Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Murat Topaloğlu'nun Selülit İçin Önerdiği Jel


Bi-tanem
3-04-09, 11:04
Kızlar bu sabah seda sayanda murat topaloğlu selülit için jel önerdi ama ismini verdimi bilmiyorum kaçırdım galiba sizlerden izleyen ismini alan varsa lütfen paylaşırmısınız son anda yakaladım ve guarana içerikli olduğunu duyabildim sadece nette arastırdım içeriği guarana olan bir krem buldum ama acaba aynısımı...? şimdiden tesekkürler a.s.

Bi-tanem
3-04-09, 15:04
Burda bu kadar kişiyiz programı izleyen kimse yok mu?

democano
3-04-09, 18:04
merhaba ben programi izlemedim ama ebru akel in programinda da ayni urunun reklami yapildi ve icinde guarana var,ve uretenler de elma&krom u yapanlar


NUSLANK X-TRA GEL

Hollanda'da ithal X-Tra Gel, kadınların korkulu rüyası selülit görünümü, göbek, bel ve basen ve sıkılaştırma konusunda devrim yaratan bir ürün niteliğindedir

NUSLANK X-TRA GEL NEDİR?
Nuslank X-Tra Gel;
Hollanda'da üretilip Türkiye'de satışa sunulmuştur. Formülündeki maddelerin etkileri ile vücutta bölgesel olarak yağ birikimi görünümünü azaltmaya, bu bölgeleri sıkılaştırmaya, bölgesel incelmeye destek olur ve vücutta selülit görüntüsünü azaltmada yardımcı üründür.
X-Tra Gel doğal içeriğiyle belli bölgelerdeki yağ birikimi ve selülit görünümünün azaltılmasında etkindir.
Siz uyurken, tatildeyken ya da çalışırken, gösterdiği etki sayesinde incelme ve sıkılaşma tüm gün boyunca devam eder.

Nuslank X-TRA GEL, göbek, bel ve basen inceltme, selülit düzenleyici ve sıkılaştırma konusunda devrim yaratan bir üründür. Yıllardır Hollanda'da satılan bu mucize ürün artık Türkiye"'de.

Araştırmalara göre kadınların % 85-98'inde belirli ölçüde selülit ve bölgesel yağlanma olduğunu göstermektedir. Dolaşım ve hormonal bozukluklar, çevresel faktörler, sağlıksız beslenme sonucu meydana gelen selülitler ve bölgesel yağlanmalar ciltte pütürlü, sertleşmiş ve muntazam olmayan 'portakal kabuğu' şeklinde istenmeyen bir görüntüye sebep olur.

NuSlank X-Tra Gel, formülündeki guarana ve diğer bitkisel polifenollerin etkisi ile vücutta bölgesel olarak yağ birikimi görünümünü azaltmaya, bu bölgeleri sıkılaştırmaya, bölgesel incelmeye destek ve vücutta selülit görüntüsünü azaltmada yardımcı üründür.

X-Tra Gel doğal içeriğiyle belli bölgelerdeki yağ birikimi ve selülit görünümünün azaltılmasında etkindir. Siz uyurken, tatildeyken ya da çalışırken, gösterdiği etki sayesinde incelme ve sıkılaşma tüm gün boyunca devam eder.

X-TRA GEL - Bölgesel İncelme
Bölgesel fazlalıklar kişinin yaşına ve boyuna göre normal görünüm ve kiloda olan bir kişinin vücudunun sadece belirli yerlerinde oluşan ve depolanan yağ birikimleridir.Bu daha çok vücudumuzdaki yağ dağılımı ile ilgili bir durumdur. Giyinikken çok ince gibi görünen bir bayanın bikini ile belden aşağısının üstüne oranla daha geniş yada kalın olduğuna çok sık rastlarız.Bunun tam terside mümkündür, yani bacakları çok ince olduğu halde mide, bel, karın bölümünde yağlanma olanlarda vardır.
Göbek bölgesi, kadın ve erkekte en çok yağ birikiminin olduğu bölgedir.Cildin hemen altında yağ dokusu bulunur ve bu bölgede yağ birikimleri meydana gelir.

Bel bölgesinde yağ birikimi olduğunda kalınlaşma meydana gelir.Kadın ve erkek estetiği açısından bu bölge son derece önemlidir.Özellikle yağ birikimi yan boşluklarda olmaktadır.
Basen bölgesinde yağ birikimi kadınsı konturların bozulmasına neden olur.

Sağlıksız beslenme, spor yapamama, bazı metabolik ve hormonal hastalıklarda istenmeyen göbek, bel basen yağların oluşmasına sebep olur. Bu durumda yapılması gereken kişinin yaşına, yeme yeme içme alışkanlıklarına, vücut yapısına ve vücudundaki yağ dağımılımına göre bölgesel uygulamalarla sorunlu bölgedeki yağ birikimini gidermektir.

X-TRA GEL - Selülit
Tıptaki adı hidrolipodistrofi olan selülit, derinin alt tabakasındaki yağ dokusunun bağ dokular arasında sıkışması sonucunda derinin üst kısmının portakal kabuğu görüntüsü almasıdır. Dolaşım ve hormonal bozukluklar sonucu bağ dokusunda lokal olarak sıvı toplanmasıdır.Selülit oluşumunda küçük damar dolaşımı yavaşlar ve damar bütünlüğü bozularak dışarı , doku içine sıvı sızar.Burada yağ dokusu su hücreleri arasında birikir ve zamanla selülitler oluşur.

Ciddi bir problem olan selülit, sanılanın aksine sadece kilolu bayanlarda görülmez. Zayıf ya da şişman her kadının korkulu rüyasıdır. Selülit, daha çok bayanların kalça, basen, dizin ve bileğin iç kısımları, baldırların arkası ve üst bacak bölgelerinde yoğunlaşır.

Selülitin Evreleri
Evre 0: Ayakta dururken veya yatarken deri düzdür. Derinizi sıkıştırdığınızda sadece kıvrımlar oluşur, selülit görülmez.
Evre 1: Ayakta dururken veya yatarken deri düzdür. Ancak derinizi sıkıştırdığınızda selülit görünümü oluşur.
Evre 2: Yatarken deriniz düz görünür ancak ayağa kalktığınızda selülit görünümü oluşur.
Evre 3: Derinizi sıkıştırmasanız bile her pozisyonda selülit görülür.

X-TRA GEL - Sıkılaştırma
Aşırı hareketsizlik, çok sık kilo alınıp verilmesi sporu bırakma yada doğal yaşlanma süreci içinde özellikle karın, kalça, bacak içleri ve kol üstelerinde gevşeklik ve deformasyonu meydana gelir. Yukarıda belirttiğimiz nedenler dışında, kişinin genetik özellikleri açısından da bağ dokusu zayıf olabilir. Dolayısıyla yaşı ilerlemiş bir kişide elastikiyet kaybı daha sık görülmekle birlikte, genç bir kişide de bu tür deformasyonlar olabilir.

Vücudumuzda elastikiyet kaybı olup olmadığını anlamının çok basit yöntemleri vardır. Örneğin üst bacak bölümünüzü sıkıştırdığınızda doku sanki bir hamur parçası gibi kıvrılıyor yada hızlı bir şekilde yürürken kalça ve bacaklarınızın “jöle” gibi hareket ettiğini hissediyorsanız bu o bölümdeki kasların yeterince güçlü olmadığı için deforme olduğunun göstergesidir.

Vücut sıkılaştırma uygulamaları sporun yanı sıra, MOOİ Jel içeriğindeki bitkisel polifenollerin etkisi ile güçlendirilmelidir.

X-TRA GEL'in İçeriği
Guarana; dünya üzerinde kafein yönünden en zengin bitkidir. Lipolitik etkisiyle kafein, bulunduğu bölgede kan dolaşımını hızlandırarak yağ yakımının hızlandırılmasına yardımcıdır.

Macrocystis Pyrifera; Deniz yosunundan elde edilen dünyada en hızlı büyüyen bitkilerden biridir. Cildin esnekliğini artırır, sıkılaşmasını sağlar.

Hydrolyzed Wheat Protein(Hidrolize Buğday Proteini): Amino asitler bakımından zengin olan bu proteinler cilt dokusunu besler ve cildin esneklik ve sıkılığını artırır.

Juniperus communis(Ardıç): Kan dolaşımını arttırır. Cildi sıkılaştırıcı ve selülit görünümünü azaltıcı etkisi vardır.

Rosmarinus Officinalis (Biberiye): Dolaşım bozukluğu olan bölgede, kan dolaşım hızını arttırır. Böylece hücrelere daha iyi oksijen gitmesini sağlar. Cilt altında birikmiş portakal kabuğu görüntüsüne yol açan fazla sıvılara etkiyerek, selülit görüntüsünün hafifletilmesine yardım eder. Cildin sıkılaştırılmasında görev alır.

Pelargonium Odoratissimum (Itır): Cildi güzelleştirir. Hoş koku verir.

Citrus Grandis(Greyfurt): Bileşiminde C vitamini, kalsiyum, fosfor ve potasyum, E vitamini vardır. Antioksidan etkisi serbest radikallere karşı savaşır. Ayrıca kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi vardır.

Citrus Dulcis (Portakal): Cilt dokusunu güçlendirir. Ayrıca ciltte sıkılaştırıcı ve uyarıcı etkisi vardır.

Ambalaj: 250ml Jel

X-TRA GEL'in Etkisi
* Bölgesel incelme sağlanmasına ,
* Cildin altında var olan selülitlerin giderilmesine,
* Ciltte elastikiyet ve sıkılaştırma sağlanmasına,
* Cilt altında toplanmış portakal kabuğu görünümünün azaltılmasına,
* Cilt yüzeyinin altında kan dolaşımının arttırılmasına,
* Cilt yüzeyinin düzleştirilmesine,pürüzsüz bir cilt oluşumuna,
* Ciltte ferahlık, canlılık hissinin sağlanmasına,
yardımcı olur.

X-TRA GEL'in Kullanımı
Günde 3 kere, yağlanmanın ve selülit görünümünün olduğu bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır.

Daha etkili bir sonuç için;

NuSlank X-Tra Gel'in uygulanacağı bölge temiz ve kuru olmalıdır. Emilim sağlanıncaya kadar masajın uygulanması, ürünün etkinliğini arttırma açısından önemlidir. Uygulamadan 5 dakika kadar önce bölgenin ılık havlu ile kompresi, derinin gözeneklerinin açılmasına ve buna bağlı olarak aktif bileşenlerin deriye daha hızlı nüfuz ederek etkilerini daha çabuk göstermelerini sağlar. Aktif bileşenler kan dolaşımına katıldıktan 15 dakika sonra ilk etkiler görülmeye başlar.

NuSlank X-Tra Gel'in etkisini görmek için;
**Kullanım öncesi ölçünüzü alın. Jeli uyguladıktan 15 dakika sonra tekrar ölçüm yaptığınızda NuSlank X-Tra Gelin etkisini görebilirsiniz!!

X-TRA GEL'in Yan Etkisi
Dikkat Edilecek Hususlar:

*Yüze uygulamayınız.
*Herhangi bir ilaç kullanılıyorsa kullanmadan önce doktora danışılması gerekir.
*Hamileler ve bebek emzirenlerin kullanmadan önce doktora danışması tavsiye edilir.
*İçeriğindeki deniz yosunu iyot içerdiğinden Tiroid hastaları kullanmadan önce doktora danışmalıdır.
*İçindeki etken maddelerden herhangi birine alerjisi olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez.
*Bu ürün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi ve ya önleme amacı ile kullanılamaz.

*ilaç değildir. Şimdiye kadar belirtilen bir yan etkisi görülmemiştir

Bi-tanem
4-04-09, 08:04
çok teşekkür ederim canım bende nette baktığımda bu jeli gördüm inşallah işe yarar alamayı düşünüyorum kullananlar varsa paylaşırsa sevinirim

angel81
6-04-09, 08:04
yok ya murat topaloglu atkestaneli jel onermis diye soyledi annem,ben de onu arastırıyorum kullanan yada bilen var mı diye arkadaslar sizin iyi arastırın

nehirblue
10-04-09, 15:04
arkadaslar hollandada nerden alicaz bu jeli yardimci olursaniz sevinirim hollandada ismi farkli herhalde hic bir sekilde bulamadim bir bilgisi olan varsa paylasirsa cok sevinirim

EU1
12-04-09, 18:04
Arkadaşlar, evlendiğimden beri kendimi fena saldım ve sonunda toparlamaya karar verdim. Ben de Ebru Akel'in programında görüp ürünü merak ettim. Normalde pek taraftar değilim televizyonda reklamı yapılan ürünlere ama bu sefer biraz araştırma yaptım ve internet sitesi de olan ve aynı zamanda İstoç'ta yeri olan bir firmadan gidip aldım.(Reklam olmasın diye site adı vermiyorum ama belirtmekte fayda vardır diye düşünüyorum; 89 TL'ye aldım.)
Faydasını gördüm diye düşünüyorum, ya da psikolojik de olabilir. Bir süre daha kullanıp görücem bakalım.

angel81
13-04-09, 06:04
kikirdek,
sen at kestanesi jeli mi aldın...?

EU1
13-04-09, 08:04
angel81
kikirdek,
sen at kestanesi jeli mi aldın...?
Hayır Angel. Hani şu televizyonda çıkan bir jel var ya, içinde guarana diye bişey varmış. İşte ondan aldım.

bella5656
15-04-09, 02:04
Elasu
çok teşekkür ederim canım bende nette baktığımda bu jeli gördüm inşallah işe yarar alamayı düşünüyorum kullananlar varsa paylaşırsa sevinirim
CADIARZU
kizlar bende sabah seyrettim ama bu yukaridaki yazilan jel deyil o.
Seda sayana gelen bir türk eczacisi adi Mehmet Müderrisoğlu ne yazikki bu ürünün adini vermediler reklam olmasin diye. sizden ricam bu beyin ismini eczanede söylerseniz her halde size dogru ürünü verirler icinde guarana ve aci biberle yapilmis bir kremmis, tüp halindeymis üstünde (mezureyle bel ölcülüyormus)... sizlerden biri adini ögrenip yazarsa bende cok sevinirim cünki ben yurt disindayim sabah gidip burdaki eczaneye sorsan yüzüme bön bön bakarlar her halde simdilik sirf türkiyede satiliyor. ne yazikki bu beyin internet sayfasini bulamadim:1no2:

EU1
15-04-09, 10:04
Selam Bella,
Benim bildiğim ve içinde guarana olan tek krem, şu anda kullandığım krem ve adı da Nuslank X-Tra Gel. İnternette araştırırsan bununla ilgili birsürü site bulabilirsin. Eğer bulamazsan tekrar yaz da ben sana site ismi söyleyeyim.

bella5656
15-04-09, 13:04
a.s. kizlar dün seda sayindaki eczaci( Mehmet Müderrisoğlunun ) dedigi zayiflama kremi alan yada ismini ögrenen oldumu acaba??? alanlar yada ismini ögrenenler varsa cevap yazarsa sevinirim... dedigi kadar iyi ise göbekteki yaglardan kurtuluruz belki:eek:

bella5656
15-04-09, 13:04
hihoyyyt sagol canim onu buldum ama benim en cok eczaci beyin kremi ilgimi cekti onun ismini ögrenirseniz cok sevinirim

bella5656
15-04-09, 14:04
su anada burada kimse yo:1no2:kmu

ayhak
19-04-09, 14:04
bella5656
su anada burada kimse yo:1no2:kmu
Senin sorduğun kremin adı bu.DOCTOR CHOİSE GUARANA İNCELTİCİ KREM.Eczacı mehmet müderrisoğlunun rebul adında bi eczanesi var.internetten bak.bütün bilgiler var orda.

mumy
20-04-09, 07:04
Benimde bu krem çok ilgimi çekti Mehmet Bey e mail attım ve aşağıda ki yazı geldi


Merhabalar


Ürünümüzü "Guarana" inceltici krem adı altında tüm Türkiye çapındaki eczanelerden isteyebilirsiniz.Ürünün fiyatı 89 Türk Lirasıdır.Eczanenizde bulamadığınız taktirde çalıştığımız Hedef ve Selçuk ecza depolarından istemelerini rica ediniz.

Yurt dışı siparişlerinizde lütfen bizimle telefon veya mail adresi üzerinden iletişime geçiniz.

Taksit imkanlarımız mevcuttur.

Öte yandan ürünümüz 100ml'lık pakette bulunmaktadır.3 günde 1 kez kullandığınız takdirde bir ay gibi bir kullanım süresi vardır.Ürünün herhangi bir kullanım süresi yoktur istediğiniz inceliğe geldiğiniz anda bırakabilir veya 2.-3. tüp'e devam edebilirsiniz.Guarana inceltici krem kesinlikle kilo verdirtmez.Sadece deri altına nüfus ederek yağ dokusunu yakarak incelmenizi sağlar.Dolayısıyla inceldikten sonra yediğiniz yiyecelerdeki yağ oranı fazla olduğu sürece tekrar geri alabilirsiniz.

Krem hakkında daha fazla merak ettiğiniz soru,sorunlarınız için GSM numaramızdan ararsanız yardımcı olabiliriz.

Henüz almadım fakat almayı düşünüyorum. Kullanmaya başladığımda buradan paylaşırım bende sonuçları :)

angel81
20-04-09, 12:04
kikirdek
Hayır Angel. Hani şu televizyonda çıkan bir jel var ya, içinde guarana diye bişey varmış. İşte ondan aldım.
kikirdek,
benim kafam cok karıstı,televizyonda durmadan at kestanesi jelinden bahsediyorlar,

eddaist
20-04-09, 21:04
Guarana İnceltici Krem sizi zayıflatmaz ama yaşınız ilerledikçe yakamadığınız yağları doku altında ısıtır ve o yağların oluşturduğu yamuk portakal görünümlü deformasyonları düzleştirir bunun yanı sıra genç kızlığınızda ki prüssüz ve düzgün şekilli bir göbege ve basene sahip olursunuz deneyen bir arkadaşım sayesinde nasıl oluştuğunu gözlerimle gördüm gerçekten işe yarıyor açıkçası ben bukadar kısa zamanda bukadar işe yarayacağını düşünmemiştim ama size ufak bi detay hocamızında dediği gibi eğerki kremi masajla uygular ve streçle sarar yatarsanız 3 gün içinde çok etkileyici sonuçlar alabilirsiniz bende bugün aldım basenlerimdeki yağ bezeleri için kendimdede denedikten sora sizlere onun sonucunuda yazarım umarım hepinize arkadaşıma geldiği kadar iyi gelir ve banada tabiki hepinizi öpt sevgiler

EU1
21-04-09, 11:04
angel81
kikirdek,
benim kafam cok karıstı,televizyonda durmadan at kestanesi jelinden bahsediyorlar,
Sorunumuz ortaya çıktı sanırım. Ben kullandığım kremi anlatmak için yer aramışım kendime hihoyyyt
At kestanesini denemedim. Elimdekinden şimdilik memnunum ve eğer gerçekten bundan önce onu görseydim, sanırım onu kullanırdım. Sen kullanmaya başladın mı o jeli? Merakla sonucun bekleyeceğim.

ayhak
23-04-09, 12:04
eddaist
Guarana İnceltici Krem sizi zayıflatmaz ama yaşınız ilerledikçe yakamadığınız yağları doku altında ısıtır ve o yağların oluşturduğu yamuk portakal görünümlü deformasyonları düzleştirir bunun yanı sıra genç kızlığınızda ki prüssüz ve düzgün şekilli bir göbege ve basene sahip olursunuz deneyen bir arkadaşım sayesinde nasıl oluştuğunu gözlerimle gördüm gerçekten işe yarıyor açıkçası ben bukadar kısa zamanda bukadar işe yarayacağını düşünmemiştim ama size ufak bi detay hocamızında dediği gibi eğerki kremi masajla uygular ve streçle sarar yatarsanız 3 gün içinde çok etkileyici sonuçlar alabilirsiniz bende bugün aldım basenlerimdeki yağ bezeleri için kendimdede denedikten sora sizlere onun sonucunuda yazarım umarım hepinize arkadaşıma geldiği kadar iyi gelir ve banada tabiki hepinizi öpt sevgiler
Bu kremi selülit içinde kullanabilirmiyiz.

eddaist
24-04-09, 12:04
arkadaşlar ben kremi kullanmaya başladım ve size çok sevindirici bir haberim var sadce yapları yakmıyorsunuz aynı zamanda selilütlerdende kurtuluş yolu bu krem sanırım benim selilütlerim dünden bugüne baya azaldı gören arkadaşlarım çok hayrete düştüler açıkçası bende şaşırdım ben sadece yağları yakıyor diye düşünmüştüm he bu arada krışıklık ve sarkmalarada iyi geliyor şahsen basenlerimde zayıflamaktan oluşan sarkıklarım azaldı devamında daha detayları yazıcam daha 1 gün oldu başlayalı merak etmeyin her gün yazıcam gelişmeleri sevgiler

eddaist
24-04-09, 14:04
arkadaşlar ben kremi kullanmaya başladım ve size çok sevindirici bir haberim var sadce yapları yakmıyorsunuz aynı zamanda selilütlerdende kurtuluş yolu bu krem sanırım benim selilütlerim dünden bugüne baya azaldı gören arkadaşlarım çok hayrete düştüler açıkçası bende şaşırdım ben sadece yağları yakıyor diye düşünmüştüm he bu arada krışıklık ve sarkmalarada iyi geliyor şahsen basenlerimde zayıflamaktan oluşan sarkıklarım azaldı devamında daha detayları yazıcam daha 1 gün oldu başlayalı merak etmeyin her gün yazıcam gelişmeleri sevgiler

cacharel
29-04-09, 12:04
eddaist gelişmeler nasıl gidiyor? masaj yapıp sürdükten sonra streçleyip mi yatıyorsun nasıl uyguluyorsun tam olarak bi anlatır mısın?

mumy
30-04-09, 19:04
Eddaist yanıtlarını bekliyoruz :eek: bende almak istiyorum ama tam emin olamıyorum bekliyoruz yanıtlarını :)

aslim29
12-05-09, 07:05
ben incelmeden çok selülit görünümünde düzgünleşme ve sıkılaşma sağlayıp sağlamadığını merak ediyorum. Çünkü gevsek cilt ,selülit görünümünü daha beter hale getiriyor. (tecrübe :KK43:( )

bir de tabii sonucun kalıcılığı önemli. evet selülitler herzaman bakım ve dikkat gerektirir ama 30 dakikada düzgünleşip 5 dakikada eski haline dönecekse uğraşmaya ve para dökmeye değmez gibi :uhm:

Diğer yandan mezoterapiye boş yere 1000 tl para dökmüş biri olarak, bi de bunu mu denesek diye düşünmüyo değilim. fisfisfis Sonuçta bu kişi, bunca yıllık isim ve kariyerini ortaya koymuş. Boşa konuşmuyordur heralde.

Letranger
19-05-09, 09:05
eddaist nasıl gidiyor.. memnun kaldınmı arkadaşlar müderrisoğlunun kremini kulllananlar varsa yazabilirmi sonuçları.. Bende alacağım

cagsen
21-05-09, 11:05
bella5656
CADIARZU
kizlar bende sabah seyrettim ama bu yukaridaki yazilan jel deyil o.
Seda sayana gelen bir türk eczacisi adi Mehmet Müderrisoğlu ne yazikki bu ürünün adini vermediler reklam olmasin diye. sizden ricam bu beyin ismini eczanede söylerseniz her halde size dogru ürünü verirler icinde guarana ve aci biberle yapilmis bir kremmis, tüp halindeymis üstünde (mezureyle bel ölcülüyormus)... sizlerden biri adini ögrenip yazarsa bende cok sevinirim cünki ben yurt disindayim sabah gidip burdaki eczaneye sorsan yüzüme bön bön bakarlar her halde simdilik sirf türkiyede satiliyor. ne yazikki bu beyin internet sayfasini bulamadim:1no2:
canım kremın ısmı guarana eczanenın ısmıde rebul beyoglunda ıstıklal caddesındeymıs kendı sıtelerınde telefon numaralarıda var bende denemeyı dusunuyorum eger sende denersen gelısmelerden haberdar et bızı :)

Ela82
23-05-09, 19:05
arkadaslar nasıl gidiyor yazmıyorsunuz hanidir.merak ediyoruz.:uhm:

fransiyum
3-06-09, 10:06
evet alanlar SONUÇLAR yorumlar nedir NE Alemdedir ???

cagsen
4-06-09, 14:06
akadaşlar mehmet muderrısoglununn guarana ısımlı kremını aldım ıkıgundur kullanıyorum hıc ıncelme olmadı ama selulıtlerde bıraz azalma var sankı gelısmelerı gene paylasırım

cagsen
28-07-09, 14:07
Ela82
arkadaslar nasıl gidiyor yazmıyorsunuz hanidir.merak ediyoruz.:uhm:
ben hiç bir faydasını goremedım arkadaslar hava cıva bence almayın