Çatlaklar bizim için genetik! Peki ya ünlülerin genlerinin farkı ne?

Konusu 'Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve moonsoon tarafından 9 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Ekim 2009
    Konu Sahibi : moonsoon
  1. moonsoon

moonsoon Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben yeni doğum yaptım hamilelikte sabah akşam lierac öğlende badem yağı kullandım vede her gün ....fakat fay hattı gibi çatladım genetik olduğu söyleniyo peki neden ünlüler çatlamıyo hepsi pürüssüz sizler bu ünlülerin sırlarını biliyosanız yazın arkadaşlar yada eğer bi ünlü bu mesajı okuyorsa lütfen ismini açıklamadan cevap versin bizde çare bulalım çok çaresizim:KK43::Saruboceq:mafoldumben
    Son düzenleme: 9 Ekim 2009
  2. 9 Ekim 2009
  3. Lullaby

Lullaby Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnm onların çatlakları yok değil ki.. beyoncenin kalçalarında, scarlett johanson ın göğüslerinde var mesela fotolarını gördüm aklıma ilk gelen bunlar ama çatlakları dolduran bi krem kullandıklarını duydum belki de sadece vücut fondoteni flndır bilemiorm ama merak etmeyin onlarda da var :) ztn beyoncenin selüliti bile var hehe :D
  4. 9 Ekim 2009
  5. Blair Witch

Blair Witch DurdurunDünyayıİnecekVar! Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    daha çatlakların yeniyse catlaklarını yüzde 85-90 azaltmanın bir yolu var cnm...
    kantoron yağı yara izleri,çatlaklar için çok etkilidir.
    öncelikle bir kabak lifi ya da banyo fırçası alıyorsun..:eek: sonra her gün o çatlaklarının bulunduğu bölüme yosun sabunu ile dairesel hareketlerle masaj yapıyorsun (peeling etkisi yaparak çatlak deriyi yavaş yavaş inceltmek için) ardından soğuk su ile duruluyorsun (soğuk su özellikle yeni oluşmuş kırmızı çatlaklar için etkili) daha sonra o bölgeye kantoron yağı sürüyoruz masaj yaparak..ilk birkaçgünde bile çatlakların inceldiğini derinin sıkılaştığını göreceksin arkadaşım a.s. ama düzenli yapmak önemli yani biraz çatlak incelince bırakmak yok:eek:lmaz: benim ergenlikten dolayı çatlaklarım oluştu ve ben 5 -6 yıllık çatlaklarıma bunu uyguladığımda faydasını görüyorum...ama işte düzenli yapmak önemli zemuszemus a.s.
  6. 10 Ekim 2009
  7. moonsoon

moonsoon Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    teşekkur ederım denıycem umarım ıyı gelır bu kalın yırtıklara ıyı gelırmı bılmıyorum
  8. 10 Ekim 2009
  9. moonsoon

moonsoon Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sadeceaşk mesajın ıcın sağol benı bı nebze olsun rahatlattın :) ben özelden mesaj yollayamıyorum henuz forumlara 50 kez yazmamışım dıye... ayrıca bende franksıyonel lazere gıdıcektım ama senin ve bıkaç kısının yazdıklarını okudum yarar görememıssınız vaz gectım ..buzlu terapıye gıdıcem 3 ayımın dolmasını beklıyorum inş fayda buluruz :) Allah hepimizin yardımcısı olsun bide bi sabah uyanıp eskı halımıze dönmus bı sekılde kalksak ne guzel olurdu:)
  10. 10 Ekim 2009
  11. mu_se

mu_se günes topla benim icin .. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bir cok arkadasimin hamilelikten sonra felaket halde izleri kalmis
    hamileyken onlari gordugum zaman cok korkuyordum bendemi boyle olucam diye
    ben ikiz hamilelik gecirdim 15 kilo aldim eski kilomdan on kilo fazlayim suan dogum yapali bir bucuk sene oldu
    bendede nerdeyse catlak olmadi suan gobegimde iki uc beyaz cizgi var onlarda o kadar belli degil ..
    benim annemin cildide tertemizdir ne bi catlagi ne bi lekesi var bende anneme cekmisim
    galiba bazilarinda yinede genetik oluyor bu catlama olayi
    bide 6 aydan sonra badem yagi surdum ondada bir gun surduysem iki gun surmedim yinede hic biyerim catlamadi
  12. 10 Ekim 2009
  13. guzelimm

guzelimm Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    48
    Özel Mesaj At
    Kesinlikle genetik bayanlar.
    Oluşmuş çatlaklarına banyodan sonra soğuk su tut canım.Ben bu yöntemle görünümünü azalttım.Karşıdan ben buradyım demiyorlar en azından:lepi:.Kuru olan cilt daha çok çatlıyor.Keşke ergenlikte bunun farkına varsaydımda alsaydım bir nemlendirici.Şimdi sürsemde oluşmuş bir kere sadece görünüm düzeliyor.Gitmiyor.delikafadulden
  14. 10 Ekim 2009
  15. moonsoon

moonsoon Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim tek bir çatlağım yoktu ne ergenlik çatlağı nede kilo çatağı hiç bişey pürüssüz tenimi geri istiyorum ama tabiiki sağlık her şeyden daha kıymetli napalım sağlık olsun:)
  16. 10 Ekim 2009
  17. guzelimm

guzelimm Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    48
    Özel Mesaj At
    Canım sen yine doğum yapmışsın biz ne yapalım.Yavrundan sana iz kalmış.Bizimki kilo alıp vermekten.Sen bir can getirmişsin dünyaya.Biz?????Moralini bozma bu kadar.:teselli:
  18. 10 Ekim 2009
  19. moonsoon

moonsoon Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

işte diyorum ya sağlık olsun diye sende canını sıkma kurtulucaz bunlardan inş. :lepi: