özel şoför arayanlar okurmusunuz

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve semacasema tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : semacasema
  1. Kızlar selam.ben erkek arkadaşım için yazıyorum buradan 1 sene içerisinde evlenmeyi düşünüyoruz yıllarca gıda sektöründe satış elemanlığı yaptı. fakat kriz sebebiyle işten çıkarıldı ve şu anda iş bulamıyo.30 yaşında istanbul bağcılarda ikamet etmekte.özel şoför arayanlar lütfen cevaplarınızı bekliyorum.:nazar::nazar::1hug:
  2. 30 Aralık 2008
  3. Konuyu dün açtım şimdilik sadece okunuyo yazım lütfen varsa tanıdıklarınız şoför ihtiyacı olanlar lütfen yazın.
  4. 2 Ocak 2009
  5. Hala inatla yılmadan heergün her saat belki cevap gelmiştir die bakıyorum ama offff kimseden çıt çıkmıyo yaaaa:KK43:((
  6. 2 Ocak 2009
  7. design

design iç savaştayım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    valla canım yardımcı olmayı isterdim ama malesef tanıdığım yok :KK43:
  8. 5 Ocak 2009
  9. xixrmak2004

xixrmak2004 ANNESİNİN ŞEKERİ :))))))) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnm inşallah bir an önce bulursunuz aynı sorun bizdede var abim bu yaz evlenecek ama kriz sebebiyle işsiz kaldı aklımda olsun o taraflarda denk gelirse yazarım sana cnm
  10. 6 Ocak 2009
  11. Saol canım ya iice karamsarlaşmaya başladık.İş bulamıyoruz.umarım abinde bulur en kısa zamanda iş.Bakalım sürekli takip ediyoruz iş ilanlarını.Umarım en yakın zamanda iş sahibi olurlar abinde sevgilimde..:1rolleyes:
  12. 20 Nisan 2009
  13. erdaldev39

erdaldev39 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    be anam biz eylül 15 den bu yana şöförlük işi arıyoruz bulamadık, sen 1 gündemi bulacaksın.hem sonra 4 kişilik aileye bakmak zorundayım 7 aydır 1 kuruş girmedi çok şükür,siz daha evlenmimişsiniz.yırtınıyorsunuz işsiziz diye , yaa....... bizzzzzzz ne yapalım?