Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Olay Regenerist Micro - Mikro Yapılandırıcı Krem


vimjo_moderator1
10-08-10, 03:08
[​IMG]

Olay Regenerist Micro-Sculpt Cream 50ML Mikro Yapılandırıcı Krem

POWER CLAIM : Sadece 4 günde daha sıkı, daha toparlanmış bir cilt! Yeni OLAY Regenerist Mikro-yapılandırıcı Krem, içerisindeki en yoğun aminopeptid kompleksi sayesinde cilde hücre hücre etki ederek gözle görülür derecede sıkılaştırır, yüz hatlarını çene çizgisinde dahi toparlar. Genç bir cildin en temel özelliklerinden biri hızlı hücre yenilenmesidir. Olay Regenerist'in içerisindeki patentli aminopeptid kompleksi, hücre hücre etki eder ve gözle görülür derecede daha genç bir görünüm için yüzeydeki cilt hücrelerinin yenilenmesini %200'e* kadar hızlandırmaya yardımcı olur. (*Uygulama yapılmamış, cilde kıyasla) Olay Regenerist Mikro-Yapılandırıcı Krem, Olay'e özel eşsiz aminopeptid kompleksinin en yoğun halinin, hücre içi güçlendiricisi ve değerli deniz proteinleriyle zenginleştirilmesiyle oluşmuştur.Hücre içi nemlendirme, 10 milyondan fazla cilt hücresinin* hacmini ve şeklini yeniden kazandırarak, günden güne cildi gerginleştirir ve yüz konturunu hücre hücre yapılandırır. Olay Regenerist serisisin en yoğun aminopeptid kompleksi, değerli anti-aging içerikleriyle birlikte kolajen seviyelerini yeniden yükseltmeye yardımcı olur. Güçlü doğal antioksidanlar, serbest radikallerin yol açtığı hasarları minimuma indirmeye; böylece ciltteki yaşlanma işaretlerini azaltmaya yardımcı olur.Sonuç?

Anında, Sarkmış cilti güçlendirmeye yardımcı olur., yüz konturlarını geliştirir ve çizgi kırışıklıkların görünümünü azaltır.

Sadece 3 Haftada - fark edilir derecede daha genç bir görünüm. Cilt yüzeyinizi hücre hücre yenilenme ile içeriden dönüştürür.

Sarkmaya eğilimli cilt bölgelerini, hatta çene çizgisi ve boynu sıkılaştırır ve yüz konturunu yeniden yapılandırır.

Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.

Cildin esnekliğini ve yumuşaklığını yeniden kazandırır ve güçlendirir.Kullanım Şekli:

Regenerist Mikro Yapılandırıcı kremden en iyi sonucu almanız için 3 nokta masajını öneriyoruz.

Çenenizden başlayarak yüz çevreniz boyunca masaj darbeleri uygulayın.

Burnunuzdan başlayıp, alnınıza ve kaşlarınıza, daha sonrasında da elmacık kemiklerinize doğru dairesel hareketlerle masaj yapın.

Başınızı sola döndürün ve sol elinizle göğsünüzden boynunuza doğru masaj yapın. Aynı işlemi, başınızı sağa döndürerek tekrarlayın.Olay Güzellik Uzmanı Önerileri:

Cildi önce Olay Regenerist Peeling Etkili Termal Cilt Bakımı ile temizleyerek ölü hücrelerden arındırın.

Olay Regenerist Mikro- Yapılandırıcı Krem'i avuçlarınız arasında hafifçe ısıtın; yüzünüze ve boynunuza yüz kemik hatlarınızı takip ederek uygulayın.

En iyi sonuç için 3 nokta masaj yöntemini uygulayın.

Hücre bakımınızı daha da etkili hale getirmek için, gece ve gündüz Olay Regenerist Serum'dan sonra uygulayın ve/veya diğer Regenerist ürünleriyle beraber kullanın.Kullanım Önerileri:
Gündüz ve gece kullanım için uygundur. Makyaj için ideal bir baz yaratır. Diğer yüz bakım ürünleri gibi gözünüze temastan kaçının.

Gözünüze temas ettiği taktirde, gözünüzü bol su ile yıkayın.

Kuru/normal/karma ciltler için uygundur.

Yapılan bilimsel araştırmalarda dermotolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Nazik ve cildi rahatsız etmeyen bir formülü vardır.

Gözenekleri tıkamaz.

Bu ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş için tıklayınız