İyi Bir Yüz Nemlendiricisi Arıyorum..

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve roserack tarafından 12 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : roserack
  1. Cildim karma bir cilt, T bolgesi yagli, yanaklarimda kurumalar var ve aslinda yogun nem isteyen bir cilt tipim var..Nemlendirici tercihlerinizi soylermisiniz kızlar..suara Bepanthol kullanıyorum ama kısa dönemde cildime çok iyi gelirken uzun dönemde sivilcelenme yapıyor..
  2. 12 Mayıs 2008
  3. avukat

avukat Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Fiyatlı birşey arıyorsan C.Dior hydraAction serisi ödüllü bir seri nemlendirmesi de harika, daha uygun fiyatlı bişey istersen body shop e vitaminli seriye bakabilirsin ben ikisinden de memnunum
  4. 12 Mayıs 2008
  5. elenisa

elenisa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benimde cok kuru cildim var özellikle yüzümde öyle kuruluk varki kabuklari kalkiyo ara yerlerde kizariyo kuruyan yerler krem sürünce ne yapmaliyim biri yardim etsin
  6. 21 Mayıs 2008
  7. elenisa

elenisa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    niye takildiniz arkadaslar cvp yok mu
  8. 21 Mayıs 2008
  9. Gozzy

Gozzy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    annem chanel kullanirdi ben ona gittim 'olay' aldim simdi onu kullandi ilk cok kizdi bana olsem yuzume surmem fln dedi ama simdi cok memnun ondan cok guzel nemlendirdi yuzunu ve cokda canlandirdi ama annemin cildi yagsizdi karma diildi.
  10. 21 Mayıs 2008
  11. eczecz

eczecz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    loreal hydrafresh kullanabilirsiniz fiyatida uygun ama cok iyi bi nemlendirici karma ve normal ciltler için olani bide hassas ve kuru ciltler için olani var ama karma için olan çok guzel sanada uygun olur benim tavsiye ettiğim herkes kullaniyo ve çok memnun
  12. 22 Mayıs 2008
  13. eczecz

eczecz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    loreal hydrafresh kullanabilirsiniz fiyatida uygun cok iyi bi nemlendirici karma ve normal ciltler için olani bide hassas ve kuru ciltler için olani var ama karma için olan çok guzel sanada uygun olur benim tavsiye ettiğim herkes kullaniyo ve çok memnun
  14. 22 Mayıs 2008
  15. nazoeren

nazoeren Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    EVET BEN DE KULLANIYORUM.VE MEMNUNUM.SANIRIM FİYATI DA 20 YTL CİVARI.
  16. 22 Mayıs 2008
  17. Cancan97

Cancan97 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Size lancome beinfait multivital kremini öneririm.Ürününn özellikleri:Karma kuru,karmadan yaylıya olan cilt tiplerine uygundur.C.B.E. vitaminlidir.Cildi besler.24 saat nemlendirir.Erken yaşlanmaya karşıkoruma sağlar.Tümyılboyunca kullanılır.Ayrıca güneşten korur.
    Ben bu konulara biraz meraklıyım.Kozmetik ürünleri satıyorum.Sattığım ürünlerin özelliklerini merak eder bir kenara yazarım.Müşterinindoğru ürünü almasına yardımcıolmaya çalışırım.Sizin cilt tipinize bu krem çok iyi gelecektir.Lancome kremleri pahalı ama bazıyerlerden uygun bulabilirsiniz.Yada bu özellikleri barındıran diğer fiatları uygun kremlere bakabilirsiniz.Size yardımcı olabilirim.Sevgiler.
  18. 22 Mayıs 2008
  19. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben şimdi kimyasal içeriği az olduğu için seba-medin nemlendiricisine başladım benimde karmaydı ..ama iyi geldi .cildin ph ını dengelediği için yağlı yerler le kuru yerleri dengeliyor..tavsiye edrim