İlk öpüşme :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve aloneprincess tarafından 8 Mart 2009 başlatılmıştır.

8 Mart 2009
    Konu Sahibi : aloneprincess
  1. kızlar bu forumda pek yazmıyorum ama ara ara okuyorum.ama bugün yazmak zorundayım çünkü yardımınız ve desteğiniz gerek.ben 19 yaşındayım üniversite 1. sınıfta okuyorum.daha önce kimseyle çıkmadım, dolayısıyla hiçbirşey yaşamadım.4 aydır çıktığım bir çocuk var, sonunda konu öpüşmeye geldi.bu akşam buluşucaz ve beni öpecek gibi konuştu.işin kötüsü ben de onun ilkiyim.yani komik duruma düşmekten, dahası düşmemizden çok korkuyorum.ne yapacağımı bilmiyorum:utangac:
  2. 8 Mart 2009
  3. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya:asigim: neden komik duruma düşesin ki? gözlerini kapatırsın, çok da ileri gitmeden hafifce bir masum öpücük alırsın yani. öpüşmenin komiği olmaz ki...
  4. 8 Mart 2009
  5. YildizlarVeGece

YildizlarVeGece Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    valla cnm bende cok korkardım allahtan erkek arkadaşim ole pat die bodoslama dalma,biz zaten ole cok beklemeden ilk zmnlar yanaktan sonra ufaktan ufaktan dudaktan kucuk opucukler kondurmaya başlamıştık sonra zamanla herşey yolunu buluo,öpücüklerin şiddeti de gittikçe tutkuyla tecrübeyle artıo:KK66:
  6. 8 Mart 2009
  7. EU1

EU1 Guest

öpüşme içgüdüsel bişey, yani ilk başta pek öğrenilecek bi tarafı yok.. zaten kendiliğinden öpersin merak etme.. sonradan sonraya tecrübe sahibi olursun.. ne küsel heyecanlar bunlarrr Şeniz
  8. 8 Mart 2009
  9. sağolun kızlar fisfisfis.bakalım neler olcak.ne kdr ilginç bi deneyim bu kimse unutamıyordur heralde ilk öpücüğü:KK43:
  10. 8 Mart 2009
  11. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yahu bana erkek arkadaşım seni bu akşam öpecem hazırlıklı ol dese yada ima etse çok kızarım.
    neden?
    çünkü bu planlanmazki. bi an vardır öpmek istersin öpersin. tabi ileri gitmeyin bir buse yeterli olur:))
    haaa bu arada kutluyorum seni. artık yollarda küçücük kızları erkeklerle sarmaş dolaş gördükçe korkmaya başlamıştım. demekki senin gibi kızlarımızda varmış. 19 yaşındasın ve ilk kez çıkıyosun biriyle. benden sana sadece tavsiye dikkatli ol.
  12. 8 Mart 2009
  13. haklısın ben de öyle dedim zaten.planlanarak olmaz doğru anı bekleyelim dedim.ayrıca yorumun için sağol :)
  14. 8 Mart 2009
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Zamani ve yeri geldiginde olan birsey bu...planlanmaz...bugün veya yarin olucak diye birsey yok...belki o an öyle birseyi istemeyeceksin...kendini hazir hissetmeyeceksin...

Kendini hicbirsey icin zorlama seninde istedigin bir anda olsun...sahsi fikrim:nazar:
  16. 8 Mart 2009
  17. DerinSu

DerinSu Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    bi dkk nasıl yani öpecek gibi konuştu ?öpecegini bi gün önceden mi söyledi yani yarın öpüşebiliriz diyee..ya kusura bakma canım ama komik geldi bana ya.
  18. 8 Mart 2009
  19. EU2

EU2 Guest

nasıl yani bu akşam seni öpücemmi dedi?? ısmarlama gibii bişimi oluyo bu öpüşme?ay cidden komik ve ilginç bir durum yaa kusurabakma acaibime gitti arkadaşım...