İstanbul' da En iyi Kuaförler Listemiz..

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve yagmurbulutu tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : yagmurbulutu
  1. yagmurbulutu

yagmurbulutu Yalnız Kraliçe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba..
    Ben istanbulda oturuyorum.Aslında gördüm ki kuaför seçmek çok ama çok önemliymiş..
    O sebepten kuaför tavsiyelerinizi istiyorum.

Çok memnun kaldığınız kuaförleri tavsiye ederseniz reklama giremeden sevinirim..
    Paylaşalım ki, site kadın dayanışması görsün olumunekankayizsmile

Ben çok ama çok eskiden gittiğim bi kuaför var.. Orayı kesinlikle tavsiye ederim. Göztepe' de.. Göztepe benzincisinin tam karşı sokağından girdinizmi sol sokaklardan birinde.. Erkek bi kuaför ama mükemmel saç yapıyo..

Sanırım tekrardan oraya gidicem...
  2. 22 Ağustos 2010
  3. edamm

edamm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende saçımı boyatmak istiyorum ve avrupa yakasında kaliteli güzel bir kuaför arıyorum tavsiyesi olan varsa sevinirim
  4. 21 Ağustos 2011
  5. mavi78

mavi78 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben fırsatlardan yurt kuaföre gittim hiç begenmedim kuaförde saçınızı boyatırken dikkat edin başınıza boya sonrası muşamba geçiriyorlar boya cabuk tutsun diye öyle yapıyorlar.benim alnınımdaki tüyler sarıyken hepsi koyulasıtı moralim bozuldu neyseki tatile gittim deniz güneş derken eski haline geri döndü.
  6. 21 Ağustos 2011
  7. lazrail

lazrail mihr&mah masalı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayy adını unuttum(mejestic mi neydi) bakırköyde kitapçılar köprüsünün tam karşısında. Hem ustalıkları hem de müşteri ile ilgileri harika... Ben ki saçımı sadece 4 5 ayda bir kestirmekten başka kuaförün önünden bile geçmeyen insan....
  8. 27 Ekim 2012
  9. ezogelin1

ezogelin1 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba kızlar başlığınıza bende bir katkıda bulunmak istedim benim yeni keşfettiğim NİHAL TEKCAN BOUTİQUE HAİR DESİGN adında etilerde butik bir kuaför var şık dekore edilmiş kişiye özel hizmet ediyor ve Nihal hanım 30 yıldır bu mesleğin içinde olan bir bayan özellikle kesim ve boyada mükemmel kesinlikle tavsiye ederim gitmenizi ayrıca bir kaşçısı var şahane..yeri etilerde ve çok sıcak kanlı sizi anlayan bir bayan.
    Nihal Tekcan - Resmi Web Sitesi internet adresi bu bir çok ünlü isimede servis yapıyor randevu ile çalıştığı için arayıp gitmenizi tavsiye ederim no:0532 221 21 61....
    Bakım dolu günleer=)
  10. 16 Aralık 2012
  11. y_ey

y_ey Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde avrupa yakasında iyi bi kuaför önerisine ihtiyacım var :KK43: istanbula yeni taşındım sayılır ve bi kere saçlarımı kestirdim ortaköyde bi yerde ve hiç memnun kalmadım yamuk yumuk kestiler :KK43: şimdide saçlarıma perma yaptırmak istiyorum daha önce 3 kere yaptırdım aynı kişiye hepside çok iyi tuttu ama o zaman öğrenciydim :KK43: şimdi istanbulda bana güvendiğiniz fiyatlarıda çok uçuk olmayan bi yer tavsiye edebilir misiniz???
  12. 30 Aralık 2012
  13. ezogelin1

ezogelin1 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım etilerde olduğuna bakma öyle çok uçuk fiyatları yok nihal hanım'ın hiç perma yaptırmadım ama telefonla arayıp sorarsan çok yardımcı olacağına eminim gerçekten çok iyi bir sanatkar memnun kalırsın=) tel no:0532 221 21 61
  14. 31 Aralık 2012
  15. smuwiLa

smuwiLa Seni çok özlüyorum annem :( Pro Üye

Beğenileri:
    234
    Ödül Puanları:
    63
    Ben kuaföre gitmiyorum uzun bir süredir ama eskiden gittiğim kuaförleri önerebilirim.
    Taksim istiklal caddesinde babyface kuaför var, arkadaşım hala gider ve memnun.
    Fatihte as kuaför var orası da kaliteli, iyi bir yer tavsiye edebilirim.
  16. 31 Aralık 2012
  17. scarlettohara

scarlettohara Üye Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    fındıkzade meriç kuaför senelerdir kuaförüm gelin saçımı falanda onlar yaptı
    ben çok memnnunum tavsiye ederim
    iyi kuaför buldun mu bırakmıcan......
  18. 31 Aralık 2012
  19. dasilvadido

dasilvadido NoŞugar:) Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Ben kısa bir süre öncesine kadar Bayrampaşa akvaryum avm'deki kırıktarak'a gidiyordum, ekonomik olarak beni zorlamaya başlayınca, şehir fırsatından, Bahçelievler black&white kuaföre gittim ve işte bu dedim:)
    Şu an Güneşli Radar a taşındılar ama devam etmeyi düşünüyorum. Zİra 35 Tl ye hayatımda kullandığım en güzel röfleyi yaptılar...Söylediklerinin dışında bi yıpranma veya mağduriyet de yaşamadım