Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Secret Age Kullanıcı Yorumları


begonnvill
29-03-12, 09:03
Secret Age : Nebahat Çehre’nin Gençlik ve Güzellik Sırrı

Ünlü oyuncu Nebahat Çehre yıllarca nasıl bu şekilde genç ve güzel kaldığının sırrını Türk kadınlara açıkladı. Sinemanın güzel yüzü olarak bilinen gençliği ve güzelliği merak konusu olan ünlü dizi oyuncusu sırrını açıklayarak güzel ve çekici görünmesini “Secret Age” Güzellik ve Bakım Setine borçlu olduğunu açıkladı.

Secret Age Set içerdiği Yenileyici Göz Kremi , Kırışıklık Giderici Botox Etkili Krem ve Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Krem olmak üzere 3 adet üründen oluşmaktadır. Kremlerin içeriği zeytin yaprağı özü olan oleuropein ekstrakt‘ından oluşmaktadır.

Secret Age krem seti zeytin yaprağının mucizevi gücünden yararlanılarak üretimi gerçekleştirilmiştir. İçeriğinde yer alan ve hücre yenileyici özelliği kanıtlanmış olan Zeytin Ekstarktı kolejen dokunun ve cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlayarak cildinizin mükemmel, pürüzsüz ve daha genç bir görünüme kazandırır. Secret Age Seti kullanılmaya başladığınız andan itibaren gözle görülür bir etki ve fark yaratmaktadır. Secret Age Krem Seti Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi tarafından gerekli mikrobiyolojik, iritasyon ve viscozite testlerinden geçirilmiş ve başarı raporları alınmıştır.

Secret Age Nasıl Kullanılır

Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Kremi: (Anti-aging Regenerative Cream)

Secret Age Anti Aging Kremi sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez temizlenmiş cilde uygulayınız. Az miktarda kremi parmak uçlarınızla içten dışa doğru dairesel hareketler ile cildinize iyice yediriniz. Göz çevresinde kullanılmamasına dikkat edilmelidir.

Düzenli Kullanım Sonucunda:
Solgun yaşlı görünümden, leke veya ton farklılıklarından kurtulmanıza ve yenilenmiş cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Cildinize aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Doğal kolajen üretimini arttırarak yaşlanma etkilerinin azaltır, yaşlanmayı geciktirir.

Kırışıklık Giderici Botox Etkili Krem: (Wrinkle Replenishing Botox Cream)
Secret Age Kırışıklık Giderici Botoks Etkili Kremi günde 1 kez akşamları temizlenmiş cilde uygulayınız. Parmak ucunuzla yüz, alın ve kaz ayakları olarak tanımlanan göz ve boyun bölgesine daireler şeklinde bir dakika süreyle sürerek cilde nüfuz etmesini sağlayınız.

Düzenli Kullanım Sonucunda:
Rahatlatan doğal zeytin özü kokusu ile cildinizin yıllar önceki görünümüne kavuşmasına yardımcı olur. Cildin ışıltısını yeniden kazandırır, aydınlık bir görünüm sağlar ve kırışıklarınızın gözle görülür bir şekilde azalmasında faydalıdır. Cildin doğal bariyerini ve dokularını güçlendirir. Düzenli kullanıldığında yaşlanmanın etkilerini minimum seviyede tutar. İlk kullanımda farkı hemen hissedilir.

Yenileyici Göz Kremi: (Regenerating Eye Cream)
Secret Age göz kremi günde 2 kez temizlenmiş cilde uygulanır. Bir miktar göz kremi göz etrafına parmak uçlarıyla hafifçe yedirilerek sürülür. Secret Age Göz Kremini kullandıktan sonra cilt bakımınızı Secret Age Anti-aging Regenerative Krem ile tamamlayınız.

Düzenli Kullanım Sonucunda:
4 hafta süreyle düzenli olarak kullanıldığında gözaltı halkaları ve torbalarında gözle görülür şekilde iyileşme sağlanmaktadır. Göz bölgesindeki çizgileri azaltır ve cilde elastikiyet kazandırarak pürüzsüz bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur.

DagCicegi
29-03-12, 09:03
Gerçekten hala çok hoş ve güzel..demekki sırrı buymuş..

Kazen
29-03-12, 11:03
D@Ğ ÇİÇEĞİ
Gerçekten hala çok hoş ve güzel..demekki sırrı buymuş..

reklamları gördüm çakma bir ürün reklamında oynayacağını sanmıyorum ama kullananların yorumlarını önce görelim ....

Kazen
29-03-12, 12:03
Secret Age İçeriği

KREMİN ANA BİLEŞENİ ZEYTİN YAPRAĞI ÖZÜ OLAN OLEUROPEİN EKSTRAKT’IDIR

EKSTRAKT NEDİR ?

Kurutulmuş bitkilerden, özel ekstraksiyon yöntemleri kullanılarak, ayrıştırma (osmoz) işlemlerinin gerçekleştirilmesi sonucunda elde edilen, ilaç hammaddesi olarak da kullanılan bitki özlerine (etken maddelere) “EKSTRAKT” denir.

Zeytin yaprağı özü (ekstraktı), zeytin ağacı yapraklarından, fiziksel ve kimyasal metodlarla elde edilir. Bu öz, yeşil toz görünümlü yaprak özüdür. Bu öz, tüm bileşikleri, saf olarak kapsamakla beraber; 250 mikrogram A vitamini, 40 mikrogram selenyum, 250 miligram C vitamini, 20 mg askorbil-palmitat içermektedir. Zeytin yaprağı özü, zeytin yaprağının bileşenlerini, konsantre olarak ihtiva etmektedir. Yani, 1 gr yaprakta, yaklaşık % 5 oleuropein bulunurken; 1 gr zeytin yaprağı ekstraktında bu oran, % 20’lere kadar çıkmaktadır. % 6-15 oranında oleuropein içeren kuru zeytin yaprağı özü, ticari olarak satılmaktadır. Zeytin yaprağı ile ilgili çalışmalar devam etmekle beraber; yaprak özünün ve yağının, ciltte krem olarak kullanılması birçok cilt hastalığına iyi gelmektedir.

OLEUROPEİN NEDİR VE ZEYTİN YAPRAĞINDAKİ OLEUROPEİN’İN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Akdeniz efsanelerinde adı Ölmez Ağaç ya da Hayat Ağacı olarak geçen zeytin ağacı, antik çağlardan beri insan hayatının içinde olmuş, kimi zaman meyvesiyle kimi zaman yağıyla kimi zaman da yaprağıyla insanlara sağlık, gıda ve güzellik sunmuştur.

Zeytin ağaçları, dünyadaki en dayanıklı ağaçlardandır. Uzun süreli yaşamlarını büyük ölçüde, kendilerine hastalık ve zararlılara karşı direnç kazandıran “oleuropein” adlı bir madde üretmelerine borçludurlar.

Ana bileşiği Oleuropein maddesi olan zeytin ağacı yaprağı, Sümerler’den Grekler’e kadar birçok Akdeniz kültüründe özellikle cilt sorunlarının tedavisinde kullanılmıştır.

Yapılan araştırmalara göre zeytin yaprağı, 101 madde içerir. ‹çindeki en etken madde polifenolik antioksidanlardan biri olan oleuropeindir. Oleuropein, vücutta “kalsiyum elenolat’’a çevrilir. Oleuropeinin içeriğindeki elonoik (eleonik-oleanolik) asidin; antibakteriyel, antifungal ve antiviral özellikleri laboratuvar koşullarında kanıtlanmıştır.

Zeytin yaprağında, 60-90 mg/gr oranında, oleuropein bileşiği bulunmaktadır. En aktif antioksidanlar, fenolik ve polifenolik bileşiklerdir. Oleuropein, başlıca polifenolik antioksidanlardan biridir ve yaprağın en etken fenolik bileşiğidir. Bu bileşik aynı zamanda terapötik (tedavi edici) etkiye sahiptir. Oleuropeinin içeriğindeki; elonoik asidin, antibakteriyel, antifungal ve antiviral özellikleri, laboratuvar koşullarında kanıtlanmıştır.

Zeytin ağacının tamamında bulunan ve acı-buruk bir tadı olan oleuropein, zeytinin işlenmesi sırasında uzaklaştırılır. Oleuropeinin içeriğinde bulunan elenolik asit ve oleuropein türevi olan kalsiyum elenolat, çok çeşitli mikroorganizma gruplarını uzak tutma özelliğine sahiptir. Zeytin yapraklarında da bulunan oleuropein maddesi ve hidrolizleri (molekülün su ile ayrışımı), antibiyotiklere direnç kazanmış mikroorganizmalar üzerinde, etkili ve çok değerli bir bileşendir.

Yaprakta, çeşitli flavonoidler bulunmaktadır. Fenolik ve flavonait bileşikler, vücudun bağışıklık sistemini güçlendirip; krem karışımlarının içinde kullanılmasının cildimizi gençleştirdiği bilinmektedir.

Bilindiği gibi zeytin ağacı, yıllarca susuz geçen mevsimler hatta yıllar olmasına rağmen ömrünü uzun devam ettirebilen bir bitikidir.

Zeytine uzun ömrünü verdiği söylenen, oleuropein maddesi, Avrupa’da, gençleştirici kremlerden, haplara ve sütlerin özelliklerini artırmaya yönelik olmak üzere, çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Zeytinden çıkarılan olerupeinin katkı olarak kullanıldığı kremimiz, derideki çizgilerin ve kırışıklıkların gözle görülür bir biçimde azalmasına yardımcı olur. Hücre yenileyici özelliği sayesinde de cilt yaşlanmalarına karşı koruyucu, canlandırıcı etkiye sahiptir.

Cildin nemli kalma yeteneğini arttırır. Cildi sıkılaştırır ve esnekliğini arttırır. Cildi, güneş ışınları ve çeşitli dış faktörlere karşı koruyucudur.

Zeytin yaprağı, asırlardır halk ilaçlarında kullanılmaktadır. Örneğin; 1800’lü yıllarda malarya (sıtma) salgınına karşı kullanıldığı bilinmektedir. Amerikan Kanser Araştırma Enstitüsü, zeytin yaprağının, 21. yüzyılın en önemli doğal antimikrobiyal, antiviral etkiye sahip çok önemli bir bitki olduğunu belirtmiştir.

Kazen
29-03-12, 12:03
Yenileyici Göz Kremi

Regenerating Eye Cream

İçerisindeki etken maddeler, özel yöntemlerle üretilmiş %100 bitki özleri ve eşsiz formülüyle giderilmesi güç olan gözaltı morlukları, kırışıklıklar ve torbaların çok hızlı bir şekilde azalmasını sağlar. Göz çukurlarındaki kılcal damarların kan sızdırması ve bu kanın oksijene maruz kalarak göz çevresindeki hassas bölgenin renk değiştirmesi sonucu oluşan, yüzü yorgun ve yaşlı gösteren oluşumları yok eder.

KULLANIMI ;

Secret Age göz kremi günde 2 kez temizlenmiş cilde uygulanır. Bir miktar göz kremi göz etrafına parmak uçlarıyla hafifçe yedirilerek sürülür. Secret Age Göz Kremini kullandıktan sonra cilt bakımınızı Secret Age Anti-aging Regenerative Krem ile tamamlayınız.

GENEL UYARILAR ;

Uyarılar : Direk güneş ışığında bırakmayınız. Oda sıcaklığında ve çocuklardan uzak tutunuz. Haricen kullanım içindir.

Göz ile teması halinde bol su ile yıkayınız.

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde koruyunuz. Ayrıca çocuklar için uygun değildir.

Tüm kremlerin içeriğinde kullanılan etken madde olan doğal yağlar , süperkritik karbondioksit(co2) ekstraksiyonu yöntemi ile yüzde yüz doğal ürünlerden elde edilmiştir.

Collagen (Kolajen) Nedir?

Collagen (Kolajen) Cildin yaşlanmasını durduran, kırışıklıkları gideren, sacları ve tırnakları güçlendiren doğal bir Aminoasittir.

Collagen insan vücudunda cilt, sac, tırnak ve eklem kıkırdak dokusu proteinlerinin % 80' ini oluşturan ve yüksek miktarda amino asit içeren bir protein maddesidir. Kolajen birbiri üzerine sarılmış 3 zincirden meydana gelir. Herbir zincir 1400 amino asit uzunluğundadır. 3 aminoasidin tekrarlanması ile dengeli bir yapı oluşur. 3. amino asit gliserindir ve içerde kalır. Dışarıda ise proline ve hidroksiproline bulunur.

Vücudumuzdaki tüm proteinlerin 1/4' ü kolajendir. Kolajen moleküler telleri şekillendirerek tendonları ve boşlukları güçlendiren, cildin ve iç organların esnekliğini sağlayan ana yapısal proteindir.Kemikler ve dişler de kolajene eklenen mineral kristalleri ile oluşmuştur. Kolajen Vücudumuzun yapısını oluşturur. Yumuşak dokuları destekleyerek iskelet ile buluşmalarını sağlar. Vücutta bu derece önemli fonksiyonlar oluşturmasına karşın cok basit bir proteindir.

Taze ve sağlıklı kolajen cildinize, vücudumuzun dış tehditlere karşı korunmasında ve genç güzel görünmemizde yardımcı olur. Ancak Kolajen bazen çok kolaylıkla zarar görür.

Bilimadamları Kolajendeki azalmanın ciltte gözle görülür kuruluk, kırışıklık ve donukluk yarattığını buldular. Yıllar geçerken, cildimiz güneşin etkisi (Foto Yaşlanma ya da Photoaging olarak tanımlanıyor.) ile yaşlanıyor. Aslında cildin yaşlanmasında Foto Yaşlanmanın payı hemen hemen %90 olarak belirlenmiştir.

Cildin En Üst tabakası "Epidermis" olarak bilinir. Epidermis cildin bütünlüğünü sağlayan 3 tabakadan oluşur. Kolajen Foto Yaşlanma sonucu tükenirken, Epidermis dokusu da canlılığını kaybeder. 3 Tabaka birden sarkmaya ve çatlamaya başlar ve çöker.

Kazen
29-03-12, 12:03
Secret Age Kırışıklık Giderici Botox Etkili KremKırışıklık Giderici Botox Etkili Krem

Wrinkle Replenishing Botox Cream

5 Dakikada Kırışıklıkları Azaltarak Botoks ve Lifting ve Etkisini Başlatan Krem

Yeni jenerasyon Botox tipi ürün devrini başlatan Secret Age krem; Botolunium Toxin içermeyen, bitkisel botox tipi ürünlerde devrim niteliğinde üstün nitelikli hücre yenileyici ve kırışıklık önleyici bir kremdir.

Ülkemizde üretilen ilk ve tek % 100 bitkisel ürün olup içerisinde kesinlikle alkol türü kimyevi madde içermez.Secret Age krem Botoks Etkili Krem Ne İşe Yarar?

Ciltte "Botoks ve lifting" etkisi başlatır, kırışıklıkları kısa bir sürede azaltmaya başlar ve düzenli kullanımda uzun süreli kalıcı etki gösterir.
Derin kırışıklıkları doldurarak, yüzünüzün dolgun ve canlı durmasını sağlar.
Yüzün canlı, doğal ve pürüzsüz kalmasına, yüz ovalinin toparlanmasına, sıkılaşmasına yardımcı olur.
Cildinizin ihtiyacı olan maksimum nemlendirmeyi, derinlemesine etki ile sağlar
Secret Age krem’in Diğer Btoks ve Anti-Aging Ürünlerinden Farkı Nedir?

Birinci nesil olarak adlandırılan anti-aging ürünler, peptidler üstünde yoğunlaşmıştır. SecretAge krem'de ise hücre yenileyici özelliği Zeytin Ekstraktı olan oleuropein özel bir teknoloji ile elde edilerek ürünün imalatında kullanılmaktadır
Bir ay süresince sabah akşam düzenli kullanıldıktan sonra, 11 gün boyunca hiç kullanılmasa dahi etkisini hala koruyabilen bir üründür. Bu özelliği ile devrimsel bir nitelik taşır.
Secret Age krem’i Nasıl ve Hangi Bölgelerde Kullanmalıyım?

Tüm yüzdeki kırışıklar için, özellikle göz çevresindeki kaz ayakları, alın kırışıklıkları ve dudak etrafındaki konturlar için kullanılması tavsiye edilir. Ayrıca boyun kırışıklarında da kullanılır.
Sabah ve akşam temizlenmiş cilde hafif masaj ile uygulanmalıdır. Aktif maddesindeki içerikten dolayı çok az bir miktar sağlıklı etki elde etmek için yeterli olacaktır.
Kırışıklıklar Bu Kadar Hızlı Nasıl Giderilebiliyor?

Secret Age krem içerisindeki özel yağ karışımları sayesinde, mimikler ve kaslar ile oluşan ani refleks gerginliklerini azaltıcı etkisi vardır. Kimyasal yönden elde edilen Botoks’un olumsuz etkilerini görmemenizi sağlar.
Volüm arttırma etkisi ise şu şekilde gelişir;

Lipid Türü Dolgunlaştırma: Genelde Lipid hücreleri hızlı şekilde epidermisin alt tabakalarına geçtiği için, buradaki dokuların dolgun duruşu çok çabuk kaybolur. Secret Age kremde ise bu etkinin devamlılığını sağlamak üzere değişik moleküler ağırlıkta ve yarı ömürde aktif maddeler kullanılmıştır ve epidermisin altına işleme süreci daha uzun vadede yavaş yavaş elde edilmiştir.
Buz Etkisi Tipi Dolgunlaştırma: Bu etki ile hücreler arası yapı taşlarının %10 ila %15 civarı volümleri arttırır, böylece dermis tabakasınında volümü artmış olur. Bunun sonucu olarak da bu derinlikte başlayan kırışıklıklar dolgunlaştırılma etkisi ile pürüzsüzleşir
Dielektrik Özellik;

Bu özellik sayesinde yüz refleksleri ile oluşan kasılmalar engellenir. Yüz mimiklerinin yarattığı kırışıklıklar azalır.

İlk etapta kasılmaların oluşmasına rağmen bu kasılmaların uyarıcı etkisi birkaç gün içerisinde azalır ve daha sonra kasların relax modda durması sağlanır.
Bu sayede doğal duruşunu yakalayan cilt, kırışıklıkların oluşmasını engeller.
İçeriğindeki Aktif Maddeler:

Naturel Zeytinyağı ,Şeftali yağı,Kayısı çekirdeği yağı, buğday yağı,Kantoron yağı, Yağı,Gül Yağı,Kayısı Çekirdeği Yağı, ve ana bileşen olarak Zeytin Ekstrakt’ı oloeuropein katkısıyla üretilmiştir

Secret Age krem Testi:

İçeriğindeki Hücre yenileyici özelliği kanıtlanan Zeytin Ekstarkt’ı sayesinde kolejen dokunun yenilenmesi ile cilt sürekli hücre yenilemesi yaparak pürüzsüz ve mükemmel bir cilt özelliğini kazanır. Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ‘inde gerekli mikrobiyolojik,iritasyon ve viskozite testlerinden geçmiş ve rapor alınmıştır.

Kazen
29-03-12, 12:03
Secret Age Yaşlanma Karşıtı Yenileyici KremYaşlanma Karşıtı Yenileyici Kremi

Anti-aging Regenerative Cream

Cilt tarafından kolayca emilen akıcı ve ipeksi likit,cilt yaşlanmasının büyük ölçüde yıpranmasına engel olan ,ayni zamanda kırışıkları önleyen uygulandığı anda cilde saniyeler içinde canlılık sağlayan özellikler taşır.

İçeriğinde uzun yıllar tecrübe ve bilgi birikiminin sonunda %100 bitkisel karışımlardan elde edilen yağların etken madde olarak imal edildiği bir kremdir.

Tamamen bitkisel karışımlardan özel formüller ile vitamince zengin karışımların katkısıyla üretilmiştir.

Tamamen bitkisel karışımlardan özel formüller ile vitamince zengin karışımların katkısıyla üretilmiştir. Ayrıca bileşiğindeki şeftali çekirdeği yağı,kayısı çekirdeği yağı , Buğday yağı ile kantoron yağı karışımı ile pürüzsüz bir cilt oluşumu sağlanır.

Çok küçük boyutta emülsiyonlar oluşturarak, Secret age Ati aging krem içerisindeki aktif maddelerin ve yağların erken okside olmalarını engeller ve doğru yerde uzun süreli etki göstermelerini sağlar.

KULLANIMI :

Gece yatmadan önce temizlenmiş bir cilde hafif parmak ucu ile dairesel biçimde kırışıkların bulunduğu bölgeye küçük bir nohut tanesinin yarısı kadar 2 günde bir sürülür.

Kazen
29-03-12, 12:03
Çok yeni bir konu ve sayın Çehre var diye paylaştım yoksa ürün hakkında hiçbir bilgim yok. Bu sebeple lütfen bana özel mesajla soru sormassanız sevinirim.

ogltkn
29-03-12, 13:03
nebahat çehreyi yakından gördünüzmü bilmiyorum ama, muhteşem yüzyıldaki yüz ile gerçek arasında dağlar kadar fark var..dizide cildi genç kızınki gibi diri görünüyor. ama öyle değil. evet hala çok güzel, ama cildi özellikle de burundan ağız yanına inen o kısımlar çok fazla deforme olmuş..

Jelesec
30-03-12, 21:03
ogltkn
nebahat çehreyi yakından gördünüzmü bilmiyorum ama, muhteşem yüzyıldaki yüz ile gerçek arasında dağlar kadar fark var..dizide cildi genç kızınki gibi diri görünüyor. ama öyle değil. evet hala çok güzel, ama cildi özellikle de burundan ağız yanına inen o kısımlar çok fazla deforme olmuş..

Sen gördün galiba?sen o yaşa gelince bakalım ne olacaksın:KK1::KK1::KK1:

Kazen
31-03-12, 16:03
ogltkn
nebahat çehreyi yakından gördünüzmü bilmiyorum ama, muhteşem yüzyıldaki yüz ile gerçek arasında dağlar kadar fark var..dizide cildi genç kızınki gibi diri görünüyor. ama öyle değil. evet hala çok güzel, ama cildi özellikle de burundan ağız yanına inen o kısımlar çok fazla deforme olmuş..
bildigim kadari ile cok gelismis filtreler ve yogun bir makyaj teknigi kullaniliyor....

paticik
10-04-12, 12:04
Bu konuyu açtığın iyi olmuş. Acaba biliyormusun hangi cilt tipleri için ve kaç yaş itibaren kullanılır bu ürünler?
Kazen
Çok yeni bir konu ve sayın Çehre var diye paylaştım yoksa ürün hakkında hiçbir bilgim yok. Bu sebeple lütfen bana özel mesajla soru sormassanız sevinirim.

changing
11-04-12, 19:04
nebahat çehrenin gerçekten aşırı kırışık bir yüzü var,diziyi izlemedim bilmiyorum ama röportajlarından falan gördüm,çizgi çizgi yüzü.

ogltkn
12-04-12, 07:04
Jelesec
Sen gördün galiba?sen o yaşa gelince bakalım ne olacaksın:KK1::KK1::KK1:
canım ciğerim, yazını tesadüfen yeni gördüm...
bu arada nebahati de gördüm :) kadın güzel kadın....hatta çok çok güzel bir kadın...ama dizideki cilt ile gerçeği arasında çook fark var...
bence 60 lı yaşlarda da biraz kırışıklık olmalı zaten, aksi yapay durur gibi geliyor

paticik
13-04-12, 12:04
ben resmi sayfaının müşteri hizmetlerini arayıp sordum. 20 yada 25 yaş itibaren dedi. (tam hatırlamıyorum) her cilt tipi kullanabilirmiş. özellikle cildimin gözenekli ve sivilce ve siyah noktaya meğilli olduğunu söyledim. o zeytin yaprağının sıvısı o sorunlarada iyi geliyormuş.:KK9:
paticik
Bu konuyu açtığın iyi olmuş. Acaba biliyormusun hangi cilt tipleri için ve kaç yaş itibaren kullanılır bu ürünler?

limon_derya
30-05-12, 12:05
Eki Görüntüle 432307

secret-age-ile-nebahat-cehre


Secret Age ile Nebahat Cehre... Secret Age ile Nebahat Cehre Kozmetik markasinin reklam cekimleri gectigimiz gunlerde basindada haberleri ve roportajlari oldukca cikan New YoRK’tan transfer Turk yonetmen Nehir Tuna nehir tuna yapti.

Yillardir New York’ta bir cok reklam ve kisa filme imza atan genc yonetmen en son ; ‘Dedeler En Iyisini Bilir adli kisa filminde Koksal Engur, Secan Badur, Didem Ellialti ve Nursel Kose gibi oyunularla turkiye ve yurtdisi festivalleri icin yuksek butceli bir kisa film cekmisti. proje icin Nebahat Çehre ile defalarca bir araya gelen ve Cehre’yi Jane Fonda gibi dunya starlariyla es deger goren Nehir Tuna ayni zamanda Nebahat Cehre’nin marka icin gerceklesen fotograf cekimleri icin Zeynel Abidin Aggul ile calisti.

Zeytin agacinin gucuyle mukemmel guzellik…Sec
Vurucu gozler icin….
Yenileyici Göz Kremi
Regenerating Eye Cream
İçerisindeki etken maddeler, özel yöntemlerle üretilmiş %100 bitki özleri ve eşsiz formülüyle giderilmesi güç olan gözaltı morlukları, kırışıklıklar ve torbaların çok hızlı bir şekilde azalmasını sağlar. Göz çukurlarındaki kılcal damarların kan sızdırması ve bu kanın oksijene maruz kalarak göz çevresindeki hassas bölgenin renk değiştirmesi sonucu oluşan, yüzü yorgun ve yaşlı gösteren oluşumları yok eder.
ret Age, Devrim niteliğindeki formulleriyle birden fazla ürün ihtiyacını ortadan kaldıran ve komple ‘’anti-aging’’ bakımı sunan setiyle size ebedi genclik vaat ediyor. Güzelliğin kaynağının doğada gizli olduğunu ilke edinen Secret Age, agirlik yapmayan ve en yuksek kaliteli iceriklerle tamamen zeytinyaginin gucuyle tüm ürünlerinde doğal aktif maddeler kullanmayı hedeflemiştir.Cilt bakım markasınin bütün ürünleri özel teknolojik faktörlerin bir araya gelerek ve kozmetolojinin en gelişmiş araştırması sonucu zeytin yaprağının ekstraktı olan oleuropein maddesi mucizevî bir şekilde yeni ve genç hücrelerin oluşmasını sağlar. Ayrica, toprak ve denizin sahip olduğu etki gücü yüksek değerli doğal aktif maddeleri olan çiçek ve meyve konsantreleri, esansiyel yağ, bitki özleri ve deniz yosunlarından oluşmaktadır. Secret Age urunlerinin amacı size vakit kaybettirmeden aninda hissedilebilir, görünebilir ve ölçülebilir düzeyde etki sağlamaktır.Ani kilo kayiplari ve alimlarinin ilk sonucu boyun ve cilt bolgesindeki gevseklik ve kirisikliklardir. Secret Age, dramatik kilo kayiplarindaki cilt ici gereken takviyeleri saglar.Secret Age® RESMİ WEB SİTESİ - Yaşlanma Karşıtı Kırışıklık Giderici Botox Etkili Krem - Nebahat Çehre Kremi Krem 30 Mayıs 2012 ÇarşambaPiril piril bir cilt icin…Kırışıklık Giderici Botox Etkili Krem
Wrinkle Replenishing Botox Cream
Secret Age Botoks Etkili Krem; Botolunium Toxin içermeyen, botoks etkili ürünlerde devrim niteliğinde olan nitelikli hücre yenileyici ve kırışıklık önleyici bir kremdir. %100 Doğal yöntemler ile elde edilmiş yağlar ve kırışıklıklara karşı özel olarak geliştirilmiş güçlü formülü ile cilt dokusundaki kırışıkları çok kısa bir süre içerisinde yok eder ve gözle görülür fark yaratır. Özel yöntemler ile geliştirilmiş formülü kaz ayakları ve alın bölgesindeki kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Yüzdeki cilt elastikiyetini arttırarak çizgilerin azalmasını, daha sıkı ve genç bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Ülkemizde üretilen ilk ve tek % 100 bitkisel botoks etkili ürün olup, kesinlikle alkol türü kimyevi madde içermez.Ebedi genclik icin…Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Kremi
Anti-aging Regenerative Cream
Secret Age Anti-aging Krem içeriğindeki etken maddeler sayesinde yüz ve boyun bölgesine uygulandığında cildin doğal kolajen üretimini artırarak yaşlanmayı ve kırışıkların oluşmasını önler, cilt direncini en üst seviyeye getirir. Ana etken madde olan zeytin yaprağının ekstraktı olan oleuropein maddesi mucizevî bir şekilde yeni ve genç hücrelerin oluşmasını sağlar. Yine içindeki şeftali çekirdeği ve kayısı çekirdeği yağı cildinize ipeksi bir özellik kazandırır. Cilde genç ve ışıltılı bir görünüm sağlar. Aynı zamanda nemlendirme özelliğine sahip olan formülüyle cildinizin doğal nem dengesinin korur.

oznurplt
20-09-12, 06:09
secret age ürünleri Nebahat Çehrenin gençliğinde de varmıydı çok enteresan

bu da Cüneyt Arkın'ın bioxcin ürünlerinin reklamlarında oynamasına benzemiş :KK37:

tamamen genetik diye düşünüyorum

karbeyaz
26-11-12, 19:11
hiç deneyen olmadı mı :44:

fcb
27-11-12, 20:11
ben aldım ve kullandım hiç ama hiç bir yararını görmedim.cildi nemlendirmiyor aksine inanılmaz kurutuyor söylenenler gibide bir etkisi yok

karbeyas
15-03-13, 20:03
Kızlar bundan 1,5 ay önce secret agenin kaşkirpik bakım serumu ile botoks kreminden aldım ama en ufak bi değişiklik bile yok.Sakınalmayın.Belki işe yarardiye aldım boşa gitti param.Zaten herkes denemek için alıyo bi umut sonunda yine kandırılıyoruz.Ben aldım pişman oldum siz almayın boşa para harcamayın

paticik
16-03-13, 07:03
bende geçen sene maske gözaltı ve nemlendiricinden almıştım. sıcak havada kullanmıştım nemlendiriciyi iyi gelmişti. havadaki nem gidince cildimi hiç nemlendirmedi . ilk başlarda hoşuma gitti kırışıklıkları dolduruordu sadece biraz. yüzümü yıkayınca etki yok oluyordu. yani bedava verseler sürmem bir daha yüzüme. nivea Q10 karma ciltler için kullanıyorum şu anda ve çok memnunum
karbeyas
Kızlar bundan 1,5 ay önce secret agenin kaşkirpik bakım serumu ile botoks kreminden aldım ama en ufak bi değişiklik bile yok.Sakınalmayın.Belki işe yarardiye aldım boşa gitti param.Zaten herkes denemek için alıyo bi umut sonunda yine kandırılıyoruz.Ben aldım pişman oldum siz almayın boşa para harcamayın

simgesanem
8-04-13, 13:04
Merhaba Arkadaşlar, ben nebahat çehre'nin reklamlarından beri takip ediyorum secret age ürünleri ama karar veremediğim için almamıştım. 2 hafta önce kil maskesi reklamını gördüm bu seferde İkbal Gürpınar oynuyordu bende İkbal Hanıma güvenerek sipariş verdim. Çok da memnun kaldım. haftadır kullanıyorum hem kil maskesini aldım termal sulu bir kil maskeleri var , hem de kırışıklık gidericiyi aldım. haftadır düzenli olarak kullanıyorum bence çok kaliteli ürünler.

39 yaşındayım çok kırışıklığım yok ama çizgilerde gerçekten azaldı. Birde gözenek problemim vardı. Minik delik gibi şeyler vardı onlarda baya azalma oldu. İnşallah ürünler bittiğinde tamamen gitmiş olur. Ben kozmetiğe çok meraklıyım o yüzden bir sürü şey kullanırım kullanmasamda takip ederim. Secret Age baya iyi ürünler yapmış tereddütsüz kullanabilirsiniz.

pileli
26-07-13, 11:07
.[/QUOTE 23 yaşındayım secret egenin göz kremi kullunmkta kararrsızım çok fazl belirgin bir kırışıklığım yok.ürünü tavsye eder misiniz.? secret age nin yaşlnma karşıtı kremini sabah kullandıktan sonra güneş kremi kullanbilirmiyiz.yüzümüzü yıkadıktan sonra tekrarlayacakmıyız.?::KK49:

pileli
26-07-13, 11:07
23 yaşındayım secret egenin göz kremi kullunmkta kararrsızım çok fazl belirgin bir kırışıklığım yok.ürünü tavsye eder misiniz.? secret age nin yaşlnma karşıtı kremini sabah kullandıktan sonra güneş kremi kullanbilirmiyiz.yüzümüzü yıkadıktan sonra tekrarlayacakmıyız.?::KK49:

sumeyrademirci
16-08-13, 09:08
ne bileyim güvenemiyorum böyle ürünlere ama bilgii için teşekkürler

kadisim
22-10-13, 09:10
Hiçbir kozmetik ürününe inanmıyorum.
Kullandığımız bütün ürünler zamanla bize zarar olarak geri dönüyor . Tek gerçek düzenli beslenme , uyku ve bol su tüketmek.:KK16:
Yediğiniz meyvelerin kabuklarını yüzünüzde gezdirin ve arada bir sıkıp cildinize sürün geceleri yatmadan evvel sabahta bir güzel yüzünüzü yıkayın.:21:

hello41
6-12-13, 16:12
Acaba bu krem (Secret Age)Hamilelik sırasında kullanılabilir mi? Bi Sakıncası Var mı?
Cevap Verirseniz sevinirim...

gulayak
11-12-13, 11:12
arkadaşlar 1 ayı aşkın bir süre düzenli olarak kırışıklık giderici kremi kullandım, 1 tüp bitirdim ancak zerre faydasını görmedim..şikayet için firmayı arayınca da bir bayan görevlinin hışmına uğradım. sadece, kullanmayı düsünenlerin paralarını ve ümitlerini kaybetmelerine mani olabilmek için yazıyorum...BU ÜRÜNÜ AL-MA-YINNNNNN!!!!!

gulayak
11-12-13, 11:12
hello41
Acaba bu krem (Secret Age)Hamilelik sırasında kullanılabilir mi? Bi Sakıncası Var mı?
Cevap Verirseniz sevinirim...
sevgili hello, bu ürünü ne hamilelikte ne de başka bir zamanda kesinlikle kullanmanı tavsiye etmiyorum..incir çekirdeği kadar fayda göremezsin çünki..kullandım ve 100 tl mi kaybetmekle kaldım..arayınca ürünü geri falan almıyolar haberiniz olsun sadece agresif yaklaşımlarla sizi susturmaya çalışıyorlar..yinede karar sizin..

su.ay
11-12-13, 13:12
bende 5 gün oldu tesadüfen kanalları dolaşırken gördüm bir anda aradım sipariş verdim. 3 gün sonra elime ulaştı başladım kullanmaya ..

bilmiyorum psikolojik mi dir nedir cildimin parladığını hissediyorum umarım işe yarar...????

n_arat_akbas
20-12-13, 22:12
secret içerik! göz kreminde paraben var. tamamen bitkisel diye yalan söylüyorlar.

n_arat_akbas
20-12-13, 22:12
secret içerik. göz çevresi kreminde PARABEN var. % 100 bitkisel diye YALAN söyleniyor. ürünü aldım sayamayacağım kadar kimyasal var.

paticik
21-12-13, 06:12
evt doğrudur. tamam bitkisel içerikde vardır ama paraben zaten zararlı olan kimyevi bir madde. geçen aradılar secret age den. eski müşterilerine büyük indirimli kampanya varmış. bende memnun olmadığımı söyledim. kış aylarında yeterince nemlendirmiyor dedim. o eski formülmüş şimdi yenilenmiş felan fistan. istemiyorum dedim.
n_arat_akbas
secret içerik. göz çevresi kreminde PARABEN var. % 100 bitkisel diye YALAN söyleniyor. ürünü aldım sayamayacağım kadar kimyasal var.

jennyy
21-12-13, 19:12
Annem almış kendine. Kil maskesini bana verdi. Beğendim. Bana kattığı pek bir şey yok gibi ama o an cildim güzel oluyor. Yağını dengeliyor diyebilirim.

misalar92
15-02-14, 22:02
annem almış bende kullandım fakat hiç bir işe yaramadı:KK43:

melocan34
20-02-14, 13:02
misalar92
annem almış bende kullandım fakat hiç bir işe yaramadı:KK43:
evet para vermeyin boşa . Tam set olarak aldım. kullandım.

maskesi bildiğim kil maskesi . aktardan al kullan kil maskesi daha iyi . siyah noktalarıda hiç gidermedi bu arada.
nemlendiricisi de öyle abartılacak bir nemlendirici değil. Eczaneden danışarak başka nemlendirici alsan daha iyi yani..
ben ikbal Gürpınar tanıtım yapınca güvenip aldım açıkçası ama o paraya inanın deymez.