çok Güzel Aşk Sözleri

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 26 Haziran 2007 başlatılmıştır.

  26 Haziran 2007
  Konu Sahibi : EU1
 1. ♥Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

  ♥ Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

  ♥ Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

  ♥ Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm...

  ♥ Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

  ♥ Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

  ♥ Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

  ♥ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

  ♥ Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

  ♥ Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

  ♥ Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

  ♥ Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

  ♥ Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

  ♥ Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.


  ♥ Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.  ♥ Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.  ♥ KISSADAN HİSSE Yalan olmuş artık bütün gerçekler Riyakar insanlar sarmış dünyayı! Menfeat uğruna secde edersen Kabul etmez adın insan olmayı!  ♥ GULUSUNE BIN KURSUN SIKSADA OLUM UNUTMA UMUDA KURSUN ISLEMEZ GULUM  ♥ Gönül bahti güzel dalinda bir çiçekse sana sevda demetinden bir gül vereyim eger istedigin sadece BENSE tüm beni önüne sereyim  ♥ HEP UMUT VAR O KÜÇÜK YÜREGINDE...KARANLIKTA BILE AYDINLIK HISSEDER.OLMAYACAK SEVDAYA OLUR DER...BEN DE ÇOCUGUM VE CEZALIYIM...CEZAM SEVILMEMEK.TEK SUÇUM ISE SENI SEVMEK...  ♥ Seni gökyüzündeki yildizlara benzetiyorum onlar kadar çekici,etkileyici ve güzelsin ama aranizda tek bir fark var onlar milyonlarca sen **BIRTANESIN ASKIM**  ♥ SENI SEVIYORUM SENI BENIM KADAR SEVENDEN NEFRET EDIYORUM DEMIS SAIRIN BIRI OYSA BEN DIYORUMKI SENI BENIM KADAR SEVENI ZATEN DÜSÜNEMIYORUM.  ♥ Düngece sen uyurken kizila boyadim denizleri, uçurumdan attim sessizligi haber saldim rüzgarlara fisildasinlar seni ne çok sevdigimi ve özledigimi  ♥ BIRI VAR OLMALI GELDIGINDE BIR GÜNES GIBI YAKMALI GITTIGINDE ÇÖL RÜZGARI GIBI KAVURMALIYA EROSUN OKU GIBI ACITMALI YADA ISRAFILIN SURU GIBI YIKMALI BIRI VAR DEDIM YA VARDIR OLMALI

  ♥ GÖZLERIM GÖZLERINDE ASKI GÖRMÜYOR.BURALARDA KALBIME SÖZ GECMIYOR,BEN KALBIMI ZORLADIM SEVSIN DIYE BIRAZCIKTA SEN ZORLA BENI SEVSIN DIYE.  ♥ DÜNYADA TEK KALDIM,DÜNYAM OLURMUSUN DENIZ KADARSEVDIM,DALGAM OLURMUSUN ATES GIBI YANDIM YANGINIM OLURMUSUN ILK ASKIMSIN SEN SON ASKIM OLURMUSUN...  ♥ SEVMEK YASAMIN TEMELIDIR,AMA SEVDIGINE SENISEVIYORUM DEMEKTIR.AGLAMAK DEGIL SEVMEK IÇIN YARATILIR INSANLAR AMA SEVDIGINI SÖYLEYENE KADAR!  ♥ Sen bazen en zifiri karanlik gecemin günesi, sen bazen yasanacak hayatin cesaret verecek mutlulugu, yani,sen bazen ve her zaman sevginin tek nedeni  ♥ Geceye inat gün hala agarmakta, Ölüme inat insanlar yasamakta,Bense Sana inat seni sevmekteyim. Inat bu ya ölene kadar sevecegim.  ♥ Yasamak özlemsiz, Özlem sevgisiz, Sevgi de sensiz olmaz. Unutma sevmek daima Beraber olmak degil, Sensizken bile seninle olabilmektir....  ♥ HAYATTA TEK ULASILMAZA ULASTIM SANA GELDIM.TUM HAYALLER YALAN DEDILER,YALANCI OLDULAR TEK HAYALIM OLAN SEN ~BENIMSIN~  ♥ SEN ÖZLENENIN ÖZLEMINDEN HABERSIZ ÖZLENENSIN.SEN ÖZLENENLER ARSINDA EN GÜZELI VE EN ÖZELISIN  ♥ Yinede bil ey yar.Bilki...Ben yüregimi kanatan bu aciya inat hiç dokunmadan tenine,saatlerce kalabilirim seninle....  ♥ """"ben alacakaranligi sevmem ya gündüz olmali yada gece kursun ya derinden vurmali yada namluda kalmali seven ya tam sevmeli yada hic sevmemeli"""  ♥ Sen , benim anilarla bitip giden, Rüyama hiç bir zaman ses vermeyen dogamsin. Utanirim , söyleyemem yasadigim yalnizligi , Kelimeler yetmiyor ki , bu mu sevda dedikleri
Benzer Konular: Güzel Sözleri
Forum Başlık Tarih
İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden Güzel şeylerden bahsedelim hadi... 1 Temmuz 2014
İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden "Güzellik" üzerine fikirlerinizi çok merak ediyorum!! 24 Nisan 2014
İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden Çok mu güzel rol yapıyor yada beklenti mi farklı ? 4 Mart 2014
İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden Eskişehir güzel mi yaşanılır mı ?? En güzel mahalleler hangileri ?? 23 Ocak 2014
İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden İzmirin Güzel hatunları nerdesiniz sohbet edelim kaynatalım :))) :))) 11 Ocak 2014