Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

dolgu ve botoks


hhaazan
21-02-10, 16:02
arkadaşlar yüzüme dolgu yaptırmak istiyorum yaptıran varsa bana bilgi verirseniz sevinirim dr konusundada kararsızım dr fevzi yavaşa dolgu yaptıran varmı tşkler

ayshece
21-02-10, 22:02
ben de dolgu yaptırmayı düşünüyorum yanaklarımın üst tarafına ama bilemiyorum kim çok başarıılı bu konuda

hhaazan
23-02-10, 00:02
mart ayında yaptıracam inş memnun kalırsam sizede bildiririm bakalım ne olacak

jayjay
23-02-10, 02:02
hazan kaca yapıyormus

hhaazan
24-02-10, 13:02
jayjay siz daha önce yaptıdınızmı ben ilk yaptıracam dediğiz markayı duydum fakat dr ne yapacak bılmıyorum dr gorusunce bıldırırm dolgu 3oo yuro dıye bılıyorum sızde bana bılgı verırsenız sevınırım

beograda
2-03-10, 00:03
bende dudaklarima yaptirmak istiyorum ama guvenemiyorum :KK43:

TRTHD
2-03-10, 08:03
dolguyu biz eczaneden alıp dr.a gitsek nasıl olur? birde dolgular eczanede satılıyor, botoks farklı birşeymi onuda eczaneden alabilrimiyiz?? yani az cahilim bu konuda gülmeyin kızlar, alın çigilerime taktım ama botoksa karşı antipatim var, bu dolgu malzemelerinde araştırıyorum şimdi

jayjay
4-03-10, 03:03
bade eczanede dolgu ne arasın
alsan bıle goturursun dr yapmaz fılan elinde patlar ilac
once drla konus sonra al

TRTHD
4-03-10, 07:03
ya jayjay sen bu konuda bayağı deneyimlisin, ben baştan aşağı okudum yazdıklarınızı. ben alnıma ne tür bir şey yaptırmalıyım, dolgumu botoksmu? juvederm yaptırıyordunuz dudaklar için süper fln diyordunuz, alın için ne uygun olur. botoksa karşıyım ben tv.de birkaç antibotoks röportajı gördüğüm günden beri. fakat dolgunun botokstan farkı ne yani biri zehir diğeri kimyasal ikiside doldurmuyormu sonuçta. zehiri neden seçeyim. birde siz annem geçmişte kullandı şimdi çok pişman fln demiştiniz. sebebini öğrenebilirmiyim, sarkmamı oldu yada kırışıklıklar acayipleştimi ndn botoks istemiyordunuz siz?

birde siz juvedermi nerden alıyordunuz? kendinize enjekte etmiştiniz, eczaneden diye tahmin ettim ben

famille
5-03-10, 17:03
evet bende sormak istediği soruları sormak istiyordum size bütün mesajlarınızı okudum sizin jayjay bende dolgu yada botoks yaptırmak istiyorum kazayaklarıma .fiyatları hakkında da bilgi verirsen sevinirim

kalicimakyaj
5-03-10, 18:03
Ben yaptırdım.Ama çok pahalı.Bir de her altı ayda bir yenilemek gerekiyor.Eğer devam edemeyecekseniz hiç başlamamanızı tavsiye ederim.

famille
9-03-10, 11:03
kalicimakyaj
Ben yaptırdım.Ama çok pahalı.Bir de her altı ayda bir yenilemek gerekiyor.Eğer devam edemeyecekseniz hiç başlamamanızı tavsiye ederim.
ben botoks yaptırmak istediğimi söylediğimde herkes bana karşı çıkıyor.botoksun etkisi geçince dahada kötü olacağını söylüyorlar.ama ben araştırıyorum estetik cerrahların röportajlarını okuyorum kesinlikle böyle bir durumun söz konusu olmadığını söylüyorlar.acaba gerçektende öylemi ya da tam tersimi .yaptıran arkadaşlardan yorum bekliyorum. yani etkisi geçin ce dahamı kötü oluyor.

ayshece
9-03-10, 13:03
ben de yaptırdım ama doktor tam tersi antiaging açısından yararı olduğunu söyledi. doktorumun kendisi de yaptırıyormuş. Herkes artık yaptırıyor artık kötü olacaksa hep birlikte kötü oluruz:p şaka bir yana, ben daha kötü olacağını zannetmiyorum. çünkü kırışıklar da mimiklerle oluştuğuna göre ve botox, yapıldığı bölgenin hareketliliğini azalttığına/durdurduğuna göre bir zararı olmaz. belki denildiği gibi kısmen geciktirir de.

ayshece
9-03-10, 21:03
haklısn arkadaşım hele de bizim ülkedeki doktorlar. elin mahkum diye bir ukalalar deli oluyorum. çok soru sorunca da özelllikle kadın doktorlar gıcık oluyorlar. halbuki avrupada (abim ailesiyle kalmıştı ingilterede senelerce) bir doktor hastaya ayrıntılı bir şekilde açıklama yapmaya kanunen mecburmuş. bizdekiler kraldan kralcı mübarek. paranla gidiyorsun gene havalardalar. ben yüzüme dolgu yaptırmadım ve acemi bir ele düşmekten de korkuyorum açıkçası. botox konusunda perşomen kağıdı bilgisini nereden aldın acaba merak ettim? kuru bamyaya dönmeyeyim sonra:)

TRTHD
10-03-10, 07:03
valla ben bayağı araştırdım, nerde bulduğumu tam olarak hatırlamıyorum ama aşağıda şunlarıda ekleyim barii

-BOTOKS SONRASI YÜZÜNDE YUMRULAR VE MORLUKLAR OLUŞTU-

Davacı kadın, yüzündeki gülümseme çizgi ve kırışıklıkların giderilmesi için 1999 yılı haziran ayında estetik kliniğine başvurdu. Davalı doktor, hastanın yüzüne botoks enjekte etti. Botoks sonrası yüzünde çeşitli reaksiyonlar meydana gelen hastanın, yapılan müdahalelere rağmen yüzünde meydana gelen şekil bozukluğu giderilemedi. Hastanın yüzünde kalıcı yumru kütleler, çöküntüler ve morluklar meydana geldi. Güzelleşmek için botok yaptıran hasta, cerrahi müdahale ile dahi iyileşme şansı olmadığını öğrenince, kendisine özensiz ve kusurlu botoks yapan doktor ve klinik aleyhine 200 bin YTL manevi tazminat talebiyle dava açtı.
Düne kadar botoks mucizesine inananlar bugün kuşkuyla bakıyor… Yöntemin gerçekten beyne zarar verip vermediğini işin uzmanlarına sorduk

Botoks paniği
Dünyada milyonlarca kişinin yaptırdığı botox’la ilgili son gelişmeler büyük yankı uyandırdı. ABD’li bilimadamlarının “Yüze yapılan botoks beyine gidiyor. Botox maddesi, sinir hücreleri arasındaki bağlantıyı zedeleyip, sinir sistemine ve beyin işlevlerine zarar veriyor” açıklaması endişe ve korkuya yol açtı. Çalışma fareler üzerinde gerçekleştirildi ve yüzlerine botox maddesi enjekte edilen farelerin beyinleri incelendi. ıncelemelerde de beyin dokusunda botox’a rastlandı.
ıfadeniz değişebilir!
2 yıl botox uygulanan kişiler uygulamaya aynı düzende devam ettiklerinde kaslarında belirgin bir zayıflama ve buna bağlı yüz ifadesinde değişim olabilir. Bu nedenle uygulamaların 2. yıldan sonra daha uzun aralıklarla yapılmasında yarar var.

tabi ifade güzel değişirse sorun yok:))

TRTHD
10-03-10, 08:03
parşömen kağıdı benzetmesi burda yapılmış,netten buldum, oksijeni engelliyormuş suyu değil glb yanlış söylemişim,çünkü suya dair bişi bulamadım yeniden baktığımda

Tıp, kasın her hareketini deri için bir jimnastik olarak kabul ediyor. Prof. Durak, önemli bir hatırlatma yapıyor: ‘Göz çevresine ve dış yanlarına Botox yapılmaz, çünkü sinir yoktur, etkisi de olamaz.’ Sinir olmayan bölgelere Botox vermek, cildin terleme fonksiyonunu da ortadan kaldırıyor. Oysa terleme fonksiyonunu ortadan kaldırmak, o bölgenin oksijen alışverişini de devre dışı bırakıyor. Oksijen alışverişinin bozulması ise, o bölgenin daha hızlı yaşlanmasına sebep oluyor. Deri bu bölgede bir süre sonra parşömen gibi gevşeyip, büzülüyor. Bir noktada geçici bir çözüm gibi görünen bu işlem, daha ileri aşamalarda hastanın karşısına yaşlanmayı hızlandırıcı bir faktör olarak çıkıyor. Prof. Durak, ‘Yöntem insanların hoşuna gidiyor; çünkü kişi bir anda kırışıklıktan kurtulmuş oluyor. Hasta göz altı torbasını düşünmüyor, göz kenarındaki kaz ayaklarını düşünüyor. Bayanların böyle saplantıları var’ diyor.


rosenoire
Canım botoks gülme çizgilerine yapılmıyor.Sadece kaz ayağı , dudak üstü , kaş arası ve alın çizgilerine yapılıyor.Bir profesör botoksun uzun vadede cildin kalitesini bozduğunu ve cildin parşömen kağıdına döndüğünü yazmıştı .Ne kadar doğru bilmiyorum , ben hiç yaptırmadım , tv de gördüğüm kadarı ile hiç güzel durmuyor .Yağ enjeksiyonu yaptıran arkadaşlardan yardım almak en iyisi .Çünkü senin yaşında en mantıklısı bu gibime geliyor .Bir kaç enjeksiyondan sonra kalıyor mu , asimetri riski var mı bir plastik cerrahla da görüşebilirsin.Geçici dolgu deneme derim gerçekten parana yazık .Etki süresi 8 ay denenler bile 1 -2 ayda eriyor .Bizzat doktorun kendisinden duydum .Yaşın çok genç olduğu için kalıcı hiç önermem .Çünkü uzun vadede ne olacağı belli olmaz .Bazen hiç bir zarar vermiyor, ama bazen enfeksiyon kapanlar var .Yani belli olmuyor .Önünde uzun yıllar var :) En iyisi yağ enjeksiyonun araştır canım .Öptüm :)
üsttekide forumdan seçmeler:) bir arkadaşın yorumu.

enunal
10-03-10, 08:03
dolgu için 6-8 ay etkili diyorlar ama 3-4 ay sonra etkisini kaybediyor. en iyisi yag enjeksiyonu,
ben burun ameliyatım sırasında yağ enjeksiyonu yaptırdım, bir kısmını da sakladılar 3 ay sonra yenilendi, burundan dudağa inen çizgilerim çok belirgindi, şimdi daha iyi durumda,
sen gögüsde düşünüyordun, ikisinin bir arada olması hem senin hamde doktor açısından iyi olur, maddi açıdanda fiyat düşer daha iyi olur, yalnız yag enjeksiyonundaki morluklar 4-5 günde ancak geçiyor.

enunal
10-03-10, 09:03
iki operasyon birarada olursa fiyat tabiki düşüyor.Ayrıca yag enjeksiyonu liposaction kadar pahalı değil. Yag benim karnımdan alındı, liposactionda olduğu gibi fazla almıyorlar onun için sonrasında karnımda hiç bir agrı, iz değişiklik olmadı, ben sadece burundan alt kısımda yag enj. yaptırmıştım, ama Nebil bey'e göz altlarımın çöküklüğü için yaptırıp yaptıramayacağımı sorduğumda; yapılabileceğini söylemişti. kaz ayakları için yapılırmı onu bilmiyorum. Nebil Bey ile hem bu konuyu hemde botox konusunu konuşursan yardımcı olacağından eminim.
Dolgu fiyatları, yağ enj. na göre ucuz ama yag enj. nunda bir miktarı erise bile kalıcılığı daha fazla

famille
10-03-10, 17:03
ayyyyyyyyyyyy.. ne yaptıracağıma karar veremedim yaa. botoks riskli deniyor ..geçici dolgu çabuk eriyor parama yazık .kalıcı dolgu ilerde yer değiştirip hoş olmayan görüntülere yol açıyormuş.kaş astırmakda sanırım bir nevi kaz ayaklarını açıyormuş ama onunda riskli olduğunu yazmışlar.onu yaptırma bunu yaptırma ne yaptıracağız biz yaa..kesinlikle şu kaz ayaklarından kurtulmak istiyorum ama nasıl? birde bu yapılan yağ enjeksiyonu yüzde bayağı bir şişlik yapıyormuş acaba ne kadar zaman da geçer bu şişlikler.çünkü ben eşimden gizli yaptırmayı düşünüyorum .acaba anlarmı?

famille
10-03-10, 17:03
enunal
iki operasyon birarada olursa fiyat tabiki düşüyor.Ayrıca yag enjeksiyonu liposaction kadar pahalı değil. Yag benim karnımdan alındı, liposactionda olduğu gibi fazla almıyorlar onun için sonrasında karnımda hiç bir agrı, iz değişiklik olmadı, ben sadece burundan alt kısımda yag enj. yaptırmıştım, ama Nebil bey'e göz altlarımın çöküklüğü için yaptırıp yaptıramayacağımı sorduğumda; yapılabileceğini söylemişti. kaz ayakları için yapılırmı onu bilmiyorum. Nebil Bey ile hem bu konuyu hemde botox konusunu konuşursan yardımcı olacağından eminim.
Dolgu fiyatları, yağ enj. na göre ucuz ama yag enj. nunda bir miktarı erise bile kalıcılığı daha fazla
bahsettiğin yağ enjeksiyonundan ben de yaptırmak istiyorum .kaça yaptırdın birde çok şiştimi canım.bahsettiğin nebil bey ankaradamı?adresini verebilirmisin ? yada soyadını

enunal
10-03-10, 19:03
famille, doktorum Ankara'da Nebil Bozdoğan, internetten bilgilerine ulaşabilirsin,yag enjeksiyonu benim burun ameliyatımla birlikte yapıldığı için fiyat hakkında bir şey söyleyemeyeceğim, sanırım telefon ile bilgi alabilirsin. ilk gün şişlik oluyor, 2. ve 3. günlerde o şişlik iniyor ama morluklar 5- 6 gün sonra geçiyor, yani benim öyle olmuştu ama bünyeye göre de değişir tabiki, ellediğin zaman enjekte edilen yağı önce sertlik olarak hissediyorsun, zamanla yumuşuyor ve dağılıyor. ben 1 hafta işyerinden izin almıştım, morlukların ve şişliklerin inmesini bekledim. yakınındakilerin farketmemesi mümkün değil,
bence kaz ayakları için en çok kullanılan ve en etkili yöntem botox. Yağ enjeksiyonunun daha çok yüzün orta ve alt bölümünde kullanıldığını sanıyorum.

famille
10-03-10, 19:03
enunal
famille, doktorum Ankara'da Nebil Bozdoğan, internetten bilgilerine ulaşabilirsin,yag enjeksiyonu benim burun ameliyatımla birlikte yapıldığı için fiyat hakkında bir şey söyleyemeyeceğim, sanırım telefon ile bilgi alabilirsin. ilk gün şişlik oluyor, 2. ve 3. günlerde o şişlik iniyor ama morluklar 5- 6 gün sonra geçiyor, yani benim öyle olmuştu ama bünyeye göre de değişir tabiki, ellediğin zaman enjekte edilen yağı önce sertlik olarak hissediyorsun, zamanla yumuşuyor ve dağılıyor. ben 1 hafta işyerinden izin almıştım, morlukların ve şişliklerin inmesini bekledim. yakınındakilerin farketmemesi mümkün değil,
bence kaz ayakları için en çok kullanılan ve en etkili yöntem botox. Yağ enjeksiyonunun daha çok yüzün orta ve alt bölümünde kullanıldığını sanıyorum.
teşekkür ederim canım cevabın için..

rossy
1-04-10, 22:04
enunal
famille, doktorum Ankara'da Nebil Bozdoğan, internetten bilgilerine ulaşabilirsin,yag enjeksiyonu benim burun ameliyatımla birlikte yapıldığı için fiyat hakkında bir şey söyleyemeyeceğim, sanırım telefon ile bilgi alabilirsin. ilk gün şişlik oluyor, 2. ve 3. günlerde o şişlik iniyor ama morluklar 5- 6 gün sonra geçiyor, yani benim öyle olmuştu ama bünyeye göre de değişir tabiki, ellediğin zaman enjekte edilen yağı önce sertlik olarak hissediyorsun, zamanla yumuşuyor ve dağılıyor. ben 1 hafta işyerinden izin almıştım, morlukların ve şişliklerin inmesini bekledim. yakınındakilerin farketmemesi mümkün değil,
bence kaz ayakları için en çok kullanılan ve en etkili yöntem botox. Yağ enjeksiyonunun daha çok yüzün orta ve alt bölümünde kullanıldığını sanıyorum.
cnm bu morluk ve şişlik hemenmi oluşuyo yoksa yavaş yavaşmı yani eve gelene kadar sağlam kalsak yeter birde çok mu kötü oluyo

kirmizicadi
16-06-11, 18:06
merhaba arkadaslar bende bugun botoks ve dolgu yaptırdım... yasım 40 ve kozmetıkler artık yetersız gelmeye baslamıstı vr botoks ve dolgular hakkında 2 yıldır arastırma yapıyordum, bunun için yaptıranlarla konustum doktorlara gıttım ama sabırla bekledım en dogru zamanı... ve bugün estetica ataşehire gittim doktor özgür beye...sinem kobala dudak dolgusu yapmıs...tek sırınga yanı 1 cc gecıcı hyrolık dolgu ıstedım. elma yanak olmak ıstemedıgımı ve coken elmacık kemıklerımın ustunde cok az oynama yapılmasını rıca ettım.. dünya guzelı bır doktor .... gozaltı cukurlarım cok fazlaydı sadece yanak ustu goruntuyu kurtarmaz dedi ve göz altı kemegimin hızasında yarım ay seklınde elmacık kemıklerımı doldudu sakın yavas ve sabırla.... mılım mılım ılerledı.. rutuslukda cok az ayırdı 10 gün sonra rutusa ıhtıyacım olursa dıye.. botoksumda yapıldı bu arada.... suanda bı kaç yerımde ıgne ızı var sanırım yarın bırgune hıc bır sey kalmaz... dolgum cok dogal oldu hıc kımse hayatta anlayamaz.. botoksum ıcınde 10 15 gun sonra soylerım nasıl oldugunu..
botoksa gelınce 5 6 yıldır duzenlı yaptıran arkadasım var ve kırısıklıkları benden 10 yas buyuk olmasına ragmen daha az sebebı duzenlıbotoks yaptırması boylelıkle kırısıklıklar acılıyor.. sahıt olmasam hayatta yanasmazdım. dediigim gibi cok arastırdım cok bekledım... botoksun kırıksıklıklara faydası oldugunu gorunce kremlerın yapamadıgını yaptıgını görünce duzenlı yaptırmam gerektıgını anladım....
10 15 gün içerisinde son haklını yazaım mutlaka.. ters bıseylerde olursa emın olun yazarım.. burası bızım rıskı azalttıgımız yer....
hepiniz cok ozel bayanlarsınız.. bilgilerimizi paylaşmakdan çekınmeyelım lutfen...

Avelox
20-06-11, 08:06
Sevgili arkadaşlar, geçen sene ben botox yaptırdım göz ve alın çevresine. 10 gün sonra etkisini gösterdi ve 4-5 süreyle devam etti. 6. aydan itibarende etkisi yavaşlayarak kayboldu. Botox yaptırdığım dönemde, cilt bakım kremleri kulanarak destek verdim. Şuan cildimden gayet memnunum.
Gittiğim klinikte söyledikleri bilgiye göre, 3-4 defa botox uygulayanların yüz kaslarındaki etki kalıcı olarak yavaşlıyormuş, Bu aslında estetik yönden iyi olabilir ancak kan veya beyin metabolizmasına zarar veriri mi, düşündürücü...
Yukardaki arkadaşın yorumlarına katılıyorum.
Bende bir şey sormak istiyorum, botox kremlerinden kullanan var mı? Tavsiye edebilir misiniz ?

Teşekkürler

kirmizicadi
20-06-11, 17:06
botoksun kanla ve beyınle hıc bır ıletısımı yok canım olsaydı ben yaptırmazdım cunku bende beyın tumoru var.... herkes rahat olsun bu konuda.. sadece kaslara etkılı ve botoks kremlerıne asla yatırım yapmayın yazık paranıza..

defneninannesi
29-06-11, 08:06
Selam arkadaşlar. Bir süredir burayı takip ediyordum.

Geçen hafta botoks ve dolgu yaptırınca haliyle ben de tecrübelerimi sizinle paylaşmak istedim :
Öncelikle 2 sene önce gözaltı torbalarım nedeniyle ameliyat olmustum. Torbalar alındı, ayrıca yanaklarıma askı takıldı ve yag dolduruldu. Ameliyattan sonraki yıl yüzüm çok güzel olmustu. İnanılmaz genclesti.

Ancak yağ dolgularının erimesiyle gözaltları çok sarktı. Gecen yıl takviye yapıldı ama nafile. Dolayısıyla doktorların %30-40 söylemlerine inanmayın. Tamamen sizin yapınıza kalmıs. Benim sag yanagımda ve gözaltımda biraz kaldı ama sol gözaltımda nerdeyse tamamı eridi üstelik 2 defa yaptırmama ragmen.

Efeniim hal böyle olunca burada okuduklarımın da etkisiyle dolgu yaptırayım dedim. Uzun arastırmalar sonucu gecen cumartesi nezih bir estetik salonunda hem dolgu hem de botox yaptırdım. Dolgu saf hyaluronik asitmis, gözaltıma ve dudaktan ceneye inen cizgilere yaptı. Ancak gelin görün ki ertesi gün yüzüm şişti! Hemde yapan doktor gayet ince ve nazik calısmıs olmasına ragmen. Öyleki pzt ise gidemedim. Bugün hala gözaltımda hafif sislik var.

Doktor asırı reaksiyon vermis diyerek gecistirdi, sinir oldum :KK43:(

Gözaltına dolgu yaptırıp benzer sorun yasayan var mı, her 6 ayda bir 4-5 gün şiş gözlerle mi uğraşacagız ??

kimbilir
29-06-11, 09:06
kirmizicadi
botoksun kanla ve beyınle hıc bır ıletısımı yok canım olsaydı ben yaptırmazdım cunku bende beyın tumoru var.... herkes rahat olsun bu konuda.. sadece kaslara etkılı ve botoks kremlerıne asla yatırım yapmayın yazık paranıza..
Merhaba canım, benimde göz altlarım çökük, fakat göz altlarına dolgunun riskli olduğunu duyuyordum hep bu yüzden korktum. Senin göz altı dolgunda dalgalanma veya sertlik varmı.

hanimzadde
12-07-11, 17:07
merhaba
burda yeniyim henüz
izmit -adapazarı
yada
ordu -sinopta önereceginiz iyi dolgu yapan yer yada doktor
adı verebilirseniz cok sevinecem
acildebiraz
teşekkürler

kemaniye
14-07-11, 18:07
Ya arkadaşlar benimde iki kaşımın arası çizgi oluşmuş botox yaptaırsam nederece çizgiyi gidermiş olurum ...yada aranızda yaptıran varmı acaba....

tomb_raider
24-07-11, 22:07
selam kızlar.
raidesse dolgu için 18 24 ay kalıcı diyolar.
Doğrumudur bu fikri yada bilgisi olan varmı?

elfkrbg
25-07-11, 00:07
hanimzadde
merhaba
burda yeniyim henüz
izmit -adapazarı
yada
ordu -sinopta önereceginiz iyi dolgu yapan yer yada doktor
adı verebilirseniz cok sevinecem
acildebiraz
teşekkürler
cnm bnde gecen hafta izmitte kocaeli ünversite hastanesine gittim dr tonguç beye .. burun ameliyatı olmam gerekio ve bana bu ameliyatla berbaer göz altıma dolgu yapmayı önerdi gayet kendinden emin güven verici konusuodu .. birkaç memnun kalmış hastası geldi ben ordayken , git bi görüş istersen ..

Slinn
26-07-11, 15:07
anlelf
cnm bnde gecen hafta izmitte kocaeli ünversite hastanesine gittim dr tonguç beye .. burun ameliyatı olmam gerekio ve bana bu ameliyatla berbaer göz altıma dolgu yapmayı önerdi gayet kendinden emin güven verici konusuodu .. birkaç memnun kalmış hastası geldi ben ordayken , git bi görüş istersen ..
Tatlim sakin goz altina el surdurme cou pisman olursun bakma sen doktorlara kesecek yer ariyirlar sera sayani gormedinmi gozetinin altiyla aylarsa ugrasti duzelte bilmek ici !!

christmas06
8-08-11, 09:08
Merhaba,
ben de 3 kere botoks yaptırdım...Haftaya cuma günü randevu aldım, eğer yanıma bir kişi olursa 1 ilacın yarı parasına uygulama için prof.dr. işlem ücreti almayacak..sadece ilacı paylaşacağız...

glorias
8-08-11, 09:08
christmas06
Merhaba,
ben de 3 kere botoks yaptırdım...Haftaya cuma günü randevu aldım, eğer yanıma bir kişi olursa 1 ilacın yarı parasına uygulama için prof.dr. işlem ücreti almayacak..sadece ilacı paylaşacağız...
cnm bnde yaptırmak istiorum ama güvenilir bi doktor mu ??nerde yaptırıcaksın?

jonis
8-08-11, 11:08
Evet bende radiesse dolgu yaptırdım 24 aya kadar dayanıyor