TEST

Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

gulay.30
14-12-09, 06:12
yasemin-66
günaydın kızlar...soğuk bir hafta sonundan sonra iş başındayım...buğün okadar soğuk değil allahtan...sizlerden naber nasılsınız...
günaydın yasemin

gulay.30
sülal şükür karşılaştık bacım

Sülal
gülay canım günaydın sana bişi sorucaktım sen kaç kiloydun hamile kaldığında bildiğim kadarıyla 0,8 lik vurulan tek kişi sensin benden başka anlatsana biraz başka bişeyler içiyomusun bende 0,8 lik vuruldum ama bebekin kalbi atmadı ya bebekte sorun vardı yada iğne dozunda gerçi iğne dozu çok olunca öyle bir etki yaratıyormu bilmiyorum

Dinamiss
Gülaycım şu an kaç haftalıksın canım.
Üçlü testin bildiğim kadarı ile 18. haftanın sonuna kadar yapılması öneriliyor. Ama bu önerilen tarih neticede 1 haftalık falan bir gecikme belki de çok etkilemiyordur.
Bu arada ikili sonucun nasıldı? Genelde artık bir çok doktor ikili test iyiyse üçlüyü istemiyor bile..
Ama eminim ki doğum tarihi çok etkilemiştir, bu nedenle sıkma canını, eminim ki iyidir kuzucuğun:)

Sülal
ayyy kızlar gülayı görünce heycanlandım birden herkese günaydınlarrr hepiciniğizi öpüyorummmm opuyorumnanaktan

gulay.30
Sülal
gülay canım günaydın sana bişi sorucaktım sen kaç kiloydun hamile kaldığında bildiğim kadarıyla 0,8 lik vurulan tek kişi sensin benden başka anlatsana biraz başka bişeyler içiyomusun bende 0,8 lik vuruldum ama bebekin kalbi atmadı ya bebekte sorun vardı yada iğne dozunda gerçi iğne dozu çok olunca öyle bir etki yaratıyormu bilmiyorum
sülal ben hamile kalmadan doktorum iyneye ve coraspirine başlattı hamile kaldıgımı ögrendigimde doktor aspirini kesmemi istedi folbiol ve 08lik iyneyle devam ettik 3buçuk aylıkken folikasiti kestik onun yerine elevit kullanıyorum hamile kalmadan 85 kiloydum şu andada 86yım hamile kaldıgım ikinci ay 89oldum tansiyon çıkınca tuzsuz yemem istendi yiyemedim 86 geri düşdüm bacım

guzin75
14-12-09, 07:12
günaydın arkadaşlar hepinize iyi haftalar...

dinamiis canım sanada günaydın uzun zamandır girmiyordum ama takip etmeye çalışıyordum..
gülay 30 allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin...hamile kalmadan önca vitamin kullandınmı?

Dinamiss
gulay.30
günaydın canım tansiyon hariç şükür iyiyim sen nasılsın ben 19 hahtalık oldum sen kaç hahtalık oldun kızın nasıl hareketleri artık iyice belirginleşmiştir :ecrin_bebek:

Maşallah canım büyümüşsünüz :nazar:

Bizde 30 haftalık olduk..Ben de iyiyim canım bizim de tek sıkıntımız amniyo sıvımız hep olması gerekenden az çıkıyor...Çok çok su da içiyorum ama bakalım, umarım daha da düşmeden tamamlarız bu hamileliği:)

Aman canım tansiyona dikkat et, yeme tuzlu tamam mı:)

Allahım hepimize sağlıkla kucaklatsın,sevdiğimizle sağlıkla büyütttürsün inşallah :Saruboceq:

gulay.30
Dinamiss
Gülaycım şu an kaç haftalıksın canım.
Üçlü testin bildiğim kadarı ile 18. haftanın sonuna kadar yapılması öneriliyor. Ama bu önerilen tarih neticede 1 haftalık falan bir gecikme belki de çok etkilemiyordur.
Bu arada ikili sonucun nasıldı? Genelde artık bir çok doktor ikili test iyiyse üçlüyü istemiyor bile..
Ama eminim ki doğum tarihi çok etkilemiştir, bu nedenle sıkma canını, eminim ki iyidir kuzucuğun:)
dinamiscigim şu an 19artı 3 ikili testim doktorun demesine göre süper çıktı hiçbir sorun yok dedi test şu an elimde ense kalınlıgı 1.6mm bazal risk 1..602 1 .1463 1 .4593 düzeltilmiş risk 1 .3011 1 .4434 1 38384 bunlar yazıyor

gulay.30
Dinamiss
Maşallah canım büyümüşsünüz :nazar:

Bizde 30 haftalık olduk..Ben de iyiyim canım bizim de tek sıkıntımız amniyo sıvımız hep olması gerekenden az çıkıyor...Çok çok su da içiyorum ama bakalım, umarım daha da düşmeden tamamlarız bu hamileliği:)

Aman canım tansiyona dikkat et, yeme tuzlu tamam mı:)

Allahım hepimize sağlıkla kucaklatsın,sevdiğimizle sağlıkla büyütttürsün inşallah :Saruboceq:
amin canım inşallah sende bol bol sıvı tüket allahın izniyle alacagız kucaklarımıza inşallah bu arada senin doguma allahın izniyle birşey kalmamış maşallah :nazar:

gulay.30
guzin75

dinamiis canım sanada günaydın uzun zamandır girmiyordum ama takip etmeye çalışıyordum..
gülay 30 allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin...hamile kalmadan önca vitamin kullandınmı?
günaydın güzin ben birtek vitamin olarak hamile kalmada n folbiol kullandım

Dinamiss
gulay.30
dinamiscigim şu an 19artı 3 ikili testim doktorun demesine göre süper çıktı hiçbir sorun yok dedi test şu an elimde ense kalınlıgı 1.6mm bazal risk 1..602 1 .1463 1 .4593 düzeltilmiş risk 1 .3011 1 .4434 1 38384 bunlar yazıyor
Canım üçlüyü pek de takma bence..zaten yeniletmişsin eminim sonuç iyi çıkacak.
Ama artık çok doktor ikili testin daha güvenilir olduğunu söylüyor, benim çevremde çok insan var ikilisi iyi çıktığı için üçlüyü yaptırmayan..
Hiç endişelenme, bebeğini de strese sokma, eminim ki o sapasağlam akılllı bir bebiş olacak:)

tualina
gülay ve dinamis bebeklerinizi allah sizlere bağışlasın..inşallah sağsağlim alacaksınız kucağınıza...

SİMGE
kızlar günaydın,cumartesi günü kontrolümüz vardı.bebişimiz gayet iyi durumda allaha şükür.boyu 26 cm. kilosu 550 gr. olmuş.haftasına göre normalmiş.ama benim kilo alışım biraz hızlı.23 haftada 10 kilo almışım.dr. bu hızla gidersem 30 kiloyla hamileliği bitireceğimi söyledi.ben de 0,3 lük iğnenin kilo artışıma yetip yetmiyeceğini sordum.benim sorunuma göre yani mthfr 677 heterezigota göre iğnenin kiloyla bir alakası olmadığını,0,3 lük dozun bana çok bile olduğunu söyledi.içim biraz rahatladı bu konuda.zaten hamur işi yemiyodum yani ekmek makarna pilav 12. haftadan beri yemiyorum.sadece sabahları 1 gevrek.onu da kestim artık daha dikkatli olucam.bir dahaki kontrole kilo almadan gel dedi.aşı konusuna gelince,hamileler için gelen aşının yan etkisi olacağını sanmıyorum dedi.ama ol ya da olma diyemem dedi.ona göre domuz gribi normal gripten tehlikeli değilmiş.üstelik hamileler normal insanlara göre daha korumalıymış.c vitaminini bol almamı söyledi.bir de imuneks diye bir takviye varmış onu kullanabilirmişim.bugün ondan alıcam.bu haftada şeker yüklemesi ,tam kan ve tam idrar testlerimi yaptırmamı söyledi.demir hapını gerek görürse başlatıcakmış.şu an elevit ,folbiol ve coraspine devam ediyorum.bu arada ilaçlarımı aldığımda c vitaminli şeyler yemememi söyledi.özellikle greyfurtu aspirin kullananların yememesi lazımmış.1 haftadır göğüslerimdeki şişlik inmişti.korktum anormal bir durum mu var diye.progestanı bırakalı 2 hafta oldu.ondandır dedi.progestan hormonu şişlik yaparmış vücutta.şimdilik durumlar böyle kızlar aklıma başka bişey gelirse yine yazarım.
bu arada kızımızın bir adının "BALIM" olmasına karar verdik.bu adı ben koydum bi tane de eşim bulacak,2 ismi olacak kızmızın.ilk size söylüyorum,daha kimsenin haber yok.

tualina
guzin75

güzinciğim bende vitamin kullanmıştım son hamileliğimde ama lütfü hocam gerek yok vitamine demişti...

gulay.30
Dinamiss
Canım üçlüyü pek de takma bence..zaten yeniletmişsin eminim sonuç iyi çıkacak.
Ama artık çok doktor ikili testin daha güvenilir olduğunu söylüyor, benim çevremde çok insan var ikilisi iyi çıktığı için üçlüyü yaptırmayan..
Hiç endişelenme, bebeğini de strese sokma, eminim ki o sapasağlam akılllı bir bebiş olacak:)
amin dinamiscigim allahım yüreyinin kalbinın iyiligini güzelligini ömrün boyunca hep karşına çıkarsın canım

tualina
SıMGE
kızlar günaydın,cumartesi günü kontrolümüz vardı.bebişimiz gayet iyi durumda allaha şükür.boyu 26 cm. kilosu 550 gr. olmuş.haftasına göre normalmiş.ama benim kilo alışım biraz hızlı.23 haftada 10 kilo almışım.dr. bu hızla gidersem 30 kiloyla hamileliği bitireceğimi söyledi.ben de 0,3 lük iğnenin kilo artışıma yetip yetmiyeceğini sordum.benim sorunuma göre yani mthfr 677 heterezigota göre iğnenin kiloyla bir alakası olmadığını,0,3 lük dozun bana çok bile olduğunu söyledi.içim biraz rahatladı bu konuda.zaten hamur işi yemiyodum yani ekmek makarna pilav 12. haftadan beri yemiyorum.sadece sabahları 1 gevrek.onu da kestim artık daha dikkatli olucam.bir dahaki kontrole kilo almadan gel dedi.aşı konusuna gelince,hamileler için gelen aşının yan etkisi olacağını sanmıyorum dedi.ama ol ya da olma diyemem dedi.ona göre domuz gribi normal gripten tehlikeli değilmiş.üstelik hamileler normal insanlara göre daha korumalıymış.c vitaminini bol almamı söyledi.bir de imuneks diye bir takviye varmış onu kullanabilirmişim.bugün ondan alıcam.bu haftada şeker yüklemesi ,tam kan ve tam idrar testlerimi yaptırmamı söyledi.demir hapını gerek görürse başlatıcakmış.şu an elevit ,folbiol ve coraspine devam ediyorum.bu arada ilaçlarımı aldığımda c vitaminli şeyler yemememi söyledi.özellikle greyfurtu aspirin kullananların yememesi lazımmış.1 haftadır göğüslerimdeki şişlik inmişti.korktum anormal bir durum mu var diye.progestanı bırakalı 2 hafta oldu.ondandır dedi.progestan hormonu şişlik yaparmış vücutta.şimdilik durumlar böyle kızlar aklıma başka bişey gelirse yine yazarım.
bu arada kızımızın bir adının "BALIM" olmasına karar verdik.bu adı ben koydum bi tane de eşim bulacak,2 ismi olacak kızmızın.ilk size söylüyorum,daha kimsenin haber yok.
simgeciğim ne kadar güzel haberlerle gelmişsin..maşallah meleğimize..adı kendine hayırlı ve uğurlu olsun inşallah...bendede heteroziğot 677 var inşallah bu sefer iğne başlanacak banada...senin gibi hamişliğimin sağsağlim ilerlediğimi görürüm bende canım....

gulay.30
SİMGE
simge maşallah balımı kocaman yapmışsın allah tamamına erdirsin :nazar:

Dinamiss
yasemin-66
gülay ve dinamis bebeklerinizi allah sizlere bağışlasın..inşallah sağsağlim alacaksınız kucağınıza...
Teşekkür ederim tatlım, inşallah en kısa zamanda tüm bekleyenlere de hayırlısı ile nasip etsin allahım :Saruboceq:

gulay.30
yasemin-66
sagol bacım allah sanada nasip etsin en yakın zamanda burdan müjdeni bekliyoruz

gulay.30
dinamis 2düzey ulturasonunu yaptırdınmı ben ayın 6na randevu aldım o ulturasonda neye bakıyorlar nasıl birşey normal ulturasondan farkı ne

SİMGE
yasemincim darısı başına canım,gülaycım sana da teşekkürler

tualina
SİMGE
yasemincim darısı başına canım,gülaycım sana da teşekkürler
inşallah simgeciğim senin kaç kayıbın vardı canım...

SİMGE
yasemin-66
inşallah simgeciğim senin kaç kayıbın vardı canım...
daha önce kalp atışını hiç almadığım 2 kaybım oldu canım.kurum doktorları ve 9 eylül üniversitesi bile ne olduğunu anlamadı.iyiki bu doktorumu buldum.o çare oldu sorunuma.

gulay.30
kızlar ben biraz evi toparlayayım malum tansiyon yavaş yavaş yapıyorum yoksa yükseliyor aynı yaşlılara döndüm eşim çok dalga geçiyor yemekler tuzsuz ben habire ilaç iyne tansiyon aleti bi düşünsenize ne haldeyim allah yardımcımız olsun hepimizin

gulay.30
bayyyyyyyyyyyyyyyyy

Dinamiss
gulay.30
dinamis 2düzey ulturasonunu yaptırdınmı ben ayın 6na randevu aldım o ulturasonda neye bakıyorlar nasıl birşey normal ulturasondan farkı ne
Yaptırdım canım ben de 20. haftamın sonunda yaptırmıştım.
İnan içini çok rahatlatacak bir ultrason.
Çünkü bebeğe ait tüm organlar tek tek inceleniyor bunda..
Tüm iç organlarına bakılıyor, gelişiminin normal olup olmadığı söyleniyor. Benim yaptırdığım doktor pankreasdan tut da kalbinin odacıklarına kadar her yerinin incelediğini söylemişti.

Dinamiss
Simgecim canım bebişin normal normal gelişiyor olması çok güzel tatlım.
Zaten bu da aynı zamanda iğne dozunun yeterli geldiğini de gösteriyormuş.
Kilo konusunda da biraz daha dikkat edersin canım benim, bunun için stres yapma kendine:)

ımuneksi benim doktorumda önerdi, aldım bende ama pek içemiyorum mide bulantısı yapıyor bende maalesef..
Zaten ben cuma günü aşı da oldum bakalım hakkımızda hayırlısı..
Benim doktorum da direk ol diyemem ama olabilirsin dedi. Bir de kendisi Ankara'nın nen büyük doğum hastanelerinden birinde çalışıyor ve her hafta 3-4 hamilenin bu grip nedeni ile hastaneye yattığını söyleyince tırstım..
Bir de Simgecim benim doğum kıış ortasına geliyor, bebeğe de bağışıklık kazandırmak için yaptırdım valla:)

SİMGE
Dinamiss
Simgecim canım bebişin normal normal gelişiyor olması çok güzel tatlım.
Zaten bu da aynı zamanda iğne dozunun yeterli geldiğini de gösteriyormuş.
Kilo konusunda da biraz daha dikkat edersin canım benim, bunun için stres yapma kendine:)

İmuneksi benim doktorumda önerdi, aldım bende ama pek içemiyorum mide bulantısı yapıyor bende maalesef..
Zaten ben cuma günü aşı da oldum bakalım hakkımızda hayırlısı..
Benim doktorum da direk ol diyemem ama olabilirsin dedi. Bir de kendisi Ankara'nın nen büyük doğum hastanelerinden birinde çalışıyor ve her hafta 3-4 hamilenin bu grip nedeni ile hastaneye yattığını söyleyince tırstım..
Bir de Simgecim benim doğum kıış ortasına geliyor, bebeğe de bağışıklık kazandırmak için yaptırdım valla:)
iyi yapmışsın canım yan etkisi yoktur dedi zaten benim doktorum da.

nuray_dyn
14-12-09, 08:12
günaydın herkese iyi haftalar...bu hafta hep güzel haberlerle geçsin..lütfeeeen..

tualina
14-12-09, 09:12
aslıhancığım ben buğün tefriciyeye başladım canım....bilgin olsun okumak isteyen arkadaşların planlamasını yaparsın tatlım ona göre haber verirsen bana sevinirim...

aslihan1806
14-12-09, 09:12
Yasemincim bende sana bunu soracaktım.Canım ben 1000 adet okurum senin için.Sen kendn için ne kadar okursun?
Arkadaşlar YASEMİN için tefriciye başlıyoruz. Okumak isteyen arkadaşlar kaç adet okuyabilecelerinide belirtirlerse çok sevinirim.
Canım ben bugün okumaya başlıyorum,en kısa sürede bitirmemiz ve niyetinin hayırlısıyla kabul olması dileğiyle.kaydirigubbakcemile3

denden
14-12-09, 10:12
merhaba arkadaşlar
celen aramızda olacağı için çok sevindim bende
dün en sonunda sürekli çıkarmaktan ve mide bulantısından acile gittim,serumla birlikte ilaç verdiler,gerçi ben serumun hepsini alamadım,çünkü vücuduma birşeyler takılınca bana sıkıntılar basıyor offff
doktorun verdiği demir ilacı midemi dahada kötü yaptı,yarın ikili test sonucunu almaya gidince yeni bir demir ilacı istiycem,bağırsakta çözüneni varmış,yoksa demir falan içmiycem : (

denden
14-12-09, 11:12
nerdesiniz yaaa

tualina
14-12-09, 11:12
aslihan1806
Yasemincim bende sana bunu soracaktım.Canım ben 1000 adet okurum senin için.Sen kendn için ne kadar okursun?
Arkadaşlar YASEMİN için tefriciye başlıyoruz. Okumak isteyen arkadaşlar kaç adet okuyabilecelerinide belirtirlerse çok sevinirim.
Canım ben bugün okumaya başlıyorum,en kısa sürede bitirmemiz ve niyetinin hayırlısıyla kabul olması dileğiyle.kaydirigubbakcemile3
aslıhancığım 500 de ben okurum...

şimdilik 1500 oldu niyetim belli :) tez vakitte sağlıklı uzun ömürlü ve hayırlı evlatlarımın olması...allah razı olsun şimdiden okuyan herkesten...

nuray_dyn
14-12-09, 14:12
aslihan1806
aslıhancığım cumaya kadar 500 de ben okuyabilirim..

tualina
nuray_dyn
aslıhancığım cumaya kadar 500 de ben okuyabilirim..
tamam nuraycığım allah razı olsun canım....
1000 aslıhan
1000 yasemin
500 nuray_dyn
250 myhope
250 limburg
850 yasemin
Toplam :3850
kalan:594

Dinamiss
denden
merhaba arkadaşlar
dün en sonunda sürekli çıkarmaktan ve mide bulantısından acile gittim,serumla birlikte ilaç verdiler,gerçi ben serumun hepsini alamadım,çünkü vücuduma birşeyler takılınca bana sıkıntılar basıyor offff
doktorun verdiği demir ilacı midemi dahada kötü yaptı,yarın ikili test sonucunu almaya gidince yeni bir demir ilacı istiycem,bağırsakta çözüneni varmış,yoksa demir falan içmiycem : (
Geçmiş olsun canımcım, bilirim bu bulantılar çok kötüdür, bende de 15. haftama dek sürmüştü. Ama bir yandan da herşeyin normal ve bebeğin iyi olduğunun da işareti bu bulantılar..
Sıkma canını bunlarda geçecek.
İlaç konusunda ben de muzdaribim, şu eleviti bile halen içemiyorum, her içtiğimde bulantı başlıyor:KK43:

denden
14-12-09, 15:12
teşekkür ederim dinamiss
umarım geçer,öğürdükçe kasıklarım ağrıyor,bebeğe bişey olacak diye çok korkuyorum,burnumdan bile kan geldi
ama diyorum ki bu kadar acılara katlandık buna mı dayanamıycaz,Allah yardımcımız olsun : )

pptym13
14-12-09, 18:12
canderya200
canım şehitler diyarı
çanakkale de yaşıyorum. ve çanakkaleli olmaktan da ayrıca gurur duyuyorum:)
1997 yılında antepe gelmiştim:))) sen ordansın dimi?
hayır ben adanlıyım
görev gereği burada bukunuyorum

pptym13
büşra44
Canım benimde 3kaybım var ilki düşük diğer ikisi 10.haftada kalp atışları durdu son kürtajımda doktorum rahmimde bölme olduğundan şüphelendi ve bunun için histeroskopi yaptı ve şüphesi doğru çıktı rahmim bir perde ile ikiye bölünöüş ve çok darmış büyük ihtimalle bebekler rahme sığmıyor ve 10.haftadadan sonra alan dar olduğu için gelişemiyor ve kalp atımları duruyor dedi. Salı yada cuma günüde amelliyat olcam rahmimdeki perdeyi kesecek doktorum ve rahmimi genişletecek.
Bu arada kürtajdan sonra rahim içinde yapışıklık olabilir ve bu yüzden hamile kalamayabilirsin bunun içinde tanısal histeroskopi yapılması lazım diye biliyorum.
Birde histeroskopi ne diye sormuşsun açıklayayım

Histeroskopi nedir?

Histeroskopi rahim ağzı ve rahim boşluğunun vajinal yoldan rahim içerisine optik bir cihaz yerleştirilerek izlenmesidir.

rahim içinde histeroskopi ile görülebilecek durumlar

, septum (rahimi bölen parça) , adezyonlar (yapışıklıklar) ve rahim içi (submüköz) myomlar görülüp cerrahi olarak giderilebilir.

Hangi durumlarda tanısal histeroskopi yapılır?

- Aşırı ve düzensiz adet kanaması
- İnfertilite (kısırlık)
- Tekrarlayan düşükler
- Rahim içerisinde yapışıklıktan (Asherman syndrome) şüphelenilmesi
- Ultrasonda rahim içerisinde polip veya myom benzeri alanlar izlenmesi
canım verdiğin bilgiler için çok sağol

sana şimdiden acil şifalar diliyorum .umarım biran önce sağlığına kavuşur ve bebişini kucağına alırsın

ben bu ay da hamiş olmazsam doktoruma soracağım rahimde yada tüplerde bir sorun olabilir mi diye.olmazsa histeroskopi yapsın on agöre herşey normal çıkarsa aşılamaya geçmek istiyorum

çünkü artık ilaçlardan midem bulanmaya başladı. bu arada yüzümde kıllanma da başladı.senağlama

LIMBURG1985
ravza1818
LİMBURG canım nasılsın
senindemi uykun kaçtı bana sölediğin parçayı sürekli dinliyorum sen neler yapıyorsun
canim ya hic farketmedim sen cikmisim ben nasilsin tatlim harika bir sarki degilmi cok ozledim kizzzzzzzz
SİMGE
masallah size canim guzel guzel buyutmussun hayirlisi saglikla ve zamaninda kucagina alirsin insallah
gulay.30
kızlar ben biraz evi toparlayayım malum tansiyon yavaş yavaş yapıyorum yoksa yükseliyor aynı yaşlılara döndüm eşim çok dalga geçiyor yemekler tuzsuz ben habire ilaç iyne tansiyon aleti bi düşünsenize ne haldeyim allah yardımcımız olsun hepimizin
amaaaaan bosver cocuklarimiz icin deger her zorluga insallah saglikla ve zamaninda kucaklarsin yavrunu
aslihan1806
canim bende 250 okurum cumaya kadar nasipse
denden
merhaba arkadaşlar
cok gecmis olsun canim sikma kendini sakin ol ALLAHin izniyle hicbirsey olmaz yavrucuguna

esterya
14-12-09, 19:12
bugunde kalp atısı goremedik arkadaslar

ssinca
merhaba arkadaşlar...
ben de 7ay önce 14 haftalıkken düşük yaptım,hiçbir sancım olmadan direkt kese patladı ve doğuma aldılar.bebeği kaybettik.daha sonra da 2ay önce henüz birkaç haftalıkken yine düşük oldu.
şimdi bununla ilgili bazı tahliller yapılacak.yapılacak testlerle ilgili araştrma yapıyorum. trombofili,anti dna ile ilgili testler yapılacak.aranızda bunları yaptıran var mı,kan tahlili mi yoksa muayene mi yapılıyor?bir de bu rahim yetmezliği nasıl teşhis ediliyor,belli bir zamanı varmı?

Irazmetin
arkadaşlar benim bebek ikiz miş yani ikizlermiş birinin kalp sesini duydum allahım çok müthiş

Dinamiss
14-12-09, 20:12
Irazmetin
arkadaşlar benim bebek ikiz miş yani ikizlermiş birinin kalp sesini duydum allahım çok müthiş
Ay canım ne güzel :) Allahım inşallah ikisini de sağlıkla kucağına alırsın tatlım.

busra44
14-12-09, 23:12
yasemin-66
Büşra 44 çok geçmiş olsun canım...biz seninle beraber asker yolu beklemiştik sevdiğini özleyenler topiğinde...şimdide bebeklerimizin yolunu bekliyoruz beraber...inşallah çok bekletmeden gelirler...
Evet canım hatırladım. İnşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun burdan güzel haberini alırız sendedemi pıhtılaşma sorunu var ?

pptym13
canım verdiğin bilgiler için çok sağol

sana şimdiden acil şifalar diliyorum .umarım biran önce sağlığına kavuşur ve bebişini kucağına alırsın

ben bu ay da hamiş olmazsam doktoruma soracağım rahimde yada tüplerde bir sorun olabilir mi diye.olmazsa histeroskopi yapsın on agöre herşey normal çıkarsa aşılamaya geçmek istiyorum

çünkü artık ilaçlardan midem bulanmaya başladı. bu arada yüzümde kıllanma da başladı.senağlama

Saol canım benim
Allahım sanada bir an önce sağlık ve şifa versin sonrada bebişini versin kucağına sağlıkla.Bencede canım doktorundan histeroskopi yapmasını iste zaten aynı anda laproskopide yapılıyor eğer tüplerinde tıkanıklık varsa oda belli olur bu sayade
Ama umarım bi aorun yoktur ve en kısa zamanda hamiş kalırsın

busra44
14-12-09, 23:12
Irazmetin
Canım ya çok sevindim hemde ikiz çok güzel allahım diğer meleğininde kalp sesini duymayı ikisinide sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

gulay.30
15-12-09, 06:12
günaydın bugun 3tarama testinin son kez sonucunu alacagım ve konturolum var dualarınızı eksik etmeyin test sorunsuz çıksın bu sefer kızlar

Dinamiss
15-12-09, 06:12
Dualarım seninle gülaycım güzel haberlerini bekliyorum:1hug: