Şu anda arşiv sayfalarında bulunmaktasınız. Konunun orjinali için tıklayınız:

Burçlar ve kadınlar


Lisabella
18-08-13, 00:08
[​IMG]


KOÇ BURCU KADINI:
Koç burcu kadını bir erkek tarafından korunmayı, gözetilmeyi bekleyen bir tip değildir. Güçlü kişiliğiyle, yaşamında, kendi yolunda giden bir kadındır. Ve bu yolda kendisi gibi ona eşlik edebilecek güçlü bir partner ister.

Koç kadınları romantik akşam yemeklerinden veya doğal bir ortam içerisindeki dinlenme tesislerinden hoşlanmaz. Birlikte izleyeceğiniz bir basket maçı veya dağ paraşütü gösterisine ise koşa koşa gelir. Biraz sert bir mizaca sahip olan koç kadını, şefkat ve sevgi yerine ihtiras ve cinselliği tercih eder.Kendisi gibi aktif, güçlü ve özgür erkekleri sever. Bir spor karşılaşmasında takımın as oyuncusuysanız ve, o da izleyiciler arasında ise mutlaka size aşık olacaktır.

Koç kadınının karşı koyamayacağı teklif
"Paraşütle atlama kurslarına gidiyorum, sen de gelir misin?"


İKİZLER BURCU KADINI:
İkizler burcu kadını, havai yapısı nedeniyle, aynı çatı altında aynı kişiyle uzun süre göremezsiniz. İkizler kıskanç bir erkekle hiçbir zaman birlikte olamaz. Onunla beraber olacak kişi onun ufak tefek flörtlerine göz yumacak biri olmalıdır.

Bu konular ikizler burcu için bir oyundur. Bu oyunu onunla paylaşacak erkeklere hemen ilgi duyar. Bunun yanı sıra kendisi ile uzun uzun konuşup tartışacak zeki ve kültürlü erkeklere de hayır demez. Çünkü bu zeki kadının sürekli beyin jimnastiği yapması gerekir. Ruhu asla yaşlanmaz her yaşta gençtir. Bu nedenledir ki yaşlandığı zamanlarda dahi genç erkeklere ilgisi azalmaz. Onunla sürekli seyahat edecek ve flört edebilecek bir erkekle birlikteliği tercih eder.

İkizler kadınının karşı koyamayacağı teklif
"Bu hafta sonu bensiz bir tatile ne dersin?"

ASLAN BURCU KADINI:
Aslan burcu kadını bir erkekten öncelikle saygı bekler. Kendileri bir kraliçedir. Eleştirilmekten nefret eder ve bunun aksine İltifatlara ise bayılırlar, hele ki bu iltifatlar özellikle başkalarının yanında olursa!

Bir aslanı çadırla seyahat etmeye veya mütevazi bir restauranta götürmeye çalışmayın. Onun memnun olması için herşeyin mükemmel olması şarttır. Başarıyı, aynı zamanda kendisi gibi başarılı ve karakteri güçlü erkekleri sever. İçine kapalı, çekingen ve romantik erkeklerden hoşlanmaz. Onun sevgisinden önce saygısını kazanmalısınız, şayet böyle yaparsanız size aşık olması uzun sürmez.

Aslan burcu kadınının karşı koyamayacağı teklif
"Şehrin en saygın ve nezih restaurantında bu akşam yer ayırttım. Bana eşlik eder misin?"


TERAZİ BURCU KADINI:
Terazi burcu tam bir uyum burcu olduğundan, terazi burcu kadını da, uyumlu bir beraberlik ister. Karşı cinsin eğitim düzeyi, karakteri, aile yapısı, boyu, kilosu, kısacası herşeyiyle kendine uygun olmasını ister.

Uyumsuzluklar terazileri rahatsız eder. Maç izlerken avaz avaz bağıran, yüksek sesle konuşan erkeklere tahammül edemez. Kendine uyum sağladığını düşündüğünde o insanla hemen evlenmek isteyebilir. Çünkü onun için uyumlu beraberlik evlilik demektir. Ayrıca sanatçı ruhlu ve sanata ilgi duyan erkeklerden hoşlanır. Sanatçı olmasanız dahi, sanatın bir koluyla meşgulseniz mesela; ara sıra resim yapıp bir enstrüman çalıyorsanız, size hayranlık duyar.

Terazi burcu kadınının karşı koymayacağı teklif
"Bu hafta sonu birlikte resim sergine gidelim mi?"

YAY BURCU KADINI:

Yay burcu kadını özellikle yabancı uyruklu erkeklerden çok hoşlanır. Ülkeniz ve ana diliniz farklıysa bir Yay kadınıyla berabersiniz demektir. Yanısıra sportif yapılı ve sporla meşgul olan erkekleri de.

Yayların felsefesi "sağlam kafa sağlam vücuttadır". Eğer bunalımların ve büyük sorunların adamıysanız yanına bile yanaşmayın. Kıskanç ve agresif erkeklere tahammülü yoktur. Yay kadını, sizinle beraberken art niyet gözetmeksizin başka bir erkek arkadaşı ile seyahate gider. Özgürlüğüne düşkün yay kadınının, özgürlüğünü kısıtlayacak olursanız en son görüşmeniz telefonla uluslararası elveda görüşmesi olur. Sizden kaçabilmek için mümkün olan en uzak yere gidecektir.

Yay kadınının karşı koyamayacağı teklif
"dilediğince, kendi yolunda gidebilirsin"

KOVA BURCU KADINI:

Tutucu ve kıskançsanız kova burcu kadınına yaklaşmanız büyük hata olabilir. Böylebir yapınız varsa şayet onu gördüğünüzde uyum sağlayamayacağınızı rahatlıkla anlarsınız. Çünkü kova burcu kadını, dış görünüşü ile bile tutucu ve kıskanç insanları çileden çıkartabilir.

Kova ile birlikteyseniz romantizm en son başvurmanız gereken silah olmalıdır. Romantik bir aşıktan çok, macera sever bir arkadaşla birlikte olmayı tercih eder. Onu elde etmek istiyorsanız, öncelikle arkadaşlığını kazanmalısınız. Ve onunla birlikteyken sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Kova kadınının nerede, ne zaman, ne yapacağını kestiremezsiniz. Çok çabuk aşık olur ve çok çabuk bıkabilir. Bu süre içinde dostluğunu kazanabilirseniz uzun süre sizinle beraber olur.

Kova burcu kadınının karşı koyamayacağı teklif
"Ne zaman istersen beni ara."


BOĞA BURCU KADINI:
Boğa burcu kadınlarının ilk olarak istedikleri aşk ve sevgidir. Daha sonrasında ise hiç kuşkusuz "para" diyecektir. O hayat dolu yapısıyla, yaşamın güzelliklerinden olabildiğince yararlanmak isteyen bir kadındır. Ve bunu yapabilmek için de er ya da geç paranın gerekli olacağını bilir.

Boğa burcu kadını çok çalışkandır, birlikte olduğu erkeğin de çalışkan olmasını ister. Boğa kadını için birlikte kazanılan servet, birlikte tadılacak güzelliklerdir. Doğayı, hayvanları, çocukları ve yaşamın tüm heyecanını onunla paylaşacak erkekleri çok sever.

Boğa burcu kadınının karşı koyamayacağı teklif
"Akşamki davetten önce bir kuyumcuya uğramaya ne dersin?"

YENGEÇ BURCU KADINI:
Yengeç burcu kadını, karşı cinsten; öncelikle kendine iyi bir eş, sonrasında da çocuklarına iyi bir baba olmasını bekler. Evcildir ve ailesine çok düşkündür. Aile ortamında sürekli saygı ve anlayış ortamı olmasını ister. Yemek yemek için bir restauranta gitmesi şart değildir. Sevdiği erkeği evinde ağırlamaktan hoşlanır.

Yengeçler iyi ahçılardır. Problemlerini kendi başına çözebilecek kadar güçlü olmasına karşın ona yol göstermenizden hoşlanır. İlgisizlikten ve ihmal edilmekten hoşlanmazlar. Öyle bir durumda onu başka limanlarda bulabilirsiniz. Yengeç burcu kadınının ufak tefek kaprisleri olur bunlara göz yumarsanız sizi daha çok sever.

Yengeç burcu kadınının karşı koyamayacağı teklif
"Bu akşam evde kalıp nefis bir yemek yapalım mı?"

BAŞAK BURCU KADINI:
Başak burcu kadını için her erkek, çözülmesi gereken bir vakadır. Onunla bir ilişki düşünüyorsanız şayet, kendinizi hemen ele vermeyin. Aksi halde sizi çözmesi ne kadar uzun zaman alırsa ilişkiniz de o kadar uzun sürer. Ona kendinizi anlatmanıza gerek kalmayacaktır.

Başak, sizin hiç bilmediğiniz yönlerinizle uğraşır ve kısa sürede kendinizi psikolog sandalyesinde hissetmenize yol açar. Bir başakla birlikte olmak istiyorsanız zeki olmanız şartır. Oyuncu başaklar size, 24 saat beraber olsanız da mektup yazabilir. Bu oyuna karşılık verip mektuplarını cevaplarsanız, onunla bir ömür boyu yazışacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Başak burcu kadınının karşı koyamayacağı teklif
"Bir satranç partisine ne dersin?"


AKREP BURCU KADINI:
Akrep burcu kadını çok tutkulu ve isteklidir. Bir erkekten beklediği aşırı istekleri yoktur. Karşı cinsin hataları ve kusurları olabilir. Bunlara katlanmayı ve onu o haliyle kabul etmeyi bilir. Sevdiği zaman çok sever ve ilişkilerinde sabırlıdır. Bunun yanısıra bir tek ihaneti affedemez.

Bir akrep kadınıyla birlikteysenizkendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Başka hiçbir kadın sizi onun kadar sevemeyecektir, bunu size hissettirir ve ondan kolay kopamazsınız. Fakat onu aldatırsanız ve o sizi bi ihtimal affederse, bir ömür boyu sevilmeden yaşamaya mahkum olmuşsunuz demektir.

Akrep kadınının karşı koyamayacağı teklif
"Senden başka hiçbir kadının olmadığı bir adada yaşamaya ne dersin?"


OĞLAK BURCU KADINI:
Oğlak burcu kadını ile birlikteyseniz bekleyeceksiniz. O da sizi uzun zamandır beklemiş ve bunu belli etmemiştir. Şayet aceleci bir yapınız varsa onu elinizden kaçırırsınız. Onun sizi tanıması ve güven duyması için zamana ihtiyacı vardır.

Oğlaklar gerçekçi kişilerdir, dünyasında boş hayallere yer yoktur. Kısa süreli heyecanlar peşinde koşmak yerine uzun süreli sağlam ilişkileri tercih eder. Sorumluluk sahibi, sevecen, sıcak kanlı, mizah anlayışı olan erkeklerden hoşlanır. Aniden kararlardan ve son anda yapılan değişikliklerden hiç hoşlanmaz. Eğer onu bir yere davet edecekseniz, bunu bir hafta önceden yapmalısınız.

Oğlak burcu kadınının karşı koyamayacağı teklif
"Bir yıl sonra evlenmeye ne dersin?"


BALIK BURCU KADINI:
Romantik balık burcu kadınını hafife alırsanız bu sizin içine düştüğünüz büyük bir hata olur. Bkmayın onun baygın bakışlarına ve nemli gözlerine, onların ardında her tür zorluğun üstesinden gelebilecek güçlü bir kadını yatar. Onu elde istiyorsanız şayet, onun en kötü gününde yanında olmanız yeterlidir.

Bir balık kadını için yardım etmek, aşık olmak demektir. O yaptığınız hataları çabuk bağışlar, kaprislerinize, huysuzluklarına ses çıkartmaz ancak ona kabalık etmemelisiniz; yüzünüze gülmeye devam ederken yavaş yavaş uzaklaşır ve siz nasıl olduğunu anlamadan hayatınızdan çekip gider. Bu ayrılık sonrasında onun ağlayıp üzüleceğini düşünürseniz yanılırsınız, hafızası pek güçlü değildir.

Balık burcu kadınının karşı koyamayacağı teklif
"Lütfen bana yardım et"

Nevreste
18-08-13, 19:08
İKİZLER BURCU KADINI:
İkizler burcu kadını, havai yapısı nedeniyle, aynı çatı altında aynı kişiyle uzun süre göremezsiniz. İkizler kıskanç bir erkekle hiçbir zaman birlikte olamaz. Onunla beraber olacak kişi onun ufak tefek flörtlerine göz yumacak biri olmalıdır.

Bu konular ikizler burcu için bir oyundur. Bu oyunu onunla paylaşacak erkeklere hemen ilgi duyar. Bunun yanı sıra kendisi ile uzun uzun konuşup tartışacak zeki ve kültürlü erkeklere de hayır demez. Çünkü bu zeki kadının sürekli beyin jimnastiği yapması gerekir. Ruhu asla yaşlanmaz her yaşta gençtir. Bu nedenledir ki yaşlandığı zamanlarda dahi genç erkeklere ilgisi azalmaz. Onunla sürekli seyahat edecek ve flört edebilecek bir erkekle birlikteliği tercih eder.

İkizler kadınının karşı koyamayacağı teklif
"Bu hafta sonu bensiz bir tatile ne dersin?"
:21::21::21::21:
Çok güzel bir konu teşekkürler:KK16:

yhrabi
30-08-13, 14:08
başak olmak neden bu kadar zor :KK43: ilerde çocuğum filan olursa kesinlikle başak olmasın

yelizcimen
30-11-13, 16:11
yahu şu internette her yerde aynı yorumlar, hep copy paste.