bebek cinsiyet belirleme..


CiddiOlarakBaydi
26-05-10, 09:05
karabıber hele bı gelsın acıklasında valla o yontem de yatıyo aklıma dua yum. gunu tek ılıskı

Elara
26-05-10, 09:05
helenx
ah canım yaa ben örnegim işte.bende baby chico yöntemiyle hamile kaldımm.ama kızım olduuu.inanmayınn..

yabenimde 30 31 gün sürüyo..bende düşürmek istiyorum..bu düşürüyormuymuş..ne kadar kullanılacak.yani kaç gün.günde kaç.bide bi kez kullanınca hemen düşüyormuymuş..
cnm bu yöntem için ne kadar para verdin?
bide senden hangi bilgileri istediler.dogum saatini istediler mi mesela?

bu bahsettigim duphaston ilacı hem adetleri düzene sokuyormuş hemde hamile kalmayı kolaylaştırıyor aynı zamandada düşük riskini azaltıyormuş
hapı günde 2 kez kullanıyorsun.hap bittince 1 hafta içinde regli olunuyormuş
cnm ben netten okumuştum bu bilgileri
doktora gitmek en mantıklısı.
ayrıca bu tarz hormon ilaclarıyla regli süreleri düşürülebiliyor diye biliyorum.

helenx
gamzecimm...serhat sakıza mail atmışsın..ben olsam kesinlikle mail atmazdım.çünkü olumlu yanıt alamazsın.ben uzakta oldugum için mail attım.ama istanbulda olsaydım kesinlikle yüz yüze konuşurdum..
seni görmeli tanımalı.bencee.durumunu izah edip.belki vicdanen kabul ederdi etmeyecek bile olsa...
bence bu adam bi olay yaşadı yemin etti bidaha bu işi yapmamaya:)
erkek cocuk isteyen birinin kızı olmuştur adamı sorumlu tutmuşlardır v.s gibi olaylar olmuş olabilir

Lapetus
Ben de geldiim.Elaracım hayırlı olsun daha geçmişi okuyamadım.Bi okuyabilirsem yorum yapıcam.
hehe hoşgeldin cnmm
sende söle cabukk erkek cocugu dogurmak için neler yaptın:))
bende sana kız yöntemi vercem

gamzecim
kızlar ajanda tutum yazıyom bılgılerı rabbım sen goruyon ne olur allahım
cnm ben önemli bilgileri ilk sayfaya ekliyorum.o sayfayı pc ne kaydet cıktısını alırsın derli toplu olur bilgiler.
ben sayfayı güncelledigim zaman sölüyorum burda ,sende güncelelrsin kaydettiklerini.
ben bu topigi bilgiler derli toplu olsun ,bilmiyenlerde ögrensin diye actım zaten

GurbetGuzeli
26-05-10, 09:05
elaracim valla ben kullandim ters tepki verdi duphaston adeteim kesildi bende o zaman sogan kuru ictim canim 15 gun boyunca cok ise yaradi adetim 10 gun surerdi 6 gun olmaya basladim 25 gunde bir gelirdi simdi 28 gunde oluyorum simdiye kadar duzenli bu ay bilmiyorum ne olur kaza oldu:kedi: hemen ertesi gun hapi aldim o yuzden gec gelebilir yada erken tavsiye etmem yani bunu


Kuru Soğan
Değerli okuyucu, kuru soğan üzerine olan ilk çalışmalarıma seksenli yılların ortalarında başlamıştım. Aynı zamanda sarımsak ve pırasayı da inceliyordum. Çünkü, üçü de aynı familyadandır.Topraktan henüz çıkmaya başlamış, bu üç bitkinin taze filizlerini kopartıp tadına baktığınızda damak tatları birbirinin aynıdır. Onları birbirlerinden ayırt etmek zordur. Ancak, bir-iki haftadan itibaren morfolojileri, kimyaları ve tatları giderek belirgin şekilde farklılaşır.

Her üçünde de antibakteriyel (antibiyotik) ve ağrı kesici (analjezik) özelliği olan etkin maddeler bulunmaktadır. Yetişkin dönemlerine gelindiğinde doğal antibiyotik güç, sarımsakta en fazladır. Soğanda bu güç orta derecede bulunurken, pırasada bu ölçü en minimum düzeyde kalır. Yetişkin soğanın ağrı kesici gücü ise maksimum düzeye çıkar. İleri tarihlerde sarımsak ve pırasanın içeriğinde saklı olan etkin özelliklerini ayrı başlıklar altında sizlere tanıtmaya çalışacağım. Çünkü, aynı aileye (familya) ait bu üç sebze yetişkin evrelerinde kür olarak uygulandıklarında birbirlerinden tamamen farklı hastalıklara karşı potansiyel bir güç oluşturabilmektedirler. Pırasa, böbrekte oluşan litogen yapıya karşı etkili olurken, sarımsak ise vücudun bazı bölgelerinde oluşan plaklara karşı etkin rol oynayabilmektedir. Bu kısa girişten sonra bugünkü, sebzemize tekrar geri dönelim.

Onu doğrarken göz yaşlarını tutmak ne mümkün… Gözlerden yaş gelmesine sebep olan yapısında kükürt bulunan propanthial-S-oksit maddesidir. Eğer, soğanı doğrarken göz yaşı dökmek istemiyorsanız, ağzınıza bir lokma ekmek alıp çiğneyerek doğrayınız.

Erkekler için
Yıllar önce kuru soğanı araştırırken prostatit’e (prostat içi iltihaplanma) bağlı ağrı çeken erkeklerin imdadına yetişebileceğini bulmuştum. Prostatit’e bağlı ağrı çeken bazı hastalar için uygun bir ağrı kesici bulmak da çok zordur. Bilinen hiçbir ağrı kesici onlara derman olmaz. Almanya’da “Medizin Forum-Prostatitis” sitesine yazı yazan bir prostatit hastası, prostatit’e bağlı sürekli ağrı çektiğini ve bu durumun kendisini intiharın eşiğine getirdiğini yazmıştı. Bu hastaya soğan kürünü uygulamasını önermiştim. Aradan birkaç gün geçtikten sonra nasıl teşekkür ettiğini halâ unutamam.

Kadınlar için
Zaman zaman geçmişte araştırdığım bir bitkiye tekrar tekrar geri döner, yeni elde ettiğim deneyimlerimin ışığında onu tekrar araştırmaya başlarım. Kuru soğanın rahim ve yumurtalıklar üzerinde nedenli etkili olabildiğini buldum. Onu, 2009 un bitkisi olarak tanıtmayı düşünüyordum ki, yaşlılığa bağlı eklem kireçlenmesini ortadan kaldırıcı bitkiyi buldum. Bu nedenle 2008 in son aylarında kuru soğanın bu potansiyel gücünü erken açıklamayı daha uygun buldum.

Kuru soğan, polykistik Over Sendromu (PCOS) yaşayan bayanların imdadına yetişen mükemmel bir destekleyici ve yardımcı tedavi imkânı sunmaktadır. Erken menopoza giren bayanların da imdadına yetişebilmektedir. Küçük ve orta çaplı miyomu olan bayanlar da kuru soğan küründen istifade edebilirler.

Polikistik over şikâyeti olanlar, büyük bir olasılıkla kürü uygulamaya başladıktan bir-iki gün sonra beyaz-sarı renkte bolca akıntı yaşamaya başlayabilirler. Uzun zamandan beri adet (regl) görmüyorlar ise, adet görmeye başlayabilmektedirler. Aynı şekilde menepoza yeni girmiş bayanlar da tekrar düzenli adet görmeye başlayabilmektedirler. Rahim duvarı incelmesi olan bayanların rahim duvarlarının kalınlaşmasında da etkilidir. O sanki, kadınların rahim ve yumurtalıkları için yaratılmış bir sebze…

Endometrioma (çikolata kisti), rahimin içini döşeyen zar tabakasının (endometrium) yumurtalıklarda bulunması ve her adet döneminde kanayarak kistik yapı oluşturmasına denir. Bu kistin içi, kahverengi kıvamlı sıvı ile doludur bu nedenle çikolata kisti de denir. Hastalar hekimlerine kısırlık, sancılı veya ağrılı adet görme, ilişki esnasında ağrı görme veya fazla miktarda adet görme şikâyeti ile başvururlar. Başlangıç evresinde olan endometrioma tedavisinde de oldukça güçlü bir yardımcı tedavi imkânı sunar.

Kür: Polykistik over’e, erken menopoza ve miyomlara karşı
İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız. Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverenkli ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir. Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

Dikkat: Kırmızı veya mor soğan amaca uygun değildir. Uygulanacak olan soğan kürünün taze hazırlanması ve ılık olarak içilmesi şarttır. Soğuk olarak veya beklemiş haşlama suyu içilmemelidir.


Not: Buradaki bilgilerin herhangi bir rahatsızlığı teşhis amacı kesinlikle yoktur. Bir rahatsızlığınız var ise, mutlaka bir hekime danışınız.

deneyin pisman olmassinizzzz

Feyza79
26-05-10, 09:05
&ebru&
ha iste bu arkadasimiz fitil hap kullandi oncesindede
ama feyza ablam sende gurbet ablanin yontemini denemistin namaz dua ama erkek dilemismiydin unuttum cevaplarsan sevinirim
ebru canim ben yumurta catlamdan önce oldu iliski doktorun dediginden 2 gün öncesi oldu
ben o gün beyimin kazasina kurban gittim.hemen kalktim ve icini disini yikadim.olmaz sandim ama nasip oldu.ben sonrasinda namazimi kilip duami ettim.ama ise baslamadna öncesi yapmak lazimis.benim de daha bebek planim yokken geldi.komen kullancaktim reglimi bekliycektim o ay.ama herseyde bir nasip var.benim bir oglum var.rabbim olmayanlara versin.cünk herseyden önemlisi bebek kokusunu özledim ben diyordum hep bilirsin.kizim olcak diye hic üzülmedim.saglikli olmasi en önemlisi.hepimiz bunu istiyoruz öyle degilmi?
benimde hep duamdasiniz rabbim önce olmayanlara versin.
insallah hüzün kardesimde bugün oglusum geliyor diye gelir bayram ederiz.

helenx
26-05-10, 09:05
elera evet canım 4 aylık takvim almıştım.185 lira ödemiştim.zaten birinci ay adet tarihlerimle çakıştıgı için erteledik.2.ay hamile kaldım.
evet istiyorlar.kan gurubunu.kaç yaşında ilk adet oldun.dogum tarihin.kaç çocuk var.cinsiyeti...ilaç kullanıyormusun.dogum saati istimediler.ama öyle bi anlatıyolarki kesin gözüyle bakıyosun yani...bide %98 diyolar..ah aha hayallerimle oynadılar:KK43:(

Elara
26-05-10, 10:05
gurbetcim cok sagol cnm

önce bu körü deniyim bakalım
ne zaman başlamak lazım.regli bitiminde mi

CiddiOlarakBaydi
26-05-10, 10:05
Hadıya bende okudun netten ama ne bıleyım ya. Gercekten acaba dedırtıyolar cnm

CiddiOlarakBaydi
26-05-10, 10:05
Feyza ılacların ısmını beklıyorummmmmmmmmmmmmmmm cnm:):)):):)): Unutmaaaaaaaaa

Elara
26-05-10, 10:05
helenx
elera evet canım 4 aylık takvim almıştım.185 lira ödemiştim.zaten birinci ay adet tarihlerimle çakıştıgı için erteledik.2.ay hamile kaldım.
evet istiyorlar.kan gurubunu.kaç yaşında ilk adet oldun.dogum tarihin.kaç çocuk var.cinsiyeti...ilaç kullanıyormusun.dogum saati istimediler.ama öyle bi anlatıyolarki kesin gözüyle bakıyosun yani...bide %98 diyolar..ah aha hayallerimle oynadılar:KK43:(
cnm anlayabiliyorum seni.bişiyi cok isterken ve ümitli iken birden hayal kırıklıgı yaşamak cok üzücü
cok takıntı yapmamak lazım ama işte insan kendini frenliyemiyor maalesef

Elara
26-05-10, 10:05
gamzecim
Hadıya bende okudun netten ama ne bıleyım ya. Gercekten acaba dedırtıyolar cnm
gamze alıntı yapabilriisn cevap verecegin mesajlara cnm

hangi mesaja cvp yazacaksan sag alt kısımda alıntı yap butonu var ona tıklıyorsun

cevabını yazıyorsun altına

CiddiOlarakBaydi
26-05-10, 10:05
Hım tmm cnm

CiddiOlarakBaydi
26-05-10, 10:05
feyza79
ebru canim ben yumurta catlamdan önce oldu iliski doktorun dediginden 2 gün öncesi oldu
ben o gün beyimin kazasina kurban gittim.hemen kalktim ve icini disini yikadim.olmaz sandim ama nasip oldu.ben sonrasinda namazimi kilip duami ettim.ama ise baslamadna öncesi yapmak lazimis.benim de daha bebek planim yokken geldi.komen kullancaktim reglimi bekliycektim o ay.ama herseyde bir nasip var.benim bir oglum var.rabbim olmayanlara versin.cünk herseyden önemlisi bebek kokusunu özledim ben diyordum hep bilirsin.kizim olcak diye hic üzülmedim.saglikli olmasi en önemlisi.hepimiz bunu istiyoruz öyle degilmi?
Benimde hep duamdasiniz rabbim önce olmayanlara versin.
Insallah hüzün kardesimde bugün oglusum geliyor diye gelir bayram ederiz.
fayza ıaclarınısmın cnm verırsen sevınırım

Elara
26-05-10, 10:05
yumurta takibi ve catlatma ignesi olan arkadaşlar sürec nasıl ilerledi detaylı anlatınnnn ilk sayfaya eklemem lazım.

11Agust
26-05-10, 10:05
elaram tepki hic toplamadik degil evet vardi ama biz kimseyi tinlamadik
aksine bu siteye birrrr cooook uye topladikk o kadar coktukkiii
cogu super anneler icin uye oldu bu konunda cok guzel
adminler bisey demeyince gerisini takma olumsuz yazanlara cvpp yooookkkkkkkkk
gormeyin gitsin

gurbet ablam seni cok iyi taniyorum cok sevdigim bi ablamsinn dualarina ihtiyacimiz var feyza ablami yanlis anlamisim ben kazayla olmus baksana ama senin yonteminide mutlakaa uygulayacagim :))

11Agust
26-05-10, 10:05
feyza ilac kullanmadiki fitil vs dimi abla

Elara
26-05-10, 10:05
ebrucum sizin topikte tartışma olmuş sanırım onun üzerinemi kitlendi konu?
başka sayfa neden acmadınız.ondan sonra dagılmış üyeler sanırım
baktım bulamadım başka yazıştıgınız sayfayı:)

bebegim_01
26-05-10, 10:05
yumurtalar olgunlaşınca kasıklarda agrılar olmaya başlar.çatladıgı dönemde hem bel agrısı hemde kasık agrısı yaşanır.

bebegim_01
26-05-10, 10:05
:KK46:
EIara
yumurta takibi ve catlatma ignesi olan arkadaşlar sürec nasıl ilerledi detaylı anlatınnnn ilk sayfaya eklemem lazım.
yumurtalar olgunlaşınca kasıklarda agrılar olmaya başlar.çatladıgı dönemde hem bel agrısı hemde kasık agrısı yaşanır.

Elara
26-05-10, 10:05
bebegim_01
yumurtalar olgunlaşınca kasıklarda agrılar olmaya başlar.çatladıgı dönemde hem bel agrısı hemde kasık agrısı yaşanır.
senin varmı cocugun cnm

GurbetGuzeli
26-05-10, 10:05
EIara
gurbetcim cok sagol cnm

önce bu körü deniyim bakalım
ne zaman başlamak lazım.regli bitiminde mi

İbrahim Saraçoğlu hamile kalmak-yumurta sayısını artırmak için kuru incir kürü

[​IMG]
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'dan Yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü:

Yarım litre (2,5 bardak) kaynayan klorsuz suyun içine onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. Yirmi dakika dolduktan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına için.


Bu kürün uygulama şekli:
Kuru incir kürü, iki kez yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırkiki gün olmalıdır.

Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dahil edilmez. Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekmektedir.

Kuru incirleri ikiye kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beyaz pudrası varsa, önce soğuk su altında yıkadıktan sonra ilave edin.Kuru İncir kürünü yumurta çatlatmak için kullanmak isterseniz:

Önce kuru incirleri 6 dakika kaynattıktan sonra içine orta boyda,taze ve gevrek bir havucu dilimleyerek içine atarak 4 dakika daha kaynatın. Bu şekilde hazırlandığında yumurtaların kolay çatlamasına yardımcı olacaktır.
*** Bu kürün etkisini artırmak için yumurta büyüklüğünde beyaz kuru soğanı (Mor-kırmızı soğan olmaz) ince ince kıyıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dakika önce yiyin.Bunu haftada 4 kez tekrar edin.Bu sizi yumurtalık kisti-polikistik over 'den de koruyacaktır.&ebru&
feyza ilac kullanmadiki fitil vs dimi abla

canim o hic birsey yapmadi kaza diyelim biz buna
ben diyorum iliskiden önce namaz dua canimmm

Elara
26-05-10, 10:05
egem sen önümüzdeki aymı başlıcan calışmalara?
takip filan yaptırcanmı

GurbetGuzeli
26-05-10, 10:05
EIara
gurbetcim cok sagol cnm

önce bu körü deniyim bakalım
ne zaman başlamak lazım.regli bitiminde mi


[​IMG]Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kadınlardaki vaginal akıntıya karşı uygulanacak soğan suyu kürünü anlattı:

Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü :

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak suyunu için. Kürü 15 gün uygulayıp sonlandırın.

Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Hamile kalmak için bu soğan suyu kürünü uyguladıktan sonra kuru incir kürünü uygulamalısınız.(her iki kürü aynı anda uygulamayınız)

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar,adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.
canim adet bittikten 7 gun sonra baslaaaaaa

Elara
26-05-10, 10:05
sagol cnm

Feyza79
26-05-10, 10:05
gamzecim
Feyza ılacların ısmını beklıyorummmmmmmmmmmmmmmm cnm:):)):):)): Unutmaaaaaaaaa
canim ebru kayd etmissin ben bulamadim
normal mantar fitili birde antibiyotikdi canim.en öenemlisi mantar fitili antibiyotik o kadar önemli mi bilmem.icini termemiz yapiyorsun önce

&ebru&
feyza ilac kullanmadiki fitil vs dimi abla
hem mantar ilaclari hemde klomen alcaktim canim tam elime klomen gecti ben hamis kalmisim:)

Feyza79
26-05-10, 10:05
aha bu sogon sununu da yapan aradslar oldu ve oglusu oldu.buda ilacin yaninda denerir.
zaten ilaclar 3 ay etkisini koruyormus.son hamis kalmayi planlandiginda ki ayda sogon kürü yapilir.ohhh tertemiz ise baslanir.istenirse iliskiden önce karbonatli duss