PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dolgu ve botoksSayfa : [1] 2

hhaazan
21-02-2010, 17:16
arkadaşlar yüzüme dolgu yaptırmak istiyorum yaptıran varsa bana bilgi verirseniz sevinirim dr konusundada kararsızım dr fevzi yavaşa dolgu yaptıran varmı tşkler

ayshece
21-02-2010, 23:48
ben de dolgu yaptırmayı düşünüyorum yanaklarımın üst tarafına ama bilemiyorum kim çok başarıılı bu konuda

hhaazan
23-02-2010, 01:07
mart ayında yaptıracam inş memnun kalırsam sizede bildiririm bakalım ne olacak

jayjay
23-02-2010, 03:13
hazan kaca yapıyormus

hhaazan
24-02-2010, 14:16
jayjay siz daha önce yaptıdınızmı ben ilk yaptıracam dediğiz markayı duydum fakat dr ne yapacak bılmıyorum dr gorusunce bıldırırm dolgu 3oo yuro dıye bılıyorum sızde bana bılgı verırsenız sevınırım

beograda
02-03-2010, 01:45
bende dudaklarima yaptirmak istiyorum ama guvenemiyorum :(

TRTHD
02-03-2010, 09:01
dolguyu biz eczaneden alıp dr.a gitsek nasıl olur? birde dolgular eczanede satılıyor, botoks farklı birşeymi onuda eczaneden alabilrimiyiz?? yani az cahilim bu konuda gülmeyin kızlar, alın çigilerime taktım ama botoksa karşı antipatim var, bu dolgu malzemelerinde araştırıyorum şimdi

jayjay
04-03-2010, 04:09
bade eczanede dolgu ne arasın
alsan bıle goturursun dr yapmaz fılan elinde patlar ilac
once drla konus sonra al

TRTHD
04-03-2010, 08:30
ya jayjay sen bu konuda bayağı deneyimlisin, ben baştan aşağı okudum yazdıklarınızı. ben alnıma ne tür bir şey yaptırmalıyım, dolgumu botoksmu? juvederm yaptırıyordunuz dudaklar için süper fln diyordunuz, alın için ne uygun olur. botoksa karşıyım ben tv.de birkaç antibotoks röportajı gördüğüm günden beri. fakat dolgunun botokstan farkı ne yani biri zehir diğeri kimyasal ikiside doldurmuyormu sonuçta. zehiri neden seçeyim. birde siz annem geçmişte kullandı şimdi çok pişman fln demiştiniz. sebebini öğrenebilirmiyim, sarkmamı oldu yada kırışıklıklar acayipleştimi ndn botoks istemiyordunuz siz?

birde siz juvedermi nerden alıyordunuz? kendinize enjekte etmiştiniz, eczaneden diye tahmin ettim ben

famille
05-03-2010, 18:47
evet bende sormak istediği soruları sormak istiyordum size bütün mesajlarınızı okudum sizin jayjay bende dolgu yada botoks yaptırmak istiyorum kazayaklarıma .fiyatları hakkında da bilgi verirsen sevinirim

kalicimakyaj
05-03-2010, 19:08
Ben yaptırdım.Ama çok pahalı.Bir de her altı ayda bir yenilemek gerekiyor.Eğer devam edemeyecekseniz hiç başlamamanızı tavsiye ederim.

famille
09-03-2010, 12:35
Ben yaptırdım.Ama çok pahalı.Bir de her altı ayda bir yenilemek gerekiyor.Eğer devam edemeyecekseniz hiç başlamamanızı tavsiye ederim.

ben botoks yaptırmak istediğimi söylediğimde herkes bana karşı çıkıyor.botoksun etkisi geçince dahada kötü olacağını söylüyorlar.ama ben araştırıyorum estetik cerrahların röportajlarını okuyorum kesinlikle böyle bir durumun söz konusu olmadığını söylüyorlar.acaba gerçektende öylemi ya da tam tersimi .yaptıran arkadaşlardan yorum bekliyorum. yani etkisi geçin ce dahamı kötü oluyor.

ayshece
09-03-2010, 14:51
ben de yaptırdım ama doktor tam tersi antiaging açısından yararı olduğunu söyledi. doktorumun kendisi de yaptırıyormuş. Herkes artık yaptırıyor artık kötü olacaksa hep birlikte kötü oluruz:P şaka bir yana, ben daha kötü olacağını zannetmiyorum. çünkü kırışıklar da mimiklerle oluştuğuna göre ve botox, yapıldığı bölgenin hareketliliğini azalttığına/durdurduğuna göre bir zararı olmaz. belki denildiği gibi kısmen geciktirir de.

ayshece
09-03-2010, 22:09
haklısn arkadaşım hele de bizim ülkedeki doktorlar. elin mahkum diye bir ukalalar deli oluyorum. çok soru sorunca da özelllikle kadın doktorlar gıcık oluyorlar. halbuki avrupada (abim ailesiyle kalmıştı ingilterede senelerce) bir doktor hastaya ayrıntılı bir şekilde açıklama yapmaya kanunen mecburmuş. bizdekiler kraldan kralcı mübarek. paranla gidiyorsun gene havalardalar. ben yüzüme dolgu yaptırmadım ve acemi bir ele düşmekten de korkuyorum açıkçası. botox konusunda perşomen kağıdı bilgisini nereden aldın acaba merak ettim? kuru bamyaya dönmeyeyim sonra:)

TRTHD
10-03-2010, 08:33
valla ben bayağı araştırdım, nerde bulduğumu tam olarak hatırlamıyorum ama aşağıda şunlarıda ekleyim barii

-BOTOKS SONRASI YÜZÜNDE YUMRULAR VE MORLUKLAR OLUŞTU-

Davacı kadın, yüzündeki gülümseme çizgi ve kırışıklıkların giderilmesi için 1999 yılı haziran ayında estetik kliniğine başvurdu. Davalı doktor, hastanın yüzüne botoks enjekte etti. Botoks sonrası yüzünde çeşitli reaksiyonlar meydana gelen hastanın, yapılan müdahalelere rağmen yüzünde meydana gelen şekil bozukluğu giderilemedi. Hastanın yüzünde kalıcı yumru kütleler, çöküntüler ve morluklar meydana geldi. Güzelleşmek için botok yaptıran hasta, cerrahi müdahale ile dahi iyileşme şansı olmadığını öğrenince, kendisine özensiz ve kusurlu botoks yapan doktor ve klinik aleyhine 200 bin YTL manevi tazminat talebiyle dava açtı.
Düne kadar botoks mucizesine inananlar bugün kuşkuyla bakıyor… Yöntemin gerçekten beyne zarar verip vermediğini işin uzmanlarına sorduk

Botoks paniği
Dünyada milyonlarca kişinin yaptırdığı botox’la ilgili son gelişmeler büyük yankı uyandırdı. ABD’li bilimadamlarının “Yüze yapılan botoks beyine gidiyor. Botox maddesi, sinir hücreleri arasındaki bağlantıyı zedeleyip, sinir sistemine ve beyin işlevlerine zarar veriyor” açıklaması endişe ve korkuya yol açtı. Çalışma fareler üzerinde gerçekleştirildi ve yüzlerine botox maddesi enjekte edilen farelerin beyinleri incelendi. ıncelemelerde de beyin dokusunda botox’a rastlandı.
ıfadeniz değişebilir!
2 yıl botox uygulanan kişiler uygulamaya aynı düzende devam ettiklerinde kaslarında belirgin bir zayıflama ve buna bağlı yüz ifadesinde değişim olabilir. Bu nedenle uygulamaların 2. yıldan sonra daha uzun aralıklarla yapılmasında yarar var.

tabi ifade güzel değişirse sorun yok:))

TRTHD
10-03-2010, 09:17
parşömen kağıdı benzetmesi burda yapılmış,netten buldum, oksijeni engelliyormuş suyu değil glb yanlış söylemişim,çünkü suya dair bişi bulamadım yeniden baktığımda

Tıp, kasın her hareketini deri için bir jimnastik olarak kabul ediyor. Prof. Durak, önemli bir hatırlatma yapıyor: ‘Göz çevresine ve dış yanlarına Botox yapılmaz, çünkü sinir yoktur, etkisi de olamaz.’ Sinir olmayan bölgelere Botox vermek, cildin terleme fonksiyonunu da ortadan kaldırıyor. Oysa terleme fonksiyonunu ortadan kaldırmak, o bölgenin oksijen alışverişini de devre dışı bırakıyor. Oksijen alışverişinin bozulması ise, o bölgenin daha hızlı yaşlanmasına sebep oluyor. Deri bu bölgede bir süre sonra parşömen gibi gevşeyip, büzülüyor. Bir noktada geçici bir çözüm gibi görünen bu işlem, daha ileri aşamalarda hastanın karşısına yaşlanmayı hızlandırıcı bir faktör olarak çıkıyor. Prof. Durak, ‘Yöntem insanların hoşuna gidiyor; çünkü kişi bir anda kırışıklıktan kurtulmuş oluyor. Hasta göz altı torbasını düşünmüyor, göz kenarındaki kaz ayaklarını düşünüyor. Bayanların böyle saplantıları var’ diyor.Canım botoks gülme çizgilerine yapılmıyor.Sadece kaz ayağı , dudak üstü , kaş arası ve alın çizgilerine yapılıyor.Bir profesör botoksun uzun vadede cildin kalitesini bozduğunu ve cildin parşömen kağıdına döndüğünü yazmıştı .Ne kadar doğru bilmiyorum , ben hiç yaptırmadım , tv de gördüğüm kadarı ile hiç güzel durmuyor .Yağ enjeksiyonu yaptıran arkadaşlardan yardım almak en iyisi .Çünkü senin yaşında en mantıklısı bu gibime geliyor .Bir kaç enjeksiyondan sonra kalıyor mu , asimetri riski var mı bir plastik cerrahla da görüşebilirsin.Geçici dolgu deneme derim gerçekten parana yazık .Etki süresi 8 ay denenler bile 1 -2 ayda eriyor .Bizzat doktorun kendisinden duydum .Yaşın çok genç olduğu için kalıcı hiç önermem .Çünkü uzun vadede ne olacağı belli olmaz .Bazen hiç bir zarar vermiyor, ama bazen enfeksiyon kapanlar var .Yani belli olmuyor .Önünde uzun yıllar var :) En iyisi yağ enjeksiyonun araştır canım .Öptüm :)

üsttekide forumdan seçmeler:) bir arkadaşın yorumu.

enunal
10-03-2010, 09:44
dolgu için 6-8 ay etkili diyorlar ama 3-4 ay sonra etkisini kaybediyor. en iyisi yag enjeksiyonu,
ben burun ameliyatım sırasında yağ enjeksiyonu yaptırdım, bir kısmını da sakladılar 3 ay sonra yenilendi, burundan dudağa inen çizgilerim çok belirgindi, şimdi daha iyi durumda,
sen gögüsde düşünüyordun, ikisinin bir arada olması hem senin hamde doktor açısından iyi olur, maddi açıdanda fiyat düşer daha iyi olur, yalnız yag enjeksiyonundaki morluklar 4-5 günde ancak geçiyor.

enunal
10-03-2010, 10:38
iki operasyon birarada olursa fiyat tabiki düşüyor.Ayrıca yag enjeksiyonu liposaction kadar pahalı değil. Yag benim karnımdan alındı, liposactionda olduğu gibi fazla almıyorlar onun için sonrasında karnımda hiç bir agrı, iz değişiklik olmadı, ben sadece burundan alt kısımda yag enj. yaptırmıştım, ama Nebil bey'e göz altlarımın çöküklüğü için yaptırıp yaptıramayacağımı sorduğumda; yapılabileceğini söylemişti. kaz ayakları için yapılırmı onu bilmiyorum. Nebil Bey ile hem bu konuyu hemde botox konusunu konuşursan yardımcı olacağından eminim.
Dolgu fiyatları, yağ enj. na göre ucuz ama yag enj. nunda bir miktarı erise bile kalıcılığı daha fazla

famille
10-03-2010, 18:28
ayyyyyyyyyyyy.. ne yaptıracağıma karar veremedim yaa. botoks riskli deniyor ..geçici dolgu çabuk eriyor parama yazık .kalıcı dolgu ilerde yer değiştirip hoş olmayan görüntülere yol açıyormuş.kaş astırmakda sanırım bir nevi kaz ayaklarını açıyormuş ama onunda riskli olduğunu yazmışlar.onu yaptırma bunu yaptırma ne yaptıracağız biz yaa..kesinlikle şu kaz ayaklarından kurtulmak istiyorum ama nasıl? birde bu yapılan yağ enjeksiyonu yüzde bayağı bir şişlik yapıyormuş acaba ne kadar zaman da geçer bu şişlikler.çünkü ben eşimden gizli yaptırmayı düşünüyorum .acaba anlarmı?

famille
10-03-2010, 18:33
iki operasyon birarada olursa fiyat tabiki düşüyor.Ayrıca yag enjeksiyonu liposaction kadar pahalı değil. Yag benim karnımdan alındı, liposactionda olduğu gibi fazla almıyorlar onun için sonrasında karnımda hiç bir agrı, iz değişiklik olmadı, ben sadece burundan alt kısımda yag enj. yaptırmıştım, ama Nebil bey'e göz altlarımın çöküklüğü için yaptırıp yaptıramayacağımı sorduğumda; yapılabileceğini söylemişti. kaz ayakları için yapılırmı onu bilmiyorum. Nebil Bey ile hem bu konuyu hemde botox konusunu konuşursan yardımcı olacağından eminim.
Dolgu fiyatları, yağ enj. na göre ucuz ama yag enj. nunda bir miktarı erise bile kalıcılığı daha fazla

bahsettiğin yağ enjeksiyonundan ben de yaptırmak istiyorum .kaça yaptırdın birde çok şiştimi canım.bahsettiğin nebil bey ankaradamı?adresini verebilirmisin ? yada soyadını

enunal
10-03-2010, 20:35
famille, doktorum Ankara'da Nebil Bozdoğan, internetten bilgilerine ulaşabilirsin,yag enjeksiyonu benim burun ameliyatımla birlikte yapıldığı için fiyat hakkında bir şey söyleyemeyeceğim, sanırım telefon ile bilgi alabilirsin. ilk gün şişlik oluyor, 2. ve 3. günlerde o şişlik iniyor ama morluklar 5- 6 gün sonra geçiyor, yani benim öyle olmuştu ama bünyeye göre de değişir tabiki, ellediğin zaman enjekte edilen yağı önce sertlik olarak hissediyorsun, zamanla yumuşuyor ve dağılıyor. ben 1 hafta işyerinden izin almıştım, morlukların ve şişliklerin inmesini bekledim. yakınındakilerin farketmemesi mümkün değil,
bence kaz ayakları için en çok kullanılan ve en etkili yöntem botox. Yağ enjeksiyonunun daha çok yüzün orta ve alt bölümünde kullanıldığını sanıyorum.

famille
10-03-2010, 20:41
famille, doktorum Ankara'da Nebil Bozdoğan, internetten bilgilerine ulaşabilirsin,yag enjeksiyonu benim burun ameliyatımla birlikte yapıldığı için fiyat hakkında bir şey söyleyemeyeceğim, sanırım telefon ile bilgi alabilirsin. ilk gün şişlik oluyor, 2. ve 3. günlerde o şişlik iniyor ama morluklar 5- 6 gün sonra geçiyor, yani benim öyle olmuştu ama bünyeye göre de değişir tabiki, ellediğin zaman enjekte edilen yağı önce sertlik olarak hissediyorsun, zamanla yumuşuyor ve dağılıyor. ben 1 hafta işyerinden izin almıştım, morlukların ve şişliklerin inmesini bekledim. yakınındakilerin farketmemesi mümkün değil,
bence kaz ayakları için en çok kullanılan ve en etkili yöntem botox. Yağ enjeksiyonunun daha çok yüzün orta ve alt bölümünde kullanıldığını sanıyorum.

teşekkür ederim canım cevabın için..

rossy
01-04-2010, 23:37
famille, doktorum Ankara'da Nebil Bozdoğan, internetten bilgilerine ulaşabilirsin,yag enjeksiyonu benim burun ameliyatımla birlikte yapıldığı için fiyat hakkında bir şey söyleyemeyeceğim, sanırım telefon ile bilgi alabilirsin. ilk gün şişlik oluyor, 2. ve 3. günlerde o şişlik iniyor ama morluklar 5- 6 gün sonra geçiyor, yani benim öyle olmuştu ama bünyeye göre de değişir tabiki, ellediğin zaman enjekte edilen yağı önce sertlik olarak hissediyorsun, zamanla yumuşuyor ve dağılıyor. ben 1 hafta işyerinden izin almıştım, morlukların ve şişliklerin inmesini bekledim. yakınındakilerin farketmemesi mümkün değil,
bence kaz ayakları için en çok kullanılan ve en etkili yöntem botox. Yağ enjeksiyonunun daha çok yüzün orta ve alt bölümünde kullanıldığını sanıyorum.

cnm bu morluk ve şişlik hemenmi oluşuyo yoksa yavaş yavaşmı yani eve gelene kadar sağlam kalsak yeter birde çok mu kötü oluyo

kirmizicadi
16-06-2011, 19:54
merhaba arkadaslar bende bugun botoks ve dolgu yaptırdım... yasım 40 ve kozmetıkler artık yetersız gelmeye baslamıstı vr botoks ve dolgular hakkında 2 yıldır arastırma yapıyordum, bunun için yaptıranlarla konustum doktorlara gıttım ama sabırla bekledım en dogru zamanı... ve bugün estetica ataşehire gittim doktor özgür beye...sinem kobala dudak dolgusu yapmıs...tek sırınga yanı 1 cc gecıcı hyrolık dolgu ıstedım. elma yanak olmak ıstemedıgımı ve coken elmacık kemıklerımın ustunde cok az oynama yapılmasını rıca ettım.. dünya guzelı bır doktor .... gozaltı cukurlarım cok fazlaydı sadece yanak ustu goruntuyu kurtarmaz dedi ve göz altı kemegimin hızasında yarım ay seklınde elmacık kemıklerımı doldudu sakın yavas ve sabırla.... mılım mılım ılerledı.. rutuslukda cok az ayırdı 10 gün sonra rutusa ıhtıyacım olursa dıye.. botoksumda yapıldı bu arada.... suanda bı kaç yerımde ıgne ızı var sanırım yarın bırgune hıc bır sey kalmaz... dolgum cok dogal oldu hıc kımse hayatta anlayamaz.. botoksum ıcınde 10 15 gun sonra soylerım nasıl oldugunu..
botoksa gelınce 5 6 yıldır duzenlı yaptıran arkadasım var ve kırısıklıkları benden 10 yas buyuk olmasına ragmen daha az sebebı duzenlıbotoks yaptırması boylelıkle kırısıklıklar acılıyor.. sahıt olmasam hayatta yanasmazdım. dediigim gibi cok arastırdım cok bekledım... botoksun kırıksıklıklara faydası oldugunu gorunce kremlerın yapamadıgını yaptıgını görünce duzenlı yaptırmam gerektıgını anladım....
10 15 gün içerisinde son haklını yazaım mutlaka.. ters bıseylerde olursa emın olun yazarım.. burası bızım rıskı azalttıgımız yer....
hepiniz cok ozel bayanlarsınız.. bilgilerimizi paylaşmakdan çekınmeyelım lutfen...

Avelox
20-06-2011, 09:59
Sevgili arkadaşlar, geçen sene ben botox yaptırdım göz ve alın çevresine. 10 gün sonra etkisini gösterdi ve 4-5 süreyle devam etti. 6. aydan itibarende etkisi yavaşlayarak kayboldu. Botox yaptırdığım dönemde, cilt bakım kremleri kulanarak destek verdim. Şuan cildimden gayet memnunum.
Gittiğim klinikte söyledikleri bilgiye göre, 3-4 defa botox uygulayanların yüz kaslarındaki etki kalıcı olarak yavaşlıyormuş, Bu aslında estetik yönden iyi olabilir ancak kan veya beyin metabolizmasına zarar veriri mi, düşündürücü...
Yukardaki arkadaşın yorumlarına katılıyorum.
Bende bir şey sormak istiyorum, botox kremlerinden kullanan var mı? Tavsiye edebilir misiniz ?

Teşekkürler

kirmizicadi
20-06-2011, 18:22
botoksun kanla ve beyınle hıc bır ıletısımı yok canım olsaydı ben yaptırmazdım cunku bende beyın tumoru var.... herkes rahat olsun bu konuda.. sadece kaslara etkılı ve botoks kremlerıne asla yatırım yapmayın yazık paranıza..

defneninannesi
29-06-2011, 09:49
Selam arkadaşlar. Bir süredir burayı takip ediyordum.

Geçen hafta botoks ve dolgu yaptırınca haliyle ben de tecrübelerimi sizinle paylaşmak istedim :
Öncelikle 2 sene önce gözaltı torbalarım nedeniyle ameliyat olmustum. Torbalar alındı, ayrıca yanaklarıma askı takıldı ve yag dolduruldu. Ameliyattan sonraki yıl yüzüm çok güzel olmustu. İnanılmaz genclesti.

Ancak yağ dolgularının erimesiyle gözaltları çok sarktı. Gecen yıl takviye yapıldı ama nafile. Dolayısıyla doktorların %30-40 söylemlerine inanmayın. Tamamen sizin yapınıza kalmıs. Benim sag yanagımda ve gözaltımda biraz kaldı ama sol gözaltımda nerdeyse tamamı eridi üstelik 2 defa yaptırmama ragmen.

Efeniim hal böyle olunca burada okuduklarımın da etkisiyle dolgu yaptırayım dedim. Uzun arastırmalar sonucu gecen cumartesi nezih bir estetik salonunda hem dolgu hem de botox yaptırdım. Dolgu saf hyaluronik asitmis, gözaltıma ve dudaktan ceneye inen cizgilere yaptı. Ancak gelin görün ki ertesi gün yüzüm şişti! Hemde yapan doktor gayet ince ve nazik calısmıs olmasına ragmen. Öyleki pzt ise gidemedim. Bugün hala gözaltımda hafif sislik var.

Doktor asırı reaksiyon vermis diyerek gecistirdi, sinir oldum :((

Gözaltına dolgu yaptırıp benzer sorun yasayan var mı, her 6 ayda bir 4-5 gün şiş gözlerle mi uğraşacagız ??

kimbilir
29-06-2011, 10:49
botoksun kanla ve beyınle hıc bır ıletısımı yok canım olsaydı ben yaptırmazdım cunku bende beyın tumoru var.... herkes rahat olsun bu konuda.. sadece kaslara etkılı ve botoks kremlerıne asla yatırım yapmayın yazık paranıza..

Merhaba canım, benimde göz altlarım çökük, fakat göz altlarına dolgunun riskli olduğunu duyuyordum hep bu yüzden korktum. Senin göz altı dolgunda dalgalanma veya sertlik varmı.

hanimzadde
12-07-2011, 18:49
merhaba
burda yeniyim henüz
izmit -adapazarı
yada
ordu -sinopta önereceginiz iyi dolgu yapan yer yada doktor
adı verebilirseniz cok sevinecem
acildebiraz
teşekkürler

kemaniye
14-07-2011, 19:08
Ya arkadaşlar benimde iki kaşımın arası çizgi oluşmuş botox yaptaırsam nederece çizgiyi gidermiş olurum ...yada aranızda yaptıran varmı acaba....

tomb_raider
24-07-2011, 23:19
selam kızlar.
raidesse dolgu için 18 24 ay kalıcı diyolar.
Doğrumudur bu fikri yada bilgisi olan varmı?

anlelf
25-07-2011, 01:37
merhaba
burda yeniyim henüz
izmit -adapazarı
yada
ordu -sinopta önereceginiz iyi dolgu yapan yer yada doktor
adı verebilirseniz cok sevinecem
acildebiraz
teşekkürler

cnm bnde gecen hafta izmitte kocaeli ünversite hastanesine gittim dr tonguç beye .. burun ameliyatı olmam gerekio ve bana bu ameliyatla berbaer göz altıma dolgu yapmayı önerdi gayet kendinden emin güven verici konusuodu .. birkaç memnun kalmış hastası geldi ben ordayken , git bi görüş istersen ..

Slinn
26-07-2011, 16:42
cnm bnde gecen hafta izmitte kocaeli ünversite hastanesine gittim dr tonguç beye .. burun ameliyatı olmam gerekio ve bana bu ameliyatla berbaer göz altıma dolgu yapmayı önerdi gayet kendinden emin güven verici konusuodu .. birkaç memnun kalmış hastası geldi ben ordayken , git bi görüş istersen ..

Tatlim sakin goz altina el surdurme cou pisman olursun bakma sen doktorlara kesecek yer ariyirlar sera sayani gormedinmi gozetinin altiyla aylarsa ugrasti duzelte bilmek ici !!

christmas06
08-08-2011, 10:11
Merhaba,
ben de 3 kere botoks yaptırdım...Haftaya cuma günü randevu aldım, eğer yanıma bir kişi olursa 1 ilacın yarı parasına uygulama için prof.dr. işlem ücreti almayacak..sadece ilacı paylaşacağız...

glorias
08-08-2011, 10:12
Merhaba,
ben de 3 kere botoks yaptırdım...Haftaya cuma günü randevu aldım, eğer yanıma bir kişi olursa 1 ilacın yarı parasına uygulama için prof.dr. işlem ücreti almayacak..sadece ilacı paylaşacağız...

cnm bnde yaptırmak istiorum ama güvenilir bi doktor mu ??nerde yaptırıcaksın?

jonis
08-08-2011, 12:52
Evet bende radiesse dolgu yaptırdım 24 aya kadar dayanıyor

christmas06
08-08-2011, 14:46
cnm bnde yaptırmak istiorum ama güvenilir bi doktor mu ??nerde yaptırıcaksın?

Doktor tanıdığımız birisi ve uygulama için ek ücret almıycak. sadece ilaç parasını paylaşacağız. bir kutu ilaç 2 kişilkmiş çünkü... bu cuma randevum var...
görüşrüüz tatlım.. :)

glorias
08-08-2011, 14:49
Doktor tanıdığımız birisi ve uygulama için ek ücret almıycak. sadece ilaç parasını paylaşacağız. bir kutu ilaç 2 kişilkmiş çünkü... bu cuma randevum var...
görüşrüüz tatlım.. :)


cnm doktorun ismi ne ?ve nerede? öğrenebilirmiyim?

christmas06
08-08-2011, 14:56
canım sanırım burdan yazmam yasakmış dr ismi filan... Prof.dr. dermatoloji uzmanı kendisi....Ankarada bir hastanede yapılacak.. Amacım ialcı paylaşmak ... sanırım sen istanbuldasın değil mi??? ANKARAYA CUMA GÜN GELEBİLİR MİSİN????

hanimzadde
08-08-2011, 17:03
cnm bnde gecen hafta izmitte kocaeli ünversite hastanesine gittim dr tonguç beye .. burun ameliyatı olmam gerekio ve bana bu ameliyatla berbaer göz altıma dolgu yapmayı önerdi gayet kendinden emin güven verici konusuodu .. birkaç memnun kalmış hastası geldi ben ordayken , git bi görüş istersen ..


saol arkadaşım önerin icin,fakat düşündümki ramazana bikac gün var
ve eger yaptırırsam dolgu icin içmem gereken bi ton su icemicem gün icersinde
oruclu oldugum icin oda deformasyon yapar etkili olmaz ve sanırım bayram ve
sonrası bikac günlügüne kuşadasına gidecem acaba orada önereceginiz bi doktor
varmı.aydın ici yada izmirde olabilir orayaa kadar gitcek vaktim olur diye düşünüyorum
bu yerlerde hangi iyi uzmanlar var acaba dolgu icin .bide oraya cok turisst gider estetik
şu bu derken doktorların tecrübesi fazla olur kanısındayım

defneninannesi
10-08-2011, 00:16
Tekrar merhabalar. Haziran ortasında gözaltıma geçici dolgu yaptırmıştım ve burada yazmıştım. 1.5 ay sonra bir bilgilendirme yapayım istedim.

Benim sol gözaltımdaki çukurluk daha fazla oldugundan doktorum ilk seansta bir miktar dolgu maddesini saklamıştı. Dün bu kısma takviye yapıldı.

Ancak sıkıntım dolgu enjeksiyonu yapılan bölgede morluk oluşması.Çirkin görünüyor. Doktorum ısrarla dolgudan olmadıgını ve morlukların giderek kayboldugunu söylüyor. Kışın daha da iyi olacakmış ancak tatmin olmadım :(

Bilginiz olsun arkadaşlar gözaltı deriniz hassas ve inceyse dolgu yaptırmak riskli olabiliyor. Daha önce 2 defa yag enjeksiyonu yapılmıştı ancak o enjeksiyonlar agız içinden girilerek yapıldıgından hiç böyle bir problem yaşamamıştım.

hanimzadde
10-08-2011, 15:15
gecmiş olsun arkadaşım
sen daha önce yaptırmış oldgun agız icinden gözaltı yağ enjeksiyon olayından
hosnut olmadındamı bu sefer dıştan yaptırdın.yağ enjeksiyonu
nasıldı yani göz altı görünümün.hangisini önerirsin kesin.
benimde yanaklar cökük orayı doldurtsam bu sefer göz altı cukur kalırmı
diye endişeleniyourm aslında göz altımada bi dolgunluk gerekli biraz
çökük ve mor napsam bi kararsızım ve endişeliyim.

daylight
11-08-2011, 11:37
saol arkadaşım önerin icin,fakat düşündümki ramazana bikac gün var
ve eger yaptırırsam dolgu icin içmem gereken bi ton su icemicem gün icersinde
oruclu oldugum icin oda deformasyon yapar etkili olmaz ve sanırım bayram ve
sonrası bikac günlügüne kuşadasına gidecem acaba orada önereceginiz bi doktor
varmı.aydın ici yada izmirde olabilir orayaa kadar gitcek vaktim olur diye düşünüyorum
bu yerlerde hangi iyi uzmanlar var acaba dolgu icin .bide oraya cok turisst gider estetik
şu bu derken doktorların tecrübesi fazla olur kanısındayım

dolgu için su içmek mi :53::53::53:
ne alaka ilk kez duyuyorum böyle birşey ??????????

hanimzadde
12-08-2011, 12:26
evet daylight arkadaşım böyle biliyorum ben durumu.
dolgu maddesinin icinde suyla genişleyen hacimlenen
elementler oldugundan gerekiyomuş icmek.aksi halde sönük kalıyomuş.
bu arada sizinde başka bildiginiz bişey varmı dolgu sonrası öncesi ve sırasında yapılması yada
yapılmaması gereken şeyler neler söylerseniz sevinirim.

hanimzadde
12-08-2011, 12:31
bu arada daylight ardadaşım resimdeki sizmisiniiz
eger sizseniz yanaklarınız dolgumu dolguysa cok güzel
deilsede cok güzel

defneninannesi
12-08-2011, 22:48
gecmiş olsun arkadaşım
sen daha önce yaptırmış oldgun agız icinden gözaltı yağ enjeksiyon olayından
hosnut olmadındamı bu sefer dıştan yaptırdın.yağ enjeksiyonu
nasıldı yani göz altı görünümün.hangisini önerirsin kesin.
benimde yanaklar cökük orayı doldurtsam bu sefer göz altı cukur kalırmı
diye endişeleniyourm aslında göz altımada bi dolgunluk gerekli biraz
çökük ve mor napsam bi kararsızım ve endişeliyim.


teşekkürler,
daha önce yağ enjeksiyonu yaptırmıştım. yag enjeksiyonu daha uzun uçlu kanüllerle yapılabiliyor. zaten gözaltı torbalarımı ameliyat eden doktorum yapmıştı o enjeksiyonu ve ilk yapıldıgında görüntü çok güzeldi. ancak yağ enjeksiyonu 1 yıl sonra tamamen eriyor bu defa suni dolgu maddesi denemek istedim ancak bu dolgu maddeleri hazır minik enjeksiyonlarda satılıyor. yani agıs icinden (daha dogrusu dişetinden girilerek) yapılma imkanı yok.

ancak şu anki dolgumdan mutlu degilim :((

bence nereye dolgu yaptırmak istedigine karar vermeden önce iyi bir doktor bul ve onun önerilerini de dinle. benim ameliyatımı yapan doktor gercekten bu konuda cok iyi yonlendirmisti. keşke yine onun önerisini dinleyip yag enjeksiyonu yaptırsaydım.

kimbilir
13-08-2011, 09:56
Bendede dolgu var ama hiç bir doktordan bugüne kadar bol su içmek gerektiğini duymadım.
Söylemeye gerek mi duymuyorlar.

hanimzadde
14-08-2011, 19:44
defnenin annnesi neden memnun degilsiniz acabaa dolgunuzdan
sebepleri neler

daylight
22-08-2011, 07:49
bu arada daylight ardadaşım resimdeki sizmisiniiz
eger sizseniz yanaklarınız dolgumu dolguysa cok güzel
deilsede cok güzel

cici sözlerin için teşekkürler yanaklarım dolgu degil annem tarafı avşar kemikli bir genetikten geliyorum şanslıyım :54::54:

paylaştıgın bilgiyle bir yaşıma daha girdim yakın zamanda drla işim yok ;ama ilk gittigimde soracagımdan emin ol

hanimzadde
21-09-2011, 08:51
tamam arkadaaşım

komix
25-10-2011, 22:10
Merhaba,35 yaşındayım ve geçen ay sadece kaz ayaklarına olmak üzere botoks ve nasolabial çizgi denilen burun kenarına dolgu yaptırdım.Şu hyolo... asitden.Botoks için söyleyeceğim şu ki gözlerimin altında akşamları belirginleşmek üzere şişlikler yaptı.Bağdat caddesinde yaptırdığım dermotolog hanıma sorduğumda :ben birşey göremiyorum dedi!!! evet kırığıklar gitti ama tam elmacık kemnikleri üzerinde bildiğiniz şişlik oluyor.
Dolguya gelince 1 ay oldu ve şu anda burun kenarındaki çizgilerin her iki yanında birer santim genişliğinde bantlar var ve kırışıklar aynen durduğu gibi bu defada bantlar daha fazla gölge yapıyor:(
Bunuda dermatolog hanıma söylediğimde ''olurmu kırışıklar azaldı'' dedi.Zaten kenardaki bantıda görmediğini iddia etti!!
Şimdi bu tür sorunlar yaşayanlar varmı onu merak ediyorum.
ayrıca haftaya nasolabialler için bu defada yağ enjeksiyonu yaptıracağım.bir ay önce bu kalıcı olmayan dolgu maddelerinden yaptırmış olmam sorun yaratırmı? yaprıran varmı ?
Sevgiler:)

rosenoire
26-10-2011, 23:16
Merhaba,35 yaşındayım ve geçen ay sadece kaz ayaklarına olmak üzere botoks ve nasolabial çizgi denilen burun kenarına dolgu yaptırdım.Şu hyolo... asitden.Botoks için söyleyeceğim şu ki gözlerimin altında akşamları belirginleşmek üzere şişlikler yaptı.Bağdat caddesinde yaptırdığım dermotolog hanıma sorduğumda :ben birşey göremiyorum dedi!!! evet kırığıklar gitti ama tam elmacık kemnikleri üzerinde bildiğiniz şişlik oluyor.
Dolguya gelince 1 ay oldu ve şu anda burun kenarındaki çizgilerin her iki yanında birer santim genişliğinde bantlar var ve kırışıklar aynen durduğu gibi bu defada bantlar daha fazla gölge yapıyor:(
Bunuda dermatolog hanıma söylediğimde ''olurmu kırışıklar azaldı'' dedi.Zaten kenardaki bantıda görmediğini iddia etti!!
Şimdi bu tür sorunlar yaşayanlar varmı onu merak ediyorum.
ayrıca haftaya nasolabialler için bu defada yağ enjeksiyonu yaptıracağım.bir ay önce bu kalıcı olmayan dolgu maddelerinden yaptırmış olmam sorun yaratırmı? yaprıran varmı ?
Sevgiler:)
Merhaba, burun yanı yani nasolabial çizgilerin gitmemesinin nedeni, tam çizginin üzerine yapılmayışındandır.Çoğu doktor bu hattı hastaya çizdirir.Yani elinize bir ayna verirler ve siz rahatsız olduğunuz hattı kalemle belirlersiniz.Siz iyi çizemezseniz doktor yardım eder.Yani kısaca yaptırdığınız kişi bu hattı iyi belirliyememmiş.Yoksa dolgu normal yapıldığında nasolabial hatlarda harikalar yaratyor.Bence bir daha o kişiye gitmeyin.Diğer sorunuza gelince yaptırdığınız dolgu erimeden, yağ enjeksiyonu yaptırmayın.Zaten etik düşünen bir doktor yapmaz.Çünkü hatalı sonuç alısınız.Sebebine gelince ,yüzünüzün natural halinin görülmesi gerekir.Dolgu yapılmış şekliyle yağ enjekte edilirse, dolgu eridiğinde sonuç istediğiniz gibi olmaz.

rosenoire
26-10-2011, 23:21
Merhaba,35 yaşındayım ve geçen ay sadece kaz ayaklarına olmak üzere botoks ve nasolabial çizgi denilen burun kenarına dolgu yaptırdım.Şu hyolo... asitden.Botoks için söyleyeceğim şu ki gözlerimin altında akşamları belirginleşmek üzere şişlikler yaptı.Bağdat caddesinde yaptırdığım dermotolog hanıma sorduğumda :ben birşey göremiyorum dedi!!! evet kırığıklar gitti ama tam elmacık kemnikleri üzerinde bildiğiniz şişlik oluyor.
Dolguya gelince 1 ay oldu ve şu anda burun kenarındaki çizgilerin her iki yanında birer santim genişliğinde bantlar var ve kırışıklar aynen durduğu gibi bu defada bantlar daha fazla gölge yapıyor:(
Bunuda dermatolog hanıma söylediğimde ''olurmu kırışıklar azaldı'' dedi.Zaten kenardaki bantıda görmediğini iddia etti!!
Şimdi bu tür sorunlar yaşayanlar varmı onu merak ediyorum.
ayrıca haftaya nasolabialler için bu defada yağ enjeksiyonu yaptıracağım.bir ay önce bu kalıcı olmayan dolgu maddelerinden yaptırmış olmam sorun yaratırmı? yaprıran varmı ?
Sevgiler:)Diğer sorunuza gelince yaptırdığınız dolgu erimeden, yağ enjeksiyonu yaptırmayın.Zaten etik düşünen bir doktor yapmaz.Çünkü hatalı sonuç alısınız.Sebebine gelince ,yüzünüzün natural halinin görülmesi gerekir.Dolgu yapılmış şekliyle yağ enjekte edilirse, dolgu eridiğinde sonuç istediğiniz gibi olmaz.

komix
07-11-2011, 18:14
Yaptırdım.sonuç hakkında bilgilendiririm.burnumdan ameliyat olduğum için şişliklerden nasıl olduğunu söyleyemiyorum.

pepit
10-11-2011, 19:04
Merhaba,35 yaşındayım ve geçen ay sadece kaz ayaklarına olmak üzere botoks ve nasolabial çizgi denilen burun kenarına dolgu yaptırdım.Şu hyolo... asitden.Botoks için söyleyeceğim şu ki gözlerimin altında akşamları belirginleşmek üzere şişlikler yaptı.Bağdat caddesinde yaptırdığım dermotolog hanıma sorduğumda :ben birşey göremiyorum dedi!!! evet kırığıklar gitti ama tam elmacık kemnikleri üzerinde bildiğiniz şişlik oluyor.
Dolguya gelince 1 ay oldu ve şu anda burun kenarındaki çizgilerin her iki yanında birer santim genişliğinde bantlar var ve kırışıklar aynen durduğu gibi bu defada bantlar daha fazla gölge yapıyor:(
Bunuda dermatolog hanıma söylediğimde ''olurmu kırışıklar azaldı'' dedi.Zaten kenardaki bantıda görmediğini iddia etti!!
Şimdi bu tür sorunlar yaşayanlar varmı onu merak ediyorum.
ayrıca haftaya nasolabialler için bu defada yağ enjeksiyonu yaptıracağım.bir ay önce bu kalıcı olmayan dolgu maddelerinden yaptırmış olmam sorun yaratırmı? yaprıran varmı ?
Sevgiler:)

Ben ilk botoxumu teoman beye yaptırmıştım kaş arama ve göz kenarlarına. aynı dediğiniz gibi gözlatım şişti. herhalde benim gözaltım botoxu kaldıramadı dedim. çünkü kaş aram da istediğim kadar düzelmemişti. üstelik de en iyisi olsun diye, teoman beye gitmiştim ve geçen sene 700 milyon para vermiştim.

sonra arkadaşımın tavsiyesi ile şebnem utkuya gittim. O dolgu yaptırmıştı ve çok güzel olmuştu ve çok da doğal duruyordu. ben de botox şansımı bi daha deneyim dedim. kaş arama yaptırdım.hem de yarı fiyatına.
aslında dolguyu denemek istiyordum ama emin değildim. mezolift yaptırdım. dolgu provası gibi bi şey. çünkü bazı dolgular alerji yapıyor. mezoliftten de oldukça memnun kaldım. ama dolgu yaklaşık 1 yıl sonra vücuttan atılıyormuş. hamile kalma şansım varken cesaret edemedim. fakat yapan arkadaşım çok güzel oldu. 400 gibi de bi fiyat ödedi.

yani doktora gitmeden önce mutlaka memnun kalan birini görmek lazım bence. bi de sizinle ilgilenmekten gücenmeyecek birine gidin. ben yaklaşık bir saat ne istediğimden çok, ne istemediğimi anlattım. ben çok şişmek istemiyordum. botoxum çok doğal dursun istiyordum. öyle de oldu. sanki yüzümün ifadesi yumuşamış, dinlenmiş bi görünümüm oldu.
mezolifti bu gü yaptırdım. etkisi bi iki üç günde daha da belirginleşecekmiş. şimdilik morarma yok. bakalım yarın nasıl olacak

sistrum
11-11-2011, 11:43
güle güle kullan pepit.şebnem utku kimdir,dermatolog mu?nerde çalışır?

pepit
11-11-2011, 20:41
güle güle kullan pepit.şebnem utku kimdir,dermatolog mu?nerde çalışır?

kendisi doktor. Medicana'da çalışıyormuş önceden. şimdi kendi merkezini açmış. google'dan araştırabilirsin.
aslında ben kendim botox istiyordum ama daha önce teoman doğan'a ve oytun idil'e botox yaptırmıştım ve istediğim souçları alamamıştım. Foruma da yazmıştım bunları biri geçen sene biri bu temmuz ayında. bir de fiyatları çok yüksekti. o yüzden artık botox işinden vazgeçmiştim. mezolift (vitamin iğnesi) yaptrımak istiyordum.
bir arkadaşım da yüzüne dolgu yaptırmak istiyordu. kendisiyle eşlik etmemi istedi. o vasıtasıyla beylikdüzündeki muaynehanesine gittik.
arkadaşım yanak dolgusu istiyordu ama öğretmen olduğundan çok da belli olmasın istiyordu.
ben de kendi istediğimi anlattm. ama dediğm gibi çok da gönüllü değildim.

arkadaşıma gözümün önünde dolgu yaptı ve sonuç mükemmel oldu. cidden, tam onun istediği gibi oldu.
onu görünce ben de cesaret ettim ve botox yaptırdım. ama ben ne kadar botox yaptırsam da kaş aram geçmiordu. ona da anlattım. bi hafta sonra tekrar gelmemi, sonucun bi hafta sonra belli olacağını söyledi.
ve benim de bildiğim gib aslnda benin dudak kenarlarındaki çizgilerime dolgu yapılırsa güzel olacağını söyledi.
ben de cesaret edemediğimi söyledim. bana mezolift uygulamasıyla prova yapalım dedi. bi saate geçicek bi şey dedi. ücrette istemedi. ve yaptı. cidden de çok güzel oldu.
dudak kenarımdaki çizgiler geçti. fakat ben hamile kalmayı düşündüğüm için dolguyu istemiyrum. netiecede madde 1 yıl vücudunda kalıyor. "teosyal" dolgu ve mezolift ürünleri kullanıyor. onlarında vücuttan atılması 1 yıl gibi bi şey.
kanıma böyle bi şey yüklemek istemedim. o yüzden sadece botox ve vitamin iğnesi (mezolift) yaptırdım.
dün kontrole gittim. cidden kaş aram açıldı. ama tamemn pürüzsüz olmadı. o yüzden dün biraz dha botox yaptı ve bunun için ücret almadı.

kısacı ben kendisinden memnunum. iligi biri. fakat dediğim gibi bu işlerde güvenmek çok önemli. ben kendisine güveniyorum. sen de doktorlarla görüş. en güvendiğine yaptır. yaptırmadan önce de araştır dolguların ve botoxların markalarını.

komix
11-11-2011, 20:43
[QUOTE=pepit;21631734]Ben ilk botoxumu teoman beye yaptırmıştım kaş arama ve göz kenarlarına. aynı dediğiniz gibi gözlatım şişti. herhalde benim gözaltım botoxu kaldıramadı dedim. çünkü kaş aram da istediğim kadar düzelmemişti. üstelik de en iyisi olsun diye, teoman beye gitmiştim ve geçen sene 700 milyon para vermiştim.

sonra arkadaşımın tavsiyesi ile şebnem utkuya gittim. O dolgu yaptırmıştı ve çok güzel olmuştu ve çok da doğal duruyordu. ben de botox şansımı bi daha deneyim dedim. kaş arama yaptırdım.hem de yarı fiyatına.
aslında dolguyu denemek istiyordum ama emin değildim. mezolift yaptırdım. dolgu provası gibi bi şey. çünkü bazı dolgular alerji yapıyor. mezoliftten de oldukça memnun kaldım. ama dolgu yaklaşık 1 yıl sonra vücuttan atılıyormuş. hamile kalma şansım varken cesaret edemedim. fakat yapan arkadaşım çok güzel oldu. 400 gibi de bi fiyat ödedi.

yani doktora gitmeden önce mutlaka memnun kalan birini görmek lazım bence. bi de sizinle ilgilenmekten gücenmeyecek birine gidin. ben yaklaşık bir saat ne istediğimden çok, ne istemediğimi anlattım. ben çok şişmek istemiyordum. botoxum çok doğal dursun istiyordum. öyle de oldu. sanki yüzümün ifadesi yumuşamış, dinlenmiş bi görünümüm oldu.
mezolifti bu gü yaptırdım. etkisi bi iki üç günde daha da belirginleşecekmiş. şimdilik morarma yok. bakalım yarın nasıl olacaiKİNCİ BOTOKSU YAPTIĞINIZDA GÖZALTINDA ŞİŞLİK OLMADI MI?

sistrum
11-11-2011, 20:46
teşekkürler pepit.google dan baktım,ismini medicana ile ilgili gördüm.tekrar bakarım.anlattıkların iyi geldi.tekrar teşekkürler.

pepit
11-11-2011, 20:56
[QUOTE=pepit;21631734]Ben ilk botoxumu teoman beye yaptırmıştım kaş arama ve göz kenarlarına. aynı dediğiniz gibi gözlatım şişti. herhalde benim gözaltım botoxu kaldıramadı dedim. çünkü kaş aram da istediğim kadar düzelmemişti. üstelik de en iyisi olsun diye, teoman beye gitmiştim ve geçen sene 700 milyon para vermiştim.

sonra arkadaşımın tavsiyesi ile şebnem utkuya gittim. O dolgu yaptırmıştı ve çok güzel olmuştu ve çok da doğal duruyordu. ben de botox şansımı bi daha deneyim dedim. kaş arama yaptırdım.hem de yarı fiyatına.
aslında dolguyu denemek istiyordum ama emin değildim. mezolift yaptırdım. dolgu provası gibi bi şey. çünkü bazı dolgular alerji yapıyor. mezoliftten de oldukça memnun kaldım. ama dolgu yaklaşık 1 yıl sonra vücuttan atılıyormuş. hamile kalma şansım varken cesaret edemedim. fakat yapan arkadaşım çok güzel oldu. 400 gibi de bi fiyat ödedi.

yani doktora gitmeden önce mutlaka memnun kalan birini görmek lazım bence. bi de sizinle ilgilenmekten gücenmeyecek birine gidin. ben yaklaşık bir saat ne istediğimden çok, ne istemediğimi anlattım. ben çok şişmek istemiyordum. botoxum çok doğal dursun istiyordum. öyle de oldu. sanki yüzümün ifadesi yumuşamış, dinlenmiş bi görünümüm oldu.
mezolifti bu gü yaptırdım. etkisi bi iki üç günde daha da belirginleşecekmiş. şimdilik morarma yok. bakalım yarın nasıl olacaiKİNCİ BOTOKSU YAPTIĞINIZDA GÖZALTINDA ŞİŞLİK OLMADI MI?


ikinci botoksumu göz kenarına yaptırmadım sadece alnıma yaptırdım.
benim gözaltım zaten biraz uykusuz kalsam, ağlasam şişiyor. şebnem hanım orda lenf dolaşımının sorun olduğunu söyledi. oraya botox yaptırdığmda kaslar çalışmayınca dolaşım iyice sorun oluyormuş ve şişmesine neden olabilir dedi.
o yüzden sadece kaş arama ve alnıma yaptırdım. oralarda da zaten şişme olmuyor.

pepit
11-11-2011, 20:57
teşekkürler pepit.google dan baktım,ismini medicana ile ilgili gördüm.tekrar bakarım.anlattıkların iyi geldi.tekrar teşekkürler.

rica ederim. :16:

komix
18-11-2011, 22:35
[QUOTE=pepit;21646946][QUOTE=komix;21646781]


ikinci botoksumu göz kenarına yaptırmadım sadece alnıma yaptırdım.
benim gözaltım zaten biraz uykusuz kalsam, ağlasam şişiyor. şebnem hanım orda lenf dolaşımının sorun olduğunu söyledi. oraya botox yaptırdığmda kaslar çalışmayınca dolaşım iyice sorun oluyormuş ve şişmesine neden olabilir dedi.
o yüzden sadece kaş arama ve alnıma yaptırdım. oralarda da zaten şişme olmuyor.[/QUOTEbenim şişlliklerim gitti aynı zamanda botoksunda etkisi gitti .daha 2 ay bile olmadan .tuhaf değilmi?

pamucak35
21-11-2011, 13:11
[QUOTE=pepit;21646946][QUOTE=komix;21646781]


ikinci botoksumu göz kenarına yaptırmadım sadece alnıma yaptırdım.
benim gözaltım zaten biraz uykusuz kalsam, ağlasam şişiyor. şebnem hanım orda lenf dolaşımının sorun olduğunu söyledi. oraya botox yaptırdığmda kaslar çalışmayınca dolaşım iyice sorun oluyormuş ve şişmesine neden olabilir dedi.
o yüzden sadece kaş arama ve alnıma yaptırdım. oralarda da zaten şişme olmuyor.[/QUOTEbenim şişlliklerim gitti aynı zamanda botoksunda etkisi gitti .daha 2 ay bile olmadan .tuhaf değilmi?

2 ayda botx gitmez ama niye öle hissediyosunuz etkisi olmadımıki?ben 8 ay oldu yaptırmadım ancak hafif alın çizgilerim belirdi,ama buara gece gündüz cilt bakımımı yapıorum kolejen içerikli kremlerle destekliyorum serum da çok önemli haftada bir serum kullanıyorum bu şekil botokxn ömrü uzuyor artık yaptırmayı düşüünmüyorum bebek tedavisi gördügüm için..onun yerine prp yi yaptırmak istiyorum bi kere yaptırdım ama 3 kere olması gerekiyomuş param olmadı 15 gün sonra tekrar yaptırmaam gerekiyodu..buna ragmen tek yapımdan bile memnun kaldım zehir mehir yok kendi kanından kök hücre elde edilip cildine enjekte ediliyo zamanla botoxs gibi azalmıyo aksine zamanla hücreler yenileniyo daha etkiini gösteriyo bi araştırın..

ladymonster
02-12-2011, 19:15
benimde dudaklarım ince ve küçük kocaman ağızlı değilim yani eninede küçük botoks yada dolgu yaptırmayı düşünüyorum ama ne yaptırmalıyım bilmiyorum biraz belirgin olsun ruj sürünce güzel olsun istiyorum ama ne yapmalıyım bilmiyorum

melo24
26-12-2011, 12:04
Dudağım o kadar inceki dolgu yaptırmak istiyorum ama ya kötü olursa diye korkuyorum

aysemaur
27-12-2011, 11:13
32 yaşındayım ve yüzüm çok zayıf ve ince deriden olduğu için yaşımdan daha fazla gösteriyordum ve bu benim aşırı piskolojimi etkiliyordu..bu konuyu çok araştırdım forumlarda çok olumsuz yazılarda okudum yaptıranlardan ve en sonunda mükemme bir doktor buldum..alsancak devlet hastanesinin karşısında sibella güzellik merkezinde anlıma botox ve burun altındakı yanak başlarına dolgu eklettirdim, çok profesyonel Dr sibel hanım bu konuda, illa botox ve dolgu yapmak için kesinlikle yapmıyor sizinle adım adım isteklerinizi ve onunda doğru bulduğu miktarı uyguluyor..kalıcı dolgu yaptığı için dikkatli bir şekilde yaptı ve son derece mutluyum bu görünümden..sabah işe geldiğimde herkes bir farklılık var sende dedi ama kimse ne olduğunu anlayamadı :)..bunu sizinle paylaşmak istedim,eminim aranızda benim gibi ihtiyacı olan çok bayan var ve yanşıl doktorlara gidip hüsrana uğramasınlar sonuçta bu yüz...dolgu fiyatı da çok uygun kalıcı olmasına rağmen 600 tl botox ise 500.kredi kartına da bölüyor..

nillla
27-12-2011, 12:11
32 yaşındayım ve yüzüm çok zayıf ve ince deriden olduğu için yaşımdan daha fazla gösteriyordum ve bu benim aşırı piskolojimi etkiliyordu..bu konuyu çok araştırdım forumlarda çok olumsuz yazılarda okudum yaptıranlardan ve en sonunda mükemme bir doktor buldum..alsancak devlet hastanesinin karşısında sibella güzellik merkezinde anlıma botox ve burun altındakı yanak başlarına dolgu eklettirdim, çok profesyonel Dr sibel hanım bu konuda, illa botox ve dolgu yapmak için kesinlikle yapmıyor sizinle adım adım isteklerinizi ve onunda doğru bulduğu miktarı uyguluyor..kalıcı dolgu yaptığı için dikkatli bir şekilde yaptı ve son derece mutluyum bu görünümden..sabah işe geldiğimde herkes bir farklılık var sende dedi ama kimse ne olduğunu anlayamadı :)..bunu sizinle paylaşmak istedim,eminim aranızda benim gibi ihtiyacı olan çok bayan var ve yanşıl doktorlara gidip hüsrana uğramasınlar sonuçta bu yüz...dolgu fiyatı da çok uygun kalıcı olmasına rağmen 600 tl botox ise 500.kredi kartına da bölüyor..

slm. iyi oldu bunu öğrendiğim bende izmirde iyi bir dr arıyordum bu konuda.

melo24
28-12-2011, 00:19
Bende aynı durumdayım canım ya yanaklarım çok çökük dudaklarım ince offffff yaaaa bu beni çok mutsuz ediyo:((
sen izmirde sin İstanbul da şubeleri yokmu acaba

eceecem
28-12-2011, 15:58
32 yaşındayım ve yüzüm çok zayıf ve ince deriden olduğu için yaşımdan daha fazla gösteriyordum ve bu benim aşırı piskolojimi etkiliyordu..bu konuyu çok araştırdım forumlarda çok olumsuz yazılarda okudum yaptıranlardan ve en sonunda mükemme bir doktor buldum..alsancak devlet hastanesinin karşısında sibella güzellik merkezinde anlıma botox ve burun altındakı yanak başlarına dolgu eklettirdim, çok profesyonel Dr sibel hanım bu konuda, illa botox ve dolgu yapmak için kesinlikle yapmıyor sizinle adım adım isteklerinizi ve onunda doğru bulduğu miktarı uyguluyor..kalıcı dolgu yaptığı için dikkatli bir şekilde yaptı ve son derece mutluyum bu görünümden..sabah işe geldiğimde herkes bir farklılık var sende dedi ama kimse ne olduğunu anlayamadı :)..bunu sizinle paylaşmak istedim,eminim aranızda benim gibi ihtiyacı olan çok bayan var ve yanşıl doktorlara gidip hüsrana uğramasınlar sonuçta bu yüz...dolgu fiyatı da çok uygun kalıcı olmasına rağmen 600 tl botox ise 500.kredi kartına da bölüyor..

Kalıcı dolgu dedıgınız ne dolgusu bilgi verır mısnız?

theist
02-01-2012, 14:37
izmirde botoks'u en uygun fiyata ve en basarılı kım yapıyor?

ebru_gibi
12-04-2012, 18:02
slmlar Ankara da yaşıyorum ve botox almak için partner arıyorum düşünenler bana yazabilirler..

DefneninDukanGunlugu
22-04-2012, 18:09
Alnımdaki çizgiler ve kaşımın ortasındaki iz canımı sıkmaya başladı. Uygun bir bütçe ile ne yapabilirim biliyor musunuz? Saba Tümer'de Sertap Erener bir yöntem önermişti, kolajen dokuyu artırıyormuş, bilen var mı?

Şimdiden teşekkürler, sevgiler.

angel-24
04-11-2012, 09:47
slmlar Ankara da yaşıyorum ve botox almak için partner arıyorum düşünenler bana yazabilirler..

kimi doktorlar botoxu az uygulasa bile tüpün ücretinin tamamını alıyor oysaki bu dogru değil , botox dudak dolgusu gibi değildir , bölüştürülebilir . Doktorum öyle demişti size kac unite kullanılırsa o kadarının ücretini almaları gerekir , tüpün tamamına 700 tl öderken uyguladıgınız bölge için 200 TL ödeyebilirsiniz, arastırın bence ..

angel-24
04-11-2012, 09:58
kızlar buradan Sebnem Utkuyu önerenler olmus, yeri Beylikdüzünde mi? cok uzak mışşş.. medicana da mı calısıyor aynı zamanda hangisi oldugu hakkında bilginiz var mı?

tşk

angel-24
04-11-2012, 11:07
kızlar buradan Sebnem Utkuyu önerenler olmus, yeri Beylikdüzünde mi? cok uzak mışşş.. medicana da mı calısıyor aynı zamanda hangisi oldugu hakkında bilginiz var mı?

tşk

Maritsa
07-11-2012, 09:36
Arkadaşlar kaşlara uygulanan botoks nasıl birşey .
Kaşları mı kaldırıyor ve şekillendiriyor .

Yaptıranlar önerirler mi ?

Fitness1
07-11-2012, 14:41
bahsettiğin yağ enjeksiyonundan ben de yaptırmak istiyorum .kaça yaptırdın birde çok şiştimi canım.bahsettiğin nebil bey ankaradamı?adresini verebilirmisin ? yada soyadını

Arkadaşlar yağ enjeksiyonu yani lipo filling doğru kişi yaparsa süper bişey.Ancak sonradan eriyor en fazla %30 u kalıyor.Bu arada yüzünüz şişmansa yapıldıktan sonra balon gibi olursunuz ancak 2-3 ayda oturur.Ancak benim gibi uzun ve zayıf suratınız varsa süper oluyor ilk yapıldığında bile.Ancak eriyor ne yazık ki.Yeniletmek lazım.O zaman da sürekli karından kalçadan yağ aldırmak değil de hiyolüronik asitle takviye etmek lazım.Yani konu şu bu işler maddiyata bakar.Ne yazık kı erime süresi kısa.Eğer sürekli yeniletecek gücünüz varsa tabi ki yaptırın ama da iyi bir doktora.İşlem basit ancak ehil ellerde yapılması gerekiyor her konuda olduğu gibi.Bu arada botox öcü,tu kaka vs değil.Yanlış bilgilere kanmayın.Bende var ve kimse de anlamıyor çünkü yapan doğru yapıyor ve dozunda yapıyor ama ne yazık ki o da 8-10 ayda tükeniyor .Yeniletmek lazım.Sevgiyle kalın.

blautraumen
08-11-2012, 11:57
Ben istanbulda Dr.Melike Erdimi tavsiye ederim. Birkaç yer denedim. Ablam ameliyat olmuştu fakat botoks yaptığını bilmiyordum öğrendim ve gittim. En son yaptırdım botoks çok güzel oldu kaç ay geçti var. Öneririm çok tatlı bir insan ve hiç acı yok. Bir daha gittiğimde dolguda düşünüyorum yanaklara. Tavsiye ederim.

samyelimm
22-11-2012, 18:07
Arkadaşlar yağ enjeksiyonu yani lipo filling doğru kişi yaparsa süper bişey.Ancak sonradan eriyor en fazla %30 u kalıyor.Bu arada yüzünüz şişmansa yapıldıktan sonra balon gibi olursunuz ancak 2-3 ayda oturur.Ancak benim gibi uzun ve zayıf suratınız varsa süper oluyor ilk yapıldığında bile.Ancak eriyor ne yazık ki.Yeniletmek lazım.O zaman da sürekli karından kalçadan yağ aldırmak değil de hiyolüronik asitle takviye etmek lazım.Yani konu şu bu işler maddiyata bakar.Ne yazık kı erime süresi kısa.Eğer sürekli yeniletecek gücünüz varsa tabi ki yaptırın ama da iyi bir doktora.İşlem basit ancak ehil ellerde yapılması gerekiyor her konuda olduğu gibi.Bu arada botox öcü,tu kaka vs değil.Yanlış bilgilere kanmayın.Bende var ve kimse de anlamıyor çünkü yapan doğru yapıyor ve dozunda yapıyor ama ne yazık ki o da 8-10 ayda tükeniyor .Yeniletmek lazım.Sevgiyle kalın.

selam ,
botox dolgu konusunda doktor ismi verebilir misin? bir de gözaltı çöküklüğü için dolgu yapıyor mu doktorun?

seviran
28-11-2012, 08:51
Ben ilk botoxumu teoman beye yaptırmıştım kaş arama ve göz kenarlarına. aynı dediğiniz gibi gözlatım şişti. herhalde benim gözaltım botoxu kaldıramadı dedim. çünkü kaş aram da istediğim kadar düzelmemişti. üstelik de en iyisi olsun diye, teoman beye gitmiştim ve geçen sene 700 milyon para vermiştim.

sonra arkadaşımın tavsiyesi ile şebnem utkuya gittim. O dolgu yaptırmıştı ve çok güzel olmuştu ve çok da doğal duruyordu. ben de botox şansımı bi daha deneyim dedim. kaş arama yaptırdım.hem de yarı fiyatına.
aslında dolguyu denemek istiyordum ama emin değildim. mezolift yaptırdım. dolgu provası gibi bi şey. çünkü bazı dolgular alerji yapıyor. mezoliftten de oldukça memnun kaldım. ama dolgu yaklaşık 1 yıl sonra vücuttan atılıyormuş. hamile kalma şansım varken cesaret edemedim. fakat yapan arkadaşım çok güzel oldu. 400 gibi de bi fiyat ödedi.

yani doktora gitmeden önce mutlaka memnun kalan birini görmek lazım bence. bi de sizinle ilgilenmekten gücenmeyecek birine gidin. ben yaklaşık bir saat ne istediğimden çok, ne istemediğimi anlattım. ben çok şişmek istemiyordum. botoxum çok doğal dursun istiyordum. öyle de oldu. sanki yüzümün ifadesi yumuşamış, dinlenmiş bi görünümüm oldu.
mezolifti bu gü yaptırdım. etkisi bi iki üç günde daha da belirginleşecekmiş. şimdilik morarma yok. bakalım yarın nasıl olacak

Canım mezolift nasıl bir uygulama?

betulshn86
29-11-2012, 00:08
ben de dolgu yaptırmayı düşünüyorum yanaklarımın üst tarafına ama bilemiyorum kim çok başarıılı bu konuda

slm cnm bende yaklaşık 2 ay önce dr şerafettin saraçoğluna yaptırdım yanak bölgeme dolgu şimdi şirin elmacık kemiklerim mevcut kullanılan ürün çok iyi araştırdım mezokliniğin 3d dolgusu 1 yıldan fazla gidiyomuş memnunum çokta doğal duruyo.

Cutelullu
23-01-2013, 23:06
Kızlar, dudak dolgusu nerede yaptırabilirim istanbulda güvenilir olarak? Ördek dudak yapmayan doğal görünüşü sağlayan önerdiğiniz biri var mı acaba? Çok teşekkürler :)

Cutelullu
24-01-2013, 16:35
Hu huuu, kimse yok mu bana yardımcı olabilecek? :)

crosword
02-03-2013, 21:55
antalya da Kubilay Yücel e botoks ve dolgu yaptırdım dudak ve gülme çizgilerime dolgu ,alnıma ve göz çevresine botoks.dogal duruyolar şimdilik oldukca memnunum.Dha 10 gün odu ama,bakalım ne kadar sürede yenilemem gerekecek

rewend
03-03-2013, 08:07
slmlar Ankara da yaşıyorum ve botox almak için partner arıyorum düşünenler bana yazabilirler..

cnm annemde yaptırıcak senı kendıme dolgu yaptrdıgım doktora goturebılırım annemde bolusecek bırını arıyordu ve ınanılmaz ucuz ve profesyonel calısıyor

MUTLUOGLU
04-03-2013, 19:35
ynak dolgusu için çok iyi arştırın hemen krr vermeyn çnkü çok önmli

emeldincay2
06-03-2013, 14:31
evet ya parayı sokaktan mı topluyoruz bende ağız çevresine yaptırmıştım ama 6 ay sonra bitti şimdi kilo verince belirginleşti nasıl yapucam bilemiyorum

drumi
10-03-2013, 01:16
Selam canım

Ben de melik erdim'e botoks yaptırdım ve çok memnun kaldım.Kendisi ilgili ve hanımefendi bir insan.İçine sinen bir estetik cerrahta bunu yaptırmanın da önemi büyük bence.Sanırım bir de Bayan Estetik Cerrah|Botoks|Mezoterapi|İstanbul Botoks|Mezoterapi (http://www.botoksdolgumezo.com) diye bir sitesi vardı.Ben ordan ulaşmıştım.

moherx
11-03-2013, 16:03
evet ya parayı sokaktan mı topluyoruz bende ağız çevresine yaptırmıştım ama 6 ay sonra bitti şimdi kilo verince belirginleşti nasıl yapucam bilemiyorum

emel ıstanbuldamısın bi care bulmak lazım dolgu ısıne hakıkaten cok pahalı 1 yaptrsak 2.yaptıramayız ılacın nerden alındığı vs hıc bılgım yok yoksa bulur ortaklaşa yaptırırdık bılgısı olan varmı bu konuda :16::16::16::16:

delim
20-03-2013, 01:29
mrb ben meme ameliyatıyla birlikte yağ enjeksiyonu yaptırdım ama memnun kalmadım keşke normal dolgu yaptırsaydım doktorum yüzde ellisi kalır demişti ama 2 ay içinde hepsi eridi kaş ortası ve yanaklara yapıldı.normal dolguyu tavsiye ederim hiç olmassa azı kalıyo...

karbeyaz
07-04-2013, 14:12
Selam canım

Ben de melik erdim'e botoks yaptırdım ve çok memnun kaldım.Kendisi ilgili ve hanımefendi bir insan.İçine sinen bir estetik cerrahta bunu yaptırmanın da önemi büyük bence.Sanırım bir de Bayan Estetik Cerrah|Botoks|Mezoterapi|İstanbul Botoks|Mezoterapi (http://www.botoksdolgumezo.com) diye bir sitesi vardı.Ben ordan ulaşmıştım.

iyi de içerisinde Hyaluronikasit içerikli dolgu maddelerinin etki süresi 6- 12 aydır mış ben istememmm uzun kalıcı olsun yaa auqaliftg dolgu yaptıran memnun kalan varrr

karbeyaz
07-04-2013, 14:13
cnm annemde yaptırıcak senı kendıme dolgu yaptrdıgım doktora goturebılırım annemde bolusecek bırını arıyordu ve ınanılmaz ucuz ve profesyonel calısıyor

doktorun kimdiii

emel79
26-04-2013, 23:03
cnm annemde yaptırıcak senı kendıme dolgu yaptrdıgım doktora goturebılırım annemde bolusecek bırını arıyordu ve ınanılmaz ucuz ve profesyonel calısıyor

Gittiginiz doktorun adini verebilir misiniz acaba? Ben de botox icin arastirma icindeyim. Aslinda dolgu da istiyorum ama simdilik ona cesaretim yok. Su botoxu yaptirayim da iyi olursa cesaretimi toplayip dolguda yaptiracagim.

Dilekhera
06-05-2013, 15:48
Bende yaptırmayı düşünüyorum arkadaslar fiyatları ne kadar acaba?

carrie11
17-05-2013, 10:52
botox şahane krem bahane :)

carrie11
17-05-2013, 10:53
dolgu hk. bilgisi olan var mı? yaptırıldıksan sonra yüzede çukur oluşmaması için hangi dr'u seçmek gerekir? Tavsiyeleriniz bekliyorum.

msnrana
25-05-2013, 18:34
Tekrar merhabalar. Haziran ortasında gözaltıma geçici dolgu yaptırmıştım ve burada yazmıştım. 1.5 ay sonra bir bilgilendirme yapayım istedim.

Benim sol gözaltımdaki çukurluk daha fazla oldugundan doktorum ilk seansta bir miktar dolgu maddesini saklamıştı. Dün bu kısma takviye yapıldı.

Ancak sıkıntım dolgu enjeksiyonu yapılan bölgede morluk oluşması.Çirkin görünüyor. Doktorum ısrarla dolgudan olmadıgını ve morlukların giderek kayboldugunu söylüyor. Kışın daha da iyi olacakmış ancak tatmin olmadım :(

Bilginiz olsun arkadaşlar gözaltı deriniz hassas ve inceyse dolgu yaptırmak riskli olabiliyor. Daha önce 2 defa yag enjeksiyonu yapılmıştı ancak o enjeksiyonlar agız içinden girilerek yapıldıgından hiç böyle bir problem yaşamamıştım.

ben de dolgu yaptırdım ama göz altlarımda eskiden morluk yoktu şimdi ortaya çıktı. iki yıl idare eder dedi doktorum. şimdi teosyal titanyum karışımlı göz altı için dolgu geliştirmiş. bir dahakine onu yaptıracağım. göz altı morluğunu da alıyormuş. yanaklarıma ise bio-expander yaptırdım. iki doz yapıldı, istediğim kadar dolmadı henüz. bir doz rotüs için ayırdılar.

adayca2012
25-05-2013, 22:56
[QUOTE=komix;21752673][QUOTE=pepit;21646946]

2 ayda botx gitmez ama niye öle hissediyosunuz etkisi olmadımıki?ben 8 ay oldu yaptırmadım ancak hafif alın çizgilerim belirdi,ama buara gece gündüz cilt bakımımı yapıorum kolejen içerikli kremlerle destekliyorum serum da çok önemli haftada bir serum kullanıyorum bu şekil botokxn ömrü uzuyor artık yaptırmayı düşüünmüyorum bebek tedavisi gördügüm için..onun yerine prp yi yaptırmak istiyorum bi kere yaptırdım ama 3 kere olması gerekiyomuş param olmadı 15 gün sonra tekrar yaptırmaam gerekiyodu..buna ragmen tek yapımdan bile memnun kaldım zehir mehir yok kendi kanından kök hücre elde edilip cildine enjekte ediliyo zamanla botoxs gibi azalmıyo aksine zamanla hücreler yenileniyo daha etkiini gösteriyo bi araştırın..

Ben de bu prp yi merak ediyorum en merak. Ettiğim şey ise ağırlı bir yöntemmi??? Yoksa botox kadar mı acıyor ???

angelll_1881
27-05-2013, 16:34
slm kızlar botox arkadaşı arıyorum izmirdeyimm

Spo
03-07-2013, 02:54
Bn dudak dolgusu yaptrdım bır tup kullandı doktorum en basta bıraz bellı oluyordu ama gt gde yuzume oturdu bnı coknykından tnmyn ınsnlr dısındakıler anlamadılar vr yuzunde bı guzellık oldgunu soledıler bı sene oldu cok memnunum ama yavas yavas sonuyor

Spo
03-07-2013, 02:55
Bir tupu doktorum 650 tlye yaptı

burcincin
05-07-2013, 21:55
kızlar bende 1sene önce dudak dolgusu yaptırdım doktor 6ay gider dedi ama 1sene gitti çok güzel oluyo yaptırmayı düşünenlere tavsiye ederim helede benim gibi dudakları çok ince olanlara

senerey
14-07-2013, 13:01
merhaba arkadaslar bende bugun botoks ve dolgu yaptırdım... yasım 40 ve kozmetıkler artık yetersız gelmeye baslamıstı vr botoks ve dolgular hakkında 2 yıldır arastırma yapıyordum, bunun için yaptıranlarla konustum doktorlara gıttım ama sabırla bekledım en dogru zamanı... ve bugün estetica ataşehire gittim doktor özgür beye...sinem kobala dudak dolgusu yapmıs...tek sırınga yanı 1 cc gecıcı hyrolık dolgu ıstedım. elma yanak olmak ıstemedıgımı ve coken elmacık kemıklerımın ustunde cok az oynama yapılmasını rıca ettım.. dünya guzelı bır doktor .... gozaltı cukurlarım cok fazlaydı sadece yanak ustu goruntuyu kurtarmaz dedi ve göz altı kemegimin hızasında yarım ay seklınde elmacık kemıklerımı doldudu sakın yavas ve sabırla.... mılım mılım ılerledı.. rutuslukda cok az ayırdı 10 gün sonra rutusa ıhtıyacım olursa dıye.. botoksumda yapıldı bu arada.... suanda bı kaç yerımde ıgne ızı var sanırım yarın bırgune hıc bır sey kalmaz... dolgum cok dogal oldu hıc kımse hayatta anlayamaz.. botoksum ıcınde 10 15 gun sonra soylerım nasıl oldugunu..
botoksa gelınce 5 6 yıldır duzenlı yaptıran arkadasım var ve kırısıklıkları benden 10 yas buyuk olmasına ragmen daha az sebebı duzenlıbotoks yaptırması boylelıkle kırısıklıklar acılıyor.. sahıt olmasam hayatta yanasmazdım. dediigim gibi cok arastırdım cok bekledım... botoksun kırıksıklıklara faydası oldugunu gorunce kremlerın yapamadıgını yaptıgını görünce duzenlı yaptırmam gerektıgını anladım....
10 15 gün içerisinde son haklını yazaım mutlaka.. ters bıseylerde olursa emın olun yazarım.. burası bızım rıskı azalttıgımız yer....
hepiniz cok ozel bayanlarsınız.. bilgilerimizi paylaşmakdan çekınmeyelım lutfen...

Memorial Hastanesi Estetik Merkezi'nden Dr. Seran Göçerdi benim doktorum. Bende çok araştırdım tatlım :) altı ayda bir yaptırıyordum sekiz ayda bir şuan bu süreç. Çok yararını gördüm. sonrası içinde çok yardımcı oldular. yapılması ve yapılmaması gereken hareketlerde var bu süreç içerisinde. ben burdayım. haberleşelim danışalım paylaşalım :)

MalakmadzeT
17-07-2013, 08:27
Memorial Hastanesi Estetik Merkezi'nden Dr. Seran Göçerdi benim doktorum. Bende çok araştırdım tatlım :) altı ayda bir yaptırıyordum sekiz ayda bir şuan bu süreç. Çok yararını gördüm. sonrası içinde çok yardımcı oldular. yapılması ve yapılmaması gereken hareketlerde var bu süreç içerisinde. ben burdayım. haberleşelim danışalım paylaşalım :)

bende 40 yaşındayım ve iki yıldan uzun süredir botox-dolgu yaptırıyorum.Aldığım sonuçlardan , görünüşümden ve görüntüm ile ilgili çevremden aldığım çok hoş ,olumlu tepkilerden dolayı çok mutluyum :)))
Çok araştırdım ve sonunda tavsiyeleride değerlendirerek Dr.Kerem Baykal 'da karar kıldım , iyikide öyle yapmışım doktorumdan çok memnunum . Dr.Kerem beyi tavsiye ederim , internetteki web sayfasındaki iletişim bilgilerinden ve Life Med - Çiftehavuzlar adresinden kendisine ulaşabilirsiniz.

mb1
12-08-2013, 08:37
Selam kızlar, ben de botox ya da dolgu düşünüyorum burun kenarından ağız kenarına kadar olan kısım için. o bölgeye bişey yaptıran var mı? Konya' hangi hastaneyi ve doktoru öneririsiniz?

tatlikiz2006
12-08-2013, 21:45
bende 40 yaşındayım ve iki yıldan uzun süredir botox-dolgu yaptırıyorum.Aldığım sonuçlardan , görünüşümden ve görüntüm ile ilgili çevremden aldığım çok hoş ,olumlu tepkilerden dolayı çok mutluyum :)))
Çok araştırdım ve sonunda tavsiyeleride değerlendirerek Dr.Kerem Baykal 'da karar kıldım , iyikide öyle yapmışım doktorumdan çok memnunum . Dr.Kerem beyi tavsiye ederim , internetteki web sayfasındaki iletişim bilgilerinden ve Life Med - Çiftehavuzlar adresinden kendisine ulaşabilirsiniz.


merhabalar,uzun ve titiz araştırmalarım sonucu kadınlar kulubu 'de yazılan yorumların da büyük ölçüde kılavuz edinerek burda yazılan tavsiye ve uyarıları dikkate alarak nihayet geçtiğimiz hafta başı bende botox ve dolgu yaptırdım.Burda adı geçen DR.KEREM BAYKAL'ı araştırınca farkettimki kerem beyi zaten birçok sağlık programından tanıyoruz bundan dolayıda gayet gönlüm rahat geçtiğimiz hafta botox ve dolgu işlemini aynı günde yaptırdım.Dolgum dudaklarıma ve burnum ile dudaklarıma inen çizgilere ve de ağız çevresine yapıldı.Uygulama sonrasında doktor beyin kliniğinde kısa bir süre (yarım saat kadar) buz ile pansuman yapıldı sonra eve gidince de belli aralıklarla 2 saat kadar buz uyguladım.Bende hiç morarma olmadı sadece ust dudağımda biraz şişme oldu ki o da 3.gün sonunda geçti.Aslında geçmese de iyi oılurdu o halimi de sevdim :)))Sonuç gerçekten çok güzel oldu hanımlar, ben çok memnun kaldım özellikle görenlerin güzel övgüleri hoş iltifatları çok mutluluk verici.Keşke daha önce kerem beyi keşfetseydim ve işlemleri yaptırsaydım diyorum.

tatlikiz2006
12-08-2013, 21:53
merhabalar,uzun ve titiz araştırmalarım sonucu kadınlar kulubu 'de yazılan yorumların da büyük ölçüde kılavuz edinerek burda yazılan tavsiye ve uyarıları dikkate alarak nihayet geçtiğimiz hafta başı bende botox ve dolgu yaptırdım.Burda adı geçen DR.KEREM BAYKAL'ı araştırınca farkettimki kerem beyi zaten birçok sağlık programından tanıyoruz bundan dolayıda gayet gönlüm rahat geçtiğimiz hafta botox ve dolgu işlemini aynı günde yaptırdım.Dolgum dudaklarıma ve burnum ile dudaklarıma inen çizgilere ve de ağız çevresine yapıldı.Uygulama sonrasında doktor beyin kliniğinde kısa bir süre (yarım saat kadar) buz ile pansuman yapıldı sonra eve gidince de belli aralıklarla 2 saat kadar buz uyguladım.Bende hiç morarma olmadı sadece ust dudağımda biraz şişme oldu ki o da 3.gün sonunda geçti.Aslında geçmese de iyi oılurdu o halimi de sevdim :)))Sonuç gerçekten çok güzel oldu hanımlar, ben çok memnun kaldım özellikle görenlerin güzel övgüleri hoş iltifatları çok mutluluk verici.Keşke daha önce kerem beyi keşfetseydim ve işlemleri yaptırsaydım diyorum.

bu arada dr.kerem beyin kliniğinde bekleyen diğer hastaları ve konuşmaları gözlemlediğimde doktor beyin biz hanımları gençleştirmek güzelleştirmekteki maharetinin yanında özellikle saç tedavileri konusunda çok ünlü olduğunu farkettim.Sadece saç mezoterapisi için başka memleketlerden gelen hastalar vardı.Bende önümüzdeki hafta sonu erkek kardeşimi götüreceğim hatta saç tedavisi için.

sonuçta ben kendimi çok iyi hissediyorum ve ihtiyacı olduğunu düşünen arkadaşlara tavsiye edişyorum.Sizde benim yaptığım gibi internet arama motorlarından kerem beyi bir sorgulatın eminim etkileneceksiniz ve tedaviden de memnun kalacaksınız.

Ben özellikle kadınlar kulübüne ve burda botox-dolgu konulu forumları oluşturanlara teşekkür ediyorum, gerçekten yol gösterici iyi bir kılavuz oluyor bizler için.

MalakmadzeT
02-09-2013, 08:13
bu arada dr.kerem beyin kliniğinde bekleyen diğer hastaları ve konuşmaları gözlemlediğimde doktor beyin biz hanımları gençleştirmek güzelleştirmekteki maharetinin yanında özellikle saç tedavileri konusunda çok ünlü olduğunu farkettim.Sadece saç mezoterapisi için başka memleketlerden gelen hastalar vardı.Bende önümüzdeki hafta sonu erkek kardeşimi götüreceğim hatta saç tedavisi için.

sonuçta ben kendimi çok iyi hissediyorum ve ihtiyacı olduğunu düşünen arkadaşlara tavsiye edişyorum.Sizde benim yaptığım gibi internet arama motorlarından kerem beyi bir sorgulatın eminim etkileneceksiniz ve tedaviden de memnun kalacaksınız.

Ben özellikle kadınlar kulübüne ve burda botox-dolgu konulu forumları oluşturanlara teşekkür ediyorum, gerçekten yol gösterici iyi bir kılavuz oluyor bizler için.

Merhaba tatlıkız2006, işlem sonrası ödemde dağıldıktan sonra nasıl güzel hisler duyduğunu , mutluluğunu anlayabiliyorum.Toplam yarım saat süren ve zahmetsiz bir uygulama bizleri ne kadar da tazeleyip güzelleştiriyor :))
Dr.Kerem bey ve yaptırdığın işlemlerden mennum kalmana ayrıca çok sevindim , ama zaten sende gittiğinde görmüşsündür kerem beyin yaptığı işlemleri , yaklaşımını ve hastalarına verdiği güven duygusunu beğenmeyecek kişi olacağını sanmıyorum.
sevgiler...

karazeytin
02-09-2013, 12:12
merhabalar,uzun ve titiz araştırmalarım sonucu kadınlar kulubu 'de yazılan yorumların da büyük ölçüde kılavuz edinerek burda yazılan tavsiye ve uyarıları dikkate alarak nihayet geçtiğimiz hafta başı bende botox ve dolgu yaptırdım.Burda adı geçen DR.KEREM BAYKAL'ı araştırınca farkettimki kerem beyi zaten birçok sağlık programından tanıyoruz bundan dolayıda gayet gönlüm rahat geçtiğimiz hafta botox ve dolgu işlemini aynı günde yaptırdım.Dolgum dudaklarıma ve burnum ile dudaklarıma inen çizgilere ve de ağız çevresine yapıldı.Uygulama sonrasında doktor beyin kliniğinde kısa bir süre (yarım saat kadar) buz ile pansuman yapıldı sonra eve gidince de belli aralıklarla 2 saat kadar buz uyguladım.Bende hiç morarma olmadı sadece ust dudağımda biraz şişme oldu ki o da 3.gün sonunda geçti.Aslında geçmese de iyi oılurdu o halimi de sevdim :)))Sonuç gerçekten çok güzel oldu hanımlar, ben çok memnun kaldım özellikle görenlerin güzel övgüleri hoş iltifatları çok mutluluk verici.Keşke daha önce kerem beyi keşfetseydim ve işlemleri yaptırsaydım diyorum.

çok geçmiş olsun.güle güle kullan canım. memnun olman ne güzel.peki kullanılan dolgu markasını öğrenebilirmiyim acaba?

tatlikiz2006
02-09-2013, 21:41
çok geçmiş olsun.güle güle kullan canım. memnun olman ne güzel.peki kullanılan dolgu markasını öğrenebilirmiyim acaba?

merhaba canım, benım doktorum dolgu işlemlerinde hyaluronik asitiçeren dolgu maddesi kullandığını söylemişti.
Dededğim gibi bendeki sonuçlar gerçekten çok başarılı ve tabii çok mutluluk verici oldu.Tavsiyemve yönlendirmem ile benim doktoruma giden arkadaşlarımda da güzel sonuçlar çıktı.Biz çok mutluyuz :)))

karazeytin
03-09-2013, 07:29
merhaba canım, benım doktorum dolgu işlemlerinde hyaluronik asitiçeren dolgu maddesi kullandığını söylemişti.
Dededğim gibi bendeki sonuçlar gerçekten çok başarılı ve tabii çok mutluluk verici oldu.Tavsiyemve yönlendirmem ile benim doktoruma giden arkadaşlarımda da güzel sonuçlar çıktı.Biz çok mutluyuz :)))

bir kez mi yaptırdın canım. bazıları diyor bir kaç kere tekrarlamak gerekiyor. ilki genelde hemen eriyormuş dediler. hyalurinik asit insan bünyesine daha yakın diyorlar ama kalıcılığı çok azmış. senin tam ne kdr oldu. bir de rica etsem öncesi sonrasını göstermen mümkünmü acaba:26:

water14
03-09-2013, 13:58
botox yaptırmayı düşünüyorum ancak bazı yanlış uygulamalarda göz kapağı kapanabiliyormuş diye duydum. bilgisi olan yazarsa sevinirim.

sosomariam
06-09-2013, 16:58
şah yaycı hanımefendiyi bir programda izledim

yatay ve dikey açılan botox moleküllerinden bahsetti

acaba bu tür üstün kaliteli ürünleri hangi doktorlar uygular?