galiba . kızlar çok korkuyorum ve heyecanlıyım benim için dua edin çok ihtiyacım var öptüm hepinizi.
canım benim..ee o zaman ne duruyorsun sen burda.. hadi ara doktorunu.. git hastaneye.. bizi de merakta bırakma... mutlaka haber ver.. Allah'ım yardımcı olsun..ay çok heyecanlı....

nergis60
nergis merhaba canım.. benzer bir rüyayı ben geçen sene dokuz ekimde görmüştüm..
herhalde yaşamış olsaydı bebeğim o tarihte doğacaktı.. çünkü hesaplamalara göre ekim başı çıkıyordu sezeryan tarihi... bebişim 9 ekim sabahı, geldi, tombul yanaklı bir oğlan.. mavi kıyafetleri giydirilmiş.. annesini emdi.. gittii.... annesine haber verdi doğum tarihini... ah ya... kız sabah sabah ağlattın beni.....

nergis60
günaydın kahvelokum.....
nasılsın tatlım...
iyim canım... iyiyim... azıcık duygulandım...

kahvelokum
sen nasılsın nergis??

kahvelokum
canderya, azıcık sabret tatlım, sen böyle kafaya taktıkça, inan beynin hormaon salgılatıyor ve yumurtan döllenmemek için kendini korumaya alıyor.. azıcık rahat... ( diyene bak.. he he sanki senden farklıyım!!)

tedepo
24-10-09, 09:10
nergis60
evet aslında adet gününü bekleyebilsek te beklesek çok daha iyi olur da işte napalım :kedi: merak bu kuzum insanın içini yer kemirir...:hulya: pazartesi inşallah olumlu sonuç çıkar..
istersen sana bi tane yapayım :lepi:

çok saol canım.
nasıl yapılıyor anlatırsan bende yapmaya çalışırım.
severim bişeyler öğrenmeyi:)))
en azından yapmaya çalışırım.:eek:

nergis60
kahvelokum
canım benim..ee o zaman ne duruyorsun sen burda.. hadi ara doktorunu.. git hastaneye.. bizi de merakta bırakma... mutlaka haber ver.. Allah'ım yardımcı olsun..ay çok heyecanlı....

nergis merhaba canım.. benzer bir rüyayı ben geçen sene dokuz ekimde görmüştüm..
herhalde yaşamış olsaydı bebeğim o tarihte doğacaktı.. çünkü hesaplamalara göre ekim başı çıkıyordu sezeryan tarihi... bebişim 9 ekim sabahı, geldi, tombul yanaklı bir oğlan.. mavi kıyafetleri giydirilmiş.. annesini emdi.. gittii.... annesine haber verdi doğum tarihini... ah ya... kız sabah sabah ağlattın beni.....

iyim canım... iyiyim... azıcık duygulandım...
canım gerçek mi ... biliyomusun şimdi sen söyleyince bende hesapladım. düşmemiş olsaydı benim doğumumda bu haftalar raslıyomuş
:gitme: benim bebişim aynı babasıydı... çok tatlıydı...ben gördüm ama keşke eşimde görseydi o kadar tatlıydı ki...
bir saniye bile olsa onu hissettmek o kkadar güzel bir duyguydu ki...:gitme::gitme:

tedepo
kahvelokum
canderya, azıcık sabret tatlım, sen böyle kafaya taktıkça, inan beynin hormaon salgılatıyor ve yumurtan döllenmemek için kendini korumaya alıyor.. azıcık rahat... ( diyene bak.. he he sanki senden farklıyım!!)
olsun birbirimize destek olmamız gerek.
ama bu sefer daha sabırlıyım.bu ayda olmazsa koyvercem gidicek kaydirigubbakcemile5

kahvelokum
nergis60
canım gerçek mi ... biliyomusun şimdi sen söyleyince bende hesapladım. düşmemiş olsaydı benim doğumumda bu haftalar raslıyomuş
:gitme: benim bebişim aynı babasıydı... çok tatlıydı...ben gördüm ama keşke eşimde görseydi o kadar tatlıydı ki...
bir saniye bile olsa onu hissettmek o kkadar güzel bir duyguydu ki...:gitme::gitme:
bilmem mi canım... bilmem mi...

nergis60
canderya özeline yapılışını yazdım bakıver canım

ozpor
kızlar herkese slm olsun nasılsınız hepiniz...

nergis60
ozpor
sabah sabah bir sürü ağladım canım..:gitme: şimdi iyiyim..
sen nasılsın ? herkese iyi pazarlarkaydirigubbakcemile2

calikusu1978
celen35
calıkusum nasılsın?
Celenim ben iyiyim sen nasilsin canim.
Cemre fistigi nasil. Insallah iyidir canim. Üptüm onun tatli yanaklarindanopuyorumnanaktan

LIMBURG1985
canim cok gecmis olsun hepsine tek tek canim sende iyisindir insallah bak zaman herseye ilac dimi canim gun gelicek bu gunlere donup guleceksin ben neler cektim diyeceksi yavrularini opup koklarken bazende kizarken onlarakaydirigubbakcemile3
canim nasilsin bi bakayim dedim opuyorum seni cokkkkkk
Saol tatliskom benim Insallah bir gün bu dediklerin olur canim.opuyorumnanaktan

bkale
kızlar herkese günaydın. sabah saat 7 buçuk gibi doğumun başladığının göstergesi olan nişan diyorlarya o geldi. şimdi de hafif hafif geliyor. kasıklarımda da sancılanma başladı bugün yarın doğum gerçekleşecek galiba . kızlar çok korkuyorum ve heyecanlıyım benim için dua edin çok ihtiyacım var öptüm hepinizi.
Canim Allah yardimcin olsun. Hadi bakalim bebissss geliyoooo:eek:
nergis60
Canim benim Insallah o rüyan kisa zamanda gerceklesir:teselli:

ozpor
nergis60
sabah sabah bir sürü ağladım canım..:gitme: şimdi iyiyim..
sen nasılsın ? herkese iyi pazarlarkaydirigubbakcemile2
neden ağladınki bitanem ağlama be!:eek:

tedepo
nergis60
canderya özeline yapılışını yazdım bakıver canım
ok canım çok saol.
bakıcam opuyorumnanaktan

gelevera
günaydın fıstıklar

nergiscim ohhhhh rüyan süpermiş valla insanın anne olası geliyor öyle emzirmek falan inşallah o günleride görürüz hepimiz...

gelevera
çalıkuşu soğan suyu şifa olsun inşallah diyorum öncelikle... ve ailendeki rahatsızlıklara üzüldüm çok geçmiş olsun allah şifa versin... özellikle yeğenin ah kıyamam minnacık canıyla.... allah şifa versin...

LIMBURG1985
bkale
ayy cok heyecanli gozleri doldu okurken hadi bakalim kavusmaya az kaldi rabbim bi kerede kurtarsun insallah haberdar et bizi canim allah yardimcin olsun
nergis60
ne guzel bi ruya ama insana gercek gibi geliyor hep bende cok gordum boyle ruyalari gerceginide yasarsin insallah
ozpor
hosgeldin canim
gelevera
günaydın fıstıklar

nergiscim ohhhhh rüyan süpermiş valla insanın anne olası geliyor öyle emzirmek falan inşallah o günleride görürüz hepimiz...
sende hosgeldin canim nasilsin

gelevera
limburg gel hadi iki kelam edelim...

LIMBURG1985
edelim canim nasilsin

gelevera
Dinamiss
Günaydın kızlar:)

Ya benim aklıma bu domuz gribi aşısı takılıyor. Doktoruma gitmeme daha 10 gün var benim.
Gittiğimde soracağım ama merak ettim acaba sizler ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Bu konuyu doktoru ile konuşan oldu mu, yaptıracak mısınız yaptırmayacak mısınız?
Belki diyorum evde olsam yaptırmazdım ama benim eşim lise öğretmeni akşama kadar kalabalıkta çocuklarla birlikte, e ben de üniversitede çalışıyorum...
Yani virüsün en kolay yayıldığı yerlerdeyiz ikimiz de:KK43:(

Aslında hiç yaptırmak istemiyorum, her kafadan bir ses çıkıyor ya bu beni korkuttu aşıya falan da güvenemiyorum ama bir yanım da acaba? diyor.
Bir de dün haberlerde dinledim, Sağlık Bakanı da hamileler yaptırmalı demiş...

Sizler bu konuda ne yapmayı düşünüyorsunuz?
canım yaptırma bence ama hijyene dikkat etmeye çalış yanında kolanya bulundur ellerini sık sık yıka ve sonrasında kolonyayla dezenfekte et.... inş birşey olmaz tabiki...
bkale
gerçekten çok heyecanlı canım allah kolaylık versin sana dua edicem senin duan daha çok kabul olur sende bize dua et sağlıklı bebişlere sahip olalımdiye.... sana çooooooookk dua edicem...

tedepo
24-10-09, 10:10
kimse yok herkes gezintide galiba

Dinamiss
Canderya, gelevera yanıtlarınız için sağolun kızlar:)
Sanırım ben de yaptırmayacağım ama işte insan gene de ikilemde kalıyor.

Canderya her işte bir hayır var derler ya, belki de erken olduğu için sonuç çıkmayacaktı, sen de üzülecektin umarım bu senin 2-3 gün daha beklemen ve müjdeli sonucu alman için gelişmiş bir aksiliktir canım benim:)

Bkale tatlım ne güzel inşallah seni uğraştırmadan zorlamadan bir avazda geliverir kollarına bebeğin :Saruboceq:

Limburg sen nasılsın tatlım? Sizin orada ne durumda bu aşı işi, yapılıyor mu yapılmıyor mu, hamileler için ne diyorlar bu domuz giribi aşısı için?

tubiloshh
canderya200
canım daha çok küçükmüşsün.kıyamam ben sana:teselli:
şuan hamişmiydin canım?
yok kuşum şu an hamile değilim. ama çalışmalara başladık kaydirigubbakcemile2

LIMBURG1985
canim cok gecmis olsun ama emin ol onlar duracaksa duruyor zaten nasipte varsa sagliklilarsa ben ilk zamanda ne kanama gecirdimparcalar dusurdum afedersin adet kanamasi gibiydi o zamanlar her hafta bazeN 3 4 gunde bi muayne oldum hep de vajinadan suan 22 haftaligim duracak olunca bisey olmuyor hayirlisi degilmis canim boyle teselli et kendini insallah en kisa zamanda hamile kalirsin sende bende 24 yasindayim ama dedigin gibi insan evlata hasret kaliyor bu ya
teşekkürler canım benim...
evet duracaksa duruyor...
ama ben hiçbirzaman hamile oldugumu anlayamadım bile:KK43:
bebişimi hissedemedim. :çok üzgünüm:
inşallah bu ay farklı olucak. sağlıklı bir hhamilelik olucak inşallah.
yani önce bi hamiş olim de kaydirigubbakcemile3
rabbim senin de bebişini sağ salim kucagına almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:

umut_sevgim
bkale

canım benım rabbım cabucak hayırlısıyla dogurmayı nasıp etsın dualarımız senınle bebeısını cabucak dogur eve gel guzel haberlerını beklıyoz canımmm......

CALIKUSUM SEN NASIL OLDUN MORALIN IYI DEGILMI VALLA HEP DUALARIMDASIN KENDINE COK IYI BAK TEZ ZAMANDA BEBISINIE KAVUSMAN DILAGIYLE.......

seydam
24-10-09, 11:10
kizlar herkese slm ya ben kürtajdan sonra daha adet olmadim diger kürtajlarimda hic bukadar gecikmemistim nolacak simdi!!CADIARZU

seydam
BKALE allah kolay dogumlar nasip etsin ins leke gelmis cnm bence cok sürmez hadi allah yardimcin olsun saglikli sihatli ins

seydam
NERGIS60 rüyanda erkek cocuk görmek müjdeli haber derler insallah ne umuyorsan rabbim o dilegini versin insallah

tubiloshh
canım seydam bekle bakalım...
bende mecburi kürtaj oldum. parça kalmıştı.
ama kanamam kürtajdan sonra kesilmişti. yani 1 gün az az oldu ve bitti.
daha sonra normal adet döngüme devam ettim. yaklaşık bi 20 gün sonra adet olmaya başladım...

seydam
limburg1985, tubiloshh meryem slm arkadaslar

LIMBURG1985
Dinamiss

Canderya her işte bir hayır var derler ya, belki de erken olduğu için sonuç çıkmayacaktı, sen de üzülecektin umarım bu senin 2-3 gün daha beklemen ve müjdeli sonucu alman için gelişmiş bir aksiliktir canım benim:)

Bkale tatlım ne güzel inşallah seni uğraştırmadan zorlamadan bir avazda geliverir kollarına bebeğin :Saruboceq:

Limburg sen nasılsın tatlım? Sizin orada ne durumda bu aşı işi, yapılıyor mu yapılmıyor mu, hamileler için ne diyorlar bu domuz giribi aşısı için?
canim iyiyiz bugun 22 haftalik olduk cok sukur kipir kipr oglum bilmiorum daha erkenmidir ama ben iki gundur karinimda inip kalkmalar goruyorum yani hareketlerini hissetmekten ziyade gozumle goruorum icim icime sigmior ALLAHim hekese tatdirsin bu duyguyu

canim asi konusunda hic duymadim yaptiran drumlada hic konusmadim hatta bize tetenoz asisi bile oladi ve burda hicbir hamileye de olmamis bilmiorum artik baska bir sekildemi oluyor anlamadim

canim DENIZcim nasil iyimi annesini uzmuyor dimi bizde iki isimde kaldik esim ALPEREN ben ise EFE dioyorum ikimizde iki ismi de begendik esim ikiside olsun diyor bende tek isim istiyorum kararsisiz bakalim simdilik bizden bu kadar opuyorum canim

seydam
tubiloshh
canım seydam bekle bakalım...
bende mecburi kürtaj oldum. parça kalmıştı.
ama kanamam kürtajdan sonra kesilmişti. yani 1 gün az az oldu ve bitti.
daha sonra normal adet döngüme devam ettim. yaklaşık bi 20 gün sonra adet olmaya başladım...
evet cnm ama hic belirti yok belki diyorum kanamam 15 günü bulmustu bu kez ondanmi acaba uzadi 24 eylüldü kürtaj tarihim 8 ekimde bitti ayni gün doktor kontrolune gitmistim hayirlisi stres oldum vallahi

LIMBURG1985
tubiloshh
yok kuşum şu an hamile değilim. ama çalışmalara başladık kaydirigubbakcemile2

teşekkürler canım benim...
evet duracaksa duruyor...
ama ben hiçbirzaman hamile oldugumu anlayamadım bile:KK43:
bebişimi hissedemedim. :çok üzgünüm:
inşallah bu ay farklı olucak. sağlıklı bir hhamilelik olucak inşallah.
yani önce bi hamiş olim de kaydirigubbakcemile3
rabbim senin de bebişini sağ salim kucagına almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:
saol canim amin cumlemiz o guzel gunleri yasariz insallah insallah sende tez zamanda saglikla hamile kalir ve bebegini kucaklayip doya doya koklarsin canim

LIMBURG1985
seydam
merhaba canim nasilsin ben iki kez kurtaj oldum ikisinde de ikiser ay olmadm ucuncu ayda adet olmustum bence herkesin bunyesine gore degisiyor ama istersen bi druna danis yinede canim

tubiloshh
seydam
evet cnm ama hic belirti yok belki diyorum kanamam 15 günü bulmustu bu kez ondanmi acaba uzadi 24 eylüldü kürtaj tarihim 8 ekimde bitti ayni gün doktor kontrolune gitmistim hayirlisi stres oldum vallahi
dokrotunu aradınmı canım?
bazı durumlarda aksayabiliyor ama stres yaparsan daha kötü olur. stres de geciktirebiliyor...

LIMBURG1985
saol canim amin cumlemiz o guzel gunleri yasariz insallah insallah sende tez zamanda saglikla hamile kalir ve bebegini kucaklayip doya doya koklarsin canim
aminnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq:
inşallah tatlım inşallahhhh...

kızlar progestan kullanan varmı aranızda yha?

meryemmeryem
canderya200
kızlar bugün film gibi bir gündü.
neyse tahllerimi heycanla almaya gittim.
kız kardeşimle eyer hamiş isem halay çekcez dedik delikafadulden
neyse bir gittik benim isimimi bulamıyolar sonra bir baktılar benim doktor benim barkotu başka hastanın barkotunun üstüne yapıştırmış ben diye akannehir o kadına yazılan bir iki kan tahlili çıktı.
neyse benden kan alan stayjer hemşire
kızı çağardılar.
biraz kızdı ordaki sorumlu kız hemşireye :mymeka: çünkü benim adımın tüpün üstündeki parkot olduğunu benim adımı sorarak doğrulaması gerekiyormuş.
neyse bende önemli değil dedim.kızcaaz çok korkto çünkü doçent yada prof.lar duysa çok kötü olurmuş onun adına.:mymeka:
ayyy kıyamadım bende kızcaza yazık çoook korktu zaten.
"bende hiç önemli değil dedim"
sorumlu kız gene gene özürdiledi.hemşireye "eyer hanfendi bu kadar anlayışlı biri çıkmasaydı çok kötü olurdu senin için" dedi.kız ezildi de ezildi.
bende hiç önemli değil üzülme kızım dedim.
neyse p.tesi sabah 8'de hcg'me bakıcaklar ve yarım saatte çıkartıcaklar.
sorumlu kız beni arayıp haber verecek sonucu.
işte böle kızlar kafamçokkarıştı

canım benim vardır her işte bir hayır inşallah pazartesi güzel haberler alırsın bir kutlama yaparız burda hadi bakalım..

LIMBURG1985
evet canim ahh ahh bi olsunlarda herseye raziyiz biz o gunleri bizde goruruz dimi canim
tabiki göreceksiniz canım..bizde bir zamanlar ne hasret ne acılar çektik ..allahım tüm isteyenlere sağlıklı gebelik ve bebekler versin

bkale
canım benim sağlıklı sorunsuz doğumlar dilerim sağlıkcakla kucağına al bebeğini..dualarımız seninle

seydam
selam canım nasılsın..

ben çok yorgunum yaa,bugün misafirler gelecek hem bebekle uğraşmak ev işleri birde misafir için bişeyler hazırlayacaktım vallahi gözüm kesmedi bu kadar yorgunlukla...
eşimi aradım dışardan bişeyler getirticem ne yapayım misafirlerde beni hoş görsün artık daha lohusa dönemim bile bitmedi senağlama

bugün fazla giremem fırsat bulamam ..şimdiden öpüyorum herkesiii..

meryemmeryem
tubiloshh
dokrotunu aradınmı canım?
bazı durumlarda aksayabiliyor ama stres yaparsan daha kötü olur. stres de geciktirebiliyor...

aminnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq:
inşallah tatlım inşallahhhh...

kızlar progestan kullanan varmı aranızda yha?
ben kullandım canım yanlış hatırlamıyorsam hamilelikte 4.ayıma kadar kullandım..

tubiloshh
bende geçen ay dan kullanmaya başladım. 5 gün erkenden geldi kırmızılar...
eger bebiş varsa tutunmasını sağlıyor yoksa adet oluyormuşun deilmi...

meryemmeryem
tubiloshh

hamilelik öncesi ilacın etkisini bilemem canım ama ben hamilelikte kullandım evet dediğin gibi bebişin daha iyi tutunmasını sağlıyor..düşük ve kanamayı önleme gibi etkileri var..

tedepo
seydam
kizlar herkese slm ya ben kürtajdan sonra daha adet olmadim diger kürtajlarimda hic bukadar gecikmemistim nolacak simdi!!CADIARZU
kaç gün oldu kürtaj olalı canım.
Dinamiss

inşallah.:Saruboceq:

tubiloshh
yok kuşum şu an hamile değilim. ama çalışmalara başladık kaydirigubbakcemile2 :Saruboceq:
hadi hayırlısı

tedepo
tubiloshh
ya bana accayip dokunuyo progestan.sarhoş oluyorum resmen.
ama ben günde 2x3 şeklinde kullandım hep.
ama bizim zaten o dozlarda kullanmamız gerekli.