İstanbul'da Fal - Falcılar

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve Metaphora tarafından 19 Aralık 2009 başlatılmıştır.

19 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Metaphora
  1. Metaphora

Metaphora Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar istanbulda gittiğimiz falcılar kimler,neredeler,tarot mu daha çok çıkar kahvemi,bilgilerimizi paylaşalım.... kaydirigubbakcemile2
  2. 19 Aralık 2009
  3. Metaphora

Metaphora Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben başlıyım, bakırköy dejavu cafede duyguya gittim,direk isim vermişti şok olmuştum kafamçokkarıştı
    birçok şeyi bildi ancak geleceğe dair tahminleri çokkk saçma ve çıkmıyor..yani sadece o anlık çelişkileriniz varsa bence gidin.bir insanın o anki hislerini merak ediyorsanız falan mesela.ilerde ne olacağıyla ilgili söyledikleri çıkmıyor genelde.bu arada kahve falı bakıyordu.tarot bakmıyor bildiğim kadarıyla
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Haziran 2010
  4. 19 Aralık 2009
  5. Metaphora

Metaphora Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    taksim melekler kahvesine birçok kez gittim,şişman bir bayan vardı hiçbirşey bilmedi ve gayet kısa kesti.ama şengül var çok feci bakıyor,arkadaşımın anne babasının boşanacaklarını mahkemenin devam ettiğini bilmişti,ancak onda çok sıra oluyor diğerleri boş dururken o kadını saatlerce beklemeniz gerekiyor... erkekler orta derecede eşcinsel olanlar çok güzel bakıyor,ancak sizi şaşırtacak kadar değil.. tarot falı kahveden daha çok çıkıyor ve daha uzun sürüyor bu cafede
    Son düzenleyen: Moderatör: 5 Haziran 2010
  6. 19 Aralık 2009
  7. Metaphora

Metaphora Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    avcılarda halder cafe diye bir yer var tarot bakmıştım çok şaşırtmıştı beni bakan bayan değişmiş olabilir ama hala giden arkadaşlarım memnunlar.şimdi beraber olduğum sevgilimin adını vermişti bana ancak o dönem sevgilimle o kadar iyi arkadaştıkki aklımın ucundan geçmemişti o isimde bir tanıdığım yok demiştim.ama o zamanın parasıyla 15 liraydı ve çok kısaydı değmez bence
  8. 19 Aralık 2009
  9. Metaphora

Metaphora Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kadıköy ve taksimdeki majestic cafeyle ilgili çok şey duyuyorum arkadaşlar oraya gitmeyi düşünüyorum bende bu aralar :)
  10. 19 Aralık 2009
  11. SADRAZM_33

SADRAZM_33 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım sende cafe cafe dolaşıp tarot mu baktırıyosun bu kadar kaptırma kendini fallara
  12. 19 Aralık 2009
  13. Metaphora

Metaphora Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yok canım bu benim 3 yıllık deneyimlerim geçen nisandan beri de gitmiyorum yerimseniben
  14. 20 Aralık 2009
  15. YildizlarVeGece

YildizlarVeGece mezun mezun :)) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    bende uzun zmndr baktırmıyorum ama kız kıza cafeye gittiğimizde eğlencesine cok baktırdık.ve bnm gozlemlediğim o anki şeyleri durumları biliyorlar üzüntülerimi endişelerimi ama gelecekle ilgili tek birşey bilemiyorlar sallıyorlar:) tabe tutarsa cok iyi falcı diye insanların ağzindan düşmüyor ama bende o kadar dediklerinin tersi cıktı ki şimdiye kadar anlatamam.
  16. 2 Ocak 2010
  17. jua

jua Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    taksım de pen kafe de YETER var şiddetle tavsıye edıyorum:) ınanan bırı degılım ama bakan bırını gorunce hemen kapatırım arada canım sıkılınca gıderım ama mudavımı oldum dıyebılırım hangı arkadasıma bahsettıysem gıttıler ve herkes şaşkınlık ıcınde kaldı ..eger yolunuz duserse gıdın derım ama c tesı gunlerı yok sanırım orda
  18. 6 Ocak 2010
  19. gulseren23

gulseren23 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Özel Mesaj At
    jua mrb bu pen cafe dediğin tam olarak nerde oluyor tarif edebilir misin birde kahve falı mı yoksa tarota mı iyi bakıyor birde kac para bilgin var mı teşekkür ederim:)