Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

tokatta kadın doğum doktoru


beyza01
10-01-11, 12:01
arkadaşlar tokatta bana tavsiye edebileceğiniz kadın doğum doktoru var mı?

AdaESILA
15-08-11, 23:08
aradığım konu ama malesef kimse cvp vermemiş :KK43:

ceylan07
16-08-11, 08:08
merhaba bende tokatta çalışıyorum 24 haftalık hamileyim şahadete gidiyorum ilk doğumu yine samsunda yaptım 2.doğumumu da samsunda düşünüyorum ama burada süleyman barını çok tavsiye ediyorlar istersen onu dene biraz aksi gibi diyorlar ben doğumevinde çalıştığı için gitmek istemiyorum özel hastane olsun iztiyorum.

AdaESILA
4-09-11, 12:09
ceylan07
merhaba bende tokatta çalışıyorum 24 haftalık hamileyim şahadete gidiyorum ilk doğumu yine samsunda yaptım 2.doğumumu da samsunda düşünüyorum ama burada süleyman barını çok tavsiye ediyorlar istersen onu dene biraz aksi gibi diyorlar ben doğumevinde çalıştığı için gitmek istemiyorum özel hastane olsun iztiyorum.
merhaba canım bende samsundan geldim tokata samsunda melek gibi bir drum vardı zor olmazsa doğuma gel dedi drum ama son haftalarda yolculuk zor olabilir diyor herkes senin nasıl zor olmuşmuydu ilk doğuma gidip gelmen.bende şuan 20 haftalık oldum henüz dr a karar veremedim ortada 3 dr ismi var zaten şehadet hanım ali bey bide süleyman barın .benimde doğumhastanesine gitme imkanım yok ama süleyman beyim özeli varmış gidersem oraya gideyim diyorum bide şehadet hanım çok yoğunmuş o yüzden ali beye gidiyim diyorum karar veremedim
medicale giderken randevu alıyorsun değilmi telden.netten nosunu bulayım bende

ceylan07
5-09-11, 19:09
merhaba bende uzun süre cevap yazılmayınca hiç bakmıyordum yazılanlara bende tokatta memurum ilk doğumumda 35 haftalık hamileyken doğum iznine ayrıldım hemen samsuna gittim büyük anadolu hastanes, çiftlikteki dr. tolga şişli sezeryanımı yaptı ama hiç memnun kalmadım çokta övmüşlerdi adamı ameliyatım berbattı ameliyat yerim normal dikilmiş estetik değil yani keleoit olmuş 2 günde yataktan kalkamadım.bayramda samsundaydım medikal parka gittim oradaki medikal park çok iyi dr.safiye genç e muayene oldum çokta memnun kaldım çok ilgili bir doktor allahtan bir şey olmazsa orda doğum yapmayı düşünüyorum.ama bu sefer 37. haftama kadar da çalışmak istiyorum son hafta samsuna giderim diyorum hayırlısı bakalım siz çalışıyormusunuz?

ceylan07
5-09-11, 19:09
bu arada samsunda ki doktorun kimdi merak ettim?

DilaNaz
6-09-11, 20:09
süleyman barın işini çok iyi yapan bir dr.çok disiplinli ve titiz ... kadın doğumcu diye tercih ediyoruz ama bence kadın dr.lar çok kaprisli ve itici


oluyorlar:KK50:şehadet hanıma ben bi kez gittim.kadın dövecekti neredyse:63:çok asabi şikayetimi bile dinlemedi.özeli ARDALA SOKAK TA..

DilaNaz
6-09-11, 20:09
süleyman barın,ın ÖZEL muayenehanesi bu arada:))))

ceylan07
7-09-11, 12:09
canım şahadet konusunda haklısın kadın içeriye girince dövmekten beter ediyor sana 5 dk. ayırıyor samsundaki medikal parktaki safiye hanım için aynısını söyleyemeyecem içeriye girince 20 dk ya yakın konuşuyorsun bebeğe bakıyor bana soracağan soru varmı diyor ben ne zaman şahadetin odası na girsem mutlaka acele ettirmekten soracağım soruyu bile soramadan çıkıyorum odasından.sözde özel hastane..

edda1985
7-09-11, 12:09
Sülyman BARIN kesinlikle tavsiye ederimm çok iyir doktorrrr!!!!
ŞABAN DÖNMEZOĞLU nu da tavsiye ederdim ama emekli oldu bulabilimisin bilmiyorumm...

neslineslinesli
28-03-13, 19:03
bende süleyman barına gidiyorum ve cok memnunumm harika bir doktor:KK8:

GamzeliGamze
17-05-13, 18:05
merhaba benim kardeşim tokat madicalde mehmet beye gidiyodu çok memnundu ve doğumunu orda yaptı gece yada gündüz kendi hastasının dogumuna hemen geliyor kardeşim normal doğuma dayanamadı çok bitkin düştü astımı oldugu için genel anestesi olmadı belden uyuşturmalı spinal mi oluyodu :) ondan oldu hiç bişey duymadım diyo çok memnun kaldı konuşkan bir doktor iyi ilgileniyo bi defasında kardeşimle bende gitmiştim dogumda bende vardım dogumdan sonrada çok ilgilendi

aysima84
1-06-13, 12:06
Arkadaşlar süleyman barının hala muanehanesi varmı bende gitmek istiyorum. ama devletteki doktorlar artık kapattı ya merak ettim?