çok kaşınıyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sece tarafından 20 Ocak 2009 başlatılmıştır.

20 Ocak 2009
    Konu Sahibi : sece
  1. sece

sece Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    önce karnımdaydı kaşıntım 2-3 haftadır çatlak falan dedim gerçektende çatladım ama tüm vücuduma yayıldı özellikle akşam olunca gece bile uykudan uyandırıyo kolum bacağım hart hart diyorumki eşime doğuam gidicem diceklerki bu kızın her yeri yara bere içinde sürekli krem sürüyorum acaba kurumadan mı diye ama yine kaşınıyo çarşamba yada perşembe gidicem dr.a söylicem ama sizinde başınızda aynı sorun varmı?
  2. 20 Ocak 2009
  3. bernice

bernice Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kaşıntı yazısını görünce atladım hemen:) Bende de başladı birkaç gündür.Çıldıracağım kaşınmaktan.Benim ayaklarım ve ellerim kaşınıyor.İnternetten 'gebelikte kaşıntı' diye aradım.Normal olabileceği gibi, karaciğer ve safra daki bir sorunun da belirtisi olabilirmiş.
    Doktoruna danış derim ben.Persembe randevum var ben de soracağım.
    Kaşıntısız günler...
  4. 20 Ocak 2009
  5. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    kızlarrr bu kaşıntıyla ilgili başka bir konu açılmıştı ve ben oradada yazdım ben kurban bayramının son gününden beri full kaşınıyorum bu gecede 3 den beri kaşıntıdan dolayı ayaktayım biran önce hayırlısıyla doğursamda kurtulsam diye bekliyorum yemin ederim artık bebeği unuttum kaşıntıdan
  6. 20 Ocak 2009
  7. ozcelik

ozcelik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    mrb arkadaşlar yaklaşık 3 -4 gündür kaşınıyorum özellikle el ve ayaklarım aşırı uykudan bile uyanıyorum bugun dr.gittim.normalmiş doğumda geçermiş:KK43:
    bana mustela-ultımate hydratıon diye bi ilaç verdi anlaşmalı eczanelerde bulabilcemi söledi biraz sonra almaya gidicem umarım işe yarar..biraz pahalı bi ilaç ama işe yarasında uyuz gibi oldum:))
  8. 20 Ocak 2009
  9. guzelebak

guzelebak Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım aynı şey benim başıma gelmişti ılk gebeliğimde allerji olmuşsun demişti doktor.ama ilaç kullanamıyoruz tabiki.doğumdan hemen sonra geçiyor.ben çemenli yumurta yemiştim yiyiş o yiyiş başladım kaşınmaya....:)))
  10. 20 Ocak 2009
  11. sece

sece Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende nette araştırdım gebelikte kaşıntı diye gebelik zehirlenmesi diye bişeyde oluyormuş karaciğer bozukluğ ve bebeği zehirleyeceği için erken doğum yaptırıyorlarmış

yarın 10.45 e randevu aldım dr.umdan inşallah kötü bişey çıkmaz ve kızımada bişey olmaz
  12. 20 Ocak 2009
  13. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    aklına kötü şeyler getirme sececimmmmm
  14. 20 Ocak 2009
  15. serçecik

serçecik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar aynı dert bendede var..ama benım sadece bacaklarım daha dogrusu diz kapagımdan ayagıma kadar olan kısım..kaşımaktan kanatıyorum bazen..dayanamıyorum.mahvoluyorum yaa..karnımda kalcamda gögsümde fılan yok..çok şükür hıc catlagımda yok henüz..nedne kaşınıyorum bılmıyorum..doktorum ödemden dolayı cıltaltı dokusu artar ve kaşıntı yapabılır dıyor ama..bılemıyorum:1no2:
  16. 20 Ocak 2009
  17. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Hamileyken bendede olmuştu,sonra geçti.
    Bişey yapmamıştım ben.Ama çok olursa ilaç kullanın.
  18. 20 Ocak 2009
  19. kızlar kaşıntıyla ilgili yazdıklarınızı okudum.bendede başlamıştı doktorum kan tahlılı yaptı kan içinde bir degerim yüksek çıktı.gebelik sarılıgı dedi doktorum.losyon falan fayda etmedi.şimdi karaçiğerle alakalı bir ilaç kullanıyorum.doktorum bebegi erken alalım dedi.özellikle elinizin içi ve ayak tabanlarınızda kaşıntı varsa doktorunuzdan mutlaka tahlıl yapmasını isteyin.bebek için tehlikeli bir durummuş.hepinize geçmşiş olsun.