Samsung Crystal Blue Çamaşır Makinesi WW12H8420EW/AH

Ortalama Kullanıcı Puanı:
4.2/5,
  • Genişçe açın. Kolayca çıkarın.
    Geniş açılan Metal Çift Menteşeli tam genişlikte doldurma kapağına sahip bir çamaşır makinesi ile çamaşırları doldurmak ve çıkartmak çok daha kolay. Minimal çerçevesi modern tarzdaki yaşam alanlarına mükemmel şekilde uyum sağlar. Özellikle Samsung'un eşsiz Crystal Gloss tasarımı ile oluşturulmuş, yarı saydam Kristal Mavisi, harika renk spektrumları oluşturarak ışığı yansıtır.

Büyük kapasite. Daha az yıkama süresi.
    Samsun WW800 çamaşır makinesinin büyük 12 kilogramlık kapasitesi çamaşır yığınlarını bir kerede yıkayabilmenizi sağlar. Ev işlerine daha az zaman harcayarak kendinize ayırdığınız zamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Soğuk Yıkayın. Enerjiden tasarruf edin.
    Kendi Eco Bubble™ teknolojisini kullanan Samsung çamaşır makinesi, büyük çamaşırları düşük sıcaklıklarda yıkayarak çok büyük miktarda enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Normal yıkama döngüsü başlamadan, eşsiz köpük üreticisi çalışmaya başlar. Su ve havayı kullanarak deterjanı çözen ve aktif hale getiren baloncuklar oluşturur ve kumaşın her bir lifine hızla işleyerek kiri ve lekeleri kolayca temizler - Super Eco Wash ile sıcak suda olduğu kadar soğuk suyla da (15°C) etkin yıkar.

Sessiz, hızlı, etkili ! Sizin seçin.
    Eco Wash, Speed Wash veya Silent Wash seçeneklerinden ihtiyacınıza en uygun bir tanesini seçebilirsiniz. Elektrik faturalarınızı düşürmek ve çevre dostu olmak istiyorsanız, Eco Wash seçeneğini kullanın. Kıyafetlerinizi hızlıca yıkamanız gerekiyorsa, Speed Wash göreve hazır. Bebeğiniz uyuyorsa veya biraz sakinliğe ihtiyacınız varsa Silent Wash seçeneğini kullanın. Şimdi, kişiliğinize ve ruh halinize uygun olanı nasıl seçeceksiniz ?

Daha az ses ve daha az titreşim
    Samsung WW8000 çamaşır makinesinin VRT Plus™ teknolojisi, yıkama sırasında sesi ve titreşimi azaltır. VRT Plus™'ın 3 Boyutlu Titreşim Sensörü tamburu en yüksek dönüş hızlarında bile mükemmel şekilde dengede tutarak sesi ve titreşimi azaltır.

Uzman temizlik
    Samsung çamaşır makinesinin 6 Özel Yıkama Döngüsü, farklı türdeki temizlemesi zor kir ve lekeleri hiçbir profesyonel bilgi veya karmaşık ayar gerektirmeden temizlemek için özel olarak tasarlanmış yıkama programlarıdır. Yani çamaşırlarınız 'normal' yıkamanın ötesinde temizlenmeye ihtiyaç duyduğunda, uygun özel yıkama döngüsünü seçmeniz yeterlidir. Örneğin, 'Bahçe İşleri' seçeneği, ayarları çim ve çamur lekelerini çıkaracak biçimde düzenlerken, 'Pişirme ve Yemek' devri siz mutfakta yemek yapmakla meşgulken kaçınılmaz olarak oluşan nahoş yemek ve yağ lekeleri ile başa çıkar. Diğer özel devirler arasında 'Hijyenik Bakım', 'Aktif Sporlar', 'Aktif Çocuklar' ve 'Çalışma ve Günlük Yaşam' bulunuyor, yani hayat üstünüze ne atarsa atsın siz her zaman iyi görüneceksiniz!

Devir

Bebek Kıyafetleri : Var
    Nevresim Takımları : Var
    Pamuklu : Var
    Günlük Yıkama : Var
    Koyu Kıyafetler : Var
    Hassas Yıkama : Var
    Eco Temiz Kazan : Var
    Outdoor Kıyafetler : Var
    Hızlı Yıkama : Var
    Durulama + Sıkma : Var
    Sıkma : Var
    Özel Devir : Var
    Süper Eco Wash : Var
    Sentetik : Var
    Yünlü : Var

Özellik

Sıkma Hızı : 1 400
    Motor : Dijital İnvertör Motor
    VRT : VRT plus
    Tercih Modu : Var
    İç Tambur Aydınlatma : Var
    Dil Ayarları : Var
    Son Hafıza : Var
    Akıllı Kontrol : Var
    Seramik Isıtıcı : Var
    Çocuk Kilidi : Var
    Gecikmeli Bitirme : Var
    Kazan tipi : Helezon

Performans

Enerji Verimliliği Sınıfı : A+++
    Enerji Tüketimi (yıllık) : 141
    Su Tüketimi (yıllık) : 11 700 L
    Sıkma Etkisi : A
    Gürültü Seviyesi (Yıkama) : 52 dB
    Gürültü Seviyesi (Sıkma) : 72 dB
Rapunzellaaa, YENA, Sadet-i dareyn ve diğer 15 kişi bunu beğendi.

Son Kullanıcı Yorumları

1. Zorla_Guzellik
    5/5,
    "süper!"
    Artıları - hacmi , esnek ayar
    Eksileri - ağırlığı
    Büyük hacmi sayesinde yorgan, kilim ne varsa yıkayabiliyorum.
    Düşünmeden alabilirsiniz. 5 aydır kullanıyorum, mükemmel.
    Temizlik yaparken tek başıma çekeyim derseniz zor oluyor. Piyasadaki en ağır çamaşır makinası olabilir.Tüm programlarda sıcaklık durulama ve sıkma dercelerine manuel müdahale edebiliyorsunuz. Kurutması da çok başarılı.
    Özellikler:
    5/5,
    Performans:
    5/5,
    Tasarım:
    5/5,
    Değer:
    5/5,
  2. lalgibi
    3/5,
    "SAMSUNG"
    Hassas bir beyne sahip Samsun'un beyaz eşyaları.. Titizlikle kullanılmaları ve bozulmamaları gerekiyor.. Hacim olarak geniş ve büyük dış görüntüsü çok güzel.. Bunlar yeterli değil.. Kullanım teferruatı çok karışık.Cep telefonları pek sıkıntı yartamıyor. Büyük beyaz eşyalarını alırken çok iyi düşünmek gerek.
    Özellikler:
    2/5,
    Performans:
    2/5,
    Tasarım:
    2/5,
    Değer:
    2/5,
    hannaz bunu beğendi.
  3. shebetsys
    5/5,
    "Seni Seviyorum Samsung"
    Artıları - güzel her bakımdan.... yıkaması enerji tasarrufu,yumuşatıcı konulduğunda içinde çamışıra nüfus ettirişi.. vesaire...
    Eksileri - servisde sıkıntıları var
    Kullanılara konforu, rahatlılığı,memnuniyeti hissedebilirsiniz....Çamaşır yıkamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı benim içim:)) makinanın perfırmansı, uzun ömürlü olusu elbetteki ilk seçenekler ancak tasarımı ilede gönüller böyle fethedilmeli... göze hitap etmesi işe ayrıbir boyut kazandırıyor..
    Özellikler:
    4/5,
    Performans:
    4/5,
    Tasarım:
    5/5,
    Değer:
    4/5,
    hannaz bunu beğendi.

Kullanıcı Yorumları

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir.
  1. Mune
    Birkaç gün önce Samsung buzdolabı aldım, buzdolabı gerçekten güzel, soğutması, eski buzdolabıma göre gayet sessiz çalışması, iç hacmi, dış kasasının sağlamlığı ve tok duruşu, dolaba hiçbir lafım yok şimdilik, umarım memnuniyetim kalıcı olur amaa Samsung yetkili servisleri şikayet edildikleri kadar var, Buzdolabı Cumartesi teslim edildi, hemen yetkili servisi arayıp 1 haftadır buzdolapsız kaldığımızı, yaz sıcağında zor durumda olduğumuzu bu sebeple servisin en erken ne zaman gelebileceğini sordum, bu akşam 7-8 gibi geliriz dediler, akşam 7-8 civarı yetkili servise uğradım arkadaşlar gelecekler mi dedim bugün yetişmez dediler, peki madem beni neden arayıp bilgi vermediler? Ben zor durumda olduğumuzu keyfiyetten belirtmedim ki, 40 derece sıcaklıkta 1 hafta dolap olmaması ne demek farkındalar mı acaba? Neyse dedim Pazartesi'ye kaldı yani, evet dediler, Pazartesi yine ses soluk yoktu, tabii biz o arada buzdolabını kendimiz fişe taktık, saat oldu akşam 5 yine servise gittim, bu sefer elimde dolabın kağıtlarıyla, evime gelip dolabın özelliklerini bana anlatmayan, doğru yere konmuş mu, kurulumu doğru yapılmış mı teyit etmeyen servis ürünün garantisini başlattı, diliyorum buzdolabı iyi çıkarda servisine ihtiyaç duymam. 2 çift laf ettim ama umursadılar mı dikkate aldılar mı o da muamma, uzun lafın kısası dolap şimdilik güzel ama servis sınıfta kaldı.
      hannaz bunu beğendi.
    1. hannaz
      Güle güle kullan abla , hayırlı olsun :)
      Benim de dolabım bozuldu bayram bayram , arefe günü yenisi gelecek inşallah :))
      hannaz, 7 Eylül 2016
  2. askerininyari
    Samsung markasının tv, tablet ve telefonunu kullandım elimdeki telefon s4 active taş gibi telefon o kadar darbeye düsmeye rağmen bana mısin demedi :)))) beyaz eşyası hakkındaysa hiç bir fikrim yok :S
  3. Mermershn
    Bayılıyorum tasarımlarına almak istiyorum eeeeennnn kısa zamandaaaaaa
  4. cerrodoksin
    Bu zamana kadar herşeyimi samsung tercih etmistim ta ki bulasik makinasina kadar. Üzgünüm beni tovbe ettirdiniz. İlgili musteri hizmetleri var ama arkadasim urun sorunluysa ne yapalim bi senede 5 parca degisimi olursa geri aliyorlar. Resmen bulasiklari elimde yikayip koyuyorum yine kirli. Telwvizyon ve telefonda dev markandenecek yok ama beyaz eayada sinifta kaldiniz.Simdi beyaz eşyaların tamamini yenileyecegiz ama o kadar korkuyorum ki samsung almaya keske bu makina baska markada olsaydi da gozum kapali alsaydim.
    1. Elif
      Şimdi hep servisler böyle sanırım.Hep kullanıcı hatası kullanıcı hatası birde.89 dan bu yana 2 makine eskittim.Kışın gittik yeniledik.Boşalttığı su özellikle koyu tenklilerde kumlu adeta(Samsung değil mark)Geldi servis borulardaki pislik temizleniyodur dedi gitti.Yeğenimin diğer bir marka makinesi tam ıslanmamış çıkan çamaşırlar için deterjanınız bayattır, cam kavanozda saklayın deterjanınızı vs demiş
      Elif, 28 Haziran 2016
    2. cerrodoksin
      Evet camasir makinada 4 takim cerrahi üniforma attim yarısı kuru cikti su degmemis o da samsung.. cok sıkıntılı
      cerrodoksin, 28 Haziran 2016
  5. Meri MeRvE
    Seni çok seviyorum samsung ve özellikle tabletinle, telefonunu severek kullaniyorum:sampiyon:
  6. Sedef5555
    Makine harika tüm özellikleri ve performansıyla fakat 9 kilo almayın yorgan sığmıyor:KK34: almışken 12 alınnnn
  7. evlaefe
    Haftada 5 sefer makina calistiran biri olarak verselerya inceleyim:temizlik:
  8. evlaefe
    Evlendigimde 9 sene samsung almak istiyordm ama bi kac kisi vazgecirmisti baska bir marka almistim 2 seneye gumledi bu sefer bouble diye bir modeli vardi dogru telaffuz edememis olabilirim bu sefer yine kanima girdiler baska marka aldim.puffff bunun kapak cikik yeterli su almadigi icin hortumla su ekliyrm resmen kendim ettim kendim buldum oldu :mad:
  9. evra_ni
    telefonu dışında hiç bir ürününü kullanmadım ama telefonlarına bayılıyorum
  10. Bns
    Evde kullandığımız çamaşır makinesi samsung ve çok memnunuz. Bu ürün büyük doldurma kapağı ile kullanışlı bir ürüne benziyor. Makineyi yenilemek istediğimizde ilk bakacağım model :)