çocukların 3 yaş sendromu

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve Blackcandy tarafından 14 Kasım 2009 başlatılmıştır.

14 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Blackcandy
  1. Blackcandy

Blackcandy SallaDünyayıUykusuGelsin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    slm hanımlar benim 3 yaşına girecek bir oğlum var. sakin, herşeyini paylaşan uyumlu çocuk gitti yerine sanki başka biri geldi oğlumu bir kaç gündür tanıyamıyorum . ister istemez bende sinirleniyorum bir inattır gidiyo sinirimden ağlıyorum artık arkadaşlarımda bana 3 yaş sendromuna girmiştir zamanla düzelir diyolar ama dayanacak gücüm kalmadı bu konuda bir fikri olan varsa yardımlarınızı bekliyorumm heee bide bu sendromda yeni başladı ne kadar sürer yaşayanlar yazsın
  2. 5 Aralık 2009
  3. onurum14

onurum14 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim oğlumda 3 yaşında.. yanlız iştahı tamamen gitti.
    zorla kesinlikle yemek yemiyor, bu durumdan cok rahatsızım :KK43:
  4. 5 Aralık 2009
  5. Blackcandy

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım inan bende aynı sorunları yaşıyorum ama yemek konusunda kesinlikle üstüne düşme hele arkasında dolaşma yemek yedircem diye sonra öyle alışır ben bu konuda böyle yapıyorumaç kalınca kendisi birşeyler istemeye başlıyo sende dene
  6. 5 Aralık 2009
  7. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    oğlum 3 yaşında tuhaf tuhaf halleri çıktı.eskisi gibi iştahla yemek yemiyor,ınanılmaz inat son zamanlar kaka yapmayacağım diye inat ediyor.resmen kakasını günlerdir tutuyor.çok agrasif,inat bi çocuk oldu.hiç sevmediğim çocuk tipi oldu yaa.birşeyi yapma oğlum diyorum inadına yapıyor.bu sendromlar nezaman son bulacaaakk.2 yaş sebdromunuda kötü geçirdik.kendi haline bıraktım canı ne isterse onu yapıyor.
  8. 5 Aralık 2009
  9. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    oğlum 3 yaşında tuhaf tuhaf halleri çıktı.eskisi gibi iştahla yemek yemiyor,ınanılmaz inat son zamanlar kaka yapmayacağım diye inat ediyor.resmen kakasını günlerdir tutuyor.çok agrasif,inat bi çocuk oldu.hiç sevmediğim çocuk tipi oldu yaa.birşeyi yapma oğlum diyorum inadına yapıyor.bu sendromlar nezaman son bulacaaakk.2 yaş sebdromunuda kötü geçirdik.kendi haline bıraktım canı ne isterse onu yapıyor.
  10. 5 Aralık 2009
  11. Blackcandy

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    tek değilsin canımcım aynısından bende de var 3 gündür kaka yapmıyo benimkide
  12. 19 Aralık 2009
  13. onurum14

onurum14 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ya bu 3 yaş cocukları hep aynı galiba:)
    biraz sabır ve sevgiyle üstesinden geliriz heralde:lepi:
  14. 19 Aralık 2009
  15. onurum14

onurum14 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    tesekkürler ilgin için:asigim:
    denedim dediğini ve gece 12 de benden corba istedisırnaşık şeysırnaşık şey
  16. 20 Aralık 2009
  17. Blackcandy

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ne güzel faydalı olabildiysem canım inan beninkide yemiyodu ama hiç bunu ye şunu ye diye israr etmedim aç kalınca benden makarna falan istiyodu pilav istiyodu yemk konusunda yesin yemesin sıkıntı yapma ama şu 3 yaş sendromundanda yeni yeni kurtulmaya başladık sanırım darısı sana inşallah zor bi dönem gerçekten
  18. 28 Aralık 2009
  19. prensesinannesi3

prensesinannesi3 karakizim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hanimlar sizi anliyorum benim kizimda kakasini tutmuyordu ama kiloduna yapiyordu. benim yavrumda 3 yasinda. neden yapiyorsun diye sordugumda cevap veremiyordu bende caresiz kalmistim kizayimi kizmayimi nasil tepki gostereyim bilmiyordum. ama suanda nerdeyse 3,5 yasina giricek ve yavas yavas duzelmeye basladi cok sukur. kizim cok sinirli ve hemen kusuyor istedigi olmadi zaman kollarini bagliyor ve kustum iste kustummmm diyor. bende ona annelere babalara kusulmez dedim. ve onunla anlastik sinirlendigi zaman kustugu zaman hole cikiyor ve siniri gecene kadar ordsa duruyor bazen orda agliyor ve sonra yanima geliyor ve ben ona istedigini neden yapmadigimi veya izin vermedigimi anlatinca peki annecim diyor yanlis oldugunu anlatiyorum veya o bana kendisi anlatmaya calisyor.